Harry

Kliknij na tytuł, aby wejść w link. Na dole strony są najnowsze blogi.


Look After You Forever [zakończony]
Życie nastolatki z Polski, nie jest nadzwyczaj kolorowe. Natalia wyjeżdża do UK, żeby 'zaopiekować się' siostrą po rozstaniu. I tam spełnia się jej marzenie. Spotyka go. W środku nocy, w ciemnej uliczce, płaczącego.. Jakie tajemnice skrywają zielone oczy? Z czasem stara się je odgadnąć i coraz bardziej jej się udaje. Życie wydaje się być bajką, kiedy los nagle boleśnie ją przerywa.
neon light


Dark Angel
Anioł Światła & Anioł Ciemności. Razem naprzeciwko siebie. Jeden i drugi bardzo potężny. Jeden z mocą miłosną, drugi z ciemnością A ja? Jestem pomiędzy nimi i... kocham ich obu.
Emily.S

Jesteś moim najlepszym błędem
W ciągu jednej nocy Jej świat wywrócił się do góry nogami. Próbując ponownie odnaleźć się w otaczającej jej rzeczywistości, wyjeżdża do Anglii, gdzie stara się zacząć nowe życie. Niezwykle uzdolniona muzycznie dziewczyna staję się najlepszą i najbardziej pożądaną "tekściarką" w muzycznym show biznesie. Jednak czy TO jej wystarczy aby znów być szczęśliwą? Czy pięciu chłopaków z najsłynniejszego boysband'u na świcie namiesza jej w głowie i pokaże jak w pełni cieszyć się z życia? 
Kate G


It Is Possible To Mistake Love With Hate
Zespół One Direction staje się zbyt rozkapryszony, nie odbiera telefonów od managerów, spóźnia się na spotkania z fanami, olewa koncerty... Paul Higgins wysyła ich za karę na wakacje na wieś... *Coś jak surowi rodzice*
Kocia3ek


Rude 1D
Harry wstępuje do gangu, którym wrogiem jest Meg. Alice to się nie podoba. Co zrobi Harry gdy w jego życiu pojawi się pewna osóbka? Czy Louis, Niall, Liam i Zayn pomogą mu?
Things


Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci
Claudia Horan to kuyznka Nialla. Po trzyletniej rozłące z chłopakiem przyjeżdża do Londyniu i mają spędzić razem dwa miesiące. Próbują nadgonić stracony czas. Jeszcze nie wie, że zdobycie sympatii chłopaków będzie tak trudne. Wszystko jest przeciwko niej. Wspiera tylko ją Niall i Liam.
Klaudys K


Ziemia ma skórę, a ta skóra ma choroby. Jedną z nich jest człowiek[zakończony]
Chanel w wieku 13 lat zachorowała na białaczkę. Po 3 latach wygrała, a po 2 odrosły jej włosy. Życie wróciło do normy... No prawie. Nie potrafi przełamać się i zacząć tańczyć. Pewnego dnia zasłabnie, czy nastąpią jakieś komplikacje?
Czekoladowa


Five in One One in five
Zwykła, lekko zakręcona nastolatka pewnego dnia postanawia przeprowadzić się do Wielkiej Brytanii. Tam po kilku latach mieszkania, nauki, spotkań z przyjaciółmi i zwykłego życia przez jedną decyzję jej świat zmienia się o 180 stopni. Czy poradzi sobie w nowej sytuacji? Czy spotka mężczyznę swojego życia? Czy przez decyzję którą podjęła jej przyjaźń przetrwa?
LaLaith


Spotkanie Po Koncercie
Lia to niezależna, 18-letnia dziewczyna. Myśli że jej życie jest już poukładane. Ale czy kiedy pozna swoich idoli, jej życie się zmieni? Co się stanie jeśli przez przypadek się zakocha? Czy będzie musiała stanąć przed wyborem? Czy ona coś ukrywa..?
Alex Glina


New City, New Love [zakończony]
Blog opowiada o dziewczynie, która przez swoje złe zachowanie zostaje wysłana do swojego kuzyna do Londynu. Jej kuzn to sławny Louis Tomlinson. Dziewczyna przeprowadza się do domu 5 chłopaków. Jeden wakacyjny wyjazd z nowymi znajomymi, zmieni jej życie całkowicie. Ucieczka, smutek, miłość, strach.
Jak potoczą się losy dziewczyny? Czy będzie szczęśliwa?
Sophie Horan


Only The Angels Go To Heaven [zakończony]
Londyn to niebezpieczne miasto, szczególnie ludzie muszą się bać licZnych gangów jakie żądzą Londynem...ale są takie 2 szczególne RhythMix i One Direction w skład pierwszego wchodzi 5 dziewczyn zaś w skład drugiego 5 chłopaków, oba są tak samo groźne oba się bardzo nienawidzą i starają się wyeliminować drugich. Do czego posuną się chłopcy z 1D aby wyeliminować RM?
W tym opowiadaniu 1D nie są sławni.
Caroline Storan


Distance was a friend of mine [zakończony]
Jedna impreza, która zmieniła ich życie. Spotkali się przypadkowo, nigdy nie pomyśleliby, że to przeznaczenie. Byli młodzi i ciekawi nowych doznań. Alkohol, imprezy, sława, używki. Takie było życie Naomi i Harry’ego. Czy mogą być przyjaciółmi, a może to tylko zwykła znajomość?
Isabel Brown


You Only Live Once
Niall i Harry prowadzą niebezpieczne życie. Ich praca jest nielegalna. Nie potrafią obchodzić się z dziewczynami. Od pewnego momentu w ich życiu mają jedynie "dziewczyny na jedną noc". Nie potrafią się zakochać. W ich życiu pojawia się pewna dziewczyna - Nicole. Ona zakochuje się w Niall'u, ale czy on jest w stanie jeszcze kochać? Harry natomiast nienawidzi tej dziewczyny. Jak potoczą się ich losy?
Patrycja Lolek

[zakończone]
Now that you can't have me, you suddenly want me [zakończone]
 Dwie dziewczyny - siostry, na pozór zwykłe nastolatki, a w rzeczywistości - Ofiary przemocy domowej. Każdego dnia na ich ciele powstają nowe siniaki, każdego dnia chcą umrzeć, ale na ich drodze stają oni. Najpopularniejsi w całej szkole, co noc każdy z nich ma inną dziewczynę. Uważają, że mogą mieć każdą. Ale mają również drugą twarz, o której nikt nie wie.
Kara359Miłość? I co z tego dobrego? Absolutnie nic!
Alex łamie zasady. Pije, pali i dobrze się bawi, będąc wredną i oschłą dziewczyną. Po raz kolejny zmienia miejsce zamieszkania. Pada na Londyn. Jej mama pracuje, jako redaktorka naczelna "Vanity Fair" i o to powód, przeprowadzki. Idąc do nowej szkoły, Alex trzyma się tych samych zasad. Musi pokazać, że z nową się nie zadziera. Niestety jej plany legną w gruzach kiedy na jej drodze stanie Stella i... Harry Styles. Pogromca Liceum! Jest zaintrygowany Alex, ale czy to będzie tylko intryga?
Ellie


Are you hurting the one you love[zakończony]
Angela jest na pozór tylko zwykłą piętnastolatką uczęszczającą do jednej z polskich szkół. Jednak gdy zbliża się koniec tygodnia, leci do Wielkiej Brytanii, aby jak co tydzień spotkać się ze swoim chłopakiem, który jest jednym z piątki chłopaków, którzy są znani na całym świecie jako One Direction. Dziewczyna ukrywa swój związek z piosenkarzem bojąc się świata show-biznesu, co z początku doskonale odpowiada w takim stopniu nastolatce jak i jej chłopakowi, który na potrzeby ukrycia ich sekretu musi umawiać się z różnymi dziewczynami, którym płaci mangmanent zespołu chcący zataić znaną im historię, która jest całkiem inna od rzeczywistości.
remindmelove


Fear
Historia Grace i Harrego, chlopaka, dla którego nie istnieja nakazy i zakazy, a jego celem jest wywolanie strachu w drobnej, zranionej dziewczynie. "Aby zapanować nad człowiekiem, trzeba sprawić, by zaczął się bać." Czy mu się to uda?
Layn ♥


If you want me[zakończony]
Ruby Bloom to dziewczyna, która w wieku 17 lat rozpoczyna naukę w Magic School w innym wymiarze. Jej opiekunem staje się drugoklasista. Dziewczyna ma wielką moc. Czy przeznaczenie, które było pisane Niall'owi, Ruby i Harry'emu dopełni się?
Julia Majkowska


Rób wszystko, by nie stracić tego na czym Ci zależy
Olivia wyjeżdża do Londynu, by zacząć wszystko od nowa. Poznaje tam piątkę sławnych chłopaków, którzy odmieniają jej dotychczasowe życie. Dwóch z nich się w niej zakochuje. Chcą poznać co skrywa w sobie ta dziewczyna. Harry odważa się powiedzieć co czuje. Nieprzemyślane decyzje prowadzą do zguby, kłamstw i wielu łez. Z każdym dniem krzywdzi ją to coraz bardziej. Wracają problemy z przeszłości. Niall próbuje pomóc ale jakim kosztem?
Olivia W.


Sława to narkotyk[zakończony]
You only know what the cameras show of me. To nie jest kolejna cukierkowa opowieść o słodkich 1D i idealnej miłości. To opis życia gwiazdy pod postacią wpisów do dziennika z przemyśleniami Harry'ego Styles'a. Co jeżeli do tej sprawy wmiesza się pewna dziewczyna? Jaki wpływ na wydarzenia będzie miała smarkula poznana w wcale-nie-sprzyjających okolicznościach?
Cinna


Mów szeptem, jeśli mówisz o miłości...
Nie kochaj mocno, bo przyjdzie nienawiść, nie nienawidź mocno, bo zaskoczy cię miłość.''Nienawiści człowiek uczy się latami. A my.. byliśmy niedoświadczeni. Bo czy w tak młodym wieku może narodzić się tak wielka niechęć do drugiego człowieka, i czy można określić ją tak grubym słowem? A skoro nienawiść a miłość dzieli cienka granica to.. czy możemy rozmawiać o prawdziwej miłości, kiedy nie poznaliśmy jeszcze znaczenia nienawiści? Czas chyba zacząć się uczyć.
Kinss Wo


Jeżeli kochasz... Nie myśl o tym, co powiedzą inni
"Odszedł kolejny dzień
 wypłukany z boleści, w których mieszkałeś
 i wraz ze wzrostem księżyca, myślisz sobie
'mógłbym odejść, jeśli ruszyłbym teraz' "-
- Rachel Diggs - Hands Of Time
Opowieść o szóstce zwariowanych ludzi. Rodzeństwo, miłość, przyjaźń, zdrada...
Brązowooki Potwór.


In my place [zakończony]
Ona ma tajemniczą moc, potrafi zrobić z ogniem naprawdę wiele. Kiedy odkryła co potrafi odsunęła się od ludzi, a oni nie interesowali się nią. Bała się samej siebie, jak to możliwe by w taki sposób, bawić się ogniem? Zamknęła się w sobie i nikomu nie pozwalała zajrzeć głęboko.
On natomiast od zawsze był popularny i wraz z przybyciem swojej mocy nic się nie zmieniło. Początki były koszmarne, wcale nie potrafił zapanować nad podmuchami wiatru, jednak z czasem nauczył się kontroli i rzadko jej używał. Nikt z jego znajomych nie miał pojęcia o tym, co chłopak potrafił.
Reniferowa


One love is dying to be able to replace it[zakończony]
Osiemnastoletnia Em marzy o karierze fotomodelki. Zgłasza się do konkursu, który pomógłby jej się wybić. Dostaje propozycję pracy od fotografa, jednak jest jeden warunek: musi wyjechać z kraju.
Sytuacja, która nie niesie dobrych wspomnień, i która właśnie pojawiła się w życiu Em sprawia, że Em przyjmuje propozycję. Co ją czeka w całkiem nowym kraju, wielkim mieście, jakim jest Londyn? Kim jest tajemniczy chłopak, którego poznaje przez przypadek? Czy Em ułoży sobie życie?
Emma Sparks


After [tłumaczenie]
Tessa Young to osiemnastoletnia studentka college'u z prostym życiem - wspaniałe oceny, słodki chłopak. Jest osobą, która planuje rzeczy z wyprzedzeniem. Na swojej drodze spotyka aroganckiego chłopaka o imieniu Harry, posiadającego zbyt wiele tatuaży i piercingu. Dziewczyna jeszcze nie wie, że wywróci on jej świat do góry nogami.
After - Harry Styles Fanfiction


Peril
Wiesz jak czuje się osoba, która nagle traci wszystko? Gdy coś wreszcie zaczyna być w życiu piękne i w jednej chwili wszystko się psuje? Ja doskonale wiem, jak to jest. Moje życie było koszmarem. Śmierć jedynej osoby, która mnie kochała wcale nie pomogła mi się pozbierać, a myśl, że zginęła przeze mnie była straszna. Później wszystko znowu było pięknie. Był również ON. Złożył obietnice. Ufałam mu, a on wszystko zniszczył. Zostawił mnie, ale poradziłam sobie. Skoro ja nie jestem szczęśliwa, to inni też nie będą. Cześć, jestem Melanie Carter. Tak, tą Melanie, która bez skrupułów morduje ludzi.
Kinga Kinia


Our Summer With 1D
Zwykłe 16-sto letnie dziewczyny. Louise, Zara oraz Lily. Każda z nich ma problem:
*Dlaczego to ja muszę być ta w tyle? Zawsze jestem miła, opiekuńcza. Czy ktoś się dowie o moim samookaleczeniu? Proszę, nie! Jeden chłopak mi się podoba, mamy przecież tyle wspólnego! Dlaczego on nie może zwrócić na mnie uwagi?
*Jej starszy brat po 3 latach nie dawania znaku życia chce znowu utrzymać z nią kontakt. Czy ma mu wybaczyć? Po tym jak ich zranił i zostawił?
Horanowy Song ♫


Missed Call
Liz spędza pierwsze dwa tygodnie wakacji w domu swojego brata. I choć z początku mogą wydawać się dla niej całkowicie nudne, to jednak po pewnym czasie przekonuje się do tego, że takie nie są. Zwłaszcza, gdy odkryje tajemnicę swojego brata, która wpędzi ją w niemałe kłopoty. Jednak pozwoli jej również zbliżyć się do Harry'ego, największego dupka w mieście.
Remindmelove


It's just a scar [zakończony]
Zoe Brown to spokojna dziewczyna, która jako dziecko straciła rodziców. Chłopak, którego poznała ciągnie ją na dno. Bita i upokarzana ucieka do Londynu, gdzie zacząć ma swoje nowe lepsze życie. Tam poznaje niebezpiecznego chłopak-Harry'ego, który zamieszany jest w zabójstwa i narkotyki. Szybko się w sobie zakochują. Niestety idealną historię niszczy Chris, który chce zabić ich oboje.
Kasia Styles


 I can't wait to kiss you
,,Gdy na drodze za zakrętem przeznaczenie spotka mnie'' On, wiecznie piękny, wiecznie pożądany, wiecznie niedostępny. Ona, jedna z wielu w tłumie. Dla niego miał być to tylko kolejny występ, kolejne m&g. Dla niej miał być to tylko koncert na koniec wakacji, ostatnie dni wytchnienia przed powrotem do szkoły. Czy jedno spojrzenie, jeden uśmiech, jeden gest może obrócić życie dwojga ludzi do góry nogami? ,,Gdy nie można mocą żadną wykrzyczanych cofnąć słów''
Ivy


Logout
 Harry- gwiazda zagubiona i nierozumiana w show biznesie pewnego dnia poznaje w sieci Jane, nowozelandzką nastolatkę gnębioną nie tylko przez własne kompleksy, ale również przez rówieśników. Zaprzyjaźniają się, jednak od samego początku nad tą znajomością wisi cień kłamstwa, z którego Styles nie jest w stanie się wyplątać, nie narażając panny Parker.  Co oznaczają niektóre z tatuaży Harrego? Jakie sekrety kryją się po obu stronach i jak zakończy się ta internetowa przyjaźń? Czy ktoś posunie się zbyt daleko? Kto pierwszy wybierze opcję "logout"?
Agiszon


Love is a ruthless game unless you play it good and right
Grace po śmierci matki przeprowadza się z rodzinnego Nashville do Londynu. Dziewczyna jest załamana perspektywą pozostawienia dotychczasowego życia i przeprowadzki na inny kontynent. Poznaje nowych ludzi, zaczyna żyć na nowo i odkrywa szokujące tajemnice z przeszłości...
Fearless


Believe in me, because I believe in you...
Główna bohaterka (Laura) wyjeżdża do Londynu, żeby studiować wymarzone aktorstwo, lecz z pewnym "sekretem" -tylko jej znanym-... Jej życie toczy się zgodnie z planami do czasu, gdy zupełnie przypadkiem... (a może to nie był "przypadek"?) Poznaje bliżej jednego z utalentowanych chłopców z One Direction.
 Zabawna historia dziewczyny, której los i bardzo silne, ale i sprzeczne uczucia zamknięte w drobnym ciele początkującej młodej aktorki zostają odkryte przez zielonookiego... jednym z uczuć, które ich połączy NA PEWNO nie jest... wzajemna miłość.
Nicole H.


Strenght of suffering[zakończony]
Audrey jest twardą nastolatką, która w swoim życiu wiele już przeszła. Jest osnuta tajemnicą, którą kryje, lub sama o niej nie wie. Jej głównym celem jest wyciągnięcie z więzienia swojego ukochanego. Jednak nie ma pojęcia, że na drodze stanie jej pięciu chłopaków. Zayn, Louis, Niall, Harry, Liam - każdy z nich jest inny, czego innego chce i co innego może dać. Dziewczyna nie spodziewa się, że zacznie zależeć jej na tych chłopakach.
transe


Killer
Dru prowadziła poukładane i owocne życie. Dopóki nie poznała Harry'ego.Jej życie zmieniło się w piekło.
 Szczęście opuściło ją na dobre, kiedy na jej drodze stanął diabeł.
Czy coś ją uratuje? A może ich życiem zawładną uczucia? Zatrać się w niebezpiecznym świecie Dru i Harry’ego.
Isabel Brown


Breathe [tłumaczenie]
"Nie opuszczaj mnie, dobrze?" Odetchnął zaledwie słyszalnie
"Dobrze" Odszepnęła
"Obiecujesz?" Przyłożył swoje czoło do jej i głęboko spojrzał w jej oczy.
"Obiecuję" Spojrzała w górę na niego
"Jesteś dla mnie wszystkim. Nie mogę cię stracić" Pocałował ją w usta.
Kiedy spojrzałem na Ciebie, wiedziałem, że nie ma powrotu. Wpadłem na Ciebie, więc teraz jestem Twój.
Karnaa s


Jesteś moim niebem
Druga część historii Harrego i Meg. On myśli że dziewczyna zginęła, a dla niej Harry był jedynie zwykłym snem. Ich przypadkowe spotkanie doprowadza do wyjaśnienia się tego co do tej pory było niewyjaśnialne. Dowiadują się co się naprawdę wydarzyło i próbują odbudować swoje życie na nowo. Tylko czy im się uda... ?
meg


From hate to love is only one step[zakończony]
'Jedna dziewczyna. Wyjazd do Londynu. Wiele zmian. Pierwsza praca. Nowe znajomości. Ale nagle... Pojawia się ktoś niespodziewany. A z nim - wiele kłopotów. Łzy. Nienawiść. Fascynacja. Szczęście. Miłość. Ale najgorsze... Dopiero się zacznie. SOFIA. HARRY. - Miłość może zmienić wszystko. Ponieważ... Miłość jest przyjemnością.
Sofia Styles

It makes me wanna fly
To jeszcze nic kiedy znajdziesz się w nieodpowiednim miejscu i czasie. Dużo gorzej jest, kiedy spotkasz nieodpowiednią osobę, która za wszelką cenę będzie chciała pokazać ci świat, o którym wcześniej nie miałaś pojęcia.
Melie


Magic is around us
Lith nie żyła w takim świecie jak nasz. Jej świat był pełny magii, przygód i zagrożenia. Miała wyruszyć w podróż z przyjacielem z dzieciństwa. Jednak jedno spotkanie zmieniło jej spokojną podróż w piekło. Stała się jego własnością. Na swojej drodze spotka niebezpieczne stworzenia i odkryje tajemnice rodzinne.
Sylvia S


As Long As You Love Me
The Imperial College of Science, Technology and Medicine jest publicznym uniwersytetem znajdującym się w Londynie. Specjalizuje się w dziedzinie nauki, inżynierii oraz medycyny. To właśnie tam od połowy roku szkolnego będą uczęszczać Danielle i Cassie, które są dla siebie jak siostry. Niall i Harry , chłopaki z którymi nikt nie zadziera. Spotkają się dwa różne światy. Życie przyjaciółek bardzo się zmieni. Danielle i Cassie będą miały poważne problemy. Chłopaki namącą w głowie dziewczyn.
Danielle Cassie


The Hesitate
Dwoje marzycieli dążących z zapartym tchem ku swym największym marzeniom spotyka się pewnego dnia. Jakże inaczej mogłoby się to zakończyć jak nie choćby przyjaźnią? Niestety wszystko ma swój koniec, a w tym przypadku był on zdecydowanie przedwczesny. Lecz tak, jak kwiaty zakwitają co roku na wiosnę, tak samo ta więź odżyła. Mijają ponad dwa lata. On jest już niemalże na szczycie swych marzeń, ona dopiero wspięła się na pierwszy schodek. On wyciąga do niej pomocną dłoń, a ona w życiu nie przypuszczałaby, że jego zamiary mogą być nie do końca czyste...
Meadow


Ciemność kryje strach
Alice i jej przyjaciółka to fotomodelki. Są wredne i bezczelne, ponieważ wychowywali się w domu dziecka, są uzależnione od wielu rzeczy między innymi od narkotyków. Pewnego dnia na sesji spotyka Harry'ego. Następnie spotyka go w klubie gdzie on i jego przyjaciel Niall ratuje ją i jej przyjaciółkę przed śmiercią. Po wszystkim chłopak wyznaje jej co czuje, ale ona go wyśmiewa. Jej przyjaciółka zaczyna spotykać się z Niall'em przez co Alice spędza więcej czasu z Harry'm. Co doprowadza żę zakochuje się w nim. Chłopak w tym czasie znajduje już sobie dziewczyne.
Suzie


 Two different worlds
Przeszłam przez jezdnię, żeby zaraz koniecznością było pójście przez czarną, przerażającą alejkę. Nie było tam żadnych lamp, ani okien z bloków, pomiędzy którymi była ta dróżka. Zacisnęłam palce na pasku od torebki i poszłam dalej. Rozglądałam się na boki, cały czas zastanawiając się nad słowami Chloe. "Nie wiesz kto chodzi po ulicach" Miałam nadzieję, że nie chodzi jej o nikogo konkretnego. Nagle usłyszałam kroki. Już po chwili poczułam, jak czyjeś ręce oplatają mnie w pasie. -Witaj kochanie - usłyszałam. - Zabawimy się?
Angie x


I'm not perfect, Sorry
Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądałoby wasze życie, gdybyście stracili rodziców? A największym waszym marzeniem byłby ktoś, przy kim choć na chwile moglibyście zapomnieć o zmartwieniach? Nie? To wam zazdroszczę! Moje życie to nie kolorowa bajka, wręcz przeciwnie. Moja matka zmarła przy porodzie. Przykre nieprawdaż? Miała wybór, albo swoje życie, albo moje życie. Wybrała drugą opcje, z czego osobiście nie jestem zadowolona, w pewien sposób mam do niej o to żal. A ojciec? Szkoda gadać. Nawet nie wie o moim istnieniu. Zostawił moją rodzicielkę dla innej zanim ta powiedziała mu o mnie. Wiem tylko tyle, że jest grubą szychą na rynku muzycznym i mieszka w Wielkiej Brytanii. Zastanawiacie się pewnie teraz kim ja jestem. No więc jestem Victoria, dla przyjaciół Vic. Ah zapomniała, ja nie mam przyjaciół. Kiedyś miałam Jego. Był dla mnie najważniejszy.
Mała Wariatka


I want only dream
Londyn to olbrzymie,cudowne miasto. Ale czy zdoła pomieścić dwa zachłanne gangi, walczące ze sobą nawzajem o władze nad miastem? A może niefortunna miłość powstająca między członkami grup zmieni nastawienie liderów gangów i jakoś dojdą do porozumienia? Czy porwanie nieprawidłowej osoby wszystko zepsuje?
Grossa


W życiu potrzebna jest miłość
Dwie historie. Dwie dziewczyny. Jedna straciła przyjaciela, druga ma trudny charakter. Zespół, którego niektórzy członkowie nie przepadają za sobą... Co się stanie kiedy w grę wejdzie rywalizacja pomiędzy dwojga chłopakami, nienawiść, wspomnienia i miłość?
Sophie Horan


One love, One life
Kiedyś nielubiana, teraz uwielbiana. Raz zraniona. Natasha. Zwykła studentka, która po latach szkolnego niezrozumienia w końcu odnajduje się w życiu studenckim. Zaczyna być lubiana i jej życie zaczyna się układać. Pewnego dnia wszystko się jednak sypie. Załamana idzie do klubu w którym poznaje pewnego chłopaka. Chłopaka który żyje chwilą nie przejmując się niczym innym.
LaLaith


It's more complicated than you
Emily wychowywała się w bogatej rodzinie. Jej przyjaciele to narkomani, wciągnęli ją w świat alkoholu i dzikich imprez. Po ich śmierci Em postanawia wyprowadzić się od rodziców, którzy uważają iż rzeczy materialne ją zadowolą. Kradnąc grubą sumę pieniędzy z sejfu rodzinnego kupuje bilet do Londynu. Tam na pierwszej imprezie poznaje dwóch braci. Pierwszy z nich widzi w niej kogoś więcej, a drugi planuje zdobyć jej zaufanie i zaciągnąć do łóżka.
Juli Tomlinson


Życie bez marzeń pozbawione jest sensu
Znowu się obudziłam, chcąc nie chcąc otworzyłam leniwie swoje zaspane oczy, spojrzałam za okno, deszcz, znowu deszcz, on chyba jedyny na tym świecie mnie rozumiał. Sączył swoje łzy kiedy ja płakałam. Chciałabym z nim porozmawiać, opowiedzieć mu co u mnie, chciałabym znaleźć w nim przyjaciela, którego nigdy nie miałam.
Sulu Kudd


 Lost in Life
Znacie to uczucie po utraceniu bardzo ważnej dla nas osoby? Ta pustka w sercu. Otóż właśnie tak się teraz czuję. Mijam tą osobę dosyć często. Lecz ona mnie już nie poznaje. "Kiedyś najlepsi przyjaciele, a teraz mijacie się na ulicy obojętnie, w ogóle się do siebie nie odzywając." Właśnie tak jest. Zawsze kiedy go widzę wracają wspomnienia. Te dobre i te złe. Chciałabym, żeby to wszystko wróciło. Ale wtedy mieliśmy po 5 lat, kiedy się poznaliśmy. Byliśmy nierozłączni. Niestety pewnego dnia to wszystko zniknęło.
Mell M


Bad Destiny
Ally Dowson to spokojna nastolatka, mieszkająca w Londynie. Jej życie jest bardzo poukładane i przewidywalne. Do momentu gdy przez zupełny przypadek poznaje Harrego Stylesa - handlarza narkotykami, chłopaka lubiącego się zabawić kosztem kobiet, chłopaka który nie ma skrupułów do bijek i zabijania. Postrach Londyńskich ulic. Ale czy umie też naprawdę kochać?
Julia Kasprzycka


Take a trip to Paris  [tłumaczenie/zakończony]
Avery przeszła przez złamane serce i nieznośne tortury, pozostawiające ją przestraszoną emocjonalnie. Jej bogaty starszy brat, Jason, zmusza ją na samotną wycieczkę do Paryża na parę tygodni. Ona czuje się tak jakby sny się w końcu spełniały. Ale kiedy wsiada na samolot, jej życie zmienia się natychmiastowo. Teraz, jakimś sposobem, jest ciągnięta za sobą przez największy boyband na całym świecie, podróżujący po różnych krajach. Avery zakochuje się w jednym wyjątkowym chłopcu podczas podróży. Czy będzie mogła pokochać kochać kogoś z przeszłością jaką ma? Czy będzie mogła komukolwiek zaufać ponownie? Czy będzie mogła pokochać go tak mocno jak on kocha ją? Historia napakowana słodkim romansem, humorem, napięciem i tragedią.
Justyna Josha


Love you more than this
DWA opowiadania. Dziewczyny zakochują się w gwiazdach, zmierzają się z ich sławą i odkrywają "stare śmiecie". Historie pełne nieprzewidywalnych zwrotów akcji, łez i przede wszystkim PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI.
Daisy Angel


Runaway
Ona jest idealną uczennicą, żyje rutyną. On bierze udział w wyścigach. Co się stanie jeśli się spotkają? Czy jest im dany happy end?
Swiftie


One Band. One Dream. One Direction
Katherine to energiczna, przebojowa nastolatka o ironicznym poczuciu humoru. Zmęczona ciągłymi kłótniami z matką, byłym, który nie daje za wygraną i nęka ją, postanawia wyjechać z kraju. Okazja pojawia się, kiedy dowiaduje się, że jej dziadek jest ciężko chory, dlatego dziewczyna przeprowadza się do niego do Wielkiej Brytanii. Kilka miesięcy później jej dziadek umiera, a Kath próbuje się nie załamać i zacząć życie od nowa. Wtedy właśnie poznaje Harry'ego, spotykają się przypadkowo.
unromanticgirl


Unmasked
Życie Erin w ciągu jednej chwili diametralnie się zmieniło, a to wszystko za sprawą jego. Nieobliczalnego i niebezpiecznego mordercy. Co się stanie gdy Erin nakryje go na morderstwie jej własnych rodziców? Czy zdoła uciec i obronić się przed prześladowcą który pragnie jej śmierci i za wszelką cenę chce ją zniszczyć?
Hayley Angel


I can love you more than this
Zwykła dziewczyna o imieniu Olivia marzy aby spotkać swoich idoli. Pewnego dnia okazuje się, że ma rodzinę w Londynie i namawia rodziców aby tam pojechać. Co się tam stanie? Czy Olivia w końcu znajdzie swojego zaginionego brata? Czy jej życie będzie takie same a może obróci się o 180 stopni? Czy jej życie będzie teraz szczęśliwe a może jeszcze bardziej okrutne? Nikt tak na prawdę nie wie o prawdziwej przeszłości Olivii, ale może w końcu się przed kimś odtworzy?
Sasi Żabcia


Change your life, take it all [zakończony]
Jak to jest być samotnym niekochanym. Caroline dobrze wie jak trudno z tym żyć. Kiedy jednak poznaje wspaniałą czwórkę dziewczyn oraz cudownych chłopców, jej życie całkowicie się odmienia. Oni pokazują jej jakie życie jest piękne tylko trzeba w to uwierzyć.W opowiadaniu występuje Little Mix i One Direction.
Szczypiorek267


Mysterious
Samotna dziewczyna, bez nikogo na świecie. Samolubny i rządzicielski gangster. Czy dadzą sobie szanse i zaufają tym co ich połączyło? Czy dla Alex, Zayn się zmieni? A co z Harrym?
Kisielowa


I found you in another world
Bliźniaczki Melanie i Tamara są siostrami coraz bardziej sławnego zespołu Room 94, pewnego dnia wspólnie wybierają się na koncert One Direction. Dlaczego Sean nie pozwoli na związek Harrego i Tary. Czy Niall wyzna Mel swoje uczucia? Co w tym wszystkim będzie miał wspólnego Dawid Kwiatkowski?
Wiktoria S.


Charlie is like cold coffee in the morning
Charlotta Henderson lub jak woli Charile. Blondynka wiecznie umazana farbami, próbująca poradzić sobie z samodzielnym życiem. Pewnego dnia po bliskim spotkaniu z podłogą w jednej z londyńskich kawiarni i wylaniu na siebie wanilinowej latte spotyka chłopaka który jej pomaga. Będzie to tylko doraźna pomoc, a może chłopak zatrzyma się w jej życiu na dłużej?
Charlotte Henderson


Stabiliser
"Jednak samotność miała też swoje plusy. Dzięki niej zaczęłam odkrywać siebie samą. Dogłębnie analizować swoje zachowania, nawyki i tą cholerną niezdolność to bycia szczęśliwą. Odnalazłam w sobie pasję, której nigdy wcześniej nie dostrzegałam. Zawsze lubiłam rysować, ale nie myślałam o tym, aby zacząć szlifować swoje umiejętności pod okiem kogoś, kto rzeczywiście się na tym zna. Kiedy powiedziałam o tym Eleanor, bez zastanowienia zapisała mnie na najlepszy kurs rysunku w mieście. Prawdopodobnie wierzyła w to, że może mi to pomóc przezwyciężyć problemy, z którymi się borykałam. Po części miała rację. Oddałam się sztuce i to w niej zaczęłam topić wszystkie swoje smutki. Była dla mnie niczym terapeutka, która sprawiała, że czułam się chociaż odrobinę lepiej. Odżyłam."
Vesper


You hurt me, but still I love you
Lizz(Elizabeth) i jej przyjaciele mają po 16 lat i mieszkają w Holmes Chapel w Wielkiej Brytanii. Chodzą do szkoły, na imprezy i po prostu bawią się życiem. Dziewczyna i jej przyjaciółki namawiają Harrego (członka paczki), aby poszedł na casting do telewizyjnego show- X-factor. Chłopak zgadza się na prośby przyjaciół i pójdzie na najbliższe przesłuchanie. Główna bohaterka zakochała się w Hazzie kiedy miała 12 lat, wygląda na to, że on w niej też. Co stanie sie dalej?
SWAG


We'll do it all. Everything on our own
Druga część opowiadania You can't love something that doesn't exist. Julia uciekła z Londynu. Dlaczego? Powód jest bardzo prosty. Jej lęk powrócił. Po czasie jednak nie ma wyjścia jak ponownie pojawić się w Londynie. Małe dziecko o jakim nie miała pojęcia, gdy uciekła ma poważną wadę wzroku i potrzebuje operacji. Nie może o tym ot tak powiedzieć Harry'emu, który nie ma o niczym pojęcia. A jak przyjmie to Niall, jej przyjaciel, który od jakiegoś czasu chyba czuje do niej coś więcej?
Angie Rose


What you're worth
Ona- szalona, lubiąca zabawę, zwariowana, jednak dopiero nocą pokazuje swoje prawdziwe 'ja'. Dziewczyna mająca tysiąc marzeń (nie?) do spełnienia. Co sprawi, że życie pchnie ją ku osobie, której (nie?) można zaufać?  Czy miłość faktycznie może przetrwać nawet największą odległość i każdą przeciwność losu?
Reasontobe


Harrylovestory
To blizny przypominają, że przeszłość była rzeczywistością. Zielonooki chłopak, który zapomniał jak to jest zostawić wspomnienia za sobą... i ona. Piosenkarz i modelka. Toksyczne relacje. Może pora to zakończyć? A może to miłość? To nie jest kolejne romansidło. To dramat dwójki rozdartych ludzi.
To you


Now, You're Mine
Zoe jest z pozoru bardzo poukładaną dziewczyną. Pozytywne nastawienie, pomaga jej w życiu. Pojawienie się chłopaka, kompletnie wywraca wszystko do góry nogami.
Melody Styles


Stay with me. Set me free
Julie to na pozór zwyczajna dziewczyna. Jej siostrą jest sławna Lily Allen. Pewnego dnia Julie poznaje nowego chłopaka swojej siostry - sławnego Harrego Stylesa. Na początku dziewczyna nie darzy nowego wybranka Lily szczególną sympatią, lecz z czasem zaczyna czuć do niego coś więcej...
Madness


Hope is stronger than fear
Nadzieja pomaga naszemu skrzywdzonemu sercu nie rozpaść się na bilion kawałeczków. Ale co jeśli to serce już pękło, a Ty dalej się nie poddałaś? Poznajcie historię Harry'ego i Megan. Bo miłość nie jest łatwa, a nadzieja to jedyna rzecz, która może przezwyciężyć strach.
Vivtoria W.


My Love Story? Or Broken Heart Story
Śmierć przyjaciela. Przemoc w domu. Internat. Nowe znajomości. Nowy uczeń, który tyle namiesza w już poukładanym życiu dziewczyny - HOPE - szesnastoletnia dziewczyna, która przeszła w życiu bardzo dużo. Co się stanie kiedy ktoś kto już miał nigdy się do niej nie odezwać pojawi się w jej życiu. Czy jej stary związek przetrwa?
Lenka


Wystarczy mieć marzenia
Jedna dziewczyna z wielkimi ambicjami, pięciu chłopaków, łączy ich przypadek lub przeznaczenie. Jedna dziewczyna, a tak wiele zmieni w ich życiu. Już nic nie będzie takie same
wytrwała na zawsze


We are such stuff as dreams are made on
ONA jest dziewczyną, która potrafi więcej niż zwykły człowiek. ON sławnym piosenkarzem. ONA odcięta od świata zewnętrznego postanawia uciec. ON znudzony sławą pragnie odmiany. Co się stanie gdy staną na swojej drodze ?
Kamila Horan


Nasz kubek herbaty
Czy istnieje coś piękniejszego niż miłość? Miłość, w której więcej herbaty niż rozumu? Miłość, która malutkimi kroczkami wychodzi na zewnątrz? Ona - fanka herbaty. On - śpiewający o niej. I przyjaciel, przeciwny szczęściu.
Margo.


Wordless
Harry Styles ulega wypadkowi zmieniając przy tym życie innych, ale przede wszystkim swoje. Gdy okazuje się, że nie będzie mógł śpiewać, siła chłopaka zostaje wystawiona na ogromną próbę. Czy ją wytrzyma? Da radę sam? A co jeśli do jego życia w kradnie się zupełnie nieświadoma tego jak działa na Styles'a brunetka?
DameHazza


Your beauty makes me insane
Liam Payne jest bokserem. Po wygranej walce jego przyjaciele zabierają go do klubu ze striptizem. Tam ‘’wynajmują’’ specjalnie dla niego jedną z dziewczyn, która przez całą noc ma spełniać jego zachcianki. Kitty, bo taki ma pseudonim, robi wszystko, aby zadowolić klienta, który bardzo dobrze płaci, jednak jak na złość nie wszystko idzie po jej myśli.
Paula Geemm


Forever and ever love
Harry.. Mój kochany Harry.. Nigdy nie myślałem że opuścisz mnie tak wcześnie.. Nawet nie zdążyłem ci wyznać tego jak bardzo cię kocham.. Kochałem.. I będę kochać.. Gdy wrócę pamięcią do tej nocy.. Nie mogę bez ciebie żyć rozumiesz ? Jesteś częścią mnie. Zawsze byłeś.Tak bardzo się boję.. Chcę żebyś mnie przytulił i powiedział że będzie dobrze tak jak robiłeś to kiedyś...
Adminka Lux :3


Ten, który kocha.
Krótki opis: Moje życie- ciche, grzeczne, poukładane, w którym rządziły liczby i logika, zmieniło się o 360 stopni przez jedną, drobną rzecz. Czy wyjazd może zmienić człowieka? Może. Ale jak bardzo? W jakim stopniu? Tego nie wiem. Ale chcę się o tym przekonać. Nazywam się Mia Monet- przez wielu jestem uważana za mózga matematycznego, kujona, który nie wychyla nosa z zadań matematycznych, a jego jedyną miłością są ułamki. A to jest moja historia- historia przypadku.
Mona Lisa


Chłopak z piekarni
Czy ktoś kiedykolwiek zastanawiał się co by było gdyby któryś chłopak z ukochanej przez świat Wielkiej Piątki zwyczajnie nie zgłosił się na przesłuchania do X Factor.? Gdyby tuż przed czerwcem 2010 roku poznał zaskakująco nieśmiałą i niegramotną dziewczynę, która zawróciłaby mu w głowie na tyle, że nie miałby czasu na nic innego, zwłaszcza na ten jeden poważny krok decydujący o jego przyszłej karierze.? Na szczęście, nikt nie musi się o to martwić xx. Uczucie dwójki szesnastolatków to być może nietrwała, ale intensywna instytucja. Nawet jeśli będzie nazwane tylko wakacyjną, pierwszą miłością. Bo ponoć to piękna sprawa. Nawet dla tak niedoświadczonej i zamkniętej w sobie osoby, jaką jest Louise Sanders. Tylko czy taka nieśmiała dziewczyna poradzi sobie z tym całym zgiełkiem pierwszych randek, pocałunków i innych pierwszych razów, w dodatku pod ostrzałem mediów i rzeszy fanów.?
lady in red.


No Love Allowed
PEARL BANKS - wzorowa i skromna uczennica. STYLES - arogancji i seksowny nauczyciel biologii. Co zrobi Pearl kiedy przyłpapie Harry'ego na gorącym uczynku?
Layla Horan


Your eyes are frozen
Harrry i Louis to nie do końca normalna, ustatkowana para. Używki, kłótnie, złe towarzystwo, przemoc.. z czasem doprowadzają do konfliktu z prawem i Styles musi ponieść konsekwencje swojego wybuchowego charakteru. Trafia do ośrodka psychiatrycznego, w którym musi pomagać jako pielęgniarz-wolontariusz. Nie podoba mu się to, nie znosi pomagać, bezinteresownie, w dodatku chorym. W chwili kiedy widzi po raz pierwszy jego puste, zimne oczy... wszystko się zmienia.
neon light


Be careful - somebody is watching you
Harry wciąga Alex w złe towarzystwo i niszczy tym samym przyjaźń dziewczyny z Martą. Zrozpaczona po stracie przyjaciółki, Marta postanawia zakolegować się z kimś innym. Tym sposobem wpada na Nialla. Marta jest dręczona przez tajemniczego chłopaka, który zostawia jej anonimowe liściki z groźbami.
Marta D


You giving me a heart attack [zakończony]
Rebecca wiedzie normalne życie w Londynie. Ma rodzinę, przyjaciół, szczęśliwe życie. Pewnego dnia postanawia wybrać się do brytyjskiego The X Factor. Tam zauważa ją menedżer znanego zespołu - One Direction. Zamierza wykorzystać ją jako produkt marketingowy, a ona dowiaduje się o tym dopiero po podpisaniu kontraktu. W jej życie wejdzie masa kłopotów i osób, które nie pozwolą jej być w 100% szczęśliwą.
Rochelle


Tajemnica Słów
Poprawczy dom Margaret Greer. To tutaj Maya trafia, gdy jej ojciec nie może poradzić sobie z nastolatką. Tajemnicza, nieufna, wyobcowana. Stara się wmieszać w tłum i pozostać niezauważona ze swoimi problemami, lecz na jej drodze staje intrygujący Harry. Chłopak pragnie za wszelką cenę zdobyć Mayę.
Patrycja P


One Band, One Dream, One Direction
Ona,zwykła dziewczyna.On, niezwykły chłopak.On zrobi wszystko by,mu zaufała.Czy będą razem?Jak on zareaguje na jej przeszłość?Czy to,że w wieku dziesięciu lat popadła w parę nałogów nie zmieni jego uczuć do niej?A co jeśli ona już będzie zajęta?Co jeśli go nie kocha?Czy on będzie na tyle silny aby wytrzymać ból?Jak potoczą się losy Cleer i Harry'ego?Czy dojdzie do bójki,gdy ona wybierze innego?A co jeśli ona wyzna mu miłość..
Natasza Angel


Just friends
Po 2 miesiącach Rose wraca do Londynu. Ma nadzieję że tym razem uda jej się oprzeć urokowi Harrego. Czy przez ten czas uodporniła się na Stylesa? A może to on zrozumiał swoje błędy i będzie próbował je naprawić? Odpowiedź znajdziesz czytając mojego bloga.
rozalia ratajkowski


Famous
Połączył ich seks-skandal. Zaprzyjaźnili się mimo różnych plotek. A rodzące się uczucie, zgasło zanim się ujawniło. Przez jedną osobę, która pokazała swoje drugie oblicze. Rodzinna więź zostanie wystawiona na próbę. Ból w duszy zapoczątkuje nowy horror. Wtedy zobaczysz kto jest prawdziwym przyjacielem. I dla kogo jesteś najważniejsza. Zdrada. Smutek. Choroba. A znajdzie się miejsce na miłość?
Elie Styles


Last Direction
Czasem wydaje nam się, że gdy osiągniemy sukces, spełnimy swoje marzenia, czy w inny sposób znajdziemy się w miejscu, w którym zawsze chcieliśmy być to będziemy szczęśliwi. Oni to osiągnęli. Oboje. Jednak mimo to nie mieli szansy zasmakować nektaru jakim jest szczęście. Co wyniknie ze spotkania dwóch nieszczęśliwych dusz na plaży San Francisco?
Maura Kucharzak


Phantom Girl
Cleo okazuje się być duchem.Dostaje list,który zaprasza ją do Highschool Magic.Do szkoły zabiera ją tajemniczy wampir:Harry Styles.W szkole raczej znajduje jednego,czy dwóch przyjaciół.W ekspresowym tempie opanowuje swoje zdolności,a zaraz po tym dowiaduje się o swoim przeznaczeniu.Nawet nie wie,jak wielkie zagrożenie czeka ją od strony lokatego wampira...
Natasza Angel


Królewskie Szpilki, czyli co ma zołza do One Direction.
Nicole - młoda celebrytka obarczana najgorszymi skandalami. Piękna, mądra i inteligentna. Mężczyźni ciągną do niej jak ćmy do ognia. Bezwzględna co do miłości. Czy Harry'emu uda się zmiękczyć jej serce? Czy będzie wolał być sam?
Nicole Johnson


#Teach me to love
"Skłamała bym mówiąc że potrafię kochać - albo i nie? - Sama nie wiem, tak dawno mnie nikt nie kochał, moją przyjaciółką była żyletka a odskocznią biała ścieżka kokainy" 17-letnia Charlie od śmierci matki stała się ofiarą przemocy domowej. Na jej drodze staje słynny zespół One Direction. Czy pewny siebie Harry rozkocha w sobie dziewczynę? Czy nauczy ją kochać?
Liviaツ


Lego House [tłumaczenie]
Louis Tomlinson był właśnie na krawędzi, uwięziony w bałaganie, który sam sobie stworzył, porzucony w centrum labiryntu. Harry Styles czuł się w porządku ze swoim stylem życia. Pracował w nocy i przesypiał całe dnie. Zarabiał wystarczająco dużo pieniędzy, by po prostu przetrwać. Wszystko było w porządku. Ale jedna noc wydawała się wszystko zmienić. Pochodzący z przeciwnych stron miasta chłopcy spotykają się. Jeden ratuje drugiego, i choć żaden z nich nie spodziewa się, iż ich wspólna przyszłość pociągnie się dalej, niż do zeszłego poranka, los wydaje się mieć inne plany…
Zuzia


The More I Love You [tłumaczenie]
Kontynuacja fanfiction The More I See You, w którym Louis i niewidomy Harry poznają i zakochują się w sobie. Harry natomiast wychodzi z depresji. Ten ff skupia się na korektach powrotu Harry’ego do normalnego życia i relacji z Louisem, w następstwie jego pobytu w Wastminster Rehabilitation Centre.
Zuzia


Find Me Cause I’ll Never Find You  [os, tłumaczenie]
Harry podchodzi do grupki fanów. Zatrzymuje się na kilka zdjęć i uścisków, a Louis czuje szybkie bicie swojego serca, ponieważ to się dzieje. To w końcu się dzieje.
Zuzia


We Had A Good Run [os, tłumaczenie]
Cała Wielka Brytania jest z niego dumna. Cała Wielka Brytania jest szczęśliwa. Ale on nie jest szczęśliwy, ponieważ, tak, może i wygrywa medale, ale wciąż traci Harry’ego. Louis jest olimpijskim biegaczem, a Harry nie może pogodzić się z byciem z dala od niego.
Zuzia


Unless You Let Yourself Fall [os, tłumaczenie]
Harry pracuje w piekarni, a Louis przychodzi tam codziennie przed pracą, po pracy i czasami w jej trakcie.
Zuzia


Fireworks [os, tłumaczenie
Harry zamknął oczy. To nie było to, czego chciał. Chciał trzymać Louisa, całować go i nigdy nie przestać. Jednak gdyby miał wybrać, między mówieniem prawdy i utratą swojego najlepszego przyjaciela i jedynej miłości życia, wiedział co musiał zrobić.
Zuzia


Electric Green [tłumacznie]
Hybrydowy kot imieniem Harry rozpoczyna swoje życie z Zaynem i jego rodziną.
Zuzia


The Unwanted Soundtrack [os, tłumaczenie]
Zayn nie może znieść ciągłego chrapania Harry’ego.
Zuzia


Still Into You [OS, TŁUMACZENIE]
Po takim czasie, Zayn nadal szaleje za Harry’m.
Zuzia


Shrovetide
Życie dziewiętnastoletniej Blair Young z Wielkiej Brytanii nigdy nie było zbyt kolorowe. Jej życie to nieustanna walka o samoakceptację, tolerancję oraz zrozumienie u drugiej osoby. Przez wiele lat była prześladowana w szkole a kiedy wracała do domu w progu witał ją pijany ojciec. Klamka zapadła, kiedy ten odszedł, a tragiczny wypadek przekreślił całą jej karierę. Co się stanie kiedy los postawi na jej drodze Harry'ego? Nieufnego, zagubionego nastolatka, który skrywa sekret...
Demetria Lovato


Trap
Lily to szczęśliwa 17 - nastolatka. Ma kochającego chłopaka i wierną przyjaciółkę. Pewnego dnia jej chłopak dokonuje czynu, którego nigdy by się po Nim nie spodziewała, a przyjaciółka traci bezpowrotnie Jej zaufanie. Lily wyprowadza się z mamą do Londynu i już pierwszego dnia w szkole naraża się wszystkim tam znanemu, Harry'emu Styles'owi. W odwecie ośmiesza go przed całą szkołą. Harry szykuje zemstę, która na zawsze miałaby Ją pogrążyć w oczach wszystkich.
Directioneeer


Evil
Rose jest siostrą Nialla, znienawidziła go za to, że ich rodzice tylko widzieli jego. Ona popadła w złe towarzystwo, kiedy rodzice wreszcie się o tym dowiedzieli wysłali ją do niego, na stałe. Z początku nie dogadywali się wcale. Rose dostała się do najlepszej grupy tanecznej w Londynie i tam poznała Perrie i Jade. Po jakimś czasie rodzeństwo zaczęło się dogadywać.
Ania Kowalska


Change your life while you can
18-letnia Aria Hastings zakochana w swoim dawnym przyjacielu Zaynie Maliku. Do niedawna mieszkała w Polsce, lecz jedno wydarzenie zmieniło wszystko, w Londynie chciała zacząć wszystko od nowa. Poznała tam Harrego Stylesa i spotkała przyjaciela z dawnych lat do którego nadal żywi silne uczucie. Dziewczyna zakochuje się także w Hazzrze. Pewnego dnia do jej drzwi puka policja, to od czego chciała uciec powróciło.
Kadryl123


Human Nature
Dziewczyna zauważa, że nieznajomy sąsiad z naprzeciwka co wieczór ją obserwuje.
Mel Wels


On The Dark Side
Pewnego dnia Sophie - spokojna i wrażliwa dziewczyna zostaje porwana przez jeden z najbardziej niebezpiecznych brytyjskich gangów. Nie ma pojęcia, że stoi za tym tajemnica, którą ukrywali przed nią rodzice. Czy dziewczyna poradzi sobie z nowym życiem?
Vanessa W.


Roommate [tłumaczenie]
Ashley jest teraz w szkole aktorskiej i musi dzielić pokój z facetem o imieniu Harry Styles i jego tajemnicą...
Szalony żelek


This Time
Opowiadanie jest przede wszystkim o Narrym, ale są też pozostali członkowie zespołu. Chłopcy chodzą jeszcze do szkoły i mają swój własny zespół. Mają marznie żeby zdobyć sławę, aż nagle pojawia się taka szansa. Niestety pojawiają się różne komplikacje, a tajemnicza dziewczyna skłóca ze sobą chłopców.
Dominika P


This Is My Story
Nastoletnia Isabella jest siostrą Liama Payne z One Direction.Od dziesięciu lat mieszka wraz z ojcem w Phoenix.Pewne wydarzenia całkowicie komplikują jej życie i wraca do rodzinnego Wolverhampton.Tam poznaje Nicka.Handlarza narkotykami.Zakochuje się w nim z wzajemnością.Zostają parą.Nick jednak jest ścigany przez jednego z najniebezpiecznych gangsterów na świecie.wraz z ukochaną uciekają.I tak zaczyna się walka o życie i miłość.
Dominika Witwicka


The Helping [tłumaczenie]
-Pokaż mi blizny...-jego głos zadrżał -Dlaczego? -Chcę zobaczyć, ile razy byłem potrzebny, a mnie nie było...
Zły Kot Anna


You Make Me Sick
Effy LaClair w wieku 14 lat miała wypadek samochody w którym zginęli jej rodzice. Od tej pory dziewczyna kłębi w głowie żal do samej siebie. Jednak to nie wszystko. Od tamtej pory nie potrafi zapomnieć o chłopku z burzą loków na głowie. Kiedy po 5 latach dziewczyna spotka Harrego wszystko się zmieni. Jej życie przestanie być takie jak zawsze. Czeka ją pewnie niebezpieczeństwo...
Daisy y


Infamous
Wydawałoby się że to zwykła historia. Ale to historia pełna wzlotów i upadków, szczęścia i łez, złamanych serc i rozstań. Harry Styles, jako typowy bad boy i Amy Diamond jako normalna nastolatka.
Julia Kasprzycka


Kidnapped [tłumaczenie]
Zwykła dziewczyna, wyszła na spacer, aby zaczerpnąć świeżego powietrza. Słyszy krzyki, ale jej wola nie pozwala odejść. Podchodzi do tego miejsca, i widzi chłopaków z czerwonymi oczami, którzy gryzą dziewczynę w szyję. Z początku nie chce uwierzyć, że to wampiry, ale z czasem musi to przyznać. Pech wziął górę, i wampiry zobaczyły ją. Porwali ją. Przetrzymują w swoim domu, ona nie ma kontaktu z rodziną. Potem wszystko się rozwija i zakochuję się w jednym z wampirów. Czy da radę połączyć zwykłe życie z wampirem? Trzeba wiedzieć o tym, że tajemnicza 5-tka chłopaków posiada nadprzyrodzone moce. Jedną z nich jest sprawianie bólu.
Elizabeth ToStyMaHoPay


He Has A Many Faces | Harry Styles
Candice nigdy nie przypuszczała, że śmierć jej najlepszej przyjaciółki Marthy tak wpłynie na jej życie. Dziewczyna wiele razy opowiadała jej o chłopaku zwanym Harry Styles. Candice nigdy go nie ujrzała, za co szczerze dziękowała, gdyż opowieści Marthy nie był zadowalające...aż do pewnego momentu, kiedy odwiedziła cmentarz. Te zielone oczy lustrowały ją wzrokiem, by następnie obrócić jej życie o 180 stopni...
Cher Dalie


Story Of My Life
Monika jest młoda gwiazdą Polski. Głównie zajmuje się muzyką, ale próbuje swoich sił w aktorstwie. Ma dwie przyjaciółki Kingę i Gośkę. Pewnego dnia Kinga dzwoni do Moni i informuje ja o nowym projekcie muzycznym. ( Kinga jest jej menadżerem), który jest związany z zespołem One Direction.
Monia


Till Somebody Loves You
Alexandra uczęszcza do szkoły artystycznej wraz ze swoimi przyjaciółmi i chłopakiem - Harrym Stylesem. Wszystko wydaję się idealne, dopóki w jej życiu nie pojawia się chłopak, który może zawrócić każdej dziewczynie w głowie. Czy tak też się stanie z Alex? Czy chłopak rozwali jej perfekcyjny związek?
Alexandra


In The Darkness[zakończony]
Chłopak, który z pozoru wydawał się zwykłą, miłą osobą. Dziewczyna, która była mądra, niewinna i niedoświadczona. Los sprawia, że łączy ich coś więcej niż ta sama szkoła... Czytając przekonasz się, że pozory jednak mylą.
Angelika W


Story Of My Life
Jade jest modelką. Przeprowadza się do Londynu na studia. Jak się okazuję zostaję nową sąsiadką One Direction a nastęnie ich przyjaciółką. Po pewnym czasie staje się dziewczyną Harry'ego Stylesa. Harry nie jest wierny Jade i ona to odkrywa, jednak po jakims czasie znów są razem. Napotka ich wiele przeszkód zanim będą szczęśliwi... Chesz wiedzieć więcej zapraszam do czytania!
Stylesowa 69


Toffi, szmaragdy i czekolada
Młodzi, piękni i szczęśliwi. Przecież liceum i późniejsze studia to najlepsze lata w życiu, prawda? Przyjaźnie i miłości. Znajomości dłuższe i krótsze. Powitania, pożegnania, powroty. Zawirowania życia. Jestem Natalie, ale mówią na mnie Nats. Myślałam, że wszystko układa się idealnie i że nad wszystkim panuję. Przekonałam się jednak, że nie można wszystkiego kontrolować. Przygotowana na wszystko? To przecież niemożliwe. Zaskoczona niespodziewanym? Zawsze. Dasz się wciągnąć w mętlik wiecznych zmian?
Mai


Love Story with One Direction[zakończony]
Waleria Skalska to czternastoletnia Polka, która wyjeżdża do Londynu by wraz z czwórką innych chłopców spełniać marzenia. Zakłada zespół, którego opiekunami są członkowie Brytyjsko-Irlandzkiego boysbandu One Direction. Swych sił próbują w popularnym programie szukającym talentów muzycznych- X Factorze. Dziewczyna dzieli dom z urodziwym brunetem, który nie darzy jej wielką sympatią. Z czasem słodka prawda wychodzi na jaw. Chłopak podobnie jak jego przyjaciel, zakochuje się w czternastolatce, ukrywając przed nią swe uczucia. Waleria poznaje prawdziwe realia życia oraz definicję przyjaźni i miłości, która zostaje poddana próbie czasu.
Larry Stylinson


Falling Inside The Black
Dwudziestoletnia Helena Górska przejmuje kontrolę nad swoim życiem i nie informując nikogo decyduje się na wyjazd do Londynu. Tylko czy aby na pewno była to wyłącznie jej decyzja? Podczas gdy dziewczyna walczy o swoje istnienie na ziemi, dwa nie tak odległe światy – świętych i potępionych – toczą wojnę o Boskie królestwo. Nie zawahają się użyć nawet najbardziej podstępnych sztuczek.
Gela


My sister's boyfriend
Melanie prowadzi spokojne życie nastolatki- chodzi do liceum, gdzie zdobywa dobre stopnie, pilnie się uczy. Ma również dwójkę najlepszych przyjaciół - Nialla i Katy. Jednak życie Melanie skomplikuję się kiedy jej siostra przyprowadzi do domu swojego chłopaka Harrego Styles'a, który przewróci cały jej świat do góry nogami.
Anonimowy


You can't stop me
Kat Harris to chodząca imprezownia Ameryki. Na jednych z mocno zakrapianych imprez poznaje Kerrie Williams - dziewczynę sławnego Harry'ego Stylesa, z którą zaprzyjaźnia się. Relacja obu dziewczyn nie podoba się chłopakowi Kerrie, który uważa, że Kat sprowadza ją na złą drogę. Kiedy Kat otrzymuje propozycje spędzenia wakacji w Londynie, staje przed wyborem - zostać w LA i żyć tak, jak wcześniej, czy polecieć do kompletnie obcego kraju i razem z Kerrie siać zło i zgorszenie w londyńskich klubach?
Mags K.


Moje dziwne życie [zakończony]
"Kiedy twoja mama jest stylistką, życie wydaje się prostsze. Dostajesz więcej pieniędzy na kieszonkowe, poznajesz gwiazdy, które ona stylizuje i w ogóle. Ale najgorszym momentem było chyba to, kiedy straciła pracę i szukała nowej. I właśnie tak jest u mnie. Kilka miesięcy temu moja mama szukała "nowego podopiecznego". Miałam nadzieję, że to będzie The Wanted, bo to mój ulubiony zespół. Niestety padło na zespół One Direction.. za którym niespecjalnie przepadam. No cóż.. "
szkoła.. miłość.. zmiana swojego dotychczasowego życia.
Tomlin


Życie to miłość, miłość to ból, ból to życie
Claudia Stan, Sophie Black i One Direction. Przyjaciele na zawsze i od zawsze. Są dla siebie jak rodzeństwo. Każdy z nich skrywa choć jeden sekret. Kto by pomyślał, że ta siódemka przyjaciół, wiodąca na pozór pieskie życie, po jednym telefonie zamienia się w najpotężniejszy gang w Londynie. Miłość. Ból. Życie. Czy ich przyjaźń przetrwa każdą sprzeczność losu? Czy uda im się znaleźć to co chcą? Jak skończy się ta historia?
So phiee


I just wanted to be happy
Kiedy Lucy chodziła do podstawówki to była gnębiona w szkole. Po śmierci ojca wyprowadza się z mamą do innego miasta. Co się stanie kiedy Lucy wróci do Londynu ? Kiedy spotka swojego dawnego prześladowce i jego przyjaciół ?
lana


I was here
"Jack’a już nie było, ale za to w drzwiach prowadzących do ogromnego pokoju dziennego pojawił się ktoś zupełnie inny. Harry. Harry Styles. Brunet o niezwykle zielonych oczach. O włosach tak kręconych i ułożonych, iż każda kobieta chciałaby chociaż na chwilę zanurzyć w nich swoje dłonie. Jednym słowem najbardziej pożądany nastolatek i mężczyzna na świecie. Uniósł kąciki ust do góry obnażając przy tym swoje białe zęby w uśmiechu. Po chwili był już przy Julii i zamknął jej drobne ciało w stalowym uścisku, a ona schowała twarz w zagłębieniu między jego szyją, a ramieniem."
I was here


Collapse of love
Paula przeprowadza się z Mullingar do Londynu do ojczyma. Tam poznaje prawdziwych przyjaciół, czyli Emily Calder, Lilly Payne i Steve Richardsona . Rozwija też swoje pasje (balet, gra na gitarze i pianinie). Poznaje też Harry'ego Stylesa i Justina Biebera. Zakochuje się w nich i musi wybierać. Niestety z tym wiążą się poważne konsekwencje nie tylko dla niej. Paula zachodzi w ciąże i nie wie kto jest ojcem jej dziecka, a Harry popada w narkotyki i alkohol. Po pewnym czasie Paula razem z Emily wyjeżdżają do Nowego Jorku i tam Paula podejmuje ostateczną decyzje z kim będzie.
Paula Styles


Darkness
Patricia Grenade to osiemnastoletnia, wciąż ucząca się dziewczyna. Po śmierci matki pozbierała się o wiele szybciej niż jej ojciec, który całkowicie się zmienił. Została wplątana w kłopoty, choć nie była tego świadoma, do momentu pojawienia się obcych mężczyzn przed jej domem. Wszystko zmieniło się w ciągu jednego wieczora, a ona zrozumiała, że nie zawsze wszystko jest takie, jakie się nam wydaje.
Yokita


Love Is Stronger Than Anything
Samolubny Harry poznaje chorego psychicznie Zayna. Między chłopakami rodzi się niezwykła więź. Zayn stara się pokazać mu świat jego oczami, a dawny Harry znika bez śladu. Gdy ich przyjaźń zaczyna przeradzać się w coś więcej, Zayn trafia do ośrodka psychiatrycznego, z nakazu sądu. Załamany Harry stara się odnaleźć przyjaciela. Za sprawą bójki, musi pracować w tym samym ośrodku, w którym jest Zayn. Okazuje się, że Zayn przestał mówić i nie pamięta niczego sprzed pobytu w ośrodku. Harry podejmuje desperacką próbę przywrócenia mu wspomnień.
Wiktoria Talik


Remember that I love you
Claire Brown to zwyczajna grzeczna, dobrze ucząca się dziewczyna z dobrego domu, a Harry Styles to szkolny bad boy, który kiepsko się uczy i należy do gangu ,,The Red Snakes''. Wspólny projekt z historii zbliży ich do siebie. Czy Harry zdradzi Claire swoją mroczną tajemnicę? A może ktoś inny zrobi to za niego? Jak duże niebezpieczeństwo grozi dziewczynie?
martatomlinson ;D


Dark Angel
Melanie Grey - miła, sympatyczna oraz silna i zaradna dziewiętnastolatka z Holmes Chapel, która intryguje Harry'ego Styles'a - dwudziestotrzyletniego fotografa oraz właściciela agencji modelek. Pomimo, że Melanie ma dopiero dziewiętnaście lat, ciężko pracuje aby zapewnić rodzinie godne życie. Można powiedzieć, że jest człowiekiem orkiestrą w Sweet Heaven - jedynej kafejce w okolicy. Od razu zaciekawia młodego fotografa, który przejazdem znajduje się w swoim rodzinnym mieście. Znając jej sytuację, niemalże od razu proponuje jej układ nie do odrzucenia. Jednak nic nie będzie takie łatwe jak się wydawało. Zakazy rodziców, kłótnie, samotność, sekrety i wiele innych rozterek staną na drodze dziewczyny. Jak sobie poradzi? Czy wybierze dobrze? Czy będzie żałować swoich decyzji, a co ważniejsze, znajomości z Harry'm?
majkelina22


I want you to stay
Lily Collins - 18 - latka, która musi zmagać się z zabójcami swoich rodziców. Pojawiają się też problemy z jej związkiem. Coraz trudniej jest jej połączyć ze sobą wszystko. Pomaga jej, jej chłopak Niall Horan i ich najbliższy przyjaciel Harry. Postanawiają wyjechać na wakacje, aby trochę odpocząć. Nie wiedzą, ze wczasy odmienia ich całe życie.
Dream


Taken [tłumaczenie]
"Teraz, kiedy nie możesz mnie mieć, Nagle chcesz mnie, Teraz, gdy jestem z kimś innym, Ty mówisz mi, że mnie kochasz"
ŚpięNaHajsie


Typowe życie ...
Chłopcy z 1D są bad boys, chodzą do normalniej szkoły, są wytatuowani, chcą się wybić jako piosenkarze, nagrywają pierwszy singiel BSE i ich kariera dalej się toczy.
Kinga Gortych


The Personal Caregiver
Marzenia są jednym z najważniejszych punktów życia każdego człowieka. Jesteśmy w stanie zrobić dla nich wiele. Rzucić wszystko i oddać się całkowicie chwili. Nie zdając sobie sprawy z tego, jak bardzo los może wymiksować wszystkie zdarzenia. Miłość, przyjaźń, masa trudności i niezrozumiałe uczucie przywiązania. Pozornie idealna, tak naprawdę wymagająca wielu poświęceń historia. Czy pomimo ciągu niefortunnych zdarzeń, wszystko może jeszcze przybrać inny kształt?
girlwiththetune


Feeling aren't simple
Skyler ma 18 lat, gdy ucieka od ojca alkoholika do matki, z którą nie kontaktowała się od kilku lat. W nowym miejscu spotyka starych znajomych, ale też nawiązuje nowe przyjaźnie. Dziewczyna chce skończyć szkołę i zacząć nowe życie, ale czy uda się jej odciąć od przeszłości? Jaką rolę w jej historii odegra chłopak o szmaragdowych oczach, z którym połączy ją więcej niż mogłaby przypuszczać?
NiKa


Jutro także będziesz dla mnie najważniejszy
Miałam wszystko. Rodzinę, przyjaciół, chłopaka. To było cudowne. Życie idealne..do czasu. Rodzice się rozwiedli i każde poszło w swoją stronę. Śmieszne.. zapomnieli, że mają dziecko. Przyjaciele gdzieś zniknęli gdy najbardziej ich potrzebowałam. Ale zawsze był on. Nigdy o mnie nie zapominał, nie znikał. Był wtedy gdy go potrzebowałam. Do czasu.. Jednego dnia straciłam wszystko. Bo on był moim wszystkim. Kiedyś trzeba iść do przodu tak? Jakoś mi się udało. Szczęśliwa może i nie byłam. Ale kto w mojej sytuacji potrafiłby być? Jednakże żyłam sobie jakoś w tym swoim świecie nikomu nie zawadzając. Szkoła, dom, nauka, klub. No ale czego więcej wymagać od przeciętnej nastolatki? Wszystko było tak idealnie poukładane aż pojawił się on.
wyczujbit


A little sensitivity
Przeprowadzka, chodzenie do szkoły ,nie na widzenie się ,odkrywanie prawdy , zakochanie się , zazdrość. Czytajcie a dowiecie się co się stanie z bohaterami tego opowiadania. Zapraszam
Klaudia RR


Dark Vegas
W mieście w którym nie ma prawa. W mieście gdzie wszystko jest dozwolone. Miasto hazardu ma nieznaną, ciemną stronę.  Od pewnego czasu Las Vegas tętni bólem, strachem, cierpieniem...
Zły Kot Anna


 Love is in the air
Harry'emu udało się namówić Cleo na randkę, oczarował ją. Postanowiła zaryzykować i się z nim spotykać, ale czy chłopak z opinią jak Harry doceni to co da mu Cleo?
Black Dress


SHADOW
 Popularna i lubiana w szkole dziewczyna. Nowy uczeń w klasie okazuje się ją całkiem zmienić. Czy na gorsze? Zobaczymy.
Dream


Keep away from Harry Styles
.Dziewczyna zwykle ułożona poznaje niebezpiecznego chłopaka, który zmieni jej życie o 180 stopni.Czy ona zgodzi się na to?Czy mu ulegnie ?Jej życie już nigdy nie będzie takie same .
Tessa Birdy


W wypadku samochodowym giną rodzice jednej z głównych bohaterek. Przeprowadza się ona do Londynu w którym poznaje na pozór normalnych chłopaków. Z jednym z nich od samego początku łączy ją większe uczucie. Jak zareaguję jej chłopak na tą sytuację ?
Pani Malik


Wiecie jak to jest gdy się traci najważniejsze osoby w swoim życiu? Czuje się ból, smutek, pustkę. Tak się właśnie czuła Cat po śmierci rodziców. Jej brat rok po ich śmierci uświadomił sobie, że wciąż ma siostrę. Próbuje własnoręcznie układać Cat życie.Dziewczyna po pewnym czasie dowiaduje się o rodzinnej tajemnicy.
Wiktoria S.


Mary i Harry to rodzeństwo. Przez to, że ich rodzice nie interesują się nimi, nie dogadują się. Ona jest spokojna i próbuje unieść swój ciężki los. On ciągle imprezuje i ma wszystko gdzieś. Jak zmieni się życie Mary po stracie osób, które jej prawie nie znały? Czy rodzeństwo znajdzie wspólny język? I swoje drugie połówki?
Aleksandra Krzywoń


Stella, córka krytyka i producenta muzycznego wiedzie spokojne życie w Holmes Chapel. Na jej drodze do normalnego życia staje piątka chłopaków. Dziewczyna ich nienawidzi, ale czy jest możliwe aby to się zmieniło? Czy będą konsekwencje tej znajomości? Czy narodzi się nie znane do tej pory uczucie?
EveryCalm


Stara historia , nowy początek
Dziewczyna z Hiszpanii przyjeżdża do swojej ciotki do Anglii by poznać życie jej zmarłej na nowotwór matki której niestety nie udało jej się poznać . Pierwszego dnia pobytu poznaje swojego sąsiada , a dzięki niemu jego przyjaciela . Z którym jak się okazuje zna się dosyć długo .
Aleksandra Styk


Dreams Faded
Nigdy nie odchodzą. Znikają na chwilę, by potem uderzyć z podwójną siłą. Niektórzy to przeżywają, a inni wykańczają sami siebie. A co jeśli najgorsze wspomnienia wrócą z potrojoną siłą? Uderzą znienacka? A ty nie dasz rady sobie z nimi poradzić? Czy przyjaciele ci pomogą? A może nie dadzą rady, a ty się sam wykończysz?
Evelyn Horan


Always Have To Be Strong.
Zwykła dziewczyna. A może nie taka zwykła? Kiedyś miała idealne życie. Kochający rodzice, brat, chłopak. Teraz tego już nie ma. Częściowo oczywiście. Jej chłopak nie żyje z powodu wypadku. Ojciec jest alkoholikiem a brat sławnym piosenkarzem w zespole którego nie widziała kilka lat. Mama, zaś jest taka jak kiedyś, no prawie bo kiedyś na jej twarzy zawsze gościł uśmiech, a teraz nie... Niespodziewany telefon brata. Co zmieni w jej życiu? Czy miłość zapuka do jej drzwi?
Stylesowa 69


My Story
Młoda, inteligentna dziewczyna jedzie na wakacje do swojego kuzyna. Wszystko jest super, poza jednym szczegółem. Zayn przyjaciel kuzyna, z którym mieszka i 1/5 jego zespołu. Nijaka nie może się dogadać z tym chłopakiem. Po wielu kłótniach wszyscy tracą nadzieje, ze tą dwójkę można jakoś pogodzić, jednak siostra chłopaka wpada na genialny pomysł. Jak potoczą się ich losy? Czy znajdą. wspólny język? Bardzo serdecznie zapraszam, aby się tego dowiedzieć.
Saga


Addictions or Love Fanfiction
Dwudziestoletni Harry nie wyróżnia się niczym spośród innych Londyńczyków w jego wieku. Uczęszcza na studia, a w wolnym czasie spotyka się ze znajomymi. Jednak kiedy wyjeżdża na wakacje do Miami na jego drodze nagle pojawia się buntownicza Rass, starająca się go w sobie rozkochać, a potem zabrać pieniądze. Czy wszystko potoczy się zgodnie z jej planem?
Zuzanna Styles


Good Girls Gone Bad [tłumaczenie]
Kaitlin, to dziewczyna z bogatej rodziny, która przeprowadza się do małego miasteczka. Wszyscy są tu inni: wytatuowani, chamscy, wulgarni, a ona wyśmiewana. Pierwszego dnia szkoły wszystko się zmienia... zyskuje przyjaciółkę, wroga i prześladowcę - Harry'ego. Postanawia się zmienić na taką jak oni. Ale, jak to mówią: "gdy grzeczne dziewczynki próbują być niegrzeczne, nie wszystko idzie dobrze".
Paulina Styles


Czerń, niby taka mroczna, a przyciąga słońce
Monica Madison oraz Lizzie Dawes to dwie, siedemnastoletnie przyjaciółki, które uczęszczają razem do liceum. Ich życie jest szare, nudne i brak w nim jakichkolwiek atrakcji. Uważane są za wzorowe uczennice oraz córki. Nie potrafią sprzeciwić się ani nauczycielom, a tym bardziej rodzicom. Są nękane w szkole, przez tak zwaną elitę. Na domiar złego w społeczności uczniowskiej pojawiają się dwaj nowi chłopcy- Harry Styles oraz Niall Horan, którzy wcale nie wyglądają na grzecznych. Okazuje się, że Monica będzie uczęszczała z jednym z nich na francuski, natomiast Lizzie przez swoją niezdarność zwraca na siebie uwagę drugiego nowo przybyłego. Jak będzie wyglądać życie dwóch przyjaciółek, kiedy niebezpieczni chłopcy zaczną się nimi interesować? Co z tego wyniknie? Strach? Konflikty z rodzicami? Wagary? Zmiany? Miłość?
MrsLukrecja, Pam Lam


Hard
Lauren Gonzales to 19-letnia studentka. Wyróżnią ją od innych nie tylko wygląd czy sposób ubierania się, także charakter. Lubi być twardzielką, nie okazywać swoich uczuć przy ludziach. Z pozoru dziwna, niezrozumiała i skryta w sobie, w środku delikatna dziewczyna chowająca w duszy wydarzenia, które ją zraniły i zmieniły całe jej życie. Co się więc z nią stanie, gdy na drodze stanie uczucie do Harry'ego?
Horan


Break with me all the rules
Skyler jest normalną dziewczynką dopóki jej ojciec nie zabił jej matki. Trafiła do sierocińca, nie widziała nikogo z jej rodziny przez 14 lat, lecz nagle po długim czasie oczekiwania została zaadoptowana. Jak dziewczyna sobie poradzi? Co ją czeka w życiu pełnym przeszkód? Tego wszystkiego dowiecie się czytając mojego bloga.
Lamówka Mordeczkowo-Kupakowa


Someday
"Kochałam kogoś, kto teraz jest oziębłym dupkiem, kogoś, kto pozwolił na to, aby zmienili Go ludzie. Zrobili z Niego osobę, która nie liczy się z innymi, która ma wszystko gdzieś. Po prostu dał sobą zawładnąć, a teraz już nie ma nad tym kontroli. Pozbawili Go całego ciepła, dobroci i troski jaką wyczuwało się w Jego sposobie mówienia, pisania, czy drobnych gestach. Stał się kimś, kim nigdy by nie był. I wątpię, czy człowiek, którym był kiedyś, kiedykolwiek wróci."
Little Things


dangerous love story
One - wredne, uparte, twarde. Żyją z kradzieży. Obie miały trudne dzieciństwo. Oni - postrach londyńskich ulic. Biją, zabijają i kradną. Kiedy chcą, potrafią być czuli i opiekuńczy. Poznają się w nietypowych okolicznościach. Miłość czy nienawiść? Poznaj historię Jess, Emily, Harrego i Zayna.
Jessica Styles


The End
ONA-nowa szkoła, nowi przyjaciele, nowe problemy, nowa miłość? Czy tylko zauroczenie? ON-buntownik, przeleciała każdą znajomą i nie znajomą dziewczynę, poznaje nową osobę. Połączy ICH przyjaźń, czy coś więcej? Może będą wrogami #1?
Julia aa


...ten, kto kocha naprawdę, kocha w milczeniu, uczynkiem, nie słowami
Rose to nieśmiała dziewczyna borykająca się z problemami większości nastolatek. Nie otacza jej duże grono znajomych, ponieważ wystarcza jej Niall i Steph ( najlepsi przyjaciele). On to seksowny nauczyciel matematyki. Potrafi uwieźć każdą dziewczynę. Nawet Rose, która zawzięcie broni się przed jego urokiem. Co spotka ich na drodze do szczęścia? Czy Harry zgubi się w swojej grze? Jak gorzki smak będzie miało kłamstwo?
Zuzka


Moon Diamonds
Faith a dokładnie, Rosemarie Richelieu to jedna z najbogatszych ludzi w Wielkiej Brytanii. Dziewczyna niemająca skrupułów, mieszka w Londynie wraz ze swoją rodziną i przyjaciółmi. Jej wpływowa matka ma wszędzie znajomości ze względu na swój zawód, pracuje w modeście i zajmuje się karierą jednego z najsławniejszych zespołów na całym świecie - One Direction. Ze względu na swoją pracę jej rodzicielka bardzo rzadko bywa w domu. Faith to wykorzystuje. Pieniądze, seks, papierosy, marihuana, imprezy czy to za mocno uderzyło dziewczynie do głowy?
Rouzie Pegasus


Temptation
Zwyczajna dziewczyna ze skrytymi marzeniami. Nieprzeciętny chłopak o wielkim talencie. Dali sobie nadzieję na lepsze jutro. Ale przede wszystkim dali sobie .. siebie. Wydawało się, że będą żyli długo i szczęśliwie, jednak życie to nie bajka. Nie można wszystkiego przewidzieć. Czy gdyby wiedzieli jak to się skończy, zaryzykowaliby?
Kalynn Pierce


Beautiful Life 1D
Morderstwo z przed kilkunastu lat,wciąż obciąża Ją. Zostaje sama. Wychowuje się w domu dziecka. Któregoś dnia podczas imprezy, zostaje zdradzona przez swojego najlepszego przyjaciela. Dochodzi do poważnego wypadku.Ona zamknięta w tym samochodzie, bliska śmierci, gdyby nie jego głos byłaby już po drugiej stronie.
Joanna Dąbrowska


Do you love me?
Lena mieszka w Londynie i chodzi tam do liceum. Jej życie jest idealne póki w szkole nie pojawia się nowy uczeń. Wtedy jej życie diametralnie się zmienia. Powoli poznaje mroczny sekret rodzinny. Musi także uważać na kogoś kto chce ją zabić.
Hariet Styles


From Marcel to Harry Styles
Harry badboy ukrywa się za postacią kujona ... Marcela, lecz gdy poznaje dziewczyna zaprasza ją na bal i ujawnia się kim jest naprawdę. Ukrywa to, że ćpa, pije, pali, ale za postacią Marcela, ale gdy jest Harrym... nie boi się niczego.
Kinga Gortych


Fuck fame, i'm going home.
Wszystko wraca. Czasem wspomnienie muśnie tylko umysł, przywracając znaczenie odczuwanego bólu czy szczęścia. Czasem wraca ze zdwojoną siłą, kopie w brzuch i już nie odchodzi. Zabiera cząstkę, tę która dawała mi siłę. Na miejsce siły przychodzi bezradność i tona cierpienia. I chociaż udaję, że jest normalnie, maskuję się, manipuluję sobą i innymi zawsze znajdzie się ktoś kto budzi potwora ze snu. Potwora, który cały czas drzemał gdzieś w tyle głowy, ale miałam go na smyczy. Kiedy On przychodzi monster zrywa się ze smyczy i zeźlony rzuca się do rozszarpywania resztek mojego spokoju.
Kaja Kat


Night Fall
On chce, by była dla niego koleją nic nie znaczącą dziewczyną. Ona chce, by zostawił ją w spokoju. To może być złe, może się źle skończyć, ale największe miłości rodzą się z największej nienawiści. A dobre rzeczy powinny być proste...
Burbon


Unhealthy Love [tłumaczenie]
Samantha Black jest tancerką. Nagle dowiaduję się od swojego kolegi, że jej nowym partnerem do tańca będzie Harry. W krótkim czasie obydwoje zakochują się w sobie. Podczas treningów do wielkiego konkursu tańca towarzyszą im liczne przygody jak narkotyki, ciąża czy narzeczony.
Paulina Lemon


Remember Me
Wystarczyła jedna chwila, żeby wywrócić ich świat do góry nogami. Byli nierozłączni. Teraz on nawet nie chce jej pamiętać. Złamał dane jej słowo. Zapomniał..
lady in red.


More Than Famous
Alice i Harry. Z pozoru łączą ich tylko dwie rzeczy. Umowa i zamiłowanie do muzyki. Reszta to tylko długi szereg różnic. Harry jest jednym z członków najpopularniejszego boysbandu na świecie, ma wszystko o czym wiele osób marzy, wspaniałych przyjaciół, kochającą rodzinę, no i oczywiście miliony na koncie. Alice nie ma kochającej rodziny, jej jedyną przyjaciółką jest przyrodnia siostra, a o pieniądzach lepiej nie wspominać, ciągle ich brakuje. Choroba siostry zmusza ją do „związku” ze Styles'em. Dla Harr'ego jest to normalna rzecz, nie raz miał dziewczynę dla umowy, ale dla Alice to jest nowość. Ich relacje zaczynają się na nienawiści, a kończą na głębokim uczuciu, które oboje skrywają. Co się stanie kiedy tajemnice wyjdą na jaw? Kiedy przekroczą bezpieczną granicę? Kiedy pojawi się uczucie? Czy będą potrafili wybrać między miłością, a sławą?
Emily Jenny


Faith, hope, love...
Nazywam się Maddie, jestem tancerką i to nawet dobrą, już czwarty raz zostałam mistrzynią świata więc wszyscy znajomi myślą, że mam wszystko, wszystko co chcę i czego zapragnę. Jestem z bardzo bogatej rodziny dlatego właśnie większość tak to widzi... Ale zaraz, rodziny? Nie, rodziny już nie mam... Chłopaka zostawiłam po tym, jak chciał mnie... zgwałcić, to było straszne, ale cóż pozbierałam się i żyję dalej. Na świecie została mi już tylko moja najlepsza przyjaciółka Chloe i brat... Brat, który nie dość, że mnie nie zna, to najpewniej nawet nie wie o moim istnieniu, do czasu...
Tynka


Każdy ma swoją ciemną stronę, tylko moja przesłoniła tę jasną
Historia opowiada o młodziutkiej Alison, która spotkała Harry'ego Styles'a podczas wizyty w klubie. Chłopak uważany za niebezpiecznego - spija młodą dziewczynę i zaciąga do domu. Dziewczyna nieświadomie oddaje mu się, co skutkuje zajściem w ciążę.
Agusi77♥


Demon By Night [tłumaczenie]
Bailey Hillwood jest dziewczyną ze zwykłym, poukładanym życiem. Wszystko jednak zmienia się, kiedy Harry Styles wkracza do jej życia i niszczy wszystko. Co zrobi Bailey, kiedy zrozumie, że jej prześladowca... jest wampirem?
Nat


One Love, One Dream, One Life
Natalie Watson jest modelką, której życie wywraca się do góry nogami. W przypadkowy sposób spotyka One Direction i zaprzyjaźnia z nimi. Jednak coś więcej łączy ją z Harrym. Sprawy komplikują się, kiedy Hazz zdradza Nat, a ona dowiaduję się o miłości Nialla- Przyjaciela jej chłopaka...
Mój jednorożec nazywa się Horan


Taken
Wystarcza jedna sekunda, aby ich życie zmieniło się o 360 stopni. Mimo, że pochodzą z dwóch różnych światów to i tak się spotykają. Jedyne co ich łączy to to, że zostają uprowadzeni. Nienawidzą się, ale wiedzą, że muszą współpracować aby przetrwać...A koszmar dopiero się zaczyna.
*starlight*


I would have never let you go
Mackenzie i Nicole to z pozoru niczym nie wyróżniające się przyjaciółki, które dość szybko jak na swój wiek przeprowadziły się do Londynu...Lecz mało osób wie co było powodem opuszczenia ich miasta, jakim było Holmes Chapel... Uciekły one od wspomnień, które już niedługo znowu powrócą.. wspomnień związanych z NIM. Ich starym przyjacielem... Harrym. Jak myślicie czy przyjaciółki mu wybaczą? A może staną się wrogami? Jak potoczą się dalej ich losy? I jaką w tym rolę odegrają pozostali członkowie One Direction?
Stra3Berry


Kochaj sercem nie oczami
Kolejna kreska. Kolejny raz sprawiam sobie ból. Kolejna kropla krwi obija się o ziemie. Żyletka po raz kolejny dotyka mojego już pokaleczonego nadgarstka. Kolejny raz w moich oczach pojawiają się łzy, kolejny raz pozwalam im wypłynąć. Kolejny raz moje serce krwawi, kolejny raz cierpię. Dlaczego oni mnie tak traktują? Co ja im takiego zrobiłam? Ciągle mnie wyśmiewają. Przez nich moja psychika cierpi. Nie daję już sobie z tym rady. Mam dość tego pieprzonego życia. Dlaczego nie mogę być normalna? Dlaczego nie mogę być taka jak inne dziewczyny? Ładne, chude, fajne, lubiane.. Jestem inna, staram się akceptować swoje ciało jednak coraz mniej mi to wychodzi. Dodatkowo jestem gnębiona przez większość osób z mojej szkoły. A to tylko dlatego, że nie posiadam figury modelki bądź twarzy za milion dolarów. Powiedzmy sobie szczerze: Jeżeli niej jesteś ładny jest nikim.. Kolejna kreska.. Kolejna kropla krwi..
Marta K.


Always Believe in Yourself and Your Dreams
Z pozoru idealne życie. Pieniądze, wielki dom, wymarzony chłopak, niezawodne przyjaciółki. Mimo tego Madeline nie jest szczęśliwa. Egoistka? A może naprawdę czegoś jej brakuje. Jedno wydarzenie, jedno słowo za dużo i dziewczyna traci dom. Wyjazd do Londynu, a może ucieczka. Nowo poznane osoby. Wszystko z powrotem nabiera kolorowych barw. Ale nie na długo. Wypadek, gwałt, śmierć, rozpacz, udawany związek, zdrada. To za dużo jak na jedną osobę... Czy Madeline poradzi sobie z problemami, których zamiast ubywać przybywa? Czy wszystkie osoby z jej otoczenia są napewno szczere?
Nana Horan


Can we stop this for a minute?
Wystarczy kilka niepotrzebnych zdań by przyjaźń mogła runąć. Kłótnia, która nie powinna nigdy się zdarzyć. Ona-była przyjaciółka Harry'ego, ciężko znosiła ostatnie lata. Rozwód rodziców i nowy kochanek mamy, tylko pogarsza jej stan. Brat i przyjaciółka starają się jej pomóc i stają się dla niej oparciem. Kiedy wydaję się, że wszystko jest już dobrze, zaczęła cieszyć się własnym życiem, powraca on - sławny, wytatuowany, przystojny. Czy sława go zmieniła? Los jednak chcę, żeby ta dwójka znów powróciła na tą samą drogę. Co się stanie, gdy ich przyjaźń zostanie odbudowana? Czy wtargnie do nich inne uczucie?
euphoria


hot, hot, hot
Główną bohaterką jest Weaslea Tomlinson, siostra Louisa Tomlinsona. Za to głównym bohaterem jest Harry Styles niebezpieczny rywal Louisa, drugi zaraz po nim najbogatszy człowiek w Londynie. On zainteresuje się Weaslea, i ani ona, ani Louis nie będą tym faktem zadowoleni.
Lenox101


Life Not Die
Melanie, po śmiertelnym wypadku rodziców, zamieszkuje z ciotką, a jej siostra Aly wyprowadza się. Zaczyna normalnie żyć, ale śmierć jej przyjaciółki zmienia wszystko. Zostaje nową szefową połowy gangu "Quiet" i musi sobie dać radę z obowiązkami. Dodatkowo drugim szefem gangu jest Harry Styles, od samego początku nie przepadają za sobą, ale jak to mówią. Miłość i nienawiść łączy cienka linia. Ale co się stanie kiedy do ich życia wejdą nie zaproszone osoby chcące ich rozdzielić? Czy dadzą sobie rade? Czy może odpuszczom? A co jeśli do ich życia włączy się jeszcze gang, który jest ich wrogiem nr.1, gang "Swift"? Odpowiedzi dowiecie się czytając mojego bloga, Zapraszam.
Pazza Styles


Angel of Lost Souls
Zamknęłam drzwi kawiarni i włożyłam klucze do torebki. Było już późno, od godziny powinnam siedzieć w domu ale musiałam skończyć papierkową robotę bo inaczej szef by mnie zabił lub co gorsza zwolnił. Powolnym krokiem ruszyłam do swojego mieszkania, od kawiarni było to jakieś czterdzieści minut spacerkiem, zimny wiatr zawiał i mocniej owinęłam się płaszczem... Przeszłam jeszcze kawałek skręcając dwa razy a za mną podążał jakiś chłopak, początkowo nie zwróciłam na niego uwagi. Ale gdy po raz trzeci stanął gdy i ja stanęłam zdziwiłam się i zaczęłam bardziej uważać. Nie skręciłam w żadną boczną uliczkę, która skróciła by mi drogi gdyż nie było tam latarni i ludzi, którzy mogli by mi pomóc gdyby on okazał się gwałcicielem. Co wyniknie z spotkania z tajemniczym chłopakiem ? Dlaczego on ją śledzi ? Czego może chcieć od zwykłej dziewczyny ?
Jagodaa Dąbrowska


Really don't like/love you
Jest rok 2026, One Direction przestało istnieć kilkanaście lat temu, jednak Harry wciąż nie potrafi pogodzić się ze śmiercią swojego najlepszego przyjaciela, Louisa Tomlinsona. Nie ułatwiają mu tego problemy w małżeństwie, byłe uzależnienie i natłok pracy. Spotykając na swojej drodze chłopaka identycznego jak "Tommo", Harry nie może poskładać myśli. Zatrudnia go w swojej wytwórni muzycznej, nawiązując bliższy kontakt. Czy Leighton jest rzetelnym odzwierciedleniem Louisa? Czy wygląd zewnętrzny to tylko przypadek?
Kukułka


The Chosen
Na wieść o śmierci ukochanego członka rodziny, Lindseyowie wyjeżdżają do Wielkiej Brytanii. Estera, niepełnoletnia główna bohaterka, kończy liceum i zamiast wysyłać podań na studia, pakuje się w poważne kłopoty. Jako Istota Wybrana Przez Księżyc ratuje świat ze szponów zła wraz z przyjaciółmi - Obrońcami i Wybrańcami.
Kamila Sky ♥


Diamond
Harry jest obdarzony ogromnym darem, z którego mógłby byc dumny, jednak tak nie jest. To właśnie przez to co inni nazywają talentem/darem chłopak trafia do zakładu dla psychicznie chorych. Podczas pobytu w owym miejscu chłopak musi kilkukrotnie stoczyc wojnę z samym sobą. Z dnia na dzień staje się coraz słabszy, ale wtedy zjawia się ona. Tajemnicza dziewczyna, która ma mu pomóc. Czy mu się uda? Czy stary Joachim miał rację, mówiąc o dziewczynie, jako tej która, pomoże Harremu wydostac się z zakładu? I najważniejsze, o jakim darze jest mowa? Wszystkiego dowiesz się śledząc losy bohatera osobiście na blogu.
Natalia Dziosa


Made In The USA
Jest to opowiadanie o Hemi (Demi Lovato & Harry Styles). Ona to piosenkarka po przejściach, która chce zacząć nowe życie.Dziewczyna ,którą uważała za przyjaciółkę wybrała karierę,zamiast jej.On to chłopak z tajemnicą ,którą pozna tylko ona.Czy ta tajemnica ich połączy?Czy gdy ich drogi się spotkają ich ,życie będzie miało jaśniejsze barwy?
Kika Lovatic


Don't let me go[zakończony]
No cóż, nie była to grzeczna dziewczynka : ciągłe imprezy, alkohol, narkotyki... To był jej styl życia. Nadarzyła się cudowna okazja, wyjazd do LA, w końcu mogła wyrwać się z Londynu. Wyjechała z czwórką przyjaciół, to miały być cudowne wakacje i w pewnym sensie były, do jednego momentu... Niczego świadoma Natalie została wywieziona i sprzedana Williamowi... Miała być spłatą długu narkotykowego... Jej przyjaciele niewzruszeni patrzyli, jak przerażona dziewczyna błaga o wolność... Sądziła , że to żart czy coś w tym stylu. Bardzo się myliła. Wywiózł ją do jakiegoś dziwnego miejsca, jednak nie musiała długo się zastanawiać do jakiego. Widok tych kobiet do końca życia zostanie w jej oczach... Nie obyło się bez walki, postawiła się Williamowi , ale nic na tym nie zyskała, prócz głębokich ran... Kiedy oświadczono jej, że zaraz przyjmie pierwszego klienta, stwierdziła , że to już koniec. Mogła się spodziewać dosłownie każdego, ale nie jego. No bo co taka osoba jak on, mogła robić tutaj? Jednak Harry jej pomógł i wykupił ją za pokaźną cenę. Myślicie, że William odpuści? Że to koniec? To dopiero początek...
Natalie HS


Night Memories- Harry Styles Fanfiction
ONA jest zwykłą dziewczyną. ON wielką gwiazdą na skalę światową. To dwa różne światy. Czy jest dla nich szansa? W końcu przeciwieństwa się przeciągają...   Niepewność, miłość, zaufanie...  Czy to uczucie może się spełnić?   JĄ dotykają wszelkiego rodzaju hejty, obrazy i kłamstwa.  JEGO zaś wszyscy chcą od niej odciągnąć.   Każdy stawia przed nimi przeszkody do ich szczęścia...
Ellie.


Nobody Compares to you.
Ona traci go i wszystko co dotychczas tworzyło jej wideizowany świat rozpada się. Jej nić zaufania do niego zostaje przerwna przez jego czyny. Zeiązek rozpoada się a jedyne co po nim zostaje to złamane serca. Załamuję się, cierpi, znika. On wydaje się być obojętny całej sytuacji. Imprezuje, zatraca się w różnego typu używkach, wychodzi, umawia się z różnymi dziewczyanami. Wyglądało by na to, że strata jej wcale by nie bolała. Ona nie dostrzega tego człowieka jakim był przed tem. Kłamstwa niszczą ich całą harmonie życiową. Czy jedno wydarzenie może ich zbliżyć na tyle, że znów zaczną sobie ufać? A może po prostu ona nie potrafi docenić kogoś innego?  Wyjście z tej sytuacji, którę wydaję się dla niego idealne, okazę się pułapką, drogą prowadzącą do nikąd.  Labirynt kłamst bez wyjścia?
Oki Kaczmarek


Revenge
Chciałabym, wiedzieć wtedy, co wiem teraz. Chciałabym jakoś cofnąć się w czasie. I może wtedy posłuchałabym własnej rady.
Donia Ktoś


Kierunek Los
Isabella jest uwięziona w jednej z przyczep kempingowych, wraz ze swoim chłopakiem, Jamesem. Pokłóciła się z rodzicami, jej siostra musi pozbierać się po śmierci swojego męża, więc tak naprawdę Bella nie ma po co i gdzie uciekać. Jej chłopak jest jednym z dilerów narkotykowych, alkoholik, w dodatku sam coraz częściej sięga po kokainę. Zdarzyło się również, że swoją złość wyładowywał na biednej Belli. Lecz pewnego dnia wszystko się zmienia. James wysyła Isabellę do Londynu, by znalazła odpowiedniego dilera i specjalnie dla niego przemyciła narkotyki z powrotem do Stanów. Ona, wraz z poznaniem Harry'ego, odkłada wyjazd na tak długo, jak tylko może. Bo widząc jego, Bella czuła, że znalazła swoje marzenie i mogła naprawdę kochać. Przede wszystkim, czuła się wolna. Pewnego dnia James nie daje jej wyboru, więc przestraszona szybko się pakuje i wraca do Stanów, nie informując Harry'ego ani słowem i zostawiając go na sześć długich i samotnych miesięcy. Jednak po pół roku Isabella ma dość. Tęskni za osobą, która nauczyła ją kochać od nowa i postanawia odejść, myśląc, że zacznie wszystko na nowo. Wraca z powrotem do Londynu, gdzie los znów splecie się z historią Harry'ego. Czy chłopak będzie w stanie jej przebaczyć? Jak zareagują na powrót pozostali przyjaciele? Czy znów będzie w stanie odnaleźć swoje marzenie?
marlyn


Rock me!
"Jedna dziewczyna i ich piątka. Jedna umowa. Jeden podpis w wyznaczonym miejscu i jej życie zmieni się o 180 stopni."
Harolda


You Changed My Life Forever
20 letnia dziewczyna o imieniu Clarisa jest bardzo zabawową i wesołą osobą. Kocha wypady do klubów. Razem ze swoimi przyjaciółmi wybiera się na urodziny znajomego gdzie poznaje wielu nowych ludzi. Jednym z nich jest znany członek zespołu One Direction. Wysoki, przystojny brunet. Harry Styles. Zaprzyjaźnia się z nim nie wiedząc, że jest sławny. Pewnego dnia dziewczyna wygrywa bilet z miejscem w pierwszym rzędzie na koncert Brytyjskiego boysbandu. Słuchała ich piosenek i lubiła je, ale nie była directionerką, nawet nie rozpoznawała członków tego zespołu. Gdy show rozpoczyna się, dostrzega loczka, nie może w to uwierzyć, ze rozmawiała z nim jeszcze niedawno. Po tym, jej życie obróciło się o 180 stopni, gdy chłopak zaczyna umawiać się z nią w ukryciu przed mediami. Jednak wszystko staje się niepewne kiedy oboje mają wpadkę dotyczącą życia seksualnego, która zostaje odkryta przez Clarisę gdy Harry jest w trasie koncertowej.
Liam_My_Loves


Nie nienawidź zbyt mocno bo przyjdzie miłość 
Rozalia skończyła studiować prawo. Tak jak jej największy wróg Harry. Co będzie jeśli przez najbliższy rok ma pracować ze swoim największym wrogiem. W jednym biurze, dzień w dzień.Oboje się nienawidzą. Co z tego wyniknie? Nie można zapominać że pomiędzy nienawiścią a miłością jest bardzo cienka granica.
Szczypiorek267


You're my Angel in the Night
Harry Styles był szkolną gwiazdeczką.Dziewczyny mdlały na jego widok,a nauczyciele zawsze szli na rękę.Dyrektor był jego kolegą.Wszystko dzięki grubym portfelom rodziców. Ale Angel spadła jakby z nieba wprost na jego drogę.Nie chciała go.Gardziła nim.Ale nie znała go.A on nie znał jej.Oboje ukrywali prawdziwych siebie,Harry pod powłoką próżności i zachłanności,a Angel samokrytyki i pogardy dla elity szkolnej. Wkrótce to miało się zmienić.Harry miał odkryć,co oznacza miłość i kim tak naprawdę jest. Angel miała odnaleźć swoje powołanie i miejsce na ziemi,obok niego.Ale życie nie zawsze szło im na rękę.Trafiali na ludzi fałszywych ,nie wartych choćby ich spojrzenia. A przeznaczenie przygotowało dla nich ciężki do przejścia labirynt. Ale mieli się dowiedzieć,że razem zdołają tego dokonać. W końcu przeciwności się przeciągają.
Angelika Sapała


Diana
Harry to młody, bogaty i zarozumiały mężczyzna lubiący dobrze się bawić z nie małą ilością alkoholu. Ale co jeśli jedna rodzinna tragedia zmusi go do ogromnych zmian? Co jeśli Harry z dnia na dzień będzie musiał stać się odpowiedzialnym ojcem? Jak bardzo zmieni się jego życie kiedy pojawi się w nim Diana?
martha styhorpaymalson.


Phantom [tłumaczenie]
"A co jeśli śmierć, to coś na co przygotowuje nas życie?"
Nath


Battlefield [zakończony]
Rosalie jest nieśmiałą, kruchą i delikatną dziewczyną. Nigdy nie popadała w żadne nałogi, złe towarzystwo. Ma oddanych przyjaciół, bogaty dom. Początkowo normalne życie zmienia się, gdy poznaje jego. Harry'ego Styles'a. Niebezpieczny, często agresywny, bez uczuć. Był w więzieniu za pobicie, skazany na dwa lata. Po tym zdarzeniu w końcu zyskał szacunek. Nikt nie staje mu na drodze. We wszystkich budzi strach. Każdą noc spędzał z inną dziewczyną. Właśnie .. spędzał. Jego życie, podobnie jak życie Rosalie, zmieni się. Wystarczy jedno spojrzenie, by poczuć w sercu budzące się uczucie. Czy zdoła oprzeć się uczuciu miłości i zmieni swoje zachowanie? Czy Rosalie wniesie do niego coś dobrego? Czy dadzą sobie radę z tym uczuciem, które może doprowadzić do złości, płaczu, zazdrości?
Margaret ♥


Crazy Mind
18-sto letnia Vivienne Drenay przeprowadza się ze słonecznego LA do deszczowego Londynu. Rodzina zastępcza w dniu jej urodzin postanowiła pozbyć się jej ze swojego życia.Wkrótce Viv poznaje swoich współlokatorów z nowej szkoł oraz dostaje pracę w kawiarnii. Nie wie jeszcze, że nie przypadkowo trafiła właśnie tam, właśnie w tym czasie.
creature.


Awake
Ona próbowała popełnić samobójstwo skacząc z mostu. Trafiła do szpitala psychiatrycznego. Tam poznała cichego i uprzejmego Harry'ego. Oboje po raz pierwszy czują się zrozumiani przez drugą osobę, ale on nie jest taki za jakiego go mają wszyscy. Skrywa tajemnicę którą Celine wkrótce odkryje.
Demsi Emsi


Dark side of happiness
Camile jest 17-letnią dziewczyną, wychowywaną jedynie przez tatę. Przez ostatnie 7 lat, w jej życiu nic się nie działo, jednak wszystko się zmienia, gdy jej ojciec dostaje pewną propozycję... Czy Cam poradzi sobie z nową sytuacją?
Carro lajn


Rebellion
Zbuntowana tancerka - tak określają JĄ znajomi i rodzina. Co się stanie gdy na jej drodze w końcu stanie prawdziwa miłość? Zmieni się? A może będzie jeszcze gorzej? A może to ON się zmieni dla niej? A jeśli pojawi się jeszcze ON?
Violette


We can live a normal life?
Z szafki wyciągnęłam album ze zdjęciami po czym usiadłam obok chłopaka. Podałam mu owy przedmiot i otworzyłam na odpowiedniej  stronie.  Wskazałam palcem na zdjęcie, które uwielbiam całym sercem. Siedzimy tam wtuleni w siebie, oglądając zachód słońca. -Pamiętasz?-spytałam. -Pamiętam.-uśmiechnął się i pocałował mnie w czoło. -Uwielbiam to zdjęcie. -Ja też. Bardziej wtuliłam się w jego tors uważnie przyglądając się dalszym fotografiom. -Kocham cię-powiedziałam. -Ja ciebie też.-objął mnie mocniej. Teraz to są tylko wspomnienia, do których gdy jest źle, zawsze  wracam. Przypominają mi się wspólne spędzone chwile. Czy to nie absurdalne, że wspomnienia o dobrych czasach o wiele częściej doprowadzają do łez, niż wspomnienia tych złych? Teraz nie jest tak samo. On stał się zupełnie inną osobą. Nigdy nie pomyślałabym, że mógłby się aż tak zmienić. Mój Harry. Wyrządził mi wiele krzywd, które widoczne są na moim  poobijanym ciele. Moim największym błędem jest, to, że za każdym razem mu wybaczam. Za każdym razem gdy widzę złość w jego oczach, mam  ochotę uciec stąd i już nigdy nie wrócić.  Za każdym razem proszę,  aby przestał. Za każdym razem z moich oczu wypływają łzy. Za każdym razem mnie  przeprasza, i obiecuje,  że to się nigdy nie powtórzy jednak jego obietnice rzucane są na wiatr. Nie dotrzymał słowa. Zamknęłam się łazience. Zjechałam w dół po ścianie, nogi podkuliłam aż po samą brodę.  Po moich policzkach spływają słone łzy. Dlaczego znowu mi to zrobił?
Marta K


Blue Sky
Alex Sky ucieka od swojej rodziny, która jest jedną z najbogatszych na Manchattan'ie. Ma zamiar zamieszkać w Londynie, gdzie uważa, że wreszcie odnajdzie samą siebie, jednak los komplikuje wszystkie jej zamiary za pomocą umowy, która miała zawierać warunki jej pracy w sklepie, aczkolwiek Justin ją okłamuje co do prawdziwości papieru. Co się stanie? Kto jej pomoże? Kto sprawi, że uwierzy w swoją wartość i zakocha się ? Jaki wkład w jej życie będzie miał Justin?
Chloe


Ze wszystkich rzeczy wiecznych, miłość trwa najkrócej
Po wyprowadzce z domu zaczynam nowe życie, na własny rachunek. Taniec jest całym moim życiem, więc wiążę z nim swoją przyszłość. Myślałam, że wspomnienia, złe przeżycia z dawnych lat minęły i nigdy nie wrócą. Niestety, pomyliłam się. Koszmar z przeszłości powraca. Czy z pomocą nowych przyjaciół dam sobie z tym wszystkim radę? czy odnajdę wśród tego całego pędu prawdziwe, szczere uczucie?
małaW.


Loss
Serena van Honses, to jedna z najpopularniejszych gwiazd na świecie. Od dzieciństwa ma do czynienia z show biznesem i wydawać by się mogło, że przywykła już do natrętnych paparazzi i życia przed kamerami. Jednak, kiedy dochodzi do wypadku samochodowego w której ginie jej młodszy brat - Michael, Sena - bo taki jest jej pseudonim sceniczny, nie jest już tą samą uśmiechniętą i pełną życia dziewczyną. Trafia na odwyk, traci kontakt z rodziną. Zostaje sama w zakłamanym, fałszywym świecie. Pewnego dnia poznaje Liama Payne'a - członka zespołu One Direction. Czy dzięki niemu życie Sereny odzyska sens?
ρℓσткαяα


Forfeit
Julie Caldwell od dwóch lat mieszka w USA w Cambridge, gdzie studiuje i dorywczo pracuje. Jej życie powoli zaczyna układać się po jej myśli, a przeszłość, przed którą uciekła z rodzinnego kraju, zdaje się być już tylko gorzkim wspomnieniem. Pewnego dnia niespodziewanie odwiedza ją matka i prosi o pomoc, której Julie decyduje się jej udzielić. Dziewczyna po dwuletniej nieobecności powraca do Anglii, do małego miasteczka Nottinford, gdzie znajduje się posiadłość jej dziadka i próbuje wykonać zadanie powierzone jej przez matkę i wuja. Ponowne przybycie do Perłowego Zagłębia, nie tylko pozwala jej odbudować relacje z dziadkiem, ale również na nowo zakochać się w przepięknych krajobrazach miasteczka, w którym niegdyś była tak bardzo szczęśliwa. Pobyt w Nottinford budzi w niej uśpione wspomnienia i niespełnione marzenia stworzone ze swoją pierwszą miłością, która nieoczekiwanie pojawia się na jej drodze i wpycha ją w sentymentalny świat nastoletnich obietnic i zgubnych namiętności. Pod wpływem na nowo ożywających uczuć, Julie zaczyna popadać w coraz większe problemy, a relacje z jej dawną miłością, coraz bardziej się komplikują.
mireille


"We never back down tonight We're kings of the world world world"
Zycie beztroskie. Imprezy, narkotyki, wyścigi to jej życie. Niki nic więcej nie potrzebowała miała przyjaciół których kochała bawiła sie była w siódmym niebie. Z jej twarzy nie znikał uśmiech do momentu ... uda jej się podnieść? czy ktoś jej pomoże? Czy uczucia zastąpione adrenaliną pomogą jej. A może ktoś jej pomoże? Musi sprawić aby każdy dzień miał szanse stać się najpiękniejszym dniem w jej życiu a czy to się uda ?
Ew lka


One life, five dreams 
Kornelia (główna bohaterka, Polka) wybrała się do Niemiec na koncert 1D. Dziwnym trafem pomyliła drogi do łazienki. Przytrafił jej się niemiły i bliski kontakt z drzwiami (dość konkretnie ucierpiało jej czoło) , przez które wybiegali na przerwę członkowie zespołu. Harry opatrzył dziewczę i chwilę z nią rozmawiał. Kornelia przypuszczała, że to spotkanie zaraz umknie chłopakowi z głowy i zupełnie o tym zapomni, jednak myliła się...
Kornelia Olson


The Night.Never give up
Marisa mieszka razem ze starszą siostrą, Rosalie. Z trudem próbują się uporać z nadużywającym używek zespołem. Kiedy One Direction nie koncertuje i nie udziela wywiadów siedzi w starym zniszczonym domu gdzie mieszkają siostry. Wszystko diametralnie się zmienia gdy jedna z reporterek wpada na trop drugiego życia zespołu. Jak to się potoczy? Zapraszam do czytania
Nicole Johnson


False Love Is Not Always False
Spełniło się największe marzenie Patricii. Została modelką. Niestety, jej manager musiał wpaść na pomysł, który przyćmił wielki sukces dziewczyny. Kazał jej zostać dziewczyną Harr'ego Styles'a.. Patt nie jest zachwycona, ale nie ma w tej sprawie nic do gadania. Jest jeszcze jeden problem, prawdziwa dziewczyna Styles'a Kelly, która na każdym kroku pokazuje, że Harry jest jej. Czy dziewczyna przetrwa i wytrzyma do końca kontraktu? Czy stanie się coś, czego nikt nie planował?
Nana Horan


Don`t let me...Don`t let me...Don`t let me go!
To historia o dziewczynie.....dziewczynie , która nienawidziła swojego życia , zawsze widziała w sobie jedynie 'brzydkie kaczątko' , choć miała wszystko co pragnęła brakowało jej tylko jednego....miłości. Pewnego dnia w jej życiu pojawia się osoba , która ją pokocha........pokocha jej charakter i osobowość , a nie pieniądze i wygląd.  Czy Amelia zaufa nowo poznanemu chłopakowi? Czy znowu się zawiedzie? Czy zacznie wierzyć w miłość? Losy Amelii poznamy w opowiadaniu....:)
Don`t Let Me Go♥


Change is good
Harry Styles to chłopak, który ma wszystko: najlepszych przyjaciół, miliony fanów, pieniądze, znajomości, ale czuje się samotny. Zatraca się w imprezach, alkoholu, narkotykach i innych używkach. Czy urocza siedmiolatka zmieni jego ‘’idealne’’ życie? Co Harry zrobi, aby jak najdłużej zatrzymać córkę przy sobie?
Mała Wariatka


Invincible [zakończony]
Historia Ruby Hamblett. Nastoletniej dziewczyny z Glucoster. Po śmierci matki, wraz z ojczymem (Charlie) i starszym bratem (JJ), w wakacje przeprowadza się do Bristolu, gdzie mieszka jej przyjaciółka poznana przez internet (Alice). Mieszka tam również Harry Styles. Chłopak mieszkający tam od 7 lat z mamą, ojczymem i siostrą. Mężczyzna zakochuje się w niej, a ona nieodwzajemniania jego uczuć ze względu na poznaną jego historie (tzw. podrywacza).
Hazzelnuts Louiego


Be strong!
Amishi - Nieśmiała dziewczyna z Bombaju(Indii) która została skrzywdzona.  Za pomocą ciotki ucieka od rodziców i przeprowadza się do Londynu, tam pomoże jej emerytka Victoria Thomas.  Harry- Typowy buntownik. Mieszka w Londynie z mamą, ojczymem i starszą siostrą. Jest atrakcyjnym młodym mężczyzną. Żadna dziewczyna nie przeszła obok niego obojętnie..do czasu.
Klaudia Kill


Bipolar - fanfiction
Annie myślała, że pójście na studia to duża zmiana w jej życiu. Jednak, to poznanie JEGO przewróciło system jej wartości do góry nogami. Sprawił, że zaczęła kwestionować wszystko, w co wierzyła. Harry był zagadką, której nie potrafiła rozgryźć. Pomimo wzajemnej niechęci, jakaś siła ciągnęła ich ku sobie.  Czy jednak można kochać kogoś, kto ma niezliczoną ilość twarzy?  On - największe wyzwanie jej życia. Ona - jego narkotyk. Niektórzy ludzie mają w sobie ogień, którego nie da się ugasić. Naiwni, którzy próbują tego dokonać, sami skazują siebie na spalenie...
Alex


Dark Secret
Zastanawialiście się czym tak na prawdę jest życie?  Życie to skarb którego nie doceniamy. Czy warto żyć...  dla kogoś? Kogoś kogo bardzo się kocha?  Kogoś kto cały czas cię rani i zadaje ci ból.  Ja się przekonałam. Czy żałuję? Nie wiem?  Ale wiem tylko jedno: DLA MIŁOŚCI ZROBIĘ WSZYSTKO.
Gabriele Styles


First Love
Dziewczyna której umarła ukochana mama. Na samym początku  nie mogła się po tym pozbierać. Dlatego zaczęła pisać pamiętnik, w którym opowiadała mamie o każdym dniu w którym jej z nią nie ma.  Wychowuje ją ojciec i starszy brat. Idzie do liceum, w którym poznaje gwiazdę szkoły...Harry Styles.  Jest uważany za bad boya i podrywacza.  Ale czy dwa inne światy może połączyć to samo uczucie?  Miłość czy nienawiść? Przekonasz się czytając bloga.
Gabriele Styles


Uncle Harry
Życie Harry'ego zmienia się o 180 stopni, kiedy po śmierci jego siostry, to właśnie jemu przypada opieka nad pięcioletnim Leonem. Dla dwudziestopięcioletniego współwłaściciela wytwórni płytowej, opieka nad dzieckiem może okazać się trudniejsza niż sądził. Czy dla ukochanego siostrzeńca, mężczyzna będzie w stanie zrezygnować z imprez i pięknych kobiet?
Fetus Harry


British Dream
Adele chcąc zamknąć dramatyczny rozdział w swoim życiu przeprowadza się do Londynu. Tam na imprezie napotyka aroganckiego mężczyznę (Harry'ego) jest nią wyraźnie zainteresowany, ale Ad nie ma jak na razie przystać na jego propozycje ma w życiu inne plany. Chce skończyć Madison Square Garden Jakie decyzje podejmie Adele ??? Czy okażą się słuszne może zła passa jej życia będzie nadal kontynuowana.
Harry SS


Breathe
Życie uwzielo sie wlasnie na mnie, w jaki sposob?! Zza sciany pokoju obok dobiegaja glosne dzwieki kolejnej z piosenek Metalicy. Jak ja mam sie teraz skupic?! Projekt z bioblogi sam sie nie zrobi. A odpowiedzia na wszystkie moje ostatnie zmartwienia jest Harry. Brazowowlosy, lokowaty, zielonooki syn Jerrego, czwartego meza mojej mamy. Harry od 2 miesiecy jest wielkim, wyzszym o glowe problemem. Nie lubimy sie na wzajem, staramy unikac, ale jak mamy to robic mieszkajac w jednym domu, a dzieli nas tylko sciana. Straszene! Tak w ogole to cale moje zycie jest zdrowo rabniete. Moj biologiczny ojciec zmarl na raka gdy ja mialam niecale piec lat, wiec ledwie go pamietam. Wychowywal mnie do 13 roku zycia Drugi Maz Mojej Mamy o imieniu Ray. Ray to moj tato. Tak go postrzegam, kontakt utrzymujemy do dzisiaj i tak raczej zostanie. Maz Numer Trzy o imieniu Zack mieszkal z nami przez rok,a wyprowadzil sie od nas gdy okazalo sie, ze zdradza mame z jego asystetka. Tak wiec teraz Maz Numer Cztery ma syna o imienu Harry bedacego w moim wieku, uczacego sie w tej samej szkole i bedacego zapalonym fanem Metalicy.  Zawsze mam ochote przywalic mu z piach zeby zamknal ta niewyparzona gebe, ktora doprowadza mnie do szalu. Cicha Sandra, szalony Harry pokochaja sie? Jak zawsze musi sie cos skomplikowac. Smierc, wypadki i szantaz jest juz na porzadku dziennym, a strach i bol nie opuszczaja ich od niepamietnych czasow.
Lena Styles


Happily
Ona-Emily Brown-adoptowana miłą dziewczyna o wielkich marzeniach i wielkim talencie tanecznym. On-niebezpieczny chłopak, który ma wszystko czego zapragnie, razem z kolegami tworzy gang. Przez jeden napad na bar, poznają się. Czy jest po między coś więcej niż tylko przyjaźń? Emily razem z przyjaciółką chcą spełnić swoje marzenia. Czy im się uda? A może coś lub ktoś przeszkodzi im w tym? A może historia rodziny Emily nie jest taka prosta, czy w jej życiu ktos jeszcze się pojawi?
Juliet Styles


Cause my heart is in your hands
Wyjechała, ale teraz powraca z postanowieniem, że już nigdy nie da się omotać żadnemu mężczyźnie. Ale czy oby na pewno jej się to uda? Musi także pamiętać, że jej problemy wcale nie znikły wraz z jej wyjazdem. Nie przyzwyczajona do nowego życia zaczyna się w nim gubić, jednak na szczęście chwyta wyciągnięte w jej kierunku pomocne dłonie przyjaciół. Niestety poczucie ulgi nie może przecież trwać wiecznie, więc los obciąża ja nowymi przeszkodami, którymi będzie musiała stawić czoła. Czy pewien brunet o szmaragdowych oczach może okazać się jedną z nich? A może to on okaże się jedną z osób, których potrzebuje? Ale czy zranione serce może pokochać osobę, która sprawiła tak wiele cierpienia?  Czy przyjaźń może przezwyciężyć nienawiść i kłótnie? A miłość może wygrać z brutalną rzeczywistością świata fleszy? Ile bólu i kłamstw może znieść jedna osoba? Prawda czasem boli, a najbardziej ta, która była ukrywana przez wiele lat. Ile bitew zdoła przetrwać? Czy uda jej się wygrać wojnę o swoje uczucia? Czy niezapowiedziana wizyta jednej osoby może rozbić ją na tysiąc kawałków?
Diana


Previous Destination - Poprzednie Przeznaczenie
Inny świat pogrążony w wojnie i dziewczyna wychowana przez ludzi. Lux to licealistka, która nade wszystko kocha swoich rodziców i Marcela Styles'a, ale co się stanie jeśli jej rodzice umrą, a najbliższy przyjaciel okaże się kimś innym niż myślała? I spotka Jego. Bliźniaczyego brata przyjaciela, Harold Styles. Oziębły, tajemniczy i nieziemsko przystojny chłopak, z którym będzie łączyło ją coś więcej niż wspólna walka, więzi czy nawet teraźniejszość. Lux musi stanąć na wysokości zadania, wypełnić swoje przeznaczenie, zdobyć nowych przyjaciół i rozwikłać tajemnicę przeszłości oraz naprawić teraźniejszość. Duże wyzwanie dla kogoś kto nigdy nie był akceptowany, kto często bał się ciemności i nie lubił zwracać na siebie uwagi.
Karolinaxxxx3


Bright Angel
Jej życie nie było kolorowe. Ma za sobą trudną przeszłość. Ciągły ból i strach. Nie dawała już sobie rady. Do momentu, gdy pojawił się ON. Jej życie zaczęło nabierać sensu. Przyleciał jak Anioł z nieba, by ją chronić. To ON jej pomógł. Dzięki niemu uwierzyła. Gdy wszystko nabrało sensu. W jednym momencie -po raz kolejny. -wszystko traci. Historia opowiada o niezwykłej dziewczynie która mimo jej problemów nie poddała się. A pomógł jej w tym niezwykły chłopak. Anioł Światłości.
SweetGirl26v


Emotionless
Życie Alex wydaje się być idealne, aż do momentu, kiedy zostaje uprowadzona. Poznaje Harry'ego, który z czasem staje się jej koszmarem. Jednak po dłuższej znajomości, niektóre rzeczy zaczynają się komplikować. Najgorsze jest to, że ani Harry, ani Alex nie wiedzą jak temu zaradzić.
CuteMyHarreh


Dwie osoby,dwa światy, ale jedna miłość
Samira-nastolatka, której los nie potraktował zbyt ulgowo.Na jej drodze staj jej kuzyn Niall, który wyciąga ją z kłopotów. Na jej drodze tym razem staje Harry, chłopak który ma wszystko, ale czy kiedy prawda wyjdzie na jaw da sobie radę? Czy Harry będzie musiał zadecydować? Czy Niall z przyjaciółmi uratuje sytuację? Czy Samira pogubi się w uczuciach?
Mrs.Fasola


Lost in everything about you.
Byłam zwyczajną, niewyróżniającą się niczym nastolatką. Przez 19 lat prowadziłam normalne, czasem szalone życie. Jak to dziewczyny w moim wieku. Jednakże pewnego dnia, dokładnie rok temu, dowiedziałam się, że jestem śmiertelnie i potencjalnie, nieuleczalnie chora. Był to dokładnie 1 kwietnia 2012 roku. Paradoksalnie tak zwane Prima Aprillis. Z początku myślałam, że to żart. Jednak szybko okazało się, że na niestety nie. Od tamtej pory byłam ciągana ze szpitala do szpitala. Od dwóch miesięcy moim ”miejscem zamieszkania” jest St Thomas' Hospital i sądzę, że już tak zostanie. I ja i moi rodzice, nie mamy siły na dalsze przeprowadzki. Szczególnie, że moja choroba się rozwija. Jednak w całym tym nieszczęściu mam naprawdę ogromne wsparcie. Nie licząc oczywiście moich rodziców mam jeszcze cztery przyjaciółki. Są naprawdę niesamowite i to dzięki nim jeszcze nie zwątpiłam, jeszcze walczę. Odwiedzają mnie kiedy tylko mogą, spędzając w szpitalu po parę godzin dziennie. Jeśli nie mogą być wszystkie, to przychodzą na zmianę. Są niesamowite. Naprawdę bardzo je kocham i mogłabym zrobić dla nich wszystko. Właśnie dlatego pewnej samotnej, czwartkowej nocy, spoglądając przez szpitalne okno wpadłam na najlepszy pomysł w moim życiu.
małaW.


I'm no angel, baby.
Lux - zwykła nastolatka, szara myszka. Po śmierci rodziców załamuje się i zamyka w sobie, ma tylko brata. W nowej szkole poznaje kogoś przez kogo jej świat w ciągu miesiąca wywróci się do góry nogami. Odkryje bolesną prawdę której miała nigdy nie poznać. Znajdzie miłość swojego życia, lecz czy pisane jest jej szczęście? Odkryj tajemnicę ostatniej ławki.
Alex i Wero


Zawsze tu byłaś
Harry Styles już dawno powinien pogodzić się ze stratą ukochanej Julienne, a jednak w dalszym ciągu wspomina ich wspólne chwile. Musi na nowo zacząć udzielać się w mediach oraz brać czynny udział w życiu zespołu. Podczas jednego z wywiadów w telewizji śniadaniowej, wśród publiczności dostrzega Julie. A przynajmniej tak mu się zdaje. Czy to była ona? A może zwykłe omamy? Nie odpuści, póki sam się nie przekona.
Kaś


Roulette
Nastaje w życiu taki czas, w którym musimy dokonać wyboru. Praktycznie rzecz biorąc robimy to co chwilę, lecz nie zdajemy sobie z tego sprawy. Kawa czy herbata? Nutella czy masło orzechowe? Przeprowadzka na inny kontynent czy niespełnione marzenia? Każdy robi co chce. Wybaczcie, ale ja wolę podejmować te słuszne decyzje. Jestem Lydia Snowdon i wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką wyprowadziłyśmy się z tego zapyziałego miasta do Ameryki. Dostałyśmy się również o dziwo do dobrego college'u. A wszystko to, by spełniać nasze marzenia, bawić się i poznawać nowych ludzi. Jednak pewne osoby za wszelką cenę będą chciały pokrzyżować nasze plany.
creature.


Just Firends?
Ona - Postrzegasz mnie przez pryzmat tego kim jestem: zwykłą dziewczyną, która nie pasuje do twojego świata. Sęk w tym, że nie możesz zrozumieć, ale ja naprawdę nie chcę do niego należeć.   ~Wiesz co jest smutne w tej historii ? ~Iż dwoje ludzi objęci w ciasnym uścisku. Dzielący się najintymniejszymi sekretami. Uprawiający miłość, nie mogą się pokochać. Jest to niedozwolone w dzisiejszym świecie, który jest przepełniony pieniędzmi i władzą Modestu. Kontrakty, które podpisują wielu pełni nadziei młodych artystów. Jest jak pakt z samym szatanem. Sprzedajesz swoje życie prywatne jak i siebie.
Rory &Pazza


Love, death - who win? 
Harry'ego i Alex połączyła ogromna miłość, rozłączyła natomiast jej tragiczna śmierć. Los jednak uśmiechnął się do dziewczyny i anioły postanowiły dać jej szansę na powrót do ukochanego. Czy Styles rozpozna swoją partnerkę w nieco odmienionej wersji? Czas nieubłaganie leci, a oni mają tylko jeden, cholerny miesiąc. Czy im się uda? Co wygra - miłość, czy śmierć?
H.G.


Feedback
"-Nie chcę całego zespołu. Chcę by Harry Styles podpisał z Syco kontrakt na solową karierę. I ty masz do tego doprowadzić. Słowa mojego szefa - Simona Cowell'a, nie mogły brzmieć wyraźniej. Ale jednocześnie nie mogły być bardziej absurdalne. No, bo proszę - po pierwsze, nie zamierzam pracować z tym skończonym, zadufanym w sobie, rozpieszczonym gwiazdorzyną, a dwa - ten gwiazdorzyna nie zgodzi się na odejście zespołu. Ale jak mus to mus: Harry Styles podpisze ten kontrakt, chociażbym miała poruszyć niebo i ziemię - albo nie nazywam się Sway Darcy."
Maura Kucharzak


Slick
Kiedyś dziewczyna z kompleksami, jej ciało było inne. Także kaleczone. ONI. Chcieli ją zniszczyć. Teraz ona powraca. Co gdy kiedyś domyślą się kim była? Jak będą ją traktować? Kim dla nich będzie? Opowieść o toksycznej przyjaźni, nie do końca o szczęśliwej miłości z Happy Endem.
Julka Styles


Harry Styles- Grenade
Vivien Tomlinson jest matką małej Darcy, pracującą jako chirurg w jednym z Londyńskich szpitali. Ojcem dziecka, o którym nie ma pojęcia jest Harry Styles. Po stracie brata, który ginie w wypadku nieumyślnie spowodowanym przez Zayna Malika, zaprzyjaźnia się z Mulatem, który cierpi na białaczkę. Chłopak umiera, a Vivien pozostaje sama z swoim jedynym przyjacielem- Niallerem. Dziewczyna zaczyna widywać ducha zmarłego brata, który zapowiada jej rychłą śmierć. By zapewnić przyszłość swojej córce, Viv zaczyna poszukiwania Harrego.
Larry Stylinson


Dangerous
Zwykłe życie Julie zmieni się w pasmo dziwnych wydarzeń, odkąd zacznie pracę w nowym miejscu gdzie pozna Harr'ego Styles'a. Dziewczynę do chłopaka nie tylko będzie przyciągała jego nieskazitelna uroda, ale też jego tajemnicza osobowość, początkowa niechęć do niej, jego zachowanie. Harry Styles jako nastolatek dołączył do gangu bokserskiego, przez liczne spotkania i bójki jego psychika zmieniła się nie do poznania. Zaczął pić, dziewczyny zmienia co tydzień. Szukając odpowiedzi na pytania kim jest Harry i dlaczego zszedł na zła ścieżkę Julie będzie musiała zostawić dotąd spokojne życie i przebrnąć przez tragiczne zdarzenia, będzie musiała przygotować psychikę na poznanie przeszłości chłopaka. Czy Harry przekona się do dziewczyny? Czy zdoła jej zaufać? Czy los da szansę dwóm odmiennym życiom?
Patricia


Przeszłość, niszcząca przyszłość
Harry Styles, mężczyzna, który miał złą przeszłość. Jest narwany, niebezpieczny. Czy Ivy, będzie potrafiła poradzić sobie z nim? Czy ujarzmi jego agresję?
Ell Bennet


Envy
Sky po nocy spędzonej z Harry'm zostaje uwikłana w niebezpieczną zagadkę. Oboje muszą wiele przejść by być ze sobą. Harry ma do wykonania zadanie, jeśli go nie wykona, stanie się krzywda jego siostrze. Niall stara się pomóc przetrwać trudne chwile w życiu Sky.
Sky Branks


Czasami miłość trwa, ale czasami zamiast tego rani...
Dwie dziewczyny po ciężkich wspomnieniach jadą do Londynu by się rozerwać. Mieszkają w domu siostry jednej z nich, która jest siostrą Emmy Watson. Co będzie gdy poznają zespół One Direction ? Co z tego wyjdzie? Przyjaźń? Miłość? Nienawiść? Dowiecie się czytając tego bloga.
Now I'm Diana


Little Bird (tłumaczenie)
Pojawił się w moim życiu, jak błyskawica, nieproszony świetlisty piorun; wywracając je do góry nogami swoimi irracjonalnymi czynami i dołeczkami podczas uśmiechu, swoim niezaspokojonym pragnieniem i oczami koloru szmaragdu. I dał mi coś, czego nigdy dotąd nie miałam – dzikie przygody i iluzję wolności. Ale nawet wtedy musiałam zachować wspomnienie samej siebie, nawet po upadku emocjonalnym, ostatecznie poddałam się myśli, że nie mam wyboru.  Byłam jego małym ptaszkiem; kontrolowanym w jego uścisku.
Hope falling i Wasp K.


Girl Spirit
Moje życie nie było takie piękne jak się wszystkim wydawało. Niby miałam rodziców, którzy mnie kochali, ale tak na prawdę widywałam ich tylko w weekendy, wiadomo - praca. Tak jak każda dziewczyna chodziłam do szkoły, uczyłam się, spotykałam ze znajomymi, śmiałam się. Wszystko było dobrze, aż do jednego feralnego dnia.
Był to poniedziałek. Jak co rano pożegnałam się z mamą, która była jeszcze w domu i wyszłam. Nie wiem co mnie podkusiło, ale postanowiłam olać szkołę i przejść się do lasu. Nagle usłyszałam za sobą ryk silnika. Odwróciłam się, ale było już za późno. Zobaczyłam jeszcze tylko zderzak zielonego Quada i poczułam w skroniach przeszywający ból. Później była już tylko ciemność.
Alex&Lori


Aleksandra + 1D
Jakie jest życie Aleksandry? Z pewnością przepełnione szczęściem. Kochająca rodzina, cudowny chłopak, wspaniali przyjaciele, dobra szkoła i oczywiście taniec, który towarzyszy jej od dziecka. Po prostu idealnie. Do czasu. Śmierć odbiera jej wszystko, co było dla niej najważniejsze. Ona sama rozpada się od środka. Światełko w tunelu pojawia się znikąd. Aless wyjeżdża z przyjaciółmi do USA. To początek i koniec. Konkurs tańca, to jest teraz jej cel. Co będzie dalej i jaką rolę odegra w tym wszystkim Harry Styles razem z One Direction?
Jagoda Diament


You Will Change My Life
ON-Liam Payne-znany na całym świecie członek zespołu One Direction. ONA-Amber McNally, dziewczyna, dzięki której wystąpił w X-Factorze i jest sławny. Znają się od dzieciństwa i byli nierozłączni. No właśnie. BYLI. Kiedyś ich wspólny przyjaciel, Jack Bell, zostaje partnerem Amber. Liam staje się sławny, ona zagubiona, a Jack potworem. Przemoc fizyczna i psychiczna to codzienność dziewczyny. Po trzech latach Amber zostaje zgwałcona i przeprowadza się do Londynu by zamieszkać z zespołem. Na początku wszyscy podejrzewają ją o wrabianie Liam'a w ciążę. Wtedy do jej życia wkracza Harry-przyjaciel Li z zespołu.
Carmen Foxx


 I hate you don't leave me
Czasami los decyduje za nas w jaki sposób powinno potoczyć się nasze życie. Mimo wielu przeciwności Harry i Molly za wszelką cenę starają się utrzymać swoją skomplikowaną przyjaźń. Sprzeciwiając się zaborczemu ojcu dziewczyny podejmują decyzje mające różny wpływ na ich późniejsze życie. Może gdyby nie mała tajemnica skrywana przez Stylesa ich relacje po wypadku byłyby zupełnie inne... Może gdyby nie sukces jaki odniósł ojciec Molly tworząc wyolbrzymione historie... Może gdyby nie sekret mający wpływ na losy bohaterów... (więcej dowiesz się oglądając zwiastun, a później zapraszam do czytania).
Morgan Jade.


Somebody To Love
Ana, samotna dziewczyna, której rodzice zmarli kilka lat temu, nie ma też żadnych przyjaciół. Pewnego dnia ktoś włamał się jej do domu. Wszystkie straszne zdarzenia sprowadzają się do niego, Harryego Stylesa. Ona myśli, że spotkali się przpadkiem jednak on doskonale wie co robi. Poznała nowych przyjaciół. Którzy wprowadzili ją w złe otoczenie. Morderstwa, seks, alkohol, zabawa to wszystko stało się jej codziennością. Kiedy myślała, że wszystko jest już dobrze, odkryła tajemnicę chłopaka,który zawsze próbował ją ukryć. Ana od tego momentu nie ufa już nikomu. Berzradność ją wykańcza. Stwierdza, że nie wytrzyma tak dłużej więc popełnia największy błąd w swoim i tak już marnym życiu.
I.LOVE.JUSTIN.B


Współlokator
Nicole i jej mama przeżyły tragedię. Spłonął ich dom, cały dobytek poszedł z ogniem. Dostały propozycję zamieszkania z przyjaciółką mamy Anną. Jednak Nicole nie wiedziała, że mam syna o imieniu Harry z którym będzie musiała dzielić pokój. I tak zaczynają się kłopoty. Czy Nicole polubi swojego współlokatora, a może na odwrót jeszcze bardziej go znienawidzi?
kornelia4930


First Forbidden Love
Isabel to spokojna i nieśmiała dziewczyna, która nie wierzy w miłość. Jej życie zmienia się gdy poznaje swojego nauczyciela angielskiego. Zakochuje się w nim. Wie, że nic nie dzieje się bez przyczyny, ale sądzi, że jej życie się nie zmieni. Jest w błędzie. Na jej drodze staną przeszkody. Czasami szczęście może w mgnieniu oka zmienić się w koszmar...
Malinowa Rose


No lies just love
Ana - dziewczyna bez domu i rodziny . Nie ma nikogo . Nie znosi domu dziecka w którym mieszka . Każdy dzień opisuje w zeszycie ponieważ ma zaniki pamięci . Musi dowiedzieć się co wydarzyło się w jej przeszłości zanim trafiła do domu dziecka . Chce nowego życia lecz aby to osiągnąć musi sobie wszystko przypomnieć i uciec. Ostatnie co jej zostało to nadzieja .
Johanna M.


Paro and Harry
jestem tu już któryś samotny dzień chyba gasnę chyba braknie mi odwagi znów cię nie ma miałeś ogrzać te zmarznięte ręce ... - On i ona , jedna miłość , jedna nienawiść , jedna śmierć . Co pierwsze ?
oliwia wieczorkiewicz


Dirty Love
Życie Rose zostaje zmienione gdy tylko spotka jego. Nie obejdzie się bez bólu,płaczu i nie potrzebnej agresji. Ludzie tak inni od siebie a jednak coś ich połączy. Ostry sex, niebezpieczeństwo, adrenalina i miłość. Miał to być tylko dla niego przelotny sex. Miał..
Paulina Kinga


Feeling
Chanel wychowywana tylko przez ojca, który nie należy do dobrych tatusiów. Grzeczna i cicha dziewczyna ma przyjaciółkę która jest jej przeciwieństwem. Jedno spotkanie, jedno spojrzenie zmieni wszystko. Niebezpieczny i nie obliczalny. Chce ją na własność. Do czego się posunie?
Paulina Kinga


Psychic
Nie obliczalny, agresywny, zawsze ma to co chce. Od kiedy uciekł z psychiatryka nie wróciła taki sam. Zrobił się gorszy. Ona wyprowadza się z dużego miasta na jakieś odludne miejsce. Jedna impreza, jedno spojrzenie, jedna noc zmieni wszystko.
Paulina Kinga


Knotty Feelings
Ariel Doyle pracuje na angielskim stadionie narodowym. Pewnego wieczoru, po wzięciu dodatkowego zlecenia, spotyka jego - gwiazdę estrady, który kilka lat temu był jej najlepszym przyjacielem. Wszystko wskazuje na to, że ich znajomość zostanie odnowiona. Tylko z jakimi uczuciami w tle? Czy między imprezami, sławą i miłostkami znajdzie się miejsce na szczerość, zaufanie i namiętność? Ariel skrywa tajemnice dawnych czasów, czy będzie w stanie otworzyć serce? Kto zdoła zawrócić w głowie drobnej, rudowłosej dziewczynie z przeszłością?
Condessa


The Way You Make Me Feel
White- blondynka z szalonymi pomysłami. Black- brunetka z wybuchowym temperamentem. Razem tworzą najlepszą parę przyjaciółek, które zgadzają się pomóc swojej koleżance w przygotowaniach do ślubu z członkiem boys band'u. Jest jeden problem- One Direction. Jak sobie z nim poradzą?
Mała Mi


The Dark Angel
Jest to opowieść o dziewczynie, która jest bita przez ojca ale boi się komu komukolwiek o tym powiedzieć.Jednak wszystko się zmienia kiedy na jej drodze staje szef gangu oraz bad boy o imieniu Harry wraz z przyjaciółmi. Megan boi się Harr'ego ale po pewnym czasie zaczyna rodzić się między nimi uczucie . Czy wszystko dobrze się skończy ? Co wygra nienawiść czy miłość?
Pani Horan


You are my destiny.
Dopiero co pogodziłam się ze śmiercią rodziców, moje życie zaczynało powoli się układać, i nagle pewnego dnia, wszystko się rozsypało, mój brat miał wypadek - umarł. Zaraz po jego pogrzebie odwiedziło mnie 4 chłopaków - przyszli odebrać dług, dług mojego brata, nie miałam sumy pieniędzy jakiej oczekiwali, więc w zamian chcieli... Mnie.
desire love


Strong
Izabell i Alex- dwie zwyczajne nastolatki. Bell to dziewczyna, która ma problemy i nie może sobie z nimi poradzić, przez co jej przyjaciółką staje się żyletka. Alex natomiast to optymistyczna, pełna energii dziewczyna, która zawsze ''ma racje''. Co się stanie kiedy spotkają Harrego i Louisa? Czy dowiedzą się czegoś czego by się nigdy nie spodziewały?
alone...


Rebel - Harry Styles
Ona- "Chcę się z stąd wyrwać, chcę stąd uciec i chcę wolności. Za długo byłam trzymana pod kloszem" On - 20-latek z najpopularniejszego zespołu na świecie. Szuka w życiu tej jedynej. A co się stanie jeśli chłopcy zostają zgarnięci do gangu jej przyjaciół oraz wywiezieni na koniec świata?
Ness Styles


Escapes in darkness
Ronnie córka Troy'a z drugiego małżeństwa. Jej przyrodni brat Louis jej nienawidzi. Po stracie ojca i matki zostaje zmuszona do zamieszkania razem z mamą Louisa Johannom. Dziewczyna jest zamknięta w sobie, boi się miłości i przyjaźni. Czy nienawidzący ją brat i jego przyjaciele mogą coś zmienić? Przekonajcie się sami.
Nicol Andzia


Not all angels are beautiful.
Blog opowiada historie upadłego anioła który zostaje zesłany na ziemię by odnaleźć dziewczynę noszącą w sobie mapę do księgi która gdy wpadnie w niepowołane ręce może zniszczyć to co teraz nazywamy naszym światem. Gdy Harry wykona zadanie jakie mu powierzono w nagrodę dostanie to na czym najbardziej mu zależy-uczucia.Lecz pożądanie jakie się między nimi naradzi może zniszczyć wszystko co do tej pory osiągnęli.
farfocel styles


We are such stuff as dreams are made on
Od małego wiedziałam, że nie jestem zwykłym dzieckiem. Przesuwanie przedmiotów, rozbijanie szklanek i inne umiejętności o których lepiej nie wspominać? To dla mnie codzienność. Walczyłam z tym od małego. Musiałam się z tym pogodzić. Jednak moi rodzice nie potrafili, dlatego w wieku siedmiu lat trafiłam do laboratorium badającego ludzi posiadających "dziwne umiejętności". Po jedenastu latach, postanowiłam uciec. Nie spodziewałam się, że po przebiegnięciu kilku kilometrów lasu poznam kogoś kto odmieni moje życie o sto osiemdziesiąt stopni. Podobnie każdy może dostać drugą szansę, ja swoją właśnie dostałam. Kim byłem? Nikim ważnym. Oczywiście według mnie, bo dla milionów innych osób byłem niczym Anioł Gabriel. Cała ta otoczka wokół mnie doprowadzała mnie do furii. Ale to ja zgotowałem sobie takie życie. Wiedziałem, że dzisiejszy dzień nie jest normalny. Od rana nic nie wskazywało na to, że zakończy się tak jak zwykle. Jednak to co się wydarzyło, przebiło moje wszelkie oczekiwania.
Kamila Mia


Free Fallin
Jenna to ukochana córeczka rodziców,dobra uczennica,przynosząca wiele powodów do dumy. Jej pasją jest taniec którym interesuje się od dziecka. Dziewczyna nie ma przyjaciół jedynie znajomych. Ma też osobę której szczerze nienawidzi - Harry Styles.Wieczory spędza czytając książki, rysując lub oglądając komedie romantyczne w ciepłym łóżku z kubkiem gorącej czekolady.Do czasu. Wtedy staje się coś co nigdy nie powinno się stać.Po czym Jen opuszcza się w nauce,przeklina,wagaruje,kłóci się z rodzicami.Ląduje w barze gdzie pierwszy raz się upija.Poznaje chłopaka który pracuje tam jako barman podający jej drinki.Z czasem mają coraz lepszy kontakt.Czy on jest jest w stanie pomóc?Czy może pojawi się inna ważna osoba w życiu Jenny która sprowadzi ją na dobrą drogę?
error


Can't keep my eyes off of you
Brooklyn to zawsze radosna i miła dziewczyna. Zakochana w swoim chłopaku Zayn'ie, który jest jej kompletnym przeciwieństwem. Nieczuły nie interesuje się nią. Harry jest od dawna zakochany w Brooklyn. "...Zayn zabiłby mnie, gdyby wszedł do mojej głowy.." Obserwuję ją z daleka od lat. Co się stanie, gdy i ona go zauważy ? Powoli Zayn będzie szedł w odstawkę.....Co z tego będzie ? Jaki wybór stanie przed nimi ? Będą razem ? Dowiesz się czytając : Can't keep my eyes off of you.
Selinka Heart


Wounded.
"Poczułam mocne szarpnięcie, przez co ze świstem wciągnęłam powietrze zaskoczona gwałtownym ruchem chłopaka. Zanim zdążyłam się odezwać przycisnął swoją dłoń do mojej twarzy i wskazał na niewielką szczelinę między budynkami. - Jeszcze cię dorwę! Słyszysz?! Nie uciekniesz przede mną!"
Kika.♥


You give me happy
Nicole jest nastolatką, która wiele przeszła . Ma nadzieję, że swoje szczęście odnajdzie przy boku Harry'ego Styles'a. Poznali się na This Is US w niezbyt sprzyjających warunkach. Czy pomimo choroby(niegroźnej) dziewczyny Harry zauroczy się w nie? Pomoże jej odnaleźć przysłowiowe światełko w tunelu? Przekonajcie się sami!
nike.69.1D


STILL
Lucy to córka znanego boksera. Jej tata ma problemy z alkoholem i przemocą w wyniku czego bije matkę, a Lu ma obowiązek dbania o brata. Pewnego dnia ojciec nakazuje jej pojawić się na jednej z jego walk. Poznaje tam Harrego- niebezpiecznego chłopaka, który nie ma zamiaru tak szybko zapomnieć o Lucy.
Jagodowa Mamba


Guardian Angel
Summer jest, a raczej była zwykłą dziewczyną. Wychowanka domu dziecka, obecnie studentka na uczelni w Las Vegas. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, prawda ? A teraz ... Co byście zrobili gdyby ktoś, a nawet dwóch takich ktośów zaczęło was obserwować. Nie posuwają się do niczego innego prócz obserwacji. Summer zwariowała. Nie wytrzymała. Sama rozpętała burzę. Dziwne zdarzenia, morderstwa, zaginięcia. Do czego posunie się Harry- anioł stróż Summer, aby dotrzymać obietnicy, aby chronić dziewczynę. Kto będzie próbował ją zniszczyć. Jakie uczucie narodzi się pomiędzy Damon'em a Summer, a może między Summer a Harry'm. Jej życie nabierze innego pędu. Wszystko się zmieni, na czele z nią samą.
Wiktoria Ostrowska


Internetowy Przyjaciel
Pomimo, że Emmaline Brown, codziennie otoczona jest przyjaciółmi, czuje się samotna. Nie ma prawdziwych przyjaciół, a nikt z otaczających ją ludzi nie zna jej naprawdę. Jej jedynym prawdziwym przyjacielem jest chłopak online, chłopak, którego nie spotkała w prawdziwym życiu; osoba o nieznanym imieniu, której zwierza się ze swoich marzeń i tajemnic. Gdy przeprowadza się ze słonecznego San Francisco do małego miasteczka Holmes Chapel, stwierdza, że jej stosunki z nowym sąsiadem, Harrym Stylesem, nie należą do najlepszych. Kiedy konflikt z sąsiadem trwa, dziewczyna szuka pocieszenia u przyjaciela w internecie.Wtedy właśnie, jej dwa światy, online i offline, niespodziewanie zaczną się ze sobą zderzać.
Karolina Winson


I still love you
Kiedyś tak blisko siebie.Teraz oddzielnie.Ona znowu przyjechała do Londynu.Znowu się spotykają...Ale tym razem ON nie jest taki jak przedtem.Jest samolubny i myśli,że zawsze dostanie czego chce.ONA mu odmawia...Jest nią zaintrygowany.Czy dowie się o tym,że kiedyś się spotkali?A może ją pokocha?Nie on nie jest zdolny do miłości....A może?
iga3


Rescued.
Jestem pielęgniarką, mój ojciec strażakiem. Wielka tragedia. 23 lipca 2014r. Wielki pożar. Spłonęło ponad 2 tysiące mieszkań. Tysiące ofiar, tylko jeden człowiek przeżył. On. Kanibal, morderca. Przestępca. Boje się jak cholera, ale jest w śpiączce więc raczej nic mi nie zrobi, ale strach nigdy nie opuści mojego ciała w jego obecności, nawet kiedy będę przez niego bezlitośnie pożerana.
Julka Styles & Teło Horan


Moment for me
Marzenia - te spełnione i te nie odkryte.Każdy je posiada ,ale może jeszcze nie sięgnął tak daleko po nie do serca.Jenak kiedyś będą musiały być ważne w naszym życiu co nie? ONA -na pozór poukładana dziewczyna ,ale nie kierujmy się pozorami.Bo to nas zbija z tropu... . ON -jeden z najbardziej pożądanych nastolatków na świecie.Nie jest zbyt przekonany by mogło coś więcej łączyć GO z NIĄ niż przyjaźń... Jeszcze się zdziwisz Hazz...jak bardzo się myliłeś. Ale każdy z nas czasem się pomyli prawda? Nie ty ,nie ja lecz KAŻDY. Bo marzenia są jedynym rajem z którego nikt nas nie może wypędzić ,a przyszłość należy do tych którzy wierzą w swoje marzenia.Więc miej marzenia...bo masz tylko jedno życie ,a ono wiecznie trwać nie będzie.
Karra Styles


You Were Pregnant? [tłumaczenie]
Zostawił mi wiadomość, a następnie zostawił mnie dla Taylor Swift, kiedy byłam w pierwszym miesiącu ciąży. Nie wiedział. Nie chciałam psuć jego relacji, więc trzymałam to w tajemnicy. Teraz widzę, Liam'a po 3 latach, a on jest w szoku. Co się stanie, kiedy przekona mnie do odwiedzenia innych chłopców z One Direction? A ważniejsze, co Harry powie?
Madison Beer


You are my dream
Dwie zupełnie inne osoby lecz przyjaciółki, co się stanie kiedy wyjadą i zamieszkają razem? Czy ich przyjaźń przetrwa najgorsze? Paulina przez przypadek poznaje Zayna,coś między nimi zaiskrzy jednak Kinga jej najlepsza przyjaciółka ale również i ''czarny charakterek'' nie toleruje go ani reszty chłopaków. Co połączy Paulinę i Zayna? Czy dziewczyny będą się dogadywać? Mówią,że przeciwieństwa się przyciągają, teraz wiem,że to prawda.......
Paulina Malik


Moment for me
Marzenia-te spełnione i te, których tak mocno się trzymamy.Każdy posiada swoje fantazje, ale nie zawsze próbuje je spełnić.Tu popełniamy błędy. Ona-młoda dziewczyna, która nie boi się spełniać swoich marzeń.Mądra, piękna lecz skromna.Widzi w nim jedynie przyjaciela.-Nigdy nie szukaj drugiej osoby...by zapomnieć o tej innej. On-jeden z najbardziej pożądanych nastolatków na świecie.Widzi w niej...swoje marzenie, ale nie chce go spełnić.No ale Hazz?! Jeżeli potrafisz marzyć to też potrafisz tego dokonać.Bo kiedy cofasz się do tyłu to tylko po to by wziąć rozbieg.
Karra Styles


Replay
Thea Haynes ma niezwykłą zdolność, która pozwala jej zmieniać rzeczywistość. Może cofnąć się do dowolnego punktu z przeszłości i zmienić bieg wydarzeń. Jednak raz popełniła katastrofalny błąd. Nieświadomie spowodowała śmierć człowieka i nie potrafiła tego naprawić. Od tego momentu zamknęła się w sobie zaprzestając prób podróżowania w czasie. Nie różniła się teraz od innych. Do chwili, kiedy ogłoszono rozwiązanie sławnego boysbandu One Direction, który stanowił ważny element w życiu dziewczyny. Po śmierci jednego z członków na wierzch wyszła cała prawda i okazało się, że wokaliści już dawno nie mogli się ze sobą dogadać. Thea zdruzgotana postanawia znowu wykorzystać swoją umiejętność i sprawić, by Harry, Liam, Louis, Niall i Zayn stali się dla siebie nierozłączni. Teraz wszystko może się zmienić. Pytanie tylko, czy dziewczyna ich uratuje, czy zniszczy?
Akai Sora


Have You My Baby 
"Have You My Baby" to blog o 20-letniej Melody Jenner która wychowuje swoją 2-letnią cókę Dracy. Dziewczyna skrywa przed córką,to z skąd naprawdę pochodzą i jak wytłumaczyć to co potrafią.Skrywa równierz przed nią to dlaczego nigdy nie widuje się ze swoim ojcem. Ojcem Dracy jest Harry Styles,który porzucił Melody dla Taylor Swift.Nie wie on jednak że ma córkę.Pewnego dnia Mel spotyka Liam'a. Ten gdy dowiaduje się prawdy o Melody namawia ją na spotkanie z resztą zespołu.Dziewczyna długo nie może się zdecydować,ale w końcu ulega. Co powie reszta zespołu na widok dziewczyny której nienawidzą? I co na to Harry?
Księżniczka Własnej Bajki


Destiny&Hope
Dwie historie, połączone ze sobą tak bardzo. Destiny, wzorowa uczennica, ostatnia w łańcuchu szkolnym. Hope, przebojowa, rozgadana dziewczyna która wprowadza się do Londynu. Przez całe to zamieszanie, Dasty poznaje Nialla - jednego z członków szkolnej elity. Hope podpada Tinie, szkolnej wredocie i jak na złość... dziewczynie Harry'ego, który ma co do nowej uczennicy mieszane uczucia. Przyjaźń dziewczyn stanie się bardzo silna, a uczucie między głównymi bohaterkami i chłopcami odgadniecie po przeczytaniu bloga.
Julia Kasprzycka


Zbrodnia i nieprzemyślane sprawy 
Harry Styles prowadzi razem z Justinem niebezpieczny gang dla osób takich jak Diana Perez, która wpada w ich towarzystwo. Harry chce ją chronić, lecz nie zawsze udaje mu się to zrobić. Pewnego dnia dziewczyna ucieka i wpada w sidła Biebera. Czy przeżyję ? Czy Harry ją odnajdzie ?
mila


Escape From Reality
ONA-Dziewczyna lubiąca zabawę, nastolatka nie bojąca się wyzwań. ON-Dorosły mężczyzna,narzeczony jej matki. Co się stanie gdy się spotkają? Czy połączy ich miłość, sex a może nienawiść ?
Katy Styles


Dark Secret
Diana, która wylądowała w domu dziecka. Nikt nie zna jej przeszłości. Nawet ona. Jeden fatalny dzień zmienił jej życie na zawsze. We wypadku zginęła jej najlepsza przyjaciółka. Nagle jej życie zmieniło się o 180 stopni. Sen o białej postaci i głosy, które słyszała tylko ona. Przez to wszystko trafia do " piekła " na ziemi. Gdy myśli, że jest dobrze pojawiają się osoby, która jedna chce się jej pozbyć. Czy Diana pozna swoją przeszłość i się z nią pogodzi? Czy jej przyjaciółka zginęła przez przypadek? Czy zdoła się pogodzić prawdę ze rzeczywistością? A może ta prawda ją zabiję?
Niewidzialna osoba dla Ciebie.


Dark Face - Fanfiction
Fan-fiction opowiada o historii zadziornej nastolatki i chłopaku o pięćdziesięciu twarzach. Dziewczyna ma siedemnaście lat i mieszka wraz ze swoim bratem. Pewnej nocy wraz ze swoją przyjaciółką wybierają się do kluby. Tam główna bohaterka poznaje chłopaka o kruczoczarnych włosach. On jest niebezpieczny i agresywny. Pokazuje Jej to już w pierwszej chwili ich spotkania. Jak potoczą się ich losy? Czy nienawiść zmieni się w miłość?
Emma Black


Uprowadzona
Siadam na ziemi, a krew z mojego nosa i wargi zaczyna się sączyć. Widzę jak przez mgłę jego nogę, a potem czuje ból, jakby wielka cegła spadła swoim kantem na mój brzuch. Ten ból miażdży wszystkie moje organy i przez chwilę tracę świadomość. Mrok pokrywa wszystko co mnie otacza i w sumie to dobrze, przynajmniej nie czuję kolejnych ciosów zadawanych przez brązowookiego; co najdziwniejsze, nie są one brązowe, gdy ostatni raz patrzę, ale zielone. Prawdopodobnie to wytwór mojej wyobraźni albo po prostu kolejny straszny sen. Och, ile bym dała, by to był sen.
Rosie


Les us die young
Z każdą chwilą bliżej śmierci. Tik-Tak... Kto powiedział, że choroba sprzyja romansom? A może chcesz się zamienić i zobaczyć jak to jest? Nie? Tak myślałam.
Sophie.N


Bad Boy Life
Harry jest bad boyem, który poznaje dziewczynę. Zaczyna go intrygować i postanawia się z nią zaprzyjaźnić. Okazuje się, że dziewczyna go zmieni. Zakochują się w sobie przez co Harry łagodnieje, ale traci wielu ludzi ze swojego otoczenia.
Kinga Gortych


Lost hopes
Iv robiła codziennie to samo, rano biegła do przyjaciółki, która mieszkała w domu dziecka później z spuszczoną głowa wracała do domu. Niska wiecznie uśmiechnięta blondynka dawała jej chociaż mały powód do uśmiechu, oderwanie od rzeczywistości i od rodziców dla których najważniejsze były pieniądze,jednak jej życie zmienia sie o 180 stopni gdy poznaje Harry'ego, lecz co z tego wyniknie ?
Paulina P


Angels Friends
Ona anielica o której uczynkach Bóg zapomniał, Oni dwoje aniołów - ciemny i biały walczą o to który będzie z nią. Księgi mówią że od jej wyboru zależy życie ludzi. Jaką decyzje podejmie?
Aro Merry


Cisza
Bezdomna narkomanka , striptizerka . Pewnej nocy poznaje chłopaka który odmieni jej życie na zawsze . Czy chłopak pozwoli odnaleźć się jej na nowo , czy zrujnuje to co dla niego w życiu najcenniejsze ? Czy obydwoje będą na tyle silni by zatrzymać przy sobie to co razem stworzyli ?
oliwia wieczorkiewicz


LONGING
Zwyczajna dziewczyna , i tajemniczy chłopak . Co się stanie gdy się spotkają ?
Alex Jonh


Biznesmen
Seks, pieniądze, alkohol, kobiety, biuro, wysoka pozycja. To wszystko należy do niego. Szefa najbogatszej i największej firmy w Londynie. Nie znosi sprzeciwu, ani nieposłuszeństwa. Wszystkie kobiety ma u swoich stóp. Pieniądze grają u niego dużą rolę, podobnie jak jego pozycja. Dba o wszystko, co się wokół niego dzieje. Dostaje to, czego tylko chce. Zapragnął jednej kobiety, której nie może mieć. Swojej asystentki, która jest pewna siebie, piękna, nieposłuszna i ma niewyparzony język. Jest dla niego wyzwaniem, którego się podejmie. Czy oprze się jego urokowi? Namiętność, pocałunki, bliskość, przyjemność, miłość, a może nienawiść? Czy to będzie tylko asystentka? Jednak czy tylko on pragnie jej serca? Co stanie im na drodze? Pewność siebie, ambicja czy może godność?
Margaret


Sinister
Dwa podobne charaktery. A jednak tak różne. Razem tworzą mieszankę wybuchową. Czy flirt i kłótnie to jedyne co może ich połączyć? Przeszłość lubi wracać i mieszać nam w życiu. W ich przypadku nie będzie inaczej. Julie Blackburn i Harry Styles. Wszystkie ich spotkania to przypadek. Nie zawsze przypadek jest źródłem czegoś dobrego w naszym życiu.
Asia Horan


Life With Harry Styles
Alice Smith to 18-letnia mieszkanka Londynu, której życie jest, dosłownie piekłem. Dzieciństwo spędziła w domu dziecka, w szkole ją prześladują. Ma za sobą wiele prób samobójczych. Harry Styles to 19 utalentowany chłopak. Mieszka sam w Londynie. Pewnego dnia widzi dziewczynę, która chce skoczyć z mostu. Ratuje ją i ponaje, z dnia na dzień coraz bardziej się zakochując. Czy Alice w końcu znajdzie u jego boku szczęście? Jak potoczą się ich losy?
Milka Swagerr


You are my dream
Dwie zupełnie inne osoby lecz przyjaciółki, co się stanie kiedy wyjadą i zamieszkają razem? Czy ich przyjaźń przetrwa najgorsze? Paulina przez przypadek poznaje Zayna,coś między nimi zaiskrzy jednak Kinga jej najlepsza przyjaciółka ale również i ''czarny charakterek'' nie toleruje go ani reszty chłopaków. Co połączy Paulinę i Zayna? Czy dziewczyny będą się dogadywać? Mówią,że przeciwieństwa się przyciągają, teraz wiem,że to prawda...
Paulina Malik


Moment for me
Marzenia-te spełnione i te, których tak mocno się trzymamy.Każdy posiada swoje fantazje, ale nie zawsze próbuje je spełnić.Tu popełniamy błędy. Ona-młoda dziewczyna, która nie boi się spełniać swoich marzeń.Mądra, piękna lecz skromna.Widzi w nim jedynie przyjaciela.-Nigdy nie szukaj drugiej osoby...by zapomnieć o tej innej. On-jeden z najbardziej pożądanych nastolatków na świecie.Widzi w niej...swoje marzenie, ale nie chce go spełnić.No ale Hazz?! Jeżeli potrafisz marzyć to też potrafisz tego dokonać.Bo kiedy cofasz się do tyłu to tylko po to by wziąć rozbieg.
Karra Styles


Replay
Thea Haynes ma niezwykłą zdolność, która pozwala jej zmieniać rzeczywistość. Może cofnąć się do dowolnego punktu z przeszłości i zmienić bieg wydarzeń. Jednak raz popełniła katastrofalny błąd. Nieświadomie spowodowała śmierć człowieka i nie potrafiła tego naprawić. Od tego momentu zamknęła się w sobie zaprzestając prób podróżowania w czasie. Nie różniła się teraz od innych. Do chwili, kiedy ogłoszono rozwiązanie sławnego boysbandu One Direction, który stanowił ważny element w życiu dziewczyny. Po śmierci jednego z członków na wierzch wyszła cała prawda i okazało się, że wokaliści już dawno nie mogli się ze sobą dogadać. Thea zdruzgotana postanawia znowu wykorzystać swoją umiejętność i sprawić, by Harry, Liam, Louis, Niall i Zayn stali się dla siebie nierozłączni. Teraz wszystko może się zmienić. Pytanie tylko, czy dziewczyna ich uratuje, czy zniszczy?
Akai Sora


Have You My Baby
"Have You My Baby" to blog o 20-letniej Melody Jenner która wychowuje swoją 2-letnią cókę Dracy. Dziewczyna skrywa przed córką,to z skąd naprawdę pochodzą i jak wytłumaczyć to co potrafią.Skrywa równierz przed nią to dlaczego nigdy nie widuje się ze swoim ojcem. Ojcem Dracy jest Harry Styles,który porzucił Melody dla Taylor Swift.Nie wie on jednak że ma córkę.Pewnego dnia Mel spotyka Liam'a Ten gdy dowiaduje się prawdy o Melody zaprasza ją na spotkanie z resztą zespołu.Dziewczyna długo nie może się zdecydować,ale w końcu ulega. Co powie reszta zespołu na widok dziewczyny której nienawidzą? I co na to Harry?
Księżniczka Własnej Bajki


Destiny&Hope
Dwie historie, połączone ze sobą tak bardzo. Destiny, wzorowa uczennica, ostatnia w łańcuchu szkolnym. Hope, przebojowa, rozgadana dziewczyna która wprowadza się do Londynu. Przez całe to zamieszanie, Dasty poznaje Nialla - jednego z członków szkolnej elity. Hope podpada Tinie, szkolnej wredocie i jak na złość... dziewczynie Harry'ego, który ma co do nowej uczennicy mieszane uczucia. Przyjaźń dziewczyn stanie się bardzo silna, a uczucie między głównymi bohaterkami i chłopcami odgadniecie po przeczytaniu bloga.
Julia Kasprzycka


Zbrodnia i nieprzemyślane sprawy
Harry Styles prowadzi razem z Justinem niebezpieczny gang dla osób takich jak Diana Perez, która wpada w ich towarzystwo Harry chce ją chronić, lecz nie zawsze udaje mu się to zrobić. Pewnego dnia dziewczyna ucieka i wpada w sidła Biebera. Czy przeżyję ? Czy Harry ją odnajdzie ?
mila2841


Escape From Reality
ONA-Dziewczyna lubiąca zabawę, nastolatka nie bojąca się wyzwań. ON-Dorosły mężczyzna,narzeczony jej matki. Co się stanie gdy się spotkają? Czy połączy ich miłość, sex a może nienawiść ?
Katy Styles


Dark secret
Diana, która wylądowała w domu dziecka. Nikt nie zna jej przeszłości. Nawet ona. Jeden fatalny dzień zmienił jej życie na zawsze. We wypadku zginęła jej najlepsza przyjaciółka. Nagle jej życie zmieniło się o 180 stopni. Sen o białej postaci i głosy, które słyszała tylko ona. Przez to wszystko trafia do " piekła " na ziemi. Gdy myśli, że jest dobrze pojawiają się osoby, która jedna chce się jej pozbyć. Czy Diana pozna swoją przeszłość i się z nią pogodzi? Czy jej przyjaciółka zginęła przez przypadek? Czy zdoła się pogodzić prawdę ze rzeczywistością? A może ta prawda ją zabiję?
Niewidzialna osoba dla Ciebie.


Forever. Do you remember?
Zwyczajna dziewczyna, po stracie najbliższych osób postanawia wraz z przyjaciółką przenieść się do Londynu. Jej dotychczasowe życie było nudne, ale teraz? Wszystko się zmieni! Może nie do końca o 180 stopni. Czy jeden wypadek, zmieni uczucia pewnego chłopaka do niej. Czy to dla niego będzie zupełnie obojętne? Czy Emka znajdzie siebie w tym wszystkim i czy sobie poradzi?
Julia aa


Dark Face - Fanfiction
Fan-fiction opowiada o historii zadziornej nastolatki i chłopaku o pięćdziesięciu twarzach. Dziewczyna ma siedemnaście lat i mieszka wraz ze swoim bratem. Pewnej nocy wraz ze swoją przyjaciółką wybierają się do kluby. Tam główna bohaterka poznaje chłopaka o kruczoczarnych włosach. On jest niebezpieczny i agresywny. Pokazuje Jej to już w pierwszej chwili ich spotkania. Jak potoczą się ich losy? Czy nienawiść zmieni się w miłość?
Emma Black


Uprowadzona
Siadam na ziemi, a krew z mojego nosa i wargi zaczyna się sączyć. Widzę jak przez mgłę jego nogę, a potem czuje ból, jakby wielka cegła spadła swoim kantem na mój brzuch. Ten ból miażdży wszystkie moje organy i przez chwilę tracę świadomość. Mrok pokrywa wszystko co mnie otacza i w sumie to dobrze, przynajmniej nie czuję kolejnych ciosów zadawanych przez brązowookiego; co najdziwniejsze, nie są one brązowe, gdy ostatni raz patrzę, ale zielone. Prawdopodobnie to wytwór mojej wyobraźni albo po prostu kolejny straszny sen. Och, ile bym dała, by to był sen.
Rosie


Les us die young
Z każdą chwilą bliżej śmierci. Tik-Tak... Kto powiedział, że choroba sprzyja romansom? A może chcesz się zamienić i zobaczyć jak to jest? Nie? Tak myślałam.
Sophie.N


Bad Boy Life
Harry jest bad boyem, który poznaje dziewczynę. Zaczyna go intrygować i postanawia się z nią zaprzyjaźnić. Okazuje się, że dziewczyna go zmieni. Zakochują się w sobie przez co Harry łagodnieje, ale traci wielu ludzi ze swojego otoczenia.
Kinga Gortych


Lost Hopes
Iv robiła codziennie to samo, rano biegła do przyjaciółki, która mieszkała w domu dziecka później z spuszczoną głowa wracała do domu. Niska wiecznie uśmiechnięta blondynka dawała jej chociaż mały powód do uśmiechu, oderwanie od rzeczywistości i od rodziców dla których najważniejsze były pieniądze,jednak jej życie zmienia sie o 180 stopni gdy poznaje Harry'ego, lecz co z tego wyniknie?
Paulina P & Tori


Angels Friends
Ona anielica o której uczynkach Bóg zapomniał, Oni dwoje aniołów - ciemny i biały walczą o to który będzie z nią. Księgi mówią że od jej wyboru zależy życie ludzi. Jaką decyzje podejmie?
Aro Merry


Cisza
Bezdomna narkomanka , striptizerka . Pewnej nocy poznaje chłopaka który odmieni jej życie na zawsze . Czy chłopak pozwoli odnaleźć się jej na nowo , czy zrujnuje to co dla niego w życiu najcenniejsze ? Czy obydwoje będą na tyle silni by zatrzymać przy sobie to co razem stworzyli ?
oliwia wieczorkiewicz


LONGING
Zwyczajna dziewczyna , i tajemniczy chłopak . Co się stanie gdy się spotkają ?
Alex John


Sinister
Dwa podobne charaktery. A jednak tak różne. Razem tworzą mieszankę wybuchową. Czy flirt i kłótnie to jedyne co może ich połączyć? Przeszłość lubi wracać i mieszać nam w życiu. W ich przypadku nie będzie inaczej. Julie Blackburn i Harry Styles. Wszystkie ich spotkania to przypadek. Nie zawsze przypadek jest źródłem czegoś dobrego w naszym życiu.
Asia Horan


You are my dream
Dwie zupełnie inne osoby lecz przyjaciółki, co się stanie kiedy wyjadą i zamieszkają razem? Czy ich przyjaźń przetrwa najgorsze? Paulina przez przypadek poznaje Zayna,coś między nimi zaiskrzy jednak Kinga jej najlepsza przyjaciółka ale również i ''czarny charakterek'' nie toleruje go ani reszty chłopaków. Co połączy Paulinę i Zayna? Czy dziewczyny będą się dogadywać? Mówią,że przeciwieństwa się przyciągają, teraz wiem,że to prawda...
Paulina Malik


Life with Harry Styles
Alice Smith to 18-letnia mieszkanka Londynu, której życie jest, dosłownie piekłem. Dzieciństwo spędziła w domu dziecka, w szkole ją prześladują. Ma za sobą wiele prób samobójczych. Harry Styles to 19 utalentowany chłopak. Mieszka sam w Londynie. Pewnego dnia widzi dziewczynę, która chce skoczyć z mostu. Ratuje ją i ponaje, z dnia na dzień coraz bardziej się zakochując. Czy Alice w końcu znajdzie u jego boku szczęście? Jak potoczą się ich losy?
Milka Swagerr


Radius || Promień - Harry Styles Fanfiction
Historia opowiada wydarzenia z życia dziewiętnastoletniej Mai, której rodzice giną w wypadku samochodowym kiedy ta ma szesnaście lat. Od tamtej pory dziewczyna, wiąże swoje życie z jednym: imprezami, alkoholem, narkotykami, chłopakami i przelotnym seksem. Dnie spędzała w szkole jako 'pilna' uczennica, lecz Noce nie ukazują tej samej Mai którą była za dnia. Z pozoru miła dziewczyna która kocha to co robi, w duchu diablica jakiej nie zna nikt. Jeśli wciąż myślisz, że to nudne uwierz mi nie jest. Wystarczy jedna impreza, kilka drinków, jeden chłopak i jedna noc, żeby zmienić życie młodej dziewczyny, którą tak na prawdę nie obchodzi nic. A to wszystko przez niego... Przez chłopaka, którego pokocha, przez którego nastąpią znaczne zmiany, które pomimo wszystko są dla niej dobre. Czy chcielibyście się dowiedzieć więcej z życia Mai? Czy ciekawią Cię jej dalsze losy? A może chcesz zasmakować zakazanej miłości? Nie bój się, to nie Igrzyska Śmierci, nie walczysz tutaj na śmierć czy życie.
#є talitha


Two Pieces
Sheila to osierocona siedemnastolatka, która stale ucieka przed przeszłością. Spycha ją do najmroczniejszych zakamarków swojej podświadomości. Kiedy w życiu dziewczyny pojawia się białowłosy mężczyzna, wspomnienia z dawnych lat zaczynają do niej powracać, a ona sama jest zmuszona do opuszczenia rodzinnego Londynu. Schronienie znajduje w niewielkim miasteczku Whitby. Tam poznaje nieco dziwacznego Louisa i szybko się z nim zaprzyjaźnia. On jednak skrywa pewną tajemnicę, która powoli wypala go od środka. Czy dwójka na pozór zupełnie innych ludzi może przywrócić sobie nawzajem radość życia?
▲kotna▲


Party
18-letnia Nicole jest bogatą, szanowaną i pewną siebie dziewczyną mającą wysoką opinię u innych. Jak każda nastolatka uwielbia imprezować i dobrze się bawić. Któregoś dnia jej ojciec dostaje wyższe stanowisko w pracy i muszą przeprowadzić się do Londynu. Zmuszona jest opuścić swoją ukochaną Warszawę zostawiając tam swoich przyjaciół i to co dotychczas osiągnęła. Mimo, że jest już pełnoletnia nie może sprzeciwić się rodzicom i zostać. Przez pierwsze tygodnie w Londynie zupełnie odcina się od świata. Jednak któregoś dnia postanawia w końcu wyjść z czterech ścian i poszukać towarzystwa. Zupełnie przypadkiem poznaje Holly i Mike'a z którymi już na drugi dzień idzie na imprezę urodzinową, która zupełnie zmieni jej życie i sprawi, że za nic nie będzie chciała wracać z powrotem do Polski. Jakie czekają ją przygody dowiesz się czytając.
Nicole Stamp


Black Destiny
Nie jestem zwyczajną dziewczyną - mój sekret jest inny. Czy jesteś gotów przyjąć konsekwencje poznania go? Jestem Śmiercią. Zrodziłam się ze Światłości, lecz Ciemność rzuciła na mnie klątwę. Nie jestem w stanie dostrzec Istot Ciemności, co znacznie utrudnia walkę, naprawdę. Na dodatek każdy, kogo pokocham, zginie. Przysięgam, że jeżeli kiedykolwiek spotkam Lucyfera, zabiję go. Po przeprowadzce do małego miasteczka Nightmare spotykam jego – atrakcyjnego szatyna o hipnotyzujących oczach z moich snów. Zwyczajna historia? Pewnie tak, gdyby nie fakt, że Harry jest bardzo tajemniczy, a ja zaczynam słyszeć potworne głosy, napawające mnie strachem.
Karolina Winston


Hell -Harry Styles Fanfiction
Mo: Zniszczyłam tą szmatę, która chowała się za długimi spódnicami i grubymi szkłami. Harry: Myślałem, że tego chciała, ale ta dziwka się mną bawiła. Może przesadziłem, byłem zbyt porywczy, ale... Jestem niewinny Jenna: Byłam zjarana, ale nie mogę się do tego przyznać. Nie chcę iść siedzieć, do cholery! Louis: Szczeniak zapłacił za to, co robił. Nie żałuje, niczego nie żałuje. Lori: Przecież wszyscy o tym mówią.Niby nic. Ale i tak będę pamiętać, że zostałam zgwałcona. Zayn: To był koszmar. Obiecałem sobie, że więcej nie będę pił. To przeze mnie ona zginęła.
Elie Styles


I'll take care of you. promise? Promise.
Harry jest członkiem zespołu One Direction. Wszystko byłoby dobrze,gdyby nie musiał ukrywać pary kocich uszu,wąsów i ogona.Lubi być w centrum zainteresowania.Louis ściąga całą swoją uwagę na siebie i Harry jest chorobliwie zazdrosny. Harry ciągle syczy,bo wszyscy interesują się Louisem i tylko Louis interesuje się Harrym.
Loueh


Dirty Secrets
Ever jest młodszą siostrą niebezpiecznego Zayna Malika, który zamieszany jest w brudne interesy. Jej życie jest na pozór normalne dopóki w jej życiu nie pojawia się Harry Styles. Ich znajomość zaczyna nieść za sobą brudne sekrety, które powoli zaczną rujnować im życie.„Dirty Secrets” to opowieść o życiu bez zasad i przemocy. Sprawdź sama czy wygrają grę, której stawką jest życie.
Isabel Brown


Miłość jest moją największą słabością
Czy można wybaczyć zdradę ? Jak poradzić sobie w nowym mieście pełnym obcych i wrogo nastawionych ludzi ? Miłość - czy może wszystko przetrwać ? Przyjaźń - czy może przerodzić się w coś głębszego ? Co przyniesie los Kimberly Jennifer Clarke fotomodelce z Londynu , narzeczonej słynnego Nialla Horana z One Direction ?Wszystkiego dowiecie się czytając to opowiadanie.
WariatkaHoraanka^^


HAUNT | Harry Styles Fanfiction [tłumaczenie]
Carrie to normalna nastolatka z normalnymi problemami, jednak zmienia się to, gdy przeprowadza się nowego domu. Słyszy krzyki, których nikt nie słyszy, widzi krew, której nikt nie widzi. A co najważniejsze, Harry jest jej dręczycielem. Codziennie zjawia się u niej, a wraz z nim wszystko co najgorsze. "Tworzymy okropności by pomóc sobie z rzeczywistością"
Kliii ♥


Sign
Młoda dziewczyna, nowa w szkole i mieście, ściąga na siebie niebezpieczeństwo. Jej przyjaciel odradzał dziewczynie towarzystwo przywódcy gangu, lecz nie wie o ich układzie. Amber i Zayn zawarli układ, chłopak nie skrzywdzi jej ojca i przyjaciela, jeśli dziewczyna będzie mu oddana, czy uda jej się uchronić bliskich?
Izabela Gieroń


There is no other way, I get the final say
Jessica Nelson przeprowadziła się do Londynu po rozstaniu z jej chłopakiem Billem Kaulitzem. Na studiach poznaje Harry'ego- typowego chłopaka z przeszłością, o której wiedzą tylko jego najbliżsi, oraz jego czterech przyjaciół. Po pewnej imprezie Jessy i Harry wpadną w kłopoty. Taki obrót spraw sprawi, że przeprowadzą się do spokojniejszego miasteczka w Wielkiej Brytanii. Przez dwukrotne pobyty w szpitalu zaczną się do siebie zbliżać. Ale czy nic nie stoi im na drodze do szczęścia? Czy może ktoś będzie próbował zniszczyć to, na co czekali od dawna?
Madlen Angel


More Than This
Nie wiesz za pewne jak to jest kiedy chłopak, do którego żywisz uczycie od najmłodszego zapomina od Tobie. Po paru miesiącach uświadamiasz sobie, że zostały ci po nim jedynie wspomnienia. Masz nadzieję, że w końcu wszystko wróci do normy i tak jest. Zapominasz o nim i znowu żyjesz pełnią życia. Niestety On niespodziewanie się zjawia. Próbuje wszystko naprawić. Stara się jak tylko może lecz moje serce kradnie ktoś inny - jego przydajcie. Tak właśnie zaczęła się historia wielkiej – Harry’ ego i Stelli.
Tysiaczek Styles


Jasna strona ciemności
Sprzedana...siedzi w tym już o wiele za długo...pojawia się on...kupi ją, ale czy dla siebie?...wraca do brata...lecz nie może tam zostać...czy z nim będzie bezpieczna?...a może sprawy nie potoczą się tak jak powinny?...czy nowe osoby ją zniszczą?...czy spełni marzenia?...ucieczka, śmierć...wojna...szczęście czy smutek?...
Nicol Andzia


Dark Paradise
Dziewiętnastoletnia Nikki Howard jeździ po całym świecie z rodzicami ponieważ jej ojciec ma taką prace. Nie chodzi do szkoły bo jej się nie opłaca. Pewnego razu jej Tata dostał wiadomość że znowu musza się przeprowadzić. Jednak ta przeprowadzka wszystko zmieni. Na jej drodze stanie chłopak a nawet kilku. Jej życie obróci się o 180 stopni.
Coco ;3


Another Love
Rose, piękna siedemnastoletnia dziewczyna z tysiącem problemów i dwa razy więcej kompleksów, zdała sobie sprawę, że nie to jest w życiu najważniejsze. Powoli pełznie w stronę marzeń, jednak wie, że sama sobie nie poradzi. Postanawia pisać każdego dnia list do swoich idoli, a już ktoś jej odpisze. Już straciła nadzieję... A jednak udało się. Sierota wygrała konkurs i wyjeżdża do Londynu na wakacje. Ale nie takie zwykłe, tylko wyjątkowe. Dlaczego? Tam czeka na nią niezwykła niespodzianka. Wkrótce wszystko się komplikuje. Czego w swoim życiu doświadczy Rose? Miłość? Przyjaźń? Ale czy to będzie szczere uczucie? Czy wspomnienia z przeszłości pozwolą dziewczynie prowadzić normalne życie?
Mirabela M


Dark Angel
Jestem Rose Gray. Mam 17 lat. Mieszkam sama, ale krótko. Jeszcze do tej pory myślałam, że jesteśmy szczęśliwą rodziną. Jednak od pewnego czasu coś zaczęło się psuć... Tata do domu przychodził coraz rzadziej i na krótko. A jak już przychodził, to był bardzo rozdrażniony. Kilka razy na moich oczach uderzył nawet mamę. Prosiłam, aby tego nie robił, ale on.. Oboje zachowywali się, jakbym nie istniała. Mama coraz częściej chodziła zła. Wściekała się o wszystko. Chociaż przeważnie to ja sprzątałam, gotowałam, prasowałam. Mamę nie obchodziło nic. Ciągle tylko siedziała na kanapie i piła. To ja musiałam wszystko robić. Dlatego właśnie uciekłam. Miałam dość tego, jak oboje mnie traktują. TRAKTOWALI. Pewnego dnia spotykam dwóch niby zwyczajnych chłopaków. W końcu nadszedł czas, kiedy dowiaduje się prawdy o swoim życiu. Jeden z tych dwóch jest mi przeznaczony, ale który? Jeśli wybiorę złego, drugi umrze. Przede mną wiele trudnych decyzji. Wiele kłopotów i tak mało czasu...
Jagodaa Dąbrowska


Feelings Are Destroying You
Mało we mnie z ideału, niewiele potrafię, słabo gotuję, mam dwie lewe ręce, często tłucze szkło, a gdy je nieumiejętnie sprzątnę, pozostałe kawałki wbijają się innym w stopy. Ranię. Czasem nieświadomie, ale to robię, nie pamiętam obietnic, w ogóle mam słabą pamięć... udaję, że mam rację, gdy wcale jej nie mam, po to, aby postawić na swoim, przecież mówię, mało ze mnie z ideału, ale pomimo to, wśród tłumu tych wszystkich pięknych kobiet, które mógłbyś mieć na skinięcie palca, wybrałeś właśnie Mnie. Szarą myszkę, trzymającą się na uboczu, nigdy nie rzucającą się w oczy, dla której idealnym towarzystwem jest ciepły koc, kubek gorącej herbaty i powieść romantyczna, którą czytałam wiele razy i za każdym razem przeżywałam ją na nowo. Byłeś dla mnie jak ulotny sen, jak coś pięknego, czego bardzo pragnęłam, choć dobrze wiedziałam, że jesteś poza moim zasięgiem. Wiedziałam, że jesteś niebezpieczny. Kłamstwo było twoją matką, a przemoc siostrą. Raniłeś każdego po kolei, nie zważałeś na niczyje uczucia. I choć wielokrotnie mnie przed Tobą ostrzegano, to nie udało mi się powstrzymać przed pokusą spróbowania zakazanego owocu, którym byłeś Ty. Louis William Tomlinson.
нσρє♥


The Princess and The Criminal
Starasz się zapomnieć, żyć jak dotychczas. Zamykasz oczy, jakbyś chciała usnąć, ale szybko uświadamiasz sobie, że to niemożliwe. Noce są najgorsze. Leżysz sama w łóżku i przewracasz się z boku na bok, starając się wmówić samej sobie, że jego tutaj nie ma – już odszedł. Dobrze wiesz, że okłamujesz samą siebie. Trafiasz do ludzi, którzy mówią że są w stanie ci pomóc. Szybko uświadamiasz sobie, że i tak nie pozbędą się go z twojej świadomości. W końcu uczysz się z nim żyć. Jednak znów coś idzie nie tak i on wraca, jako pierwszy. Każdy kolejny dzień jest walką o przetrwanie, oddech, uderzenie serca. Dobrze wiesz, że jest przy tobie cały czas – od świtu aż do zmroku i przez całą noc. Widzisz go w lustrze, kałuży, nawet innych ludziach – twoje oczy nie mogą się go pozbyć. W końcu pojawia się ktoś, kto pomaga ci go przezwyciężyć, za kogo jesteś w stanie oddać życie. Czy w końcu zaczniesz funkcjonować normalnie? Czy strach da ci spokój i pozwoli kochać?
Jesica Evans


W życiu istnieją rzeczy o które warto walczyć
Samotna dziewczyna po kilku nastu latach ma rodzinę ? Jest obrażana wyzywana, ale czy jeden mężczyzna zmieni jej życie. Poznaje Alex'a wszystko się układa.. Zaczyna wierzyć. Ale jedna chwila jeden głupi błąd może zmienić wszystko. Jedna osoba. Jeden chłopak o ciemnych oczach. Zayn bawi się Holly. Ale czy z tej zabawy i gry urodzi się prawdziwe uczucie? Wygrają gdy wróci ktoś z ich przeszłość ? Dadzą radę i bedą szczęśliwi ?
Paulaa


Woman With a Demons
Hope jest zwyczajną dziewczyną... No może nie do końca... Ma czystą krew, dlatego nie jest bezpieczna w świecie pełnym wampirów, demonów, wilkołaków i aniołów... Kiedy miała 11 lat jej rodzice oddali ją do psychiatryka. Teraz po 8 latach spędzonych w małym pokoju z pomocą swojego opiekuna- Nicka ucieka. Zamieszkuje w domu odziedziczonym po swojej babci koło na pozór zwyczajnej piątki chłopaków. Z jednym z nich wiąże przeszłość... Jednak największym jej problemem jest zaborczy Harry Styles, który obrał ją za swój cel. Czy Hope uda się zapomnieć o przeszłości? Czy wreszcie jest bezpieczna? Czy oni ją znajdą? I Harry... Szantaż czy miłość?
Mój jednorożec nazywa się Horan


Le ciel de la terre
Ana jest dziewczyną z dobrego domu, jej ojciec jest prawnikiem, matka jednak nie docenia tego co ma i zdradza męża. Od tamtego czasu dziewczyna z porządnej nastolatki, zmienia się w pełną goryczy i złości nastolatkę, która ma przy sobie tylko przyjaciółkę Amy. Jej życie zmienia dzień, w którym spotyka Harry'ego Styles'a. Chłopak składa jej nietypową propozycje która ma pomóc mu w odzyskaniu kogoś, dziewczyna ma tylko jeden warunek: "obiecałj mi, że się we mnie nigdy nie zakochasz...". Wszystko było by idealnie, gdyby to właśnie jej uczucia i serce dotrzymały umowy, przez słabość i swoją głupotę traci kontrolę co prowadzi do tragicznych wydarzeń...
Olciaa


The Victim
Historia opowiada o spokojnej dziewczynie, która ma zaplanowaną całą swoją przyszłość. Kiedy poznaje Harrego Stylesa, zostaje jego ofiarą. Znęca się nad nią na każdy możliwy sposób. Popełnia w stosunku do niej wiele błędów, jednak o jeden za dużo. Pewnego razu role się odwracają i to Harry zostaje OFIARĄ.
Sky Branks


Charm Fanfiction
Historia o zwykłej dziewczynie - Holly White i gwieździe jednego zespołu - Harry'm Styles'ie. Ona ma za zadanie pisać artykuły o One Direction, on próbuje ją w sobie rozkochać... Jednak jego uczucia zamieniają się w coś więcej.. Zaczyna do niej coś czuć, czego kompletniej się nie spodziewał. Pomimo ich dwóch różnych światów, stara się przełamać granicę, która pomiędzy nimi jest, przy okazji wykonując powierzone zadanie... Jakie są uczucia Holly do Harry'ego? Czy uda im pogodzić dwa różne życia?
bambus99


The Undercover Girl
Alex Bennet jest międzynarodowym szpiegiem. Jej szef - Mark pewnego dnia ogłosił, że ma opuścić Manchester i wyjechać do Londynu. Jej zadaniem jest szpiegować Harry'ego Styles'a - jednego z największych przestępców w Londynie. Musi się z nim zaprzyjaźnić i zdobyć jego zaufanie. Czy jej się uda? A może ktoś lub coś jej przeszkodzi? Dowiesz się czytając.
Heartbreaker


Teenage rebel
Dziewczynka: Kochasz mnie? Chłopczyk: Kocham! Dziewczynka: Tak jak dorosły? Chłopczyk: Nie! Ja Cię kocham tak naprawdę.
Veronica Payne


Our little secret
Podczas imprezy na, której byli rodzeństwo Styles znika Harry. Amelia, Siostra Hazzy załamuje się. Do tego wszystkiego Louis docina dziewczynie i osądza ją o zaginięcie Harrego. Co się stało z chłopakiem ? Czy żyje ? Niall będzie starał się pomóc dziewczynie lecz na marne. Wtedy zacznie zbliżać się do niej Zayn. Czy jej pomoże? Czy między nimi coś zaiskrzy?
K. Tommo


Don't Forget Where You Belong
Dwudziestoletnia, zgwałcona dziewczyna ucieka z rodzinnego kraju w obawie przed kolejną krzywdą. Jeszcze przed wyjazdem zostawia dla rodziców list, w którym wyjaśnia sytuację sprzed roku. Ella zatrzymuje się u 70-letniej p.Barkley, oraz jej wnuka Zayna zamieszkałymi w Londynie, z którymi od razu się zaprzyjaźnia. Niedługo potem poznaje również jego najlepszych przyjaciół z popularnego zespołu One Direction.
Ella Swan


Dirty Love
Choć minęło już tyle czasu ja wciąż czuje to samo czuje ból, smutek i rozpacz.Nigdy nie czułam radości i nigdy nie doznałam miłości ale zawsze pozostaje nadzieja prawda ?zawsze jest małe światełko które jest w nas w naszych sercach i duszach jest to nadzieja, nasza nadzieja, nie ważne jak maleńka może być,ale zawsze jest.Moje życie zmieniło się tak.... szybko jak błyskawica na niebie w deszczową noc wtargnęła do niego .Tak właśnie jak błyskawica zaznałam miłości ale czy szczerej ?
Karolina Żurek


Marzenia się spełniają
Dwie najlepsze przyjaciółki Katy i Kinga mają jedno marzenie poznać ICH. Co się stanie jeśli marzeniem była tylko przyjaźń, a przyjdzie co innego?? Co będzie jeśli dwie uparte osoby wpadną na siebie i pomieszają w swoich wizjach na życie?
KingaiKaty Horan


Jak do domu? - Porwanie z One Direction
Historia szalonej miłości członka One Direction (Harry Styles) do pewnej zwykłej dziewczyny. Miłość tak zmieniła tego chłopaka, że jest dla niej gotowy... no nie wiem... np. dopuścić się przestępstwa jakim jest porwanie...
Nienormalnie Normalna


Harry's Slave
Rok 2043. Świat został opanowany przez rządzę władzy i walkę o posiadanie podległych. Szesnastoletnia Scarlett zostaje nabyta przez jednego z najważniejszych ludzi w tym interesie, aby stać się niewolnicą i służyć w willi jego potomka, Harry'ego Stylesa.
pandasbooty


City of The Fallen
Doncaster to niepozorne miasto, w którym dzieją się okropne rzeczy. To właśnie tutaj trwa zaciekła walka pomiędzy dwoma potężnymi gangami- Devil i Dangers. Piękne kobiety, przystojni mężczyźni i żądza bezkompromisowej władzy, której nie mogą powstrzymać. Effie i Bree vs. Louis i Harry. Kto z nich wygra grę bez zasad? Kto z nich nie ulegnie pokusom i odrzuci swoje uczucia na bok?
Isabel Brown


Abducted
Meg miała wszystko: dom, rodzinę, przyjaciół. Po okrutnej śmierci chłopaka rozwiązuje gang, przestaje imprezować i zaczyna żyć od początku, w czym pomagają jej oddani przyjaciele. Pewnego wieczoru udaje się z nimi do klubu, gdzie ma miejsce straszne wydarzenie, a dziewczyna zostaje oczarowana przez parę zielonych oczu, które nękają ją później każdej nocy. Gdy po kilku dniach spotyka ich właściciela, jej życie zamienia się w piekło.
Ola Styles


It's nothing, princess
- Panno Black, ile jeszcze to pani zajmie? - Słyszę zniecierpliwienie w jego głosie. Cholera, dlaczego ja się na to zgodziłam? Może mogę jeszcze zrezygnować? Rozważam w myślach, jednak zaraz przypominam sobie, że podpisałam roczny kontrakt. Spoglądam na swoje odbicie w lustrze. Mam na sobie tak skąpe bikini, że czuje się naga. Jak mam pokazać się w tym... czymś? Dotychczas miałam tylko sesję, na której nosiłam zwykłe, firmowe ubrania. To pierwszy raz w stroju kąpielowym.
Error & Kinss Wo


Silent Words
Dzieciństwo powinno przynosić ze sobą dużo cudownych wspomnień, a chwile z tamtych lat powinny dawać wiele radości, refleksji i tęsknoty. A co, jeżeli ktoś stara się wymazać swoją przeszłość z pamięci? Opiekuńczy rodzice, kochające się rodzeństwo, domowe zwierzątko i dom z ogródkiem - czyli typowe 'realia', ale czy dla wszystkich? Nawet taka typowa rodzina może kryć wiele mrocznych sekretów, które za wszelką cenę starają się chować przed światem, bo gdy tylko sąsiedzi dowiedzieliby się co skrywają ich cztery ściany, na pewno zniszczyliby ich reputację.
Natalie HS


Forgive
Miłość. Miłość uważana jest za cud natury, za najlepsze co może zdarzyć się w życiu człowieka. Każda dziewczyna o niej marzy. Każda, z jednym, małym wyjątkiem. Tym wyjątkiem jestem ja. Tak, uważam, że miłość jest nie potrzebna. Wiążą się z nią same problemy. Boję się jej.Pewnego dnia, ojciec uderzył mnie w głowę. Uciekłyśmy z mamą od niego. Poznałam dwójkę moich pierwszych w życiu przyjaciół.
Kaya Stylinson


Wonderful Summer
Dwie dziewczyny marzą o wspólnych wakacjach, więc postanawiają na nie zarobić. Przy okazji poznają nowych sąsiadów. Dzięki nowym znajomym poznają nowe sposoby na spędzenie wolnego czasu. Alex i Caroline obiecują sobie że nie zrobią podczas wyjazdu żadnej głupoty. Czy im się to uda?
Dida Alex


Fuck fame I'm going home.
Mała, zagubiona Kaya Joined versus Jaśnie Pan Harry Styles. Walka, potłuczone talerze i dużo dużo muzyki. Wszystko wraca. Czasem wspomnienie muśnie tylko umysł, przywracając znaczenie odczuwanego bólu czy szczęścia. Czasem wraca ze zdwojoną siłą, kopie w brzuch i już nie odchodzi. Zabiera cząstkę, tę która dawała mi siłę. Na miejsce siły przychodzi bezradność i tona cierpienia. I chociaż udaję, że jest normalnie, maskuję się, manipuluję sobą i innymi zawsze znajdzie się ktoś kto budzi potwora ze snu.
Kaja Kat


Do you love me?
Rosalie wydaje się, że jest normalną dziewczyną. Pewnego razu śni jej się tajemniczy mężczyzna, z lokami i zielonymi jak szmaragd oczami. Mężczyzna, zabija ją nożem. Następnym razem wypowiada te oto słowa "Nigdy ci tego nie wybaczę" Od tego momentu Rose nawiedzają nierealne sny, wszystko idzie jej nie tak, traci ojca. Odkąd poznaje Harry'ego jej życie zmienia się w ciągu niecałego miesiąca. Jednak czy na dobre?
Heartbreaker


Don't judge me by my look [TŁUMACZENIE]
"Dlaczego się mnie nie boisz?"zapytał patrząc mi prosto w oczy. "A dlaczego miałabym? Znaczy, nic mi nie zrobiłeś."powiedziałam. "Ale nie słyszałaś co o mnie mówią? Że jestem niebezpieczny? Złą wieścią? Problemem?"zapytał odchylając się do tyłu na krześle. "Słyszałam, ale to nie znaczy, że muszę w to wierzyć. Nie oceniam ludzi po ich wyglądzie. Lub przez co ludzie o nich mówią."powiedziałam. "Ale co, jeśli to prawda?"zapytał przybliżając się do mnie. "Wciąż nic mi nie zrobiłeś, więc się nie boję."powiedziałam, kiedy nauczyciel wrócił do klasy.
Patrycja Whitmore


Charm
Jeden wieczór, jedno spotkanie, jedna piosenka, dwa różne światy. Jedno życie sławnego wokalisty zespołu i drugie zwykłej studentki dziennikarstwa. Harry miał zauroczyć i owinąć sobie wokół paluszka Holly, tylko po to, aby powstrzymać ją od pisanie artykułów o One Direction, które były niekorzystne dla ich reputacji. Jednak to uczucie, które miało być nieprawdziwe, zaczyna nabierać większej wartości... Jakie są ich wzajemne uczucia? Czy uda im się połączyć swoje światy i odnaleźć wspólny język? Jak potoczy się ich życie? Będą prowadzić je osobno czy razem?
bambus99


SPECI@L
Kinga przeprowadza się z rodzicami do Londynu-miejsca,które kocha,bardziej niż swoją "ojczyznę".Przez przypadek poznaje swojego idola,który ze swoimi przyjaciółmi otwarcie mówiąc trzyma ją przy życiu...sława chłopaka zaczyna go trochę przerastać.Miłość...czy przyjaźń?co łączy tych dwoje?
K.J


Le ciel de la terre
Ona była dziewczyną, którą życie nie raz doświadczyło. On typem faceta, który był niebezpieczny. Miała tylko udawać jego dziewczynę, a on zmienił jej życie w piekło. Uzależniła się od niego. Była tam zaślepiona, że niczego nie zauważyła. Nie domyślała się jakie są jego prawdziwe zamiary wobec niej. Czy jak pozna całą prawdę jej uczucie przeminie? A może on też dojdzie do wniosku, że to co do niej czuje to coś więcej??
Olciaa


Bezcenny dar część 2
Harry jedyny ocalały z katastrofy lotniczej. Uczy się na nowo żyć i stara sobie wszystko przypomnieć. We wszystkim pomaga mu piękna wolontariuszka. Z biegiem czasu Harry coraz bardziej przywiązuje się do pięknej Ariel i jej małej córeczki Samanty. Przychodzi czas, żeby wrócić do Londynu. Musi pokazać, że żyje. Czy będzie dla niego tam miejsce? Czy zdoła wrócić do starego życia? Czy wróci do ukochanej, która już go opłakała, czy może znajdzie szczęście u boku kogoś innego?
Klaudyś


Dark Angel
Jestem Rose Gray. Mam 17 lat. Mieszkam sama, ale krótko. Jeszcze do tej pory myślałam, że jesteśmy szczęśliwą rodziną. Jednak od pewnego czasu coś zaczęło się psuć... Tata do domu przychodził coraz rzadziej i na krótko. A jak już przychodził, to był bardzo rozdrażniony. Kilka razy na moich oczach uderzył nawet mamę. Prosiłam, aby tego nie robił, ale on.. Oboje zachowywali się, jakbym nie istniała.
Jagodaa Dąbrowska


You Don't Know But You Love Me [zakończony]
Ona tzn. 'Szkolny kujon' zaczyna uczyć się w nowej szkole . Już pierwszego dnia napotyka na szkolnego chuligana i przywódce gangu - Harrego. Od tego momentu jej życie zmienia się nie do poznania . Jak sobie poradzi z Harrym ? Połączy ich coś , czy wręcz przeciwnie ? Dowiedz się wszystkiego .
Patrycja Karolina


Maybe Someday
Ona jako dziewczynka nie chciała bawić się lalkami , wolała się bić . Co wyrosło z takiej dziewczyny ? Czy , ktoś może ją zmienić ? Sprawić , aby umiała okazywać uczucia ? Czy powinna zaufać ?
Alex Jonh


Dollhouse [tłumaczenie]
Jedna impreza zmienia życie zwykłej dziewczyny, Holly zostaje porwana i zmuszona do bycia lalką, mieszka w dollhousie (domku dla lalek) wraz z innymi lalkami. Życie jest monotonne, a kary bolesne... Do czasu aż strach przejmuje władzę. A za wszystkim stoi on - Harry, Harry Styles.
artithamiracle


I Wish I Was Her
Nora jest na pozór silną dziewczyną, stara się pokazywać, że wszystko jest w porządku, nawet gdy w środku bije się z bolesnymi wspomnieniami oraz trudną rzeczywistością jaka ją otacza. Za wszelką cenę stara się zapomnieć, jednak czy to jej się uda? co stanie się, gdy do domu powróci jej starsza siostra ze swoim chłopakiem którego przedstawi rodzinie? Kim okaże się nowo przybyły? Wiele tajemnic, brak odpowiedzi na pytania, zdwojony przypływ wspomnień i uczuć, czy dadzą radę losowi? Tego nie wiedzą nawet oni.
harry justin


It's not simple
Skyler nie jest taka jak inne. Inteligentna, szalona, zdeterminowana i odważna buntowniczka wraca do Londynu. Jednak podczas jej kilkumiesięcznej nieobecności w mieście sporo się zmienia, a ona nie próżnuje, chcąc przywrócić to co było. Zamieszkuje u kuzyna, ponownie spotyka przyjaciół i wraca do tego co kocha. Dla niektórych może być jedną wielką chodzącą tajemnicą, również dla bliskich. Czy jednak pewien chłopak o szmaragdowych oczach może pokrzyżować jej plany? Czy jej sekrety w końcu ujrzą światło dzienne?
NiKa


Arabella
Arabella nie jest przeciętną dziewczyną. Mimo młodego wieku, słynie ze swojego wyrachowanego zachowania i braku skrupułów. Handel narkotykami, kradzieże i morderstwa to dla niej niemal codzienność. Pomimo jej wysokiej pozycji w Anglii, razem ze swoimi współpracownikami, zmuszona jest uciec. Za cel obstawia sobie Nowy Jork. Właśnie wtedy zaczyna się jej przygoda z Harry'm, który okazuje się być sąsiadem Belli. Brunet to również nietypowa osoba. Chłopak jest studentem, a jednak nie posiada życia towarzyskiego. Powszechnie nazywany jest największym frajerem na uczelni ze względu na wyjątkowo dziecinne zachowanie, ubiór i upodobania. Styles uwielbia komiksy i byłby gotowy poświęcić dla nich wszystko. Ponad to dorabia w sieciach fast-food. Kiedy jednego niefortunengo dnia spotyka swoją nową sąsiadkę, totalnie traci dla niej głowę. Nie zdaje sobie on jednak sprawy,czym Bella tak na prawdę się zajmuje. Jednak gdy nadejdzie dzień, w którym główna bohaterka zamorduje na oczach chłopaka groźnego członka gangu, obdydwoje zrozumieją, że nie są bezpieczni, a w najbliższym czasie okaże się, że jedynym wyjściem będzie WSPÓLNA ucieczka. Czy Arabella dzięki temu zmieni swoje negatywne nastawienie do natrętnego sąsiada? Czy w końcu poczuje coś więcej niż odrazę?
shut up


Sweet Deal
Anabel Smith jest obiecującą dziennikarką. Jednak brakuje jej tego, co niezbędne by zaistnieć w tym zawodzie - "pleców"*. Za sprawą przypadku, spotyka Harry'go - młodego biznesmena. Trudne dzieciństwo zrobiło z niego nieczułego i aroganckiego milionera dla którego jedyną liczącą się rzeczą są pieniądze. Proponuje on dziewczynie pewien układ... Z biegiem czasu odkrywają swoją wspólną pasję. Czy Anabel uda się wzniecić płomień w jego skutym lodem sercu?
Karolina Zmuda


Impossible
Olivia była jedną z normalnych dziewczyn. Do czasu. Gdy jej rodzice zginęli, szybko wyprowadziła się do Londynu wraz z jej najlepszą przyjaciółką, która wspiera ją odkąd się tylko poznały. Próbowała odciągnąć Olivię od samo okaleczania się, lecz ona nigdy nie mogła skończyć z tym na zawsze. Rozpoczynając wymarzone studia w Londynie, nie spodziewała się, że spotka kogoś, kto całkiem zawróci jej w głowie. Kogoś, kto będzie wiedział, jak uspokoić ją bez wypowiedzenia nawet słowa. Kogoś, kto poza prawdziwą miłością, sprowadzi mnóstwo kłopotów. Najniebezpieczniejszego gangstera w okolicy - Harry'ego Styles'a. Czy Olivia zazna szczęścia tak jak przed wypadkiem rodziców? Czy wreszcie otworzy się na świat? Czy to będzie miłość na całe życie?
Talia a


You don't want me
Mam czterech braci. Wszyscy są starsi ode mnie. Wyobraźcie sobie jak czuję się w domu z samymi facetami? No dobra, żartuję, wcale nie jest tak źle. Wszyscy są bardzo opiekuńczy i kochani, więc nikt się mnie nie czepia w szkole, bo chyba każdy wie, że w razie czego będzie mieć na karku całą czwórkę. Właśnie zaczynam liceum. Z jednej strony wiem, że moi bracia będą mnie pilnować, ale... czasem gdzieś w mojej głowie pojawia się pytanie: co by było gdyby ktoś im się postawił?
annie kaie


Perfect
"Seryjny morderca Harry Styles jest wciąż na wolności. Dwie dziewczyny zaginęły, czy to jego sprawka ? Kto będzie następny ?" Nagłówek najnowszych gazet paraliżuje miasto. Amy będąca ofiarą Harry'ego jeszcze nie wie co ją czeka, litry wylanych łez i ogromne cierpienie to nadal nie wszystko czego doświadczy dziewczyna.
Lena Smith


Być może ty będziesz moim portem podczas tego sztormu?
Co poświęciłeś dla sławy? Czy było warto? Skomplikowana historia ludzi, którzy nie mają nic prócz wątpliwości, niezadanych pytań i kliku ułożonych piosenek. Śmierć, życie, rozstania, powroty, przyjaźń, miłość. Muzyka, która prowadzi na szczyt popularności, która łączy i dzieli, zawiłe relacje i słabości. Jakie role odegrają główni bohaterowie? Czy poradzą sobie ze scenariuszem, który zaplanowało życie? Kto będzie czyim portem?
Panna Donkowa


Terrible
Rose to zwykła dziewczyna, która wyprowadza się od ciotki, z Nowego Jorku, do akademiku w Londynie. Niestety na jej drodze do szczęścia staje przywódca gangu. Czy Rose się w nim zakocha? Czy może zdoła uciec od problemów?
palvin ex


Goodbye - Harry Styles Fanfiction.
" Zaw­sze będziesz mo­ja.. – mówi przyciskając mnie do swojej klatki piersiowej, splatając nasze dłonie. - A jeśli kiedyś zap­ragnę być z kimś innym? -pytam zerkając na jego. Wiedziałam, że tak się nigdy nie stanie. Nie dopuszczałam tej myśli do siebie. Ale chciałam znać jego odpowiedź. - Jeśli nap­rawdę będziesz te­go chciała, poz­wolę Ci odejść,ale zaw­sze będę o To­bie pa­miętał.. Jeżeli mam Cię od­dać to tyl­ko w ręce lep­sze niż moje Rose.. –dodał po czym złożył delikaty pocałunek na moich wargach. "
Trish .


It's Nothing, Princess.
'' - Ściągnij górę od stroju, księżniczko. - Stoję oniemiała, a on nadal robi zdjęcia. - Co? - Mój głos jest cichy. Mam nadzieję, że mnie usłyszał. To dziwne, wcześniej się tak nie zachowywał. - No dalej, to nic wielkiego. Wszyscy robią takie zdjęcia. Możesz zasłonić później swoje piersi rękoma. - Macha na mnie od niechcenia. Wszyscy to robią? Dziewczyny też? Zaczynam powtarzać sobie w myślach, że kiedyś będę sławną modelka i rodzice w końcu będą ze mnie dumni. Drżącymi dłońmi zaczynam odwiązywać supeł na mojej szyi. - Właśnie o to chodzi, księżniczko.''
Kinss Wo


Monster | Harry Styles Fanfiction
Murder House jest z pozoru spokojnym miejscem, jednak nie wszystko nieraz wydaje nam się realne. Diabeł jest rzeczywisty. To nie stwór z czerwonymi nogami i ogonem. Może być piękny. To upadły anioł, a to jego królestwo, dom, w którym uwięzione są dusze. O tak, twoja również. Ale kto wie, może to właśnie tam się spotkamy? W każdym razie byłoby miło. Jestem Harry. Jestem Martwy. Chcesz się przyłączyć?
Lana Banana


Please don't forget...I won't forget.
Byli szczęśliwym małżeństwem. Mieli plany i marzenia. Jeden wypadek zmienił wszystko. Czy Noel uda się zawalczyć o swoje małżeństwo? Czy Harry opamięta się na czas? Czy będę znów szczęśliwi?
Noel Styles


Od przyjaźni do miłości.
Dziewczyna, która straciła matkę zmieniła się. Jej ciotka, którą się zaopiekowała Nią nie mogła dać sobie rady. Lecz pewnego dnia Jessica poznaje chłopaka w lokach i jego przyjaciół. Harry zdobył Jej serce, Ona dzięki Niemu trochę się zmienia na lepsze. Jest jak w bajce. Ojciec, który zostawił Jej mamę wraca i chcę odnowić kontakt z córką. Jest coraz lepiej. Jess zaprzyjaźnia się z chłopakami szczególnie z jednym. Lecz pewnego dnia dochodzi do próby gwałtu. Dziewczyna zamyka się w sobie i jest przestraszona. Jej przyjaciele ratuje Ją i może się wydawać, że będzie się jakoś układało, ale miłość krzyżuje plany. On się w Niej zakochał, a Ona? Przecież ma chłopaka. Wychodzą tajemnice na jaw, a dziewczyna nie wie co z tym zrobić? Czy wybaczy ukochanemu? Czy to przekreśli Ich związek na zawsze? Da szansę przyjacielowi, który walczy? Czytaj to się dowiesz...
Hope.


Mystery - Harry Styles Fanfiction
Miałam zacząć nowe życie. Z dala od przeszłości, moich problemów... Jednak los chciał, bym znowu cierpiała, bym cierpiała tak, jak wtedy, kiedy straciłam moich bliskich. Rodziców... mojego małego braciszka. Te dwa lata dały mi wiele do myślenia. Zaczęłam się uśmiechać, śmiać... a to znowu wróciło. Ból. On zawsze wraca, wraca wtedy, kiedy nie jest potrzebny.
Jull


Battle
Wspomnienia z przeszłości nawiązują do wszystkiego co dzieje się w czasie teraźniejszym. Niezwiązane sprawy, zemsty. Jedynym cielem w jej życiu to zrobić to co chciał jej ojciec, dokończyć to co oznaczał, ale przecież nie może pójść za prosto. Pojawia się on. Robi wszytko aby patrzeć jak cierpi, a jego zadaniem jest ją zabić. Ale co się stanie jak na ich drodze pojawi się ktoś jeszcze? Ktoś to złączy ich, aby przeżyć? Jedna dzielnica. Dwa gangi. Jeden wróg. Jak skończy się ich historia?
jeden kierunek


Prize
Miłość to zbrodnia - mówili. Uczucia są nie potrzebne - mówili. Posłuchał. Teraz dla niego liczyły się własne doznania i przyjemności. Nie przejmował się bólem innych osób oraz ich cierpieniem. Sam to wyrządzał. Zabawiał się dziewczynami, które były jego. Głęboko w sobie krył zrozpaczone i przerażone dziecko, które boi się świata. To była jego tajemnica. Tylko jego, aż spotkał Chloe. Ha...Raczej porwał, mówiąc że będzie taka sama jak każde poprzednie. Seks. Tylko o tym myślał, patrząc na nią. Zmieni to. Agresja się ulotni.
Skyfallgirl


The Sexton House [tłumaczenie]
Młody mężczyzna o imieniu Harry Styles zadecydował przenieść się do starego domu Sextonów na końcu Maple Grove. Dom jest znany z tego, że jest on nawiedzany przez Annę Sexton. Młoda córka właściciela została uderzona przez piorun na strychu około sto lat temu. Harry nie wie o tym, co może znaleźć w wieży...
Gummy Bear


You're Me Kryptonite
Główna bohaterka to Melanie Hemingway. Jest dziewczyną,która ma dokładnie zaplanowane swoje życie. Jest wschodzącą pisarką i to właśnie dążenie do sukcesu postawiła na pierwszym. W grę nie wchodzi żadne uczucie,jednak czy kiedy pozna JEGO zrobi ustępstwo od tej reguły ?
Natalia Małecka


New
Lolly to zwyczajna siedemnastolatka która uczęszcza do przed ostatniej klasy liceum. Ma trójkę swoich ukochanych przyjaciół oraz dostała się do drużyny chiliderek. Niestety, jej życie nie jest tak piękne jak każdemu się wydaję ma nadgorliwą mamę oraz mnóstwo kompleksów i innych problemów. Harry to nietypowy osiemnastolatek. Ciągle imprezuję i ma pełno tatuaży. Jest pewny siebie, a jego najwiekszym hobby to podrywanie dziewczyn. Wszystko się zmienia kiedy Harry wraz ze swoim przyjacielem przeprowadzają się do małego miasteczka w Angli. Harry przez swoje tatuaże i inny tryb życia zostaję potępiony przez równieśników. Mówią na niego "Dziwak" ale on się tym nie przejmuję. No może od czasu do czasu kogoś pobiję. Co się stanie jeżeli te dwie osoby się poznają. Czy Harry wprowadzi Lolly w świat imprez i alkocholu czy może to brunetka nauczy chłopaka pozornej odpowiedzialności
CoCo


Why?
Angel,19 lat zostaje uratowana przez przystojnego chłopaka o imieniu Louis, który wymusza od niej 7 spotkań. Niechętnie godzi się i zaczyna coś między nimi iskrzyć. W między czasie poznaje jego przyjaciela Harryego, który "mąci" jej w głowie. Jej życie zmienia się diametralnie po wypadku...
Patrycja Tomlinson


Love is deaf
Dawno, dawno temu… tak właśnie zaczyna się większość bajek, które czytano nam w dzieciństwie. Historia, którą chciałabym Wam opowiedzieć jest w pewnym sensie bajką. Bajką dziejącą się w naszych czasach. Za górami, za lasami, za oceanem, w dalekim kraju zwanym Wielką Brytanią, w dużym miasteczku nazywanym Londynem, żyła dwójka naszych bohaterów. On – książę i Ona – dziewczyna z niższych sfer. On, chłopak z wielkiego świata, przystojny, kochany przez miliony. Ona, piękna, utalentowana, odrzucona. Ich spotkanie, całkiem przypadkowe zmieniło życie obojga. Spotkanie to nauczyło tych dwoje bardzo wiele. A Nam ta historia opowiada o najważniejszych w życiu człowieka wartościach. Miłość, przyjaźń, poświęcenie. To tylko niektóre umiejętności, których nauczył się książę i dziewczyna. Bajki, które słyszeliśmy w dzieciństwie bardzo często kończyły się dobrze. Najczęściej bohaterzy „żyli długo i szczęśliwie”. Jednak czy nasza bajka, będzie bajką pozytywną? Czy książę i dziewczyna, oboje przekonani o życiu w złych czasach, odnajdą samych siebie w tych zabieganych czasach? Czy Ona będzie miała na tyle odwagi by odnaleźć się w Jego świecie? Czy on będzie potrafił odnaleźć się w świecie, w którym musi żyć Ona? Czy miłość naprawdę zwycięży wszystkie przeszkody? Czy możliwe jest zakochanie, prawdziwie romantyczne, bajkowe w erze pieniędzy, kariery i egoizmu? Czy, gdy odnajdą siebie, uleczą się nawzajem?
małaW.


Therapist
"- Jesteś kiepskim terapeutą, Harry. - przybliżam do niego twarz i kręcę głową.
- Pozwól, że pomogę Ci zmienić zdanie. - mówi, uśmiechając się zadziornie."
nameless mikko


I love my Passion and I love You
Kanał Roxanne dobrze prosperuje, a dziewczyna odnosi coraz to nowsze sukcesy. Aby podbić oglądalność wymyśla nową serię, w której ze znanymi osobami nakręca wyzwanie lub wywiad. Na pierwszy ogień idzie ulubiony zespół jej przyjaciółki - One Direction.
Stupid Nephilim


Numb
Florence - dziewczyna z biednej rodziny z trudnym dzieciństwem. Darcy - córka prawnika i modelki, która nie wytrzymała presji. Narkotyki połączyły dziewczyny ale i one mogą je rozłączyć. 
tofi oraz małaW.


Change Destiny
Nie wszystko jest takie proste, jak się nam wydaje. Felicia miała koszmarne dzieciństwo i tylko opowiadania ratowały ją przed męczarniami dnia codziennego. Kiedy w przyszłości jedno z nich zaczyna się sprawdzać, a Fefe się orientuje, zaczyna się wyścig. Wyścig o to, kto będzie pierwszy. Czy przeznaczenie się dokona, czy może jednak Fefe zmieni przyszłość? Tylko od niej zależy, co się wydarzy.
Angie Rose


Fearles
Dwulicowość… O której wiedziała tylko ona.
Miłość… Którą darzyli ją tylko na pokaz.
Ich cudowne oblicze… Które było tak bardzo znane wśród innych.
Gdy zostawali sami, gdy nikogo nie było przy nich, nie okazywali jej nawet tej ‘udawanej’ miłości. Miłości, której tak pragnęła. Potrzebowała ich, potrzebowała ich bliskości, potrzebowała tego, by zainteresowali się nią. Miłość- to była jedna z jej najważniejszych potrzeb.
Mimo iż wyglądało na to, że dziewczyna jest szczęśliwa- w środku niezmiernie cierpiała. Tkwiła w niej pustka, której niczym nie potrafiła wypełnić. Cierpiała, dlatego, że nikomu nie była potrzebna. Cierpiała, bo nigdy nie zaznała miłości rodzicielskiej. Po śmierci dziadków została na tym świecie sama…
Zaistniałe sytuacje zmieniły ją nie do poznania.
Z grzecznej, ułożonej, dobrej uczennicy zmieniła się w imprezowiczkę, buntowniczkę…
Nie okazywali jej uczuć? Nie mieli ich? Tak, ona też się ich pozbyła…
Shade Styles


Together?Forever
 Paula to nieśmiała i zagubiona dziewczyna. Jest taka, ponieważ wiele przeżyła w swoim życiu. Śmierć rodziców, rak, morderstwo siostry i ciągły strach z myślą, ze powróci On. Jej życie zmienia się jednak kiedy poznaje Harry'ego. Tylko czy na lepsze?
Pauline Styles

Raptured pride
 Druga część bloga TDoTM. Alison już od kilku miesięcy jest matką małego Jonathana. Nieplanowane dziecko sprawia nastolatce dużo problemów. Dziewczyna nie może kontynuować nauki przez co jej marzenia z każdym dniem się oddalają. Tymczasem Harry ciągle walczy o jej względy i próbuje naprawić zburzone zaufanie. Na drodze pary ciągle stają przeszkody, które niszczą chwilową harmonię. Jedno nieporozumienie burzy wszystko co zdołali odbudować, a jedna tajemnica z przeszłości nie daje szans na lepsze jutro. Historia toczy się wokół trudów życia codziennego, zburzonego zaufania, miłości, intryg i fałszywych przyjaźni. Co do historii Alison wniosą jej nowi współlokatorzy?
Agusi77♥

FORGET
Ruby postanawia zapomnieć o tajemniczym lokatym i po ukończeniu szkoły żyje w spokoju z rodziną
Ale czy on będzie w stanie zapomnieć?
Czy ona sobie go przypomni?
Czy będą razem?
Dowiesz się tego czytając Forget!
Hazzelnuts Louiego


Just Friends
Postrzegasz mnie przez pryzmat tego kim jestem: zwykłą dziewczyną, która nie pasuje do twojego świata. Sęk w tym, że nie możesz zrozumieć, ale ja naprawdę nie chcę do niego należeć. ~
- Wiesz co jest smutne w tej historii ?
- Iż dwoje ludzi objęci w ciasnym uścisku. Dzielący się najintymniejszymi sekretami. Uprawiający miłość, nie mogą się pokochać. Jest to niedozwolone w dzisiejszym świecie, który jest przepełniony pieniędzmi i władzą Modestu. Kontrakty, które podpisują wielu pełni nadziei młodych artystów. Jest jak pakt z samym szatanem. Sprzedajesz swoje życie prywatne jak i siebie.

Pazza Styles


Kidnapped [tłumaczenie]
Co byś zrobił gdybyś zobaczył coś czego nie chcesz widzieć? Co jeśli pięciu przystojnych chłopaków uprowadziłoby cię i nie chciało wypuścić? Co byś zrobił gdybyś dowiedział się, że każdy z nich skrywa mroczny sekret?
Klaudia Horan


Love a little better
Grace wyjeżdża na warsztaty muzyczne, gdzie poznaje Harry'ego. Dziewczyna pomimo wielkiego wysiłku stara się zaufać współlokatorowi. W tym czasie tajemnica z przeszłości Grace, wychodzi na jaw. Dowiaduje się o istnieniu ważnej w jej życiu osoby. Grace nie potrafi poradzić sobie ze wszystkimi przytłaczającymi problemami, jednak w każdej sytuacji otrzymuje wsparcie Harry'ego. Czy między nimi coś zaiskrzy? Czy Grace będzie potrafiła wybaczyć "pewnej osobie"? I czy odnajdzie się w nowym świecie? Być może wydarzy się coś jeszcze... Wszystkiego dowiecie się czytając "Love me a little better".
Grace Ellen


My Life Is To Ass
Alice Leo nie jest zwykłą dziewczyną, "pokazują mi przyszłość" słyszy i widz coś czego sobie nie wyobrażałeś "mówią że jestem im potrzebna, muszę wykonać wyboru" Za głupotę jej brata jej nauczyciel ją porywa "za to co zrobił twój brat jesteś moja " Musi wykonać wybory Czerń czy Biel ? Zegar tyka "jeżeli wybiorę źle ktoś zginie jeśli dobrze ktoś zginie" To co ich połączyło może ich poróżnić
kostek miłosnej śmierci


Anoreksja Harry Styles
Presja na bycie idealnym dotyka nawet mężczyzn. Anoreksja wyniszcza jednak on nie ma pojęcia, że na nią choruje. Nie wie, że jego życie znajduje się teraz pod władzą anoreksji. Chciał tylko być perfekcyjny, czy to tak wiele?Czy przegra walkę z anoreksją? A może uda mu się z niej wyjść?
Jeniffer Violet


Angels Love
Ona myśli że jest zwyczajną dziewczyną lecz niestety tak nie jest dowiaduje się że będzie istotą magiczną w dodatku zakochuje się w Aniele Ciemności i ciąży na niej zobowiązanie.Czy będzie w stania podołać temu wszystkiemu.
Angelika Kapias


MY LIVE AND HAPPINES-DIANA
Ona pewna siebie i odważna modelka On chłopka z zespołu mający na karku umowy które mu się nie podobają,łączy ich miłość która jest wystawiana na wiele prób. Czy dadzą radę je wytrzymać
Angelika Kapias


Reality ruin my life
Wiedziałam, że to co robimy jest złe. Że nie powinniśmy. Że to się może źle skończyć dla, któregoś z nas, a w najgorszym wypadku dla nas obojga. Wiedzieliśmy to oboje, a mimo wszystko brnęliśmy w to dalej. Nie potrafiliśmy powiedzieć stop, dość. Nie potrafiliśmy powiedzieć NIE sobie nawzajem. To nas spalało, ale pragnęliśmy tego. Pragnęliśmy siebie nawzajem. Wiedziałam, że to zniszczy któregoś z nas. Nie wiedziałam jeszcze tylko kogo. Mnie czy JEGO.
Noel Styles


Taken
Holly jest normalną dziewczyną. Mieszka z ojcem po tym, jak ich rodzice się rozeszli. Jedzie na wakacje do swojej mamy, mimo, że nie cieszy się z tego powodu. Poznaje tam pewnego chłopaka, z którym od razu łapie kontakt i mają wspólny język. Nastolatkowie zaprzyjaźniają się, chcąc zatrzymać się przy tym na zawsze. Pewnego dnia brat Holly zabiera ją ze sobą do jego dziewczyny na kolację, gdzie Holly poznaje kolejnego 19-latka. Czy czas może przynieść coś zupełnie nieoczekiwanego? Czy Holly pozna w końcu swoją wakacyjną miłość? "nie przekonasz się, póki nie spróbujesz".
holly.


Victorious
Są takie dni, kiedy masz ochotę zamknąć się w pokoju. Zabarykadować drzwi i nigdy nie wychodzić. Odpocząć od wszystkiego, poczuć się samotna. Ja też mam takie dni. Niestety, pewien bardzo frustrujący fakt wyklucza taką możliwość. Wiecie co? Może zacznę od początku. Nazywam się Jade. Jade Marshall.
Mieszkam w Londynie od urodzenia. Wyprowadziłam się od rodziców jakiś czas temu, żeby zamieszkać razem z moją przyjaciółką Susan w naszym własnym, wymarzonym mieszkaniu. Nie przewidziałyśmy jednak, że mieszkanie naszych sąsiadów jest połączone z naszym szybem wentylacyjnym, którego wylot znajduje się właśnie w moim pokoju. Od tej pory jestem zmuszona co noc wysłuchiwać krzyków Harry'ego Stylesa. Mojego nowego ,,współlokatora" .
Sarabi Beatles


Forbidden love
Pauline to spokojna dziewczyna. Niewinna, nieśmiała. Ma poukładane życie. Jej rodzina skrywa jednak sekret. Pewnego dnia dziewczyna zostaje porwana przez chłopaka. Przez co całe jej życie się zmienia. Mimo, że Styles puszcza ją wolno, obserwuje ją przez cały czas i zmusza ją do robienia różnych rzeczy...
Pauline Styles

Harry Styles - Love In The Rain
Deszcz - najprościej ujmując woda w postaci kropel spadająca na ziemię. Dla innych - największa katorga i zmora, jaką świat wymyślił. Dla niego - chwila spokoju, melancholii i refleksji. Dla niej - zderzenie z czymś nowym, zakazanym i zdecydowanie odmiennym od wszystkich innych wartości, jakie dotąd poznała. Chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób deszcz wpłynął na jej dotąd ułożone życie? Przekonaj się sam czytając FF o Harrym Stylesie w roli głównej.
Larry Stylinson


Salvation
Mia Swift, to siedemnastoletnia dziewczyna mieszkajacą, w jednej z dzielnic Londynu. Jej mama zmarła na śmiertelna chorobę, a jej ojciec kilka miesięcy po ślubie ze swoja drugą żoną Seleną ginie w wypadku samochodowym. Dziewczyna zostaje sama wraz ze swoimi wyrodnymi siostrami i ich matką. Nie interesuje ich życie, przyszłosć i uczucia bohaterki. Dla nich najważniejsze sią pieniądze i sława. Kim jest dla nich Mia? Nic, nie wartym zerem "ciażącym" na finansach "rodziny" i niepotrzebnym w ich życiu człowiekiem. Bohaterka, usługuje im już dobre parę lat, zarabiając przy tym w byłej restauracji ojca, teraz jego żony. Pewnego dnia, chcąc zdobyć wiecej fundyszy na dalszą przyszłosć, zatrudnia się jako opiekunka u jednej z mieszkanek Londynu, Anne Styles, tam poznaje przystojnego, zieloonokiego bruneta, który juz wkrótce (chodż dziewczyna o tym nie wie) ma zminić całe jej życie. Mia zmaga się ze wszystkimi przeciwnościami losu, by dojść do upragnionego celu. Ale czy nie przeszkodzi jej w tym jej choroba? Śmierć czy życie, to zależy nie tylko od niej.
Hope Styles