Harry

KLIKNIJ na Tytuł, aby wejść w link. Na dole strony są najnowszych blogi.


Dark Angel  [zawieszone]
Anioł Światła i Anioł ciemności. Razem naprzeciwko siebie. Jeden i drugi bardzo potężny. Jeden z mocą miłosną, Drugi z ciemnością ? Jestem pomiędzy nimi i ... kocham ich obu.
Emily.S

Jestes moim najlepszym błędem
W ciągu jednej Nocy jej Świat wywrócił się do góry Nogami. Próbując ponownie odnaleźć w otaczającej ją rzeczywistości, wyjeżdża do Anglii, gdzie stara się zacząć nowe życie. Niezwykle uzdolniona muzycznie dziewczyną staję się najbardziej pożądaną, najlepszą "tekściarką" w muzycznym show-biznesie. Jednak czy to jej wystarczy aby znów być szczęśliwa? Pięciu chłopaków z najsłynniejszego boysband'u na świecie namiesza jej głowie. Czy w pełni pokażą jej jak cieszyć się z życia? 
Kate G


It Is Possible to Mistake Love With HAte  [zawieszone]
Zespół One Direction staje się zbyt rozkapryszony, nie odbiera telefonów od managerów, spóźnia się na spotkania z fanami, olewa koncerty ... Paul Higgins wysyła ich za karę na wakacje na wieć ... * Coś jak surowi rodzice *
Kocia3ek


Rude 1D  [zawieszone]
Harry wstępuje do gangu, którego wrogiem jest Meg. Alicji to się nie podoba. Co zrobi Harry gdy w jego życiu pojawi się pewna osoba? Czy Louis, Niall, Liam i Zayn pomogą mu?
Things


Jeśli chce sie Być szczęśliwym, Nie wolno gmerać w Pamięci
Claudia Horan to kuzynka Nialla. Po trzyletniej rozłące przyjeżdża z chłopakiem do Londynu i mają spędzić razem dwa miesiące. Próbują nadgonić stracony czas. Jeszcze nie wie, że zdobycie sympatii chłopaków będzie tak trudne. Wszystko jest przeciwko niej. Wspiera ją tylko Niall i Liam.
Klaudys K


 Five in one, one in five  [zawieszone]
Zwykła,lekko zakręcona nastolatka pewnego dnia postanawia przeprowadzić się do Wielkiej Brytanii. Po kilku latach mieszkania tam, nauki, spotkań z przyjaciółmi i zwykłego życia przez jedną decyzję jej świat zmienia się o 180 stopni. Czy poradzi sobie w nowej sytuacji? Czy spotka mężczyznę swojego życia? Czy przez decyzję którą podjęła jej przyjaźń przetrwa?
LaLaith


Spotkanie Po Koncercie  [zawieszone]
Lia stała się niezależną, 18-letnia dziewczyną. Myśli, że jej życie jest już poukładane. Ale czy kiedy pozna swoich idoli, jej życie się zmieni? Co jeśli w niecały tydzień się zakocha? Czy będzie musiała stanąć przed wyborem? Czy coś ukrywa ..?
Alex Glina


You Only Live Once
Niall i Harry prowadzą niebezpieczne życie. Ich praca jest nielegalna. Nie potrafią obchodzić się  z dziewczynami. Od pewnego momentu w ich życiu są jedynie  "Dziewczyny na Jedna Noc". Nie potrafią się zakochać. W ich życiu pojawia się pewna dziewczyną - Nicole. Ona zakochuje się w Niall'u, Czy dowcipniś może się jeszcze zakochać? Harry natomiast nienawidzi tej dziewczyny. Jak potoczą się ich losy?
Patrycja Lolek


Miłość? I co z tego dobrego? Absolutnie nic!
Alex Agenda. Pije, pali i dobrze się bawi, będąc wredną i oschłą dziewczyną. Po raz kolejny zmienia miejsce zamieszkania. Pada na Londyn. Jej mama pracuje jako redaktorka naczelna  w "Vanity Fair" i to jest powód, przeprowadzki. Idąc do nowej szkoły, Alex trzyma się tych samych zasad. Musi pokazać, że z nią się nie zadziera. Niestety jej plany legną w gruzach kiedy na jej drodze stają Stella i ... Harry Styles. Pogromcy Liceum! To zaintrygowało Alex, ale czy to będzie tylko intryga?
Ellie


Fear
Historia Grace i Harrego, chłopaka, dla którego nie istnieją nakazy i zakazy, jego celem jest wywołanie strachu w drobnej, zranionej dziewczynie. Aby zapanować nad człowiekiem, trzeba sprawić, żeby zaczął się bać. Czy uda mu się to zrobić?
Layn ♥


Rób wszystko by nie stracić tego, na czym ci zależy  [zawieszone]
Olivia wyjeżdża do Londynu, by zacząć wszystko od nowa. Poznaje tam piątkę sławnych chłopaków, którzy odmieniają jej dotychczasowe życie. Dwóch z nich się w niej zakochuje. Chcą poznać co skrywa w sobie ta dziewczyna. Harry odważa sie powiedzieć co czuje. Nieprzemyślane decyzje prowadzą do zguby, kłamstw i wielu łez. Z każdym dniem krzywdzi ja coraz bardziej. Wracają problemy z przeszłości.
Olivia W.


Jeżeli kochasz ... Nie myśl o tym co powiedzą inni  [zawieszone]
"Odszedł kolejny raz
 wypłukany z boleści, w ktorych mieszkałeś
 i wraz ze wzejściem księżyca, myślisz sobie
"Mógłbym odejść, Jeśli ruszyłbym Teraz '" -
- Rachel Diggs - Hands Of Time
Opowieść o szóstce zwariowanych Ludzi. Rodzeństwo, miłość, przyjaźń, zdrada ...
Brązowooki Potwór.


After  [tłumaczenie]
Tessa Young to osiemnastoletnia studentka z prostym życiem - wspaniale oceny w college'u, słodki chłopak. Jest osobą, która planuje rzeczy z wyprzedzeniem. Na swojej drodze spotyka aroganckiego chłopaka o imieniu Harry, posiadającego zbyt wiele tatuaży i piercingu. Dziewczyna jeszcze nie wie, że wywróci jej świat do góry nogami.
After - Harry Styles fanfiction


Peril
Wiesz jak czuje się osoba, która nagle traci wszystko? Gdy coś wreszcie zaczyna być w twoim życiu piękne i w jednej chwili wszystko się psuje? Ja doskonale wiem, jak to jest. Moje życie było koszmarem. Śmierć jedynej osoby, która mnie kochała wcale nie pomogła mi się pozbierać, Myśl, że zginęła przeze mnie była straszna. Później wszystko znowu było pięknie. Był rownież on. Złożył obietnice. Ufałam mu, a on wszystko zniszczył. Zostawił mnie, ale poradziłam sobie. Skoro ja nie jestem szczęśliwa, inni też nie będą. Cześć, jestem Melanie Carter. Tak, ta Melanie, która bez skrupułów morduje ludzi.
Kinga Kinia


Our summer with 1D  [zawieszone]
Zwykłe 16-letnie dziewczyny. Louise, Zara Oraz Lily. Jedna z nich ma problem:
* Dlaczego to ja muszę być ta w tyle? Zawsze jestem miła, opiekuńcza. Czy ktoś się dowie o moim samookaleczeniu? Błagam, błagam, proszę, nie! Jeden chłopak mi sie podoba, Mamy przecież Tyle wspólnego! Dlaczego nie może zwrócić na na mnie uwagi?
Starszy brat * po 3 latach nie dawania znaków życia chce znowu utrzymać z nią kontakt. Czy ma mu wybaczyć? Po tym jak ich zranił i zostawił?
natisnotonfire


Missed call
Liz spędza pierwsze dwa tygodnie wakacji w domu swojego brata. I choć z początku moga wydawać się dla niej całkowicie nudne, po pewnym czasie jednak przekonuje się , że nie. Zwłaszcza, gdy odkryje tajemnice swojego brata, która wpędzi ja w niemałe kłopoty. Jednak pozwoli jej równiez zbliżyć sie zrobić Harry'ego, największego dupka w miescie.
Remindmelove


I can't wait to kiss you  [zawieszone]
,, Gdy na drodze za zakrętem przeznaczenie spotka mnie '' On wiecznie piękny, wiecznie niedostępny pożądany. Ona, Jedna z wielu w tłumie. Dla niego mial być tylko kolejny Występ, kolejne m & g. Dla niej miał byc tylko jeden koncert na koniec wakacji, ostatnie dni wytchnienia przed powrotem do Szkoły. Czy jedno spojrzenie, jeden uśmiech, gest może obrócić życie dwojga ludzi do góry nogami? ,, Żadną mocą nie można cofnąć słów "
Ivy


Logout
 Harry- gwiazda zagubiona i nierozumiana w świecie show-biznesu poznaje Jane, nowozelandzką nastolatkę gnębioną nie tylko przez własne kompleksy, ale rowniez przez rówieśników. Zaprzyjaźniają się, jednak od samego początku nad tą znajomością wisi cień kłamstwa, z którego Styles nie może się wyplątać, nie narażając panny Parker. Co oznaczają niektóre z tatuaży Harrego? Jakie sekrety kryją się po obu stronach i jak zakończy się ta internetowa przyjaźń? Czy ktos posunie sie zbyt daleko? Kto pierwszy wybierze opcje "wyloguj"?
Agiszon


Love is a ruthless game unless you play it good and right  [zawieszone]
Grace po śmierci matki przeprowadza się z rodzinnego Nashville do Londynu. Dziewczyną jest załamana perspektywa pozostawienia dotychczasowego Życia i przeprowadzki na inny Kontynent. Poznaje nowych ludzi, zaczyna żyć na Nowo i odkrywa szokujące tajemnice z przeszłości ...
Fearless


Believe in me, because I believe in you
Główna bohaterka (Laura) wyjeżdża do Londynu, żeby studiować wymarzone aktorstwo, lecz z pewnym "sekretem" -tylko jej znanym -... jej życie toczy się zgodnie z planami do czasu, gdy zupełnie przypadkiem ... (może to nie był "przypadek "?) poznaje bliżej jednego z utalentowanych chłopców z One Direction.
 Zabawna historia dziewczyny, której los i bardzo silne, ale i sprzeczne uczucia zamknięte w drobnym ciele początkującej młodej aktorki zostają odkryte przez zielonookiego ... jednym, jakie uczucie ich połączy? Na pewno nie wzajemna miłość.
Nicole H.


Breathe  [tłumaczenie]
"Nie opuszczaj mnie, dobrze?" Odetchnął zaledwie słyszalnie
"Dobrze" Odszepnęła
"Obiecujesz?" Przyłożył swoje czoło do jej i głęboko spojrzał jej w oczy.
"Obiecuję" Spojrzała w górę na niego
"Jesteś dla mnie wszystkim. Nie mogę cię stracić" Pocałował ja w usta.
Kiedy spojrzałem na ciebie, wiedziałem, że nie ma powrotu. Wpadłem na ciebie, wiec teraz jestem twój.
Karnaa s


It makes me wanna fly
Okropnie jest  znaleźć się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie. Dużo gorzej jest kiedy spotkasz nieodpowiednią osobę, która  za wszelką cenę chciała będzie pokazać ci  świat,  o którym nie miałaś  wcześniej pojęcia.
Melie


Magic is around us
Lith nie żyła w takim świecie jak nasz. Jej świat był pełny magii, przygód i zagrożenia. Miała wyruszyć w podróż z przyjacielem z dzieciństwa. Jednak jedno spotkanie zmieniło jej spokojną podróż w piekło. Stała się jego własnością. Na swojej drodze spotka niebezpieczne stworzenia i odkryje tajemnice rodzinne.
Sylvia S


As Long As You Love Me  [zawieszone]
Imperial College Nauki, Technologii i Medycyny jest publicznym uniwersytetem znajdującym się w Londynie. Specjalizuje się w dziedzinie nauki, inżynierii oraz medycyny. To właśnie tam od połowy roku szkolnego będa uczęszczać Danielle í Cassie, które są dla siebie jak siostry. Niall i Harry, chłopaki z którymi nikt nie zadziera. Spotkają się dwa różne światy. Życie przyjaciółek bardzo się zmieni. Danielle i Cassie będą miały poważne problemy. Chłopaki w głowie dziewczyn namącą.
Danielle Cassie


The hesitate
Dwoje marzycieli dążących z zapartym tchem ku swym największym marzeniom spotyka się pewnego dnia. Jakże inaczej mogłoby się to nie zakończyć choćby przyjaźnią? Niestety wszystko ma swój koniec, a w tym przypadku był zdecydowanie przedwczesny. Lecz tak, jak kwiaty zakwitają na wiosnę Roku, tak samo ta więź odżyła. Mijają ponad dwa lata. Już niemalże na szczycie swych marzeń, ona dopiero wspięła się na pierwszego schodek. Pomocną dłoń wyciąga do niej, ona w życiu nie przypuszczałaby,że jego zamiary mogą być nie do końca czyste ...
Meadow


Ciemność kryje strach  [zawieszone]
Alicja i jej Przyjaciółka to fotomodelki. Są wredne i bezczelne, ponieważ wychowywały się w domu dziecka, są uzależnione między innymi  od: narkotyków. Pewnego dnia na sesji spotyka Harry'ego. Następnie spotyka go w klubie gdzie on i jego przyjaciele ratuje ją i jej przyjaciółkę przed śmiercią. Po wszystkim chłopak wyznaje jej co czuje, ale ona go wyśmiewa. Jej przyjaciółka zaczyna spotykać się z Niall'em przez co Alice spędza więcej czasu z Harry'm. Co doprowadza, że się w nim zakochuje. Chłopak w tym czasie znajduje już sobie dziewczynę.
Suzie


Two different worlds  [zawieszone]
Przeszłam przez jezdnię, żeby zaraz przejść  przez czarną, przerażającą alejkę. Nie było tam żadnych lamp, okien z bloków, a pomiędzy była ta dróżka. Zacisnęłam palce na pasku od torebki i poszłam dalej. Rozglądałam się na boki, cały czas zastanawiając się nad słowami Chloe. "Nie wiesz kto chodzi po ulicach" Miałam nadzieje, że nie chodzi jej o nikogo konkretnego. Nagle usłyszałam kroki. Już po chwili poczułam, jak czyjeś ręce oplatają mnie w pasie. -Witaj Kochanie - usłyszałam. - Zabawimy się?
Angie x


I'm not perfect, sorry
Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądałoby wasze życie, gdybyście stracili rodziców? Największym waszym marzeniem byłby ktoś, przy kim choć na chwile moglibyście zapomnieć o zmartwieniach? Nie? Zazdroszczę! Moje życie to nie Kolorowa bajka, wręcz przeciwnie. Moja matka zmarła przy porodzie. Przykre nieprawdaż? Miała wybór, albo swoje życie, albo moje życie. Wybrała drugą opcję, z czego osobiście nie jestem zadowolona, ​​w pewien sposób mam do niej żal. Ojciec? Szkoda gadać. Nawet nie wie o moim istnieniu. Zostawił moją rodzicielkę dla innej zanim ta powiedziała mu o mnie. Wiem tylko tyle, że jest  gruba szychą na rynku muzycznym i mieszka w Wielkiej Brytanii. Zastanawiacie się pewnie kim ja jestem teraz. No wiec jestem Wiktoria, dla przyjaciół Vic. Ach zapomniałam, ja nie mam przyjaciół. Kiedyś miałam jego. Był dla mnie najważniejszy.
Mała Wariatka


I want only dream  [zawieszone]
Londyn to olbrzymie, cudowne miasto. Ale czy zdoła pomieścić dwa zachłanne gangi, walczące ze sobą nawzajem o władze nad miastem? Może niefortunna miłość powstająca między członkami grup zmieni nastawienie liderów gangów i jakoś dojdą do porozumienia? Czy porwanie nieprawidłowej osoby w składzie wszystko zepsuje?
Grossa


W życiu potrzebna jest miłość  [zawieszone]
Dwie historie. Dwie Dziewczyny. Jedna straciła przyjaciela, druga ma trudny charakter. Zespół, którego niektórzy członkowie nie przepadają za sobą ... Co się stanie kiedy w grę wejdzie rywalizacja pomiędzy dwojga chłopakami, nienawiść, wspomnienia i miłość?
Sophie Horan


One love, one life  [zawieszone]
Kiedyś nielubiana, Teraz uwielbiana. Raz zraniona. Natasza. Zwykła studentka, która po latach w końcu roku szkolnego  odnajduje się w życiu studenckim. Zaczyna być lubiana i jej życie zaczyna się układać. Pewnego dnia wszystko się jednak sypie. Załamana idzie do klubu w którym poznaje pewnego chłopaka. Chłopaka, który żyje chwilą nie przejmując się niczym innym.
LaLaith


It's more complicated than you
Emily wychowywała się w bogatej rodzinie. Jej przyjaciele to narkomani, wciągnęli ją w świat alkoholu i dzikich imprez. Em postanawia wyprowadzić się od rodziców , którzy uważają iż rzeczy materialne ja zadowolą. Kradnąc grubą sumę pieniędzy z sejfu rodzinnego kupuje bilet do Londynu. Tam na pierwszej imprezie poznaje dwóch braci. Pierwszy z nich widzi w niej kogoś więcej, drugi planuje zdobyć jej zaufanie i zaciągnąć do łóżka.
Juli Tomlinson


Życie bez marzeń pozbawione jest sensu  [zawieszone]
Znowu się obudziłam, chcąc nie chcąc otworzyłam leniwie swoje zaspane oczy, spojrzałam za okno, deszcz, znowu deszcz, chyba jedyny na tym świecie mnie rozumiał. Kiedy sączył swoje łzy ja płakałam. Chciałabym z nim porozmawiać, opowiedzieć mu co u mnie, chciałabym znaleźć w nim przyjaciela, którego nigdy nie miałam.
Sulu Kudd


Lost in life  [zawieszone]
Znacie to uczucie po utraceniu bardzo ważnej dla nas osoby? Ta pustka w sercu. Otóż ​​właśnie tak się teraz czuję. Mijam tą osobę dosyć często. Lecz ona mnie już nie poznaje. "Kiedyś najlepsi przyjaciele, teraz mijacie się na ulicy obojętnie, w ogóle się nie odzywając do siebie". Właśnie tak jest. Zawsze kiedy się mijamy wracają wspomnienia. Te dobre i te złe. Chciałabym, żeby wszystko wróciło. Ale wtedy mieliśmy po 5 lat, Kiedy się poznaliśmy. Byliśmy nierozłączni. Niestety pewnego dnia to wszystko zniknęło.
Mell M


Bad destiny  [zawieszone]
Ally Dowson to spokojna nastolatka, mieszkająca w Londynie. Jej życie jest bardzo poukładane i przewidywalne. Do momentu gdy przez zupełny przypadek poznaje Harrego Stylesa - handlarza narkotykami, chłopaka lubiącego się zabawić kosztem kobiet, chłopaka który nie ma skrupułów do bujek i zabijania. Postrach londyńskich ulic. Ale czy umie też naprawdę kochać?
Julia Kasprzycka


Runaway
Ona jest idealną uczennica, żyje rutyną. On bierze udział w wyścigach. Co się stanie jeśli się spotkają? Czy jest im dany happy end?
Swiftie


One Band. One Dream. One Direction
Katherine to energiczna, przebojowa nastolatka o ironicznym poczuciu humoru. Zmęczona ciągłymi kłótniami z matka, byłym, który nie daje za wygraną i nęka ją, postanawia wyjechać z kraju. Okazja się pojawia, kiedy dowiaduje się, że jej dziadek jest ciężko chory, dlatego dziewczyną przeprowadza się do niego do Wielkiej Brytanii. Kilka miesięcy później jej dziadek umiera, Kath próbuje się nie załamać i zacząć życie od nowa. Wtedy wlaśnie poznaje Harry'ego, spotykają się przypadkowo.
unromanticgirl


Unmasked  [zawieszone]
Życie  Erin zmienia się diametralnie w jednej chwili, to wszystko za sprawą jego. Nieobliczalnego i niebezpiecznego mordercy. Co się stanie gdy Erin nakryje go na morderstwie jej własnych rodziców? Czy zdoła uciec i obronić się przed prześladowcą który pragnie jej śmierci i za wszelką cenę chce ją zniszczyć?
Hayley Angel


I can love you more than this  [zawieszone]
Zwykła dziewczyną o imieniu Oliwia Marzy aby spotkać swoich idoli. Pewnego dnia okazuje się, że ma rodzinę w Londynie i namawia rodziców aby tam pojechać. Co się tam stanie? Czy Olivia w końcu znajdzie swojego zaginionego brata? Czy jej życie będzie takie same, a może obróci o 180 stopni? Czy jej życie będzie teraz szczęśliwe, a może bardziej okrutne? Nikt tak  naprawdę nie wie o prawdziwej przeszłości Olivii, ale może w końcu się przed kimś odtworzy?
Sasi Żabcia


Mysterious  [zawieszone]
Samotna dziewczyną, bez nikogo na świecie. Samolubny i rządzicielski gangster. Czy dadzą sobie szanse i zaufają temu co ich połączyło? Czy dla Alex, Zayn się zmieni? Razem z Harrym?
Kisielowa


I found you in another world  [zawieszone]
Bliźniaczki Melanie i Tamara są siostrami coraz bardziej sławnego zespołu Room 94, Pewnego dnia wspólnie wybierają się na koncert One Direction. Dlaczego Sean nie pozwoli na związek Harrego í Tary. Czy Niall wyzna Mel swoje uczucia? Co z tym wszystkim będzie miał wspólnego Dawid Kwiatkowski?
Wiktoria S.


And you can stay with me forever or you could stay with me for now
Charlotta Henderson lub jak kto woli Charlie. Blondynka wiecznie umazana farbami, próbująca poradzić sobie z samodzielnym życiem. Pewnego dnia po bliskim spotkaniu z podłoga w jednej z londyńskich kawiarni i wylaniu na siebie wanilinowej latte spotyka chłopaka który jej pomaga. Będzie tylko doraźną pomocą, czy może zostanie w jej życiu na dłużej?
Charlotte Henderson


Stabiliser  [zawieszone]
"Jednak samotność miała też swoje plusy. Dzięki niej zaczęłam odkrywać siebie samą. Dogłębnie analizować swoje zachowania, nawyki i tą cholerną niezdolność do bycia szczęśliwą. Odnalazłam w sobie pasje, której nigdy wcześniej nie dostrzegałam. Zawsze lubiłam rysować, ale nie myślałam o tym, aby zacząć szlifować  swoje umiejętności pod okiem kogoś, kto rzeczywiście się na tym zna. Kiedy powiedziałam o tym Eleanor, bez zastanowienia zapisała mnie na kurs rysunku w  mieście. Prawdopodobnie wierzyłam w to, że to może  pomóc przezwyciężyć problemy, z którymi się borykałam. Po części miałam rację. Oddałam się sztuce i, w niej topiłam swoje smutki była dla mnie niczym terapeutka, czułam się chociaż odrobinę lepiej. Odżyłam. "
Vesper


Everything is changing  [zawieszone]
Lizz (Elizabeth) i jej przyjaciele mają po 16 lat i mieszkają w Holmes Chapel w Wielkiej Brytanii. Chodzą do szkoły, na imprezy i po prostu bawią się życiem. Dziewczyną i jej przyjaciółki namawiają Harrego (członka paczki), aby poszedł na casting telewizyjnego show-X-Factor. Chłopak zgadza się na prośby przyjaciół i pójdzie na najbliższe przesłuchanie. Główna bohaterka zakochała się w Hazzie kiedy miała 12 lat, wygląda na to, że na w niej też. Co stanie się dalej?
SWAG


She's (not) afraid  [zawieszone]
Ona- szalona, ​​lubiąca zabawę, zwariowana, jednak dopiero nocą pokazuje swoje prawdziwe "ja". Dziewczyną mająca tysiąc marzeń do  (Nie?)  spełnienia. Co sprawi, że życie pchnie ją ku osobie, której (Nie?) można zaufać? Czy miłość faktycznie może przetrwać nawet największą odległość Każdą przeciwność losu?
Reasontobe


Harrylovestory  [zawieszone]
Blizny przypominają, że przeszłość była rzeczywistością. Zielonooki chłopak, który zapomniał jak to jest zostawić wspomnienia za sobą ... i ona. Piosenkarz i modelka. Toksyczne Relacje. Może pora, aby to zakończyć? Może pora na miłość? Nie, to nie jest kolejne romansidło, tylko  dramat dwójki rozdartych ludzi.
To you


Now, You're Mine  [zawieszone]
Z pozoru Zoe jest bardzo poukładaną dziewczyną. Pozytywne nastawienie, pomaga jej w życiu. Pojawienie się chłopaka, kompletnie wywraca do góry nogami wszystko.
Styl Melody


Stay with me.... Set me free.  [zawieszone]
Julie na pozór jest zwyczajną dziewczyną. Jej siostrą jest sławna Lily Allen. Pewnego dnia Julia poznaje nowego chłopaka swojej siostry - sławnego Harrego Stylesa. Na początku dziewczyna nie darzy nowego wybranka Lily szczególną sympatią, lecz z czasem zaczyna czuć do niego coś więcej ...
Madness

Hope is stronger than fear
Nadzieja pomaga naszemu skrzywdzonemu sercu nie rozpaść się na miliard kawałeczków. Co jeśli serce już pękło, ale ty nie poddałaś się dalej? Poznajcie historie Harry'ego i Megan. Bo miłość nie jest łatwa, nadzieja to jedyna rzecz, która może przezwyciężyć strach.
Vivtoria W.


My Love Story? Or Broken Heart Story  [zawieszone]
Śmierć przyjaciela. Przemoc w domu. Internat. Nowe znajomosci. Nowy uczeń, który tyle namiesza w już poukładanym życiu dziewczyny - Hope - szesnastoletnia dziewczyną, która przeszła w życiu bardzo dużo. Co by się stało gdyby ktoś, kto miał się już nigdy nie odezwać pojawił się w jej życiu na nowo?Czy jej stary związek przetrwa?
Lenka


Nieprzemyślane życzenia  [zawieszone]
Jedna z wielkimi ambicjami dziewczyną, pięciu chłopaków, łączy ich przypadek lub przeznaczenie. Jedna dziewczyna, zmieni tak wiele ich życiu. Już nic nie nie będzie takie samo.
wytrwała na zawsze


We are such stuff as dreams are made on  [zawieszone]
Ona jest dziewczyną, która potrafi więcej niż zwykły człowiek. On sławnym piosenkarzem. Odcięta od zewnętrznego świata ona postanawia uciec. On znudzony sławą pragnie odmiany. Co się stanie, gdy staną na swojej drodze?
Kamila Horan


Nasz kubek Herbaty  [zawieszone]
Czy istnieje coś piękniejszego niż miłość? Miłość, w której więcej niż rozumu herbaty? Miłość, która malutkimi kroczkami wychodzi na zewnątrz? Ona - fanka herbaty. On - śpiewający o niej. I przyjaciel, przeciwny szczęściu.
Margo.


I need to find my way back home...
Liam Payne jest bokserem. Po wygranej walce jego przyjaciele zabierają go do klubu ze striptizem. Tam  specjalnie wynajmują dla niego jedną z dziewczyn, która przez całą noc ma spełniać jego zachcianki. Kitty, bo taki ma pseudonim robi wszystko, aby zadowolić klienta, który bardzo dobrze płaci, jednak jak na złość nie wszystko idzie po jej myśli.
Paula Geemm


Chłopak z piekarni
Czy ktoś kiedykolwiek zastanawiał się co by było gdyby któryś chłopak z ukochanej przez świat wielkiej piątki zwyczajnie nie zgłosił się na przesłuchania do X Factor.? Gdyby tuż przed czerwcem 2010 Roku Poznał zaskakująco nieśmiałą i niegramotną dziewczynę, która zawróciłaby mu w głowie  na tyle, że nie miałby na nic innego czasu, zwłaszcza na jeden poważny krok decydujący o jego przyszłej karierze.? Na szczęście, nikt nie musi się o to martwić. . Nawet jeśli byłoby nazwane tylko wakacyjną miłością, pierwsza miłością. Bo ponoć to piękna sprawa. Nawet dla tak niedoświadczonej i zamkniętej w sobie osoby jaką jest Louise Sanders. Tylko czy taka nieśmiała dziewczyna poradzi sobie ze zgiełkiem pierwszych randek, pocałunków i innych pierwszych razów, w dodatku pod ostrzałem rzeszy fanów i mediów.?
Lady in Red.


Your eyes are frozen
Harrry i Louis do końca nienormalna,  ustatkowana para. Używki, kłótnie, złe towarzystwo, przemoc .. z czasem doprowadzają do konfliktu z prawem. Styles musi ponieść konsekwencje swojego wybuchowego charakteru. Trafia do ośrodka psychiatrycznego, w którym musi pomagać: jako pielęgniarz-wolontariusz. Nie podoba mu się to, nie znosi pomagać, bezinteresownie, w dodatku chorym. W chwili kiedy widzi po raz pierwszy jego zimne Oczy ... Wszystko się zmienia.
neon


Be careful - Somebody is watching you  [zawieszone]
Harry wciąga Alexa w złe towarzystwo tym samym niszczy przyjaźń dziewczyny z Martą. Zrozpaczona po stracie przyjaciółki, Marta postanawia zakolegować się z kimś innym. Tym sposobem wpada na Nialla. Marta jest dręczona przez tajemniczego chłopaka, który zostawia jej anonimowe liściki z groźbami.
Marta D


Tajemnica Słów  [zawieszone]
Poprawczy dom Margaret Greer. To tutaj Maya trafia, gdy jej ojciec nie może poradzić sobie z nastolatką. Tajemnicza, nieufna, wyobcowana. Stara się wmieszać w tłum i pozostać niezauważona ze swoimi problemami, lecz na jej drodze staje intrygujący Harry. Chłopak pragnie za wszelką cenę zdobyć Maye.
Patrycja P


Just Friends
Po 2 miesiącach Rose wraca do Londynu. Ma nadzieję, że tym razem uda się jej oprzeć urokowi  Harrego. Czy przez ten czas uodporniła się na Stylesa? Może on zrozumiał swoje błędy i będzie próbował je naprawić? Odpowiedź znajdziesz czytając mojego bloga.
Rozalia ratajkowski


Famous
Połączył ich seks-skandal. Zaprzyjaźnili się mimo różnych plotek. Rodzące się uczucie, zgasło zanim się ujawniło. Przez jedną osobę, która pokazała swoje drugie oblicze. Rodzinna więź zostanie wystawiona na próbę. Ból w duszy zapoczątkuje nowy horror. Wtedy zobaczysz kto jest prawdziwym przyjacielem. I dla kogo jesteś najważniejsza. Zdrada. Smutek. Choroba. Znajdzie się miejsce na miłość?
Elie Style


Last Direction
Czasem wydaje nam się, że gdy osiągniemy sukces, spełnimy swoje marzenia, że w ten sposób znajdziemy miejsce, w którym zawsze chcieliśmy być, aby być szczęśliwym. Oni osiągnęli to. Oboje. Jednak nie mieli szansy zasmakować nektaru jakim jest szczęście. Co wyniknie ze spotkania dwóch nieszczęśliwych dusz na plaży w San Francisco?
Maura Kucharzak


Phantom girl
Cleo okazuje się być duchem.Dostaje się do Liceum Magic. Do Szkoły zabiera ją tajemniczy wampir: Harry Styles.W szkole znajduje jednego, czy dwóch przyjaciół.W ekspresowym tempie opanowuje swoje zdolności, zaraz po tym dowiaduje się o swoim przeznaczeniu. Nawet nie wie, jak wielkie zagrożenie czeka ją od strony lokatego wampira ...
Natasza Anioł


Królewskie Szpilki, czyli co ma zołza do One Direction  [zawieszone]
Nicole - Młoda celebrytka obarczana najgorszymi skandalami. Piękna, mądra i inteligentna. Mężczyźni ciągną do niej jak ćmy do ognia. Czy Harry'emu uda się zmiękczyć jej serce? Czy będzie wolał być sam?
Nicole Johnson


#Teach me to LOVE  [zawieszone]
"Skłamałabym mówiąc, że potrafię kochać - albo i nie - sama nie wiem, tak  dawno mnie nikt nie kochał, moją przyjaciółką była żyletka, odskocznią biała ścieżka kokainy" 17-letnia Charlie od śmierci matki stała się ofiarą przemocy domowej. Na jej drodze staje słynny zespół One Direction. Czy pewny siebie Harry rozkocha sobie dziewczynę? Czy nauczy ja kochać?
Livia ツ


Lego House  [tłumaczenie]
Louis Tomlinson był właśnie na krawędzi, uwięziony w bałaganie, który sam sobie stworzył, porzucony w centrum labiryntu. Harry Styles czuł się w porządku ze swoim stylem życia. Pracował w nocy i przesypiał całe dnie. Zarabiał wystarczająco dużo pieniędzy,  by po prostu przetrwać. Wszystko było w porządku. Ale jedna noc wydawała się wszystko zmienić. Pochodzący z przeciwnych stron miasta chłopcy spotykają się. Jeden ratuje drugiego, i choć żaden z nich się nie  spodziewa, iż ich wspólna przyszłość pociągnie się dalej niż do zeszłego poranka, los wydaje się mieć inne plany ...
Zuzia


The More I Love You  [tłumaczenie]
Kontynuacja fanfiction The More I See You, w którym Louis i niewidomy Harry poznają i zakochują się w sobie. Harry natomiast wychodzi z depresji. To ff skupia się na szczegółach powrotu Harry'ego do normalnego życia i relacji z Louisem, w następstwie jego pobytu w Wastminster, centrum rehabilitacji.
Zuzia


Find me, cause I'll never find you  [os, tłumaczenie]
Harry podchodzi do grupki fanów. Zatrzymuje się na kilka zdjęć i uścisków, Louis czuje szybkie bicie swojego serca, ponieważ to się dzieje.to się w końcu dzieje.
Zuzia


We had a good run [os, tłumaczenie]
Cała Wielka Brytania jest z niego dumna. Cała Wielka Brytania jest szczęśliwa. Ale on nie jest szczęśliwy, ponieważ tak, może i wygrywa medale, ale wciąż traci Harry'ego. Louis jest olimpijskim biegaczem, Harry nie może pogodzić się z byciem z dala: od niego.
Zuzia


Unless you let yourself fall  [os, tłumaczenie]
Pracuje w piekarni Harry'ego, Louis przychodzi tam codziennie przed praca, po pracy i czasami w jej trakcie.
Zuzia


Fireworks [os, tłumaczenie]
Harry zamknął oczy, bo nie miał tego czego chciał. Chciał trzymać Louisa, całować go i nigdy nie przestać. Jednak gdyby miał wybrać, między mówieniem prawdy i utraty swojego najlepszego przyjaciela i jedynej miłości życia, wiedział co musiał zrobić.
Zuzia


Electric green  [tłumaczenie]
Hybrydowy kot imieniem Harry rozpoczyna swoje życie z Zaynem i jego rodziną.
Zuzia


The Unwanted Soundtrack  [os, tłumaczenie]
Zayn nie może znieść ciągłego chrapania Harry'ego.
Zuzia


Still Into You  [os, tłumaczenie]
Po takim czasie, Zayn nadal szaleje za Harry'm.
Zuzia


Shrovetide  [zawieszone]
Życie dziewiętnastoletniej Blair Wielkiej Brytanii nigdy nie było zbyt kolorowe. Jej nieustanna walka o samoakceptację, życie, tolerancję oraz zrozumienie u drugiej osoby. Przez wiele lat była prześladowana w szkole, kiedy wracała do domu w progu witał ją pijany ojciec. Klamka zapadła, kiedy tragiczny wypadek przekreślił całą jej karierę. Co się stanie kiedy los postawi na jej drodze Harry'ego? Nieufnego, zagubionego nastolatka, który skrywa sekret ...
Demetria Lovato


Trap  [zawieszone]
Lily szczęśliwa 17 - nastolatka. Ma kochającego chłopaka i wierną przyjaciółkę. Pewnego dnia chłopak dokonuje czynu, którego nigdy się po nim nie spodziewała, traci przyjaciółkę, bezpowrotnie  zaufanie. Lily wyprowadza się do  mamy do Londynu i już w pierwszego dnia w szkole naraża się wszystkim tam znanemu, Harry'emu Styles'owi. W odwecie ośmiesza go przed całą szkoła. Harry szykuje zemstę, która na zawsze miałaby ja pogrążyć w oczach wszystkich.
Directioneeer


Change your life while you can
18-letnia Aria Hastings zakochana w swoim dawnym przyjacielu Zaynie Maliku. Do niedawna mieszkała w Polsce, lecz jedno wydarzenie zmieniło wszystko, w Londynie chciała zacząć wszystko od nowa. Poznała tam Harrego Stylesa i spotkała przyjaciela z dawnych lat do którego nadal żywi silne uczucie. Dziewczyną zakochuje się także w Hazzie. Pewnego dnia do jej drzwi puka policja, to od czego chciała uciec powróciło.
Kadryl123


Human Nature
Dziewczyną zauważa, że nieznajomy sąsiad z naprzeciwka co wieczór ją obserwuje.
Mel Wels


Roommate [tłumaczenie / zawieszone]
Ashley jest teraz w szkole aktorskiej i musi dzielić pokój z facetem o imieniu Harry Styles i jego tajemnica ...
Szalony Zelek


This Is My Story  [zawieszone]
Nastoletnia Isabella jest siostrą Liama ​​Payne'a z One Direction.Od dziesięciu lat mieszka wraz z ojcem w Phoenix. Pewne wydarzenia całkowicie komplikują jej życie, wraca do rodzinnego Wolverhampton.Tam poznaje Nicka. Handlarza narkotykami.Zakochuje się w nim z wzajemnością.Zostają parą .Nick jednak jest ścigany przez jednego z najniebezpieczniejszych gangsterów na świecie, wraz z ukochana uciekają.I tak zaczyna się walka o życie i miłość.
Dominika Witwicka


The Helping [tłumaczenie / zawieszone]
-Pokaż mi blizny- Jego głos zadrżał ... -Dlaczego? -Chcę zobaczyć, ile razy byłem potrzebny, ale mnie nie było ...
Zły Kot Anna


You Make Me Sick  [zawieszone]
Effy LaClair w wieku 14 lat miała wypadek samochody w którym zginęli jej rodzice. Od tej pory dziewczyną kłębi w głowie żal do samej siebie. Jednak to nie wszystko. Od tamtej nie potrafi zapomnieć o chłopaku z burzą loków na głowie. Po 5 latach kiedy dziewczyną spotka Harrego wszystko się zmieni. Jej życie przestanie być takie jak zawsze. Czeka ją pewnie niebezpieczeństwo ...
Daisy y


Kidnapped [tłumaczenie]
Zwykła dziewczyną, wyszła na spacer, aby zaczerpnąć świeżego powietrza. Słyszy krzyki, ale coś nie pozwala jej odejść. Podchodzi do tego miejsca, widzi chłopaków z czerwonymi oczami, którzy gryzą dziewczynę w szyję. Z początku nie chcę uwierzyć, że to oni, ale musi przyznać z czasem, to wampiry. Pech wziął górę i wampiry zobaczyły ją. Porwali ja. Przetrzymują w swoim domu, ona nie ma kontaktu z rodziną. Potem wszystko się rozwija i zakochuję się w jednym z wampirów. Czy da rade połączyć zwykłe z  życiem z wampirem? Trzeba pamiętać o tajemniczej pięciolatce z sąsiedztwa, która ma nadprzyrodzone moce. Jedną z nich jest sprawianie bólu.
Elizabeth ToStyMaHoPay


He Has Many Faces | Harry Styles
Candice nigdy nie przypuszczała, że śmierć jej najlepszej przyjaciółkiMarthy tak wpłynie na jej życie. Dziewczyna wiele razy opowiadała jej o chłopaku zwanym Harry Styles. Candice nigdy go nie ujrzała, szczerze za to dziękowała, gdyż z opowieści Marthy ...  nie były zadowalające do pewnego momentu, kiedy odwiedziła cmentarz. Te zielone oczy lustrowały ją wzrokiem, by następnie obrócić jej życie o 180 stopni ...
Cher Dalie


Story Of My Life
Monika jest młodą polską gwiazdą.  Głównie zajmuje się muzyka, ale próbuje swoichsSił w aktorstwie. Ma dwie przyjaciółki Kingę i Gośkę. Pewnego dnia Kinga dzwoni do Moni i informuje o nowym projekcie muzycznym. (Kinga jest jej menadżerem), Który jest związany z zespołem One Direction.
Monia


Till Somebody Loves You  [zawieszone]
Alexandra uczęszcza do szkoły artystycznej wraz ze swoimi przyjaciółmi i chłopakiem - Harrym Stylesem. Wszystko wydaję się idealne, dopóki w jej życiu pojawia się chłopak, który może każdej dziewczynie zawrócić w głowie.  Co się stanie z Alex? Czy chłopak rozwali jej perfekcyjny związek?
Alexandra


Love Story With One Direction  [zawieszone]
Waleria Skalska to czternastoletnia polka, która wyjeżdża do Londynu by wraz z czwórka innych chłopców spełniać marzenia. Zakłada zespół, którego opiekunami są członkowie Brytyjsko-Irlandzkiego boysbandu One Direction. Swych sił próbują w popularnym programie szukającym talentów muzycznych- X Factorze. Dziewczyną dzieli dom z urodziwym brunetem, który nie darzy jej wielką sympatią. Z czasem słodka prawda wychodzi na jaw. Chłopak podobnie jak jego przyjaciel, zakochuje się w czternastolatce, ukrywając przed nią swe uczucia. Waleria poznaje prawdziwe realia życia oraz definicję przyjaźni i miłości, która zostaje poddana próbie czasu.
Larry Stylinson


My sister's boyfriend
Melanie prowadzi spokojne życie nastolatki- chodzi do Liceum, gdzie zdobywa dobre stopnie, pilnie się uczy. Ma również dwójkę najlepszych przyjaciół - Nialla i Katy. Jednak życie Melanie skomplikuję się kiedy jej siostra przyprowadzi do domu swojego chłopaka Harrego Styles'a, który przewróci cały jej świat do góry nogami.
Anonimowy


You can't stop me.  [zawieszone]
Kat Harris chodząca imprezownia Ameryki. Na jednych z mocno zakrapianych imprez poznaje Kerrie Williams - dziewczynę sławnego Harry'ego Stylesa, z którą zaprzyjaźnia się. Relacja obu dziewczyn nie podoba się chłopakowi Kerrie, który uważa, że Kat sprowadza ją na złą drogę. Kiedy Kat dostaje propozycję wyjazdu w Londynie staje przed wyborem, zostać na miejscu u żyć jak wcześniej, czy polecieć do kompletnie obcego kraju i razem z Kerrie siać zło i zgorszenie w londyńskich klubach?
Mags K.


Życie to miłość, miłość to ból, ból to życie  [zawieszone]
Claudia Stan, Sophie Black i One Direction. Przyjaciele na zawsze i od zawsze. Są dla siebie jak rodzeństwo. Każdy z nich skrywa choć jeden sekret. Kto by pomyślał, że ta siódemka przyjaciół, wiodąca na pozór pieskie życie, po jednym telefonie zamienia się w najpotężniejszy gang w Londynie. Miłość. Ból. Życie. Czy ich przyjaźń przetrwa każdą sprzeczność losu? ? Jak skończy się ta historia?
Wiec phiee


I just wanted to be happy  [zawieszone]
Kiedy Lucy chodziła do podstawówki była gnębiona w szkole. Po śmierci ojca wyprowadza się z mamą do innego miasta. Co się stanie kiedy Lucy wróci do Londynu? Kiedy spotka swojego dawnego prześladowce i jego przyjaciół?
lana


I was here....  [zawieszone]
"Jack'a już nie było, ale za to w drzwiach prowadzących do ogromnego pokoju dziennego pojawił się ktoś zupełnie inny. Harry. Harry Styles. Brunet o niezwykle zielonych oczach. O włosach tak kręconych i ułożonych, iż każda kobieta chciałaby chociaż na chwile zanurzyć w nich swoje dłonie. Jednym słowem najbardziej pożądany nastolatek i mężczyzna na świecie. Uniósł kąciki ust do góry obnażając przy tym swoje białe zęby w uśmiechu. Po chwili był już przy Julii i zamknął jej drobne ciało w stalowym uścisku, ona schowała twarz w zagłębieniu między jego szyją, a ramieniem. "
I was here


Collapse of love
Paula przeprowadza się z Mullingar do Londynu do ojczyma. Tam poznaje prawdziwych przyjaciół, czyli Emily Calder, Lilly Payne i Steve Richardsona. Rozwija też swoje pasje (balet, gra na gitarze i pianinie). Poznaje też Harry'ego Stylesa i Justina Biebera. Zakochuje się w nich i musi wybierać. Niestety z tym wiążą się poważne konsekwencje nie tylko dla niej. Paula zachodzi w ciąże nie wie kto jest ojcem jej dziecka, Harry popada w narkotyki i alkohol. Po pewnym czasie Paula razem z Emily wyjeżdżają do Nowego Jorku i  Paula podejmuje ostateczną decyzję z kim będzie.
Paula Style


Deadly mystery
Claire Brown to zwyczajna, grzeczna, dobrze ucząca się dziewczyną z dobrego domu, Harry Styles, to typ szkolnego złego chłopca, który kiepsko się uczy i należy do gangu ,, Czerwone węże ''. Wspólny projekt z historii zbliży ich do siebie. Czy Harry zdradzi Claire swoją mroczna tajemnice? Może Kkoś inny zrobi to za niego? Jak duże niebezpieczeństwo grozi dziewczynie?
martatomlinson; D


I want you to stay  [zawieszone]
Lily Collins - 18 - latka, która musi zmagać się z zabójcami swoich rodziców. Pojawiają się też problemy z jej związkiem. Coraz trudniej jest jej połączyć ze sobą wszystko. Pomaga jej Niall Horan jej chłopak i  najbliższy przyjaciel  Harry'ego. Postanawiają wyjechać na wakacje aby trochę odpocząć. Nie wiedzą, że wczasy odmienią ich całe życie.
Śnić


Taken  [tłumaczenie / zawieszone]
"Teraz, kiedy nie możesz mnie mieć, nagle chcesz mnie, Teraz, gdy jestem z kimś innym, ty mówisz mi, że mnie kochasz"
ŚpięNaHajsie


Typical life...
Chłopcy Z 1D to bad boys, chodzą do normalniej szkoły, są wytatuowani, chcą się wybić jako piosenkarze, nagrywają pierwszy singiel BSE i ich kariera dalej się toczy.
Kinga Gortych


The Personal Caregiver
Marzenia są jednym z najważniejszych punktów życia każdego człowieka. Jesteśmy w stanie zrobić dla nich wiele. Rzucić wszystko i oddać się całkowicie chwili. Nie zdając sobie sprawy z tego, jak bardzo los może wymiksować wszystkie zdarzenia. Miłość, przyjaźń, masa trudności i niezrozumiałe uczucie przywiązania. Pozornie idealna, tak naprawdę wymagająca wielu poświęceń historia. Czy pomimo ciągu niefortunnych zdarzeń, wszystko może jeszcze przybrać inny kształt?
girlwiththetune


It isn't simple
Skyler ma 18 lat, gdy ucieka od ojca alkoholika do matki, z którą nie kontaktowała się od kilku lat. W nowym miejscu spotyka starych znajomych, ale nawiązuje też nowe przyjaźnie. Chce skończyć i  szkołę i zacząć nowe życie, ale czy uda się jej odciąć od przeszłości?  Jaką rolę w jej historii odegra chłopak o szmaragdowych oczach, z którym połączy ją więcej niż mogłaby przypuszczać?
Nika


Jutro także będziesz dla mnie najważniejszy  [zawieszone]
Miałam wszystko. Rodzinę, przyjaciół, chłopaka. To było cudowne. Życie idealne..do czasu. Rodzice się rozwiedli i każde poszło w swoją stronę. Śmieszne .. zapomnieli, że mają dziecko. Przyjaciele gdzieś zniknęli gdy najbardziej ich potrzebowałam. Ale zawsze był on. Nigdy nie zapominał o mnie, nie znikał. Był wtedy gdy go potrzebowałam.  Do czasu .. Jednego dnia straciłam wszystko. Bo on był moim wszystkim. Kiedyś trzeba pójść do przodu tak? Jakoś mi się udało. Szczęśliwa może nie byłam. Ale kto w mojej sytuacji potrafiłby być? Jednakże żyłam sobie jakoś w tym Ssoim świecie nikomu nie zawadzając. Szkoła, dom, nauka, klub. No ale czego więcej wymagać od przeciętnej nastolatki? Wszystko było tak idealnie poukładane aż pojawił się on.
wyczujbit


A Little Sensivity
Przeprowadzka, chodzenie do szkoły, nienawidzenie się, odkrywanie prawdy, zakochanie się, zazdrość. Czytajcie, a dowiecie się co się stanie z bohaterami tego opowiadania. Zapraszam
Klaudia RR


Dark Vegas   [zawieszone]
W mieście w którym Nie ma prawa. W mieście gdzie wszystko jest dozwolone. Miasto hazardu ma nieznaną, ciemną stronę. Od pewnego czasu Las Vegas tętni bólem, strachem, cierpieniem ...
Zły Kot Anna


 Love is in the air   [zawieszone]
Harry'emu udało się namówić na randkę Cleo, oczarował ją. Postanowiła zaryzykować i się z nim spotykać, ale czy chłopak z opinią jak Harry doceni, szansę, którą da mu Cleo?
Black Dress


Shadow
 Popularna i lubiana w szkole dziewczyna. Nowy uczeń w klasie okazuje się ją całkiem zmienić. Czy na gorsze? Zobaczymy.
Śnić


Keep Away From Harry Styles
.Dziewczyna, ułożona poznaje niebezpiecznego chłopaka, który zmieni jej życie o 180 stopni.Czy ona zgodzi się na to? Czy mu ulegnie? Jej życie już nigdy nie będzie takie samo.
Tessa Birdy


You & I  [zawieszone]
W wypadku samochodowym giną rodzice jednej z głównych bohaterek. Przeprowadza się ona do Londynu w którym poznaje na pozór normalnych chłopaków. Z jednym z nich od samego początku łączy ją większe uczucie. Jak zareaguję jej chłopak na tą sytuację?
Pani Malik


Lost In The Echo  [zawieszone]
Wiecie jak to jest gdy się traci najważniejsze osoby w swoim życiu? Czuje się ból, smutek, pustkę. Tak się właśnie czuła się ona  po śmierci rodziców. Jej brat rok po ich śmierci uświadomił sobie, że wciąż ma siostrę. Próbuje własnoręcznie układać życie,  po pewnym czasie dowiaduje się o Kat.Dziewczyna  poznaje rodzinną tajemnicę.
Wiktoria S.


He And She  [zawieszone]
Mary i Harry to rodzeństwo. Ich rodzice się nimi nie interesują, nie dogadują się. Ona jest spokojna i próbuje unieść swój ciężki los. On ciągle imprezuje i ma wszystko gdzieś. Jak zmieni się życie Mary po stracie osób, które prawie jej nie znały?Czy rodzeństwo znajdzie wspólny język? Swoje drugie połówki?
Aleksandra Krzywoń


Stella, córka krytyka i producenta muzycznego wiedzie spokojne życie w Holmes Chapel. Na jej drodze do normalnego życia staje piątka chłopaków. Dziewczyna ich nienawidzi, ale czy jest możliwe aby nic się nie zmieniło? Czy będą konsekwencje tej znajomości? Czy narodzi się do tej pory nieznane uczucie?
EveryCalm


My Story
Młoda, inteligentna dziewczyną jedzie do swojego kuzyna na wakacje. Wszystko jest super, poza jednym szczegółem. Zayn przyjaciel kuzyna, z którym mieszka i 1/5 jego zespołu. Nijak nie może się dogadać z tym chłopakiem. Po wielu  kłótniach wszyscy tracą nadzieje, że tą dwójkę można jakoś pogodzić, jednak siostra chłopaka wpada na genialny pomysł. Jak potoczą się ich losy? Czy znajdą. wspólny język? Bardzo serdecznie zapraszam, aby się tego dowiedzieć.
Saga


Addictions or Love Fanfiction  [zawieszone]
Dwudziestoletni Harry nie wyróżnia się niczym spośród innych londyńczyków w jego wieku. Uczęszcza na studia, a w wolnym czasie spotyka się ze znajomymi. Jednak kiedy na wakacje wyjeżdża do Miami nagle na jego drodze pojawia się buntownicza Rass, starająca się go w sobie rozkochać, potem zabrać pieniądze. Czy wszystko potoczy się zgodnie z jej  planem?
Zuzanna Style


Good Girls Gone Bad  [tłumaczenie / zawieszone]
Kaitlin, to dziewczyna z rodziny bogatej, która przeprowadza się do małego miasteczka. Wszyscy są tu inni: wytatuowani, chamscy, wulgarni, ona jest wyśmiewana. Pierwszego dnia szkoły wszystko się zmienia ... zyskuje przyjaciółkę, wroga i prześladowcę - Harry'ego. Postanawia się zmienić na taką jak oni. Ale, jak to mówią: "Gdy grzeczne dziewczynki próbują być niegrzeczne, nie wszystko idzie dobrze".
Paulina Styl


Czerń, niby taka mroczna, a słońce przyciąga  [zawieszone]
Monica Madison oraz Lizzie Dawes to dwie, siedemnastoletnie przyjaciółki, które uczęszczają razem do Liceum. Ich życie jest szare, nudne i brak w nim jakichkolwiek atrakcji. Uważane za wzorowe uczennice oraz córki. Nie potrafią sprzeciwić się  nauczycielom, tym bardziej rodzicom. Są nękane w szkole, przez tak zwaną elitę. Na domiar złego w społeczności uczniowskiej pojawiają się dwaj nowi chłopcy- Niall Horan oraz Harry Styles, którzy wcale nie wyglądają na grzecznych. Okazuje się, że Monica będzie uczęszczała  z jednym z nich na Francuski, natomiast Lizzie przez swoją niezdarność zwraca na siebie uwagę drugiego nowo przybyłego. Jak będzie wyglądać życie dwóch przyjaciółek, kiedy niebezpieczni chłopcy zaczną się nimi interesować? Co z tego wyniknie? Strach? Konflikty z rodzicami? Wagary? Zmiany? Miłość?
MrsLukrecja Pam Lam


Break With Me All The Rules  [zawieszone]
Skyler jest normalna dziewczynka dopóki jej ojciec nie zabił jej matki. Trafiła do sierocińca, nie widziała nikogo z jej rodziny przez 14 Lat, lecz po długim czasie oczekiwania nagle została zaadoptowana. Jak sobie poradzi? Co ją czeka w życiu pełnym przeszkód? Wszystkiego dowiecie się czytając mojego bloga.
Lamówka Mordeczkowo-Kupakowa


Someday
"Kochałam kogoś, kto teraz jest oziębłym dupkiem, kogoś, kto pozwolił na to, aby ludzie go zmienili. Zrobili z niego osobę, która nie liczy się z innymi, która ma wszystko gdzieś. Po prostu dał sobą zawładnąć, teraz już nie ma nad tym kontroli. Pozbawili go całego ciepła, dobroci i troski jaką wyczuwało się w jego sposobie mówienia, pisania, czy drobnych gestach. Stał się kimś, kim nigdy  nie był. I wątpię, czy człowiek, którym kiedyś był, kiedykolwiek wróci. "
Little Things


Dangerous Love Story
One - wredne, uparte, twarde. Żyją z kradzieży. Obie miały trudne dzieciństwo. Oni - postrach londyńskich Ulic. Bija, zabijają i kradną. kiedy chcą, potrafią być czuli i opiekuńczy. Poznają się w nietypowych okolicznościach. Miłość czy nienawiść? Poznaj historie Jess, Emily, Harrego í Zayna.
Jessica Style


The End  [zawieszone]
ONA-nowa szkoła, nowi przyjaciele, nowe problemy, nowa miłość? Czy tylko zauroczenie? ON-buntownik, przeleciał każdą znajomą i nieznajomą dziewczynę, poznaje nowa osobę. Połączy ich przyjaźń, czy coś więcej? Może bedą wrogami nr 1?
Julia aa


Beautiful Life 1D
Morderstwo z przed kilkunastu lat, wciąż obciążają ją. Zostaje sama. Wychowuje się  w domu dziecka. Któregoś dnia podczas imprezy, zostaje zdradzona przez swojego najlepszego przyjaciela. Dochodzi do poważnego wypadku.Ona zamknięta w  samochodzie, bliska śmierci, gdyby nie jego głos byłaby już po drugiej stronie.
Joanna Dąbrowska


Do you love me?  [zawieszone]
Mieszka w Londynie  i chodzi tam do liceum. Jej życie jest idealne póki w szkole nie pojawia się nowy uczeń. Wtedy jej życie diametralnie się zmienia. Powoli poznaje mroczny sekret rodzinny. Musi także uważać na kogoś kto chce ja zabić.
Hariet Style


From Marcel To Harry Styles  [zawieszone]
Harry to badboy ukrywający się za postacią kujona ... Marcela, lecz gdy poznaje dziewczynę zaprasza ją na bal i ujawnia się kim jest naprawdę. Ukrywa, że ćpa, pije, pali, pod postacią Marcela, ale gdy jest Harrym... nie boi się niczego.
Kinga Gortych


Fuck Fame, I'm Going Home  [zawieszone]
Wszystko wraca. Czasem wspomnienie muśnie tylko umysł, przywracając znaczenie odczuwanego bólu czy szczęścia. Czasem wraca ze zdwojoną siłą, kopie w brzuch i już nie odchodzi. Zabiera cząstkę, tę która dawała mi siłę. Na miejsce siły przychodzi bezradność i tona cierpienia. I chociaż, udaje, maskuję się, manipuluję sobą i innymi zawsze znajdzie się ktoś kto budzi potwora ze snu. Potwora, który cały czas drzemał gdzieś w tyle głowy, ale miałam go na smyczy. Kiedy on przychodzi potwór zrywa się ze smyczy i zeźlony rzuca się do rozszarpywania resztek mojego spokoju.
Kaja Kat


Remember Me
Wystarczyła jedna chwila, żeby wywrócić ich świat do góry nogami. Byli nierozłączni. Teraz on nawet nie chce jej pamiętać. Złamał dane jej słowo. Zapomniał ..
Lady in Red.


More Than Famous
Alice i Harry. Z pozoru łącza ich tylko dwie rzeczy. Umowa i zamiłowanie do muzyki. Reszta to tylko długi szereg różnic. Harry jest jednym z członków najpopularniejszego boysbandu na świecie, ma wszystko o czym wiele osób marzy, wspaniałych przyjaciół, kochającą rodzinę, no i oczywiście miliony na koncie. Alice nie ma kochającej rodziny, ma jedynie przyrodnia siostra, a o pieniądzach lepiej nie wspominać, ciągle ich brakuje. Choroba siostry ja zmusza do "związku" ze Styles'em. Dla Harr'ego jest to normalna rzecz, miał dziewczyne nie raz dla umowy, ale dla Alice to jest nowość. Ich relacje zaczynają się na nienawiści, na głębokim uczuciu kończą, które oboje skrywają. Co się stanie kiedy tajemnice wyjdą na jaw? Kiedy przekroczą bezpieczna granicę? Kiedy pojawi się uczucie? Czy będą potrafili wybrać między miłością,  a sławą?
Emily Jenny


Wiara, Nadzieja, Miłość ...  [zawieszone]
Nazywam się Maddie, jestem tancerką i nawet czwarty raz zostałam mistrzynią świata, więc znajomi myślą, że mam wszystko co chcę, czego zapragnę. Jestem z bardzo bogatej rodziny, dlatego właśnie większość tak myśli.... Ale zaraz... rodziny? Nie, nie mam już rodziny... chłopaka zostawiłam po tym jak chciał mnie zgwałcić. Było strasznie, ale się pozbierałam i żyję dalej. Na świecie została mi tylko najlepsza przyjaciółka Chloe i brat, który nie dość, że mnie nie zna, a najpewniej nie wie o moim istnieniu... do czasu....
Tynka


Demon By Night  [tłumaczenie]
Bailey Hillwood jest dziewczyną ze zwykłym, poukładanym życiem. Wszystko jednak zmienia się, kiedy Harry Styles wkracza do jej życia i niszczy wszystko. Co zrobi Bailey, kiedy zrozumie, że jej prześladowca jest.... wampirem?
Nat


I would have never let you go
Mackenzie i Nicole to z pozoru nie wyróżniające się niczym przyjaciółki, które dość szybko jak na swój wiek przeprowadziły się do Londynu ... Lecz mało osób wie co było powodem opuszczenia ich miasta, jakim było Holmes Chapel ... Uciekły one od wspomnień, które już niedługo znowu .. powrócą z nim. Ich starym przyjacielem ... Harrym. Jak myślicie czy przyjaciółki mu wybaczą? Może staną się wrogami? Jak potoczą się dalej ich losy? I jaka rolę odegrają w tym pozostali członkowie One Direction?
Stra3Berry


Kochaj sercem, nie oczami  [zawieszone]
Kolejna kreska. Kolejny raz sprawiam sobie ból. Kolejna kropla krwi obija się o ziemię. Żyletka po raz kolejny dotyka mojego już pokaleczonego nadgarstka. Kolejny raz w moich oczach pojawiają się łzy, Kolejny raz pozwalam im wypłynąć. Kolejny raz moje serce krwawi, Kolejny raz cierpię. Dlaczego oni tak traktują mnie? Co ja im takiego zrobiłam? Ciągle mnie wyśmiewają. Przez nich moja psychika cierpi. Nie daję sobie już z tym rady. Mam dość tego pieprzonego życia. Dlaczego nie mogę być normalna? Dlaczego nie mogę być taka jak inne dziewczyny? Ładne, chude, fajne, lubiane .. Jestem inna, staram się akceptować swoje ciało jednak coraz mniej mi to wychodzi. Dodatkowo jestem gnębiona przez większość osób z mojej szkoły. To tylko dlatego, że nie posiadam figury modelki bądź twarzy jak milion dolarów. Powiedzmy sobie szczerze: jeżeli nie jesteś ładny jesteś nikim .. Kolejna kreska .. Kolejna kropla krwi ..
Marta K.


Hot, hot, hot
Główna bohaterka to Weaslea Tomlinson, siostra Louisa Tomlinsona.  Głównym bohaterem jest Harry Styles niebezpieczny rywal Louisa, drugi zaraz po, nim najbogatszy człowiek w Londynie. On zainteresuje się Weaslea, i ona nim,  Louis nie będzie tym faktem zadowolony.
Lenox101


Life Not Die  [zawieszone]
Melanie, po śmiertelnym wypadku rodziców, zamieszkuje z ciotką, a jej siostra Aly wyprowadza się. Zaczyna normalnie żyć, ale śmierć jej przyjaciółki zmienia wszystko. Zostaje nową szefową gangu musi dać sobie rade z obowiązkami. Dodatkowo drugim szefem gangu jest Harry Styles, od samego początku nie przepadają za sobą, ale jak to mówią. Miłość i nienawiść łączy cienka linia. Ale co się stanie kiedy do ich życia wejdą nie zaproszone osoby chcące ich rozdzielić? Czy dadzą sobie rade? Czy może odpuszczą? Co jeśli do gangu włączy się ktoś, kto jest ich wrogiem nr.1 ? Odpowiedzi dowiecie się czytając mojego bloga, zapraszam.
Pazza Style


Angel of Lost Souls
Zamknęłam drzwi kawiarni i włożyłam klucze do torebki. Było już późno, od godziny powinnam siedzieć w domu ale musiałam skończyć papierkową robotę bo inaczej szef by mnie zabił, albo co gorsza, zwolnił. Powolnym krokiem ruszyłam do swojego mieszkania, od kawiarni było jakieś czterdzieści minut, zimny ​​wiatr wiał coraz  mocniej owinęłam się płaszczem ... Przeszłam jeszcze kawałek skręcając dwa razy, za mną podążał jakiś chłopak, początkowo nie zwróciłam na niego uwagi. Ale po raz trzeci gdy stanął gdy i ja stanęłam zdziwiłam się i zaczęłam bardziej uważać. Nie skręciłam w żadną boczna uliczkę, która skróciłaby mi drogi gdyż nie było tam latarni ludzi, którzy mogli pomóc gdyby on okazał się gwałcicielem. Co wyniknie z spotkania z tajemniczym chłopakiem? Dlaczego on ją śledzi? Czego może chcieć od zwykłej dziewczyny?
Jagodaa Dąbrowska


The Chosen
Na wieść o śmierci ukochanego członka rodziny, Lindseyowie wyjeżdżają do Wielkiej  Brytanii. Estera, główna bohaterka niepełnoletnia, kończy liceum i zamiast wysyłać podań na studia, pakuje się w poważne kłopoty. Jako istota wybrana przez księżyc ratuje świat ze szponów zła wraz z przyjaciółmi - obrońcami i wybrańcami.
Kamila Sky ♥


Diamond  [zawieszone]
Harry jest obdarzony ogromnym darem, z którego mógłby bćc dumny, jednak tak nie jest. To właśnie przez to co inni nazywają talentem / darem chłopak trafia do zakładu dla psychicznie chorych. Podczas pobytu w owym miejscu chłopak musi kilkukrotnie stoczyć wojnę z samym sobą. Z dnia na dzień staje się coraz słabszy, ale wtedy zjawia się ona. Tajemnicza dziewczyna, która ma mu pomoc. Czy mu się uda? Czy stary Joachim miał rację, mówiąc o dziewczynie, jako tej, która pomoże Harremu wydostać się z zakładu? I najważniejsze, o jakim darze jest mowa? Wszystkiego się dowiesz śledząc losy bohatera osobiście na blogu.
Natalia Dziosa


Made In The USA  [zawieszone]
Jest to opowiadanie o Hemi (Demi Lovato & Harry Styles). Ona to piosenkarka po przejściach, która chce zacząć nowe życie.Dziewczyna, którą uważała za przyjaciółkę wybrała karierę, zamiast jej.On to chłopak z tajemnicą, którą pozna tylko ona.Czy ta tajemnica ich połączy? Czy gdy ich drogi się spotkają ich życie będzie miało jaśniejsze barwy?
Kika Lovatic


Revenge
Chciałabym, wiedzieć wtedy, co wiem teraz. Chciałabym jakoś cofnąć się w czasie. I może wtedy posłuchałabym własnej rady.
Donia Ktos


Kierunek; Los  [zawieszone]
Isabella jest uwięziona w jednej z przyczep kempingowych, wraz ze swoim chłopakiem, Jamesem. Pokłóciła się z rodzicami, jej siostra musi pozbierać się po śmierci swojego męża, wiec tak Naprawdę Bella nie ma gdzie uciekać. Jej chłopak jest jednym z dilerów narkotykowych, alkoholik, w dodatku coraz częściej sięga sam po kokainę. Zdarzyło się również, że swoją złość wyładowywał na biednej Belli. Lecz pewnego dnia wszystko się zmienia. James wysyła Isabelle do Londynu, by znalazła odpowiedniego dilera i specjalnie dla niego przemyciła narkotyki z powrotem do Stanów. Ona, wraz z poznaniem Harry'ego, odkłada na tak długo wyjazd, jak tylko może. Bo widząc jego, Bella czuła, że znalazła swoje marzenie i mogła naprawdę kochać. Przede wszystkim, czuła się wolna. Pewnego dnia  James nie daje jej wyboru, wiec przestraszona szybko się pakuje i wraca do Stanów, nie informując Harry'ego ani słowem i zostawiając go na sześć długich i samotnych miesięcy. Jednak po pół roku Isabella ma dość. Tęskni za osobą, która nauczyła ją kochać od nowa i postanawia odejść, myśląc, że zacznie wszystko na nowo. Wraca z powrotem do Londynu, gdzie los znów splecie się z historią Harry'ego. Czy chłopak będzie w stanie jej przebaczyć? Jak zareagują na powrót pozostali przyjaciele? Czy znów będzie w stanie odnaleźć swoje marzenie?
Marlyn


You Changed My Life Forever  [zawieszone]
20 letnia dziewczyną o imieniu Clarisa jest bardzo zabawową i wesołą osobą. Kocha wypady do klubów. Razem ze swoimi przyjaciółmi wybiera się na urodziny znajomego, gdzie poznaje wielu nowych ludzi. Jednym z nich jest znany członek zespołu One Direction. Wysoki, przystojny brunet. Harry Styles. Zaprzyjaźnia się z nim nic nie wiedząc, że jest sławny. Pewnego dnia dziewczyna wygrywa bilet z miejscem w pierwszym rzędzie na koncert brytyjskiego boysbandu. Słucha ich piosenek i lubi je, ale nie jest directionerką, nawet nie rozpoznaje członków tego zespołu. Gdy pokaz rozpoczyna się, dostrzega loczka, nie może uwierzyć, że z nim  rozmawiała jeszcze niedawno. Po tym jej życie obróciło się o 180 stopni. Chłopak zaczyna  się z nią umawiać w ukryciu przed mediami. Jednak wszystko staje się niepewne, kiedy oboje mają wpadkę dotyczącą życia seksualnego, która zostaje odkryta przez Clarisę, gdy Harry jest w trasie koncertowej.
Liam_My_Loves


I need you tonight
Harry Styles był szkolną gwiazdeczką. Dziewczyny mdlały na jego widok, nauczyciele zawsze szli na rękę. Dyrektor był jego kolegą.Wszystko dzięki grubym portfelom rodziców. Ale ona spadła jakby z nieba wprost na jego drogę.Nie chciała go. Gardziła nim. Nie znała go.A on nie znał jej.Oboje ukrywali prawdziwych siebie, Harry pod powłoką próżności i zachłanności, ona samokrytyki i pogardy dla elity szkolnej. Wkrótce wszystko miało się zmienić.Harry miał odkryć, co oznacza miłość i czym tak naprawdę jest. Ona miała odnaleźć swoje powołanie i miejsce budowy na ziemi obok niego, ale życie nie zawsze szło im na rękę. Trafiali na ludzi fałszywych, nie wartych choćby ich spojrzenia. Przeznaczenie przygotowało dla nich ciężki los przejścia labiryntu, ale mieli się dowiedzieć, że razem zdołają tego dokonać. W końcu przeciwności się przeciągają.
Angelika Sapała


Phantom  [tłumaczenie]
"Co jeśli śmierć, to coś na co przygotowuje nas życie?"
Nath


Crazy Mind  [zawieszone]
18-sto letnia Vivienne Drenay przeprowadza się ze słonecznego LA do deszczowego Londynu. Rodzina zastępcza w dniu jej urodzin postanowiła pozbyć się jej ze swojego życia.Wkrótce Viv poznaje swoich współlokatorów z nowej szkoły oraz dostaje prace w kawiarni. Nie wie jeszcze, że nie przypadkowo trafiła tam właśnie w tym czasie.
stworzeniem.


Awake
Ona próbowała popełnić samobójstwo skacząc z mostu. Trafiła do szpitala psychiatrycznego. Tam poznała cichego i uprzejmego Harry'ego. Oboje po raz pierwszy czują się zrozumiani przez drugą osobę, ale on nie jest taki jak wszyscy. Czy Celine wkrótce odkryje tajemnice którą skrywa?
Demsi Emsi


Dark Side of Happiness
Camile jest 17-letnią dziewczyną, wychowywaną jedynie przez tatę. Przez ostatnie 7 lat w jej życiu nic się nie działo, jednak wszystko się zmienia, gdy jej ojciec dostaje pewną propozycję... Czy Camile poradzi sobie z nową sytuacją?
Carro lajn


We can live a normal life?  [zawieszone]
Wyciągnęłam z szafki album ze zdjęciami, po czym usiadłam obok chłopaka. Podałam owy przedmiot i otworzyłam na odpowiedniej stronie. Wskazałam palcem na zdjęcie, które uwielbiam całym sercem. Siedzimy tam wtuleni w siebie, oglądając zachód słońca. -Pamiętasz? -spytałam. -Pamiętam.-Uśmiechnął i pocałował mnie w czoło. -Uwielbiam to zdjęcie. -ja też. Bardziej wtuliłam się w niego uważnie przyglądając się dalszym fotografiom. -Kocham cię powiedziałam. -ja ciebie też.-objął mnie mocniej. Teraz to wszystko to tylko wspomnienia, do których gdy jest źle zawsze wracam. Przypominają mi się wspólnie spędzone chwile. Czy to nie absurdalne, że wspomnienia o dobrych czasach o wiele częściej doprowadzają do łez niż wspomnienia tych złych? Teraz nie jest tak samo. On stał się zupełnie inną osobą. Nigdy nie pomyślałabym, że mój Harry tak się zmieni. Moim największym błędem jest to, że kocham go i tak, za każdym razem proszę żeby przestał, za każdym razem mu wybaczam. Za każdym razem, gdy widzę złość w jego oczach mam ochotę uciec i już nie wrócić. Za każdym razem do moich oczu napływają łzy. Za każdym razem mnie przeprasza i obiecuje, że to się już nie powtórzy/ Jednak jego obietnice zawsze są rzucane na wiatr. Nie dotrzymał słowa. Zamknęłam się w łazience, zjechałam w dół po ścianie. Nogi podkuliłam aż po samą brodę. Po moich policzkach spłynęły słone łzy. Dlaczego on znowu mi to zrobił?
Marta K


Blue Sky  [zawieszone]
Alex Sky ucieka od swojej rodziny, która jest jedną z najbogatszych na Manhattan'ie. Ma zamiar zamieszkać w Londynie, gdzie uważa, że wreszcie odnajdzie samą siebie, jednak los komplikuje wszystkie jej zamiary za pomocą umowy, która miała zawierać warunki jej pracy w sklepie, aczkolwiek Justin ją okłamuje co do prawdziwości Papieru. Co się stanie? Kto jej pomoże? Kto sprawi, że uwierzy w swoja wartość i zakocha się? Jaki wkład w jej życie będzie miał Justin?
Chloe


We never back down, tonight We're kings of the world, world, world
Życie beztroskie. Imprezy, narkotyki, wyścigi to jej życie. Niki nic więcej nie potrzebowała, miała przyjaciół, których kochała, bawiła się, była w siódmym niebie. Z jej twarzy nie znikał uśmiech aż do momentu ... Uda się jej podnieść? Czy ktoś jej pomoże? Czy uczucia zastąpione adrenaliną pomogą jej. Musi sprawić aby każdy miał szansę stać się najpiękniejszym dniem w jej życiu, uda jej się, czy nie?
Ew LKA


One life, five dreams  [zawieszone]
Kornelia (główna bohaterka, Polka) wybrała się do Niemiec na koncert 1D. Dziwnym trafem pomyliła drogę do łazienki. Przytrafił jej się niemiły i bliski kontakt z drzwiami (dość konkretnie ucierpiało jej czoło), przez które wybiegali na przerwę członkowie zespołu. Harry opatrzył dziewczę i chwile z nią rozmawiał. Kornelia przypuszczała, że po spotkaniu zaraz umknie chłopakowi z głowy i zupełnie o tym zapomni, jednak myliła się...
Kornelia Olson


The Night! Never Give Up!  [zawieszone]
Starsza siostra Marisy mieszka razem z Rosalie. Z trudem próbują się uporać z nadużywającym używek zespołem. One Direction nie udziela się w wywiadach i koncertach.Wszystko diametralnie się zmienia gdy jedna z reporterek wpada na trop drugiego życia zespołu. Jak to się potoczy? Zapraszam do czytania
Nicole Johnson


False love is not always false..  [zawieszone]
Spełniło się największe marzenie Patricii. Została modelką. Niestety, kierownik musiał wpaść na pomysł, który przyćmił wielki sukces dziewczyny. Kazał jej zostać dziewczyną Harr'ego Styles'a .. Patt nie jest zachwycona, ale nie ma w tej sprawie nic do gadania. Jest jeszcze jeden problem, prawdziwa dziewczyną Styles'a Kelly, która na każdym kroku pokazuje, Harry jest jej. Czy dziewczyną przetrwa i wytrzyma do końca kontraktu? Czy stanie się coś czego nie planował nikt?
Nana Horan


Don't let me... don't let me... don't let me go!
Historia o dziewczynie...dziewczynie, która nienawidziła swojego życia, zawsze widziała w sobie jedynie "brzydkie kaczątko", choć miała wszystko czego pragnęła, brakowało jej tylko jednego...miłości. Pewnego dnia w jej życiu pojawia się osoba, która ja pokochała... pokochała jej charakter  i osobowość, a nie pieniądze ani wygląd. Czy Amelia zaufa nowo poznanemu chłopakowi? Czy znowu się zawiedzie? Czy zacznie wierzyć w miłość? Losy Amelii poznamy w opowiadaniu...
Nie opuszczaj mnie ♥


Change is good  [zawieszone]
Harry Styles, to chłopak, który ma wszystko: najlepszych przyjaciół, miliony fanów, pieniądze, znajomości, ale czuje się samotny. Zatraca się w imprezach, alkoholu, narkotykach i innych używkach. Czy urocza siedmiolatka zmieni jego '' idealne '' życie? Co Harry zrobi, aby jak najdłużej zatrzymać ją przy sobie?
Mała Wariatka


Be Strong!  [zawieszone]
Amishi - Nieśmiała  dziewczyną z Bombaju (Indii) która została skrzywdzona. Za pomocą ciotki ucieka od rodziców i przeprowadza się do Londynu, tam pomoże jej emerytka Victoria Thomas. Harry- Typowy buntownik. Mieszka w Londynie z mama, starsza siostra i ojczymem. Jest atrakcyjnym młodym mężczyzną. zadna dziewczyna pie przeszła obok niego obojętnie..do czasu.
Klaudia Zabij


Bipolar - fanfiction
Annie myślała, że pójście na studia zrobią duże zmiany w jej życiu. Jednak poznanie jego przewróciło jej świat do góry nogami. Sprawił, że zaczęła kwestionować wszystko, w co wierzyła. Harry był zagadką, której nie potrafiła rozgryźć. Pomimo wzajemnej niechęci, jakaś siła ciągnęła ich ku sobie. Czy jednak można kochać kogoś, kto ma niezliczoną ilość twarzy? On- największe wyzwanie jej życia. Ona- jego narkotyk. Niektórzy ludzie mają w sobie ogień, którego nie da się ugasić. Naiwni, którzy próbują tego dokonać, sami skazują siebie na spalenie...
Alex


Dark Secret
Zastanawialiście się czym tak naprawdę jest życie? Życie to skarb, którego nie doceniamy. Czy warto żyć... dla kogoś? Kogoś, kogo bardzo się kocha? Kogoś, kto cały czas rani i zadaje Ci ból? Ja się przekonałam. Czy żałuję? Nie wiem, ale wiem tylko jedno: dla miłości zrobię wszystko.
Gabriele Style


Uncle Harry
Życie Harry'ego zmienia się o 180 stopni,kiedy po śmierci jego siostry, to właśnie jemu przypada opieka nad pięcioletnim Leonem. Dla dwudziestopięcioletniego współwłaściciela wytwórni płytowej, opieka nad dzieckiem może okazać się trudniejsza niż sądził. Czy dla ukochanego siostrzeńca, mężczyzna będzie w stanie zrezygnować z imprez i pięknych kobiet?
Płód Harry


Previous Destination - Poprzednie Przeznaczenie  [zawieszone]
Inny świat pogrążony w wojnie i dziewczyna wychowana przez ludzi. Lux to licealistka, która kocha swoich rodziców  nade wszystko i  Marcela Styles'a, ale co się stanie jeśli jej rodzice umrą, najbliższy przyjaciel okaże się kimś innym niż myślała? I spotka jego. Bliźniaczego brata przyjaciela, Harold Styles. Oziębły, tajemniczy i nieziemsko przystojny chłopak, z którym będzie łączyło ją coś więcej niż wspólna walka, więzi czy nawet teraźniejszość. Lux musi stanąć na wysokości zadania, wypełnić swoje przeznaczenie, zdobyć nowych przyjaciół i rozwikłać tajemnice przeszłości oraz naprawić teraźniejszość. Duże wyzwanie dla kogoś kto nie był akceptowany nigdy, kto często bał się ciemności nie lubił na siebie zwracać uwagi.
Karolinaxxxx3


Dwie osoby, dwa światy, ale jedna miłość
Samira-nastolatka, której los nie potraktował zbyt ulgowo.Na jej drodze staje jej kuzyn Niall, który wyciąga ja z kłopotów. Na jej drodze tym razem staje Harry, chłopak który ma wszystko, ale czy kiedy prawda wyjdzie na jaw da sobie radę? Czy Harry będzie musiał zadecydować? Czy Niall z przyjaciółmi uratuje sytuację? zy Samira pogubi się w uczuciach?
Mrs.Fasola


Lost in everything about you  [zawieszone]
Byłam zwyczajną, niewyróżniającą się niczym nastolatką. Przez 19 Lat prowadziłam normalne, czasem szalone życie. Jak to w moim wieku dziewczyny. Jednakże pewnego dnia, dokładnie rok temu, dowiedziałam się, że jestem śmiertelnie i potencjalnie, nieuleczalnie chora. Było to dokładnie 1 kwietnia 2012 roku. Paradoksalnie Prima Aprillis tak zwane. Z początku myślałam, że to żart. Jednak szybko okazało się, że niestety nie. Od tamtej pory byłam ciągana ze szpitala do szpitala. Od dwóch miesięcy moim "miejscem zamieszkania" jest szpital St. Thomas. Sądzę,że już tak zostanie. Ja i moi rodzice nie mamy siły na dalsze przeprowadzki. Szczególnie, że moja choroba się rozwija. Jednak w całym tym nieszczęściu mam naprawdę ogromne wsparcie. Nie licząc oczywiście moich rodziców mam jeszcze cztery przyjaciółki. Są naprawdę niesamowite i dzięki nim jeszcze nie zwątpiłam, jeszcze walczę. Odwiedzają mnie, kiedy tylko mogą, spędzając w szpitalu parę godzin dziennie. Nie mogą być,  przychodzą na zmianę. Sa niesamowite. Naprawde bardzo je kocham i mogłabym zrobić dla nich wszystko. Wlaśnie dlatego pewnej samotnej, czwartkowej nocy, spoglądając przez okno szpitalne wpadłam na nalepszy pomysł w moim życiu.
małaW.


I'm no angel, baby
Lux - zwykła nastolatka, szara myszka. Po śmierci rodziców załamuje się i zamyka w sobie, ma tylko brata. W nowej szkole poznaje kogoś przez kogo jej świat w ciągu miesiąca wywróci się do góry nogami. Odkryje bolesną prawdę, której miała nigdy nie poznać. Znajdzie miłość swojego życia, lecz czy szczęście jest jej pisane? Odkryj tajemnice ostatniej ławki.
Alex i Wero


Patrzę teraz na swoją drugą połówkę  [zawieszone]
Harry Styles już dawno powinien pogodzić się ze stratą ukochanej Julienne, jednak w dalszym ciągu wspomina ich wspólne chwile. Musi na nowo zacząć udzielać się w mediach oraz brać czynny udział w życiu zespołu. Podczas jednego z wywiadów do telewizji śniadaniowej, Wśród publiczności dostrzega Julie. Przynajmniej tak mu się zdaje. Czy to była ona? Może to omamy zwykłe? Nie odpuści, póki sam, się nie przekona.
KAS


Roulette  [zawieszone]
Nastaje w życiu taki czas, w ktorym musimy dokonać wyboru. Praktycznie rzecz biorąc  zrobić chwilę współpracy, lecz nie zdajemy sobie tego sprawy . Kawa czy herbata? Nutella czy masło orzechowe? Przeprowadzka na inny Kontynent czy niespełnione marzenia? Każdy robi wspólnie chęci. Wybaczcie, ale ja wole te słuszne decyzje podejmować. Jestem Lydia Snowdon i wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką wyprowadziłyśmy się z tego zapyziałego miasta z Ameryki. Dostałyśmy się również o dziwo do dobrego college'u, a wszystko to, by spełniać nasze marzenia, bawić i poznawać nowych ludzi. Jednak pewne osoby weszły w  skład by za wszelką cenę  pokrzyżować nasze plany.
stworzeniem.


Just Friends?
Postrzegasz mnie przez pryzmat tego kim jestem: zwykła dziewczyną, która nie pasuje do twojego swiata. Sęk w tym, że nie mozesz tego zrozumieć, ale ja naprawde nie chcę do niego należeć. ~ Wiesz co jest smutne w tej hidtorii ? ~ Iż dwoje ludzi objęci w ciasnym uścisku, dzielący się najintymniejszymi sekretami. Uprawiający miłość, nie moga się pokochać. Jest to niedozwolone w dzisiejszym świecie, który jest przepełniony pieniędzmi ppkt i władzy Modestu. Kontrakty, które podpisują wielu pełni nadziei młodych artystów. Jest to jak zawarcie paktu z Szatanem. Sprzedajesz swoje prywatne życie.
Rory & Pazza


Feedback
, "-Nie chce całego zespołu chce żeby Harry Styles podpisał z Syco kontrakt na solową karierę i ty masz do tego doprowadzić  - Słowa mojego szefa.....Simona Cowell'a, nie mogły brzmieć wyraźniej ale nie nie mogły być jednocześnie bardziej absurdalne, bo proszę - po pierwsze, nie zamierzam pracować z tym skończonym, zadufanym w sobie, rozpieszczonym gwiazdorzyną, dwa -. nie zgodzi na odejście z zespołu, ale mus to mus. Harry Styles podpisze ten kontrakt, chociażbym miała poruszyć niebo i ziemię - Albo nie nie nazywam się Sway Darcy ".
Maura Kucharzak


Slick  [zawieszone]
Kiedyś dziewczyna z kompleksami, jej ciało było inne. Także kaleczone. Oni chcieli ją zniszczyć. Teraz ona powraca. Co gdy kiedyś domyślą się kim była? Jak będą ją traktować? Kim dla nich będzie? Opowieść o toksycznej przyjaźni, szczęśliwej miłości z happy endem.
Julka Style


Harry Styles- Grenade
Vivien Tomlinson jest matką małej Darcy, pracującą w jednym z Londyńskich szpitali jako chirurg. Ojcem dziecka, o którym nie ma pojęcia jest Harry Styles. Po stracie brata, który ginie w wypadku spowodowanym nieumyślnie przez Zayna Malika, zaprzyjaźnia się z mulatem,kKtóry cierpi na białaczkę. Chłopak umiera, Vivien pozostaje sama z swoim jedynym przyjacielem- Niallerem. Dziewczyną zaczyna widywać ducha zmarłego brata, który zapowiada jej rychłą śmierć. By zapewnić przyszłość swojej córce, Viv zaczyna poszukiwania Harrego.
Larry Stylinson


Dangerous
Zwykłe życie Julie zmieni się w pasmo dziwnych wydarzeń, odkąd zacznie prace w nowym miejscu gdzie pozna Harry'ego Stylesa. Dziewczyny nie będzie przyciągała jego  nieskazitelna uroda, ale też jego tajemnicza osobowość, początkowa zniechęci ją jego zachowanie. Jako nastolatek Harry Styles  dołączył do gangu bokserskiego, przez liczne spotkania i bójki jego psychika zmieniła się nie do poznania. Zaczął pić, dziewczyny zmienia co tydzień. Szukając odpowiedzi na pytania kim jest Harry i dlaczego zszedł na złą ścieżkę Julie będzie musiała zostawić dotąd spokojne życie i przebrnąć przez tragiczne zdarzenia, będzie musiała przygotować psychikę na poznanie przeszłości chłopaka. Czy Harry przekona się do dziewczyny? Czy zdoła jej zaufać? Czy los da szanse dwóm odmiennym życiom?
Patricia


Przeszłość, niszcząca przyszłość  [zawieszone]
Harry Styles, mężczyzna,który miał złą przeszłość. Jest narwany, niebezpieczny. Czy Ivy będzie  potrafiła poradzić sobie z nim? Czy ujarzmi jego agresję?
Ell Bennet


Envy
Po nocy spędzonej z Harrym Sky zostaje uwikłana w niebezpieczna zagadkę. Oboje muszą wiele przejść by być ze sobą. Harry ma do wykonania zadanie, jeśli go nie wykona, stanie się krzywda jego siostrze. Niall stara się pomoc przetrwać trudne chwile w życiu Sky.
Niebo Branks


Czasami miłość trwa, ale czasami zamiast tego rani...  [zawieszone]
Dwie dziewczyny po ciężkich wspomnieniach jadą do Londynu się rozerwać. Mieszkają w domu siostry jednej z nich, która jest siostrą Emmy Watson. Co będzie gdy poznają zespół One Direction? Co z tego wyjdzie? Przyjaźń? Miłość? Nienawiść? Dowiecie się czytając tego bloga.
Teraz jestem Diana


Little Bird (tłumaczenie)
Pojawił się w moim życiu, jak błyskawica, nieproszony świetlisty piorun; wywracając je do góry nogami swoimi irracjonalnymi czynami i dołeczkami podczas uśmiechu, swoim niezaspokojonym pragnieniem i oczami koloru szmaragdu. I dał mi cos, czego nigdy dotąd  nie miałam - dzikie przygody i iluzje wolności. Ale nawet wtedy musiałam zachować wspomnienie samej siebie, Nawet po upadku emocjonalnym, ostatecznie poddałam się Myśl, że nie mam wyboru. Byłam jego małym ptaszkiem; kontrolowanym w jego uścisku.
Hope falling&Wasp K.


Aleksandra + 1D
Jakie jest życie Aleksandry? Z pewnością przepełnione szczęściem. Kochająca rodzina, cudowny chłopak, wspaniali przyjaciele, dobra szkoła i oczywiście taniec, który towarzyszy jej od dziecka. Po prostu idealnie. Od czasu, gdy śmierć odbiera jej wszystko, co było dla niej najważniejsze. Ona sama rozpada się od śoódka. Światełko w tunelu pojawia się znikąd. Z przyjaciółmi wyjeżdża  do USA. Początek i koniec. Konkurs tańca, to jest teraz jej cel. Co będzie dlaej, jaką rolę odegra i jaką w tym wszystkim ma Harry Styles razem z One Direction?
Jagoda Diament


Somebody to love  [zawieszone]
Ana, samotna dziewczyną, której rodzice zmarli kilka lat temu, Nie ma tez żadnych przyjaciół. Pewnego dnia ktoś włamał się do jej  domu. Te straszne zdarzenia sprowadzają się do niego, Harryego Stylesa. Ona myśli, że spotkali się przypadkiem jednak on doskonale wie co robi. Poznała nowych przyjaciół. Którzy wprowadzili ja w złe otoczenie. Morderstwa, seks, alkohol, zabawa to wszystko stało się jej codziennością. Kiedy myślała, że wszystko jest już dobrze, odkryła tajemnice chłopaka, który zawsze ją ukrywał. Stwierdza, że nie nie wytrzyma tak dłużej wiec popełnia największy błąd w swoim i tak już marnym życiu.
I.LOVE.JUSTIN.B


Roommmate
Nicole i jej mama przeżyły tragedię. Spłonął ich dom, cały dobytek poszedł z ogniem. Dostały propozycje zamieszkania z Anna mamy przyjaciółka. Jednak Nicole nie wiedziała o tym, że ona ma syna, z którym  musiała będzie dzielić pokój. I tak zaczynają się kłopoty. Czy Nicole polubi swojego współlokatora, może na odwrót jeszcze bardziej go znienawidzi?
kornelia4930


First Forbidden Love  [zawieszone]
Isabel to spokojna i nieśmiała dziewczyną, która nie wierzy w miłość. Jej życie zmienia się gdy poznaje swojego nauczyciela angielskiego. Zakochuje się w nim. Wie, że nic nie dzieje się bez przyczyny, ale sądzi, że jej życie się nie zmieni. Jest w błędzie. Na jej drodze staną przeszkody. Czasami w mgnieniu oka szczęście może zmienić się w koszmar ...
Malinowa Rose


No lies just love  [zawieszone]
Ana - dziewczyną bez domu i rodziny. Nie ma nikogo. Nie znosi domu dziecka w którym mieszka. Każdy  opisuje, że ma zaniki pamięci. Musi dowiedzieć się co wydarzyło się w jej przeszłości zanim trafiła do domu dziecka. Chce nowego życia lecz aby to osiągnąć musi sobie wszystko przypomnieć i uciec. Ostatnie co jej zostało to nadzieja.
Joanna M.


Dirty Love
Życie Rose zostaje zmienione gdy tylko spotka jego. Nie obejdzie się bez bólu, płaczu i niepotrzebnej agresji. Ludzie tak inni od siebie, coś ich połączy jednak. Seks ostry, niebezpieczeństwo, adrenalina i miłość. To miał dla niego tylko przelotny seks. Miał. ..
Paulina Kinga


Feeling
Chanel wychowywana tylko przez Ojca, który nie należy do dobrych tatusiów. Grzeczna i cicha dziewczyną ma przyjaciółkę która jest jej przeciwieństwem. Jedno spotkanie, Jedno Spojrzenie zmieni wszystko. Niebezpieczny i nie obliczalny. Chce ją na własność. Do czego się posunie?
Paulina Kinga


Psychic  [zawieszone]
Nie obliczalny, agresywny, zawsze robi co chce. Od kiedy uciekł z psychiatryka nie był taki sam. Zrobił się gorszy. Ona wyprowadza się z dużego miasta na jakieś odludne miejsce. Jedna impreza, jedno spojrzenie, jedna noc zmieni wszystko.
Paulina Kinga


Knotty Feelings
Pracuje na stadionie narodowym Ariel Doyle. Pewnego wieczoru, po wzięciu dodatkowego zlecenia, spotyka jego - gwiazdę estrady, który kilka lat temu był jej najlepszym przyjacielem. Wszystko wskazuje na to, że ich znajomość zostanie odnowiona. Tylko z jakimi uczuciami w tle? Czy między imprezami, sława i miłostkami znajdzie się miejsce na szczerość, zaufanie i namiętność? Ariel skrywa tajemnice dawnych czasów, czy będzie w stanie otworzyć serce? Kto zdoła zawrócić w głowie, rudowłosej dziewczynie z przeszłością?
Condessa


The Way You Make Me Feel
White- z szalonymi pomysłami blondynka. Black - brunetka z wybuchowym temperamentem. Razem tworzą parę przyjaciółek, które zgadzają się pomoc swojej koleżance w przygotowaniach do ślubu z członkiem  band'u. Jeden błąd, jest One Direction. Jak sobie z nim poradzą?
Mała Mi


Dark Angel  [zawieszone]
Opowieść o dziewczynie która jest bita przez ojca ale boi się komu komukolwiek o tym powiedzieć.Jednak wszystko się zmienia kiedy na jej drodze staje szef gangu oraz zły chłopiec o imieniu Harry wraz z przyjaciółmi. Megan boi się Harry'ego, ale po pewnym czasie zaczyna rodzić się między nimi uczucie. Czy wszystko dobrze się skończy? Co wygra nienawiść czy miłość?
Pani Horan


Your my destiny  [zawieszone]
Dopiero co pogodziłam się ze śmiercią rodziców, moje życie zaczynało powoli się układać, nagle pewnego dnia, wszystko się rozsypało, Mój brat miał wypadek - umarł. Zaraz po jego pogrzebie Odwiedziło mnie 4 chłopaków - przyszli odebrać dług, dług mojego brata, nie miałam sumy pieniędzy jakiej oczekiwali, wiec w zamian chcieli ... Mnie.
Pragnienie miłości


Strong
Izabell i Alex- Dwie zwyczajne nastolatki. Bell to dziewczyna, która ma problemy i nie może sobie z nimi poradzić, przez co jej przyjaciółka staje się żyletka. Alex natomiast to, optymistyczna, pełna Energii dziewczyną, która zawsze ma rację racje. Co się stanie kiedy spotkają Harrego i Louisa? Czy dowiedzą się czegoś czego nigdy się nie spodziewały?
Sam ...


Rebel - Harry Styles  [zawieszone]
Ona- "chce się stąd wyrwać,  chce stąd uciec i chce za długo byłam pod kloszem trzymana wolności". On - 20-latek z najpopularniejszego zespołu na świecie. Szuka w życiu tej jedynej. Co się stanie jeśli chłopcy zostaną zgarnięci do gangu jej przyjaciół oraz wywiezieni na koniec świata?
Styl Ness


Ascapes in darkness
Ronnie córka Troy'a z drugiego małżeństwa. Jej przyrodni brat Louis jej nienawidzi. Po stracie ojca i matki zostaje zmuszona do zamieszkania razem z mama Louisa Johannom. Dziewczyną jest zamknięta w sobie, boi się miłości i przyjaźni. Czy przyjaciele brata mogą coś zmienić? Przekonajcie się sami.
Nicol Andzia


Not all angels are beautiful
Blog opowiada historie upadłego anioła, który zostaje zesłany na ziemie by odnaleźć w sobie dziewczynę noszącą mapę do księgi która gdy wpadnie w niepowołane ręce może zniszczyć to co teraz nazywamy naszym światem. Gdy Harry wykona zadanie jakie mu powierzono w nagrodę dostanie to na czym mu najbardziej zależy-uczucia. Lecz pożądanie jakie się między nimi narodzi może zniszczyć wszystko co do tej pory osiągnęli.
Styl farfocel


We are such of stuff as dreams are made on  [zawieszone]
Od małego wiedziałam, że nie jestem zwykłym dzieckiem. Przesuwanie przedmiotów, rozbijanie szklanek i inne umiejętności, o których chyba lepiej nie wspominać? Ale to dla mnie  codzienność. Walczyłam z tym od małego. Musiałam się z tym pogodzić. Jednak moi rodzice nie potrafili, dlatego w wieku siedmiu lat trafiłam do laboratorium badającego ludzi posiadających "dziwne umiejętności". Po jedenastu latach, postanowiłam uciec. Nie spodziewałam się, że po przebiegnięciu kilku kilometrów lasu poznam kogoś kto moje życie o sto osiemdziesiąt stopni. Podobnie każdy może dostać druga szanse, ja swoją właśnie dostałam. Kim byłem? Nikim ważnym. Oczywiście według mnie, bo dla milionów innych osób byłem niczym Anioł Gabriel. Cała ta otoczka wokół mnie doprowadzała mnie do furii. Ale ja zgotowałem sobie takie życie. Wiedziałem, że dzisiejszy dzień nie jest normalny. Od rana nic nie wskazywało na to, że zakończy się tak jak zwykle. Jednak nie to co się wydarzyło, przebiło moje wszelkie oczekiwania.
Kamila Mia


Can't keep my eyes off of you
Brooklyn, była zawsze radosna i miła dziewczyną. Zakochana w swoim chłopaku Zayn'ie, który jest jej kompletnym przeciwieństwem. Nieczuły, nie Interesuje się nią. Harry jest od dawna zakochany w Brooklyn. "... Zayn zabiłby mnie, gdyby wszedł do mojej głowy .." Obserwuję ją z daleka od  lat. Co się stanie, gdy i ona na go zauważy? Powoli Zayn będzie szedł w odstawkę .....co z tego będzie? Jaki wybór stanie  przed nimi? Będą razem? Dowiesz się czytając: Can't keep my eyes off of you
Selinka Serce


Wounded
". Poczułam szarpnięcie, przez co ze świstem wciągnęłam powietrze zaskoczona gwałtownym ruchem chłopaka, zanim zdążyłam się odezwać przycisnął swoją dłoń do mojej twarzy i wskazał na niewielka szczelinę między budynkami -.! Jeszcze cię dorwę! Słyszysz? Nie uciekniesz przede mną!"
Kika. ♥


You give me happy
Nicole jest nastolatka, która wiele przeszła. Ma nadzieje, że swoje szczęście odnajdzie przy boku Harry'ego Styles'a. Poznali się w niezbyt sprzyjających warunkach. Czy pomimo choroby (niegroźnej) dziewczyny Harry zauroczy się w niej? Pomoże jej odnaleźć przysłowiowe światełko w tunelu? Przekonajcie się sami!
nike.69.1D


STILL  [zawieszone]
Lucy, córka znanego boksera. Jej  tata ma problemy z alkoholem i przemocą w wyniku czego bije matkę, a Lu ma obowiązek dbania o Brata. Pewnego dnia ojciec nakazuje jej pojawić się na jednej z jego walk. Poznaje tam Harrego- niebezpiecznego chłopaka, który nie ma zamiaru tak szybko zapomnieć o Lucy.
Jagodowa Mamba


Guardian angel
Summer, była zwykłą dziewczyną. Wychowanka domu dziecka, obecnie studentka na uczelni w Las Vegas. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, Prawda? Teraz ... Co byście zrobili gdyby ktoś, nawet dwóch takich ktosiów zaczęło was obserwować. Nie posuwają się do niczego innego prócz obserwacji. Zwariowała. Nie wytrzymała. Sama rozpętała burzę. Dziwne zdarzenia, morderstwa, zaginięcia. Do czego posunie się Harry- anioł stróż Summer, aby dotrzymać obietnicy, Kto będzie próbował ja zniszczyć. Jakie uczucie narodzi się pomiędzy Damon'em a Summer, Między Summer, a Harry'm. Jej życie nabierze innego pędu. Wszystko się zmieni, na czele z nią samą.
Wiktoria Ostrowska


Internetowy Przyjaciel
Pomimo, że Emmaline Brown, codziennie otoczona jest przyjaciółmi, czuje się samotna. Nie ma prawdziwych przyjaciół, nikt z otaczających ją ludzi nie zna jej naprawdę. Jej jedynym prawdziwym przyjacielem jest chłopak w internecie, chłopak, którego w prawdziwym życiu nie spotkała; osoba o nieznanym imieniu, której zwierza się ze swoich marzeń i tajemnic. Gdy przeprowadza się ze słonecznego San Francisco do małego miasteczka Holmes Chapel, stwierdza, że jej stosunki z nowym sąsiadem, Harrym Stylesem, nie należą do najlepszych. Konflikt trwa z sąsiadem, dziewczyną szuka pocieszenia u przyjaciela w internecie.Wtedy właśnie, jej dwa światy, on-line i nieaktywny niespodziewanie zaczną się ze sobą zderzać.
Karolina Winson


Rescued
Jestem pielęgniarka, mój ojciec strażakiem. Wielka tragedia. 23 Lipca 2014r. Wielki pożar. Spłonęło ponad 2 tysiące mieszkań. Tysiące ofiar, tylko jeden człowiek przeżył. On. Kanibal, morderca. Przestępca. Boję się jak cholera, ale jest w śpiączce wiec raczej nic nie zrobi, mojego ciała nigdy nie opuści strach w jego obecności, nawet kiedy będę przez niego bezlitośnie pożerana.
Julka Styl i Telo Horan


Moment for me  [zawieszone]
Marzenia- te spełnione i te nie nieodkryte. Każdy je posiada. Może jeszcze nie sięgnął po nie do serca, jednak  będą musiały być kiedyś w naszym życiu. Ona-na pozór poukładana dziewczyna, ale nie kierujmy się pozorami, bo to nas zbija z tropu...On- jeden z najbardziej pożądanych nastolatków na świecie. Nie był przekonany czy mogłoich łączyć oś więcej niż przyjaźń ... Jeszcze się zdziwisz, Hazz... Jak bardzo się myliłeś. Każdy z Nas czasem się pomyli, prawda? Nie ty, nie ja, lecz każdy. Bo marzenia są jedynym rajem, z którego nikt nie może nas wypędzić, przyszłość należy do tych, którzy wierzą w marzenia. Swoje marzenia. Więc miej... bo masz tylko jedno życie, ono nie będzie wiecznie trwać.
Karre Style


Were you pregnant?  [tłumaczenie]
Zostawił mi wiadomość, następnie zostawił mnie dla Taylor Swift, Kiedy byłam w pierwszym miesiącu ciąży. Nie wiedział. Nie chciałam psuć jego relacji, wiec trzymałam to w tajemnicy. Teraz widzę, po 3 latach Liam'a, on jest w szoku. Co się stanie kiedy przekona mnie do odwiedzenia innych chłopców z  One Direction? Ważniejsze, co Harry Powie?
Madison Beer


You are my dream
Dwie zupełnie inne osoby, lecz przyjaciółki, co się stanie kiedy wyjadą i zamieszkają razem? Czy ich przyjaźń przetrwa najgorsze? Paulina przez przypadek poznaje Zayna. Jej przyjaciółka  nie toleruje ani reszty chłopaków ani jego. Co połączy Paulinę i  Zayna? Czy dziewczyny będą się dogadywać? Mówią, że przeciwieństwa się przyciągają, teraz wiem, że to prawda .......
Paulina Malik


Replay
Thea Haynes ma niezwykłą moc, która pozwala jej zmieniać rzeczywistość. Może cofnąć się do dowolnego punktu z przeszłości i zmienić bieg wydarzeń. Jednak raz popełniła katastrofalny błąd. Nieświadomie spowodowała śmierć człowieka i nie nie potrafiła tego naprawić. Od tego momentu zamknęła się w sobie, odmawiając prób podróżowania w czasie. Nie różniła się teraz od innych. W chwili, kiedy ogłoszono rozwiązanie sławnego boysbandu One Direction, który stanowił ważny element w życiu dziewczyny, po śmierci jednego z członków na wierzch wyszła cała prawda i okazało się, że wokaliści już dawno nie mogli się ze sobą dogadać. Zdruzgotana Thea postanawia znowu wykorzystać swoją umiejętność i sprawić, by Harry, Liam, Louis, Niall i Zayn stali się dla siebie nierozłączni. Teraz wszystko może się zmienić. Pytanie, czy dziewczyna ich uratuje, czy zniszczy?
Akai Sora


Destinity and Hope
Dwie historie, połączone ze soba tak bardzo. Destiny, wzorowa uczennica, ostatnia w łańcuchu szkolnym. Hope, przebojowa, rozgadana dziewczyną która wprowadza się do Londynu. Przez całe to zamieszanie, Dasty poznaje Nialla - jednego z członków szkolnej elity. Hope podpada Tinie, szkolnej wredocie i jak na złość ... dziewczynie Harry'ego, który ma co do nowej uczennicy mieszane uczucia. Przyjaźń dziewczyn stanie się bardzo silna..
Julia Kasprzycka


Zbrodnia i nieprzemyślane Sprawy 
Historia jak każda: normalna nastolatka, normalni ludzie. Jednak Leila - wzorowa uczennica, spokojna, miła, uprzejma, towarzyska. Wpada w kłopot. Jak w każdej historii pojawia się ktoś kto chce zaburzyć i przeszkodzić dokonanie właściwego wyboru. Czy Leila da sobie radę?
Jedno jest pewne: nic już nie będzie takie samo.
Megan


Ucieczka od rzeczywistości
Ona-dziewczyną lubiąca zabawę, nastolatka nie bojąca się wyzwań. On -dorosły mężczyzna, narzeczony jej matki. Co się stanie gdy się spotkają? Miłość połączy ich, seks może nienawiść?
Katy Style


Dark secret
Diana wylądowała w domu dziecka. Nikt nie zna jej przeszłości. Nawet ona. Jeden fatalny dzień zmienił jej życie na zawsze. W wypadku zginęła jej najlepsza przyjaciółka. Nagle jej życie obróciło się o 180 stopni. Sen o białej postaci, glosy, które tylko ona słyszała. Przez to wszystko trafia do "piekła" na Ziemi. Gdy myśli, że jest dobrze pojawiają się osoby z czego jedna, która chce sie jej pozbyc. Czy Diana pozna swoją przeszłość i się z nia pogodzi? Czy jej przyjaciółka zginęła przez przypadek? Czy zdoła się pogodzić z rzeczywistością? Moze ta prawda ja zabiję?
Niewidzialna osoba dla Ciebie.


Dark Face - Fanfiction
Fan-fiction opowiada o historii zadziornej nastolatki i chłopaku o pięćdziesięciu twarzach. Ma siedemnaście lat i mieszka wraz ze swoim bratem. Pewnej nocy wraz ze swoją przyjaciółka wybierają się do klubu. Tam główna bohaterka poznaje chłopaka o kruczoczarnych włosach. On jest niebezpieczny i agresywny. Pokazuje jej to już w pierwszej chwili ich spotkania. Jak potoczą się ich losy? Czy nienawiść zmieni się w miłość?
Emma Czarny


Uprowadzona  [zawieszone]
Siadam na ziemi, krew z nosa i wargi mojego zaczyna Się sączyć. Widzę jak przez mgłę jego nogę, potem czuje ból, jakby wielka cegła spadła swoim kantem na mój brzuch. Ten ból miażdży moje organy i przez chwile świadomość. Mrok pokrywa wszystko co mnie otacza i w sumie to dobrze, przynajmniej nie nie czuję kolejnych ciosów zadawanych przez brązowookiego; najdziwniejsze,  nie są brązowe, gdy ostatni raz patrzę, są zielone. Prawdopodobnie to wytwór mojej wyobraźni albo po prostu kolejny straszny sen. Och, ile bym dala, żeby to był sen.
Rosie


Let us die young
Z każdą chwilą bliżej śmierci. Tik-tak... Kto powiedział, że choroba sprzyja romansom? Może chcesz się zamienić i zobaczyć jak to jest? Nie? Tak myślałam.
Sophie.N


Angels Friends
Ona- anielica, o której uczynkach Bóg zapomniał, oni- dwoje aniołów- ciemny i biały. Walczą o to, który będzie z nią. Księgi mówią, że od jej wyboru zależy życie ludzi. Jaką decyzję podejmie?
Aro Wesołych


Dakred
Zwyczajna dziewczyna i tajemniczy chłopak. Co się stanie gdy się spotkają?
Alex Jonh


Biznesmen
Seks, pieniądze, alkohol, kobiety, biuro, wysoka pozycja. Wszystko należy zrobić dla niego. Szefa najbogatszej i największej firmy w Londynie. Nie znosi sprzeciwu, odbytu i nieposłuszeństwa. Randki ma u swoich kobiet. Pieniądze grają u niego dużą rolę, podobnie jak jego pozycja. Dba o wszystko, co się wokół niego dzieje. Dostaje wszystko, czego tylko chce. Zapragnął jednej kobiety, której nie może mieć. Swojej asystentki, pewna siebie kobieta, piękna, nieposłuszna i ma niewyparzony język. Jest dla niego wyzwaniem, którego się podejmie. Czy oprze się jego urokowi? Namiętność, pocałunki, bliskość, przyjemność, miłość, może nienawiść? Czy bedzie tylko asystentką? Jednak czy tylko on pragnie jej serca? Co im nstanie na drodze? Pewność siebie, ambicja czy może godność?
Margaret


Sinister
Dwa podobne charaktery. Różne tak jednak. Razem tworzą mieszankę wybuchową. Czy flirtować i kłótnie na jedyne współpracy Moze Ich połączyć? Przeszłość lubi wracać i mieszać nam w życiu. W ich przypadku nie będzie inaczej. Julia Blackburn i Harry Styles. Ich spotkania to przypadek. Nie zawsze przypadek jest źródłem czegoś w dobrego w nasyzm życiu.
Asia Horan


Life With Harry Styles
Alice Smith 18-letnia mieszkanka Londynu, ktorej życie jest, dosłownie piekłem. Dzieciństwo spędziła w domu dziecka, w szkole Ja prześladują. Ma za soba wiele prob samobójczych. Harry Styles to 19 utalentowany chłopak. Mieszka sam w Londynie. Pewnego dnia widzi dziewczyne, ktora chce skoczyć z mostu. Ratuje ją i ponaje, Z dnia na dzień coraz bardziej się zakochują. Czy u jego boku znajdzie szczęście? Jak potoczą się ich losy?
Milka Swagerr


Jestes moim marzeniem
Dwie zupełnie inne osoby lecz przyjaciółki, co się stanie kiedy wyjadą í zamieszkają razem? Czy ich przyjaźń przetrwa najgorsze? Paulina przez przypadek poznaje Zayna, jej przyjaciółka nie toleruje ani jego ani reszty chłopaków przejść. Co połączy Paulinę i Zayna? Czy dziewczyny będą się dogadywać? Mówią, że przeciwieństwa się przyciągają, teraz wiem, że to rawda ...
Paulina Malik


Forever. Do you remember?
Zwyczajna dziewczyną, po stracie najbliższych osób postanawia wraz z przyjaciółka przenieść się do Londynu. Jej dotychczasowe życie było nudne, ale teraz? Wszystko się zmieni! Może nie do końca o 180 stopni. Czy jeden wypadek, zmieni uczucia pewnego chłopaka do niej. Czy to dla niego bedzie zupełnie obojętne? Czy Emka znajdzie siebie w tym wszystkim, czy sobie poradzi?
Julia aa


Dark Face - Fanfiction
Fan-fiction opowiada o historii zadziornej nastolatki i chłopaku o pięćdziesięciu twarzach. Ma siedemnaście lat i mieszka wraz dziewczyną ze swoim bratem. Pewnej nocy wraz ze swoją przyjaciółką wybierają się do klubu. Tam główna bohaterka poznaje chłopaka o kruczoczarnych włosach. Jest niebezpieczny i agresywny. Pokazuje jej to już w pierwszej chwili ich spotkania. Jak potoczą się ich losy? Czy nienawiść zmieni się w miłość?
Emma Czarny


Two pieces  [zawieszone]
Sheila osierocona siedemnastolatka, która chce  uciec przed przeszłością. Spycha ją do najmroczniejszych zakamarków swojej podświadomości. Kiedy w życiu dziewczyny pojawia się blondwłosy mężczyzna, wspomnienia z dawnych lat zaczynają do niej powracać, ona sama jest zmuszona do opuszczenia rodzinnego Londynu. Schronienie znajduje w niewielkim miasteczku Whitby. Tam poznaje nieco dziwacznego Louisa i szybko się z nim zaprzyjaźnia. On jednak skrywa pewną tajemnice, która powoli wypala przejście od środka. Czy dwójka na pozor zupełnie innych ludzi moze przywrócić sobie nawzajem radość życia?
▲ kotna ▲


Party  [zawieszone]
18-letnia Nicole jest bogata, szanowaną i pewna siebie dziewczyną mającą wysoka opinię u innych. Jak kżzda nastolatka uwielbia imprezować i dobrze się bawić. Któregoś dnia jej ojciec dostaje wyższe stanowisko w pracy  i muszą przeprowadzić się do Londynu. Zmuszona jest opuścić swoją ukochana Warszawę zostawiając tam swoich przyjaciół i to co dotychczas osiągnęła. Mimo, że jest już pełnoletnia nie może sprzeciwić się rodzicom i zostać. Przez pierwsze tygodnie w Londynie zupełnie odcina się od świata. Jednak któregoś dnia postanawia w końcu wyjść z czterech ścian i poszukać towarzystwa. Zupełnie przypadkiem poznaje Holly i Mike'a, z którymi idzie na imprezę urodzinową, która zupełnie zmieni jej życie i sprawi, że za nic nie będzie chciała wracać z powrotem do Polski. Jakie czekają ją przygody, dowiesz się czytając.
Nicole Stamp


Black destiny  [zawieszone]
Nie jestem zwyczajna dziewczyną - Mój sekret jest inny. Czy jestes gotów przyjąć konsekwencje poznania MRS? jestem śmiercią. Zrodziłam Się ze światłości, lecz ciemność rzuciła na mnie klątwę. Nie jestem w stanie dostrzec istot ciemnosci ale znacznie utrudnia, aalke, naprawde. Na dodatek kazdy, kogo pokocham, zginie. Przysięgam, że jeżeli kiedykolwiek spotkam Lucyfera, zabiję go. Po przeprowadzce do małego miasteczka Koszmar spotykam jego - atrakcyjnego szatyna o hipnotyzujących oczach z moich snów. Zwyczajna historia? Pewnie tak, gdyby nie fakt , że jest bardzo tajemniczy Harry, ja zaczynam słyszeć potworne głosy, napawające mnie strachem.
Karolina Winston


I'll take care of you. Promise? Promise.  [zawieszone]
Harry jest członkiem zespołu One Direction.Lubi być w centrum zainteresowania.Louis ściąga całą  uwagę na siebie i Harry jest chorobliwie zazdrosny . Harry ciągle syczy, bo wszyscy interesują się Louisem i tylko Louis interesuje się Harrym.
Loueh


Miłość jest moją największą słabością  [zawieszone]
Czy można wybaczyć zdradę? Jak poradzić sobie w nowym miescie pełnym ppkt i wrogo nastawionych obcych ludzi? Miłość - Czy może wszystko przetrwać? Przyjaźń - Czy może przerodzić się w cos głębszego? Co przyniesie los Kimberly Jennifer Clarke fotomodelce z Londynu, narzeczonej słynnego Nialla Horana z One Direction? Wszystkiego dowiecie się czytając to opowiadanie.
WariatkaHoraanka ^^


Haunt | Harry Styles Fanfiction [tłumaczenie]
Carrie, normalna nastolatka, z normalnymi problemami to jednak zmienia się,gdy przeprowadza się do nowego domu. Słyszy krzyki, których nikt nie słyszy, widzi krew, której nikt nie widzi. Najważniejsze, Harry jest jej dręczycielem. Codziennie zjawia się u niej, wraz z nim wszystko co najgorsze. "Tworzymy okropności aby pomoc sobie z rzeczywistością"
Kliii ♥


Sign
Młoda dziewczyną, nowa w szkole i mieście, ściąga na siebie niebezpieczeństwo. Jej przyjaciel odradzał dziewczynie towarzystwo przywódcy gangu, lecz nie wie o ich układzie. Amber i Zayn zawarli układ, chłopak nie skrzywdzi jej ojca i przyjaciela, jeśli dziewczyną będzie mu oddana,czy uda jej się uchronić bliskich?
Izabela Gieroń


There is no other way, I get the final say
Jessica Nelson przeprowadziła się po rozstaniu z jej chłopakiem Billem Kaulitzem do Londynu. Na studiach poznaje Harry'ego- typowego chłopaka z przeszłością, o której wiedza tylko jego najbliżsi, oraz jego czterech przyjaciół. Po pewnej imprezie Jessy i Harry wpadną w kłopoty. Taki obrót spraw sprawi, że przeprowadzą się do spokojniejszego miasteczka w Wielkiej Brytanii. Przez dwukrotne pobyty w szpitalu zaczną się do siebie zbliżać. Ale czy nic nie stoi im na drodze do szczęścia? Może ktoś będzie to próbował zniszczyć na co czekali od dawna?
Madlen Anioł


Jasna strona ciemności
Sprzedana ... Siedzi w tym już o wiele za długo ... pojawia się on ... Kupi ja, ale czy dla siebie? ... Wraca do brata ... lecz nie może tam zostać ... Czy z nim będzie bezpieczna? ... Może sprawy nie potoczą się tak jak powinny? ... Czy zniszczą ją nowe osoby? ... Czy się spełni marzenie? ... Ucieczka, śmierć ... wojna ... Szczęście czy smutek? ..,
Nicol Andzia


This is my oath to you
Dziewiętnastoletnia Nikki Howard jeździ po całym świecie z rodzicami ponieważ jej ojciec ma taka prace. Nie chodzi do szkoły bo nie opłaca jej się. Pewnego razu jej tata dostał wiadomość, że znowu muszą się przeprowadzić. Jednak ta przeprowadzka wszystko zmieni. Na jej drodze stanie chłopak nawet kilku. Jej życie obróci się o 180 stopni.
Coco; 3


Dark Angel  [zawieszone]
Jestem Rose Grey. Mam 17 lat. Mieszkam sama, ale krótko. Jeszcze do tej pory myślałam, że jesteśmy szczęśliwa rodzina. Jednak od pewnego czasu coś zaczęło się psuć ... Tata do domu przychodził coraz rzadziej i na krótko. Jak już przychodził to był bardzo rozdrażniony. Kilka razy na moich oczach uderzył nawet mame. Prosiłam, aby tego nie robił, ale .. oboje zachowywali się  jakbym nie istniała. Coraz częściej mama była zła. Wściekała się o wszystko. Chociaż przeważnie to  ja sprzątałam, gotowałam, prasowałam. Nie obchodziło ją nic. Ciągle tylko siedziała na kanapie i piła. Ja  musiałam wszystko robić. Dlatego właśnie uciekłam. Miałam dość tego, jak oboje mnie traktują. Traktowali. Pewnego dnia spotykam dwóch niby zwyczajnych chłopaków. W końcu nadszedł czas, Kiedy dowiaduje się prawdy o swoim życiu. Jeden z tych dwóch Jest mi przeznaczony, tylko który? Jeśli wybiorę złego, drugi umrze. Przede mną wiele trudnych decyzji. wiele kłopotów i tak mało czasu ...
Jagodaa Dąbrowska


Feelings are destroying you  [zawieszone]
Mam mało z ideału, mało potrafię, słabo gotuję. Mam dwie lewe ręce. Często coś tłukę, a gdy je nieumiejętnie sprzątam kawałki szkła wbijają mi się w stopy. Ranię. Czasem nieświadomie, ale mam słabą pamięć do obietnic, w ogóle mam słabą pamięć. Udaję, że mam rację, gdy wcale jej nie mam. Mało mam z ideału, ale z tych wszystkich modelek, pięknych kobiet, które mogłeś mieć i tak wybrałeś mnie. Szarą myszkę trzymającą się na uboczu, nigdy nie rzucającą się w oczy, dla której idealnym towarzystwem jest ciepły koc, kubek gorącej herbaty i powieść romantyczna, którą czytałam wiele razy i za każdym przeżywałam na nowo. Byłeś dla mnie jak ulotny sen. Jak coś pięknego. Czego bardzo pragnęłam, choć dobrze wiedziałam, ze jesteś poza moim zasięgiem. Wiedziałam, że jesteś niebezpieczny. Raniłeś każdego po kolei, nie zważałeś na niczyje uczucia. I choć wielokrotnie mnie przed tobą ostrzegano, to nie udało im się mnie powstrzymać przed pokusą spróbowania zakazanego owocu. którym byłeś ty. Louis William Tomlinson.
нσρє ♥


Satanic verse
Samotna dziewczyną po kilkunastu latach ma rodzinę? Jest obrażana wyzywana, ale czy jeden mężczyzna zmieni jej życie. Poznaje Alex'a wszystko się układa .. Zaczyna wierzyć. Ale jedna chwila może zmienić wszystko. Jedna osoba. Jeden chłopak o ciemnych oczach. Zayn bawi się Holly. Ale czy z tej zabawy, gry urodzi się prawdziwe uczucie? Wygrają gdy wróci ktoś z ich  przeszłości? Dadzą rade i będą szczęśliwi?
Paulaa


Woman with a demons
Hope  jest zwyczajna dziewczyną ... No może nie do końca ... Ma czysta krew, Dlatego nie jest bezpieczna w świecie pełnym wampirów, demonów, wilkołaków i aniołów ... Kiedy miała 11 lat rodzice oddali ją do psychiatryka. Teraz po 8 latach spędzonych w małym pokoju z pomocą swojego opiekuna- Nicka ucieka. Zamieszkuje w domu odziedziczonym po swojej babci koło na pozór zwyczajnej piątki chłopaków. Z jednym z nich wiąże przeszłość ... Jednak największym jej problemem jest zaborczy Harry Styles, który obrał ja za swój cel. Czu Hope uda się zapomnieć o przeszłości? Czy wreszcie jest bezpieczna? Czy oni ją znajdą? I Harry ... Szantaż czy miłość?
Mój jednorożec nazywa Się Horan


Le ciel de la terre
Ana jest dziewczyną z dobrego domu, jej ojciec i matka to prawnicy, jednak matka nie docenia tego co ma i zdradza go. Od tamtego czasu dziewczyną z porządnej nastolatki, zmienia się w pełna goryczy i złości nastolatkę, która ma przy sobie tylko przyjaciółkę Amy. Jej życie zmienia się, gdy spotyka Harry'ego Styles'a. Chłopak składa jej nietypową propozycję, która ma mu pomoc w odzyskaniu kogoś , tylko jeden warunek dziewczyna ma: "obiecaj mi, że się we mnie nigdy nie nie zakochasz ...". Wszystko byłoby idealnie, gdyby to właśnie jej uczucia i serce dotrzymały umowy, przez słabość i swoją głupotę traci kontrolę co prowadzi do tragicznych wydarzeń...
Olciaa


Victim
Historia opowiada o spokojnej dziewczynie, która ma zaplanowaną całą swoją przyszłość. Kiedy poznaje Harrego Stylesa, zostaje jego ofiara. Znęca się nad nią na każdy możliwy sposób. Popełnia w stosunku do niej wiele błędów, jednak o jeden za dużo. Pewnego razu się odwracają role i Harry zostaje ofiara.
Niebo Branks


Charm Fanfiction
Historia o zwykłej dziewczynie - Holly White i gwieździe jednego zespołu - Harry'm Styles'ie. Ona ma za zadanie pisać artykuły o One Direction, on próbuje ją w sobie rozkochać ... Jednak jego uczucia zamieniają się w coś więcej .. Zaczyna do niej coś czuć,  nie spodziewał się tego kompletnie. Pomimo ich dwóch różnych światów, stara się przełamać granice, która pomiędzy nimi jest, przy okazji wykonując powierzone zadanie ... Jakie są uczucia Holly do Harry'ego? Uda im się pogodzić  dwa różne życia?
bambus99


Undercover Girl
Alex Bennet jest międzynarodowym szpiegiem. Jej Szef - Mark pewnego dnia ogłosił, ze ma opuścić Manchester i wyjechać do Londynu. Jej zadaniem jest szpiegować Harry'ego Styles'a - jednego z największych przestępców w Londynie. Musi sie z nim zaprzyjaźnić i zdobyć jego zaufanie. Czy uda się jej? Może ktoś lub coś jej przeszkodzi?  Dowiesz  się czytając.
Heartbreaker


Teenage rebel
Dziewczynka: Kochasz mnie? Chłopczyk: Kocham! Dziewczynka: Tak jak dorosły? Chłopczyk: Nie! Ja cię kocham tak naprawdę.
Weronika Payne


Our little secret  [zawieszone]
Podczas imprezy na, której byli rodzeństwo Styles znika Harry. Amelia, Siostra Hazzy załamuje się. Do tego wszystkiego Louis docina dziewczynie i osądza ja o zaginięcie Harrego. Co się stało z chłopakiem? Czy żyje? Niall będzie starał się pomóc dziewczynie lecz na marne. Wtedy zacznie zbliżać się do niej Zayn. Czy jej pomoże? Między nimi coć zaiskrzy?
K. Tommo


Dirty Love
Choć minęło już tyle czasu ja wciąż  czuje ból, smutek i nie czułam radości. Nigdy nie doznałam miłości ale zawsze pozostaje nadzieja prawda? Jest małe światełko, które zawsze jest w nas w naszych sercach i duszach jest to nadzieja, nasza nadzieja, nie ważne jak maleńka może być, ale zawsze jest.Moje życie zmieniło się tak .... szybko jak błyskawica na niebie w deszczowa noc wtargnęła do  niego .Tak właśnie jak błyskawica zaznałam miłości tylko czy szczerej?
Karolina Żurek


Marzenia Się spełniają
Dwie najlepsze przyjaciółki Katy i Kinga maja jedno marzenie poznać ich. Co się stanie jeśli marzeniem była tylko przyjaźń, a przyjdzie co innego ?? Co będzie jeśli dwie uparte osoby  wpadną na siebie i w swoich wizjach pomieszają życie?
KingaiKaty Horan


Harry's slave
Rok 2043. Świat został opanowany przez rządzę władzy i walkę o posiadanie podległych. Szesnastoletnia Scarlett zostaje nabyta przez jednego z najważniejszych ludzi w tym interesie, aby stać się niewolnicą i służyć dla jego potomka w willi, Harry'ego Stylesa.
pandasbooty


City of the fallen
Doncaster to niepozorne miasto, w którym dzieją się okropne rzeczy. Tu właśnie trwa zaciekła walka pomiędzy dwoma potężnymi gangami- Devil i Dangers. Piękne kobiety, przystojni mężczyźni i żądza bezkompromisowej władzy, której nie mogą powstrzymać. Effie i Bree vs Louis i Harry. Kto wygra gre bez zasad? Kto nie ulegnie pokusom i odrzuci swoje uczucia na bok?
Isabel Brown


Abducted
Meg miała wszystko: dom, rodzinę, przyjaciół. Po okrutnej śmierci chłopaka rozwiązuje gang, przestaje imprezować i zaczyna od początku żyć, w czym pomagają jej oddani przyjaciele. Pewnego wieczoru udaje się z nimi do klubu, Gdzie ma miejsce straszne wydarzenie, dziewczyną zostaje oczarowana przez parę zielonych oczu, które nękają ja później każdej nocy. Po kilku dniach gdy Ich właściciela ją spotyka, jej życie zamienia się w piekło.
Ola Styl


It's nothing, princess
- Panno Black, ile jeszcze to pani zajmie? - Słyszę zniecierpliwienie w jego głosie. Cholera, dlaczego ja się na to zgodziłam? Może mogę jeszcze zrezygnować? Rozważam w myślach, jednak zaraz przypominam sobie, że podpisałam roczny kontrakt. Spoglądam na swoje odbicie w lustrze. Mam na sobie tak skąpe bikini, że czuje się naga. Jak mam pokazać się w tym ... czymś? Dotychczas miałam tylko sesje, na której nosiłam zwykłe, firmowe ubrania. A teraz pierwszy raz w stroju kąpielowym.
Błąd & Kinss Wo


Silent words
Dzieciństwo powinno przynosić ze sobą dużo cudownych wspomnień, chwile z tamtych lat powinny dawać wiele radości, refleksji i tęsknoty. Co, jeżeli ktoś stara się wymazać swoją przeszłość z pamięci? Opiekuńczy rodzice, kochające się rodzeństwo, domowe zwierzątko i dom z ogródkiem - czyli typowe "realia", ale czy dla wszystkich? Nawet taka typowa rodzina może kryć wiele mrocznych sekretów, które za wszelką cenę starają się chować przed światem, bo gdy tylko sąsiedzi dowiedzieliby się co skrywają ich cztery ściany, na pewno zniszczyliby ich reputację.
Natalie HS


Forgive
Miłość. Miłość uważana żart za Cud Natury, za wspólnie moze zdarzyć Najlepsze w życiu człowieka Się. Kazda dziewczyną o Niej Marzy. Kazda, z jednym, Małym wyjątkiem. Tym wyjątkiem jestem ja. Tak, uważam, ZE NIE Potrzebna Miłość zart. Wiążą SIE Z. Nia sam Problemy. Boję się jej.Pewnego DNIA, ojciec uderzył Mnie w Glowe. Mama Od niego Uciekłyśmy z. Poznałam dwójkę moich pierwszych w życiu Przyjaciół.
Kaya Stylinson


Fuck fame, I'm going home  [zawieszone]
Mała, zagubiona Kaya, dołączył Harry Styles. Walka, potłuczone talerze i dużo muzyki. Wszystko wraca. Czasem wspomnienie muśnie tylko umysł, przywracając znaczenie odczuwanego bólu czy  szczęścia. Czasem wraca ze zdwojoną siłą, kopie w brzuch i już nie odchodzi. Zabiera cząstkę, tę która dawała mi siłę. Na miejsce siły przychodzi bezradność i tona cierpienia. I chociaż, udaje, że jest  normalnie, manipuluję sobą i innymi, zawsze znajdzie się ktoś kto budzi  potwora ze snu.
Kaja Kat


Don't judge me by my look [tłumaczenie]
"Dlaczego się mnie nie boisz ?" Zapytał patrząc mi prosto w oczy. "Miałabym? Znaczy dlaczego, nic mi nie zrobiłeś." Powiedziałam. "Ale nie słyszałaś co o mnie mówią? Że jestem niebezpieczny? Złą wieścią? Problemem?" Zapytał odchylając się do tyłu na krześle. "Słyszałam, ale na to nie znaczy, że muszę cię oceniać. Powiedziałam. "Ale co, jeśli, to prawda?" Zapytał przybliżając się do mnie. "Wciąż nic mi nie zrobiłeś, wiec się nie boje." Powiedziałam, kiedy nauczyciel wrócił do klasy.
Patrycja Whitmore


Charm
Jeden wieczór, jedno spotkanie, jedna piosenka, dwa różne światy. Jedno życie sławnego wokalisty zespołu i drugie zwykłej studentki dziennikarstwa. Harry miał zauroczyć i owinąć sobie wokół paluszka Holly, tylko po to aby ją powstrzymać od pisania artykułów o One Direction, które były niekorzystne dla ich reputacji. Jednak,  uczucie, które miało być nieprawdziwe, zaczyna nabierać większej wartości ... Jakie są ich wzajemne uczucia? Uda im się połączyć swoje światy i odnaleźć wspólny jezyk? Jak potoczy się ich życie? Będą prowadzić je osobno czy razem?
bambus99


Special
Kinga przeprowadza się z rodzicami do Londynu- miejsca, które kocha, bardziej niż swoją "ojczyznę" .Przez przypadek poznaje swojego idola, ze swoimi przyjaciółmi który otwarcie mówiąc trzyma ja przy życiu ... sława chłopaka zaczyna ich troche przerastać.Miłość ... czy przyjaźń? Co łączy tych dwoje?
KJ


Bezcenny dar [część II]
Harry jedyny ocalały z katastrofy lotniczej. Uczy się na nowo żyć i stara sobie wszystko przypomnieć. We wszystkim pomaga mu piękna wolontariuszka. Z biegiem czasu coraz bardziej Harry przywiązuje się do pięknej Ariela i jej małej córeczki Samanty. Przychodzi czas, żeby wrócić do Londynu. Musi pokazać, że żyje. Czy tam będzie miejsce dla niego? Czy zdoła wrócić do starego życia? Czy wróci do ukochanej, która już go opłakała, czy może znajdzie szczęście u boku kogoś innego?
Klaudyś


Maybe someday
Ona nie chciała jako dziewczynka bawić się lalkami, wolała się bić. Co wyrosło z takiej dziewczyny? Czy, ktoś może ją zmienić? Sprawić, aby umiała okazywać uczucia? Czy powinna zaufać?
Alex Jonh


Dollhouse  [tłumaczenie]
Jedna impreza zmienia życie zwykłej dziewczyny, Holly zostaje porwana i zmuszona do bycia lalka, Mieszka w dollhousie (domku dla lalek) wraz z innymi lalkami. Życie jest monotonne, bolesne kary ... Do czasu aż strach przejmuje władzę. On stoi za wszystkim - Harry, Harry Styles.
artithamiracle


Wish I was her
Nora jest na pozór silna dziewczyną, stara się pokazywać, że wszystko jest w porządku, w środku Nawet  bije się z wspomnieniami oraz z rzeczywistością jaka ją otacza. Za wszelką cene stara się zapomnieć, jednak czy jej się uda? Co się stanie gdy starsza siostra powróci do domu z jej chłopakiem którego przedstawi rodzinie? Kim okaże sie nowo przybyły? Wiele tajemnic, brak odpowiedzi na pytania, zdwojony przypływ wspomnień i uczuć, czy dadzą rade losowi? Tego  nie wiedza nawet oni.
harry justin


It isn't simple
Skyler nie jest taka, jak inne urządzenia. Inteligentna, szalona, zdeterminowana i odważna buntowniczka wraca do Londynu. Jednak podczas jej kilkumiesięcznej nieobecności w mieście sporo się zmienia, a ona próżnuje, nie chcąc powrócić do pracy. Zamieszkuje u kuzyna, ponownie spotyka przyjaciół i wraca do tego co kocha. Dla niektórych moze być jedna wielka chodzącą tajemnica, rowniez dla bliskich. Czy jednak pewien chłopak o szmaragdowych oczach moze pokrzyżować jej plany? Czy jej sekrety w końcu ujrzą światło dzienne?
Nika


Arabella  [zawieszone]
Arabella nie jest przeciętną dziewczyną. Mimo młodego wieku, słynie ze swojego wyrachowanego i braku skrupułów zachowania. Handel narkotykami, kradzieże i morderstwa, to dla niej niemal codzienność. Pomimo jej wysokiej pozycji w Anglii, ze swoimi współpracownikami razem, zmuszona jest uciec. Za cel obstawia sobie Nowy Jork. Właśnie wtedy zaczyna się jej przygoda z Harry'm, który okazuje się być sąsiadem Belli. Brunet to również nietypowa osoba. Chłopak jest studentem, a jednak nie posiada życia towarzyskiego. Powszechnie nazywany jest największym frajerem na uczelni ze względu na wyjątkowo dziecinne zachowanie, ubiór i upodobania. Styles uwielbia komiksy i byłby gotowy dla nich wszystko poświęcić. Ponad  dorabia w sieciach fast-food. kiedy jednego niefortunnego dnia spotyka swoją nowa sąsiadkę, totalnie traci dla niej głowę. Nie zdaje sobie on jednak sprawy, tak naprawdę czym się zajmuje Bella. Jednak gdy nadejdzie czas, główna bohaterka  na oczach chłopaka zamorduje groźnego członka Gangu, obydwoje zrozumieją, że nie są  bezpieczni, a w najbliższym czasie okaże się, że jedynym wyjściem będzie wspólna ucieczka. Czy  Arabella dzięki swojemu negatywnemu nastawieniu zmieni natrętnego sąsiada? Czy w końcu poczuje coś więcej niż odrazę?
zamknij Się


Sweet Deal
Anabel Smith jest obiecującą dziennikarka. Jednak brakuje jej tego, co niezbędne by zaistnieć w tym zawodzie - "pleców" *. Za sprawa przypadku, spotyka - młodego biznesmena Harry'go. Trudne dzieciństwo zrobiło z niego nieczułego í aroganckiego milionera dla którego jedyna liczącą się rzeczą są pieniadze. Proponuje dziewczynie pewien układ ... Z biegiem czasu odkrywają swoją wspólna pasje. Czy Anabel uda się wzniecić płomień w jego skutym lodem sercu?
Karolina Żmuda


You don't want me
Mam czterech Braci. Wszyscy są starsi ode mnie. Wyobraźcie sobie jak czuję się w domu z samymi facetami? No dobra, żartuję, wcale nie jest tak źle. Wszyscy są bardzo opiekuńczy i kochani, wiec nie nie czepia się mnie nikt w szkole Się, bo chyba kazdy wie, że w razie czego będzie mieć na karku całą czwórkę. Właśnie zaczynam liceum. Z jednej strony wiem, moi bracia będa mnie pilnować, ale ... Czasem gdzieś w mojej głowie pojawia się pytanie: Co by było gdyby ktoś im się postawił?
Annie Kaie


Perfect
"Seryjny morderca Harry Styles jest wciąż na wolności. Dwie dziewczyny zaginęły, czy to jego sprawka, kto będzie następny?" Nagłówek najnowszych gazet paraliżuje miasto. Amy będąca ofiara Harry'ego jeszcze nie wie co ja czeka, litry wylanych łez i ogromne cierpienie, nadal nie wszystko czego doświadczy dziewczyną.
Lena Smith


Goodbye - Harry Styles Fanfiction  [zawieszone]
"Zawsze bedziesz moja .. - Mowi przyciskając mnie do swojej klatki piersiowej, splatając nasze dłonie -.? .. Jeśli kiedyś zapragnę być z kimś innym -pytam zerkając na jego wiedziałam, że tak się nigdy nie stanie, nie dopuszczałam tej myśli. Ale chciałam znać jego odpowiedź. - Jeśli naprawde bedziesz tego chciała, pozwolę ci odejść, ale zawsze bede o tobie pamiętał .. Jeżeli mam cie oddać w ręce lepsze niż  moje Rose .. -dodał po czym złożył pocałunek na moich delikatych wargach ".
Trish.


It's nothing princess
'' - Ściągnij góre od stroju, księżniczko. - Stoję oniemiała, non nadal robi zdjęcia. - Co? - Mój głos jest cichy. Mam nadzieje, że mnie usłyszał.Dziwne, wcześniej się tak nie zachowywał. - No dalej, to nic wielkiego. Wszyscy robią takie zdjęcia.. Możesz zasłonić swoje piersi później rękoma. - Zawołał od niechcenia. Wszyscy tak robią? Dziewczyny też? Zaczynam sobie w myślach powtarzać, że kiedyś będę sławną modelka w końcu  rodzice będą ze mnie dumni. Drżącymi dłońmi zaczynam odwiązywać supeł na mojej szyi. - Właśnie o to chodzi, księżniczko ''.
Kinss Wo


Monster | Harry Styles fanfiction
Z pozoru dom jest spokojnym miejscem, jednak nie wszystko nieraz wydaje nam się realne. Diabeł jest rzeczywisty. To nie stwór z czerwonymi nogami i ogonem. Moze być piękny. Upadły anioł, jego królestwo, dom, w ktorým uwięzione są Dusze. O tak, Twoja rownież, ale kto wie, może to właśnie tam się spotkamy? W każdym razie byłoby miło. Jestem Harry. Jestem martwy. Chcesz się przyłączyć?
Lana Banana


Od przyjaźni do miłości.
Dziewczyną, która straciła matkę zmieniła się. Jej ciotka,która się nią zaopiekowała nie mogła sobie dać rady. Lecz pewnego dnia Jessica poznaje chłopaka w lokach i jego przyjaciół. Harry zdobył jej serce, dzięki niemu trochę ona się zmienia na lepsze. Jest jak w bajce. Ojciec, który zostawił je, wraca i chce odnowić kontakt z córka. Jest coraz lepiej. Jess zaprzyjaźnia się z chłopakami szczególnie z jednym. Lecz pewnego dnia dochodzi do próby gwałtu. Dziewczyną zamyka sięw sobie i jest przestraszona. Jej przyjaciele ratuje ją i może się wydawać, że będzie się jakoś układało, ale miłość krzyżuje plany. On się w niej zakochał, a ona? Przecież ma chłopaka. Wychodzą tajemnice na jaw,  dziewczyna nie wie co ma z tym zrobić? Czy wybaczy ukochanemu? Czy ich związek nie przekreśli się na zawsze? Da przyjacielowi szanse, który walczy? Czytaj, a się dowiesz ...
Nadzieja.


Mystery - Harry Styles Fanfiction
Miałam zacząć nowe życie. Z dala od przeszłości, moich problemów... Jednak los chciał, bym znowu cierpiała, bym cierpiała tak, jak wtedy, kiedy straciłam moich bliskich. Rodziców... mojego małego braciszka. Te dwa lata dały mi wiele do myślenia. Zaczęłam się uśmiechać, śmiać... Znowu wróciło. Ból. Na zawsze wraca, wraca wtedy, kiedy nie jest potrzebny.
Jull


Battle
Wspomnienia z przeszłości nawiązują do dziei w czasie teraźniejszym. Niezwiązane sprawy, zemsty. Jedynym celem w jej życiu,to zrobić to co chciał jej ojciec, dokończyć to co zaczął, ale przecież nie może pójść za prosto. Pojawia sie on. Robi wszytko aby patrzeć jak cierpi, Jego zadaniem jest ja zabić. Ale co się stanie, gdy na ich drodze pojawi się ktoś jeszcze? Ktoś kto złączy ich, aby przeżyć? Jedna dzielnica. Dwa Gangi. Jeden wróg. Jak skończy się ich historia?
Jeden Kierunek


Sexton Dom  [tłumaczenie]
Młody Mężczyzna o imieniu Harry Styles zadecydował przenieść się do starego domu Sextonów na końcu Maple Grove. Dom jest znany z tego,  że jest on nawiedzany przez Anne Sexton. młoda córka właściciela została uderzona przez piorun na strychu około sto lat temu. Harry nie wie o tym, co może znaleźć w Wieży
Gumisie


You're my kryptonite
Główna bohaterka- Melanie Hemingwaya. Jest dziewczyną, Która ma dokladnie zaplanowane swoje życie. Jest wschodzącą pisarką i do wlasnie dążenie do sukcesu postawiła na pierwszym. W gre nie wchodzi żadne uczucie, jednak czy kiedy pozna jego zrobi ustępstwo od tej reguły?
Natalia Małecka


New  [zawieszone]
Lolly jest zwyczajną siedemnastolatką ktora uczęszcza do przed ostatniej klasy liceum. Ma trójkę swoich ukochanych przyjaciół oraz dostała sie do drużyny chiliderek. Niestety, jej życie nie  jest tak piękne jak każdemu się wydaję iż ma nadgorliwą mame oraz mnóstwo kompleksów i innych problemów. Harry nietypowy osiemnastolatek. Ciagle imprezuję i ma pełno tatuaży.Jest pewny siebie , jego najwiekszym hobby to podrywanie dziewczyn. Wszystko się zmienia kiedy Harry wraz ze swoim przyjacielem przeprowadzają się do małego miasteczka w Angli. Harry przez swoje tatuaże i inny tryb życia zostaję potępiony przez równieśników. Mówią na niego "dziwak", ale ja nie przejmuję się tym. Nie moze od czasu do czasu kogoś pobiję. Co się stanie jeżeli te dwie osoby się poznają. Czy Harry wprowadzi w świat imprez Lolly i alkoholu Czy może brunetka nauczy chłopaka pozornej odpowiedzialności.
CoCo


Why?
Ona, 19 lat zostaje uratowana przez przystojnego chłopaka o imieniu Louis, który wymusza od niej 7 spotkań. Niechętnie godzi się i zaczyna coś między nimi iskrzyć. W między czasie poznaje jego przyjaciela Harryego, który "mąci" jej w głowie. Jej życie zmienia się diametralnie po wypadku ...
Patrycja Tomlinson


Love is deaf
Dawno, dawno temu... tak właśnie zaczyna się większość bajek, które czytano Nam w dzieciństwie. Historia, którą chciałabym Wam opowiedzieć w pewnym sensie jest bajką. Bajką dziejącą się w Naszych czasach. Za górami, za lasami, za oceanem, w dalekim kraju zwanym Wielka Brytania, w dużym miasteczku nazywanym Londynem,  żyła dwójka Naszych bohaterów. On- książę i Ona- dziewczyna z niższych sfer. On, chłopak z wielkiego świata, przystojny, kochany przez miliony. Ona, piękna, utalentowana, odrzucona. Ich całkiem przypadkowe spotkanie zmieniło życie obojga. Spotkanie  nauczyło tych dwoje bardzo wiele. Historia ta opowiada o najważniejszych w życiu człowieka wartościach. Miłość, przyjaźń, poświęcenie;. Tylko niektórych umiejętności nauczył się książę i dziewczyna. Bajki, które słyszeliśmy w dzieciństwie bardzo często kończyły się dobrze. Najczęściej bohaterzy "żyli długo i szczęśliwie". Jednak czy Nasza bajka będzie pozytywna? Czy książę i dziewczyna, oboje przekonani o życiu w złych czasach, odnajdą samych siebie w tych zabieganych czasach? Czy ona będzie miała na tyle odwagi, by odnaleźć się w jego świecie? Czy będzie potrafił odnaleźć się w świecie, w którym musi żyć ona? Czy miłość naprawdę zwycięży przeszkody? Czy możliwe jest zakochanie, prawdziwie romantyczne, bajkowe bez pieniędzy, kariery i egoizmu? Czy gdy odnajdą siebie, uleczą się nawzajem?
małaW.


I love my passion and i love you  [zawieszone]
Kanał Roxanne dobrze prosperuje, dziewczyną odnosi coraz nowsze sukcesy. Aby podbić oglądalność wymyśla nową serię, w której ze znanymi osobami nakręca wyzwanie lub wywiad.Na pierwszy ogień idzie ulubiony zespół jej przyjaciółki- One Direction.
Głupi Nephilim


Numb
Florencja - dziewczyną z biednej rodziny z trudnym dzieciństwem. Darcy - córka prawnika i modelki, która  nie wytrzymała presji. Narkotyki połączyły dziewczyny i  one mogą je rozłączyć.
tofi Oraz małaW.


Change destiny
To wszystko nie jest takie proste jak nam się wydaje. Felicia miała koszmarne dzieciństwo i tylko opowiadania ratowały ją przed męczarniami dnia codziennego. Kiedy w przyszłości jedno  znich zaczyna się sprawdzać, Fefe orientuję się, że zaczął się wyścig. Wyścig nie o diamencik,c zy kto będzie pierwszy. O to, czy przeznaczenie się dokona. Czy Fefe może zmienić przyszłość? Tylko od niej zależy to co się wydarzy.
Angie Rose


Fearles  [zawieszone]
Dwulicowość... o której wiedziała tylko ona. Miłość... którą darzyli ją tylko na pokaz pokaz. Ich cudowne oblicze... Które było tak bardzo znane wśród innych. Gdy zostawali sami, gdy nikogo nie było przy nich, nie okazywali jej nawet tej "udawanej" miłości. Miłości, której tak pragnęła. Potrzebowała ich, potrzebowała ich bliskości, potrzebowała tego, by zainteresowali się nią. Miłość- przez była jedną z jej najważniejszych potrzeb. Mimo, iż wyglądało na to, że dziewczyna w środku jest szczęśliwa- niezmiernie cierpiała. Tkwiła w niej pustka, której nie potrafiła wypełnić niczym. Cierpiała dlatego, że nikomu nie była potrzebna. Cierpiała, bo nigdy nie zaznała miłości rodzicielskiej. Po śmierci dziadków została na tym świecie... zaistniałe sytuacje zmieniły ją  nie do poznania. Z grzecznej, ułożonej, dobrej uczennicy zmieniła się w imprezowiczkę, buntowniczkę... Nie okazywali jej uczuć? Nie mieli ich? Tak, ona też się ich pozbyła...
Styl Shade


Together? Forever
 Paula to nieśmiała i zagubiona dziewczyna. Jest taka, ponieważ wiele przeżyła w swoim życiu. Śmierć rodziców, rak, morderstwo i ciągły strach siostry z myślą, że powróci On. Jej życie zmienia się jednak kiedy poznaje Harry'ego. Tylko czy na lepsze?
 Paulini Style


Forget
Ruby postanawia zapomnieć o tajemniczym i  lokatym. Chodzi do  szkoły, żyje w spokoju z rodzina Ale czy on będzie w stanie zapomnieć? Czy ona sobie go przypomni? Czy będą razem? Dowiesz  się tego czytając Forgot!
Hazzelnuts Louiego


Just friends?
Postrzegasz mnie przez pryzmat tego kim jestem: zwykła dziewczyną, która nie pasuje do twojego świata. Sęk w tym, że nie możesz zrozumieć, ale ja naprawdę nie chcę do niego należeć. ~ - Wiesz co jest smutne w tej historii? - Iż dwoje ludzi w ciasnym uścisku objęci. Dzielący się najintymniejszymi sekretami. Uprawiający miłość, nie mogą się pokochać. Jest to niedozwolone w dzisiejszym świecie, który jest przepełniony pieniędzmi władzą Modestu. Kontrakty, które podpisują, wielu pełnych nadziei młodych artystów. Jest to jak pakt z samym szatanem. Sprzedajesz swoje życie prywatne jak ja samą siebie.
Pazza Style


Kidnapped [tłumaczenie]
Co byś zrobił gdybyś zobaczył coś czego nie chcesz widzieć? Pięciu przystojnych chłopaków. Co jeśli uprowadziłoby cię i nie chciało wypuścić? Co byś zrobił gdybyś dowiedział się,że każdy z nich skrywa mroczny sekret?
Klaudia Horan


Love a little better
Grace wyjeżdża na warsztaty muzyczne, gdzie poznaje Harry'ego. Dziewczyną pomimo wielkiego wysiłku stara się zaufać współlokatorowi. W tym czasie tajemnica z przeszłości Grace, wychodzi na jaw. Dowiaduje się o istnieniu ważnej w jej życiu osoby. Nie potrafi poradzić sobie ze wszystkimi  przytłaczającymi problemami, jednak w każdej sytuacji otrzymuje wsparcie Harry'ego. Czy między nimi coś  zaiskrzy? Czy będzie potrafiła wybaczyć "pewnej osobie"? I czy odnajdzie się w nowym świecie? Być może wydarzy się coś jeszcze....Dowiecie się czytając "Love a little better".
Grace Ellen


My Life is to ass
Alicja Leo nie jest zwykłą dziewczyną ", pokazują mi przyszłość" słyszy i widzi coś czego nie wyobrażałeś sobie "Mówią że jestem im potrzebna, muszę dokonać wyboru" Za głupotę jej Brata jej nauczyciel porywa ją. "za to co zrobił twój brat jesteś moja" Musisz dokonać wybory czerń czy biel? Zegar tyka "Jeżeli wybiorę źle ktoś zginie, jeśli dobrze ktoś zginie" To co ich połączyło może ich poróżnić
Kostek miłosnej Śmierci


Angels Love
Ona myśli że jest zwyczajna dziewczyną lecz niestety tak nie jest dowiaduje się, że jest magiczną istotą, w dodatku zakochuje się  w aniele ciemności i ciąży na niej zobowiązanie.Czy będzie w stanie podołać temu wszystkiemu.
Angelika Kapias


MY LIVE AND HAPPINESS-DIANA
Ona pewna siebie i odważna modelka On chłopak z zespołu mający na karku umowy które nie podobają mu się, łączy ich miłość która jest wystawiana na wiele prób. Czy dadzą rade je wytrzymać
Angelika Kapias


Reality ruined my life
Wiedziałam, że robiliśmy źle, że nie powinniśmy. Że to może się skończyć źle dla kogoś, w najgorszym wypadku dla nas obojga. Wiedzieliśmy to, ale oboje, brnęliśmy do celu mimo wszystko dalej. Nie potrafiliśmy powiedzieć stop, dość. Nie potrafiliśmy powiedzieć nie sobie nawzajem.. Pragnęliśmy siebie nawzajem. Wiedziałam, że to zniszczy któregoś z nas. Nie wiedziałam jeszcze tylko kogo. Mnie czy jego.
Noel Style


Taken
Holly jest normalną dziewczyną. Mieszka z ojcem po tym, jak ich rodzice się rozeszli. Jedzie na wakacje do swojej Mamy, mimo, że nie cieszy się z tego powodu. Poznaje tam pewnego chłopaka, z którym od razu łapie kontakt i nawiązuje wspólny język. Nastolatkowie zaprzyjaźniają się, chcąc zatrzymać się przy tym na zawsze. Pewnego dnia brat Holly zabiera ją ze sobą na kolację do jego dziewczyny, gdzie Holly poznaje kolejnego 19-Latka.Czy czas może przynieść coś zupełnie nieoczekiwanego? Czy Holly w końcu pozna swoją wakacyjną miłość? "Nie przekonasz się, póki nie nie spróbujesz".
Holly.


Victorious
Są takie dni, kiedy masz ochotę zamknąć się w pokoju. Zabarykadować drzwi i nigdy nie wychodzić. Odpocząć: od wszystkiego, poczuć się samotna. Ja też  mam takie dni. Niestety, pewien bardzo frustrujący fakt wyklucza taką możliwość. Wiecie co? Może zacznę od początku. Nazywam się Jade. Jade Marshall.
Mieszkam w Londynie od urodzenia. Wyprowadziłam się od rodziców jakiś czas temu, żeby zamieszkać razem z moją przyjaciółka Susan w naszym własnym, wymarzonym mieszkaniu. Nie przewidziałyśmy jednak, że mieszkanie naszych sąsiadów jest połączone z naszym szybem wentylacyjnym, którego wylot znajduje się właśnie w moim pokoju. Od tej pory jestem zmuszona wysłuchiwać krzyków nocnych Harry'ego Stylesa. Mojego nowego ,, współlokatora ".
Sarabi Beatles


Forbidden love
Pauline jest  spokojna dziewczyną. Niewinna, nieśmiała, ma poukładane życie. Jej rodzina skrywa jednak sekret. Pewnego dnia zostaje porwana przez chłopaka. Przez to całe jej życie się zmienia. Mimo, że Styles puszcza ja wolno, przez cały czas obserwuje  i zmusza ją do robienia różnych rzeczy ...
Paulini Style


Love in the rain
Deszcz - najprościej ujmując woda w postaci kropel spadająca na ziemię. Dla innych - największa katorga i zmora, jaką świat wymyślił. Dla niego - chwila spokoju, melancholii i refleksji. Dla niej - zderzenie z czymś nowym, zakazanym i zdecydowanie odmiennym od wszystkich innych wartości, jakie dotąd poznała. Chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób deszcz wpłynął na jej dotąd ułożone życie? Przekonaj się sam czytając o Harrym Stylesie Roli Głównej.
Larry Stylinson


Memories
Grupka nastolatków (Harry Styles, Barbara Palvin, Sara Sampaio i Francisco Lachowski) ma swoje problemy. Nastoletnia ciąża w rodzinie, miłostki, szkoła, przyjaźń i alkohol. Każde z nich jest inne, ale wszyscy są ze sobą związani.
Liliana Mielthown


Ghost of You [tłumaczenie]
"Ukazuje mi się Twój duch" Jak ktoś, kto żyje może być także duchem? "
Patrycja Whitmore


Newly Wed Harry [tłumaczenie]
Historia opowiada o tym jak Harry poślubia, przez swoją matkę, Lindsey.
Ona nic nie wie o One Direction i sławie Harrego.
Co się stanie, kiedy ona dowie się, że Harry jest częścią najsławniejszego zespołu na świecie?
Czy ona go zaakceptuje, czy nie?
Tak obraca życiem Harrego, że przestają być parą która żyje długo i szczęśliwie.
Nienormalnie Normalna


Między przyjaźnią, a miłością istnieje niewidzialna Granicy. Sposoby na jej przekroczenie są łatwe, ale niosą ze sobą wiele zmian, których stan zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Gdy uczucie, które zaczyna łączyć dwójkę przyjaciół odwzajemniają obie strony, jego aspekty są znacznie korzystniejsze i otwierają wrota do wiecznego szczęścia. Jednak istnieje rówież ciemna część wkroczenia do miłości, która jednymi słowy jest nieodwzajemniona, relacje dotychczasowe wiszą na przysłowiowym włosku mogącym w każdej chwili się złamać.
Larry Stylinson


Emily jest zwykłą Londyńską nastolatką. Jak wszyscy jej rówieśnicy, lubi imprezować, wygłupiać się po prostu korzystać z życia. Jednak pewnego dnia wszystko się zmienia. Jest świadkiem zabójstwa, i,  nieprzypadkowego. Przestępcy dowiadują się, że wie o całym zdarzeniu i mają za cel zabicie jej. Pewnego dnia pojawia się chłopak, który zmienia wszystko na zawsze. Czy dziewczyną ujdzie z życiem? Czy to właśnie on będzie jej rycerzem na białym koniu?
Księżniczka Stylesa


Historia opowiada o dziewczynie, której pozostały cztery miesiące życia, i chłopaku, który jest znany w całym Londynie za robienie zamieszek, bójek i handlowanie narkotykami. Co się stanie, gdy dwa różne światy zetkną się ze sobą?? Czy poczują coś do siebie? Czy Susan zdradzi Harremu swoja tajemnice? Wszystkiego się dowiesz czytając Last Moments.
Charlotte Crosby


"Charlie, bogata dziewczyną z problemami. Jej rodzice ciągle pracują, od urodzenia zajmowała się nią niania. Charlie jest typem imprezowiczki. Ma problem z narkotykami po zdradzie byłego chłopaka. Lubi wracać nad ranem do domu. Nigdy nie zaznała prawdziwej miłości. Czy do jej życia wejdzie ktoś niebezpieczny. Czy zdoła ją zmienić? Może tylko pogorszy sprawę? Czy obydwoje znajdą znaczenie słowa, którego nie mogli usłyszeć szczerze? Może to tylko iluzja?
Xharlsy


Sandra ma bardzo dobre życie. Jest znana na całym świecie.  Dostała nawet propozycje "udawania" dziewczyny Harrego Stylesa! Jednak pewnego dnia wszystko się zmienia. Sandra spotyka swoją dawną przyjaciółkę z Polski. Sandra jest bardzo szczęśliwa powrotem przyjaciółki. Lecz nie wie czego ta naprawdę od niej chce. Wraz z pojawieniem się dziewczyny Sandra zaczyna dostawać Liściki i pogróżki. Wszyscy zastanawiają się kto i czego chce od Sandry. Jednak nie wiedzą, że stara przyjaciółka będzie miała z tym wiele wspólnego .. Harry i Sandra zakochują się w sobie, ale nie wiadomo czy będą mogli być razem. Gdy jednak wszyscy odkryją całą prawdę będzie ona bardzo szokująca .. Czy Sandra i Harry będą razem? Czy sprawa się wyjaśni? Kto chce uprzykrzyć Sandrze cale życie?
Sandra Style


 Mine
Lilly zostaje porwana przez dwóch mężczyzn- Zayna i Josha. Dziewczyną wpada w oko ich przyjacielowi, który nazywa się Harry. Wykupuje Lilly. Dziewczyna nie jest szczęśliwa z nim, ponieważ jest bez uczuć i agresywny.Po jakimś czasie Harry zakochuje się w Lilly. Ich uczucie przetrwa? Czy Harry się zmieni? Kto im przeszkodzi w szczęściu? 
Camille ST


Druga cześć bloga. Już od kilku miesięcy Alison jest matką małego Jonathana. Nieplanowane dziecko sprawia nastolatce dużo problemów. Dziewczyna nie może kontynuować nauki przez co jej marzenia z każdym dniem się oddalają. Tymczasem Harry ciągle walczy o jej względy i próbuje naprawić zburzone zaufanie. Na drodze pary ciągle stają przeszkody, które niszczą chwilową harmonię. Jedno nieporozumienie burzy wszystko co zdołali odbudować, tajemnica z przeszłości nie daje szans na lepsze jutro. Historia toczy się wokół trudów życia codziennego, zburzonego zaufania, miłości, intryg i fałszywych przyjaźni. Co nowi współlokatorzy wniosą do życia Alison?
Agusi77 ♥


"- Chodź, Izzy nie drocz się ze mną,wiesz, że będzie fajnie, nie wygrasz, Isabello jeśli natychmiast nie pójdziesz na to wzgórze z nami na te wyścigi- .. prosiła Sienna nienawidziłam jej ... tym bardziej nielegalnych wyścigów, na które znajomi z klasy próbowali mnie wyciągnąć. Wiedziałam, że będą z tego same problemy, ale nie aż takie.... ".
Kasia;)


Harry Styles jest niebezpiecznym członkiem gangu, który rządzi w Londynie.
Ona, hmm ... ciężko powiedzieć ...
"Przypadkowo" znalazła w złym miejscu, w nieodpowiednim czasie. Ale nic nie dzieje się przypadkiem.
Czy poznają uczucie zwane miłością czy nienawiścią?
Kate Jones


Samatha Ross - dziewczyna, która w swoim życiu przeszła bardzo wiele. Ojciec alkoholik przypomina sobie o córce dopiero wtedy kiedy kończy mu się flaszka. Wmawia jej, że matka odeszła do kochanka, ale ona powoli zaczyna w to wątpić, Nie może pogodzić się z samotnością, w końcu postanawia dać szansę imprezowej blondynce. Przez wszystko co ją przytłacza, pewnego wieczoru zdecyduje się na jeden z najgorszych ruchów.
Uda się jej? Czy może pewien chłopak o pięknych, zielonych oczach  odwiedzie ją od tego pomysłu? Czy Samantha znajdzie szczęście i miłość? Czy nareszcie poczuje się bezpiecznie? Może przez poznanie Harry'ego będzie jeszcze gorzej? I najważniejsze ... czy odkryje te kłamstwa, które ojciec zatajał? 
Pezz


Czego nie da się wybaczyć ojcu? Zdrady? Oszustwa? Czy może obojętności? Co się stanie, gdy jeden z jego sekretów wyjdzie na jaw? Co się stanie, gdy będzie dotyczył ciebie? Co jeżeli będziesz musiała wszystko sama poukładać? 
Miałaś takie piękne życie ... kochający chłopak, 3 najlepsze przyjaciółki, rodzice, ale ... no właśnie. Zawsze jest "ale" i tak też będzie teraz.
Karolina Duma


Larry Stylinson
Między przyjaźnią, a miłością istnieje niewidzialna granica. Sposoby na jej przekroczenie są łatwe, ale niosą ze sobą wiele zmian, których stan zależy tylko i wyłącznie od nas samych. gdy uczucie, które zaczyna łączyć dwójkę przyjaciół odwzajemniają obie strony, Jego aspekty są znacznie korzystniejsze i otwierają wrota do wiecznego szczęścia. Jednak istnieje również ciemna część wkroczenia do miłości, która jednymi słowy jest nieodwzajemniona, relacje dotychczasowe wiszą na przysłowiowym włosku mogącym w każdej chwili się złamać.
Larry Stylinson


Last Moments
Historia dziewczyny, której pozostały cztery miesiące życia i chłopaka, który jest znany w całym Londynie za robienie zamieszek, bójek i handlowanie narkotykami. Co stanie się, gdy dwa różne światy zetkną się ze sobą? Czy poczują coś do siebie? Czy Susan zdradzi Harremu swoja tajemnice? Wszystkiego się dowiesz czytając Last Moments.
Charlotte Crosby


Yesterday ended last night. Today's a brand new day and it's yours.
Lily musi przeprowadzić się do swojego ojca do Londynu, z którym nie rozmawiała 10 lat. Matka siedząca w psychiatryku, niedająca sobie z nią rady, babcia i mroczna przeszłość wygania ja z Dublinu, który zwykła nazywać swoim "domem". Trafia do innego świata. Prywatna szkoła, wielki dom, nowa rodzina i  wkurzający chłopak z samolotu.
Lily Craven


Better late than never
Dwie, na pozor obce sobie dziewczyny, w krótkim czasie dowiadują się, że są siostrami. Jedna z nich została z rodzicami biologicznymi, a druga trafiła do domu dziecka, następnie do jednej z rodzin. Dopiero po siedemnastu latach poznają prawdę. Siostrzana miłość nie budzi się w nich od razu. Kłótnie, spory są  na porządku dziennym. Wszystko jednak z czasem się zmienia. Dziewczyny muszą uporać się z tą sytuacją. Może i minęło siedemnaście lat, ale w końcu lepiej późno niż wcale ...
Wiktoria Górecka


Crazy Mind
Na swoje osiemnaste urodziny otrzymałam  bilet lotniczy w jedna stronę do Londynu,papiery do nowej szkoły i mnóstwo pytań bez odpowiedzi. W taki właśnie sposób moi bliscy się ze mną pożegnali. Dzisiejszego dnia stałam się pełnoletnia, wiec nareszcie mam szanse wyjechać i spełniać marzenia. Nie jestem tylko pewna jak będzie  w rzeczywistości. Zero problemów i zmartwień. W końcu uwolnią się ode mnie raz na zawsze. Ja nie będę wcale za nimi tęsknić.
drunkreindeer


Black Bones
Thomas King 40-letni miliarder, mający w Londynie swoja firmę. Patrząc na Obraz bogatego mężczyzny wszyscy myślą, że jego życie jest usłane różami. Jednak Thomas ma poważne problemy rodzinne. Jego syn, Zayn, trafił do szpitala psychiatrycznego z powodu nadużywania narkotyków. Podczas tuszowania afery ze swoim synem, grupa hakerów zwana Dark Bones postanawia okraść jego konto bankowe. Natomiast Liam Payne to zawsze uśmiechnięty Detektyw, który z, pasja i wielkim zaangażowaniem wykonuje prace w Londynie.
Gal Axy


Speak the whisper, if you are talking about love
16-letnia Emma, ​​mieszkająca w Bradford, ma ciężkie życie. Matka nie żyje od kilku lat, ojciec wciąż pije i jest agresywny w stosunku do niej, w szkole jest wyśmiewana, lekcja w-fu jest dla niej największą zmorą. Pewnego dnia postanawia uciec, ale źle wszystko zaplanowała. Powrót do domu sprawia, że jej życie zmienia się. Babcia chce ją zabrać do  Londynu. Czy Emma odnajdzie się w wielkim mieście? Czy poradzi sobie w nowej szkole, która okaże się Katolicką Akademią z internatem?
Andromeda


Love is not so simple
Rose - dziewczyną po przejściach, zakochała się po raz pierwszy na własnej skórze i przekonała się, że nie nie można ufać osobom tajemniczym.Kiedy spotyka Harry'ego jakaś jej część ciągnie do niego. Ale chłopak ma tajemnicę od której zależy nie tylko jego życie, ale także Rose. Dziewczyną się zgubiła. W sobie. Kiedy się w nim zakochuje .
Olson


Twins Styles
To nie jest typowe ff, które opiera się na miłości dwóch osób. Nie, przepraszam, Tak jest. Tylko, że tu nie ma pary zakochanych.Są bracia, Harry i Mark Styles to bliźniaki.. Wydają się na pozór zwykłymi, urodziwymi nastolatkami, jednak jeden z nich skrywa sekret, o którym wie tylko jego brat.
Jola Style


Disquise
Scarlett ma tylko 19 lat, już przeżyła śmierć ojca. Oczywiście było to dla niej trudne, ale musiała iść dalej. Przeprowadza się do Nowego Jorku,poznaje tam chłopaka, który już od roku jej szuka. W końcu poszukiwania zakończyły się pomyślnie dla Harry'ego. By się do niej zbliżyć, przebiera się za Marcela, kujona Z innej szkoły. Tylko czeka na odpowiednią chwile ... Na jaką? Dlaczego jej przez tyle czasu szukał? Pytań jest milion, odpowiedzi znajdziecie czytając tego bloga.
Korneliaaa


Magic Story
Alex dziewczyna, która jest dampirem,krzyżówką czarodziejki i wampira. Ma przyrodnią siostrę, której nienawidzi. Pewnego dnia dziewczyny spotykają 5 chłopaków. Niedługo po spotkaniu zaczynają się problemy. Alex będzie musiała nauczyć się potężnych zaklęć. Kto jej w tym pomorze i czy podoła ratowaniu naszego świata.
Juliett HS


Hurt
Stalo się co się stało. Każdy ból jaki on mi sprawiał, sprawiał, że rodziła się we mnie nowa, nieznana moc. Tylko dlaczego raniła wszystkich oprócz osoby, której się bałam najbardziej? - Jessica przez każdy ból jaki sprawił jej chłopak posiadła pewna moc. Moc telekinezy. Działa na Wszystkich tylko nie na niego. Na Harry'ego - członka najgroźniejszego Gangu.
Louisowa oneD


Życie To Nie Bajka
Cześć! Jestem [ti] i mam 20 Styl lat. Mieszkam w Holmes Chapel z moja rodzina. Dokladnie z Mama, Tata (ojczymem) i siostra. Mam Też Brata, ale na Mieszka dowcipniś Londynie z przyjaciółmi. Wspominałam że mój brat żart w zespole? Nie będę wam mówić, bo po nazwisku domyślicie się w jakim ... . Dzięki bratu zakochałam Się. Poznał mnie z resztą zespołu, wtedy spotkałam jego ... Był to zawsze uśmiechnięty, farbowany blondyn z niebieskimi oczami chłopak. Zawsze gdy przechodził miałam motyle w brzuchu. Jednak czułam smutek. Czułam smutek przez nieodwzajemnione uczucie. Ale miłość może poczekać....
Wikson


Revenge
Zbyt długo obchodziłam się z bólem żeby teraz po prostu odpuścić. To nie przypadek, że znowu się tutaj pojawił, doskonale o tym wiem. Odszedł kiedy go najbardziej potrzebowałam, kłamał w żywe oczy i wykorzystywał.Nie chcę drugi raz zmagać się z tym samym. Tym razem jego kolej.Czas na zemstę. Przygotuj się Harry.
Victoria Ross


PS I love you
Ona- wybuchowa, utalentowana, miła ale i chamska, on - wulgarny, wysportowany i szukający prawdziwej miłości. Co się stanie gdy się pokochają?Czy będą szczęśliwi? Czy coś z tego wyjdzie?
BooBear


Summer Love
Tego Roku wakacje zapowiadały się bardzo nudno. Cale 2 miesiące spędzone w Domu. Jednak wszystko Się zmieniło przez dwie małe karteczki '' Warszawa - Londyn "Już od samego początku Wyjazd byl pechowy, lecz Jeden spacer zmienił Cale Życie przyjaciółek.". "Zawsze będziesz moją wakacyjną miłością"
Alex i Martina


City of the fallen
Mieszkańcy Doncaster myśleli, że ich życie już będzie spokojne, pełne szczęścia. Jednakże ich największe niebezpieczeństwo wróciło przynosząc ze sobą żądze krwi i władzy.Czy Devil i Dangers będą sobie ufać,czy wrócą do wojny sprzed roku? Czy Effie I Harry znajdą wspólna drogę, Bree Da szanse Louisowi?
Isabel Brown


Larisa
Młoda gwiazda, dostała szanse nagrania piosenki ze znanym boysbandem, Dokąd doprowadzi bliskość tych ludzi? Dowiesz się czytając Larisę!
Angelika Angela


Abducted
Rose. Zwykła nastolatka pochodząca z dobrego domu, zostaje porwana przez Nialla, który chce przyłączyć ją do Gangu. Czy tata, który jest detektywem odnajdzie ukochana córke? Czy Spotkanie z przywódcą Harrym zmieni jej życie? Czy jej urok osobisty i specyficzny Charakter Pomoże JEJ przetrwać?
Natalie Maria


You okey?
Wiecie jak to jest zacząć w nowej szkole? Koszmarnie! Moje życie jest do dupy. Po Pierwsze: dzielę pokój z młodsza siostra . Po drugie: muszę pracować, ponieważ moi rodzice, nie mają dobrze płatnych prac.Po trzecie: On. Na początku wydawało się, że będzie do dupy, a teraz ...? Lily Collins nastolatka z trudnym życiem. los stawia przed nią pewnego człowieka. Czy nie pożałuje jeśli spróbuje zakazanego owca?
Alex Jonh


Someday is now
Jolie ma problem. Opuszcza swój dom, rodziców, brata, przyjaciół i wszystko co kocha, by uratować nie tylko siebie, ale i bliskich. Któregoś dnia pojawia się w drzwiach domu starego przyjaciela. Jak on zareaguje na jej widok? Co dziewczyna ma mu do przekazania? Czy chłopak zdoła jej pomóc?
Luna-Mar Księżyc


My life is my choice
Większość opowiadań jest o niewinnych dziewczynach. "My life is my choice" Będzie inne. Kate zdecydowanie nie jest niewinna. Jest największą imprezowiczką w szkole, Wszyscy darzą ja szacunkiem - nie bez powodu. z perspektywy Aby opowiadanie tej "złej".
Koniakkowa


One Moment
Camila - dwudziestoletnia aktorka ... oprócz przyjaciół nie ma nikogo ... jej mama zmarła rok temu na raka, tata ładnie mówiąc nadużywa alkoholu. Pewnego dnia umówiła się na spotkanie z przyjaciółka w kawiarni ... A tam wpada na nią zielonooki chłopak i wylewa swoja kawę na  jej ulubiony sweterek. Czy jedno spotkanie, jeden moment zmieni jej całe życie? Jeżeli tak to na lepsze czy na gorsze ???
Milenka Lis


One Direction - całe moje życie
Ona-bezbronna ... zwykła dziewczyną starająca się żyć jak najlepiej ... po rozstaniu nie jest jej łatwo  przestać kochać tej.. osoby, która ją tak bardzo zraniła. On- stanowczy, bez skrupułów ..  bezwzględny Nie ma pojęcia, że to co wydarzyło się kilka lat temu, będzie miało ogromny wpływ na jego obecne życie...
Pani Horan


You Will Always Be My Property
Vanessa McClain, któregoś dnia zostaje zaproszona przez swoją przyjaciółkę na imprezę w nocnym klubie. Dziewczyna nic nie podejrzewając wyszła z domu. Poznając w klubie pewnego chłopaka o imieniu Harry, zostaje na następny dzień porwana przez niego. Zdesperowana szuka ratunku dla siebie, ale nic nie wskazuje na to, że jej się to uda. Jednak po czasie uczucia mężczyzny do dziewczyny z dnia na dzień rosną, potęgując w miłość, ale czy dziewczyna czuje do niego to samo? Czy osoba, która stanie im na drodze, zniszczy wszystko? Czy coś lub ktoś zakończy to?
Michelle Style


Oszukany przez życie "Oszukana przez życie"
Katherine razem z przyjaciółka próbuję poznać prawdę o sobie i o jej rodzicach. Od 16 lat mieszka w sierocińcu .. czy na jej drodze pojawi Się miłość? Czy pozna prawdę? Kto pojawi się w jej życiu i zmieni je na zawsze .. o tym przekonacie się czytając - Oszukany przez życie "Oszukana przez życie"
Martia


We Found Love: Harry's Life
Po śmierci Anny, Harry postanawia wyjechać z Londynu, aby zapomnieć oraz zacząć nowe życie. Jest rozgoryczony takim obrotem spraw związanych z odejściem ukochanej oraz listem, który po sobie zostawiła. Chłopak udaje się do Miami pewny siebie gdzie poznaje, błyskotliwą, gadatliwą oraz śliczną Lauren, która już na samym początku  zaczyna działać mu na nerwy. Czy z ich ciągłych potyczek słownych wyniknie coś więcej? Czy powiedzenie "Od nienawiści do miłości cienka granica"się sprawdzi również w tym przypadku? Może wydarzy się coś, czego nie nie spodziewał nikt, przez co cała konstrukcja znów legnie w gruzach?
Lola xd


One Direction Is My Life
Emma - dziewczyną z dobrej rodziny; niczego jej nie brakuje oprócz uwagi ojca, który wiecznie zajęty jest pracą i swoją drugą żoną. Po poznaniu sławnego chłopaka zakochuje się i całkiem zmienia swoje życie. Przechodzi przez problemy z narkotykami, alkoholem i zdradami ... Czy zwykła dziewczyną z liceum poradzi sobie ze sławnym londyńskim chłopakiem?
Claudia


Story of my life
 "Hej! Mam na imię Harry. Moje życie jest do dupy. Nie mam przyjaciół, nie chcę ich mieć, gdyż potrafiłem ich tylko ranić lepiej im beze mnie. Nie jestem też zbyt  lubiany w szkole. Szkole pełnej przyszłych lekarzy, adwokatów i gwiazd. Ja jestem tam względu na moje w nauce wyniki. Dla nich jestem po prostu inny, jestem dziwadłem. Nie stać mnie na drogie ciuchy. Moja mama zmarła, ojciec jest alkoholikiem, mam eszcze młodsza siostrę Gemme, ma 7 lat i jestt jedynym powodem dla którego jeszcze stąpam po tym świecie.
Aqua Sena


Jestem tylko szarym człowiekiem
Chloe ma 16 lat i od urodzenia mieszka w Londynie. Po śmierci brata popadła w depresję. Psychiatra zaleca jej zapisanie się na spotkania terapeutyczne, które prowadzi jego brat. Dziewczyna niechętnie przychodzi na spotkania. Pewnego dnia poznaje chłopaka, który również choruje na depresję - Harry'ego.
Alexandra Terrible


Torn
Lauren Anderson to siedemnastolatka z idealnym życiem - bardzo dobre stopnie, początkowa modelka, wyrozumiała mama, dwoje najlepszych przyjaciół. Nie ma żadnych problemów, zawsze ma to co chce, chociaż nie jest wymagająca.
Pewnego wieczoru Harry - syn przyjaciela rodziny poznaje dziewczynę i zabiera ją na imprezę. Chłopak stawia sobie za cele: pokazanie dziewczynie uroków bycia singlem; pokazanie beztroskiego życia oraz co najważniejsze - nauczyć ją, że powinna mieć swoje zdanie. Jest arogancki, ale potrafi być miły. Chociaż Lauren najbardziej irytuje fakt, iż jest on studentem psychologii. Czy Harry dotrze do swojego celu bez problemów, tak jak planował?

Karina M


Naznaczeni
One- mocno zżyte ze sobą siostry. Ułożone, z planami na przyszłość ,ambicjami .Otoczone gronem wspaniałych kochających przyjaciół .Po stracie ojca razem, razem z mamą przeprowadziły się do skromnego domku na przedmieściach wielkiego miasta
Oni- Dwaj obcy sobie ludzie. Obaj z kryminalną przeszłością. Obaj chcą zacząć wszystko od nowa. Właśnie dostali czystą kartę, czy wykorzystają ją jak należy ? Jak na siebie trafili ? Są współlokatorami, w nowym, luksusowym apartamencie w NY.
Co ich połączyło ? Jak to wszystko się potoczy ? Czy wszyscy wyjdą z tego żywi ?Miłość, ból, tajemnice, wybory które na zawsze zmienią ich życie...
Mrs Clary


Unique
16 – letnia Mia jest niezwykłą dziewczyną. Posiada w sobie głos, który potrafi skłonić naturę do jej posłuszeństwa. Wkrótce rodzice decydują za nią, aby pojechała do internatu. W wielkiej szkole spotyka na swojej drodze chłopaków, którzy zdecydowanie za nią nie przepadają. Nikt nie wie, że jest to chodząca bomba cykająca, nigdy nie wiadomo kiedy wybuchnie ze swoimi czarami i zaklęciami. Chłopcy jeszcze nie wiedzą, kogo na drodze spotykają. Dokuczają, podstawiają nogi. Ona zaś, odbywa drogę w ciszy i spokoju. Pod koniec roku szkolnego dzieją się niezwykłe rzeczy…
Le One

Instant
Dziewczyna, która ucieka od przeszłości. Dziewczyna, która chce zapomnieć. Dziewczyna, która żyje otoczona kłamstwami. I chłopak, którego nigdy nie powinna poznać. Natalie Evans, zgrabna blondynka, dostaje telefon powiadamiający o śmierci jej wujka i odziedziczeniu jego sporego spadku, w tym domu w Nowym Yorku. Jest to ostatnia nadzieja dziewczyny. Ostatnia nadzieja na pozostawieniu swojej przeszłości w Londynie i zaczęcia życia od początku. Liczyła, że on o niej zapomni. Że da jej spokój. Nie wiedziała, jak bardzo się myliła. Myślała, że wszystko co najgorsze już za nią. I wtedy poznała go.
Asia Rybińska


Dark Side
Do tej pory Amelia miała spokojne życie u boku swojego ukochanego. Jednak zawsze wiedziała, że czegoś jej brakuje. Czy wreszcie to znajdzie?
Kasia Soja & Karo

Mysterious Academy
 Alexa, dziewczyna ze stypendium. Z Brighton przenosi się do Paryża, do elitarnej Akademii Tolkiena. Szkoła cieszy się ogromną popularnością i zabiegają o należność do niej setki nastolatków z całego świata. Ta placówka skrywa jednak pewien sekret...Kim są Wybrani i jaka jest ich rola w Akademii?Tajemnicze zgony - o co tu chodzi?
Vicky ;3


Adventure of Emma&Ashley
Dwie różne przyjaciółki starają się być w końcu szczęśliwe w miłości. Na drodze oprócz zwykłych przeciwności losu stają im, także własne charaktery, które mogą okazać się jeszcze trudniejszą przeszkodą.
sweet czoło


Different
Córka Harr'ego Styles'a Devil... A właściwie Julia "Devil" Styles. Sam jej pseudonim budzi powszechny strach. Na pozór zwyczajna dziewczyna, ale pozory często mylą. Po mimo swojego młodego wieku na sumieniu ma sporą liczbę osób.Nie jest pozbawiona uczuć, ona je po prost wyłącza. Przybywa do Miami. Tam ma zostać na dłużej jednak "coś" krzyżuje jej plany. Historia o... Właśnie, o czym ?
Mix Trix


Sekret
Vivian nigdy nie lubiła nosić biżuterii. Naszyjniki, bransoletki, pierścionki - to wszystko tylko jej przeszkadzało. Jednak złamała swoje przekonania w momencie kiedy ojciec, 14 maja , podarował jej medalion. Nie uważała że jest śliczny czy piękny ale na pewno stał się dla niej wyjątkowy. Od śmierci matki ojciec kupował tylko drogie niepotrzebne prezenty, które nigdy nic nie znaczyły. Ten na pewno nie kosztował wiele, w dodatku osobiście go jej podarował, więc Vivian postanowiła nosić medalion myśląc, że będzie przynosił jej szczęście. Jednak nikt nie wie w jak ogromnym błędzie wtedy była.
Freya Hamilton

Other
Moje oczy tęsknią za Twoim widokiem.
Moje usta tęsknią za smakiem Twoich ust.
Mój nos tęskni za zapachem Twojej bluzy.
Moje ciało tęskni za Twoim dotykiem.
Moje dłonie tęsknią za Twoimi dłońmi.
Moje uszy tęsknią za twoim głosem i Twoim 'kocham'.
Historia dziewczyny, która chce iść dalej, ale niszczy ją przeszłość.
Lady Malik

Krew Aniołów
Nathalie Walker, to potomkini upadłego anioła i śmiertelnej kobiety, nieświadoma swojego pochodzenia i nadprzyrodzonych zdolności. Razem z matką Anne Walker mieszka w nie dużym domku na granicy niewielkiego miasteczka Holmes Chalpel. Odkąd umarł jej ojciec, dziewczyna próbuje wszystko w swoim życiu poukładać na nowo. Udaje jej się to dzięki swojej najlepszej przyjaciółce Phoebe. Wraz z przyjaciółką uczęszcza do jednego z liceów, którego rok szkolny za parę miesięcy dobiegnie końca. Tam nie ma za ciekawego i przyjemnego życia. Od wielu lat jest dręczona przez jedną z uczennic, która nie zamierza się poddać bez walki. Pewnego dnia życie dziewczyny wywraca się do góry nogami. W nietypowych okolicznościach poznaje tajemniczego bruneta, o nieziemskiej urodzie i mrożącym krew w żyłach spojrzeniu. Jednak kim jest? Nie mogę zdradzić, ponieważ prawda niedługo wyjdzie na jaw...
Hope Styles

My soul is my car 
Rose to 18 latka, która uwielbia samochody. Mieszka sama. Nie ma rodziców, ani rodzeństwa. Gdyby nie przyjaciele byłaby jak ten palec... Dziewczyna jeździ wieczorami na wyścigi uliczne i jest na prawdę dobra. Można powiedzieć, że najlepsza. Kocha swoje niebezpieczne życie w Los Angeles.
Pewnego dnia do LA przyjedzie Harry wraz z kumplami z Londynu. W stolicy UK był mistrzem driftu jak i samych wyścigów. Przejeżdżając do miasta aniołów myślał, że też tak będzie, ale spotkał Rose...
Emily Malik

Change
Kiedy w życiu Hope zjawił się Harry sporo się dla niej zmieniło.
Znalazła szczęście, ale i kłopoty.
Czy miłość tych dwojga pokona przeciwności losu?
Karo

Love Me Harder
Kiedy tracimy ważną osobę w naszym życiu mamy wrażenie, że już nic nie ma sensu. Jednak życie Ariany obróciło się o 360 stopni kiedy poznała chłopaka przez internet i swojego przyszłego brata. Marzy o spotkaniu z nim, ale on się tego obawia . Niall jej przyrodni brat postanawia poznać ją z jego przyjaciółmi z zespołu. Co, jeśli chłopak z wirtualnego świata okaże się być bliżej niż się tego spodziewała? Czy miłość przez Internet przetrwa? Czy osoby mają szanse być ze sobą w świecie mediów ? Zobacz, a się przekonasz...
Ariana Grande


This Just Sex
Jestem synem biznesmena i mam na imię Harry. Prowadzę nudne życie 20-latka codziennie upijając się do nieprzytomnego i bzykając kurwy. Pewnego dnia gdy zaczyna mi się to wszystko nudzić i chcę spróbować czegoś nowego, moje życie ulega ogromnej zmianie. Kupuję w internecie dziewictwo dziewczyny...
Lena Smith

Impossible Love
"Teraz już nie myślę o Nim. Nie widziałam Go przez długi czas. Zapomniałam jaki jest Jego uśmiech, zapach, jakie są jego oczy, w których tak się zatapiałam. Oddałam swoje serce po prostu niewłaściwej osobie.." - Lilly Malik młodsza siostra Zayna Malika powraca do domu, z którego uciekła urywając kontakt z rodzicami, bratem i przyjaciółmi. Sprawcą jej ucieczki jest Harry Styles przyjaciel brata, członek zespołu One Direction i wielka nieodwzajemniona miłość dziewczyny. Co się stanie gdy staną twarzą w twarz? Czy Lilly będzie potrafiła normalnie żyć obok Niego? Czy jej uczucie odżyją względem chłopaka, a może jest już za późno? Kto oprócz nich wie co takiego czuła Lilly do Harrego i czy to wykorzysta? Co zwycięży miłość czy duma
Ann.


Nothing is by chance
Gdy rodzice Rouse zginął w pożarze ona musi przeprowadzić się do ciotki. Poznaje Mirandę i Chrisa z którymi się zaprzyjaźnia. Dziewczyna cały czas próbuję dowiedzieć się więcej o śmierci rodziców, a pomaga jej w tym Harry. Wychodzą na jaw tajemnice jej rodziców a także dowiaduje się że ma brata. Ale po co szuka jej najniebezpieczniejszy gang w Londynie? Co z tym wszystkim wspólnego ma jej najlepszy przyjaciel? Czy Harry w końcu powie jej co czuje i będą szczęśliwi?
Wiktoria Ktoś


Life loves to suprise us
Ona to kuzynka narzeczonej Jego najlepszego przyjaciela. On to przyjaciel narzeczonego Jej kuzynki. Niby niewinne spotkanie a tyle zmieniło w Ich życiu. On już nigdy nie zapomni o tych niebieskich tęczówkach. Ona nie będzie umiała poradzić sobie z wszystkimi uczuciami. Wielu ludzi mówiło żeby dał już sobie spokój. Cały świat był tego zdania oprócz Ich przyjaciół. Oni wiedzieli, że Oni są dla siebie stworzeni. Ale czy Harry da radę przekonać do siebie Lou? Czy poradzi sobie ze swoją zazdrością? Czy udowodni całemu światu, że to Ona jest tą jedyną? Miejmy nadzieję.
Janss


Embraced by Darkness
Jakbyście się czuli gdyby w jednym momencie mieliście być w otoczeniu bliskich osób a w drugim znajdować się w wielkim domu z przystojnym i groźnym mężczyzną? Porwanie nigdy nie było przyjemne wiec dlaczego teraz miałoby być? Nowa dziewczyna która rozumię Katherine. Jeden moment i jeden bohater. Dwóch chłopaków i jedno serce.
-Nie kocham cię!-Krzyczała wierzgając się
-Pokochaj!-Również krzyknął zielonooki
-Czego ode mnie oczekujesz?!-Krzyknęła zdziwiona
-Twojej miłości,Katherine!-Odpowiedział szeptem patrząc jej w oczy-Oczekuje że będziesz się przy mnie budzić,kochać i..po prostu być-Jego szaro-niebieski oczy świdrowały jej twarz.
Vanessa Styles

Haven
Stałam zdenerwowana przed wejściem na scenę. Miałam już na sobie ciężki kostium i perukę. Nie wyjdę tam jeśli ten głupi i denerwujący kryminalista się tutaj nie pojawi! Do rozpoczęcia zostało parę sekund, a jego nadal nie było.
-Alex! Zagrasz Erika, szybko się przebieraj! Będziemy mieć parominutowe opóźnienie! - pan Eddie wydarł się na całe gardło. Zayn, gdzie ty jesteś?!
Ryout

Stay with me forever
Kiedyś nie rozłączni, dziś obcy sobie ludzie. Są wspomnienia, ale tylko jedno pamięta. Jeden wyjazd zmienił jego życie ,a jej zaczęło się od nowa, bez wspomnień bez niego. Czy po latach się poznają? Czy może miną się obojętnie?s Sądzę, że pamięć nie wraca od tak sobie.? Mówi się, że serce nie sługa, że pierwsza miłość nie rdzewieje, że ono zawsze pamięta! Jak będzie tym razem.? Przeszkody, wspomnienia, a dokładnie ich brak..
Ewe lka

Players
W zwykłym nowojorskim liceum trwa niemoralna gra.
Zaliczanie dziewczyn za... punkty?
Numerem jeden na liście zostaje nowa - Clary Snow.
To opowiadanie o normalnym życiu na nienormalnych zasadach. Przeczytajcie, a się przekonacie.
roawrHarreh

Change me
Ona- normalna studentka, półsierota, mająca fantastycznego brata, z którym mieszka w Londynie, dzielą wspólną pasję, czyli motocykle. Piękna, ale czująca, że po ostatnim związku nikogo nie znajdzie.
On- gwiazda światowego formatu, pożądany przez miliony dziewczyn na całym świecie, jednak wciąż nie może znaleźć tej, której mógłby oddać serce i miłość trzymaną w sobie. Czy ta dwójka będzie ze sobą na dobre i na złe? Czy im się uda? Czy dla obydwojga będzie to tylko przelotny romans?
Camille Montrose

Mail Story
Jej pasja - fotografia. Miejsce jej wylewu twórczości - Twitter. Ma tysiące obserwatorów, jej sztuka jest lubiana, podziwiana. Codziennie dostaje komentarze, zyskuje nowych fanów. Tego dnia też dostała wiadomość. To była wiadomość jak każda inna. Zaczynała się od zwykłego Cześć, a kończyła na komplementach dotyczących jej twórczości. Angelika jednak nie spodziewała się, że gdy odpisze na tę wiadomość, zacznie się coś nowego. Coś, co niepodważalnie zawróci jej światem.
Angela Space

True love... Bullshit
 Życie każdego nastolatka wygląda podobnie pod względem ogólnym. Mieszkanie w akademiku też niewiele różni się od życia nastolatka uczęszczającego do szkoły publicznej. Tylko, że zamiast rodziców masz wokół siebie mnóstwo rówieśników i nauczycieli. Ale czy na pewno tymczasowi opiekunowie potrafią zająć się zgrają młodzieży i upilnować ich 24/7? Wątpię.
Minnie Mouse


The Music  Lesson.
Hallie Emily Bennet. Tak naprawdę, to Hallee. Nie znoszę swojego imienia, więc równie dobrze mogłabym nazywać się jakkolwiek inaczej. Ale nie o tym jest moja historia. W moim życiu są osoby które kocham, ale są też takie, które jednocześnie kocham i nienawidzę. Poznajcie Harry'ego Edwarda Stylesa, i moje życie, które w jego towarzystwie jest obumarłe.
GraceEllen_

Remember
Jak jeden wypadek może zaważyć na Twoim życiu? Co zrobisz gdy zapomnisz kim naprawdę jesteś? Czy Twoja pamięć wróci? Czy dał byś radę żyć dwoma diametralnie innymi życiami? Czy dał byś unieść brzemię, które przyciska cię do dna? Co byś zrobił gdyby wspomnienia wracały, albo co gorsza jeśli nie? Co byś zrobił gdyby otaczały cię sekrety, miłość, nienawiść, szczęście i pech? I najważniejsze pytanie, jak byś żył? Cześć jestem Lottie, takie pytania zadaję sobie od kilku lat. Nie pamiętam nic do momentu gdy obudziłam się sierotą, a nachylał się nade mną chłopak z zielonymi tęczówkami. Wyjechałam, w sumie nic by się nie stało ,gdybym nie spotkała go kolejny raz...
Ada.MłaPi

Truth or Dare?
Rok 2012 nie był zwyczajną datą. Był czymś przez co piętnastka zwykłych nastolatków wplątała się w niezłe bagno. Eleanor, Niall, Danielle, Michael, Louis, Taylor, Harry, Jade, Calum, Liam, Ashton, Perrie, Luke oraz Zayn chodzili do najlepszego uniwersytetu, znajdującego się w Londynie a nawet i w Anglii. Cała ta paczka skrywała pewien sekret - zabili niewinną osobę, przez co ktoś chce się na nich zemścić.
Cały ich koszmar zaczyna się rok później, dnia pierwszego września. Właśnie tego dnia ginie pierwsza osoba. Niewinny wypadek samochodowy, który zbiera krwawe żniwo. Właśnie tego dnia pozostała czternastka otrzymuje anonimowego sms'a od tajemniczego nieznajomego.
"Jeśli nie chcecie by was spotkał taki los miejcie oczy i uszy szeroko otwarte. Każdy dzień może być waszym ostatnim. ~A.
Ps. Wiem co stało się rok temu."
W tym momencie zaczyna się walka o przetrwanie. Prawda, sekrety, zdrady, zabójstwa i tajemnicze choroby. Strach zawładnął nastolatkami z Great Marlborough Street. Teraz liczy się przeżycie. Z każdym dniem wszyscy będą odkrywać swoje tajemnice. Grzeszki i przewinienia ujrzą światło dzienne. Czy ktokolwiek przeżyje? Ktoś będzie szczęśliwy? Kto jest zdrajcą a kto zabójcą? Na te pytania odpowiedzi zna tylko jedna osoba. Jest nią..
Angel Hope

To nie jest iluzja to jest magia pomiędzy tobą i mną.
To wszytko nie jest przypadkiem. To wszystko nie ma sensu. Przeszłość wyryła w nich swoje piętno. Dlatego postanawiają coś zmienić. Spełnienie marzeń, nowy dom, nowe miasto i ponowne spotkanie. Przeszłości nie da się uciec, bo ona powróci z zdwojoną siłą. Czy znajdą swoje miejsce w świecie? Ona jest niczym róża, która posiada kolce, a zadając nimi rany cierpi przez to ona sama. On nie cofnie się przed niczym, gdy odnajdzie tę jedyną. Życie jest usłane różami po prostu zbyt często trafiamy na kolce.
Verba - Drozda

Her Diary
Przeprowadzka do nowego miasta.
Do nowego kraju.
Nowi znajomi.
Nowa szkoła.
I tajemniczy pamiętnik pewnej dziewczyny.
Czy zechce ją odnaleźć.
Czy połączy ich coś więcej?
Boo Bear


Another Mind [2 część Crazy Mind]
Zanim dowiedziałam się kim naprawdę jestem, byłam zwykłą, czternastoletnią dziewczyną. Chodziłam do szkoły, spotykałam się ze znajomymi, wpadałam w kłopoty, kłóciłam się z rodziną. Wiedziałam, że nie jest ona prawdziwa, ale mimo tego kochałam ją całym sercem. Jednak bajka nie mogła trwać wiecznie.
W firmie moich rodziców wybuchł pożar, który strawił połowę budynku. Wszystko zaczęło się na ostatnim piętrze gdzie pracowali. Nie zdążyli uciec, a ja stałam tam na dole i czekałam...
I tak właśnie w ciągu jednego dnia musiałam porzucić swoje marzenia i plany. Włożyć na twarz maskę i udawać, że nic się nie stało. Kłamać tylko po to, by przetrwać, gdyż wtedy już wiedziałam.
W końcu któregoś dnia pojawiła się ona, zbawienie dla kogoś takiego jak ja. Przywiozła mnie do domu, gdzie czekała już reszta.
drunkreindeer


Zanim odejdę...
ONA- Dziewczyna z BARDZO trudną przeszłością. ON- Sławny piosenkarz, pochodzący z dobrej rodziny. Dwa zupełnie inne światy i charaktery czy odnajdą wspólną drogę?
Po prostu Nikt


Sweet Little Girl's Adventure
Bella Collins praktykę w firmie muzycznej, spotyka tam nieziemsko przystojnego szefa będącego niesympatycznym i wyglądającego jak gangster- Harry Styles, niespodziewanie zaczyna łączyć ich uczucie, które zostaje...
Vove_Diana