Harry

KLIKNIJ na Tytuł, aby wejść w link. Na dole strony są najnowszych blogi.


W ciągu jednej Nocy jej Świat wywrócił się do góry Nogami. Próbując ponownie odnaleźć w otaczającej ją rzeczywistości, wyjeżdża do Anglii, gdzie stara się zacząć nowe życie. Niezwykle uzdolniona muzycznie dziewczyną staję się najbardziej pożądaną, najlepszą "tekściarką" w muzycznym show-biznesie. Jednak czy to jej wystarczy aby znów być szczęśliwa? Pięciu chłopaków z najsłynniejszego boysband'u na świecie namiesza jej głowie. Czy w pełni pokażą jej jak cieszyć się z życia? 
Kate G


Claudia Horan to kuzynka Nialla. Po trzyletniej rozłące przyjeżdża z chłopakiem do Londynu i mają spędzić razem dwa miesiące. Próbują nadgonić stracony czas. Jeszcze nie wie, że zdobycie sympatii chłopaków będzie tak trudne. Wszystko jest przeciwko niej. Wspiera ją tylko Niall i Liam.
Klaudys K


Lia stała się niezależną, 18-letnia dziewczyną. Myśli, że jej życie jest już poukładane. Ale czy kiedy pozna swoich idoli, jej życie się zmieni? Co jeśli w niecały tydzień się zakocha? Czy będzie musiała stanąć przed wyborem? Czy coś ukrywa ..?
Alex Glina


Olivia wyjeżdża do Londynu, by zacząć wszystko od nowa. Poznaje tam piątkę sławnych chłopaków, którzy odmieniają jej dotychczasowe życie. Dwóch z nich się w niej zakochuje. Chcą poznać co skrywa w sobie ta dziewczyna. Harry odważa sie powiedzieć co czuje. Nieprzemyślane decyzje prowadzą do zguby, kłamstw i wielu łez. Z każdym dniem krzywdzi ja coraz bardziej. Wracają problemy z przeszłości.
Olivia W.


Peril [zawieszone]
Wiesz jak czuje się osoba, która nagle traci wszystko? Gdy coś wreszcie zaczyna być w twoim życiu piękne i w jednej chwili wszystko się psuje? Ja doskonale wiem, jak to jest. Moje życie było koszmarem. Śmierć jedynej osoby, która mnie kochała wcale nie pomogła mi się pozbierać, Myśl, że zginęła przeze mnie była straszna. Później wszystko znowu było pięknie. Był rownież on. Złożył obietnice. Ufałam mu, a on wszystko zniszczył. Zostawił mnie, ale poradziłam sobie. Skoro ja nie jestem szczęśliwa, inni też nie będą. Cześć, jestem Melanie Carter. Tak, ta Melanie, która bez skrupułów morduje ludzi.
Kinga Kinia


Missed call [zawieszone]
Liz spędza pierwsze dwa tygodnie wakacji w domu swojego brata. I choć z początku moga wydawać się dla niej całkowicie nudne, po pewnym czasie jednak przekonuje się , że nie. Zwłaszcza, gdy odkryje tajemnice swojego brata, która wpędzi ja w niemałe kłopoty. Jednak pozwoli jej równiez zbliżyć sie zrobić Harry'ego, największego dupka w miescie.
Remindmelove


Okropnie jest  znaleźć się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie. Dużo gorzej jest kiedy spotkasz nieodpowiednią osobę, która  za wszelką cenę chciała będzie pokazać ci  świat,  o którym nie miałaś  wcześniej pojęcia.
Melie


Magic is around us [zawieszone]
Lith nie żyła w takim świecie jak nasz. Jej świat był pełny magii, przygód i zagrożenia. Miała wyruszyć w podróż z przyjacielem z dzieciństwa. Jednak jedno spotkanie zmieniło jej spokojną podróż w piekło. Stała się jego własnością. Na swojej drodze spotka niebezpieczne stworzenia i odkryje tajemnice rodzinne.
Sylvia S


Dwoje marzycieli dążących z zapartym tchem ku swym największym marzeniom spotyka się pewnego dnia. Jakże inaczej mogłoby się to nie zakończyć choćby przyjaźnią? Niestety wszystko ma swój koniec, a w tym przypadku był zdecydowanie przedwczesny. Lecz tak, jak kwiaty zakwitają na wiosnę Roku, tak samo ta więź odżyła. Mijają ponad dwa lata. Już niemalże na szczycie swych marzeń, ona dopiero wspięła się na pierwszego schodek. Pomocną dłoń wyciąga do niej, ona w życiu nie przypuszczałaby,że jego zamiary mogą być nie do końca czyste ...
Meadow


I'm not perfect, sorry [zawieszone]
Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądałoby wasze życie, gdybyście stracili rodziców? Największym waszym marzeniem byłby ktoś, przy kim choć na chwile moglibyście zapomnieć o zmartwieniach? Nie? Zazdroszczę! Moje życie to nie Kolorowa bajka, wręcz przeciwnie. Moja matka zmarła przy porodzie. Przykre nieprawdaż? Miała wybór, albo swoje życie, albo moje życie. Wybrała drugą opcję, z czego osobiście nie jestem zadowolona, ​​w pewien sposób mam do niej żal. Ojciec? Szkoda gadać. Nawet nie wie o moim istnieniu. Zostawił moją rodzicielkę dla innej zanim ta powiedziała mu o mnie. Wiem tylko tyle, że jest  gruba szychą na rynku muzycznym i mieszka w Wielkiej Brytanii. Zastanawiacie się pewnie kim ja jestem teraz. No wiec jestem Wiktoria, dla przyjaciół Vic. Ach zapomniałam, ja nie mam przyjaciół. Kiedyś miałam jego. Był dla mnie najważniejszy.
Mała Wariatka


Charlotta Henderson lub jak kto woli Charlie. Blondynka wiecznie umazana farbami, próbująca poradzić sobie z samodzielnym życiem. Pewnego dnia po bliskim spotkaniu z podłoga w jednej z londyńskich kawiarni i wylaniu na siebie wanilinowej latte spotyka chłopaka który jej pomaga. Będzie tylko doraźną pomocą, czy może zostanie w jej życiu na dłużej?
Charlotte Henderson


Liam Payne jest bokserem. Po wygranej walce jego przyjaciele zabierają go do klubu ze striptizem. Tam  specjalnie wynajmują dla niego jedną z dziewczyn, która przez całą noc ma spełniać jego zachcianki. Kitty, bo taki ma pseudonim robi wszystko, aby zadowolić klienta, który bardzo dobrze płaci, jednak jak na złość nie wszystko idzie po jej myśli.
Paula Geemm


Your eyes are frozen [zawieszone]
Harrry i Louis do końca nienormalna,  ustatkowana para. Używki, kłótnie, złe towarzystwo, przemoc .. z czasem doprowadzają do konfliktu z prawem. Styles musi ponieść konsekwencje swojego wybuchowego charakteru. Trafia do ośrodka psychiatrycznego, w którym musi pomagać: jako pielęgniarz-wolontariusz. Nie podoba mu się to, nie znosi pomagać, bezinteresownie, w dodatku chorym. W chwili kiedy widzi po raz pierwszy jego zimne Oczy ... Wszystko się zmienia.
neon


Last Direction [zawieszone]
Czasem wydaje nam się, że gdy osiągniemy sukces, spełnimy swoje marzenia, że w ten sposób znajdziemy miejsce, w którym zawsze chcieliśmy być, aby być szczęśliwym. Oni osiągnęli to. Oboje. Jednak nie mieli szansy zasmakować nektaru jakim jest szczęście. Co wyniknie ze spotkania dwóch nieszczęśliwych dusz na plaży w San Francisco?
Maura Kucharzak


Cleo okazuje się być duchem.Dostaje się do Liceum Magic. Do Szkoły zabiera ją tajemniczy wampir: Harry Styles. W szkole znajduje jednego, czy dwóch przyjaciół.W ekspresowym tempie opanowuje swoje zdolności, zaraz po tym dowiaduje się o swoim przeznaczeniu. Nawet nie wie, jak wielkie zagrożenie czeka ją od strony lokatego wampira ...
Natasza Anioł


18-letnia Aria Hastings zakochana w swoim dawnym przyjacielu Zaynie Maliku. Do niedawna mieszkała w Polsce, lecz jedno wydarzenie zmieniło wszystko, w Londynie chciała zacząć wszystko od nowa. Poznała tam Harrego Stylesa i spotkała przyjaciela z dawnych lat do którego nadal żywi silne uczucie. Dziewczyną zakochuje się także w Hazzie. Pewnego dnia do jej drzwi puka policja, to od czego chciała uciec powróciło.
Kadryl123


Dziewczyną zauważa, że nieznajomy sąsiad z naprzeciwka co wieczór ją obserwuje.
Robyn Glems


Monika jest młodą polską gwiazdą.  Głównie zajmuje się muzyka, ale próbuje swoichsSił w aktorstwie. Ma dwie przyjaciółki Kingę i Gośkę. Pewnego dnia Kinga dzwoni do Moni i informuje o nowym projekcie muzycznym. (Kinga jest jej menadżerem), Który jest związany z zespołem One Direction.
Monia


Skyler ma 18 lat, gdy ucieka od ojca alkoholika do matki, z którą nie kontaktowała się od kilku lat. W nowym miejscu spotyka starych znajomych, ale nawiązuje też nowe przyjaźnie. Chce skończyć i  szkołę i zacząć nowe życie, ale czy uda się jej odciąć od przeszłości?  Jaką rolę w jej historii odegra chłopak o szmaragdowych oczach, z którym połączy ją więcej niż mogłaby przypuszczać?
Nika


Przeprowadzka, chodzenie do szkoły, nienawidzenie się, odkrywanie prawdy, zakochanie się, zazdrość. Czytajcie, a dowiecie się co się stanie z bohaterami tego opowiadania. Zapraszam
Klaudia RR


My Story [zawieszone]
Młoda, inteligentna dziewczyną jedzie do swojego kuzyna na wakacje. Wszystko jest super, poza jednym szczegółem. Zayn przyjaciel kuzyna, z którym mieszka i 1/5 jego zespołu. Nijak nie może się dogadać z tym chłopakiem. Po wielu  kłótniach wszyscy tracą nadzieje, że tą dwójkę można jakoś pogodzić, jednak siostra chłopaka wpada na genialny pomysł. Jak potoczą się ich losy? Czy znajdą. wspólny język? Bardzo serdecznie zapraszam, aby się tego dowiedzieć.
Saga


Dangerous Love Story [zawieszone]
One - wredne, uparte, twarde. Żyją z kradzieży. Obie miały trudne dzieciństwo. Oni - postrach londyńskich Ulic. Bija, zabijają i kradną. kiedy chcą, potrafią być czuli i opiekuńczy. Poznają się w nietypowych okolicznościach. Miłość czy nienawiść? Poznaj historie Jess, Emily, Harrego í Zayna.
Jessica Style


Remember Me [zawieszone]
Wystarczyła jedna chwila, żeby wywrócić ich świat do góry nogami. Byli nierozłączni. Teraz on nawet nie chce jej pamiętać. Złamał dane jej słowo. Zapomniał ..
Lady in Red.


More Than Famous [zawieszone]
Alice i Harry. Z pozoru łącza ich tylko dwie rzeczy. Umowa i zamiłowanie do muzyki. Reszta to tylko długi szereg różnic. Harry jest jednym z członków najpopularniejszego boysbandu na świecie, ma wszystko o czym wiele osób marzy, wspaniałych przyjaciół, kochającą rodzinę, no i oczywiście miliony na koncie. Alice nie ma kochającej rodziny, ma jedynie przyrodnia siostra, a o pieniądzach lepiej nie wspominać, ciągle ich brakuje. Choroba siostry ja zmusza do "związku" ze Styles'em. Dla Harr'ego jest to normalna rzecz, miał dziewczyne nie raz dla umowy, ale dla Alice to jest nowość. Ich relacje zaczynają się na nienawiści, na głębokim uczuciu kończą, które oboje skrywają. Co się stanie kiedy tajemnice wyjdą na jaw? Kiedy przekroczą bezpieczna granicę? Kiedy pojawi się uczucie? Czy będą potrafili wybrać między miłością,  a sławą?
Emily Jenny


Life Not Die [zawieszone]
Melanie, po śmiertelnym wypadku rodziców, zamieszkuje z ciotką, a jej siostra Aly wyprowadza się. Zaczyna normalnie żyć, ale śmierć jej przyjaciółki zmienia wszystko. Zostaje nową szefową gangu musi dać sobie rade z obowiązkami. Dodatkowo drugim szefem gangu jest Harry Styles, od samego początku nie przepadają za sobą, ale jak to mówią. Miłość i nienawiść łączy cienka linia. Ale co się stanie kiedy do ich życia wejdą nie zaproszone osoby chcące ich rozdzielić? Czy dadzą sobie rade? Czy może odpuszczą? Co jeśli do gangu włączy się ktoś, kto jest ich wrogiem nr.1 ? Odpowiedzi dowiecie się czytając mojego bloga, zapraszam.
Pazza Style


Angel of Lost Souls [zawieszone]
Zamknęłam drzwi kawiarni i włożyłam klucze do torebki. Było już późno, od godziny powinnam siedzieć w domu ale musiałam skończyć papierkową robotę bo inaczej szef by mnie zabił, albo co gorsza, zwolnił. Powolnym krokiem ruszyłam do swojego mieszkania, od kawiarni było jakieś czterdzieści minut, zimny ​​wiatr wiał coraz  mocniej owinęłam się płaszczem ... Przeszłam jeszcze kawałek skręcając dwa razy, za mną podążał jakiś chłopak, początkowo nie zwróciłam na niego uwagi. Ale po raz trzeci gdy stanął gdy i ja stanęłam zdziwiłam się i zaczęłam bardziej uważać. Nie skręciłam w żadną boczna uliczkę, która skróciłaby mi drogi gdyż nie było tam latarni ludzi, którzy mogli pomóc gdyby on okazał się gwałcicielem. Co wyniknie z spotkania z tajemniczym chłopakiem? Dlaczego on ją śledzi? Czego może chcieć od zwykłej dziewczyny?
Jagodaa Dąbrowska


Na wieść o śmierci ukochanego członka rodziny, Lindseyowie wyjeżdżają do Wielkiej  Brytanii. Estera, główna bohaterka niepełnoletnia, kończy liceum i zamiast wysyłać podań na studia, pakuje się w poważne kłopoty. Jako istota wybrana przez księżyc ratuje świat ze szponów zła wraz z przyjaciółmi - obrońcami i wybrańcami.
Kamila Sky ♥


Harry Styles był szkolną gwiazdeczką. Dziewczyny mdlały na jego widok, nauczyciele zawsze szli na rękę. Dyrektor był jego kolegą.Wszystko dzięki grubym portfelom rodziców. Ale ona spadła jakby z nieba wprost na jego drogę.Nie chciała go. Gardziła nim. Nie znała go.A on nie znał jej.Oboje ukrywali prawdziwych siebie, Harry pod powłoką próżności i zachłanności, ona samokrytyki i pogardy dla elity szkolnej. Wkrótce wszystko miało się zmienić.Harry miał odkryć, co oznacza miłość i czym tak naprawdę jest. Ona miała odnaleźć swoje powołanie i miejsce budowy na ziemi obok niego, ale życie nie zawsze szło im na rękę. Trafiali na ludzi fałszywych, nie wartych choćby ich spojrzenia. Przeznaczenie przygotowało dla nich ciężki los przejścia labiryntu, ale mieli się dowiedzieć, że razem zdołają tego dokonać. W końcu przeciwności się przeciągają.
Angelika Sapała


Lux jest zwykłą nastolatką z dużego miasta. Jej rodzice giną w wypadku kiedy miała 13 lat. Od tego czasu ma tylko brata, a przyjaciele odwrócili się od niej. Śmierć rodziców sprawiła że Lux zamknęła się w sobie. Niegdyś wspaniała uczennica, teraz ledwo zdawała do kolejnych klas, aż w końcu musiała zmienić szkołę. W nowej szkole poznaje kogoś przez kogo jej świat wywróci się do góry nogami. Odkryje bolesną prawdę której miała nigdy nie poznać. Znajdzie miłość swojego życia, lecz czy pisane jest jej szczęście? Jakie tajemnice skrywa jej nowa miłość? Co ukrywa jej brat?
Ann


Just Friends? [zawieszone]
Postrzegasz mnie przez pryzmat tego kim jestem: zwykła dziewczyną, która nie pasuje do twojego swiata. Sęk w tym, że nie mozesz tego zrozumieć, ale ja naprawde nie chcę do niego należeć. ~ Wiesz co jest smutne w tej hidtorii ? ~ Iż dwoje ludzi objęci w ciasnym uścisku, dzielący się najintymniejszymi sekretami. Uprawiający miłość, nie moga się pokochać. Jest to niedozwolone w dzisiejszym świecie, który jest przepełniony pieniędzmi ppkt i władzy Modestu. Kontrakty, które podpisują wielu pełni nadziei młodych artystów. Jest to jak zawarcie paktu z Szatanem. Sprzedajesz swoje prywatne życie.
Rory & Pazza


Dirty Love [zawieszone]
Życie Rose zostaje zmienione gdy tylko spotka jego. Nie obejdzie się bez bólu, płaczu i niepotrzebnej agresji. Ludzie tak inni od siebie, coś ich połączy jednak. Seks ostry, niebezpieczeństwo, adrenalina i miłość. To miał dla niego tylko przelotny seks. Miał. ..
Paulina Kinga


Feeling [zawieszone]
Chanel wychowywana tylko przez Ojca, który nie należy do dobrych tatusiów. Grzeczna i cicha dziewczyną ma przyjaciółkę która jest jej przeciwieństwem. Jedno spotkanie, Jedno Spojrzenie zmieni wszystko. Niebezpieczny i nie obliczalny. Chce ją na własność. Do czego się posunie?
Paulina Kinga


Psychic  [zawieszone]
Nie obliczalny, agresywny, zawsze robi co chce. Od kiedy uciekł z psychiatryka nie był taki sam. Zrobił się gorszy. Ona wyprowadza się z dużego miasta na jakieś odludne miejsce. Jedna impreza, jedno spojrzenie, jedna noc zmieni wszystko.
Paulina Kinga


Ascapes in darkness [zawieszone]
Ronnie córka Troy'a z drugiego małżeństwa. Jej przyrodni brat Louis jej nienawidzi. Po stracie ojca i matki zostaje zmuszona do zamieszkania razem z mama Louisa Johannom. Dziewczyną jest zamknięta w sobie, boi się miłości i przyjaźni. Czy przyjaciele brata mogą coś zmienić? Przekonajcie się sami.
Nicol Andzia


Brooklyn, była zawsze radosna i miła dziewczyną. Zakochana w swoim chłopaku Zayn'ie, który jest jej kompletnym przeciwieństwem. Nieczuły, nie Interesuje się nią. Harry jest od dawna zakochany w Brooklyn. "... Zayn zabiłby mnie, gdyby wszedł do mojej głowy .." Obserwuję ją z daleka od  lat. Co się stanie, gdy i ona na go zauważy? Powoli Zayn będzie szedł w odstawkę .....co z tego będzie? Jaki wybór stanie  przed nimi? Będą razem? Dowiesz się czytając: Can't keep my eyes off of you
Selinka Serce


Summer, była zwykłą dziewczyną. Wychowanka domu dziecka, obecnie studentka na uczelni w Las Vegas. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, Prawda? Teraz ... Co byście zrobili gdyby ktoś, nawet dwóch takich ktosiów zaczęło was obserwować. Nie posuwają się do niczego innego prócz obserwacji. Zwariowała. Nie wytrzymała. Sama rozpętała burzę. Dziwne zdarzenia, morderstwa, zaginięcia. Do czego posunie się Harry- anioł stróż Summer, aby dotrzymać obietnicy, Kto będzie próbował ja zniszczyć. Jakie uczucie narodzi się pomiędzy Damon'em a Summer, Między Summer, a Harry'm. Jej życie nabierze innego pędu. Wszystko się zmieni, na czele z nią samą.
Wiktoria Ostrowska


Rescued [zawieszone]
Jestem pielęgniarka, mój ojciec strażakiem. Wielka tragedia. 23 Lipca 2014r. Wielki pożar. Spłonęło ponad 2 tysiące mieszkań. Tysiące ofiar, tylko jeden człowiek przeżył. On. Kanibal, morderca. Przestępca. Boję się jak cholera, ale jest w śpiączce wiec raczej nic nie zrobi, mojego ciała nigdy nie opuści strach w jego obecności, nawet kiedy będę przez niego bezlitośnie pożerana.
Julka Styl i Telo Horan


Thea Haynes ma niezwykłą moc, która pozwala jej zmieniać rzeczywistość. Może cofnąć się do dowolnego punktu z przeszłości i zmienić bieg wydarzeń. Jednak raz popełniła katastrofalny błąd. Nieświadomie spowodowała śmierć człowieka i nie nie potrafiła tego naprawić. Od tego momentu zamknęła się w sobie, odmawiając prób podróżowania w czasie. Nie różniła się teraz od innych. W chwili, kiedy ogłoszono rozwiązanie sławnego boysbandu One Direction, który stanowił ważny element w życiu dziewczyny, po śmierci jednego z członków na wierzch wyszła cała prawda i okazało się, że wokaliści już dawno nie mogli się ze sobą dogadać. Zdruzgotana Thea postanawia znowu wykorzystać swoją umiejętność i sprawić, by Harry, Liam, Louis, Niall i Zayn stali się dla siebie nierozłączni. Teraz wszystko może się zmienić. Pytanie, czy dziewczyna ich uratuje, czy zniszczy?
Akai Sora


Historia jak każda: normalna nastolatka, normalni ludzie. Jednak Leila - wzorowa uczennica, spokojna, miła, uprzejma, towarzyska. Wpada w kłopot. Jak w każdej historii pojawia się ktoś kto chce zaburzyć i przeszkodzić dokonanie właściwego wyboru. Czy Leila da sobie radę?
Jedno jest pewne: nic już nie będzie takie samo.
Megan


Diana wylądowała w domu dziecka. Nikt nie zna jej przeszłości. Nawet ona. Jeden fatalny dzień zmienił jej życie na zawsze. W wypadku zginęła jej najlepsza przyjaciółka. Nagle jej życie obróciło się o 180 stopni. Sen o białej postaci, glosy, które tylko ona słyszała. Przez to wszystko trafia do "piekła" na Ziemi. Gdy myśli, że jest dobrze pojawiają się osoby z czego jedna, która chce sie jej pozbyc. Czy Diana pozna swoją przeszłość i się z nia pogodzi? Czy jej przyjaciółka zginęła przez przypadek? Czy zdoła się pogodzić z rzeczywistością? Moze ta prawda ja zabiję?
Niewidzialna osoba dla Ciebie.


Fan-fiction opowiada o historii zadziornej nastolatki i chłopaku o pięćdziesięciu twarzach. Ma siedemnaście lat i mieszka wraz ze swoim bratem. Pewnej nocy wraz ze swoją przyjaciółka wybierają się do klubu. Tam główna bohaterka poznaje chłopaka o kruczoczarnych włosach. On jest niebezpieczny i agresywny. Pokazuje jej to już w pierwszej chwili ich spotkania. Jak potoczą się ich losy? Czy nienawiść zmieni się w miłość?
Emma Czarny


Zwyczajna dziewczyna i tajemniczy chłopak. Co się stanie gdy się spotkają?
Alex JonhBiznesmen [zawieszone]

Seks, pieniądze, alkohol, kobiety, biuro, wysoka pozycja. Wszystko należy zrobić dla niego. Szefa najbogatszej i największej firmy w Londynie. Nie znosi sprzeciwu, odbytu i nieposłuszeństwa. Randki ma u swoich kobiet. Pieniądze grają u niego dużą rolę, podobnie jak jego pozycja. Dba o wszystko, co się wokół niego dzieje. Dostaje wszystko, czego tylko chce. Zapragnął jednej kobiety, której nie może mieć. Swojej asystentki, pewna siebie kobieta, piękna, nieposłuszna i ma niewyparzony język. Jest dla niego wyzwaniem, którego się podejmie. Czy oprze się jego urokowi? Namiętność, pocałunki, bliskość, przyjemność, miłość, może nienawiść? Czy bedzie tylko asystentką? Jednak czy tylko on pragnie jej serca? Co im nstanie na drodze? Pewność siebie, ambicja czy może godność?
Margaret


Dwa podobne charaktery. Różne tak jednak. Razem tworzą mieszankę wybuchową. Czy flirtować i kłótnie na jedyne współpracy Moze Ich połączyć? Przeszłość lubi wracać i mieszać nam w życiu. W ich przypadku nie będzie inaczej. Julia Blackburn i Harry Styles. Ich spotkania to przypadek. Nie zawsze przypadek jest źródłem czegoś w dobrego w nasyzm życiu.
Asia Horan


Hope  jest zwyczajna dziewczyną ... No może nie do końca ... Ma czysta krew, Dlatego nie jest bezpieczna w świecie pełnym wampirów, demonów, wilkołaków i aniołów ... Kiedy miała 11 lat rodzice oddali ją do psychiatryka. Teraz po 8 latach spędzonych w małym pokoju z pomocą swojego opiekuna- Nicka ucieka. Zamieszkuje w domu odziedziczonym po swojej babci koło na pozór zwyczajnej piątki chłopaków. Z jednym z nich wiąże przeszłość ... Jednak największym jej problemem jest zaborczy Harry Styles, który obrał ja za swój cel. Czu Hope uda się zapomnieć o przeszłości? Czy wreszcie jest bezpieczna? Czy oni ją znajdą? I Harry ... Szantaż czy miłość?
Mój jednorożec nazywa Się Horan


Historia o zwykłej dziewczynie - Holly White i gwieździe jednego zespołu - Harry'm Styles'ie. Ona ma za zadanie pisać artykuły o One Direction, on próbuje ją w sobie rozkochać ... Jednak jego uczucia zamieniają się w coś więcej .. Zaczyna do niej coś czuć,  nie spodziewał się tego kompletnie. Pomimo ich dwóch różnych światów, stara się przełamać granice, która pomiędzy nimi jest, przy okazji wykonując powierzone zadanie ... Jakie są uczucia Holly do Harry'ego? Uda im się pogodzić  dwa różne życia?
bambus99


Alex Bennet jest międzynarodowym szpiegiem. Jej Szef - Mark pewnego dnia ogłosił, ze ma opuścić Manchester i wyjechać do Londynu. Jej zadaniem jest szpiegować Harry'ego Styles'a - jednego z największych przestępców w Londynie. Musi sie z nim zaprzyjaźnić i zdobyć jego zaufanie. Czy uda się jej? Może ktoś lub coś jej przeszkodzi?  Dowiesz  się czytając.
Heartbreaker


Dziewczynka: Kochasz mnie? Chłopczyk: Kocham! Dziewczynka: Tak jak dorosły? Chłopczyk: Nie! Ja cię kocham tak naprawdę.
Weronika Payne


Meg miała wszystko: dom, rodzinę, przyjaciół. Po okrutnej śmierci chłopaka rozwiązuje gang, przestaje imprezować i zaczyna od początku żyć, w czym pomagają jej oddani przyjaciele. Pewnego wieczoru udaje się z nimi do klubu, Gdzie ma miejsce straszne wydarzenie, dziewczyną zostaje oczarowana przez parę zielonych oczu, które nękają ja później każdej nocy. Po kilku dniach gdy Ich właściciela ją spotyka, jej życie zamienia się w piekło.
Ola Styl


Dzieciństwo powinno przynosić ze sobą dużo cudownych wspomnień, chwile z tamtych lat powinny dawać wiele radości, refleksji i tęsknoty. Co, jeżeli ktoś stara się wymazać swoją przeszłość z pamięci? Opiekuńczy rodzice, kochające się rodzeństwo, domowe zwierzątko i dom z ogródkiem - czyli typowe "realia", ale czy dla wszystkich? Nawet taka typowa rodzina może kryć wiele mrocznych sekretów, które za wszelką cenę starają się chować przed światem, bo gdy tylko sąsiedzi dowiedzieliby się co skrywają ich cztery ściany, na pewno zniszczyliby ich reputację.
Natalie HS


Kinga przeprowadza się z rodzicami do Londynu- miejsca, które kocha, bardziej niż swoją "ojczyznę" .Przez przypadek poznaje swojego idola, ze swoimi przyjaciółmi który otwarcie mówiąc trzyma ja przy życiu ... sława chłopaka zaczyna ich troche przerastać.Miłość ... czy przyjaźń? Co łączy tych dwoje?
KJ


Mam czterech Braci. Wszyscy są starsi ode mnie. Wyobraźcie sobie jak czuję się w domu z samymi facetami? No dobra, żartuję, wcale nie jest tak źle. Wszyscy są bardzo opiekuńczy i kochani, wiec nie nie czepia się mnie nikt w szkole Się, bo chyba kazdy wie, że w razie czego będzie mieć na karku całą czwórkę. Właśnie zaczynam liceum. Z jednej strony wiem, moi bracia będa mnie pilnować, ale ... Czasem gdzieś w mojej głowie pojawia się pytanie: Co by było gdyby ktoś im się postawił?
Annie Kaie


Monster  [zawieszone]
Z pozoru dom jest spokojnym miejscem, jednak nie wszystko nieraz wydaje nam się realne. Diabeł jest rzeczywisty. To nie stwór z czerwonymi nogami i ogonem. Moze być piękny. Upadły anioł, jego królestwo, dom, w ktorým uwięzione są Dusze. O tak, Twoja rownież, ale kto wie, może to właśnie tam się spotkamy? W każdym razie byłoby miło. Jestem Harry. Jestem martwy. Chcesz się przyłączyć?
Lana Banana


Dziewczyną, która straciła matkę zmieniła się. Jej ciotka,która się nią zaopiekowała nie mogła sobie dać rady. Lecz pewnego dnia Jessica poznaje chłopaka w lokach i jego przyjaciół. Harry zdobył jej serce, dzięki niemu trochę ona się zmienia na lepsze. Jest jak w bajce. Ojciec, który zostawił je, wraca i chce odnowić kontakt z córka. Jest coraz lepiej. Jess zaprzyjaźnia się z chłopakami szczególnie z jednym. Lecz pewnego dnia dochodzi do próby gwałtu. Dziewczyną zamyka sięw sobie i jest przestraszona. Jej przyjaciele ratuje ją i może się wydawać, że będzie się jakoś układało, ale miłość krzyżuje plany. On się w niej zakochał, a ona? Przecież ma chłopaka. Wychodzą tajemnice na jaw,  dziewczyna nie wie co ma z tym zrobić.
Nadzieja.


You're my kryptonite [zawieszone]
Główna bohaterka- Melanie Hemingwaya. Jest dziewczyną, Która ma dokladnie zaplanowane swoje życie. Jest wschodzącą pisarką i do wlasnie dążenie do sukcesu postawiła na pierwszym. W gre nie wchodzi żadne uczucie, jednak czy kiedy pozna jego zrobi ustępstwo od tej reguły?
Natalia Małecka


Ona, 19 lat zostaje uratowana przez przystojnego chłopaka o imieniu Louis, który wymusza od niej 7 spotkań. Niechętnie godzi się i zaczyna coś między nimi iskrzyć. W między czasie poznaje jego przyjaciela Harryego, który "mąci" jej w głowie. Jej życie zmienia się diametralnie po wypadku ...
Patrycja Tomlinson


To wszystko nie jest takie proste jak nam się wydaje. Felicia miała koszmarne dzieciństwo i tylko opowiadania ratowały ją przed męczarniami dnia codziennego. Kiedy w przyszłości jedno  znich zaczyna się sprawdzać, Fefe orientuję się, że zaczął się wyścig. Wyścig nie o diamencik,c zy kto będzie pierwszy. O to, czy przeznaczenie się dokona. Czy Fefe może zmienić przyszłość? Tylko od niej zależy to co się wydarzy.
Angie Rose


Forget [zawieszone]
Ruby postanawia zapomnieć o tajemniczym i  lokatym. Chodzi do  szkoły, żyje w spokoju z rodzina Ale czy on będzie w stanie zapomnieć? Czy ona sobie go przypomni? Czy będą razem? Dowiesz  się tego czytając Forgot!
Hazzelnuts Louiego


Są takie dni, kiedy masz ochotę zamknąć się w pokoju. Zabarykadować drzwi i nigdy nie wychodzić. Odpocząć: od wszystkiego, poczuć się samotna. Ja też  mam takie dni. Niestety, pewien bardzo frustrujący fakt wyklucza taką możliwość. Wiecie co? Może zacznę od początku. Nazywam się Jade. Jade Marshall.


Pauline jest  spokojna dziewczyną. Niewinna, nieśmiała, ma poukładane życie. Jej rodzina skrywa jednak sekret. Pewnego dnia zostaje porwana przez chłopaka. Przez to całe jej życie się zmienia. Mimo, że Styles puszcza ja wolno, przez cały czas obserwuje  i zmusza ją do robienia różnych rzeczy
Paulini Style


Memories [zawieszone]
Grupka nastolatków (Harry Styles, Barbara Palvin, Sara Sampaio i Francisco Lachowski) ma swoje problemy. Nastoletnia ciąża w rodzinie, miłostki, szkoła, przyjaźń i alkohol. Każde z nich jest inne, ale wszyscy są ze sobą związani.
Liliana Mielthown


Między przyjaźnią, a miłością istnieje niewidzialna Granicy. Sposoby na jej przekroczenie są łatwe, ale niosą ze sobą wiele zmian, których stan zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Gdy uczucie, które zaczyna łączyć dwójkę przyjaciół odwzajemniają obie strony, jego aspekty są znacznie korzystniejsze i otwierają wrota do wiecznego szczęścia. Jednak istnieje rówież ciemna część wkroczenia do miłości, która jednymi słowy jest nieodwzajemniona, relacje dotychczasowe wiszą na przysłowiowym włosku mogącym w każdej chwili się złamać.
Larry Stylinson


Sandra ma bardzo dobre życie. Jest znana na całym świecie.  Dostała nawet propozycje "udawania" dziewczyny Harrego Stylesa! Jednak pewnego dnia wszystko się zmienia. Sandra spotyka swoją dawną przyjaciółkę z Polski. Sandra jest bardzo szczęśliwa powrotem przyjaciółki. Lecz nie wie czego ta naprawdę od niej chce. Wraz z pojawieniem się dziewczyny Sandra zaczyna dostawać Liściki i pogróżki. Wszyscy zastanawiają się kto i czego chce od Sandry. Jednak nie wiedzą, że stara przyjaciółka będzie miała z tym wiele wspólnego .. Harry i Sandra zakochują się w sobie, ale nie wiadomo czy będą mogli być razem. Gdy jednak wszyscy odkryją całą prawdę będzie ona bardzo szokująca .. Czy Sandra i Harry będą razem? Czy sprawa się wyjaśni? Kto chce uprzykrzyć Sandrze cale życie?
Sandra Style


Double Life [zawieszone]
Harry Styles jest niebezpiecznym członkiem gangu, który rządzi w Londynie. Ona, hmm ... ciężko powiedzieć ... "Przypadkowo" znalazła w złym miejscu, w nieodpowiednim czasie. Ale nic nie dzieje się przypadkiem. Czy poznają uczucie zwane miłością czy nienawiścią?
Kate Jones


Samatha Ross - dziewczyna, która w swoim życiu przeszła bardzo wiele. Ojciec alkoholik przypomina sobie o córce dopiero wtedy kiedy kończy mu się flaszka. Wmawia jej, że matka odeszła do kochanka, ale ona powoli zaczyna w to wątpić, Nie może pogodzić się z samotnością, w końcu postanawia dać szansę imprezowej blondynce. Przez wszystko co ją przytłacza, pewnego wieczoru zdecyduje się na jeden z najgorszych ruchów. Uda się jej? Czy może pewien chłopak o pięknych, zielonych oczach  odwiedzie ją od tego pomysłu? Czy Samantha znajdzie szczęście i miłość? Czy nareszcie poczuje się bezpiecznie? Może przez poznanie Harry'ego będzie jeszcze gorzej? I najważniejsze ... czy odkryje te kłamstwa, które ojciec zatajał? 
Pezz


Dwie, na pozor obce sobie dziewczyny, w krótkim czasie dowiadują się, że są siostrami. Jedna z nich została z rodzicami biologicznymi, a druga trafiła do domu dziecka, następnie do jednej z rodzin. Dopiero po siedemnastu latach poznają prawdę. Siostrzana miłość nie budzi się w nich od razu. Kłótnie, spory są  na porządku dziennym. Wszystko jednak z czasem się zmienia. Dziewczyny muszą uporać się z tą sytuacją. Może i minęło siedemnaście lat, ale w końcu lepiej późno niż wcale ...
Wiktoria Górecka


Crazy Mind [zawieszone]
Na swoje osiemnaste urodziny otrzymałam  bilet lotniczy w jedna stronę do Londynu,papiery do nowej szkoły i mnóstwo pytań bez odpowiedzi. W taki właśnie sposób moi bliscy się ze mną pożegnali. Dzisiejszego dnia stałam się pełnoletnia, wiec nareszcie mam szanse wyjechać i spełniać marzenia. Nie jestem tylko pewna jak będzie  w rzeczywistości. Zero problemów i zmartwień. W końcu uwolnią się ode mnie raz na zawsze. Ja nie będę wcale za nimi tęsknić.
drunkreindeer


16-letnia Emma, ​​mieszkająca w Bradford, ma ciężkie życie. Matka nie żyje od kilku lat, ojciec wciąż pije i jest agresywny w stosunku do niej, w szkole jest wyśmiewana, lekcja w-fu jest dla niej największą zmorą. Pewnego dnia postanawia uciec, ale źle wszystko zaplanowała. Powrót do domu sprawia, że jej życie zmienia się. Babcia chce ją zabrać do  Londynu. Czy Emma odnajdzie się w wielkim mieście? Czy poradzi sobie w nowej szkole, która okaże się Katolicką Akademią z internatem?
Andromeda


Scarlett ma tylko 19 lat, już przeżyła śmierć ojca. Oczywiście było to dla niej trudne, ale musiała iść dalej. Przeprowadza się do Nowego Jorku,poznaje tam chłopaka, który już od roku jej szuka. W końcu poszukiwania zakończyły się pomyślnie dla Harry'ego. By się do niej zbliżyć, przebiera się za Marcela, kujona Z innej szkoły. Tylko czeka na odpowiednią chwile ... Na jaką? Dlaczego jej przez tyle czasu szukał? Pytań jest milion, odpowiedzi znajdziecie czytając tego bloga.
Korneliaaa


Stalo się co się stało. Każdy ból jaki on mi sprawiał, sprawiał, że rodziła się we mnie nowa, nieznana moc. Tylko dlaczego raniła wszystkich oprócz osoby, której się bałam najbardziej? - Jessica przez każdy ból jaki sprawił jej chłopak posiadła pewna moc. Moc telekinezy. Działa na Wszystkich tylko nie na niego. Na Harry'ego - członka najgroźniejszego Gangu.
Louisowa oneD


Ona- wybuchowa, utalentowana, miła ale i chamska, on - wulgarny, wysportowany i szukający prawdziwej miłości. Co się stanie gdy się pokochają?Czy będą szczęśliwi? Czy coś z tego wyjdzie?
BooBear


Mieszkańcy Doncaster myśleli, że ich życie już będzie spokojne, pełne szczęścia. Jednakże ich największe niebezpieczeństwo wróciło przynosząc ze sobą żądze krwi i władzy.Czy Devil i Dangers będą sobie ufać,czy wrócą do wojny sprzed roku? Czy Effie I Harry znajdą wspólna drogę, Bree Da szanse Louisowi?
Isabel Brown


Rose. Zwykła nastolatka pochodząca z dobrego domu, zostaje porwana przez Nialla, który chce przyłączyć ją do Gangu. Czy tata, który jest detektywem odnajdzie ukochana córke? Czy Spotkanie z przywódcą Harrym zmieni jej życie? Czy jej urok osobisty i specyficzny Charakter Pomoże JEJ przetrwać?
Natalie Maria


You okey? [zawieszone]
Wiecie jak to jest zacząć w nowej szkole? Koszmarnie! Moje życie jest do dupy. Po Pierwsze: dzielę pokój z młodsza siostra . Po drugie: muszę pracować, ponieważ moi rodzice, nie mają dobrze płatnych prac.Po trzecie: On. Na początku wydawało się, że będzie do dupy, a teraz ...? Lily Collins nastolatka z trudnym życiem. los stawia przed nią pewnego człowieka. Czy nie pożałuje jeśli spróbuje zakazanego owca?
Alex Jonh


Camila - dwudziestoletnia aktorka ... oprócz przyjaciół nie ma nikogo ... jej mama zmarła rok temu na raka, tata ładnie mówiąc nadużywa alkoholu. Pewnego dnia umówiła się na spotkanie z przyjaciółka w kawiarni ... A tam wpada na nią zielonooki chłopak i wylewa swoja kawę na  jej ulubiony sweterek. Czy jedno spotkanie, jeden moment zmieni jej całe życie? Jeżeli tak to na lepsze czy na gorsze ???
Milenka Lis


Ona-bezbronna ... zwykła dziewczyną starająca się żyć jak najlepiej ... po rozstaniu nie jest jej łatwo  przestać kochać tej.. osoby, która ją tak bardzo zraniła. On- stanowczy, bez skrupułów ..  bezwzględny Nie ma pojęcia, że to co wydarzyło się kilka lat temu, będzie miało ogromny wpływ na jego obecne życie...
Pani Horan


Vanessa McClain, któregoś dnia zostaje zaproszona przez swoją przyjaciółkę na imprezę w nocnym klubie. Dziewczyna nic nie podejrzewając wyszła z domu. Poznając w klubie pewnego chłopaka o imieniu Harry, zostaje na następny dzień porwana przez niego. Zdesperowana szuka ratunku dla siebie, ale nic nie wskazuje na to, że jej się to uda. Jednak po czasie uczucia mężczyzny do dziewczyny z dnia na dzień rosną, potęgując w miłość, ale czy dziewczyna czuje do niego to samo? Czy osoba, która stanie im na drodze, zniszczy wszystko? Czy coś lub ktoś zakończy to?
Michelle Style


Po śmierci Anny, Harry postanawia wyjechać z Londynu, aby zapomnieć oraz zacząć nowe życie. Jest rozgoryczony takim obrotem spraw związanych z odejściem ukochanej oraz listem, który po sobie zostawiła. Chłopak udaje się do Miami pewny siebie gdzie poznaje, błyskotliwą, gadatliwą oraz śliczną Lauren, która już na samym początku  zaczyna działać mu na nerwy. Czy z ich ciągłych potyczek słownych wyniknie coś więcej? Czy powiedzenie "Od nienawiści do miłości cienka granica"się sprawdzi również w tym przypadku? Może wydarzy się coś, czego nie nie spodziewał nikt, przez co cała konstrukcja znów legnie w gruzach?
Lola xd


 "Hej! Mam na imię Harry. Moje życie jest do dupy. Nie mam przyjaciół, nie chcę ich mieć, gdyż potrafiłem ich tylko ranić lepiej im beze mnie. Nie jestem też zbyt  lubiany w szkole. Szkole pełnej przyszłych lekarzy, adwokatów i gwiazd. Ja jestem tam względu na moje w nauce wyniki. Dla nich jestem po prostu inny, jestem dziwadłem. Nie stać mnie na drogie ciuchy. Moja mama zmarła, ojciec jest alkoholikiem, mam eszcze młodsza siostrę Gemme, ma 7 lat i jestt jedynym powodem dla którego jeszcze stąpam po tym świecie.
Aqua Sena


Torn [zawieszone]
Lauren Anderson to siedemnastolatka z idealnym życiem - bardzo dobre stopnie, początkowa modelka, wyrozumiała mama, dwoje najlepszych przyjaciół. Nie ma żadnych problemów, zawsze ma to co chce, chociaż nie jest wymagająca. Pewnego wieczoru Harry - syn przyjaciela rodziny poznaje dziewczynę i zabiera ją na imprezę. Chłopak stawia sobie za cele: pokazanie dziewczynie uroków bycia singlem; pokazanie beztroskiego życia oraz co najważniejsze - nauczyć ją, że powinna mieć swoje zdanie. Jest arogancki, ale potrafi być miły. Chociaż Lauren najbardziej irytuje fakt, iż jest on studentem psychologii. Czy Harry dotrze do swojego celu bez problemów, tak jak planował?
Karina M


Naznaczeni [zawieszone]
One- mocno zżyte ze sobą siostry. Ułożone, z planami na przyszłość ,ambicjami .Otoczone gronem wspaniałych kochających przyjaciół .Po stracie ojca razem, razem z mamą przeprowadziły się do skromnego domku na przedmieściach wielkiego miasta.Oni- Dwaj obcy sobie ludzie. Obaj z kryminalną przeszłością. Obaj chcą zacząć wszystko od nowa. Właśnie dostali czystą kartę, czy wykorzystają ją jak należy ? Jak na siebie trafili ? Są współlokatorami, w nowym, luksusowym apartamencie w NY. Co ich połączyło ? Jak to wszystko się potoczy ? Czy wszyscy wyjdą z tego żywi ?Miłość, ból, tajemnice, wybory które na zawsze zmienią ich życie...
Mrs Clary


16 – letnia Mia jest niezwykłą dziewczyną. Posiada w sobie głos, który potrafi skłonić naturę do jej posłuszeństwa. Wkrótce rodzice decydują za nią, aby pojechała do internatu. W wielkiej szkole spotyka na swojej drodze chłopaków, którzy zdecydowanie za nią nie przepadają. Nikt nie wie, że jest to chodząca bomba cykająca, nigdy nie wiadomo kiedy wybuchnie ze swoimi czarami i zaklęciami. Chłopcy jeszcze nie wiedzą, kogo na drodze spotykają. Dokuczają, podstawiają nogi. Ona zaś, odbywa drogę w ciszy i spokoju. Pod koniec roku szkolnego dzieją się niezwykłe rzeczy…
Le One


Dwie różne przyjaciółki starają się być w końcu szczęśliwe w miłości. Na drodze oprócz zwykłych przeciwności losu stają im, także własne charaktery, które mogą okazać się jeszcze trudniejszą przeszkodą.
sweet czoło


Córka Harr'ego Styles'a Devil... A właściwie Julia "Devil" Styles. Sam jej pseudonim budzi powszechny strach. Na pozór zwyczajna dziewczyna, ale pozory często mylą. Po mimo swojego młodego wieku na sumieniu ma sporą liczbę osób.Nie jest pozbawiona uczuć, ona je po prost wyłącza. Przybywa do Miami. Tam ma zostać na dłużej jednak "coś" krzyżuje jej plany. Historia o... Właśnie, o czym ?
Mix Trix


Vivian nigdy nie lubiła nosić biżuterii. Naszyjniki, bransoletki, pierścionki - to wszystko tylko jej przeszkadzało. Jednak złamała swoje przekonania w momencie kiedy ojciec, 14 maja , podarował jej medalion. Nie uważała że jest śliczny czy piękny ale na pewno stał się dla niej wyjątkowy. Od śmierci matki ojciec kupował tylko drogie niepotrzebne prezenty, które nigdy nic nie znaczyły. Ten na pewno nie kosztował wiele, w dodatku osobiście go jej podarował, więc Vivian postanowiła nosić medalion myśląc, że będzie przynosił jej szczęście. Jednak nikt nie wie w jak ogromnym błędzie wtedy była.
Freya Hamilton


Nathalie Walker, to potomkini upadłego anioła i śmiertelnej kobiety, nieświadoma swojego pochodzenia i nadprzyrodzonych zdolności. Razem z matką Anne Walker mieszka w nie dużym domku na granicy niewielkiego miasteczka Holmes Chalpel. Odkąd umarł jej ojciec, dziewczyna próbuje wszystko w swoim życiu poukładać na nowo. Udaje jej się to dzięki swojej najlepszej przyjaciółce Phoebe. Wraz z przyjaciółką uczęszcza do jednego z liceów, którego rok szkolny za parę miesięcy dobiegnie końca. Tam nie ma za ciekawego i przyjemnego życia. Od wielu lat jest dręczona przez jedną z uczennic, która nie zamierza się poddać bez walki. Pewnego dnia życie dziewczyny wywraca się do góry nogami. W nietypowych okolicznościach poznaje tajemniczego bruneta, o nieziemskiej urodzie i mrożącym krew w żyłach spojrzeniu. Jednak kim jest? Nie mogę zdradzić, ponieważ prawda niedługo wyjdzie na jaw...
Hope Styles


Change [zawieszone]
Kiedy w życiu Hope zjawił się Harry sporo się dla niej zmieniło. Znalazła szczęście, ale i kłopoty. Czy miłość tych dwojga pokona przeciwności losu?
Karo


Jestem synem biznesmena i mam na imię Harry. Prowadzę nudne życie 20-latka codziennie upijając się do nieprzytomnego i bzykając kurwy. Pewnego dnia gdy zaczyna mi się to wszystko nudzić i chcę spróbować czegoś nowego, moje życie ulega ogromnej zmianie. Kupuję w internecie dziewictwo dziewczyny...
Lena Smith


"Teraz już nie myślę o Nim. Nie widziałam Go przez długi czas. Zapomniałam jaki jest Jego uśmiech, zapach, jakie są jego oczy, w których tak się zatapiałam. Oddałam swoje serce po prostu niewłaściwej osobie.." - Lilly Malik młodsza siostra Zayna Malika powraca do domu, z którego uciekła urywając kontakt z rodzicami, bratem i przyjaciółmi. Sprawcą jej ucieczki jest Harry Styles przyjaciel brata, członek zespołu One Direction i wielka nieodwzajemniona miłość dziewczyny. Co się stanie gdy staną twarzą w twarz? Czy Lilly będzie potrafiła normalnie żyć obok Niego? Czy jej uczucie odżyją względem chłopaka, a może jest już za późno? Kto oprócz nich wie co takiego czuła Lilly do Harrego i czy to wykorzysta? Co zwycięży miłość czy duma
Ann.


Stay with me forever [zawieszone]
Kiedyś nie rozłączni, dziś obcy sobie ludzie. Są wspomnienia, ale tylko jedno pamięta. Jeden wyjazd zmienił jego życie ,a jej zaczęło się od nowa, bez wspomnień bez niego. Czy po latach się poznają? Czy może miną się obojętnie? Sądzę, że pamięć nie wraca od tak sobie.? Mówi się, że serce nie sługa, że pierwsza miłość nie rdzewieje, że ono zawsze pamięta! Jak będzie tym razem.? Przeszkody, wspomnienia, a dokładnie ich brak..
Ewe lka


Players [zawieszone]
W zwykłym nowojorskim liceum trwa niemoralna gra. Zaliczanie dziewczyn za... punkty? Numerem jeden na liście zostaje nowa - Clary Snow. To opowiadanie o normalnym życiu na nienormalnych zasadach. Przeczytajcie, a się przekonacie.
roawrHarreh


Ona- normalna studentka, półsierota, mająca fantastycznego brata, z którym mieszka w Londynie, dzielą wspólną pasję, czyli motocykle. Piękna, ale czująca, że po ostatnim związku nikogo nie znajdzie. On- gwiazda światowego formatu, pożądany przez miliony dziewczyn na całym świecie, jednak wciąż nie może znaleźć tej, której mógłby oddać serce i miłość trzymaną w sobie. Czy ta dwójka będzie ze sobą na dobre i na złe? Czy im się uda? Czy dla obydwojga będzie to tylko przelotny romans?
Camille Montrose


Jej pasja - fotografia. Miejsce jej wylewu twórczości - Twitter. Ma tysiące obserwatorów, jej sztuka jest lubiana, podziwiana. Codziennie dostaje komentarze, zyskuje nowych fanów. Tego dnia też dostała wiadomość. To była wiadomość jak każda inna. Zaczynała się od zwykłego Cześć, a kończyła na komplementach dotyczących jej twórczości. Angelika jednak nie spodziewała się, że gdy odpisze na tę wiadomość, zacznie się coś nowego. Coś, co niepodważalnie zawróci jej światem.
Angela Space


Hallie Emily Bennet. Tak naprawdę, to Hallee. Nie znoszę swojego imienia, więc równie dobrze mogłabym nazywać się jakkolwiek inaczej. Ale nie o tym jest moja historia. W moim życiu są osoby które kocham, ale są też takie, które jednocześnie kocham i nienawidzę. Poznajcie Harry'ego Edwarda Stylesa, i moje życie, które w jego towarzystwie jest obumarłe.
GraceEllen_


Rok 2012 nie był zwyczajną datą. Był czymś przez co piętnastka zwykłych nastolatków wplątała się w niezłe bagno. Eleanor, Niall, Danielle, Michael, Louis, Taylor, Harry, Jade, Calum, Liam, Ashton, Perrie, Luke oraz Zayn chodzili do najlepszego uniwersytetu, znajdującego się w Londynie a nawet i w Anglii. Cała ta paczka skrywała pewien sekret - zabili niewinną osobę, przez co ktoś chce się na nich zemścić.


Przeprowadzka do nowego miasta. Do nowego kraju. Nowi znajomi. Nowa szkoła. I tajemniczy pamiętnik pewnej dziewczyny. Czy zechce ją odnaleźć. Czy połączy ich coś więcej?
Boo Bear


Zanim dowiedziałam się kim naprawdę jestem, byłam zwykłą, czternastoletnią dziewczyną. Chodziłam do szkoły, spotykałam się ze znajomymi, wpadałam w kłopoty, kłóciłam się z rodziną. Wiedziałam, że nie jest ona prawdziwa, ale mimo tego kochałam ją całym sercem. Jednak bajka nie mogła trwać wiecznie. W firmie moich rodziców wybuchł pożar, który strawił połowę budynku. Wszystko zaczęło się na ostatnim piętrze gdzie pracowali. Nie zdążyli uciec, a ja stałam tam na dole i czekałam... I tak właśnie w ciągu jednego dnia musiałam porzucić swoje marzenia i plany. Włożyć na twarz maskę i udawać, że nic się nie stało. Kłamać tylko po to, by przetrwać, gdyż wtedy już wiedziałam. W końcu któregoś dnia pojawiła się ona, zbawienie dla kogoś takiego jak ja. Przywiozła mnie do domu, gdzie czekała już reszta.
drunkreindeer


Zanim odejdę... [zawieszone]
ONA- Dziewczyna z BARDZO trudną przeszłością. ON- Sławny piosenkarz, pochodzący z dobrej rodziny. Dwa zupełnie inne światy i charaktery czy odnajdą wspólną drogę?
Po prostu Nikt


Bella Collins praktykę w firmie muzycznej, spotyka tam nieziemsko przystojnego szefa będącego niesympatycznym i wyglądającego jak gangster- Harry Styles, niespodziewanie zaczyna łączyć ich uczucie, które zostaje...
Vove_Diana


"Statystycznie prawdopodobieństwo miłości od pierwszego wejrzenia". Jednak możesz być całkowicie pewna, że nie jest to historia skupiająca się tylko i wyłącznie właśnie na tym - miłości od pierwszego wejrzenia. Bo choć Me i Harry'ego ciągnie do siebie, to nic nie jest takie proste jak z początku się wydaje.
Reniferowa


Taylor Addams ma oddaną przyjaciółkę, wspaniałego chłopaka. Pewnego dnia dowiaduje się że jej chłopak to zwykły krętacz i podrywacz. W tym trudnym momencie jej życie nagle zmienia się o 360 stopni. Poznaje Liama- przystojniaka o dużych, brązowych i Harry'ego, łamacza kobiecych serc który zmienia dziewczyny jak rękawiczki. Taylor staje przed najtrudniejszą decyzją: czy zatracić się przy troskliwym Liamie czy dać się ponieść emocjom u boku Harry'ego, który w każdej chwili może złamać jej serce...
sefetgwserdtrwert


Lena jest zagubiona. Mimo swojego młodego wieku, przeszła bardzo wiele. Jej najbliżsi postanawiają wysłać ją do cioci, która ma jej pomóc. Jednak nie będą to zwyczajne wakacje. Może pozna ludzi i tajemnice, które na zawsze odmienią jej życie. Kto faktycznie mówi prawdę i stoi po jej stronie?
Dusia :8


Przyszła polska studentka z wyjeżdza na wakacje do Londynu. W metrze poznaje Harrego Stylesa, członka 1D, którego bardzo intryguje. Ona - dziewczyna z biednego domu, zamknieta w sobie, a zarazem niezwykle odważna i stanowcza, posiadająca własne zasady i tajemice. On - bogaty celebryta, otwarty na ludzi, dobry, ale nie umiejący walczyć o swoje. Dzięki pewnym zdarzeniom spotykają się znowu. Chłopak stara się poznać ją lepiej, jednak wydarzenia z jej przeszłości sprawiają, że Wiktoria odpycha go i nie pozwala do siebie dotrzeć .Czy pogodzi ją z własną przeszłością ? Czy ona odkryje wszystkie jego sekret i nauczy go walczyć o swoje? Jak Harry pogodzi miłość i fanów?
the stranger


Sierra nie wiedziała jak to jest być kochanym.Nie umiała nawet sama okazywać miłości.Każde nowe uczucie zapisywała w swoim pamiętniku.Pragnęła poczuć coś nowego.Chciała poznać smak miłości.
Harry był jednym z wielu agentów SSO.Nie obchodziło go co druga osoba czuje.Szanował tylko swoich przyjaciół.Resztą pomiatał i traktował jak rzeczy.jednak Panna Carlin zaintrygowała go, ale nie w pozytywny sposób.
Karcia xoxo


.Fi jest siostrą bliźniaczką Nialla Horana,znienawidziła go ponieważ ją opuścił. .Co będzie gdy Fi spotka brata? Czy z nim wyjedzie z Irlandi? Czy okropna przeszłość wyjdzie na jaw?
Justine


Ona, po swoich przeżyciach, nie jest gotowa, by kogoś pokochać. On, gdy coś sobie zaplanuje, zawsze to zmieni w czyn. Czy istnieje dla nich szansa?
Little do you know


W życiu dorosłej od niedawna Luny niewiele może się już zmienić - a przynajmniej ona tak sądzi. No bo co mogłaby ją spotkać, co zmieniłoby całe jej dotychczasowe życie. W wielką, prawdziwą i ponadczasową miłość nie wierzyła. Nigdy. Jedyne co mogło ją zaskoczyć, to ślub jej ojca z nową kobietą. On brał ślub, podczas gdy jego córka, nie miała nawet kogoś, na kim mogła by na kilka sekund zawiesić oko. Czy świat musi być aż tak okrutny...?
Blangel


Jej życie nie jest proste, choć pomaga jej Kris. Pewnego dnia wszystko się wali i Bettany trafia do szpitala. Poznaje Zayna oraz Harrego, którzy również jej pomagają. Czy na drodze do szczęścia może stać tylko psychiczna bariera?
Dominika Pietrasik


Nina Wolf nastolatka z niezwykłą historią. Harry Styles bożyszcz nastolatek, któremu ostatnio nic nie przynosi radości.  Jedna impreza na którą nie chcieli obydwoje iść. Alkohol daję nam siłę w mówieniu bolesnej dla nas prawdy. Pewien blondyn postanowi wyjść na przekór i proponuję zakład. Zakład o jej zaufanie. To on zapoczątkuję prawdziwą damsko-męską przyjaźń. W grę wejdzie pewien zielonooki brunet. Co się wtedy stanie? Nadejdzie czas na miłość. Pierwszą prawdziwą miłość.
Camille.


Dlaczego mówisz, że mnie kochasz, chociaż nigdy nie poznałeś tego uczucia?
Dlaczego mówisz, że jestem najpiękniejsza na świecie, chociaż widziałeś ładniejsze?
Dlaczego mówisz, że zawsze będziemy razem, chociaż wiesz, że to nie prawda?
Dlaczego Mnie okłamujesz, chociaż mówisz, że Mnie Kochasz?
Roxy ;)


Arabella to dziewczyna pochodząca z bogatej rodziny, która straciła rodziców jako dziecko. Na studiach zaczęła nowe życie, zapomniała o problemach i o chłopaku, który ją zranił. Po powrocie zaczyna nową przyjaźń, zaczyna być szczęśliwa, ale pewnego dnia spotyka Harry' ego, chłopaka przez którego cierpiała. Uczucia zaczynają o sobie przypominać, ale zwykle ,,przepraszam'' nie wystarczy. Wraz z chłopakiem pojawia się była przyjaciółka Ary, jednocześnie ex Harry'ego- Alison oraz jej perfidne kłamstwa.
Juliett Hs


Harry spotyka przez przypadek na ulicy dziewczynę o imieniu Letty, do której ukrywa uczucie, do którego boi się przyznać. Co się stanie jak ta prawda wyjdzie na jaw ?
Hazza lovejb


Na początku były zwykłymi nastolatkami. Jednak okoliczności zmusiły je do zmian. Stały się potworami. Czy miłość jest je w stanie odmienić? Czy może sprawi, że staną się jeszcze gorsze? Zaryzykujesz i wkroczysz do niebezpiecznego świata Leili i Scarlett?
Weronika. i Inflamara


Harry wraca z resztą chłopaków z 1D. Wraca z 2 tygodniowej trasy koncertowej. Niestety po jego powrocie musi zmierzyć się z utrata swojej ukochanej. Czy Harry pozbiera się po utracie ukochanej? Czy spotka kogoś na swojej drodze? Czy będzie mu dane żyć długo i szczęśliwie? Tego wszystkiego dowiecie się czytając nasz blog.
CAR AND TORI


Moje życie kiedyś było bajką. Kochani rodzice, idealny chłopak oraz marzenia, które trzeba spełniać. Chciałam być aktorką. Wszystko zakończyło się we Francji i już nigdy nie wróciło do pierwotnego stanu jak domek z kart, który ktoś zburzył. Kiedy spotkałam Jego, byłam już na dnie i nie sądziłam, że moje życie może zmienić się na lepsze. Zyskałam przyjaciół i chłopaka, który poza mną świata nie widział. Zakochałam się w nim, jednak on miał inne plany wobec mnie...
Martha H.


Katherine jest zwykłą/niezwykłą dziewczyną, której brakuje czegoś w życiu mimo, że nie zdaje sobie z tego sprawy. Nowa znajomość z Harrym zaczyna działać na dziewczynę jak odwyk od wszystkich swoich uzależnień. Na początku oparta na czysto fizycznych kontaktach znajomość przeradza się powoli w miłość. Czy Harry zabierze od dziewczyny ból który w sobie nosi i sprawi, że będzie szczęśliwa? Czy Katherine pomoże chłopakowi opanować gniew i demony które w nim żyją?
I Want You To Rock Me


Blair Vega ma idealne życie i każdą minutę zaplanowaną co do szczegółu. Wszystko zmienia się kiedy w metrze poznaje Harry'ego. On wprowadza ją w świat jakiego nie znała...Zero reguł. Zero zasad. Kiedy Harry nagle znika i nieodbiera od niej telefonów, Blair domyśla się o nim prawdy...szokującej prawdy... Jest TYM Harry'm. Harry'm Styles ' em. Z TEGO One Direction...
Ewa Gaikowa


Paczka przyjaciół znów razem. Wspólna szkoła, wspólne wspomnienia, wspólne przygody.Czy po tylu latach wyznają w końcu swoje uczucia? Dowiecie sie tego czytając.
Dominika Pietrasik


Nelly, pewnego dnia traci ważną dla siebie osobę. Przez to się zmienia. Alkohol, imprezy, narkotyki, uzależnienia. Sęk w tym, że w pewnym momencie uzależnia się nie od procentów w drinkach, tylko od niewłaściwej osoby.
Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=MnoLJrYc68E
Clary Seew


Diana Pain nie wiedziała czym zajmowała się jej matka do czasu, w którym postanowiła ją śledzić. Żałuje tej decyzji, bo teraz nie ma nic, nie ma nikogo. Jest uwięziona w jego świecie, świecie groźnego chłopaka z lokami i szmaragdowymi oczami.
Daria Żebrowska


Alice Walker uważa się za nic nie znaczącą dziewczynę. Można powiedzieć, że zalicza się do tych ślicznych, wychudzonych dziewczyn, które są modelkami. Aktualnie nie ma nikogo. Całe życie spędziła w ośrodku dla porzuconych dzieci. Należała do jednego z najsławniejszych gangów w całym Nowym Jorku. Miała cudownego chłopaka, którego zostawiła. Dlaczego? Bo musiała. Bez pożegnania uciekła z najbliższą osobą, która jej została do Londynu, gdzie miała zamiar rozpocząć nowe życie.
Diana...♥


Popełniłam w życiu dużo błędów. Przez wiele lat uczyłam się od nowa czym jest przyjażń, miłość i życie. Chciałabym podzielić się z wami moją zawiłą historią wrażliwej buntowniczki.
Anastazja


Jeden wieczór, jeden zły wybór, jedna ciemna uliczka, pięciu nieznajomych, dwie nieugięte dziewczyny. To zdarzenie zmieniło ich życie Historia opowiada o dwóch najlepszych przyjaciółkach które mierzą się z zadaniami jakie stawia im los. Caro- nieugięta i sukowata, lecz je psychika jest ciężko zszargana. May- zawsze wesoła i odpowiedzialna, opiekuje się Caro jak młodszą siostrą, a opieprza jak matka.
Onlyteens


Historia opowiada o Carrie Wilson i jej chłopaku Harrym, który ma fioła na punkcie zazdrości i bezpieczeństwa. Jakby tego było mało Carrie musi uporać się z przeszłością swojego chłopaka. Czy poradzi sobie z tym wszystkim? Czy zostawi Harrego?
California queen


Blog jest podzielony na 2 części :
cz.1 - Zwykła ułożona nastolatka która zakochuje się w Harrym. Są idealną parą, jednak kochankowie popadają w kłopoty gdy w ich życie wkracza Ryan, a następnie ojciec nastolatki. Porwania, gwałty, narkotyki... pojawia się jednak nadzieja, gdy Harry razem z bratem nastolatki (Zaynem Malikiem) ruszają jej na pomoc. Czy uratują ją ? Czy wszystko dobrze się zakończy ?
cz. 2 - Dziewczyna po dramatycznych przeżyciach związanych z porwaniem, postanawia wyjechać do Stanów i rozpocząć nowe życie, z dala od tamtego życia. Sprawy jednak komplikują się gdy ojciec dziewczyny tajemniczo znika i zostawia jej sporą sumę pieniędzy. Po za tym na dziewczynę spadają kolejne kłopoty związane z dawnym wrogiem. Jak zakończy się historia ? Czy dziewczyna będzie w stanie podnieść się po tylu ciosach ?
Mrs. Loczki


Analis jest pół Wampirem pół Aniołem. Ojciec zginął z rąk jej wujka, za to matka rzuciła na siebie zaklęcie wiecznego snu. By ocalić matkę i cały świat przed wujkiem, dziewczyna wyrusza wraz z swoją DRUŻYNĄ w niebezpieczną misję. Co się stanie podczas misji?, jak dalej potoczą się losy bohaterów?
Dianeczkaa


Sue. Zwykła dziewczyna z marzeniami. Po kilku latach ponownie spotyka się ze swoim kuzynem. Przeprowadza się do jego domu, do Londynu, w którym mieszka razem z 4 przyjaciół. Poznaje tam Harrego, zimnego i aroganckiego względem kobiet mężczyznę. Co z tego wyniknie ? Czy zakochanie się go zmieni ?
Darcy Styles


 Rose nie miała łatwego dzieciństwa, jednak pomógł jej przyjaciel - Louis. Zamieszkali razem i zostali parą, jednak dziewczyna kryje przed nim wiele tajemnic. Jedną z nich jest jej taniec na róże. To jej pasja, a raczej nałóg przez którego poznaje przystojnego fotografa - Harry'ego. Do czego doprowadzi ich znajomość ?
Mrs. Loczki


Zwykła historia o niezwykłej dziewczynie i sławnym chłopaku.Czy jeden wieczór w klubie karaoke jest w stanie połączyć sławnego muzyka z rozchwytywanego zespołu,Harry'ego Styles'a i z pozoru normalną dziewczynę,następczynię tronu Księżniczkę Luksemburgu Annabelle Priscille Charlotte Grace Terese Alexandre de Parme-Guillaume,która przybyła do Londynu w poszukiwaniu wolności?Czy taki związek ma szansę funkcjonowania?Czy Oni będą w stanie się dopasować?I ostatnie,aczkolwiek najważniejsze,czy ten związek zostanie zaakceptowany przez Wielkiego Księcia Henryka?
Ta zupełnie inna


Sophia to raczej pochmurna, ciężko pracująca dziewczyna, dla której najważniejszym celem w życiu jest spełnienie marzeń. Na co dzień jest nieco wycofana, ironiczna i niezdarna. Wyróżnia się z tłumu tylko kolorem włosów - różowy - który zwraca uwagę niejednego człowieka.  Jej życie jest normalne, jak każdego człowieka, który nie załapał się na bilet do Hollywood lub Broadway, jednak nagle staje się coś, co miesza w jej skrzętnie poukładanych planach i drze je na małe kawałki.
Sophia Hayden


Nienormalne życie, nienormalna praca, nienormalne uczucie, które rodzi się między nimi.
To wszystko sprawi, że oboje będą musieli uczyć się kochać.
Majusssia xx


Lilly dorasta w świecie, w którym nie otrzymuje miłości. Jej najbliżsi to mama i Maya, jej przyjaciółka. Dziewczyna przeważnie trzyma się na uboczu i stara nie angażować w zakochania. Dopóki nie zjawia się On - chłopak, który wybrał jej przyjaciółkę. Nie, żeby Lilly była gorsza. W końcu poznała przecież też Louisa, który, w porównaniu do Harry'ego, zainteresował się dziewczyną. Czy za owym "zaciekawieniem" kryje się coś jeszcze?
To historia, w której wszyscy popełniają błędy, a każdy z nich jest mieszaniną kłamstw i braku zaufania. Bohaterowie będą musieli zdecydować, co tak naprawdę jest ważne, a co wcale się nie liczy.
Angie Rose


Przystojny mąż, dwójka dzieci, najlepsza praca, największy dom w okolicy i najlepsza przyjaciółka na świecie. Szkoda że to tylko wyobraźnia.
Zgadzają się tylko dwie rzeczy. Naprawdę moje życie wygląda nieco inaczej , znaczy nudno. Mój dzień wygląda tak :Wstaje, idę do pracy, uczę się, śpię.
Nic ciekawego. Ale czasami mam nadzieje, że pojawi się ktoś taki kto przemieni moje życie na ciekawsze ...
Natalie Styles


Jade zostaje wysłana przez ojca i macochę na obóz letni, gdzie poznaje piatkę szalonych nastolaków z którymi dzieli jeden letniskowy dom, gdyż zabrakło dla niej miejsca w żeńskim. Ale to tylko jeden skrada jej serce.
The Rogue


Każdy z nas ma marzenia, cele i pragnienie bycia kimś idealnym, docenionym przez świat. Jednak zbyt często jesteśmy skazani na przeciwność losu, przez co zostajemy poddani bezlitosnej próbie przetrwania. Samantha po ciężkich zmaganiach z anoreksją i nieudanym sukcesie bycia światową modelką jak jej siostra, zaczyna nowe życie, wśród nowych ludzi i innym nastawieniem do życia. Pytanie, czy to cokolwiek zmieni?
Xyz


To nie będzie typowa historia zakończona słodkim happy end'em.  Harry Styles nie był też typowym chłopcem, nie zasługiwał by umieścić go w typowym opowiadaniu. Nie mogłabym mu tego zrobić.  Jeśli jednak chcesz dowiedzieć się w jaki sposób przeciętny nastolatek o nieprzeciętnym charakterze uczy się kochać, możesz tu wejść, i przeżywać to razem ze mną, jednak nie będzie to łatwe. Ale Harry nie był łatwy, więc nie mogłoby to wyglądać inaczej, na pewno to zrozumiesz.  Mam nadzieję, że dotrwasz z nim do końca, i choć to opowiadanie nie wniesie zupełnie nic nowego do twojego życia, zapamiętasz je choć trochę, odrobinę, a na pewne sprawy spojrzysz z dystansem.
Kasieq


Julia przeprowadza się z matką do Anglii. W dniu jej wyjazdu dowiaduję się że jej chłopak się nią bawił. Wpada na plan dzięki któremu może przekonać się jacy są ludzi. Czy są płytcy, powierzchowni? A może przeciwnie? Czy dzięki jej nowej osobowości zdoła dowiedzieć się tego? Kto będzie główną ofiarą jej planu? Wszystkiego dowiecie się z biegiem czasu czytając "Pozory mylą".
Jul


Mimo sprzeczności losu Martina spełnia swoje marzenia i przeprowadza się do Londynu. W niemiłych okolicznościach spełnia się jej marzenie z dzieciństwa, a mianowicie poznaje Harry'ego Styles'a i to właśnie dzięki niej życie całego "One Direction" zmienia się o 180 stopni. Niedługo po tym jak Tina ratuje życie Niall'a jej chłopak zaczyna się nad nią znęcać i dziewczyna widzi ducha byłej swojego przyjaciela. Ból, radość, smutek, krew, strach, kamery, łzy, rozstania, czerwone dywany - przed wami mieszanka zwana życiem, które staję się ciekawsze jak ma się 5 zwariowanych przyjaciół.
Martyna Horan


"Kołysałam się w przód i w tył, głowę miałam spuszczoną. Było mi zimno, wybiegłam z pokoju ubrana jedynie w cienką piżamę, bez skarpetek, kapci, szlafroka... czegokolwiek. Byłam zdenerwowana, cała się trzęsłam i mimo, że próbowałam pohamować łzy one ciągle spływały po mojej twarzy mocząc mi piżamę. Tak bardzo bolało mnie to, że on tam jest z jakąś kobietą... A mnie miał w dupie do tego stopnia, że nie martwił się czy usłyszę jak się pieprzy czy nie. Minuty wydawały mi się być wiecznością... Nawet nie wiedziałam ile już tak siedziałam, nie wzięłam telefonu, nie umiałam przestać słyszeć tych dźwięków... Miałam wrażenie, że wpadłam w jakiś amok. Siedziałam, kołysałam się i bezustannie płakałam. Cała dygotałam, żadne bodźce z zewnątrz do mnie nie dochodziły, nie zorientowałam się nawet, że Styles wszedł do salonu i gapi się na mnie. Ocknęłam się dopiero gdy wyłączył telewizor. Wtedy jak za pomocą magicznego pstryczka poderwałam się na równe nogi, szybko się rozejrzałam i nie dojrzałam nikogo oprócz jego..."
Ali


Podczas swoich dwudziestych drugich urodzin pewna brunetka o imieniu Kaithleen spotyka pewnego siebie William'a. Chłopak wydaje się zauroczony osobą dziewczyny i próbuję zdobyć jej serce. Kate ulega zalotom szatyna i zakochuje się w nim po uszy. Jednak ich szczęście nie trwa długo, ponieważ zostają rozdzieleni. Kaithleen opuszcza Pensylwanię, w celu podróży do chorej babci mieszkającej w Detroit. W czasie nieobecności brunetki jej najlepsza przyjaciółka Charlotte zauważa, że Will kręci się wokół innych dziewczyn i dziwnie się zachowuje...
Nightingale


"Nie wiem, czy pamiętasz tamten dzień, ale wiem, że jest jednym z moich ulubionych. Wiał wiatr, ale żadnemu z nas to nie przeszkadzało. Pojechaliśmy rowerem nad jezioro. I wtedy tak strasznie bałam się, że zaczniesz się śmiać, jak ci powiem, że nie umiem pływać, więc weszłam do wody... Byłam przerażona, nie miałam gruntu pod nogami, na szczęście w porę się zorientowałeś i mnie przytrzymałeś. To chyba był pierwszy raz, kiedy byłam tak blisko ciebie. Wiem, że będzie mi tego brakować. (...) I mam nadzieję, że wybaczysz mi to, że nie odzywałam się tak długo. Jednak wtedy stałoby się coś, do czego nie chciałam dopuścić - wróciłabym do Ciebie. Wystarczyłoby jedno twoje słowo, a ja zrobiłam to dla ciebie. Jesteś zaręczony, a ja byłam tylko wakacyjną miłością, ale mimo to chcę, żebyś wiedział, że nigdy cię nie zapomnę i mam nadzieję, że ty mnie też. May"
Sophie♥


Szkoła numer 209 Nazywana szkołą demona, potwora i anioła. Czemu ?
Podobno chodzi o numery 2 - demon 0 - potwór 9 - anioł
Szkoła nie jest normalna. Uczniowie nie są zwyczajni. Nauczyciele skrywają sekrety. Ludzie nie mają pojęcia. A....co kiedy pojawi się nowa uczennica.....która jest powiązana z historią szkołą bardziej niż uczniowie ?
Birdy Secret


Bo u mojego boku kroczy nadzieja. W obliczu wszystkiego, co nakłania mnie, bym zawróciła, ja idę dalej. Tak to właśnie jest mój kompromis.
Rebellious


Nicola Brock jest typową nastolatką, która zaczyna studia prawnicze na uniwersytecie w Chicago. Całe jej życie jest już zaplanowane. Pewnego dnia poznaje Harry'ego Styles'a. Czy pojawił się on przypadkiem? A może to również było zaplanowane?Girls Almighty


- Jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi.
- Na zawsze?
- Na zawsze.
Harry i Mia różnią się pod każdym względem.
Ona jest ułożona, cicha i skryta, nienawidzi wystąpień publicznych. Kocha długie spacery i dobre książki.
On jest wiecznie roztargniony i wciąż poszukuje nowych przygód. Twierdzi, że szkoła to największe zło tego świata i nie może doczekać się, by ją skończyć.
Mimo to są przyjaciółmi od wielu lat. Wiele razem przeszli i wiedzą o sobie wszystko. Jednak los stawia na ich drodze największą dotychczas przeszkodę. Czy uda im się ją pokonać? Czy ich przyjaźń naprawdę przetrwa wszystko?
Alex


Ciągle za mało wiem. Już myślę, że wiem, a potem okazuje się, że to wcale nie tak.
Hate me


Memory - bo chciał tylko ją zapamiętać.
Los bywa przewrotny. My sami decydujemy czy wydarzenia będą miały na nas jakiś wpływ.
Tina to wybuchowa dziewczyna. Nigdy nie wiadomo co jej "odwali".
Co ją łączy z Harrym? Zapewne uczucie, do którego oboje nie podchodzą na poważnie. 
„Bo gdybyśmy byli tacy sami, byłoby nudno.” Czy przetrwają razem, pomimo problemów piosenkarza?
Tomlin

Dwa gangi. Dzisiaj mieli rozstrzygnąć, który z nich się skończy. Jednak jedna dziewczyna im przeszkodziła. 
Od nienawiści po przyjaźń i miłość. Jednak nie wszystko idzie tak łatwo. Kolejna dziewczyna i kolejne kłótnie. Kto z nich ma rację?
Zakazane,niedopuszczalne,nienormalne. Uczucie zrodzone ze strachu,troski i poczucia odpowiedzialności. Powszechnie nieakceptowane,bo wbrew wszystkiemu,w co wierzą ludzie. Nikt nie zastanawia się,jak do tego doszło. Wszyscy jedynie potępiają,bo w tym są doskonali. Ślepi na krzywdę,gotowi stłamsić z byle powodu. Do czego gotów jest brat,by zapewnić bezpieczeństwo młodszej siostrze? Ja wiem. Do wszystkiego. A jeśli to wymknie się spod kontroli? Kiedy miłość zmieni znaczenie? Ja wiem. I opowiem Ci o tym,drogi czytelniku,jeśli tylko chcesz. Kocham moją siostrę,w każdym tego słowa znaczeniu. Oto moja historia.
Martyna Selonke


Where is my daddy?
On - Szanowny biznesmen, który z dnia na dzień traci miłości swojego życia nie znając powodu.
Ona - Odchodzi od Harrego, kiedy dowiaduje się o swojej chorobie jednak nie przewidziała tego że jest w ciąży.
Co się stanie kiedy los da im szansę spotkania się i wyjaśnia?
Julia Szymanska


And Then I Crashed Into You
Rosie była skrytą oraz nieśmiałą dziewczyną i na dodatek choruje na astmę, która tylko komplikuje jej życie. Nie zawsze tak było, miała przyjaciół, którzy się od niej teraz odwrócili ,rodzice cały czas tylko piją i jest bita przez nich a jej koszmar rozpoczął się od nowej szkoły, w której nawet tam nie jest bezpiecznie dla niej, a ona musi co dzień szukać jedzenia dla swojej rodziny – z tego powodu jest zmuszona roznosić ulotki godzinami, zamiast się uczyć. Jest szykowana ,bita, wyzywana i ośmieszana przez uczniów tej szkoły a szczególnie przez elitę szkoły, w tym przez paskudną i plastikową - Mandy. Gdy rozpoczyna się nowy rok jest coraz gorzej, gdyż pojawia się On, nowy uczeń – niejaki Harry Styles, który nie szczędzi sobie zabawy w stosunku do Rosie. Jej jest coraz trudniej lecz nikt nie chce jej pomóc ,lecz co się stanie po imprezie jej życia, gdzie wszystko się zmieni?
Darkness Niall


Too late to turn back
Minęły trzy lata od wyjazdu Rose, Chrisa i Amelii do Miami. Christian i Am są bardzo szczęśliwi, ponieważ spodziewają się dziecka za około półtorej miesiąca. Za to Rose... dopiero nie dawno pozbierała się całkowicie po incydencie w szpitalu. Płakała po nocach długimi miesiącami. Gdy dwójka jej przyjaciół nie pomagała, pojawił się Michael.Szybko znaleźli wspólny język. Chłopak przyjeżdżał do niej o każdej porze dnia i nocy. Mike mówił, żeby dzwoniła kiedy tylko będzie go potrzebowała. Fakt, iż mieszkała sama czasem ją dobijał. Ale Michael nie był zwykłym przyjacielem. Były przyjacielem z korzyściami. Za to Harry nie przejmował się niczym. Po wyjeździe Rose to on był mistrzem w Los Angeles. Zgarniał o wiele większą kasę w L.A. niż w Londynie. Zayn, Liam, Louis i Niall nie wiedzieli dlaczego Rose uciekła z Tokio i z Miasta Aniołów. Pewnej nocy znowu się spotkają.
Mrs. Khalifa


My Friend's Brother.
Colleage w Nowym York'u. Miejsce, które pierwotnie uchodzi za bezpieczne. Do czasu, w którym piątka zwyczajnych chłopaków postanowi nieco zmienić tą regułę. Luanna nie łatwo ulega władzy Harry'ego. Lecz czy to aby na pewno wyjdzie jej na dobre? -
 Kim jesteś? - zapytała widząc jak mężczyzna z wielką prędkością pojawia się coraz bliżej niej.
- Twoim największym koszmarem.
♥ Rey ♥


Dance with me tonight...
To nie może tak być. Co z tego, że zespół tworzył genialną muzykę i zarabiał miliony na koncertach, trasach, płytach, wywiadach, jeśli obecne wybryki jednego z wokalistów są totalnie nie do przyjęcia? I co, jeśli zachowanie Harry'ego Stylesa powoduje tysięczne straty w dochodach, jego wyskoki i stałe imprezowanie wręcz odrzuca fanów? Nie, nie, nie, tak dłużej być nie może. Wystąpienia dziewczyn z fandomu, coraz więcej pustych miejsc na stadionach... Coś niezwykłego w świecie One Direction. Coś, czego do tej pory, od początku występów w X Factorze nie było. I trzeba coś na to poradzić, żeby zespół nagle nie został zapomniany przez kolejną dziewczynę, kolejny kieliszek wódki, kolejną imprezę... I chyba jest dobre rozwiązanie... Ultimatum. -Harry. Jeśli nie chcesz pożegnać się z zespołem, musisz poprawić swoją reputację, znowu przekonać do siebie fanów! -Jak niby mam to zrobić? -Wystąpisz w "Strictly Come Dancing". -ŻE NIBY CO?!
Roxanne xd


Vampire Love
Nazywam Się Malia. Historia o której wam opowiem jest... niesamowita. Na początku sama myślałam, że to wszystko mi się śni, ale nie. To było życie realne. Nigdy nie myślałam, że wampiry istnieją naprawdę, a tym bardziej, że mają uczucia, teraz... Teraz wiem to z własnego doświadczenia.To wszystko stało się tak szybko, tak bardzo się bałam. Nie wiedziałam, że jestem kimś ważnym, nie wiedziałam dopóki ON się nie zjawił. Dużo z mojego życia dotychczasowego zepsuł, ale wniósł do niego jeszcze więcej. Sama nie wiem jak to się stało, ale wszystko wam opowiem. Więc po kolei...
Patrycja Tomlinson


Abnormal
Dwie dziewczyny, molestowane seksualnie przez ponad dwa lata, trafiają do psychiatryka. Tam zajmują się nimi młodzi pielęgniarze, Louis i Harry. Czy dziewczynom uda się wrócić do normalności i zapomnieć o bolesnej przeszłości?
Obli Viate


Feather
Niall, Harry, Liam, Zayn, Perrie, Eleanor, Danielle, Josh, Luke, Ashton, Michael, Calum, Jade oraz Taylor chodzą do najbardziej popilarnej szkoły w Londynie. Do tej samej szkoły uczęszcza niejaka Alice McLevis, dziewczyna wyśmiewana i mieszana z błotem. Od zawsze była obiektem drwin i zaczepek. W 2012 roku Perrie i Zayn szykują impreze na zakończenie roku. Za namową Eleanor i Jade pojawia się też tutaj garstka innych osób oraz....Alice. Kilka minut przed zakończeniem imprezy Alice zostaje publicznie upokorzona. Na jej głowie ląduje wielki czekoladowy tort i zostaje wepchnięta do basenu. Brunetka wychodząc z basenu nie wyrzymuje i mówi wszystkim co myśli. Trzymała to w sobie od trzech lat. Kilkanaście minut później opuszcza posesje Malika. Staje na ulicy, na jej nie szczęście nie zauważa czarnego Land Rovera którym jechali lekko spóźnieni Niall i Harry. Po kilku minutach leży przygnieciona kołami. Wszyscy wpadają w panikę, kilka osób już uciekło z miejsca wypadku. Louis i Zayn pod wpływem strachu, pakują ciało brunetki do auta, wywożąc je nad Tamizę. Myśląc, że nie żyje, wrzucają je do rzeki. Cała czternastka przyrzeka, że to zostanie ich tajemnicą. Alice McLevis zostaje oficjalnie uznana za zaginioną
Julia XX


White lips, pale face, cat's ears and tail
"Mój przyjaciel jest kociakiem i ja po prostu umarłem i jestem w niebie, tak?" A tak poważnie, Harry nie jest do końca normalny, ukrywa kocie uszy i ogonek przed całym światem i jego życie jest zwariowane. A wszystko za sprawą Louisa (zagorzałego miłośnika kotów) oraz reszty kolegów z zespołu.
Tina Tyler


The future start today, not tomorrow
Trudno jest odnaleźć się w dzisiejszym świecie, w tłumie ludzi, którzy próbują Cię zniszczyć. Trudno jest znaleźć osobę, której możesz powierzyć swoje sekrety. Trudno jest żyć gdy 1/2 Ciebie odchodzi... lecz najtrudniej jest powiedzieć ,,żegnaj'' osobom, które kochasz najbardziej. Byłam zwykłą nastolatką do czasu... gdy dowiedziałam się, o tym, że moi rodzice zmarli. Nigdy nie dowiedziałam się z jakiej przyczyny. Musiałam to zmienić. Nie mogłam pozwolić na to, aby ktoś uniknął kary, za wyrządzoną mi krzywdę. Niestety nie wszytko poszło zgodnie z moim planem... To on był temu winny i to on poniesie konsekwencje tego czynu. Bo gdy koszmar staje się jawą, nic nie jest takim, jakim wydaję się być.
INDESTRUCTIBLE


Ostatni dzień lata
O tym jak ostatni dzień lata stał się pierwszym.
[AU, w którym Harry nosi ciężkie buty, duży uśmiech i odrobinę zbyt dużo zrozumienia, a Liz ma naprawdę duży problem by się w tym wszystkim na nowo odnaleźć]
One Shot
Melie


Message
Moje życie nie było zawsze kolorowe tak jak w bajkach.. miałam wzloty i upadki, wylałam morze łez. Jednak niczego nie żałuję, bo gdyby nie przykre sytuacje, jedna osoba oraz pewna wiadomość teraz nie miałabym tego wszystkiego co osiągnęłam. Jestem Jade Thrilwall, mam dwadzieścia siedem lat, mieszkam w Londynie wraz z mężem oraz dwójką dzieci. Nadszedł czas aby przedstawić wam słodko-gorzką historię...
,,Nienawidzę Cię! Jesteś kłamliwą żmiją! Nie chcę Cię widzieć już nigdy więcej!,,
,,Chyba ktoś pomylił numery. Nie wiem co się stało, ale jeśli płaczesz przez tego kogoś - nie warto :)''
Juliett hs


Saved my life
Ona jest pokręcona jak sznur wokół jego gardła, ale jego to nie obchodzi. Z nim nie da się wytrzymać, ale dla niej to nie ma znaczenia. Kocha anioła, budząc się w ramionach diabła.
Camille Farrelly


Love is touching souls
Jej przyszłość była ciężka, a teraźniejszość jest jeszcze gorsza. Zraniły ją osoby, z którymi żyła pod jednym dachem od 18 lat. Paula wyjeżdża do Londynu, by spełnić marzenia, ale czy tak na prawdę uda jej się tego dokonać jeśli przeszłość stoi jej na drodze? Na swojej drodze spotyka osobę, którą pokocha całym sercem. Odzyska brata o którym dowiedziała się tak nie dawno. Jednak czy będzie w stanie pokonać ból fizyczny jak i psychiczny, żeby być szczęśliwą z rodziną, która tym razem jest tą prawdziwą?
Infinity Styles


Too hard, to forget about Us
Ally zaprzyjaźniła się z Harrym w piątej klasie. Byli nierozłączni. Od razu się w nim zakochała. W dniu jej 14 urodzin Harry wyznał jej miłość. Dzień później Harry nie wiadomo dlaczego wyjechał z Holmes Chapel na zawsze. Ally nie mogła się pozbierać. Gdy ma już 19 lat nadal o nim nie zapomniała. Myślała, że już go nigdy nie spotka. Aż do teraz. W ciepły, majowy poranek ktoś zadzwonił do drzwi. Dziewczyna otworzyła, a przed nią stał sam Harry Styles. Jak bardzo się zmienił? Czy nadal czuje to co ona?
Ally Styles


Nie, nie jesteśmy normalni!
Mallory Ross, jest prawie normalną siedemnastolatką. Jedyne co ją wyróżnia to to, że jest sierotą. Przez swoją przeszłość, nie ma zaufania do ludzi. Wszystko się odmienia gdy na planie teledysku poznaje osiemnastoletniego Harry'ego Stylesa. Chłopak wywraca życie Mal do góry nogami. Jest jej dokładnym przeciwieństwem, co prowadzi do wielu komicznych sytuacji.
One Direction Is My Life


Infinity
Dwie przyjaciółki z Polski - Dominika i Justyna mają szansę spełnić swoje marzenia i wyjeżdżają do Londynu. Ich największym celem jest spotkanie One Direction i zdobycie biletów na ich koncert. Czy to się uda ? Czy dziewczyny zrealizują swoje marzenia ? Czy będą szczęśliwe w nowym kraju ? Tego dowiecie się czytając mojego bloga ! Serdecznie zapraszam :)
Dominika xxx


A new life
Czy dziewczyna,którą już raz zranili najbliżsi poradzi sobie z powrotem do kraju,w którym oni żyją?Ma nadzieje,że ich nie spotka,jednak nic nie dzieję się tak jakby chciała.Lila Thomson nie jest już tą samą osobą,którą była gdy zostawiała swojego ukochanego starszego kuzyna i jego znajomych.Wyjeżdżała gdy była dziewczynką skrzywdzoną przez życie,a wróciła jako kobieta,której już niedługo życie obróci się o 180 stopni?Czy to za sprawą dziecka,czy za sprawą kuzyna,a może z zupełnie innej przyczyny?
Agatta


Znak Anioła //H.S//
Samotność i śmierć to jest coś czego niejeden człowiek boi się w życiu. Przez złe postępowanie możemy trafić do piekła, gdzie Lucyfer będzie się upajał nami jak afrodyzjakiem. Taką osoba jest Harry Styles. Wybiera sobie ofiarę i już sobie jej nie odpuszcza. Czy dzięki pomocy Julii odkryje nowego siebie i trafi do łask bożych?
Love xxx


Spurious
Czy da się uciec przed życiem? Czy kiedykolwiek nasze problemy znikną? Czy miłość to coś realnego? Poznaj historię Darcy i Harrego.
Roxy;)


Look After You
,, Każdy z nas czegoś żałuje, kiedy w nieodpowiednim momencie powiedział kilka słów za dużo. Każdy z nas chociaż raz powiedział "nie" wtedy, gdy serce tak cholernie błagało o "tak". Każdemu z nas zdarzyło się wybrać niewłaściwą drogę, niewłaściwego człowieka u boku i nie właściwe emocje. To nic złego popełnić błędy, przecież jesteśmy tylko ludźmi." Niby zwykły cytat, a jak dobrze opisuje moje życie.
Vanessa xd


Love me like you do
To było coś niesamowitego, gdy dwa i pół roku temu dowiedziałam się, że mój rodzony brat doszedł tak daleko w X Factorze. To było coś niewyobrażalnego. Cieszyłam się jego szczęściem i każdy z naszej rodziny był dumny i zadowolony, że to udało mu się zdobyć trzecie miejsce wraz z zespołem. Jednak nikt z nas, a nawet sam Louis wraz z kolegami, nie był świadomy, że odniosą większy sukces niż zwycięzca tej edycji i staną się najpopularniejszym boysbandem na całym świecie.Wtedy jeszcze cieszyłam się, że mam takiego brata, ale szybko zaczęam rozumieć, że nie będzie nic w tym fajnego. Najchętniej cofnęłabym czas i nie pozwoliła iść mu na ten cholerny casting. Nie miałam do niego o to broń Boże pretensji, bo w końcu spełniał swoje marzenia, ale te jego bycie gwiazdą nie było wcale takie fajne. Oddalił się od rodziny i robił wielką łaskę, gdy mama prosiła, aby przyjechał do domu. Owszem nie uderzyła mu do głowy tzw. sodówka, ale to nie był ten sam Louis, którego pamiętałam przed choćby trzema laty
Julia.


...you&I...we will be together...forever..
Nic nie może być bardziej skomplikowane niż życie Nicole. Jej ojciec jest najważniejszym biznesmenem w całej Arabii Saudyjskiej. Nicole żyje w luksusie, ale co z tego ? Jest odizolowana od chłopaków. Musi nosić burkę. Ojciec ją bije. Nicole ma dość. Pewnego dnia po prostu ucieka. Celem jej ucieczki staje się Londyn, miejsce nowe i nieznane. Tutaj nikt nie wie o jej poprzednim życiu. Nawet Niall, chłopak uroczy i szczery. Ale jednak coś ukrywa. I jest jeszcze Harry...
JUSTINE STYLES


You are my only hope
Amelie jest zwykłą siedemnastoletnią dziewczyną. Dobrze się uczy, jest grzeczną dziewczyną. Nie ma przyjaciół, a to spowodowane jest ciągłymi przeprowadzkami. Jej rodzice się rozstali, a po rozwodzie dziewczyna została z matką - wielką bizneswoman. Wszystko zmienia się z kolejną przeprowadzką. W nowej szkole poznaję dwójkę przyjaciół, ale też kilka osób, które od razu zechcą uprzykrzyć jej życie. Dziewczyna do końca nie wie po której stronie jest Harry...
ALEKSANDRA AA


Pillowtalk
asami należy przekładać dobra pewne nad marzeniami. I czasami to boli, bardzo, ale prowadzi do miejsc, o których wcześniej nawet nie śniliśmy. Czyli AU, gdzie wszystko ma swój początek i koniec, każda farba ma swój pędzel i każda nić własną igłę. I gdzieś w tym wszystkim tkwi Jenna, która pogubiła się jeszcze zanim zdefiniowała dokąd pójść, Zayn jako niepoprawny artysta bez poprawek, a Harry... On po prostu tam jest. I znaczy tyle co wszystko.
Melie


Look at me,you're strong
Czy kochasz na tyle mocno, aby odejść? Po tym jak Alex i Louis dają sobie drugą szansę, los stawia na ich drodze kolejne przeszkody. Oboje znajdą się w ogromnym niebezpieczeństwie, a jedynym ratunkiem jest rozstanie z ukochaną osobą. Kochać to także umieć się roz­stać. Umieć poz­wo­lić ko­muś odejść, na­wet jeśli darzy się go wiel­kim uczu­ciem. Miłość jest zap­rzecze­niem egoiz­mu, za­bor­czości, jest skiero­waniem się ku dru­giej oso­bie, jest prag­nieniem prze­de wszys­tkim jej szczęścia, cza­sem wbrew własnemu. ~ Vincent van Gogh Zobacz jak potoczy się ta historia. Jedno jest pewne, żadne z nich nie jest człowiekiem, który poddaje się bez walki. Krew. Pożądanie. Zdrada. Miłość.
ROUSE BŁASZCZYKOWSKA


Milczenie
Vanessa to dziewczyna po przejściach, która wraca z kliniki psychiatrycznej do rodzinnego miasta. Jedyną nadzieją jest jej najlepsza przyjaciółka, która przez przypadek poznaje ją z kilkoma chłopakami. Których z nich jej pomoże,a który przeszkodzi? Z którym się zaprzyjaźni, a z którym będzie w nienawistnych stosunkach? Kto odkryje prawdę o skrytej dziewczynie?
Trix


I'm searchin' for something
Ellie postanawia zostawić za sobą dotychczasowe życie. Przyjeżdża do Londynu, studiuje wymarzony kierunek, dostaje wymarzoną pracę i zadaje się z najbardziej życzliwymi osobami, jakie kiedykolwiek ktoś mógłby spotkać. Wplątuje się jednak w dość intensywny i niewygodny układ, z chłopakiem o zielonych oczach i dołeczkach w policzkach, którym nikt nie potrafi się oprzeć. Przeżywają wzloty i upadki, ale czy owy układ uda im się w porę zakończyć lub czy być może przerodzi się on w coś zupełnie innego?
Mynameisjamie