Niall

Kliknij na tytuł, aby wejść w link. Na dole strony są najnowsze blogi.


I'm here for you
Gdy ma się na głowie pięciu rozszalałych chłopaków - życie po prostu nie może być nudne. Jeżeli dorzucimy do tego trochę perypetii miłosnych oraz problemów rodzinnych - od razu jesteśmy tego pewni. Świat przestaje być szary i ponury, a wszelaka monotonia znika. Przekonała się o tym, na własnej skórze, osiemnastoletnia Anya Tomlinson - siostra sławnego piosenkarza, Louisa Tomlinsona, którego najlepsi przyjaciele z grupy One Direction postanawiają się do nich wprowadzić.
Marti


Colours of your eyes [zawieszone]
One Direction nie istnieje i nigdy nie istniało. W małej, irlandzkiej miejscowości Jude Stoker wpada w tarapaty z których wyciąga ją tajemniczy, ale jakże interesujący młody Irlandczyk o niebieskich oczach. Czy spotkają się ponownie?
Florenss


Never lose hope [zawieszone]
Kim jestem ? Nazywajcie sobie mnie jak chcecie. Przez brukowce zostałam nazwana zimną suką bez uczuć. Może tak było, nie wiem, mam w dupie opinię tych szmatławców. Chociaż gdy sobie przypomnę, to kiedyś taka nie byłam. Jednak brak zainteresowania ze strony "rodziców" i nieprzyjemne zdarzenie sprawił iż jestem tym czym jestem.
Kamila Horan


One Direction – Story of my life
Dziewiętnastoletnia tancerka Alexandra Harrison przyjeżdża do stolicy by tańczyć dla najlepszej angielskiej formacji tanecznej - Elite. W ekipie zaprzyjaźnia się z Danielle Peazer która poznaje ją ze swoimi sławnymi przyjaciółmi. Czy Alex wraz z Elite wejdzie na szczyt a może przeszkodzi jej w... a tym... może ktoś...?
Alexandra


You're like a dream to me
Historia trzech przyjaciółek, których życie wywrócił do góry nogami jeden tweet. Czy ta zmiana wyjdzie im na dobre? Czy odnajdą miłość? Czy opuszczenie kraju to był dobry pomysł? Odpowiedzi na te i inne pytania czekają w treści opowiadania.
Miley Naroh


Off The Coast [zawieszone]
Po odniesieniu pewnej porażki Darcy zamienia się w emocjonalne zombie. Nic nie ma dla niej znaczenia, a już na pewno nie szkoła i dalsze starania o stypendium, które sprzątnięto jej sprzed nosa. Dziewczyna opuszcza się w nauce, przestaje chodzić na zajęcia, stroni od kontaktów z ludźmi. Rodzice w trosce o nią wysyłają ją na odpoczynek na wieś do rodziny. Ardamine to malutka wioska u wybrzeży Irlandii, gdzie nie dzieje się absolutnie nic. Początkowo Darcy jest nastawiona neutralnie do owego wyjazdu, ale wszystko zmienia się gdy natyka się na plaży na tajemniczą puszkę, której właściciela za żadne skarby nie może odnaleźć.
Meadow


Idestructible
Gwen Gray, jest normalną nastolatką, uważaną za wariatkę. Jej matka, pomimo częstych wizyt u psychiatry, wysyła dziewczynę do szkoły dla specjalnych uczniów. Gwen z towarzystwem małego chłopca, który zmarł w wojnę sprzed kilkuset lat, wywraca życie szkolne do góry nogami, przybywając do niej. Wreszcie poznaje ludzi - takich jak ona. Ludzie z zewnątrz uważają ich za wariatów - oni sami, za ludzi wyjątkowych. Gwen ma przed sobą wiele przeszkód i problemów ze swoim darem a także wciąga ją miłosny wir, zakochując się w nieodpowiednim chłopaku, tajemniczym, mrocznym Zaynie który wyraźnie jej nienawidzi, olewając chłopaka, który się do niej zaleca.
Avalon.


Follow your heart
Dwójka przyjaciół, w młodości wybiera się w podróż dookoła świata. Za ich przyjaźnią, tak naprawdę kryje się wielka miłość. Niestety na jego drodze pojawia się ktoś inny i ich drogi rozchodzą się. Po latach dzieci zaciekawione wspomnieniami, zapiskami również wyruszają w taką podróż, samotnie. Los chce, aby się poznali.
Reniferowa


Broken
Ariella Rayne dorastała bez ojca, zastępował go nieobliczalny ojczym. Pewnego dnia kiedy posuwa się on za daleko, za sprawą matki Ariella zamieszkuje ze swoim prawdziwym ojcem w Londynie. Jej tata jest również ojcem Harry’ego Stylesa. Gdy dziewczyna poznaje chłopaków, nie od razu przypada im do gustu. Jest dziwna, a do tego jest Amerykanką, Harry wścieka się na nią. Kiedy chłopcy naprawdę ją poznają, ona zakochuje się w jednym z nich.
My sunshine loves nandos


Escapes in darknes [zawieszone]
Ronnie córka Troy'a z drugiego małżeństwa. Jej przyrodni brat Louis jej nienawidzi. Po stracie ojca i matki zostaje zmuszona do zamieszkania razem z mamą Louisa Johannom. Dziewczyna jest zamknięta w sobie, boi się miłości i przyjaźni. Czy nienawidzący ją brat i jego przyjaciele mogą coś zmienić? Przekonajcie się sami.
Nicol Andzia


Katie & Zoey
London School Academy to zwykła szkoła z niezwykłymi uczniami. Katie to miła i pogodna dziewczyna, która po "rewolucji" w swojej szkole traci swoją najlepszą przyjaciółkę - Libby. Kat zostaje sama bez swojej "grupy". To sprawia, że dziewczyna zostaje popychadłem wśród uczniów. Black nie przeciwstawia się temu, ponieważ jest raczej pokojowo nastawiona do wszystkich. Szkołą zaczyna rządzić drużyna piłkarska o nazwie " One Direction". Nazwa ta tyczy się piątki " najlepszych i najprzystojniejszych" chłopców. Ludzie zaczęli ich tak nazywać ponieważ twierdzą, że dążą w tym samym kierunku. Chłopcy uwielbiają wręcz dręczyć Katie. Mija rok. Nadchodzi kolejny nowy rok szkolny, nowa przyjaźń, nowe miłości, nowe skandale oraz nowa uczennica Zoey Green, której drugie imię brzmi "zemsta". Zoey to wybuchowa i złośliwa brunetka, której lepiej nie zachodzić za skórę. W dziwnych okolicznościach poznaje Katie z którą się zaprzyjaźnia. Green postanawia zmienić tą szkołę i rozbić "One Direction". Czy uda jej się tego dokonać?
Zoey Revenge


NIALL HORAN-JUST LOVE [zawieszone]
Roxana-zwykła dziewczyna z Krakowa. Pewnego dnia siedziała ze swoją przyjaciółką w domu. W telewizji usłyszała o koncercie One Direction w Polsce. Poszła na spotkanie chłopców z fanami. Jedna chwila, potrącił ją rower. Blondyn odrazu udzielił jej pomocy. Ich znajomość zaczęła się rozwijać. Zwierzenia, tajemnice... Jak zakończy się ta historia? Czy Roxana pokocha Nialla? A co do powiedzenia ma sam Horan?
Pani Horan


One Direction For Every You [zawieszone]
Po tragicznej wiadomości Julie i Rose wyjeżdżają do Londynu, by zacząć nowe życie. Nie wiedzą jednak, że zmieni się o 180˚. Kiedy myślą, że ich życie się ustatkowało, do miasta przybywa były chłopak Rose nie mogący się pogodzić z jej odejściem.
The Runes i Klaudia Hamilton


W poszukiwaniu siebie
Nie zawsze wszystko w naszym życiu układa się tak, jakbyśmy tego chcieli. Nie każdy z nas ma kochającą rodzinę w składzie mama, tata, ja i pies. Nie wszystko jest takie proste, jakby się mogło wydawać. Nic nie jest od nas zależne. Jo ucieka jak najdalej od swojego dotychczasowego życia, Zrobi wszystko, żeby w końcu robić to, na co ma ochotę. Rozpoczyna studia na wymarzonym kierunku, nie mówiąc o tym rodzicom. Chce pokazać wszystkim dookoła, że jest na tyle dojrzała, aby poradzić sobie w każdej sytuacji. Jednak czy to jest takie proste, jakby się mogło wydawać?
Jesica Evans


Replay [zawieszone]
Thea Haynes ma niezwykłą zdolność, która pozwala jej zmieniać rzeczywistość. Może cofnąć się do dowolnego punktu z przeszłości i zmienić bieg wydarzeń. Jednak raz popełniła katastrofalny błąd. Nieświadomie spowodowała śmierć człowieka i nie potrafiła tego naprawić. Od tego momentu zamknęła się w sobie zaprzestając prób podróżowania w czasie. Nie różniła się teraz od innych. Do chwili, kiedy ogłoszono rozwiązanie sławnego boysbandu One Direction, który stanowił ważny element w życiu dziewczyny. Po śmierci jednego z członków na wierzch wyszła cała prawda i okazało się, że wokaliści już dawno nie mogli się ze sobą dogadać. Thea zdruzgotana postanawia znowu wykorzystać swoją umiejętność i sprawić, by Harry, Liam, Louis, Niall i Zayn stali się dla siebie nierozłączni.
Akai Sora


Let us die young [zawieszone]
Z każdą chwilą bliżej śmierci. Tik-Tak... Kto powiedział, że choroba sprzyja romansom? A może chcesz się zamienić i zobaczyć jak to jest? Nie? Tak myślałam.
Sophie.N


Just Love Me ♥ [zawieszone]
Olivia jest prawie wszędzie rozpoznawalna przez taniec. Jest popularną dziewczyną, ale nie specjalnie ją to interesuje. Kiedy ojciec blondynki zdradza swoją żonę a za razem matkę dziewczyny postanawiają się wyprowadzić. Miastem, do którego jadą jest Londyn. Chachi pozostawia w Teksasie grupę taneczną I.aM.mE, której była liderką. Mimo wszystko nie porzuca tańca a znajomość nie ucieka. W życiu dziewczyny nic się nie zmienia po za tym, że zyskuje nowych przyjaciół. Do jednego czuje coś więcej, ale nie ma odwagi mu tego powiedzieć...
Chachi Gonzales


I Suffer For Love Of Him...
15-letnia Sussie jest niegrzeczną chłopczycą z małego miasta. Przyjaźni się z czterema chłopakami, którzy wciągają ją na złą drogę. Pewnego dnia poznaje Harry'ego kuzyna jednego z jej przyjaciół. Już kilka godzin później ten wyznaje jej miłość. Dziewczyna popełnia największy błąd w swoim życiu i spędza z nim noc. Po kilku tygodniach Harry wyjeżdża, przysięgając, że wróci. Jednak nie dotrzymał słowa. Co wydarzy się, gdy po trzech latach jej miłość powróci? Czy mu wybaczy? I co zrobi, gdy NIEPRZYPADKOWO zakocha się w jego przyjacielu?
Oliwia Strug


Skewer
Rose - niepewna szesnastolatka, która nadal przeżywa rozpad swojej rodziny. Po kilku latach przeprowadza się do ojca do Mullingar. Okazuje się, że ma tam ''nową'' rodzinę, z którą nie potrafi się dogadać. W szkole poznaje nowych przyjaciół oraz tajemniczego chłopaka o przezwisku Skewer. Chłopak jest arogancki, bezczelny i tajemniczy. Rose od razu wpada mu w oko. Dziewczyna wcale nie jest zainteresowana Niall'em, ale on nie daje jej spokoju. Ciągłe zaczepki z jego strony są bardzo denerwujące. Rose powoli przekonuje się do chłopaka, a on zaczyna ją szantażować. Dziewczyna chce się dowiedzieć o nim jak najwięcej i dowiaduje się, że życie Niall'a kręci się wokół alkoholu, imprez, nielegalnych interesów i... dziewczyn. Czy Rose przekona się do niego?
Nelly


Woman With a Demons
Hope jest zwyczajną dziewczyną... No może nie do końca... Ma czystą krew, dlatego nie jest bezpieczna w świecie pełnym wampirów, demonów, wilkołaków i aniołów... Kiedy miała 11 lat jej rodzice oddali ją do psychiatryka. Teraz po 8 latach spędzonych w małym pokoju z pomocą swojego opiekuna- Nicka ucieka. Zamieszkuje w domu odziedziczonym po swojej babci koło na pozór zwyczajnej piątki chłopaków. Z jednym z nich wiąże przeszłość... Jednak największym jej problemem jest zaborczy Harry Styles, który obrał ją za swój cel. Czy Hope uda się zapomnieć o przeszłości? Czy wreszcie jest bezpieczna? Czy oni ją znajdą? I Harry... Szantaż czy miłość?
Mój jednorożec nazywa się Horan


Dark Paradise [zawieszone]
Dziewiętnastoletnia Nikki Howard jeździ po całym świecie z rodzicami ponieważ jej ojciec ma taką prace. Nie chodzi do szkoły bo jej się nie opłaca. Pewnego razu jej Tata dostał wiadomość że znowu musza się przeprowadzić. Jednak ta przeprowadzka wszystko zmieni. Na jej drodze stanie chłopak a nawet kilku. Jej życie obróci się o 180 stopni.
Coco ;3


Senne Miasto?
Tybee Island to za dnia miasteczko, jak każde inne. Tłumy na bazarach, głośne rozmowy i śmiechy, przesiadywanie godzinami na świeżym powietrzu. Wszyscy żyją swoim życiem. Dostawca Louis, mechanik Niall z pozoru spokojni i porządni obywatele, jednak przypuszczenia są mylne. Charile i Ellie to dziewczyny, które mają swoje zainteresowania oraz zajęcia. Ich dzień to zwyczajna rutyna, ale zdarzają się wyjątki. Czasem mają ochotę dołączyć do innych imprezowiczów... Zwykłe odebranie paczki, naprawa roweru, może zmienić ich życie o sto osiemdziesiąt stopni.
Seyl Tommo i Charlotte


Changed [zawieszone]
Julia przyjechała z Polski do Anglii z mamą, mając nadzieję, że tu rozpocznie nowe, lepsze życie. Pierwszy dzień szkoły zapowiadał się ciekawie, poznała tu dwójkę ludzi, którzy z czasem stali się jej przyjaciółmi. No i jest Horan, tajemniczy, wręcz mroczny chłopak, którego ludzie unikają. Jakimś cudem zauważa Julię, przyciąga go. Julia jest krucha, mała, ale piękna, przez co Niall nie może od niej odejść. Z czasem wyjawia jej swój największy sekret, który zwiastuje piekło w ich życiach.
Ania Smile


The Stalker [zawieszone]
"Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal." Jak to jest żyć z czyimś oddechem na karku? Jak to jest nie ufać nikomu? Czy można żyć pomiędzy światem realistycznym a wspomnieniami? Życie zabija nas z każdym dniem. Aczkolwiek nikt z nas nie chce, by jego życie skończyło się zbyt szybko. Niall Horan, członek One Direction, wpada w wir zwany niebezpieczeństwem. Śmierć matki i brata. Ojciec podejrzewany o morderstwa. Przyjaciele, którzy działają na jego niekorzyść. I dziewczyna.. Czy ona jest w stanie trzymać Niall'a przy zdrowych zmysłach? Czy ostatecznie rozwiąże się największa zagadka: kim jest Stalker? Stalker, czy to on wygra walkę o życie Horana? Jednak pamiętaj: nie ufaj nikomu.
Aga Karolina


Everything has changed
Vanessa Carter jest początkującą tancerką, która marzy alby dostać się na studia taneczne, więc razem ze swoją przyjaciółką Roxi wyjeżdża do stolicy Anglii. W dzień przesłuchania, które odbędzie się w najlepszej szkole tanecznej w Londynie, dowiaduje się, że ONI potrzebują choreografa, więc przychodzą na na przesłuchanie, gdzie szukają tancerza, który im pomoże. Kogo wybiorą? Co zaiskrzy, między Ness, a Niallem?
Jess Horan


Still The One
 Nathalie przeprowadza się do Londynu, aby zacząć nowe życie. Nowe lepsze życie. Chce uciec od przeszłości, zapomnieć o niej. Kilka lat temu pewna osoba bardzo ją skrzywdziła, co odbiło się to na psychice dziewczyny. Stworzyła sobie przez to dużo problemów, wpadała w kłopoty. Uświadomiła to sobie dopiero wtedy, gdy prawie ją to zabiło. Wtedy zaczęła się leczyć i zmieniła się. Wyszła na prostą. W Londynie poznaje nowych ludzi. Wiążą się z tym nowi przyjaciele, nowe miłości, nowe kłopoty... Co zrobi Nathalie, gdy spotka osobę, przez którą tak dużo wycierpiała? Czy nowe życie, to tak na prawdę początek starego? Czy może oleje to i będzie znów szczęśliwa? Jak potoczą się jej losy? Dowiesz się tego czytając STO.
 Dorota Wieczorek


Anonymous || n.h - tłumaczenie
@Anonymous_ : Czy my naprawdę boimy się potwora spod łóżka czy potwora leżącego na nim? @whocares_ : 'Nie nazywaj tego walka, gdy wiesz, że to wojna.' Ona jest @Anonymous_ On jest @whocares_ On tweetuje teksty piosenek; ona cytaty. On używa konta, aby ukryć się przed popularnością. Ona używa konta, aby ukryć się przed rzeczywistością. Oboje używają twittera, aby komunikować się ze sobą, żaden z nich nie wiedział z kim ma do czynienia. Dziewczyna z depresją i sławny chłopak; niedokładny mecz w niebie. On uratował ją, ona uratowała jego. Kto powiedział, że Twitter nie może uratować życia?
Lucy Gold


The dark world
Myśl, że masz być zabitym przez wampira nie jest pocieszająca. Widząc tego krwiopijcę, myślisz, że to najgorsze stworzenie na świecie...ale co, jeśli istnieją istoty o wiele gorsze od wampirów? Jeśli są silniejsze, bardzie niebezpieczne i przerażające? Jeśli polują własnie na nie, na demony nocy?
Dakota czuje się we własnym domu jak w więzieniu. A wszystko to przez jej nadopiekuńczego brata Louisa. Pewnego dnia postanawia złamać jego zasady. Ale czy to na pewno wyjdzie jej na dobre? A może lepiej chować się przez światem zewnętrznym i jego mieszkańcami, którzy nie okażą się tak przyjaźni...
amelia jane


This Game Has No Rules Babe
Wystarczy chwila, jeden moment, a życie może obrócić się o 180 stopni. Wyszłam na imprezę jak robię to co tydzień, ale nigdy nie pomyślałabym, że może spotkać mnie takie coś, teraz wiem, że może spotkać to każdą normalną dziewczynę, jak mogłam czuć się wyjątkiem. Jednak ja miałam szczęście w postaci chłopaka o masie tatuaży.
Ana Horanek


Better Late Than Never
Dwie, na pozór obce sobie dziewczyny, w krótkim czasie dowiadują się, że są siostrami. Jedna z nich została z biologicznymi rodzicami, a druga trafiła do domu dziecka, a następnie do jednej z rodzin. Dopiero po siedemnastu latach poznają prawdę. Siostrzana miłość nie budzi się w nich od razu. Kłótnie, spory są na porządku dziennym. Wszystko jednak z czasem się zmienia. Dziewczyny muszą uporać się z tą sytuacją. Może i minęło siedemnaście lat, ale w końcu lepiej późno niż wcale...
Wiktoria Górecka


And it's so hard, to say goodbye
Lily a właściwie Emilly Smith nigdy nie miała szczęścia w miłości. Nigdy nie była duszą towarzystwa do czasu kiedy za namową przyjaciółki idzie z nią do klubu gdzie poznaje uroczego blondyna. Czy dane im będzie być razem ? A może zatonie w oczach zabójczo przystojnego bruneta o nieziemsko zielonych oczach ?
Sweet Dreamer


Sensitive
Natrętny przyjaciel mojego brata wciąż nie daje mi spokoju. Zaczepia, podrywa, jak długo mogę to znosić? Znamy się od czasu przeprowadzki, a już mam go dość. Okropnie, prawda? Dodajmy do tego czterech zwariowanych kolesi i mojego braciszka Harrego. Mam prywatnego trenera, a jego bratanek to najlepszy przyjaciel mojego brata - Niall. Do tego zakręcona Tori. Witaj w moim świecie...
Lodo Comello - Horan


Love - Hate, All The Same To Me [zawieszone]
Dla czego ludzie kłamią? Każdy mówi nie martw się, Po burzy zawsze wychodzi słońce, Gówno prawda, U mnie jest tylko burza, Jeszcze kiedy spotkałam jego, Wszystko jest do dupy, Ja,ja jestem do dupy, Na nic nie potrzebna, Dla nikogo, Taka nie kochana, Taka nie chciana, Już mam tego wszystkiego dość..
Misia- Pysia


Abducted
" Rose . Zwykła nastolatka pochodząca z dobrego domu , zostaje porwana przez Nialla , który chce wstąpić do gangu . Czy tata , który jest detektywem odnajdzie ukochaną córkę ? Czy spotkanie z przywódcą Harrym zmieni jej życie ? Czy jej urok osobisty i specyficzny charakter pomoże jej przetrwać ? "
Natalie Maria


Little Love
Śmierć matki, nowe miasto, nowy dom, nowi Ludzie. Tata manager słynnego boys bandu One Direction, przyrodni brat ma swój zespół 5 second of summer. Czy dwie młode dziewczyny zyskają ich zaufanie? Czy Natalia otworzy się czy też zostanie w swoim świecie?
Nataśka Horan


Mysterious Love
Inni a nadal tacy sami. Dwie dziewczyny, dwóch chłopaków. Oni- niebezpiecznie przystojni. One- wulgarnie piękne. Nowi uczniowie. Przyjaźń? Miłość? Tajemnice?
Hi. I Directioner


There is a love that does not die, but love from each other leave
Stephanie Morgan - zwykła 18-latka , mieszkająca w Londynie . Z pochodzenia jest Węgierką . Steph jest bardzo nieśmiała . Pewnego dnia idzie na lodowisko , a tam wpada na blondyna o pięknych , niebieskich oczach . Czy się w nim zakocha ? Może ze wzajemnością ? Dowiesz się czytając bloga There is a love that does not die , but love from each other leave.
Natkaa xdd


You never know what fate will bring
Ona - poukładana dziewczyna z dużymi planami na przyszłość. On - chłopak, który chce mieś wszystko pod kontrolą i podporządkowuje ludzi pod siebie, nigdy nie jest na odwrót.
Katherine S.


I live for you
Bezgraniczna miłość, która łączy dwójkę ludzi, zdarza się bardzo rzadko. Chociaż, nie zawsze musi się skończyć szczęśliwie. W końcu życie to nie bajka. A czy uważacie, że ktoś na Was czeka? Ja sądzę, że tak. Każdy ma gdzieś swoją drugą połówkę. Tylko czasem jest ona "zamaskowana". Aby ją rozpoznać, musimy zajrzeć w serce. Do tej pory nie spotkałam kogoś takiego, przy kim moje serce szalało. Nie skarżę się. Wciąż czekam. Myślę, że to nie pora na takie wywody. Chcę żyć chwilą bieżącą i nie myśleć co mnie czeka jutro, albo za rok. Może miałabym inny pogląd na świat, gdyby nie pewien człowiek. Człowiek, który zniszczył mnie doszczętnie. Mimo to zawsze mu wybaczałam. Cały ten czas kochałam. Niekiedy, za to wszystko winiłam siebie... Do czasu. [...] Mówił, że to dla mojego dobra. Chciał dobrze, ale ja nie potrafię ułożyć sobie życia do tej pory. Po kilku latach, moja matka zmądrzała. Uciekłyśmy od tego tyrana. Miałam wtedy 14 lat.
Ola B.


Where do broken harts go?
Każdy znalazł się tam przypadkiem... Każdy chciał spełnić swoje marzenia... Oni dostali szanse... Piątka zbuntowanych przyjaciół, dla których liczy sie chwila... Poznają co to sława, rozterki, zawirowania, przyjaźń i miłość... Ale co najważniejsze: nie radzą sobie z odległością i samotnością... Zmagają sie z własnymi problemami... Z reguły twardzi, szaleni i pokręceni... W środku pogubione istoty... Szansa dana przez Łowce Talentów... Moze ich wzbić w wyżyny lub zniszczyć... Każdego dnia będą walczyć o przetrwanie... Na ich drodze stanie... One Direction...
My Style


To dla Twojego dobra
17-letnia Sophie postanawia odzyskać swojego najlepszego przyjaciela z czasów dzieciństwa, w którym była zakochana. Niestety Niall zmienił się i nie poznaje Sophie, która również bardzo się zmieniła. Zadanie staje się trudniejsze niż myślała. Udając siostrę Harrego postanawia zbliżyć się do Nialla. Czy przy wsparciu swoich przyjaciół i reszty zespołu zdoła odzyskać przyjaciela? Czy znowu będzie wstanie się zakochać? Możliwe. Ale czy Sophie ma wystarczająco dużo siły by walczyć z przeciwnościami losu i znosić humorki Horana. Miejmy nadzieje, że tak bo konsekwencje mogą być bolesne.
Aleksandra Marcinowska


Truth or Dare?
Rok 2012 nie był zwyczajną datą. Był czymś przez co piętnastka zwykłych nastolatków wplątała się w niezłe bagno. Chodzili do najlepszego uniwersytetu w Londynie, a nawet i w Anglii. Cała ta paczka skrywała pewien sekret - zabili niewinną osobę, przez co ktoś chce się na nich zemścić. Cały ich koszmar zaczyna się rok później. Niewinny wypadek samochodowy, który zbiera krwawe żniwo. Właśnie tego dnia pozostała czternastka otrzymuje anonimowego sms'a od tajemniczego nieznajomego."Jeśli nie chcecie by was spotkał taki los miejcie oczy i uszy szeroko otwarte. Każdy dzień może być waszym ostatnim. ~A. Ps. Wiem co stało się rok temu." Strach zawładnął nastolatkami z Great Marlborough Street.  Z każdym dniem wszyscy będą odkrywać swoje tajemnice. Grzeszki i przewinienia ujrzą światło dzienne. Czy ktokolwiek przeżyje? Ktoś będzie szczęśliwy? Kto jest zdrajcą a kto zabójcą? Na te pytania odpowiedzi zna tylko jedna osoba. Jest nią..
Angel Hope

Misty Mystery Girl [zawieszone]
Dziewczyna... Na pozór zwyczajna...lecz kryje w sobie tajemnice, które nigdy nikomu nie przeszłyby przez myśl. Jeden wyjazd... Nowi znajomi... Tajemnice i ciekawość. Co się stanie? Czy jej życie zmieni się o 360 stopni? Czy uda jej się komuś zaufać?
Alexandra Rogóż


Perdu
Tydzień po rozpoczęciu trasy koncertowej One Direction, świat obiegła wiadomość o zejściu się Louisa i Eleanor. Alison, czując się oszukana przez chłopaka, który zaledwie kilka dni temu wyznał jej miłość, odcięła się od swojego brata i jego przyjaciół. Rok później Alison wyjeżdża do Londynu na studia. Za dnia jest przykładną studentką literatury i kryminalistyki, a w nocy staje się jedną z najniebezpieczniejszych członkiń nielegalnych wyścigów, ściganą listem gończym w całej Europie. Niall, uczulony na punkcie ochrony dziewczyny, zaczyna podejrzewać w jakim środowisku obraca się jego siostra, dlatego kolejny raz stara się jej pomóc. Ale czy tym razem... zdąży na czas? Sequel ''The future starts today, not to tomorrow''
Charlie TH


Zastępca
Jak myślisz, co się stanie, gdy burzliwe dzieciństwo wpłynie na kogoś tak bardzo, że będzie pragnął tylko zemsty? A może wcale nie będzie chodziło o zemstę, a zwykłą rozrywkę? Co z tym wszystkim ma wspólnego Brittany? To prosta zagadka. Nic nigdy nie było prostsze. Britt nie jest tu tylko dla rozrywki, jest po to, żeby wykonywać swoje obowiązki. Kto okaże się przyjacielem, a kto wrogiem? Jedno jest pewne: nigdy nie ufaj blondynce. 
dajmond


Without Depending - Niall & Zoella Fan Fiction
Ashley prowadzi pamiętnik,w którym zapisuje swoje marzenia: te małe i te większe. Niall w magiczny,niezrozumiany mu sposób dowiaduje się o nich i pragnie przyczynić się do ich spełnienia.Dzięki niemu...do życia Ashley powraca śmiech i radość.Dzięki niemu...Ashley zapomina o swojej chorobie.Dzięki niemu...Ashley poznaje Luke'a Hemmingsa.
INFLAMARA


Paranoid
Valerie mieszka samotnie w Sheffield, gdzie stara się wieść normalne, spokojne życie. Ma zadowalającą pracę, dobrych znajomych. Wszystko się psuje, gdy nagle zaczyna męczyć ją wrażenie, że jest obserwowana. Nikt nie chce jej w to uwierzyć. Nie ma żadnych dowodów, więc wmawiają jej, że ma urojenia. Jednak wkrótce na jej drodze pojawia się ktoś, kto informuje ją, że grozi jej niebezpieczeństwo.
Angela Space


Love y..?
Jak to jest jak twój brat gra dla najbardziej znanego boysbandu na świcie, kiedy nagle rodzice informują Cię że będziesz teraz z nim mieszkać. Czy zmiana otoczenia zmieni dziewczynę czy poukłada sobie życie na nowo czy usłyszy po tylu latach dwa słowa? Czy sama będzie mogła powiedzieć te słowa
Julia Szymanska


Overdose
Nelly, pewnego dnia traci ważną dla siebie osobę. Przez to się zmienia. Alkohol, imprezy, narkotyki, uzależnienia. Sęk w tym, że w pewnym momencie uzależnia się nie od procentów w drinkach, tylko od niewłaściwej osoby.
Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=MnoLJrYc68E
Clary Seew


Unraveling
Drogi chłopcze obok. Cześć jestem "dziewczyną z sąsiedztwa" lub jeśli zwróciłeś na mnie uwagę przez ostatnie 17 lat to po prostu nazywaj mnie Chloe Wilson. Jeśli chcesz spróbować złamać moje serce musisz wiedzieć, że ono już dawno jest w kawałkach. Fanfiction przedstawia opowieść o siedemnastoletniej dziewczynie, Chloe Wilson, zakochanej w "chłopaku z sąsiedztwa".
Pure Heroine


Madhouse
Jeden wieczór, jeden zły wybór, jedna ciemna uliczka, pięciu nieznajomych, dwie nieugięte dziewczyny. To zdarzenie zmieniło ich życie Historia opowiada o dwóch najlepszych przyjaciółkach które mierzą się z zadaniami jakie stawia im los. Caro- nieugięta i sukowata, lecz je psychika jest ciężko zszargana. May- zawsze wesoła i odpowiedzialna, opiekuje się Caro jak młodszą siostrą, a opieprza jak matka.
Onlyteens


Contract
Po podpisaniu kontraktu z Modest! Management życie One Direction przemienia się w piekło. Po latach upokorzeń, kłamstw i nienawiści, szukają pomocy u Jeffreya Azoffa i jego Managementu. Dwa inne zespoły proszą Azoffa, aby pomógł chłopakom. Mężczyzna ściąga do Los Angeles troje nastolatków: pełną pomysłów blogerkę Phoebe, komputeromaniaczkę Amandę i złodzieja - mistrza w swoim fachu - Josha. Każdy z nich zgadza się mu pomóc, jednak pod warunkiem, że spełni ich żądania.
Charlie th


I hate you [zawieszone]
Ona zwykła dziewczyna z marzeniami. W szkole spotyka przyjaciółkę z dzieciństwa. Okazało się że chodzą do tej samej klasy. I tam właśnie spotyka GO. On nie zrobił na niej dobrego wrażenia, ale potem się stara zdobyć jej sympatie. Czy ona mu wybaczy pierwszy dzień znajomości? I co dalej?
Aleex Noroh


Angel of Darkness 
Nad Isabellom od najmłodszych lat znęcał się ojciec, więc gdy jej matka zmarła zamieszkała z babcią . Dziewczyna nie umie znaleźć swojego miejsca na ziemi, a nowa szkoła nie ułatwia jej zadania. Nagle wszystko się zmienia, poznaje Nialla, przez którego zaznaje w życiu więcej zabawy. Niall jest niebezpiecznym chłopakiem. Bogaty, arogancki, pewny siebie, król ulicy. Wyścigi i nielegalne interesy to świat w którym się obraca. Co się stanie, gdy w mroczny świat wejdzie niewinna, dobra dziewczyna?
Nat Alia


Dark Desires
Ona-dziewczyna z marzeniami i planami na przyszłość.Lubiąca od czasu do czasu się zabawić, a za razem osoba niedopuszczająca żeby ktokolwiek ją ponownie skrzywdził . Chowająca za sobą historię przeszłości, której za wszelką cenę nie chcę pamiętać. On- chłopak traktujący życie jako wielką zabawę, podchodzący do wszystkiego na luzie, częste imprezowanie i niebezpieczne sytuację to to czym żywi się chłopak. Co się stanie gdy los postanowić połączyć ich drogi?
Lucy Love


Wait for you
Uwielbiał ten stan, ponieważ zapominał wtedy o wszystkim. I uwielbiał też narkotyki, nie potrafił się z nimi rozstać, były dla niego jak dzieci dla swoich rodziców. Uspokajał się dopiero wtedy gdy je miał, a gdy był na głodzie nie potrafił funkcjonować. Po chwili wziął kolejną porcję i kolejną. Nie wiedział, że to go niszczy. Że każde kolejne wzięcie kokainy lub innego narkotyku prowadzi go do śmierci. I że za niedługo będzie za późno, aby go ratować i nic mu nie pomoże, nawet ośrodek.
- Tak jest pięknie - powiedział, wstając z ławki i ruszył w swoim kierunku, cały zadowolony. Nie wiedział gdzie idzie, ale na pewno wiedział, że nie pójdzie do domu.
Julia.


My little bird
Ona - dziewczyna kochająca taniec. On - chłopak kochający muzykę. Mimo iż kochają tak bliskie sobie rzeczy, tak bardzo się różnią. Ona - ledwo wiąże koniec z końcem, a jej dni są policzone. On - śpi na pieniądzach i zna go cały świat.
Harolda


Addiction
"Kiedyś jedynym moim zmartwieniem były złe oceny w szkole czy nadopiekuńczy brat. Teraz, wszystko się zmieniło i szczerze powiem wam - żałuje, że wtedy nie doceniłam tego co miałam. Ale niestety zawsze tak jest. Gdy stracisz, to dopiero docenisz. Pewnie ciekawi was zatem, co takiego stało się w moim życiu. Otóż wyjaśnieniem całego problemu są jedynie dwa słowa, które już na zawsze utknął w mojej pamięci. Nazywam się Annabelle Horan i właśnie zostałam porwana."
Klaudia 0614


Impossible
Lily Collins przeprowadza się wraz z matką do Londynu, by zapomnieć o przeszłości. W liceum do którego zaczyna uczęszczać spotyka Nialla - buntowniczego punka z masą tatuaży i piercingu, który nie wierzy, że istnieje coś takiego jak 'miłość'. To właśnie Lily odmieni jego poglądy - chłopak przekona się, że jest w stanie kochać, ale tylko jedną osobę.
The Rogue


Niall Horan My Life
Emily- dziewczyna która wyjechała do Londynu żeby spełnić swoje marzenia o tańcu. On- Chłopak którego kochają miliony nastolatek. Co się stanie gdy poznają się w nie typowy sposób...
Weronika Hryn


Nikt nie mówił, że życie będzie proste.
Niall spotyka miłość swojego życia, niestety szybko ją traci. Nina wybranka Niall'a traci rodzinę i najważniejszą osobą w jej życiu jest Niall. Przez wcześniejsze postępowanie swoich rodziców prawie traci miłość swojego życia. Nie długo po tym sama umiera ratując Niall'a i reszte 1D. Irlandczyk poznaje kolejną przepiękną polkę. Dziewczyna od zawsze była wielką fanką całego zespołu w szczególności blondyna. Niedługo po tym rozpoczyna karierę aktorską w Londynie. Na czerwonym dywanie poznaję Hazzę, który doprowadzi ją do szczęścia, miłości, smutku i rozpaczy, kryjących się pod imieniem NIALL. Czy Niall zakocha się po raz drugi? Czy tajemnicza polka odwzajemni jego uczucia, a może ma już innego wybranka?
Kokoszambo


My Dream
Mimo sprzeczności losu Martina spełnia swoje marzenia i przeprowadza się do Londynu. W niemiłych okolicznościach spełnia się jej marzenie z dzieciństwa, a mianowicie poznaje Harry'ego Styles'a i to właśnie dzięki niej życie całego "One Direction" zmienia się o 180 stopni. Niedługo po tym jak Tina ratuje życie Niall'a jej chłopak zaczyna się nad nią znęcać i dziewczyna widzi ducha byłej swojego przyjaciela. Ból, radość, smutek, krew, strach, kamery, łzy, rozstania, czerwone dywany - przed wami mieszanka zwana życiem, które staję się ciekawsze jak ma się 5 zwariowanych przyjaciół.
Martyna Horan


Hope
Demi to piękna i utalentowana dziewczyna z przeszłością. Jednak udaje jej się zacząć od początku dzięki swojej przyjaciółce. Uwalnia się od tyrana i nędznego życia, by móc zacząć żyć po swojemu. Ale czy długo uda jej się utrzymać cienie przeszłości w tajemnicy? Jak długo zwykły człowiek może uciekać przed swoim życiem?
Aleksandra


Cripple
Jak to jest, gdy w jednej chwili traci się wszystko? Przynajmniej wydaje się, że wszystko. Nie każdy potrafi zmierzyć się ze swoimi trudnościami, a kalectwo wcale w tym nie pomaga. Poznaj historię człowieka, który w krótkim czasie przeżył wszystko. Nienawiść, złość, żal, gniew, miłość i śmierć.
Aggie


Dark sky
To znowu się stało, znowu. Mam dość tego ciągłego udawania. Mam dość udawania, że mi się to podoba, gdy tak naprawdę mam wstręt do samej siebie, przez to wszystko. Boję się mu przeciwstawić, bo wiem do czego jest on zdolny. Gdybym rok temu miała inną możliwość z pewnością by nic takiego się nie stało, ani to ani inne rzeczy, które miały miejsce przez ostatnie 12 miesięcy. Nie jestem wystarczająco silna, aby się przeciwstawić lub stamtąd uciec. Jestem słaba. Walczę o każdy dzień, każdy mój dzień jest walką o przetrwanie w tym chorym miejscu. Czasami sobie przypominam to wszystko, gdy byłam szczęśliwa, radosna, byłam wtedy normalną nastolatką cieszącą się z życia i przede wszystkim byli jeszcze oni, a teraz ich nie ma. Teraz nie mam nikogo na tym świecie. Jestem sama.
Julia


The Vampire
16 letnia Chloe zostaje przemieniona w wampira i zostaje zmuszona do ukrywania swojej nadnaturalności przed najbliższymi.Wkrótce porywczy wampir imieniem Niall który ją przemienił, postanawia ją wykorzystać do ożywienia swojej siostry, którą wieki temu prababka Chloe przebiła kołkiem.
Poopey


Love is dangerous
''Smutne, że ludzie mogą się aż tak zmienić... niby jesteś wciąż tym samym człowiekiem. A jednak nie.. w środku jesteś zupełnie inną osobą.''
Zwykła dziewczyna z małymi przejściami z przeszłości otwiera nowy rozdział w swoim życiu. Przeprowadza się do Londynu gdzie poznała dwie najlepsze osoby, które stały się jej bliskie -Najlepsi Przyjaciele-. Trafia na drugi rok w colleg'u gdzie bardzo się zmieni. Przeszłość wróciła, ostre imprezy, alkohol, nałogi, kłótnie, miłoście i rozstania. Innym słowem wzloty i upadki. W tym stuleciu nie liczy się osobowość....tylko wygląd i kasa. Trzeba być niezależnym kiedy wszyscy mają cię w dupie. Starała się żyć tak aby jej życie było wykrzyknikiem a nie znakiem zapytania. czy wyszło jej to?
''Życie to nie bajka nie ma gwarancji na szczęśliwe zakończenie''
Natix


Give it to me. I'm worth it!
Rose i Sara, przyjaciółki z przypadku.
Rose-spokojna anielica, łatwo ją zranić. Sara- Little Devil, najważniejszy gość każdej imprezy, dziewczyna z wieloma pasjami. I wielkim sercem.
Spotkanie na lotnisku zmienia ich sposób patrzenia na świat. Sara pomaga Rose, potem Rose Sarze. Tworzą swój pierwszy światowy hit, zdobywają fanów. Nawiązują kontakt z 1D. Czy zdają sobie sprawę jakie konsekwencje i trud przyniesie im sława? Czy zdołają podołać swoim obowiązkom i wejdą na szczyty światowych list? Czy znajdą miłość wśród otaczającego je świata? Odpowiedzi na pytania znajdziecie w blogu Give it to me. I'm worth it! Zapraszam
Rose Horan


My Daddy- Niall Horan
Ukochana Niall'a ginie w wypadku samochodowym, ale pozostawia po sobie pamiątkę, a mianowicie malutką Naomi. Niall po długich namysłach postanawia, że wychowa swoją córeczkę. Parę miesięcy później do domu obok wprowadza się skrzywdzona przez życie Katy. Jak potoczą się losy Niall'a i jej małej córeczki i jaką rolę odegra Katy w ich życiu?
Martyna Horan


Girl Almighty
Kiedy to pewnego niedzielnego wieczoru Skylet wybiera się na zakupy kompletnie nie spodziewa się, że otrzyma wiadomość z groźbą. Zdesperowana dziewczyna próbuje wyciągnąć od brata informacje na temat tajemniczego prześladowcy. Zdaje sobie sprawę, że Harry wie, kim jest owy napastnik. Brunet obiecuje, że wytłumaczy jej wszystko w czwartek, tuż po jej zajęciach. Jednakże w drodze do kawiarni Skylet zostaje porwana. Harry z całych swoich sił stara się odnaleźć swoją ukochaną siostrzyczkę. Tylko co jeśli po powrocie Sky już nie ufa swojemu bratu? Jakie znaczenie w tej historii ma tajemniczy blondyn?
Muffy


Drag Me Down
Gdyby nie mój kochany Niall, nigdy nie poznałabym Lam'a. Nigdy nie wypłakałabym tylu łez i nigdy nie miałabym nadziei na miłość. On dał mi to wszystko. Tak samo jak odebrał, przyprowadzając do domu swoją nową dziewczynę. Jednak postanowiłam walczyć, bo wiedziałam, ze jest tego wart. Po pewnym czasie, widząc kwitnąca miłość i pierścionek zaręczynowy na palcu Sary, rozpadłam się na kawałki. Czy żałuję, ze cie poznałam? Nie. Te kilka tygodni spędzonych w twoim towarzystwie dało mi wiece radości niż dostałam przez całe 24lata życia. Niestety oddałam ci także swoje serce, które nie będzie już bić dla nikogo innego. Może pewnego dnia twoje też będzie należeć do mnie?
Black Sky


Lost Princess
Księżniczka Wielkiej Brytanii po utracie rodziców i odmowie brata na przejęcie tronu jest zmuszona zostać przyszłą królową. Dziewczyna wściekła na brata idzie do babci i mówi że chce wyjechać do rodziny, która w żaden sposób nie jest postrzegana za królewską. Kiedy wyjeżdża na wieś do wujka, przy upadku z traktora traci pamięć i nie pamięta kompletnie nic z poprzedniego stylu życia. Wujek usatysfakcjonowany postanawia utaić przed dziewczyną, że ma zostać królową i odcinając ją od normalnego świata każe myśleć, że jest zwykłą dziewczyną. Co się stanie jeśli wpadnie na jednego z członków brytyjskiego boysbandu, który wie o jej zaginięciu? Jak zareaguje na to wujek? Wszystko tylko i wyłącznie w Lost Princess.
Carrie


In the circle of secret
Witam w świcie w którym piłka nożna przestała istnieć . Piłkarze którzy byli nie kiedyś znani teraz muszą zmagać się z nowymi problemami które stawia im los. Nieszczęśliwa miłość . Tajemnice . Kłamstwa . Cierpienie . Ból. Walka . Świat jest okrutny ale zawsze znajdzie się światełko w tunelu , tylko czy dla nich też ? Historia opowiada o prawdziwej przyjaźni i miłości oraz pasji do piłki nożnej .
Ewelina Horan


Good For You
Rodzina Malików przeprowadza się z Dublina do Mullingar. Zayn nie jest z tego zadowolony, Skyler jest to obojętne. Sky jest nieśmiała, jej brat jest inny. Niektórzy twierdzą, że ona boi się ludzi, dlatego nie ma przyjaciół. A jaka jest prawda? Tylko ona to wie. Co jeżeli zakocha się w Niall'u? Przez siedemnaście lat nie czuła nic konkretnego. A teraz poczuję wszystko na raz. Wszystkie uczucia, których nigdy nie doznała, zbiorą się w niej. Chcesz wiedzieć jak potoczą się losy tego rodzeństwa?
Sweet Secret


Feather
Niall, Harry, Liam, Zayn, Perrie, Eleanor, Danielle, Josh, Luke, Ashton, Michael, Calum, Jade oraz Taylor chodzą do najbardziej popilarnej szkoły w Londynie. Do tej samej szkoły uczęszcza niejaka Alice McLevis, dziewczyna wyśmiewana i mieszana z błotem. Od zawsze była obiektem drwin i zaczepek. W 2012 roku Perrie i Zayn szykują impreze na zakończenie roku. Za namową Eleanor i Jade pojawia się też tutaj garstka innych osób oraz....Alice. Kilka minut przed zakończeniem imprezy Alice zostaje publicznie upokorzona. Na jej głowie ląduje wielki czekoladowy tort i zostaje wepchnięta do basenu. Brunetka wychodząc z basenu nie wyrzymuje i mówi wszystkim co myśli. Trzymała to w sobie od trzech lat. Kilkanaście minut później opuszcza posesje Malika. Staje na ulicy, na jej nie szczęście nie zauważa czarnego Land Rovera którym jechali lekko spóźnieni Niall i Harry. Po kilku minutach leży przygnieciona kołami. Wszyscy wpadają w panikę, kilka osób już uciekło z miejsca wypadku. Louis i Zayn pod wpływem strachu, pakują ciało brunetki do auta, wywożąc je nad Tamizę. Myśląc, że nie żyje, wrzucają je do rzeki. Cała czternastka przyrzeka, że to zostanie ich tajemnicą. Alice McLevis zostaje oficjalnie uznana za zaginioną
Julia XX


The future start today, not tomorrow
Trudno jest odnaleźć się w dzisiejszym świecie, w tłumie ludzi, którzy próbują Cię zniszczyć. Trudno jest znaleźć osobę, której możesz powierzyć swoje sekrety. Trudno jest żyć gdy 1/2 Ciebie odchodzi... lecz najtrudniej jest powiedzieć ,,żegnaj'' osobom, które kochasz najbardziej. Byłam zwykłą nastolatką do czasu... gdy dowiedziałam się, o tym, że moi rodzice zmarli. Nigdy nie dowiedziałam się z jakiej przyczyny. Musiałam to zmienić. Nie mogłam pozwolić na to, aby ktoś uniknął kary, za wyrządzoną mi krzywdę. Niestety nie wszytko poszło zgodnie z moim planem... To on był temu winny i to on poniesie konsekwencje tego czynu. Bo gdy koszmar staje się jawą, nic nie jest takim, jakim wydaję się być.
INDESTRUCTIBLE


My Angel
Rosemary po zerwaniu z Zaynem nie wierzy, że jeszcze kiedykolwiek się zakocha. Miłość staje się dla niej czymś abstrakcyjnym. Jednak wszystko się zmienia, kiedy poznaje zwykłego chłopaka, Nialla, który sprawia, iż dziewczyna zaczyna inaczej patrzeć na świat. Niestety i tym razem los postanowił dać jej w kość. Rosemary czeka naprawdę trudne zadanie. Czy po wielu kłótniach, krzykach i wylanych łez da radę być ze swoim aniołem? Czy będzie potrafiła zmierzyć się z jego odejściem?
Amelia Jane


Cios Przeszłości
Cały mój świat runął pewnej lipcowej nocy. Pamiętam tylko moje przekomarzania z nim, oślepiające światło i huk. Później były tylko łzy, prześladujące mnie w duecie z bólem, który nie ustępował nawet na chwilę. Zbyt gruba, zbyt głupia, zbyt arogancka, zbyt zepsuta. Nie da się mnie naprawić, ale ja wcale tego nie chcę. Moje wnętrze jest pełne pęknięć, ale podoba mi się to. Mogę swobodnie nienawidzić samej siebie,swojego ciała, swojej umęczonej duszy. Mogę nawet czuć nienawiść do śmietnika stojącego przed domem sąsiada. Bo kto mi zabroni? Nikt. Stałam się na tyle dobra w udawaniu, że nikt nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wielki ból czuję. Jestem Colleen George. Każdego dnia cierpię coraz bardziej, a moje życie jest koszmarem. Uwierz, nie chcesz być mną.
Neva


Escape
Czasami pomiędzy ludźmi pojawia się coś czego nie planowali. Czasami wystarczy jedna noc, aby spojrzeć sobie w oczy i poczuć coś nowego. Czasami wystarczy jedna przysięga, aby to zniszczyć. Czasami wystarczy po prostu zawalczyć, żeby być szczęśliwym Eva Walker obiecała sobie, że nigdy się nie zakocha, że nigdy nie zostanie zraniona, że nigdy nie da się wykorzystać. Eva Walker nie potrafi dotrzymać swoich obietnic.
Szalona Ewa


Little Things/Forever Young
Ona 13-latka która trafiła pod opiekę Nialla Horana z One direction po wypadku rodziców.Chłopaki wzięli ją pod opiekę ale czy na pewno chodzi im o jej dobro?
TOMMO-OLIWIA XOXO


Infinity
Dwie przyjaciółki z Polski - Dominika i Justyna mają szansę spełnić swoje marzenia i wyjeżdżają do Londynu. Ich największym celem jest spotkanie One Direction i zdobycie biletów na ich koncert. Czy to się uda ? Czy dziewczyny zrealizują swoje marzenia ? Czy będą szczęśliwe w nowym kraju ? Tego dowiecie się czytając mojego bloga ! Serdecznie zapraszam :)
Dominika xxx


Only Girl In The World
Matka Olivii nie dała dziewczynie wyboru; musiała opuścić swoich przyjaciół. Przeprowadzi się ze swoją rodzicielką do Londynu, do jej nowego faceta i jego córki. Olivia nie będzie przyjaźnie nastawiona do nikogo. Będzie chamska, złośliwa, kłótliwa. Wcześniej taka nie była.
- Zmieniłaś się.
- Nie zmieniłam się. Pokazuję tylko, jak bardzo nienawidzę tego miejsca.
Pozna grupkę ludzi, których będzie trzymać na dystans, jak wszystkich. Ale może z nimi będzie inaczej? Może dzięki nim pokocha Londyn? Dowiesz się czytając ,,Only Girl In The World"!
ROLL TIONERS


Uważaj czego pragniesz, bo możesz to dostać
Nowy Orlean - miasto z wieloma tajemnicami. Które nie każdy powinien odkryć, lecz pojawi się dziewczyna opleciona swą tajemniczością i przebiegłością, która odkryje wszystkie sekrety. Znajdzie się wtedy w wielkim niebezpieczeństwie, z jedną osobą, która może jej pomóc. Choć przysporzy on jej wiele problemów i mieszanych uczuć to odkryją prawdę zatartą parę wieków temu. Ale wiadomo że, wrogowie nie szczędzą ani dnia, aby ich zabić.
"- Kim jesteś? - zapytała?
 - Potworem - powiedział i odszedł"
Fallen Angel


Spełniając marzenia
Angela wyjeżdża do Londynu na studia. To od kilku lat jest jej marzeniem. Mieszka u kuzynki, która jest również jej najlepszą przyjaciółką. Angela jest niepewną siebie wszechstronnie utalentowaną dziewczyną. Całe jej wcześniejsze życie polegało na ciągłych treningach. Zarówno balet jak i sztuki walki stały się jej codziennością. Oprócz tego uwielbia również malować i oczywiście pomagać innym.
Sandra B


Love me like you do
To było coś niesamowitego, gdy dwa i pół roku temu dowiedziałam się, że mój rodzony brat doszedł tak daleko w X Factorze. To było coś niewyobrażalnego. Cieszyłam się jego szczęściem i każdy z naszej rodziny był dumny i zadowolony, że to udało mu się zdobyć trzecie miejsce wraz z zespołem. Jednak nikt z nas, a nawet sam Louis wraz z kolegami, nie był świadomy, że odniosą większy sukces niż zwycięzca tej edycji i staną się najpopularniejszym boysbandem na całym świecie.Wtedy jeszcze cieszyłam się, że mam takiego brata, ale szybko zaczęam rozumieć, że nie będzie nic w tym fajnego. Najchętniej cofnęłabym czas i nie pozwoliła iść mu na ten cholerny casting. Nie miałam do niego o to broń Boże pretensji, bo w końcu spełniał swoje marzenia, ale te jego bycie gwiazdą nie było wcale takie fajne. Oddalił się od rodziny i robił wielką łaskę, gdy mama prosiła, aby przyjechał do domu. Owszem nie uderzyła mu do głowy tzw. sodówka, ale to nie był ten sam Louis, którego pamiętałam przed choćby trzema laty
Julia.


New now
Catherine to młoda dziewczyna, której całe życie obraca się o 360 stopni w ciągu zaledwie kilku dni. Bajkowe życie w willi, prywatną szkołę i idealnych znajomych, musi zamienić na małe miasteczko, publiczną szkołę i brak ludzi jej "pokroju". Czy da sobie radę? Uda jej się odnaleźć? Może miłość jej pomoże?
Aleksandra


...you&I...we will be together...forever..
Nic nie może być bardziej skomplikowane niż życie Nicole. Jej ojciec jest najważniejszym biznesmenem w całej Arabii Saudyjskiej. Nicole żyje w luksusie, ale co z tego ? Jest odizolowana od chłopaków. Musi nosić burkę. Ojciec ją bije. Nicole ma dość. Pewnego dnia po prostu ucieka. Celem jej ucieczki staje się Londyn, miejsce nowe i nieznane. Tutaj nikt nie wie o jej poprzednim życiu. Nawet Niall, chłopak uroczy i szczery. Ale jednak coś ukrywa. I jest jeszcze Harry...
JUSTINE STYLES


Błękitnokrwiści
ch dusze są mroczne , serca twarde , a język kłamliwy.Myśli mordercze, czyny podstępne , a sumienia uśpione. Czy on przełamie jej serce? Czy uda im się złamać zaklęcie ?
SAVANNAH RIDA


Insane
Siostra Liama Payne'a została wielce skrzywdzona. Matka nie daje z nią rady. Nancy pakuje się i razem ze swoimi "przyjaciółmi" przeprowadza się do Londynu. Boi się jeszcze bardziej niż przedtem. Czy Niallowi uda się do niej zbliżyć?? Czy Nancy znormalnieje? Znajdzie właściwą drogę?
SAVANNAH RIDA


Trust me baby
Emily musi przymusowo zamieszkać u siostry, w hałaśliwej dzielnicy, w mieście, którego nie zna, z nowymi współlokatorami. Mimo to los uśmiecha się do dziewczyny nowa grupka przyjaciół z przystojnym dupkiem na czele może pomóc jej przeżyć najwspanialsze wakacje.
ZWIASTUN | WATTPAD
Clary Seew


School Bad Boy
Megan Watson to 19-letnia dziewczyna. Ze względu na awans swoich rodziców przeprowadza się do Londynu. Musi stawić czoło nowej szkole, w której nikogo nie zna. Ale czy na długo? Co się stanie, gdy zainteresuje się nią szkolny Bad Boy? Jak dalej potoczyły się jej życie? Czy będzie takie same, czy może ktoś je zmieni? Niall Horan- szkolny Bad Boy. Razem ze swoimi trzema kumplami jest w szkolnej elicie. Panienki, alkohol i imprezy to jego żywioł. Jakie tajemnice skrywa jeszcze chłopak? A co jeśli ktoś niespodziewanie wkroczy do jego życia i obróci je do góry nogami?
Werkas


Please, Don't Forget Me
Cassandra i Niall znają się od urodzenia. Byli najlepszymi przyjaciółmi,do dnia w którym rodzina Montgomery wyprowadziła się do Polski. Obiecali sobie, że będą o sobie pamiętać i pisać listy. Pisali, tylko one jakimś trafem nie dochodziły do nich. Po dziesięciu latach spotykają się na studiach.Co się stanie gdy prawda o zaginionych listach wyjdzie na jaw ?
Vanessa xD


Lust & Love
Można by powiedzieć, że los im sobie przeznaczył. Jednak wyniknął mały problem. Oni od razu kompletnie się znienawidzili. Niezwykła szkoła = niezwykli uczniowie. Co los im przyniesie? Czy zmienią nastawienie do siebie? Tego nikt nie wie.
Born to be original


One In A Million
Stary przyjaciel jej brata wraca do Londynu. Wkracza w życie nastolatki i pokazuje jej, że młodzieńcze życie nie kończy się na szkole. Wspólne przygody zbliżają ich do siebie. Wszystko idzie po najlepszej drodze do momentu, w którym ktoś nie mówi tej znajomości 'stop'.
Roll Tioners