Liam

Kliknij na tytuł, aby wejść w link. Na dole strony są najnowsze blogi.


Your beauty makes me insane
Liam Payne jest bokserem. Po wygranej walce jego przyjaciele zabierają go do klubu ze striptizem. Tam ‘’wynajmują’’ specjalnie dla niego jedną z dziewczyn, która przez całą noc ma spełniać jego zachcianki. Kitty, bo taki ma pseudonim, robi wszystko, aby zadowolić klienta, który bardzo dobrze płaci, jednak jak na złość nie wszystko idzie po jej myśli.
Paula Geemm


UPADŁA I ŁOWCY [zawieszone]
Nie wyjaśnione morderstwa i porwania. Wszystko za sprawą świata paranormalnego. Rada wysyła Łowców ,aby złapali i zabili osobę odpowiedzialną za całe zamieszanie. Łowcy przyjmują zadanie z łatwością. Wszystkie tropy prowadzą do szkoły ,więc aby znaleźć sprawce zapisują sie na zajęcia. W czasie ich pobytu dzieją sie rzeczy nie wyjaśnione jednak sie nie poddają. Po kilku dniach znajdują Upadłą. Aby nie popełnić błędu zaczynają ją obserwować. Po zebraniu dowodów prowadzą ją do rady. Jednak to nie jej szukali. Upadła odwleka swój wyrok śmierci pomagając Łowcą. Między nią ,a jednym z Łowców coś rozkwita. Ma ona jednak więcej sekretów niż mogłoby sie zdawać. Nikt nie wie ,że pomaga im tylko ze względu na zemstę za wydarzenia z przeszłości spowodowane postacią Kierana. Morderstwa ,porwania ,tajemnice przeszłości ,kłamstwa , wojna i miłość.
natasza


Feedback [zawieszone]
"-Nie chcę całego zespołu. Chcę by Harry Styles podpisał z Syco kontrakt na solową karierę. I ty masz do tego doprowadzić. Słowa mojego szefa - Simona Cowell'a, nie mogły brzmieć wyraźniej. Ale jednocześnie nie mogły być bardziej absurdalne. No, bo proszę - po pierwsze, nie zamierzam pracować z tym skończonym, zadufanym w sobie, rozpieszczonym gwiazdorzyną, a dwa - ten gwiazdorzyna nie zgodzi się na odejście zespołu. Ale jak mus to mus: Harry Styles podpisze ten kontrakt, chociażbym miała poruszyć niebo i ziemię - albo nie nazywam się Sway Darcy."
Maura Kucharzak


DJ Payne [zawieszony]
Życie DJ nie jest łatwe, ciągle audycje do radia, imprezy itp. Dużo obowiązków się z tym wiąże. Na jednym Festivalu i w jednym hotelu spotkają się te dwie różne osoby...Daisy i Liam. Daisy ma swoje humorki, raz jest wesoła a raz wulgarna, potrafi się postawić. Liam z pozoru porządny chłopak, jest jednak coś o czym wie tylko on i jego 4 przyjaciół. Czy połączy ich jakieś uczucie? To już zależy od nich. Wszystkiego możecie dowiedzieć się czytając fanfiction DJ PAYNE.
Liam_My_Loves


I wanna hold your heart in both heands [zawieszone]
Alice to zwykła siedemnastoletnia dziewczyna. Pewnego dnia dowiaduje się że jej najlepszy przyjaciel zaginął. Szuka go wszędzie. W jego domu, w miejscach w których mógłby być. Nic. Nie odbiera nawet telefonu. Kilka dni później idzie do szkoły i na korytarzu widzi właśnie jego. Wrócił jak gdyby nigdy nic. Nie chce powiedzieć gdzie był i co robił. Wraca z nią do jej domu a ona nieświadoma niczego złego ściąga mu okulary i czapkę. To co widzi wstrząsa ją ogromnie. Siniaki i rany. Nie wie o co chodzi. Błaga go żeby jej to wyjaśnił. On mówi jej wszystko a ona jest ogromnie zaskoczona. Co potoczy się dalej ? Czy Alice pozna jego prześladowców?
Alicja J.


Take care of me - Zaopiekuj się mną. Opowiadanie z One Direction  [zawieszone]
Dwudziestojednolatka pochodząca z Anglii - Holmes Chapel. Mówiono jej, że daleko nie zajdzie, że nie wyrwie się stamtąd, ponieważ jako 15 lenia dziewczynka nie umiała nic . Skończywszy 17 lat wyprowadziła się do Londynu , wraz se swym chłopakiem , Harrym . Wynajęli mieszkanie. Później została opiekunką do dzieci i tak zostało.A on ? jest w zespole. Nie są już razem . Dziewczyna już od małego kochała dzieci choć miała tylko młodszego brata . Z charakteru była bardzo miłą i ambitną dziewczyną. Kochała taniec i muzykę. Grała na gitarze. Jej życie zmieniło się jeszcze bardziej kiedy poznała jego.... Małego Leona. -Syna Liama Payne
Adrienne Payne


Akademia Anioła [zawieszone]
Jenny była zwykłą nastolatką jednak jej życie zmieniło się drastycznie. Przez wypadek, w którym zginęła dostała się do szkoły dla aniołów. Poznaje tam Liam'a - syna dwóch najważniejszych archaniołów, Dan'a - podobnie jak ona, człowieka bez skazy, Olivię - gadatliwą anielice, Rose - pół anioła pół człowieka i Zayn'a - upadłego anioła, który mimo wszystko został przyjęty do akademii. Rose do czasu swoich 17 urodzin żyła jak zwyczajny człowiek. Jednego wieczoru dowiedziała się iż nie jest normalną nastolatką. Została zapisana do akademii. Od razu nie czuła się tam dobrze, szczególnie przez Monicę i jej bandę. Jenny i Dan związują się w mocnej przyjaźni, ale czy nic tego nie zniszczy? Jen nie radzi sobie z niektórymi przedmiotami i pobiera korepetycje od Liam'a, ale czy zwykle douczki nie zmienią się w coś więcej? Rose i Zayn'a ciągnie do siebie, ale co jeśli Rose pozna jego mroczną przeszłość i tajemnice?
Z imagin


Baby let me find out your secret
Codziennie przeżywam koszmar. Koszmar o którym nikt nie ma pojęcia, który ukrywam głęboko w swoim sercu. W końcu postanawiam odciąć się od bólu i upokorzeń, zakładając blog z opowiadaniem o zespole, który kilka razy uratował mi życie-One Direction. Chwila moment i wszystko potoczyło się jak śnieżna kula, szybko i bezboleśnie. Całość uległa zmianie. Poznałam życie o którym nic nie wiedziałam i znałam jedynie z bajek. Życie pełne radości, miłości i uśmiechu. Do czasu. Nikt z nowo poznanych mi osób nie zna mojego sekretu, który pod żadnym pozorem nie może wyjść na światło dzienne. Zaczynają się kłamstwa i oszustwa, aż w końcu dołącza do tego strach i to on zmusza mnie do podjęcia ostatecznej decyzji. Co będzie, kiedy nie zdążę powiedzieć przyjaciołom i JEMU o swoich problemach, a wszystko wyjdzie na jaw przez jeden nic nieznaczący na pierwszy rzut oka czyn?
''Nazywam się Danielle Jones i oto moje opowiadanie o One Direction...''
Charlie TH


Kids From The Streets [zawieszone]
Pewnego dnia, dwie dziewczyny mieszkające w Miami zauważają że ktoś wprowadza się do domu na przeciwko. Jest to pięciu chłopaków, których od początku zaczynają nienawidzić. Kiedy Louis przychodzi do domu Kim aby przywitać się z nowymi sąsiadami, ta zamyka mu drzwi przed nosem i wtedy zaczyna się wojna. Gdy Amy i Kim mają już dość ustawiania na nich przeróżnych pułapek i uprzykrzania im życia, zaczynają próbować ignorować 'palantów' z domu obok. Nie udaje im się to, ponieważ pięciu chłopców w dalszym ciągu nie daje o sobie zapomnieć. Są dla nich mili i chcą się zaprzyjaźnić, ale dziewczyny to olewają. W końcu jednak nie wytrzymują i idą do ich domu żeby zawrzeć rozejm. Z czasem zaczynają się do nich przekonywać, a jeszcze później uzależniają się od nich w pewnym sensie, spędzając z nimi bardzo dużo czasu. Wszyscy patrzą na siebie z radością i braterską miłością. Kim nie zauważa jednak, że dwóch z nich patrzy się na nią inaczej, z czego mogą wyniknąć niezłe problemy... Amy zaczyna zakochiwać się w przystojnym szatynie z wzajemnością, a dwóch innych chłopaków z całej paczki walczy o Kim.
Alicja J.


History of Cinderella [zawieszone]
Historia zapoczątkowana na postawie historii kopciuszka. Młoda, inteligentna dziewczyna, bardzo zdolna straciła dwie najbliższe jej osoby na świecie? Czy da sobie radę ze wszystkim?
Mia Angella Torres


Love the way you lie [zawieszone]
Każdy może stracić wszystko,stać się samotny w tłumie ludzi. Może zapomnieć co to szczęście, a co dopiero miłość. Wiecie jak to jest stracić wszystko? Jak to jest cierpieć każdego dnia wiedząc, że to co było nigdy nie wróci? Wiecie jak to jest być samotnym? Ja wiem. Aż w końcu coś przypomina ci co to jest szczęście, miłość, stajesz się szczęśliwą osobą. Jednak to dopiero początek, a ty nie masz pojęcia o tym pojęcia, że to co najgorsze jeszcze nie nadeszło. Wciąż cię to czeka, a to co było, to zaledwie wstęp. Wstęp do prawdziwego cierpienia.
Mrs. Horan, Minka Payne


Taylor Addams ma oddaną przyjaciółkę, wspaniałego chłopaka. Pewnego dnia dowiaduje się że jej chłopak to zwykły krętacz i podrywacz. W tym trudnym momencie jej życie nagle zmienia się o 360 stopni. Poznaje Liama- przystojniaka o dużych, brązowych i Harry'ego, łamacza kobiecych serc który zmienia dziewczyny jak rękawiczki. Taylor staje przed najtrudniejszą decyzją: czy zatracić się przy troskliwym Liamie czy dać się ponieść emocjom u boku Harry'ego, który w każdej chwili może złamać jej serce...
sefetgwserdtrwert


Paranoid [zawieszone]
Valerie mieszka samotnie w Sheffield, gdzie stara się wieść normalne, spokojne życie. Ma zadowalającą pracę, dobrych znajomych. Wszystko się psuje, gdy nagle zaczyna męczyć ją wrażenie, że jest obserwowana. Nikt nie chce jej w to uwierzyć. Nie ma żadnych dowodów, więc wmawiają jej, że ma urojenia. Jednak wkrótce na jej drodze pojawia się ktoś, kto informuje ją, że grozi jej niebezpieczeństwo.
Angela Space


Sing about that love [zawieszone]
Dziewczyna Tosia poznaje Zayn'a, członka znanego boysbandu One Direction. Zakochują się w sobie, po czym Tosia poznaje resztę grupy, odrazu tego żałuje przez Liam'a jej tragiczną miłośc sprzed laty.. Liam zaprasza Tosię aby brała udział w ich trasie koncertowej. Zgadza się, ponieważ bała się rozłąki z Zayn'em. Jak się potoczy trasa? Czy Tosia nadal będzie z Zayn'em? Może z Liam'em? Albo z kimś innym? Dlaczego Liam zaprosił Tośkę w trasę? Czy on nadal coś do niej czuję? Dowiesz się czytając tego bloga!
Tyssiaa Czek


Sequel opowiadania "Everything's gonna be alright...". Wszystko układało się dobrze... Teoretycznie. Studiowałam w Londynie, zaczynałam staż w jednym z lepszych szpitali, choroba nie wracała, przyjaciele wspierali mnie na każdym kroku... Aż nagle wszystko się spieprzyło. Śmierć, zdrada, kłótnia, zaginięcie, ślub, wypadek... To wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w mojej historii... Poznajcie na nowo moją historię. Historię Natalii Maj...
Roxanne xD


Give Me Love [zawieszone]
Aiden Keller samotnie wychowuje sześcioletnią córkę. Ojcem dziecka jest Liam Payne, przyjaciel z dzieciństwa Aiden. Los chciał aby spotkali się po latach akurat w momencie kiedy Liam szczęśliwie się zaręczył, a Aiden jest w żałobie po śmierci męża. Razem z przyjaciółkami zajmuje się dość kontrowersyjnym zajęciem. Czy stara miłość rozkwitnie na nowo? Co się stanie jeśli Liam dowie się, że jest ojcem?
Nicki Johnson


Good Question [zawieszone]
Zespół Good Question wygrywa talent show. Wytwórnia, która ma pod sobą już kilka zespołów postanawia wysłać w jedną trasę trzy grupy: Good Question, One Direction i Little Mix. Wkrótce trzy ekipy trafiają do jednego hotelu. Zoey Benson i Louis Tomlinson znają się od dzieciaka. Ale to wcale nie oznacza, że będzie dobrze. Liam Payne zakochuje się w niedostępnej Brooklyn Steewart. Dziewczyna początkowo nie chce się pogodzić z uczuciami chłopaka chociaż sama czuje do niego miętę.
Nicki Johnson


Beautiful mistakes [zawieszone]
Popełniłam w życiu dużo błędów. Przez wiele lat uczyłam się od nowa czym jest przyjażń, miłość i życie. Chciałabym podzielić się z wami moją zawiłą historią wrażliwej buntowniczki.
Anastazja


Jeden wieczór, jeden zły wybór, jedna ciemna uliczka, pięciu nieznajomych, dwie nieugięte dziewczyny. To zdarzenie zmieniło ich życie Historia opowiada o dwóch najlepszych przyjaciółkach które mierzą się z zadaniami jakie stawia im los. Caro- nieugięta i sukowata, lecz je psychika jest ciężko zszargana. May- zawsze wesoła i odpowiedzialna, opiekuje się Caro jak młodszą siostrą, a opieprza jak matka.
Onlyteens


When Worlds Collide [zawieszone]
Violet to nastolatka, która uczęszcza do szkoły prywatnej Westlake w Londynie. Od dzieciństwa zakochana jest w swoim najlepszym przyjacielu Liamie Payne. Jej życie wyglądało normalnie, do czasu, gdy do szkoły przenosi się zbuntowany chłopak - Zayn Malik, który wywróci wiele spraw do góry nogami.
Katerina


"Kiedyś jedynym moim zmartwieniem były złe oceny w szkole czy nadopiekuńczy brat. Teraz, wszystko się zmieniło i szczerze powiem wam - żałuje, że wtedy nie doceniłam tego co miałam. Ale niestety zawsze tak jest. Gdy stracisz, to dopiero docenisz. Pewnie ciekawi was zatem, co takiego stało się w moim życiu. Otóż wyjaśnieniem całego problemu są jedynie dwa słowa, które już na zawsze utknął w mojej pamięci. Nazywam się Annabelle Horan i właśnie zostałam porwana."
Klaudia 0614


Zycie Lilly to ciągłe przeprowadzki. Jednak teraz wraca do Londynu, do miejsca w którym już była, do szkoły której nienawidziła oraz do starych wrogów. Ta przeprowadzka jest ich ostatnią. Co czeka na nią po powrocie na stare śmieci? Czy coś się zmieniło? Czy znów będzie poniżana i wyśmiewana? A może ludzie zapomnieli już o niej? Tym razem musi być silna, ale czy da rade? Dowiesz się tego czytając to opowiadanie.
Mandarynka128


Rose prowadziła spokojne życie, do czasu, kiedy przeprowadziła się do Londynu. Poznała chłopaka, który diametralnie zmieni jej życie. Co się stanie, gdy pozna go bliżej? Czy wytrzyma presję, którą będzie na nią wywierał?
Weronika G.


Ciągle za mało wiem. Już myślę, że wiem, a potem okazuje się, że to wcale nie tak.
Mieliście kiedyś takie uczucie, że Wasz najczarniejszy, najstraszniejszy koszmar skryty gdzieś w głębi, Waszego serca stał się... jawą ? Tak właśnie się czułam gdy dowiedziałam się o wypadku rodziców. Musiałam się przeprowadzić do Liam'a, zmienić szkołę, znaleźć pracę... i gdy wszystko szło po mojej myśli. Stało się to. On wrócił. I wraz z jego powrotem wszystko się posypało...
Bleeding_Scar


Rose i Sara, przyjaciółki z przypadku.
Rose-spokojna anielica, łatwo ją zranić. Sara- Little Devil, najważniejszy gość każdej imprezy, dziewczyna z wieloma pasjami. I wielkim sercem.
Spotkanie na lotnisku zmienia ich sposób patrzenia na świat. Sara pomaga Rose, potem Rose Sarze. Tworzą swój pierwszy światowy hit, zdobywają fanów. Nawiązują kontakt z 1D. Czy zdają sobie sprawę jakie konsekwencje i trud przyniesie im sława? Czy zdołają podołać swoim obowiązkom i wejdą na szczyty światowych list? Czy znajdą miłość wśród otaczającego je świata? Odpowiedzi na pytania znajdziecie w blogu Give it to me. I'm worth it! Zapraszam
Rose Horan


My Daddy- Niall Horan
Ukochana Niall'a ginie w wypadku samochodowym, ale pozostawia po sobie pamiątkę, a mianowicie malutką Naomi. Niall po długich namysłach postanawia, że wychowa swoją córeczkę. Parę miesięcy później do domu obok wprowadza się skrzywdzona przez życie Katy. Jak potoczą się losy Niall'a i jej małej córeczki i jaką rolę odegra Katy w ich życiu?
Martyna Horan


Inna
Liam Payne, to chłopak któremu na ogół się udaje. Ma wszystko: dobrą pracę, drogie samochody, piękne mieszkanie w samym centrum miasta. Przyszło mu to bardzo łatwo. Co za ironia, prawda? Niestety nic nie jest takie piękne jakby mogło się wydawać. W przeszłości popełniał błędy, o których raczej wolałby zapomnieć. Puścił je w niepamięć na kilka lat, dopóki pewnego dnia nie zapukały one do jego życia. Chłopak myślał, że do końca życia będzie żył jak młody Bóg, któremu nic nigdy nie braknie. Mylił się... A to wszystko za sprawą tajemniczej dziewczyny o brązowym kolorze włosów i z oczami tak hipnotyzującymi, że sam Liam nie mógł oprzeć się wrażeniu że mogą być tak oszałamiające.
Nutellaenutella


Drag Me Down
Gdyby nie mój kochany Niall, nigdy nie poznałabym Lam'a. Nigdy nie wypłakałabym tylu łez i nigdy nie miałabym nadziei na miłość. On dał mi to wszystko. Tak samo jak odebrał, przyprowadzając do domu swoją nową dziewczynę. Jednak postanowiłam walczyć, bo wiedziałam, ze jest tego wart. Po pewnym czasie, widząc kwitnąca miłość i pierścionek zaręczynowy na palcu Sary, rozpadłam się na kawałki. Czy żałuję, ze cie poznałam? Nie. Te kilka tygodni spędzonych w twoim towarzystwie dało mi wiece radości niż dostałam przez całe 24lata życia. Niestety oddałam ci także swoje serce, które nie będzie już bić dla nikogo innego. Może pewnego dnia twoje też będzie należeć do mnie?
Black Sky


The future start today, not tomorrow
Trudno jest odnaleźć się w dzisiejszym świecie, w tłumie ludzi, którzy próbują Cię zniszczyć. Trudno jest znaleźć osobę, której możesz powierzyć swoje sekrety. Trudno jest żyć gdy 1/2 Ciebie odchodzi... lecz najtrudniej jest powiedzieć ,,żegnaj'' osobom, które kochasz najbardziej. Byłam zwykłą nastolatką do czasu... gdy dowiedziałam się, o tym, że moi rodzice zmarli. Nigdy nie dowiedziałam się z jakiej przyczyny. Musiałam to zmienić. Nie mogłam pozwolić na to, aby ktoś uniknął kary, za wyrządzoną mi krzywdę. Niestety nie wszytko poszło zgodnie z moim planem... To on był temu winny i to on poniesie konsekwencje tego czynu. Bo gdy koszmar staje się jawą, nic nie jest takim, jakim wydaję się być.
INDESTRUCTIBLE


Znak Anioła //H.S//
Samotność i śmierć to jest coś czego niejeden człowiek boi się w życiu. Przez złe postępowanie możemy trafić do piekła, gdzie Lucyfer będzie się upajał nami jak afrodyzjakiem. Taką osoba jest Harry Styles. Wybiera sobie ofiarę i już sobie jej nie odpuszcza. Czy dzięki pomocy Julii odkryje nowego siebie i trafi do łask bożych?
Love xxx


All I Need Is You
Louis Tomlinson i Liam Payne 6. Historia dwóch przyjaciółek które po latach znów się spotykają . Historia opowiada o Ani , która myślała ,że dzięki pomocy innych ma już wszystko czego potrzebuje do szczescia . W jednej chwili wszystko straciła . Postanowiła wszystko zmienić ; oraz o Patrycja która po poznaniu nowych osób zmienia się nie do poznania . Razem postanawiając stanąć na przecił wszystkim i wszystkiemu..." .
Anne 1D