5.5.14

Aktualizacja 05.05.14

Dramat: 236
Komedia: 61
Obyczajowe: 204
Romans: 508
Fantasty: 49
Bromance: 38
One shot: 24

One Direction:
Harry: 340
Louis: 92
Liam: 51
Niall: 136
Zayn: 164


Ogólne:
Wyświetleń: 455 813
Obserwatorzy: 841

Usunięto:
Komentarzy: 609
Blogów:  90Ogłoszenia:
W ostatnim czasie napływa do Nas coraz więcej informacji na temat tego, że wiele stron zaczyna kopiować pomysł z Blogiem Miesiąca. Ciężko jakkolwiek udowodnić komuś, że byłyśmy w tym pierwsze ze wszystkich spisów, jednak tak czy inaczej ta sprawa nie daje Nam spokoju i z pewnością będziemy starały się walczyć z tą inwazją klonów. Jeśli ktoś z Was zauważy podobne akcje na innych stronach, byłybyśmy wdzięczne za informowanie Nas o nich.
Mamy zaplanowanych kilka zmian dotyczących regulaminu, ale również kilka nowości, które w najbliższych tygodniach pojawią się na Spisie. Zapraszamy więc do odwiedzania strony i sprawdzania stanu rzeczy.
Maj to dla Nas nie tylko miesiąc zmian, ale także atrakcji w formie konkursu, który dla Was przygotowałyśmy! Niestety na szczegóły musicie jeszcze trochę poczekać, ale gwarantujemy, że będzie się działo! :)
Na sam koniec chciałybyśmy Was zaprosić na Naszego świeżo założonego twittera [klik], gdzie na bieżąco będziemy podawać wszystkie informacje dotyczące Spisu, zgłoszeń i innych istotnych spraw. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz