Zakończone

Na górze strony są ostatnio zakończone blogi

Lizzie postanawia naprawić relacje ze starymi przyjaciółmi. Nie przewidziała jednak, że coś, a raczej ktoś, będzie zdolny jej przeszkodzić. Czy miłość do jednego z członków zespołu ponownie przysłoni jej oczy i zaburzy racjonalne myślenie? Czy Zayn przejrzy w końcu na oczy i ujrzy prawdziwą miłość w Lizzie? Co stanie się później?
LOL
 Janice chciała tworzyć muzykę. Jednak od zawsze brakowało jej odwagi. Pewnego dnia decyduje się zostawić wszystko i wyjeżdża do Londynu wziąć udział w jednym z największych talent show na świecie. Dalej wszystko dzieje się szybko. Kontrakt i rozpoznawalność. Niedługo po tym pojawiają się pierwsze komplikacje. Dziewczyna myśli, że w kontrakcie udało jej się zabezpieczyć na każdą ewentualność losu, jednak pewnego dnia zostaje przedstawiona chłopakowi, z którym musi stworzyć medialny związek.
Mynameisjamie


The threat of love || Zayn, Harry
Uparta Madeleine prowadzi spokojne (no oprócz imprezowych weekendów) samotne życie i nie spodziewa się nagłej zmiany, która w nim zajdzie gdy pojawi się zielonooki mężczyzna. Wszystko przewróci się do góry nogami, okaże się, że Madeleine żyła w ciągłym kłamstwie. Jak potoczą się losy bohaterki, kiedy na drodze stanie jej kolejna obca osoba, którą okaże się być nikt inny, jak Zayn Malik?
Crazy Idiot


The Policeman
Lily Black to dziewczyna, która za wszelką cenę chroni informacje o sobie. Nie ufa nikomu, nie chce z nikim utrzymywać bliższych kontaktów, aby jej przeszłość nie wyszła na jaw. Dzięki temu chroni swoją rodzinę.
Pewnego dnia w barze w którym pracuje, spotyka sławnego detektywa Liama Payne'a, który od tamtego spotkania próbuje za wszelką cenę rozgryźć dziewczynę co niesie fatalne skutki.
Luv Bromance


Turn the light off
One Direction wraca do Londynu po długiej i wyczerpującej trasie koncertowej. Harry nie może doczekać się ponownego spotkania z Anką. Dziewczyna przełamuje w końcu niechęć do wokalisty i umawia się z nim na randkę. Styles czeka na nią kilka godzin, jednak Anka się nie pojawia. Zrozpaczony chłopak wraca do domu. Jakiś czas później dowiaduje się, iż dziewczyna zniknęła. Co się stało z Anką? Kto wysyła Harry'emu tajemnicze SMS'y? Czy Zayn i Weronika mają z tym coś wspólnego? "Turn the light off" można czytać jako odrębną historię, ale jest to również kontynuacja opowiadania "We're fireproof..."
Hope


We're fireproof... || Louis
Interesująca historia romantyczna z domieszką romansu.
Hope


Give me your life ||Narry
Harry Styles nie ma szczęścia. Najpierw traci ukochaną dziewczynę, pozycję wśród ludzi, wsparcie w rodzicach, a kiedy myśli, że udało mu się wszystko naprawić odchodzi jego przyjaciel, ktoś, dzięki komu jego życie nabrało barw. Los daję mu jednak jeszcze jedną szansę. Czy Niall nauczy Stylesa naprawdę żyć? I czy tym razem będzie dobrze?
Onllly_


Forget Forever || Louis
Historia pewnej zwykłej nastolatki, która chce pokazać swojej matce, że może więcej niż jej rodzeństwo. Jest pewna siebie, mimo że życie dało jej w kość. Nie ma ojca, umarł z nie wiadomych przyczyn. Wybiera się w podróż razem ze swoją przyjaciółką gdzie odnajduje akceptację i miłość. Czy okaże się tym jedynym ? Co zrobi gdy będzie musiała podjąć decyzję o powrocie do chorej matki i nastoletniego brata ?
Megan


Obecność || Zayn
Cassie Logan mieszka w Londynie wraz ze swoją matka. Od dwóch lat uczęszcza do collegu, wraz ze swoją przyjaciółka Emma Johnson. Czy grupki znienawidzonych przez nią szkolnych footballistów, najpopularniejszych chłopaków w szkole dołącza tajemniczy mulat. Poznają się przez przypadek. W jej życiu zaczynają pojawiać się różne nadprzyrodzone zdarzenia. Okazuje się, że bohaterka od początku była jego celem. Malik nie należy do grzecznych chłopców jakich chciałaby znać dziewczyną. Jego pasją są nocne wyścigi, alkohol i narkotyki. Czy jego znajomość z Cassie ma swoje drugie dno?
Nadzieja Style i Megan


Last moments || Harry, Zayn
Historia opowiada o dziewczynie, której pozostały cztery miesiące życia i chłopaku, który jest znany w całym Londynie za robienie zamieszek, bójek i handlowanie narkotykami. Co się stanie, gdy dwa różne światy zetkną się ze sobą? Czy poczują coś do siebie? Czy Susan zdradzi Harremu swoja tajemnice? Wszystkiego się dowiesz czytając Last moments.
Charlotte Crosby


Dangerous love || Zayn
Rosalie Evans młoda, zdobywająca doświadczenie 24 latka pracująca w Londynie jako psychiatra. Mimo problemów w przeszłości przy jej boku  zawsze stoi najlepszy przyjaciel Jay, chłopak Chris oraz Kate- przyjaciółka. Życie Rose zmienia się kiedy w drzwiach jej gabinetu pojawia się 29 letni milioner Zayn Malik. Poważny, inteligentny biznesmen skrywający wiele tajemnic i problemów.Wszystko komplikuje się jeszcze bardziej gdy rodzi się między nimi przyjaźń i głębsze uczucie. Coś co nie ma prawa istnieć, niebezpieczna miłość, która może zrujnować im życie.
Ella


Naznaczona || Harry
Wieczór, deszcz padający za oknem i nieoczekiwany wybuch. Labolatorium staje w płomieniach, a na świat przychodzi nowa rasa mająca według przerażonych zniszczyć całą ludzkość. Jednak oni też chcą żyć, czuć, a nawet.. kochać.  "Naznaczona" to pełna inspiracji wampirami historia oparta na wielu legendach o tych istotach. Dlaczego ,,Naznaczona''? Dowiecie się sami, przekraczając mroczną powłokę fantazji i wkraczając to tego świata, pełnego magicznych bestii.
Hope Styles


My soul is my car || Harry
Rose to 18 latka, która uwielbia samochody. Mieszka sama. Nie ma rodziców, ani rodzeństwa. Gdyby nie przyjaciele byłaby jak ten palec... Dziewczyna jeździ wieczorami na wyścigi uliczne i jest na prawdę dobra. Można powiedzieć, że najlepsza. Kocha swoje niebezpieczne życie w Los Angeles. Pewnego dnia do LA przyjedzie Harry wraz z kumplami z Londynu. W stolicy UK był mistrzem driftu jak i samych wyścigów. Przejeżdżając do miasta aniołów myślał, że też tak będzie, ale spotkał Rose...
Emily Malik


Larisa || Harry
Młoda gwiazda, dostała szanse nagrania piosenki ze znanym boysbandem, Dokąd doprowadzi bliskość tych ludzi? Dowiesz się czytając Larisę!
Angelika Angela


Reptured Pride || Harry
Druga cześć bloga. Już od kilku miesięcy Alison jest matką małego Jonathana. Nieplanowane dziecko sprawia nastolatce dużo problemów. Dziewczyna nie może kontynuować nauki przez co jej marzenia z każdym dniem się oddalają. Tymczasem Harry ciągle walczy o jej względy i próbuje naprawić zburzone zaufanie. Na drodze pary ciągle stają przeszkody, które niszczą chwilową harmonię. Jedno nieporozumienie burzy wszystko co zdołali odbudować, tajemnica z przeszłości nie daje szans na lepsze jutro. Historia toczy się wokół trudów życia codziennego, zburzonego zaufania, miłości, intryg i fałszywych przyjaźni. Co nowi współlokatorzy wniosą do życia Alison?
Agusi77 ♥


Last Moments || Harry
Historia opowiada o dziewczynie, której pozostały cztery miesiące życia, i chłopaku, który jest znany w całym Londynie za robienie zamieszek, bójek i handlowanie narkotykami. Co się stanie, gdy dwa różne światy zetkną się ze sobą?? Czy poczują coś do siebie? Czy Susan zdradzi Harremu swoja tajemnice? Wszystkiego się dowiesz czytając Last Moments.
Charlotte Crosby


It's nothing, princess || Harry
- Panno Black, ile jeszcze to pani zajmie? - Słyszę zniecierpliwienie w jego głosie. Cholera, dlaczego ja się na to zgodziłam? Może mogę jeszcze zrezygnować? Rozważam w myślach, jednak zaraz przypominam sobie, że podpisałam roczny kontrakt. Spoglądam na swoje odbicie w lustrze. Mam na sobie tak skąpe bikini, że czuje się naga. Jak mam pokazać się w tym ... czymś? Dotychczas miałam tylko sesje, na której nosiłam zwykłe, firmowe ubrania. A teraz pierwszy raz w stroju kąpielowym.
Błąd & Kinss Wo


Dwie osoby, dwa światy, ale jedna miłość || Harry
Samira-nastolatka, której los nie potraktował zbyt ulgowo.Na jej drodze staje jej kuzyn Niall, który wyciąga ja z kłopotów. Na jej drodze tym razem staje Harry, chłopak który ma wszystko, ale czy kiedy prawda wyjdzie na jaw da sobie radę? Czy Harry będzie musiał zadecydować? Czy Niall z przyjaciółmi uratuje sytuację? zy Samira pogubi się w uczuciach?
Mrs.Fasola


Never look back || Louis
Pech znajdzie się wszędzie. Szczęście nigdy nie przychodzi samo" Tak głosi pewne przysłowie. Ale czy aby na pewno tak jest? Przekonała się o tym Maggie. Młoda dziewczyna mieszkająca i studiująca w Londynie, która miała okazję przejść w życiu piekło. Miłość, potem jej brak. Przyjaźń, która okazała się silniejszym uczuciem niż sympatia. I ON. Ten, który miał być tym jednym jedynym, a okazało się że miał wobec niej inny plan. Życie zawodzi i Maggie coś o tym wie. Historia pełna przyjaźni, przesadnej miłości, do której tak naprawdę nikt nie jest przygotowany.
nutellaenutella


Love My Like You Do || Louis
Jeśli lubisz Fifty Shades of Grey, to wejdź i wczytaj się w Love Me Like You Do. Apodyktyczny Louis Tomlinson, mieszka wraz z synem i żoną syna. Laillen czuje od niego nienawiść, nie wiedząc z jakiego powodu. Wszystko się zmienia w upojne noce, namiętność i miłość. Jak ukryją romans?
Skyfallgirl


Fool's Gold || Louis
Nigdy nie miałam rodziców. Znaczy prawdziwych takich interesujących się mną. Prawnie byli oni moimi rodzicami, ale tak naprawdę to ich nie było. Woleli spędzać czas z Rebeccą- moją ,,siostrą''. Byłam ta gorsza. Głupsza jak to mawiała matka. Pamiętam święta i urodziny spędzone pod łóżkiem. Płakałam. Z czasem przywyknęłam do tego, że nie mam na kogo liczyć. Nikomu już nie zaufam.Może i jestem, ale mimo dziś skończonych osiemnastu lat, wiem, że takim trzeba być w życiu czyli twardym i rozsądnym człowiekiem.
Gaba Piękna


Dangerous Love || Louis
Mężczyzna od razu odwrócił się w moją stronę. Nie, proszę tylko mnie nie zabijaj! Byłam przecież czegoś swiadkiem, prawda? Jednego już zabił może również zabić i mnie. Podszedł do mnie szybko, wziął moją rękę i podniósł do góry, na co pisnęłam. Odwrócił mnie, więc teraz byłam oparta plecami o jego tors. Przycisnął broń do mojej głowy, na co ja zamknęłam oczy z przerażenia. Odwołuje to co powiedziałam. Chcę normalne życie u boku kota! - Jeśli komuś powiesz, zabije cię- wyszeptał mi do ucha gryząc lekko jego opłatek.
Celine Roma


Don't let me go || Louis
Ronnie po siedmioletniej rozłące z ojcem w końcu się z nim spotyka. Jedzie do niego na całe wakacje oraz na jego ślub z Samanthą. Na miejscu poznaje swojego przyszłego brata Louisa. Ta dwójka zawrze ze sobą pewną umowę, która bardzo niebezpiecznie ich do siebie zbliży. Co się stanie jeżeli ich relacje zmienią się w coś zakazanego? Co jeśli nie połączy ich tylko miłość rodzinna? Czy poradzą sobie z tym? A co jeśli wmiesza się w to osoba trzecia?
Natalia Horan


Deadly mystery || Harry
Claire Brown to zwyczajna, grzeczna, dobrze ucząca się dziewczyną z dobrego domu, Harry Styles, to typ szkolnego złego chłopca, który kiepsko się uczy i należy do gangu ,, Czerwone węże ''. Wspólny projekt z historii zbliży ich do siebie. Czy Harry zdradzi Claire swoją mroczna tajemnice? Może Kkoś inny zrobi to za niego? Jak duże niebezpieczeństwo grozi dziewczynie?
martatomlinson; D


Kingdom || Niall
Przenieśmy się do czasów kiedy zamiast esemesów wysyłali listy, główna atrakcją były bale i walki rycerzy. A co jeśli w tych czasach dojdzie do niemożliwej miłości? Każdy zasługuję na szczęście, ale nie każdy może je doświadczyć.
Dominika Pietrasik


Love Me Like You Do. || Niall
Jeśli lubisz Fifty Shades of Grey, to wejdź i wczytaj się w Love Me Like You Do.
Apodyktyczny Louis Tomlinson, mieszka wraz z synem i żoną syna. Laillen czuje od niego nienawiść, nie wiedząc z jakiego powodu. Wszystko się zmienia w upojne noce, namiętność i miłość. Jak ukryją romans?
Skyfallgirl


Forgive || Niall, Harry
Miłość. Miłość uważana jest za cud natury, za najlepsze co może zdarzyć się w życiu człowieka. Każda dziewczyna o niej marzy. Każda, z jednym, małym wyjątkiem. Tym wyjątkiem jestem ja. Tak, uważam, że miłość jest nie potrzebna. Wiążą się z nią same problemy. Boję się jej. Pewnego dnia, ojciec uderzył mnie w głowę. Uciekłyśmy z mamą od niego. Poznałam dwójkę moich pierwszych w życiu przyjaciół. Poznałam też JEGO. Czy uda mu się zmienić moje nastawienie do miłości ? Czy wręcz przeciwnie, utwierdzi mnie w moim przekonaniu o niej ?
Kaya Stylison


Envy  || Niall, Harry
Sky po nocy spędzonej z Harry'm zostaje uwikłana w niebezpieczną zagadkę. Oboje muszą wiele przejść by być ze sobą. Harry ma do wykonania zadanie, jeśli go nie wykona, stanie się krzywda jego siostrze. Niall stara się pomóc przetrwać trudne chwile w życiu Sky.
Sky Branks


Seven of Hearts - One Story || Niall
Co się stanie, gdy zaczną się spotkania po latach, nowe znajomości, kłótnie, strach, miłość, przyjaźń, nienawiść? Czy Zayn da radę przekonać do siebie nowo poznaną dziewczynę? Czy Niall będzie umiał wybrać między sercem a rozumem? Czy Harry znajdzie autora tajemniczego zeszytu? Czy Louis okaże się dobrym aktorem? Czy Liam stworzy szczęśliwy związek? Czy Darcy podoła przeciwnościom losu? Czy Alex będzie umiała znów pokochać?
5idiotsinmyhead


Dirty Mouth || Niall
Monika przeprowadza się do Lonydnu by znaleźć pracę i zacząć samodzielne życie. Nie spodziewa się jednak, że w jej sąsiedztwie mieszka piątka chłopaków, których marzyła by poznać. Po drodze do osiągnięcia celu spotyka wielu ciekawych ludzi i uczestniczy w dużej ilości wydarzeń. Czy spełni swoje marzenia i znajdzie pracę, o której śniła? Czay uda jej się zaprzyjaźnić z członkami największego boysbandu na świecie? Sam się przekonaj.
tofi


Would you know my name? ||Zayn
Śmierć bliskich jest zawsze tragedią ... co dopiero w miejscu, do którego wprowadziliśmy się kilka dni przed wypadkiem ... Zaczyna się nowe życie. Nawet jeżeli świeżo poznane osoby namawiają do zmian, lekceważą, a poniżają nawet. Szkoła do tygiel zła, ale okazuje się, że nawet mogę znaleźć w tym miejsce, gdzie czuję się dobrze. Co, jeśli wplączę się w awanturę, z której nie ma wyjścia?
Roxanne xD


Suprise From Life || Zayn
Zwyczajna dziewczyna (Lizzie), której nie kochają rodzice, postanowiła się przeprowadzić do domku zmarłych dziadków w Londynie. Żeby się utrzymać wynajmuje 3 pokoje. Studiuje na pobliski uniwerku. Któregoś dnia poznaje niezwykle przystojnego mężczyznę. Okazuję się, że wraz ze znajomymi chce wynająć u niej mieszkanie. Lizzie dostaje niezwykłą niespodziankę od życia...
LOL


Don't let me... don't let me... don't let me go! || Harry
Historia o dziewczynie...dziewczynie, która nienawidziła swojego życia, zawsze widziała w sobie jedynie "brzydkie kaczątko", choć miała wszystko czego pragnęła, brakowało jej tylko jednego...miłości. Pewnego dnia w jej życiu pojawia się osoba, która ja pokochała... pokochała jej charakter  i osobowość, a nie pieniądze ani wygląd. Czy Amelia zaufa nowo poznanemu chłopakowi? Czy znowu się zawiedzie? Czy zacznie wierzyć w miłość? Losy Amelii poznamy w opowiadaniu...
Nie opuszczaj mnie ♥


Love is not so simple || Harry
Rose - dziewczyną po przejściach, zakochała się po raz pierwszy na własnej skórze i przekonała się, że nie nie można ufać osobom tajemniczym.Kiedy spotyka Harry'ego jakaś jej część ciągnie do niego. Ale chłopak ma tajemnicę od której zależy nie tylko jego życie, ale także Rose. Dziewczyną się zgubiła. W sobie. Kiedy się w nim zakochuje .
Olson


The future starts today, not tommorow. || Niall
Alison to dziewczyna, którą nie interesują zasady. Kilka razy została zatrzymana przez policję za bójki lub drobne kradzieże. Jej ostatni wybryk doprowadził do pasji jej przyszywanych rodziców którzy proszą jej brata- jednego z członków 1D o pomoc. Chłopak razem z zespołem starają się pomóc dziewczynie, która wplątuje się w coraz nowsze problemy. W końcu decydują się na radykalny krok, który ma na celu oderwanie Alison od jej środowiska i raz na zawsze zmieni jej życie...
Charlie TH


Feeling. || Harry
"Rose pewnego dnia przeprowadza się z rodzinnego domu, chcąc zacząć samodzielne życie. W pierwszym tygodniu nowej szkoły los chciał, aby dziewczyna zaspała na swoje lekcje, przez co wybiera najszybszą drogę do celu, którą okazuję się pobliski las. Gdyby tylko wtedy wiedziała , że ten jeden prosty wybór zaważy nad jej przyszłością.. wątpię, aby takiego dokonała. Co takiego wydarzy się w tajemniczym lesie? Kogo tam spotka? Może to klątwa, a może zwykłe przeznaczenie.
Naćpana Marzeniami.


My private sky || Niall, Louis
Carter to całkiem zwyczajna nastolatka, mieszkająca w Londynie. Chodzi do szkoły, spędza czas ze znajomymi i biega, właściwie bardzo dużo biega. Za sprawą zamiłowania swojej najlepszej przyjaciółki do pewnego zespołu i dzięki pomocy kuzyna, jej ścieżki krzyżują się z piątką wcale nie tak zwyczajnych chłopaków. Jej dość spokojne dotychczas życie staje na głowie, a ona poddaje się temu zupełnie, zauroczona tym jednym, pięknym uśmiechem.
gdybynieto


HARD || Niall
Poznali się na imprezie. Ona przeżyła z nim swój pierwszy raz. Nic o sobie nie wiedzą. Nagle okazuje się, że on będzie uczył w jej szkole. Potajemny romans, który może skończyć się utratą pracy. Praca, która nie pozwala im na miłość. Ale czy ta miłość pomiędzy nimi istnieje? Czy różnica wieku będzie miała na to wpływ? Jak zareagują jej rodzicie? Czy Niall i Emily odważą się powiedzieć co do siebie czują? Jeżeli w ogóle coś czują? Przekonaj się czytając HARD.
 I'm Emily


Beauty and the beast || Niall
Nastoletnia Amy wiedzie spokojnie życie, wraz z grupką przyjaciół i kochaną rodzinką. Do czasu... Pewnej nocy w zadymionym klubie poznaje Nialla - chłopaka, który wygląda niczym jakiś gangster. Ramiona całe w tatuażach, a w dłoni mocny drink. Przysiada się do blondynki celem postawienie jej trunku. Zaczynają ze sobą rozmawiać. Jak potoczą się losy Amy? W jaki sposób Niall wpłynie na jej życie? Czy wszystko skończy się dobrze?
LikeLip Gloss


Salvation || Harry
Mia Swift, to siedemnastoletnia dziewczyna mieszkajacą, w jednej z dzielnic Londynu. Jej mama zmarła na śmiertelna chorobę, a jej ojciec kilka miesięcy po ślubie ze swoja drugą żoną Seleną ginie w wypadku samochodowym. Dziewczyna zostaje sama wraz ze swoimi wyrodnymi siostrami i ich matką. Nie interesuje ich życie, przyszłość i uczucia bohaterki. Dla nich najważniejsze są pieniądze i sława. Kim jest dla nich Mia? Nic, nie wartym zerem "ciążącym" na finansach "rodziny" i niepotrzebnym w ich życiu człowiekiem. Bohaterka, usługuje im już dobre parę lat, zarabiając przy tym w byłej restauracji ojca, teraz jego żony. Pewnego dnia, chcąc zdobyć więcej funduszy na dalszą przyszłość, zatrudnia się jako opiekunka u jednej z mieszkanek Londynu, Anne Styles, tam poznaje przystojnego, zielonookiego bruneta, który już wkrótce (choć dziewczyna o tym nie wie) ma zmienić całe jej życie. Mia zmaga się ze wszystkimi przeciwnościami losu, by dojść do upragnionego celu. Ale czy nie przeszkodzi jej w tym jej choroba? Śmierć czy życie, to zależy nie tylko od niej.
Hope Styles


My thoughts, my heart, my soul || Zayn
Eva to młoda dziewczyna, ma za sobą trudne dzieciństwo. Stawia pierwsze kroki jako stylistka i dzięki temu odnajduje przyjaciela z przeszłości, który się robi karierę w światowej sławy zespole. Jednak czy uda się odbudować przyjaźń?
Ada Wołos


White lips, pale face || Louis, Zayn
w One Direction źle się dzieje. Louis przez kłopoty i spory w zespole popada w depresję, z której spróbuje go wyciągnąć młoda psycholożka. Zayn natomiast pozna dziewczynę, która miała problemy,była gwałcona i molestowana przez własnego ojca.
Merry Niita


Co poświęciłeś dla sławy? Czy było warto? Skomplikowana historia ludzi, którzy nie mają nic prócz wątpliwości, niezadanych pytań i kliku ułożonych piosenek. Śmierć, życie, rozstania, powroty, przyjaźń, miłość. Muzyka, która prowadzi na szczyt popularności, która łączy i dzieli, zawiłe relacje i słabości. Jakie role odegrają główni bohaterowie? Czy poradzą sobie ze scenariuszem, który zaplanowało życie? Kto będzie czyim portem?
Panna Donkowa


Nobody will tell me how to live || Louis, Niall
„[…] Nie znasz mnie, zupełnie nic o mnie nie wiesz! Usłyszałeś coś od kogoś, dodałeś trochę od siebie i właśnie tym się kierujesz. Nie przyszło ci do głowy, że mnie to cholernie boli? Przecież wystarczyło tylko zapytać. […] Owszem, nie powiedziałabym ci całej prawdy, ale nakierowałabym cię na nią. Mógłbyś spróbować zdobyć moje zaufanie, ale ty wolałeś iść na skróty, jak wszyscy. Naprawdę uwierzyłam w to, że możemy być razem.[…] Nie, teraz już jest za późno, żegnaj, na zawsze. […] „
Jesica Evans


You Will Change My Life || Harry, Liam
ON-Liam Payne-znany na całym świecie członek zespołu One Direction. ONA-Amber McNally, dziewczyna, dzięki której wystąpił w X-Factorze i jest sławny. Znają się od dzieciństwa i byli nierozłączni. No właśnie. BYLI. Kiedyś ich wspólny przyjaciel, Jack Bell, zostaje partnerem Amber. Liam staje się sławny, ona zagubiona, a Jack potworem. Przemoc fizyczna i psychiczna to codzienność dziewczyny. Po trzech latach Amber zostaje zgwałcona i przeprowadza się do Londynu by zamieszkać z zespołem. Na początku wszyscy podejrzewają ją o wrabianie Liam'a w ciążę. Wtedy do jej życia wkracza Harry-przyjaciel Li z zespołu.
Carmen Foxx


Never lose hope || Louis
Czy istnieje coś takiego jak miłość od pierwszego wejrzenia? Według niektórych tak, a według innych nie. Ale pewnego zwykłego dnia wszystko się zmieniło. Dla Emmy ten majowy, zwykły poranek był niespodziewaną zmianą w jej życiu. Mogłoby się wydawać, że ten chłopak wpadł na nią przypadkiem. Że po prostu zagapił się i nie zauważył jej. Albo może zrobił to z premedytacją? A do jakich kroków ten chłopak może się posunąć? Czy Emma da się mu onieśmielić i ulegnie brunetowi? Albo może nie da się nabrać na jego sztuczki? Czy przekonają się, że coś takiego jak miłość od pierwszego wejrzenia istnieje? Czy dadzą sobie szansę na nowe życie? A może straszna przeszłość chłopaka zniechęci Emmę do niego? Może dziewczyna nie będzie chciała mieć z nim nic wspólnego? Można by gdybać na ich temat całymi godzinami, ale ja wiem jedno - przeciwieństwa się przyciągają. Życie jest pokręcone, a ta dwójka coś o tym wie.
nutellaenutella


Girl Spirit  || Harry
Moje życie nie było takie piękne jak się wszystkim wydawało. Niby miałam rodziców, którzy mnie kochali, ale tak na prawdę widywałam ich tylko w weekendy, wiadomo - praca. Tak jak każda dziewczyna chodziłam do szkoły, uczyłam się, spotykałam ze znajomymi, śmiałam się. Wszystko było dobrze, aż stało się to jednego feralnego dnia. Był poniedziałek. Jak co rano pożegnałam się z mamą, która była jeszcze w domu i wyszłam. Nie wiem co mnie podkusiło, ale postanowiłam olać szkole i przejść się do lasu. Nagle usłyszałam za soba ryk silnika. Odwróciłam się, ale było już za późno. Zobaczyłam tylko zderzak zielonego Quada i poczułam w skroniach przeszywający ból. Później była już tylko ciemność.
Alex & Lori


Starasz się zapomnieć, żyć jak dotychczas. Zamykasz oczy, jakbyś chciała usnąć, ale szybko uświadamiasz sobie, że to niemożliwe. Noce są najgorsze. Leżysz sama w łóżku i przewracasz się z boku na bok, starając się wmówić samej sobie, że jego tutaj nie ma – już odszedł. Dobrze wiesz, że okłamujesz samą siebie. Trafiasz do ludzi, którzy mówią że są w stanie ci pomóc. Szybko uświadamiasz sobie, że i tak nie pozbędą się go z twojej świadomości. W końcu uczysz się z nim żyć. Jednak znów coś idzie nie tak i on wraca, jako pierwszy. Każdy kolejny dzień jest walką o przetrwanie, oddech, uderzenie serca. Dobrze wiesz, że jest przy tobie cały czas – od świtu aż do zmroku i przez całą noc. Widzisz go w lustrze, kałuży, nawet innych ludziach – twoje oczy nie mogą się go pozbyć. W końcu pojawia się ktoś, kto pomaga ci go przezwyciężyć, za kogo jesteś w stanie oddać życie. Czy w końcu zaczniesz funkcjonować normalnie? Czy strach da ci spokój i pozwoli kochać?
Jesica Evans


My Immortal || Louis
Jenna wraca do domu. Jest noc, gdy wchodzi w ciemną uliczkę słyszy kroki a chwilę później czyjeś lodowate usta dotykające jej ucha. Tak poznała gościa całego w tatuażach piercingu i farbowanych włosach, zwykła dziewczyna z liceum poznała tego niebezpiecznego Louisa.... Louisa Tomlinsona. Jak bardzo zmieni się jej życie ?
Lena Smith


Ona,zwykła dziewczyna.On, niezwykły chłopak.On zrobi wszystko by,mu zaufała.Czy będą razem?Jak on zareaguje na jej przeszłość?Czy to,że w wieku dziesięciu lat popadła w parę nałogów nie zmieni jego uczuć do niej?A co jeśli ona już będzie zajęta?Co jeśli go nie kocha?Czy on będzie na tyle silny aby wytrzymać ból?Jak potoczą się losy Cleer i Harry'ego?Czy dojdzie do bójki,gdy ona wybierze innego?A co jeśli ona wyzna mu miłość..
Natasza Angel


Mów szeptem, jeśli mówisz o miłości || Harry 
Nie kochaj mocno, bo przyjdzie nienawiść, nie nienawidź mocno, bo zaskoczy cię miłość.''Nienawiści człowiek uczy się latami. A my.. byliśmy niedoświadczeni. Bo czy w tak młodym wieku może narodzić się tak wielka niechęć do drugiego człowieka, i czy można określić ją tak grubym słowem? A skoro nienawiść a miłość dzieli cienka granica to.. czy możemy rozmawiać o prawdziwej miłości, kiedy nie poznaliśmy jeszcze znaczenia nienawiści? Czas chyba zacząć się uczyć.
Kinss Wo


Rebellion || Harry, Louis 
Zbuntowana tancerka - tak określają JĄ znajomi i rodzina. Co się stanie gdy na jej drodze w końcu stanie prawdziwa miłość? Zmieni się? A może będzie jeszcze gorzej? A może to ON się zmieni dla niej? A jeśli pojawi się jeszcze ON?
Violette


Rock me! || Harry 
"Jedna dziewczyna i ich piątka. Jedna umowa. Jeden podpis w wyznaczonym miejscu i jej życie zmieni się o 180 stopni."
Harolda


Bright Angel || Harry
Jej życie nie było kolorowe. Ma za sobą trudną przeszłość. Ciągły ból i strach. Nie dawała już sobie rady. Do momentu, gdy pojawił się ON. Jej życie zaczęło nabierać sensu. Przyleciał jak Anioł z nieba, by ją chronić. To ON jej pomógł. Dzięki niemu uwierzyła. Gdy wszystko nabrało sensu. W jednym momencie -po raz kolejny. -wszystko traci. Historia opowiada o niezwykłej dziewczynie która mimo jej problemów nie poddała się. A pomógł jej w tym niezwykły chłopak. Anioł Światłości.
SweetGirl26v


From hell to paradise || Liam, Niall 
Gwałt. Gang. Kryminał. Czy Alex poradzi sobie z tyloma wydarzeniami? Czy podejmie dobre decyzje? Czy mimo wielu wydarzeń zdoła nadal być sobą? A może zmieni siebie i swoje życie? Dowiecie się czytając bloga ;)
Mysza ;*


Quite Unexpected  ||Larry
'Louis nie wiedział, że może zajść w ciążę i kończy zapłodniony przez jakiegoś faceta. Następnego ranka nawet nie pamięta jego twarzy. Harry jest tam dla niego. Zakochują się w sobie.'
Martyna


Żyj Marzeniami || Zayn
Rose Ann Buffors miała wszystko. Wspaniali przyjaciele, bogaty i wymarzony chłopak, rodzice. Byla inna niz wszyscy, nie kręciły ją różowe sukienki lub wysokie szpilki. Zawsze kochała robić czego jej nie wolno. Pewnego dnia dowiaduje Się, że jej chłopak zdradzał ja od kilku miesięcy. Świat Rose zawala się, traci nad nim kontrole. Jednak nowy uczeń w szkole potrafi zmienić wszystko, pomógł dziewczynie stanąć na nogi. Tylko, czy na pewno jest tym za kogo się podaje?
Clauduśka Duska


Unhealthy Love [tłumaczenie] || Harry 
Samantha Black jest tancerką. Nagle dowiaduję się od swojego kolegi, że jej nowym partnerem do tańca będzie Harry. W krótkim czasie obydwoje zakochują się w sobie. Podczas treningów do wielkiego konkursu tańca towarzyszą im liczne przygody jak narkotyki, ciąża czy narzeczony.
Paulina Lemon


Happily || Harry 
Ona-Emily Brown-adoptowana miłą dziewczyna o wielkich marzeniach i wielkim talencie tanecznym. On-niebezpieczny chłopak, który ma wszystko czego zapragnie, razem z kolegami tworzy gang. Przez jeden napad na bar, poznają się. Czy jest po między coś więcej niż tylko przyjaźń? Emily razem z przyjaciółką chcą spełnić swoje marzenia. Czy im się uda? A może coś lub ktoś przeszkodzi im w tym? A może historia rodziny Emily nie jest taka prosta, czy w jej życiu ktoś jeszcze się pojawi?
Juliet Styles


Historia szalonej miłości członka One Direction (Harry Styles) do pewnej zwykłej dziewczyny. Miłość tak zmieniła tego chłopaka, że jest dla niej gotowy... no nie wiem... np. dopuścić się przestępstwa jakim jest porwanie...
Nienormalnie Normalna


Because just love sirs to life || Liam, Niall
Pobiegłam schodami na górę, prawie się wywracając, ale to taki szczegół. Gdy znalazłam się już w pokoju zauważyłam dwie wielki walizki stojące obok łóżka. Sprawdziłam czy mama wszystko spakowała i mogłam zejść na dół. Derek pomógł mi z walizkami i po 5 minutach przejechanych taksówką byliśmy na lotnisku. Przeszliśmy przez odprawę i weszliśmy do samolotu.... Czas zacząć nowe życie...
Marta Kacprzak


 Day to Day Together ||Larry
Historia opowiada o dwóch chłopakach chodzących do szkoły, którzy się nie znają, lecz w pewnym momencie przez problemy w szkole wyjeżdżają na wycieczkę, gdzie zostają przydzieleni do jednego pokoju, w którym muszą spędzic razem 3 tygodnie.
Curly Mofo


Prism calling us baby || Zayn
Ty dla nich jesteś zwykłym normalsem bez planu na przyszłość, oni dla Ciebie wytworem wyobraźni jednego z bajkopisarzy. Jednak rzeczywistość jest inna. Wielka Jedenastka bo tak się nazywają pochodzi z innego wymiaru, z innego świata dokładniej z Prismu. Diana i Zayn są tam władcami ich rodziny (kuzyni, bracia, siostry) im pomagają. Teraz gdy na Prismie po kilku latach wolności znów wybuchła wojna. Władcy muszą zjednoczyć się i zacząć walczyć. Czy znów odniosą sukces? Kilkanaście młodocianych władców stawia czoło Światu ....
иαćραиα ♥ ρσωιєтяzєм


Lost hopes || Harry
Iv robiła codziennie to samo, rano biegła do przyjaciółki, która mieszkała w domu dziecka później z spuszczoną głowa wracała do domu. Niska wiecznie uśmiechnięta blondynka dawała jej chociaż mały powód do uśmiechu, oderwanie od rzeczywistości i od rodziców dla których najważniejsze były pieniądze,jednak jej życie zmienia sie o 180 stopni gdy poznaje Harry'ego, lecz co z tego wyniknie? Paulina P


Darkness || Harry 
Patricia Grenade to osiemnastoletnia, wciąż ucząca się dziewczyna. Po śmierci matki pozbierała się o wiele szybciej niż jej ojciec, który całkowicie się zmienił. Została wplątana w kłopoty, choć nie była tego świadoma, do momentu pojawienia się obcych mężczyzn przed jej domem. Wszystko zmieniło się w ciągu jednego wieczora, a ona zrozumiała, że nie zawsze wszystko jest takie, jakie się nam wydaje.
YokitaEvil || Harry
Rose jest siostrą Nialla, znienawidziła go za to, że ich rodzice tylko widzieli jego. Ona popadła w złe towarzystwo, kiedy rodzice wreszcie się o tym dowiedzieli wysłali ją do niego, na stałe. Z początku nie dogadywali się wcale. Rose dostała się do najlepszej grupy tanecznej w Londynie i tam poznała Perrie i Jade. Po jakimś czasie rodzeństwo zaczęło się dogadywać.
Ania Kowalska


Believe in your dreams || Niall
Directioner z pasją, która razem ze swoją przyjaciółką zrobią wszystko by poznać swoich idoli. Niestety mają z tym duże trudności, a kiedy tracą nadzieję, los zaczyna się do nich uśmiechać.
Dominika P


Keep Calm And Be Forever Young || Louis, Zayn
Rosie jest zwykłą dziewczyną, ale jej ojciec to były piłkarz. Dziewczyna nad życie kocha football i od dziecka marzy, żeby zostać jedną z najlepszych zawodniczek w galaktyce. Pewnego razu na Akillian -planeta na której mieszka ona i chłopcy- wraca Aarch, który okazuje sie być jej wujkiem. Mężczyzna chce stworzyć drużynę. Nastolatkowie zgłaszają sie na kwalifikacje. Louis, Niall, Amy, Zayn, Harry i Liam przechodzą, ale ojciec blondynki jej nie pozwolił. Z czasem jednak zgadza sie na rozwijanie przez dziewczynę umiejętności pod czujnym okiem Aarch' a. Wszystko zaczyna sie układać, ale Lou i Zayn zakładają sie. Czy przez jeden zakład ucierpi cała drużyna? Rosie im wybaczy, czy może znienawidzi? Co knuje była dziewczyna Tomlinsona?
paulla


Toffi, szmaragdy i czekolada || Harry, Liam 
Młodzi, piękni i szczęśliwi. Przecież liceum i późniejsze studia to najlepsze lata w życiu, prawda? Przyjaźnie i miłości. Znajomości dłuższe i krótsze. Powitania, pożegnania, powroty. Zawirowania życia. Jestem Natalie, ale mówią na mnie Nats. Myślałam, że wszystko układa się idealnie i że nad wszystkim panuję. Przekonałam się jednak, że nie można wszystkiego kontrolować. Przygotowana na wszystko? To przecież niemożliwe. Zaskoczona niespodziewanym? Zawsze. Dasz się wciągnąć w mętlik wiecznych zmian?
Mai


 Louis nigdy nie pomyślał, że jeden wieczór może wszystko zmienić. Wracając ze sklepu, napotyka Harry’ego - chłopaka, który przemierza Londyn z wielką walizką na kółkach. Dwudziestojednolatek zapomina o zdarzeniu, mając własne problemy i obowiązki. Jednak los wybrał dla nich inną drogę - podczas spaceru Louis zauważa ogłoszenie o zaginięciu młodego, bogatego nastolatka o kręconych włosach i szmaragdowych oczach…
Wixx


Negatyw szczęścia || Niall
 Wyobraź sobie świat, gzie jesteś kompletnie sam. Nie masz nikogo kto by cię pocieszył, przytulił, albo chociaż się zatroszczył. Ciężko, prawda? Amy nigdy nie miała łatwo. Musiała wychowywać się bez rodziców, w sierocińcu. Do czasu jej osiemnastych urodzin. Wtedy nadszedł moment, aby dziewczyna obrała własną ścieżkę i nauczyła się samodzielnie żyć. Starała się zapomnieć o bólu, który przysporzył jej najlepszy przyjaciel Niall Horan, opuszczając ją dwa lata temu. Udało jej się. Pomimo tęsknoty i umysłu zapełnionego bolesnymi wspomnieniami, stanęła na nogi. Los jednak chciał, aby ich drogi ponownie się zetknęły. A wszystko przez karmelowe latte.
Greaseblow


Loud silence || Zayn
Ona - spokojna, szara myszka, dobrze się uczy, nie wchodzi nikomu w drogę. On - buntowniczy chłopak, nie liczy się z zasadami i z innymi ludźmi. Ich drogi się krzyżują niespodziewanie. Połączy ich nienawiść czy miłość? Czy się tak dwie różne osobowości moga znaleźć wspólny język. Kto kogo skieruje na droge dobra lub na droge Zła? Tego dowiecie Się czytając bloga.
Dimitri


Niektóre rzeczy nigdy się nie zmienią || Zayn
To miał być zwykły wakacyjny wyjazd z przyjacielem. Co jednak, jeśli raj zamieni sie w koszmar? Czy zaiskrzy między nią i Zaynem? Co wspólnego z tym wszystkim ma Niall? Narkotyki, nielegalne wyścigi i imprezy. Czy będzie umiała się dostosować do nowych reguł?
Agnieszka xoxoxo


Everything's gonna be all right || Liam
Natalia dowiaduje się, że zostały jej trzy lata życia. Stara się jak najlepiej wykorzystać pozostały czas. Na rok przed ostateczną walką z chorobą wyjazd do Londynu powoduje, że jej świat wywraca się do góry nogami. Nowi znajomi stają się najlepszymi przyjaciółmi, a powrót do Polski nie przeszkadza w utrzymaniu kontaktu. Jednak choroba robi swoje... Nadzieje na przeszczep maleją, Natalia jest coraz słabsza, a na dodatek londyńscy przyjaciele chcą rozwiązać swój zespół. Czy przyjaźń i rodząca się miłość przezwyciężą wszystkie kłótnie, nieporozumienia i, co najważniejsze, chorobę?
Roxanne xD


Byli szczęśliwym małżeństwem. Mieli plany i marzenia. Jeden wypadek zmienił wszystko. Czy Noel uda się zawalczyć o swoje małżeństwo? Czy Harry opamięta się na czas? Czy będę znów szczęśliwi?
Noel Styles


Waking Up Alone ||Larry
Louis jest sławny, bogaty, należy do paczki, ma piękną dziewczynę.. ale czy tego chce jego serce? Harry, cichy, spokojny chłopak, niewyróżniający się z tłumu.. Pewnego dnia los zdecydował, że się spotkali. Oboje muszę zrezygnować z wielu rzeczy, by móc kontynuować tę znajomość. Problemy z Niallem, tajemnice, kłamstwa.. To nie prowadzi do szczęśliwego końca. Dlaczego po prostu tego nie zakończą? Siła wyższa.


neon light


Juliet story || Niall 
Julia jest typem samotnika, mimo że ma masę znajomych i jest popularna w szkole. Jest dziewczyną z marzeniami i pasjami o których wiedzą tylko najbliżsi. Ma poczucie humoru, lubi żartować, kocha marchewki i koty. Jest rozważna, opiekuńcza, mądra.. ideał, prawdę mówiąc. Nieskazitelna uroda i idealna figura. Może dlatego ma wielu adoratorów? Jednak chyba jeszcze się nie wyleczyła po starcie Oliver'a oraz ukochanej kuzynki. Pokonała chorobę, jak się okazało anoreksję, bulimię oraz depresje. Postanowiła być silna mimo wszystko. W swoję 18. urodziny dostaje bilet do Londynu. Podczas lotu dosiada się do niej piątka na pozór zwykłych ale i przystojnych chłopaków. Czy w Anglii otrzyma to na co czekała całe 2 lata? Miłość i przyjaźń? Tylko czas pokaże..
Angel Hope


Druga część opowiadania You can't love something that doesn't exist. Julia uciekła z Londynu. Dlaczego? Powód jest bardzo prosty. Jej lęk powrócił. Po czasie jednak nie ma wyjścia jak ponownie pojawić się w Londynie. Małe dziecko o jakim nie miała pojęcia, gdy uciekła ma poważną wadę wzroku i potrzebuje operacji. Nie może o tym ot tak powiedzieć Harry'emu, który nie ma o niczym pojęcia. A jak przyjmie to Niall, jej przyjaciel, który od jakiegoś czasu chyba czuje do niej coś więcej?
Angie Rose


Another Time, Another Life || Louis
Mer mieszka ze swoją córką w centrum Londynu. Jej życie jest spokojnie, dopóki przypadkowo nie poznaje jej chłopak, który był najlepszym przyjacielem jej kolegi na jedną noc. Właśnie ten nieznajomy (Louis) sprawi, że Mer doświadczy w życiu czegoś nowego, zakręconego. Napotka na drodze nie tylko miłość, ale i ojca swojej córki. Czy pozwoli mu być częścią życia swojego i Louise? Pozna nowych ludzi, z którymi nie będzie chciała się rozstawać. Jej pusta wiara w miłość od pierwszego wejrzenia, będzie mogła rozkwitnąć na dobre, czy ojciec Louise okaże się być odpowiednim kandydatem na męża? Jak potoczą się losy młodej matki?
alekslloyd®


Każdy ma swoją ciemną stronę, tylko moja przesłoniła tę jasną || Harry
Historia opowiada o młodziutkiej Alison, która spotkała Harry'ego Styles'a podczas wizyty w klubie. Chłopak uważany za niebezpiecznego - spija młodą dziewczynę i zaciąga do domu. Dziewczyna nieświadomie oddaje mu się, co skutkuje zajściem w ciążę.
Agusi77♥


Jedź albo giń || Louis
Katie rok temu straciła ukochanego- Kai’ a podczas pościgu. Obiecała sobie, że już nigdy nie wystartuje mimo tego, że była mistrzynią nielegalnych wyścigów samochodowych. Dziewczyna jednak nie porzuca swojej pasji i zajmuje się naprawą oraz ulepszaniem samochodów. Pewnej nocy, gdy nie mogła spać wyszła na spacer i została ofiarą wypadku. Budzi się w domu Louisa Tomlinsona, który bierze udział w nielegalnych wyścigach, co lepsze jest mistrzem. Chłopak jest strasznie nerwowy i łatwo traci panowanie nad sobą. Poznaje jego przyjaciół.
Paulla


Rose to nieśmiała dziewczyna borykająca się z problemami większości nastolatek. Nie otacza jej duże grono znajomych, ponieważ wystarcza jej Niall i Steph ( najlepsi przyjaciele). On to seksowny nauczyciel matematyki. Potrafi uwieźć każdą dziewczynę. Nawet Rose, która zawzięcie broni się przed jego urokiem. Co spotka ich na drodze do szczęścia? Czy Harry zgubi się w swojej grze? Jak gorzki smak będzie miało kłamstwo?
Zuzka


Prize || Harry 
Miłość to zbrodnia - mówili. Uczucia są nie potrzebne - mówili. Posłuchał. Teraz dla niego liczyły się własne doznania i przyjemności. Nie przejmował się bólem innych osób oraz ich cierpieniem. Sam to wyrządzał. Zabawiał się dziewczynami, które były jego. Głęboko w sobie krył zrozpaczone i przerażone dziecko, które boi się świata. To była jego tajemnica. Tylko jego, aż spotkał Chloe. Ha...Raczej porwał, mówiąc że będzie taka sama jak każde poprzednie. Seks. Tylko o tym myślał, patrząc na nią. Zmieni to. Agresja się ulotni.
Skyfallgirl


Rozalia skończyła studiować prawo. Tak jak jej największy wróg Harry. Co będzie jeśli przez najbliższy rok ma pracować ze swoim największym wrogiem. W jednym biurze, dzień w dzień.Oboje się nienawidzą. Co z tego wyniknie? Nie można zapominać że pomiędzy nienawiścią a miłością jest bardzo cienka granica.
Szczypiorek267


Perrie Edwards - prostytutka, skrywająca w sobie wiele tajemnic z przeszłości. Zayn Malik - jest pod ciągłą presją Ojca. Pomocny, miły, lecz zamknięty w sobie chłopak. Poznają się na zwyczajnej imprezie.
Marynata


I'm afraid to love. Let's make a deal. || Niall
Ona się boi, on nie ma czasu, ale oboje potrzebują czułości. To miał być czysty układ, bez uczuć i zobowiązań. Jednak jak długo można udawać? Co się stanie, kiedy pomiędzy tą dwójką zrodzi się uczucie, które nie powinno?
Charlie


Let me fix what I destroyed ||Larry
W czasach liceum, Louis zostaje bardzo boleśnie skrzywdzony. Mija kilka lat a on wciąż nie umie sobie z tym poradzić. Bolesne wspomnienia uniemożliwiają prawidłowe relacje ze społeczeństwem. Czy ktokolwiek będzie umiał mu pomóc? A co się stanie, jeśli naprawienia jego życia podejmie się ta najmniej oczekiwana osoba?
lifetastesgreat


Taken || Harry 
Wystarcza jedna sekunda, aby ich życie zmieniło się o 360 stopni. Mimo, że pochodzą z dwóch różnych światów to i tak się spotykają. Jedyne co ich łączy to to, że zostają uprowadzeni. Nienawidzą się, ale wiedzą, że muszą współpracować aby przetrwać...A koszmar dopiero się zaczyna.
*starlight*


Każdy ma tajemnice || Zayn
Rose i Lena, to dwie dziewiętnastoletnie dziewczyny mieszkające w Gdańsku. Sąsiadki i najlepsze przyjaciółki. Wiodą spokojne życie. Rose skrywa przed wszystkimi tajemnice, której częścią jest Harry Styles. Obie dziewczyny jadą na weekend majowy do Londynu i od tamtego czasu w ich życiu dużo w się zmienia. Tajemnice zostają rozwiązane, ale powstają także nowe. Jeżeli chcesz dowiedzieć Się co przydarzy Się naszym bohaterkom, aby Serdecznie zapraszamy!
Rose i Lena


Dangerous Zayn Malik || Zayn
Dwie zupełnie inne osoby w wchodzą na jedna drogę. Wywołuje się wiele kłótni i sprzeczek pomiędzy Nimi. Dowiadują się o sobie różnych rzeczy. Oboje się nienawidzą.
Nika


This wonderful world || Louis
Szesnastoletnia dziewczyna, Nina mieszka na obrzeżach miasta wraz z mamą i bratem. Nie ma problemu z nawiązywaniem nowych kontaktów, jednak jej sprawy miłosne nie układają się najlepiej. Od niedawna uczęszcza do liceum, w którym poznała jak dotąd najlepszą przyjaciółkę Martę. Wszystko mogłoby się wydawać normalne i proste aż do pewnego czasu. Czy Nina zdoła pokonać tyle przeciwności i wrogów? Czy uświadomi sobie jakie tak naprawdę grozi jej niebezpieczeństwo ? Co wygra przyjaźń, czy miłość ?
Nina Noey


Druga część historii Harrego i Meg. On myśli że dziewczyna zginęła, a dla niej Harry był jedynie zwykłym snem. Ich przypadkowe spotkanie doprowadza do wyjaśnienia się tego co do tej pory było niewyjaśnialne. Dowiadują się co się naprawdę wydarzyło i próbują odbudować swoje życie na nowo. Tylko czy im się uda... ?
meg


Temptation || Harry
Zwyczajna dziewczyna ze skrytymi marzeniami. Nieprzeciętny chłopak o wielkim talencie. Dali sobie nadzieję na lepsze jutro. Ale przede wszystkim dali sobie .. siebie. Wydawało się, że będą żyli długo i szczęśliwie, jednak życie to nie bajka. Nie można wszystkiego przewidzieć. Czy gdyby wiedzieli jak to się skończy, zaryzykowaliby?
Kalynn Pierce


To me you are perfect || Zayn
W magicznej szkole możne coś się zacząć i coś się skończyć. Mam na imię Julia Parker, jestem jedną z najpotężniejszych czarodziejek, zaraz po Mojej Mamie. Niegdyś omal nie utraciłam życia przez jednego z najpotężniejszych przez czarnoksiężników. Po latach staję z nim do walki, jednak czy równej?
Little Lies


Life is brutal. || Niall
Cheryl Jonson- Dziewczyna bez uczuć, dzięki jej "przyjacielowi" James'owi tnie się, ćpa, pali i pije. Mama Chery zginęła w wypadku samochodowym. Niedługo po tym jej ojciec wziął ślub z matką Pierre Ewdards. Jak wiadomo Pezz jest dziewczyną Zayna, to właśnie przez nią Cher poznaje całe 1D. Po kilku spotkaniach zakochuje się w Niallu. W wakacje wyjeżdżają nad jezioro. Co się tam stanie? Czy Cheryl i Niall się do siebie zbliżą?
Olka Stec i Weronika Cikała


Invincible || Harry 
Historia Ruby Hamblett. Nastoletniej dziewczyny z Glucoster. Po śmierci matki, wraz z ojczymem (Charlie) i starszym bratem (JJ), w wakacje przeprowadza się do Bristolu, gdzie mieszka jej przyjaciółka poznana przez internet (Alice). Mieszka tam również Harry Styles. Chłopak mieszkający tam od 7 lat z mamą, ojczymem i siostrą. Mężczyzna zakochuje się w niej, a ona nieodwzajemniania jego uczuć ze względu na poznaną jego historie (tzw. podrywacza).
Hazzelnuts Louiego


Lonely I.. maybe? || Liam
"Granie na gitarze, na ulicy jest dla niej codziennym zajęciem. W ten sposób zarabia na swój własny los. Czy znajdzie się osoba, która będzie w stanie odmienić życie 18-latki?"
Tomlin


Lie to me || Niall
Jedna zagubiona dziewczyna. Sama. Wbrew sobie musi krzywdzić innych. Jest przekonana, że nigdy nie będzie mogła być szczęśliwa. Przez przypadek trafia na ludzi, którzy chcą jej pomóc, choć sami są w takiej samej sytuacji. Dziewczyna zyskuje nadzieję. Ale w końcu dociera do niej, że przez nią może ich spotkać nieszczęście. Co zrobi? zaryzykuje? Czy ktoś jej pomoże? Ulicą idzie pewnym krokiem dziewczyna. Piękna brunetka o nieuchwytnym spojrzeniu. Mała Levine.
Asia Horan


Blackmail || Liam
Amelie ciężko jest przeżyć utratę ukochanej osoby. Liam odchodzi od niej na weselu ich przyjaciół. Zostawia ją samą, przerażoną. Amy nie wie co stoi za tym rozstaniem. Tylko Zayn coś przeczuwa. Brunetka prowadzi samotne życie, oddala się od swoich przyjaciół, nie daje sobie pomóc. Pewnego dnia spotyka na ulicy Liama, idącego za rękę ze swoją nową dziewczyną. Od tego momentu zaczyna się koszmar. Pogróżki, groźby... Jak to się skończy? Zapraszam do czytania Blackmail :)
Amelie Eva Harris


Can we be together || Louis
Jo jest pół angielką, pół polką. Mieszka przez 16 lat w Polsce. Pewnego dnia rodzice oznajmiają jej, że przeprowadzają się do Wielkiej Brytanii. Jo na początku nie jest zadowolona z tego powodu, nie chce zostawiać przyjaciół, nie chce wyjeżdżać, ale decyzja jest już podjęta i nie ma odwrotu. Po dwóch latach mama Jo postanawia odwiedzić swoją przyjaciółkę z lat szkolnych - Jay. Syn pani Jay, Louis i Jo byli kiedyś najlepszymi przyjaciółmi, znali się od dzieciństwa, gdy Jo przyjeżdżała do babci do Doncaster na wakacje. Teraz, gdy okazuje się, że nadarza się taka okazja, aby odwiedzić Louisa Jo waha się i nie chce tam jechać. tłumaczy się tym, że chłopak może jej nie pamiętać i tego się najbardziej boi. Po rozmowie z mamą, Jo ostatecznie zgadza się na wyjazd.
nutellaenutella


Wordless || Harry
Harry Styles ulega wypadkowi zmieniając przy tym życie innych, ale przede wszystkim swoje. Gdy okazuje się, że nie będzie mógł śpiewać, siła chłopaka zostaje wystawiona na ogromną próbę. Czy ją wytrzyma? Da radę sam? A co jeśli do jego życia w kradnie się zupełnie nieświadoma tego jak działa na Styles'a brunetka?
DameHazza


Jest rok 2026, One Direction przestało istnieć kilkanaście lat temu, jednak Harry wciąż nie potrafi pogodzić się ze śmiercią swojego najlepszego przyjaciela, Louisa Tomlinsona. Nie ułatwiają mu tego problemy w małżeństwie, byłe uzależnienie i natłok pracy. Spotykając na swojej drodze chłopaka identycznego jak "Tommo", Harry nie może poskładać myśli. Zatrudnia go w swojej wytwórni muzycznej, nawiązując bliższy kontakt. Czy Leighton jest rzetelnym odzwierciedleniem Louisa? Czy wygląd zewnętrzny to tylko przypadek?
Kukułka


All Coming Back || Louis, Zayn
Kiedy przypadek sprawia, że w głowie pojawiają się obrazy sprzed kilku lat, a wspomnienia atakują serce i rozum, już nic nie może stanąć na drodze do powrotu młodzieńczych lat i wakacji, które wywróciły życie do góry nogami. Wspomnienia miłości, która na zawsze zakorzeniła się w ich sercach.
Ellie


Harry'ego i Alex połączyła ogromna miłość, rozłączyła natomiast jej tragiczna śmierć. Los jednak uśmiechnął się do dziewczyny i anioły postanowiły dać jej szansę na powrót do ukochanego. Czy Styles rozpozna swoją partnerkę w nieco odmienionej wersji? Czas nieubłaganie leci, a oni mają tylko jeden, cholerny miesiąc. Czy im się uda? Co wygra - miłość, czy śmierć?
H.G.


New City, New Love || Harry 
Blog opowiada o dziewczynie, która przez swoje złe zachowanie zostaje wysłana do swojego kuzyna do Londynu. Jej kuzn to sławny Louis Tomlinson. Dziewczyna przeprowadza się do domu 5 chłopaków. Jeden wakacyjny wyjazd z nowymi znajomymi, zmieni jej życie całkowicie. Ucieczka, smutek, miłość, strach. Jak potoczą się losy dziewczyny? Czy będzie szczęśliwa?
Sophie HoranI still love you || Harry
Kiedyś tak blisko siebie.Teraz oddzielnie.Ona znowu przyjechała do Londynu.Znowu się spotykają...Ale tym razem ON nie jest taki jak przedtem.Jest samolubny i myśli,że zawsze dostanie czego chce.ONA mu odmawia...Jest nią zaintrygowany.Czy dowie się o tym,że kiedyś się spotkali?A może ją pokocha?Nie on nie jest zdolny do miłości....A może?
iga3


Lost In The Feelings || Liam
Emily, zwykła 20 latka spotyka na swojej drodze Liam'a który skrywa wiele mrocznych tajemnic z swojego życia, dziewczyna nie zdaje sobie sprawy jak bardzo niebezpieczny jest chłopak póki sama się o tym nie przekonuje...
Liam_My_Loves


Dziewczyna w Lustrze || Niall
Niall Horan to Anioł Stróż, który obserwuje Dianę przez lusterko. Zakochuje się w niej coraz bardziej każdego dnia, aż dochodzi do momentu, w którym nie może bez niej żyć. Co się stanie, gdy wkroczy do jej życia? Jak długo będzie musiał kłamać? Czy połączy ich coś więcej? I co na ten temat mają do powiedzenia Diabły i Duchy?
Nat


Fucking world || Louis, Niall
Alkohol, używki, narkotyki; narkotyki, używki, alkohol. Od pewnego czasu to codzienność dla Drew i Jade. Często niekontrolowane imprezy, nieznajomi mężczyźni. W taki świat można się wkręcić bardzo szybko. Dziewczyny są już na dobrej drodze do zniszczenia sobie życia. Jednak to nie następuje, ponieważ kończy się najlepszy okres dla osób w ich wieku czyli wakacje. Zmuszone są wrócić do normalnego trybu życia. Czy zmienią się podczas tego roku szkolnego? A może te wszystkie obowiązki jeszcze bardziej je przytłoczą? Jaki w tym udział będzie miała piątka chłopaków? Zapraszamy do czytania!
Diana


Natalie Watson jest modelką, której życie wywraca się do góry nogami. W przypadkowy sposób spotyka One Direction i zaprzyjaźnia z nimi. Jednak coś więcej łączy ją z Harrym. Sprawy komplikują się, kiedy Hazz zdradza Nat, a ona dowiaduję się o miłości Nialla- Przyjaciela jej chłopaka...
Mój jednorożec nazywa się Horan


Tłuste kompleksy || Louis
Aria całe życie była gruba , wytykana palcami . Gdy przeszła na bardzo drastyczną dietę w jej głowie narodził się wstręt do jedzenie . Teraz ma zaawansowaną anoreksję . Pewnego wieczoru zostanie ,,porwana" przez Louisa - aroganckiego dupka ,dla którego liczą się tylko wyścigi i dziewczyny .
Mr. MilovV


Dark Angel || Harry 
Melanie Grey - miła, sympatyczna oraz silna i zaradna dziewiętnastolatka z Holmes Chapel, która intryguje Harry'ego Styles'a - dwudziestotrzyletniego fotografa oraz właściciela agencji modelek. Pomimo, że Melanie ma dopiero dziewiętnaście lat, ciężko pracuje aby zapewnić rodzinie godne życie. Można powiedzieć, że jest człowiekiem orkiestrą w Sweet Heaven - jedynej kafejce w okolicy. Od razu zaciekawia młodego fotografa, który przejazdem znajduje się w swoim rodzinnym mieście. Znając jej sytuację, niemalże od razu proponuje jej układ nie do odrzucenia. Jednak nic nie będzie takie łatwe jak się wydawało. Zakazy rodziców, kłótnie, samotność, sekrety i wiele innych rozterek staną na drodze dziewczyny. Jak sobie poradzi? Czy wybierze dobrze? Czy będzie żałować swoich decyzji, a co ważniejsze, znajomości z Harry'm?
majkelina22When you wake up you'll see me || Niall
Życie Sandry całkowicie się zmienia gdy jej tata zostaje menadżerem zespołu One Direction. Młoda dziewczyna zakochuje się w Niall'u, a on w niej również. Wszystko zaczęło się gdy blondynka dowiedziała się, że jest adoptowana. Sandra wyprowadza się do Niall'a,a po jakimś czasie stopniowo zaczyna się układać, ale ponownie się pogorszyło... Gwałt, depresja, zdrada najukochańszego, ciąża, rozkaz usunięcia jej przez najlepszego przyjaciela, ponowny atak gwałciciela, zgoda z ukochanym... Czy Sandrze ułoży się życie ? Czy będzie ono klęską ?
Miśka Sarah


ONA jest zwykłą dziewczyną. ON wielką gwiazdą na skalę światową. To dwa różne światy. Czy jest dla nich szansa? W końcu przeciwieństwa się przeciągają...   Niepewność, miłość, zaufanie...  Czy to uczucie może się spełnić?   JĄ dotykają wszelkiego rodzaju hejty, obrazy i kłamstwa.  JEGO zaś wszyscy chcą od niej odciągnąć.   Każdy stawia przed nimi przeszkody do ich szczęścia...
Ellie.Battlefield || Harry 
Rosalie jest nieśmiałą, kruchą i delikatną dziewczyną. Nigdy nie popadała w żadne nałogi, złe towarzystwo. Ma oddanych przyjaciół, bogaty dom. Początkowo normalne życie zmienia się, gdy poznaje jego. Harry'ego Styles'a. Niebezpieczny, często agresywny, bez uczuć. Był w więzieniu za pobicie, skazany na dwa lata. Po tym zdarzeniu w końcu zyskał szacunek. Nikt nie staje mu na drodze. We wszystkich budzi strach. Każdą noc spędzał z inną dziewczyną. Właśnie .. spędzał. Jego życie, podobnie jak życie Rosalie, zmieni się. Wystarczy jedno spojrzenie, by poczuć w sercu budzące się uczucie. Czy zdoła oprzeć się uczuciu miłości i zmieni swoje zachowanie? Czy Rosalie wniesie do niego coś dobrego? Czy dadzą sobie radę z tym uczuciem, które może doprowadzić do złości, płaczu, zazdrości?
Margaret ♥


My little Mandy Lane || Louis
Moje życie nigdy nie było idealne... Nie, przepraszam. Kiedyś było. Kochająca rodzina, młodsza siostra, która wywoływała uśmiech na mojej twarzy i mój najlepszy przyjaciel - Louis. Wszystko zaczęło się komplikować kiedy wyjechał. Problemy, kłamstwa, długi, śmierć i bagno, w które sama się wpakowałam. Cześć, jestem Mandy Lane, i tak, to ja spałam z Louisem Tomlinsonem tamtej nocy.
Weronika


Love Forever || Zayn 
Zraniona dziewczyną. Uciekająca od przeszłości. Żyjąca nadzieją na lepsze jutro. Postanawia wyjechać. Rodzice wszystko jej opłacili, byle tylko zniknęła. Kiedyś ja kochali. Teraz kochają .... Pieniądze. Poznaje prawdziwych przyjaciół, swoich Idoli ... i piątkę chłopaków całkowicie różniących się od Niej. A jednak. Zayna i Caroline coś do siebie przyciąga. Miłość.
Caroline


Znalezione w ogrodzie || Louis, Liam
"(...) Przed oczami wciąż miał obraz z dzisiejszego przedpołudnia. Drobne ciało Meg zamknięte w żelaznym uścisku Fay, brudne i przemoczone od wilgotnej ziemi. Tak właśnie znalazł je w ogrodzie, kiedy przyszedł odwiedzić starą przyjaciółkę..."
Florenss


DWA opowiadania. Dziewczyny zakochują się w gwiazdach, zmierzają się z ich sławą i odkrywają "stare śmiecie". Historie pełne nieprzewidywalnych zwrotów akcji, łez i przede wszystkim PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI.
Daisy Angel


"I hate love and other fellings" || Louis
Każdy człowiek posiada jakąś pasję. Madeleine pokochała wszystko, co ma skrzynię biegów i pedał gazu. Sama jeździ na motorze, wygrywając nie jeden nielegalny wyścig w Mullingar. Jednak w końcu i ona popełniła błąd – podczas jednej z rywalizacji miała wypadek. Ojciec i macocha dziewczyny decydują, że wyjedzie studiować do Londynu to, co zawsze chciała: mechanikę samochodową. Przed popełnieniem jakichkolwiek głupstw ma pilnować ją przyrodni brat – Niall Horan. Już od samego początku będzie wrogo nastawiona, ale teraz jej nienawiść względem ludzkości jeszcze bardziej się pogłębi. Tylko jej przyjaciele będą mieli prawo do tego, żeby ta prawdziwa Madi miała czasami chwilę odpoczynku i pokazywała się światu. Jak to się stanie, że Louis również będzie potrafił rozmawiać z nią, jakby nie miała do niego żadnych uprzedzeń?
Jesica Evans


Infinite feelings || Liam
Liam Payne miał dość. Miał dość ciężaru jaki spoczywał na jego barkach. Odpuścił sobie, a za nim reszta kolegów z zespołu. Relacje wśród nich zaczynają się psuć, a Simon Cowell, nie widząc innego wyjścia, daje im dwa miesiące wolnego. Przyjaciele rozjeżdżają się we własnych kierunkach. Liam udaje się do swojego kuzyna mieszkającego w małym miasteczku. Chce wszystko przemyśleć, odpocząć od kamer oraz uleczyć swoje złamane serce. Na jego drodze staje pewna dziewczyna, którą Liam jest oczarowany i nie może się jej pozbyć z głowy. Dzięki zrządzeniom losu, wpadają na siebie kilka razy i tak rozwija się ich znajomość, która z zadziwiającą szybkością zmienia się w coś poważniejszego. Caroline oczekuje od Liama szczerości, jednocześnie nie wiedząc nawet jak on ma naprawdę na nazwisko. Payne choćby chciał, nie może uciec od tego, kim naprawdę jest. Sławnym na całym świecie członkiem zespołu One Direction. Z pozoru zwykła historia o miłości, jednak łapie za serce i ma w sobie swój urok, ukazując prawdę o otaczającym nas świecie.
Graeseblow


Killer || Harry 
Dru prowadziła poukładane i owocne życie. Dopóki nie poznała Harry'ego.Jej życie zmieniło się w piekło.
 Szczęście opuściło ją na dobre, kiedy na jej drodze stanął diabeł. Czy coś ją uratuje? A może ich życiem zawładną uczucia? Zatrać się w niebezpiecznym świecie Dru i Harry’ego.
Isabel Brown


Nic straconego || Louis
 Mellodie pomagając ojcu poznaje nieprzyjemnego, ale pociągającego chłopaka. W ten sam dzień do jej drzwi puka sam Louis Tomlinson. Poznając resztę słynnego boysbandu dziewczynie kolejny mężczyzna namiesza w głowie. Co Mellodie zrobi mając na uwadze uczucia trzech mężczyzn? Czy uda jej się ustatkować, kiedy powróci koszmar przeszłości? Czy wyrówna bicie swojego serca?
Zarozumialec


One month with One Direction || Zayn
Pisze o dziewczynie, która poznaje One Direction dzięki ślubie jej mamy z wujkiem Liama. Carly mieszka przez miesiąc z chłopakami z 1D (stad też wzięła Się nazwa bloga). Mieszkając z Nimi, nie może się nudzić. Dowiaduje się o związku Zayna i Perrie. Dziewczyną zakochuje się w Zaynie. Czy chłopak odwzajemnia jej Uczucia? Czy różnica wieku zdoła Ich rozdzielić? Co się stanie jeśli będzie wyjeżdżał z Polski i będzie musiał wziąć ślub z Perrie? Czy będzie walczył o Carly? -Tego Wszystkiego przekonacie Się czytając mojego bloga!
Sandi Pandi


Change time. || Louis
Jest rok 2068. W tych czasach ludzie dokonali już wiele rzeczy. Technologia poszła na przód, a jeśli.. chcesz się przenieść w czasie.. a znajdziesz właściwy sposób.. to mozesz to zrobić. Jestem Kelly Tomphson. Możecie wiedzieć lub nie, ale moja babcia to Eleanor Calder. Z opowiadań moich rodziców.. kiedyś była dziewczyną nie jakiego Louisa Tomlinsona. Tylko.. dlaczego nie zostali razem? Znalazł sobie inną? To zagadka sprzed 50-ciu lat. Mam zamiar ją rozwiązać.. nawet.. ryzykując własnym życiem.. tylko czy to aby będzie bezpieczne? Przecież.. jeden moment.. może zmienić.. całą historię.
Tomlin


Who Am I? || Zayn
Co byście zrobili gdyby wasza najlepsza przyjaciółka was znienawidziła i starłaby się zmienić wasze życie w piekło? Gdyby sprawiła, że wśród ludzi czujecie się samotni?" Anastazja przeżyła w życiu coś strasznego, samotność mianowicie. Po trzech latach niespodziewanie wszystko zmienia Się. W jej szkole pojawia sie Zayn Malik - nastolatek, który nie wie co to zasady. Dzieje się coś magicznego co sprawia, że ta dwójka zbliża się do siebie.
*starlight*


My guilty pleasure || Liam, Niall
Dwie dziewczyny 20+ czują się za stare, żeby publicznie obnosić się ze swoją miłością do One Direction, co owocuje blogiem z informacjami o zespole pt. Anonymous Directioners. Blog zyskuje sporą popularność w UK, głównie przez szczerość, prostolinijność i poczucie humoru autorek. Dziewczyny, gdy nagle The Sun prosi je wywiad, myślą, że już nic nie może ich zaskoczyć. Jednak to się zmienia, gdy ich bloga, dzięki The Sun, zaczyna czytać samo One Direction, a jedna z nich przechodzi casting do X Factora.
kate093


'Jedna dziewczyna. Wyjazd do Londynu. Wiele zmian. Pierwsza praca. Nowe znajomości. Ale nagle... Pojawia się ktoś niespodziewany. A z nim - wiele kłopotów. Łzy. Nienawiść. Fascynacja. Szczęście. Miłość. Ale najgorsze... Dopiero się zacznie. SOFIA. HARRY. - Miłość może zmienić wszystko. Ponieważ... Miłość jest przyjemnością.
Sofia Styles


More Than This || Harry, Louis 
Nie wiesz za pewne jak to jest kiedy chłopak, do którego żywisz uczycie od najmłodszego zapomina od Tobie. Po paru miesiącach uświadamiasz sobie, że zostały ci po nim jedynie wspomnienia. Masz nadzieję, że w końcu wszystko wróci do normy i tak jest. Zapominasz o nim i znowu żyjesz pełnią życia. Niestety On niespodziewanie się zjawia. Próbuje wszystko naprawić. Stara się jak tylko może lecz moje serce kradnie ktoś inny - jego przydajcie. Tak właśnie zaczęła się historia wielkiej – Harry’ ego i Stelli.
Tysiaczek Styles


Smile for me || Zayn
Czy najlepszym wyjściem był wyjazd do Londynu... Nowy rozdział w życiu Leni i jej rodziców. Tak miało wyglądać wszystko na zawsze. Zawsze nie idzie po naszej myśli. Ludzie zapominają o osobach na których tak strasznie im zależało ale nie na zawsze.
Ewe LKA


Paradise || Louis, Zayn
Ona- dziewczyna z masą niechcianych wspomnień. Oziębła matka, brak przyjaciół, niska samoocena-to wszystko ją przytłacza.A potem pojawił się ON. To dla NIEGO się zmieniła. To dla NIEGO zrobiłaby wszystko. To miłość do NIEGO powolutku ją wyniszcza.
Birden


Don't let me go || Harry 
No cóż, nie była to grzeczna dziewczynka : ciągłe imprezy, alkohol, narkotyki... To był jej styl życia. Nadarzyła się cudowna okazja, wyjazd do LA, w końcu mogła wyrwać się z Londynu. Wyjechała z czwórką przyjaciół, to miały być cudowne wakacje i w pewnym sensie były, do jednego momentu... Niczego świadoma Natalie została wywieziona i sprzedana Williamowi... Miała być spłatą długu narkotykowego... Jej przyjaciele niewzruszeni patrzyli, jak przerażona dziewczyna błaga o wolność... Sądziła , że to żart czy coś w tym stylu. Bardzo się myliła. Wywiózł ją do jakiegoś dziwnego miejsca, jednak nie musiała długo się zastanawiać do jakiego.
Natalie HS


In The Darkness || Harry 
Chłopak, który z pozoru wydawał się zwykłą, miłą osobą. Dziewczyna, która była mądra, niewinna i niedoświadczona. Los sprawia, że łączy ich coś więcej niż ta sama szkoła... Czytając przekonasz się, że pozory jednak mylą.
Angelika W


Dziewczyna z Hiszpanii przyjeżdża do swojej ciotki do Anglii by poznać życie jej zmarłej na nowotwór matki której niestety nie udało jej się poznać . Pierwszego dnia pobytu poznaje swojego sąsiada , a dzięki niemu jego przyjaciela . Z którym jak się okazuje zna się dosyć długo .
Aleksandra Styk


Escape || Liam, Niall
Mówi się, że gdy przestajesz marzyć - umierasz. Dlatego ona za swoimi marzeniami podąża do Londynu, gdzie znajduje pracę w agencji fotograficznej, przyjaciół i upragnioną wolność. Wydawać by się mogło, że poznaje również znaczenie miłości, ale gdy uczucia zaczynają ją przytłaczać, a ktoś uparcie rzuca jej kłody pod nogi, nie pozostaje nic, tylko ucieczka.
Cat


Moje dziwne życie || Harry 
"Kiedy twoja mama jest stylistką, życie wydaje się prostsze. Dostajesz więcej pieniędzy na kieszonkowe, poznajesz gwiazdy, które ona stylizuje i w ogóle. Ale najgorszym momentem było chyba to, kiedy straciła pracę i szukała nowej. I właśnie tak jest u mnie. Kilka miesięcy temu moja mama szukała "nowego podopiecznego". Miałam nadzieję, że to będzie The Wanted, bo to mój ulubiony zespół. Niestety padło na zespół One Direction.. za którym niespecjalnie przepadam. No cóż.. "
szkoła.. miłość.. zmiana swojego dotychczasowego życia.
Tomlin


Życie jest śmiałą przygoda albo niczym || Zayn
Siedmiu śmiałków wyrusza na niebezpieczną wyprawę mającą na celu odzyskanie Kamienia Pokoju. Znajdują się na najgroźniejszej Wyspie Świata, gdzie pozostawieni bez środków do przeżycia muszą stawić czoło przeciwnościom losu i muszą odkryć, że zwycięstwo jest w ich rękach.
Poważny


Take a trip to Paris  [tłumaczenie] || Harry, Niall
Avery przeszła przez złamane serce i nieznośne tortury, pozostawiające ją przestraszoną emocjonalnie. Jej bogaty starszy brat, Jason, zmusza ją na samotną wycieczkę do Paryża na parę tygodni. Ona czuje się tak jakby sny się w końcu spełniały. Ale kiedy wsiada na samolot, jej życie zmienia się natychmiastowo. Teraz, jakimś sposobem, jest ciągnięta za sobą przez największy boyband na całym świecie, podróżujący po różnych krajach. Avery zakochuje się w jednym wyjątkowym chłopcu podczas podróży. Czy będzie mogła pokochać kochać kogoś z przeszłością jaką ma? Czy będzie mogła komukolwiek zaufać ponownie? Czy będzie mogła pokochać go tak mocno jak on kocha ją? Historia napakowana słodkim romansem, humorem, napięciem i tragedią.
Justyna Josha


In my place || Harry, Niall
Ona ma tajemniczą moc, potrafi zrobić z ogniem naprawdę wiele. Kiedy odkryła co potrafi odsunęła się od ludzi, a oni nie interesowali się nią. Bała się samej siebie, jak to możliwe by w taki sposób, bawić się ogniem? Zamknęła się w sobie i nikomu nie pozwalała zajrzeć głęboko.
On natomiast od zawsze był popularny i wraz z przybyciem swojej mocy nic się nie zmieniło. Początki były koszmarne, wcale nie potrafił zapanować nad podmuchami wiatru, jednak z czasem nauczył się kontroli i rzadko jej używał. Nikt z jego znajomych nie miał pojęcia o tym, co chłopak potrafił.
Reniferowa


It's just a scar || Harry
Zoe Brown to spokojna dziewczyna, która jako dziecko straciła rodziców. Chłopak, którego poznała ciągnie ją na dno. Bita i upokarzana ucieka do Londynu, gdzie zacząć ma swoje nowe lepsze życie. Tam poznaje niebezpiecznego chłopak-Harry'ego, który zamieszany jest w zabójstwa i narkotyki. Szybko się w sobie zakochują. Niestety idealną historię niszczy Chris, który chce zabić ich oboje.
Kasia Styles


You Don't Know But You Love Me || Harry, Niall
Ona tzn. 'Szkolny kujon' zaczyna uczyć się w nowej szkole . Już pierwszego dnia napotyka na szkolnego chuligana i przywódce gangu - Harrego. Od tego momentu jej życie zmienia się nie do poznania . Jak sobie poradzi z Harrym ? Połączy ich coś , czy wręcz przeciwnie ? Dowiedz się wszystkiego .
Patrycja Karolina


Jak to jest być samotnym niekochanym. Caroline dobrze wie jak trudno z tym żyć. Kiedy jednak poznaje wspaniałą czwórkę dziewczyn oraz cudownych chłopców, jej życie całkowicie się odmienia. Oni pokazują jej jakie życie jest piękne tylko trzeba w to uwierzyć.W opowiadaniu występuje Little Mix i One Direction.
Szczypiorek267


If you want me || Harry, Zayn 
Ruby Bloom to dziewczyna, która w wieku 17 lat rozpoczyna naukę w Magic School w innym wymiarze. Jej opiekunem staje się drugoklasista. Dziewczyna ma wielką moc. Czy przeznaczenie, które było pisane Niall'owi, Ruby i Harry'emu dopełni się?
Julia Majkowska


Londyn to niebezpieczne miasto, szczególnie ludzie muszą się bać licznych gangów jakie żądzą Londynem...ale są takie 2 szczególne RhythMix i One Direction w skład pierwszego wchodzi 5 dziewczyn zaś w skład drugiego 5 chłopaków, oba są tak samo groźne oba się bardzo nienawidzą i starają się wyeliminować drugich. Do czego posuną się chłopcy z 1D aby wyeliminować RM?
W tym opowiadaniu 1D nie są sławni.
Caroline Storan


I know what I want || Niall
Kathy i Sophie to bliźniaczki, które dzięki Danielle dowiadują się o swoim istnieniu i poznają One Direction.
I'm just opposite of you


Garden Of Stories || Louis
Poznała go dzięki swojej nowej pracy. Nie polubiła ani go ani jego przyjaciół. Jednak po czasie coś się stało. Wszystko się zmieniło.
Nika


Osiemnastoletnia Em marzy o karierze fotomodelki. Zgłasza się do konkursu, który pomógłby jej się wybić. Dostaje propozycję pracy od fotografa, jednak jest jeden warunek: musi wyjechać z kraju.
Sytuacja, która nie niesie dobrych wspomnień, i która właśnie pojawiła się w życiu Em sprawia, że Em przyjmuje propozycję. Co ją czeka w całkiem nowym kraju, wielkim mieście, jakim jest Londyn? Kim jest tajemniczy chłopak, którego poznaje przez przypadek? Czy Em ułoży sobie życie?
Emma Sparks


Strenght of suffering || Harry, Niall
Audrey jest twardą nastolatką, która w swoim życiu wiele już przeszła. Jest osnuta tajemnicą, którą kryje, lub sama o niej nie wie. Jej głównym celem jest wyciągnięcie z więzienia swojego ukochanego. Jednak nie ma pojęcia, że na drodze stanie jej pięciu chłopaków. Zayn, Louis, Niall, Harry, Liam - każdy z nich jest inny, czego innego chce i co innego może dać. Dziewczyna nie spodziewa się, że zacznie zależeć jej na tych chłopakach.
transe


 Dwie dziewczyny - siostry, na pozór zwykłe nastolatki, a w rzeczywistości - Ofiary przemocy domowej. Każdego dnia na ich ciele powstają nowe siniaki, każdego dnia chcą umrzeć, ale na ich drodze stają oni. Najpopularniejsi w całej szkole, co noc każdy z nich ma inną dziewczynę. Uważają, że mogą mieć każdą. Ale mają również drugą twarz, o której nikt nie wie.
Kara359


Mentalist || Niall
Lucy Milla jest dziewczyną, która została pokrzywdzona przez życie. Dziewczyna ma tylko jednego przyjaciela, Liama, który pomaga jej jak może. Młoda mentalistka wpada w niemałe kłopoty po jednej z imprezowych nocy. Lucy musi przyzwyczaić do nowego życia, które zgotował jej Irlandczyk wraz ze swoim gangiem.
Karolina Piegza


Rebecca wiedzie normalne życie w Londynie. Ma rodzinę, przyjaciół, szczęśliwe życie. Pewnego dnia postanawia wybrać się do brytyjskiego The X Factor. Tam zauważa ją menedżer znanego zespołu - One Direction. Zamierza wykorzystać ją jako produkt marketingowy, a ona dowiaduje się o tym dopiero po podpisaniu kontraktu. W jej życie wejdzie masa kłopotów i osób, które nie pozwolą jej być w 100% szczęśliwą.
Rochelle


Love, hate, such a fine line || Louis
Gdy jedna dziewczyna. Z charakteru wredna, bezczelna i pyskata spotyka na swojej drodze przystojnego, błękitnookiego chłopaka o tym samym charakterze i cudownym uśmiechu, które całkowicie zmieni jej życie? Czy dziewczyna w końcu zazna co to jest ból i cierpienie, a może jednak poczuje co to jest dobro, miłość i ciepło? Przekonacie się odwiedzając mojego bloga.
Pani Tomlinson


Chanel w wieku 13 lat zachorowała na białaczkę. Po 3 latach wygrała, a po 2 odrosły jej włosy. Życie wróciło do normy... No prawie. Nie potrafi przełamać się i zacząć tańczyć. Pewnego dnia zasłabnie, czy nastąpią jakieś komplikacje?
Czekoladowa


Sztuka Zemsty || Liam
Elizabeth od dziecka była nękana w szkole. Z powodu swojej wagi, wyglądu, czy też przez to, że była po prostu nieśmiała i nie wychylała się przed szereg. Po latach upokorzeń, postanowiła zmienić coś w swoim życiu. Wyjeżdża na cztery miesiące, a kiedy wraca, wydaje się być kompletnie innym człowiekiem.
Przez te kilka miesięcy, w jej głowie ułożył się misterny plan. Chce zemścić się na ludziach, którzy zmienili jej życie w koszmar. Chce zniszczyć ich krok po kroku. chce, aby zostali bez niczego. Będą pionkami w jej grze. Zbijani po kolei. Według listy. Bo teraz jej kolej, aby ich torturować.
Dawni wrogowie staną się przyjaciółmi. Komu może zaufać? Ale czy znasz całą jej historię? Co tak naprawdę robiła przez te cztery miesiące? Czy naprawdę była w klinice odchudzającej, jak wmawia swojemu przyjacielowi? Co wydarzyło się w przeszłości między nią, a jej dawną przyjaciółką Brooke? Każdy skrywa swoje brudne sekrety, prawda? Niektóre z nich zabieramy do grobu. Potrafisz ich dotrzymać?
Greaseblow


Jedna impreza, która zmieniła ich życie. Spotkali się przypadkowo, nigdy nie pomyśleliby, że to przeznaczenie. Byli młodzi i ciekawi nowych doznań. Alkohol, imprezy, sława, używki. Takie było życie Naomi i Harry’ego. Czy mogą być przyjaciółmi, a może to tylko zwykła znajomość?
Isabel Brown


Are You Hurting The One You Love? || Harry
Angela jest na pozór zwykła piętnastolatką uczęszczającą zdo jednej z polskich szkół. Jednak gdy zbliża się koniec, leci zrobić Wielkiej Brytanii, aby spotkać się ze swoim chłopakiem, który jest jednym z piątki chłopaków, którzy są znani na całym świecie jako One Direction. Dziewczyna ukrywa swój związek z piosenkarzem bojąc się show-biznesu, świata, co z początku doskonale odpowiada w takım stopniu nastolatce jak i jej chłopakowi, który na otrzeby ukrycia ich sekretu musi umawiać się z różnymi dziewczynami, którym płaci mangmanent zespołu chcący zataić znaną im historie, Która jest całkiem inna od rzeczywistości.
remindmelove


Give me love ||Larry
"[...] Tak bardzo mnie zadziwiasz. Czuję się zagubiony, jednak odebrano mi mapę, aby móc szczęśliwie powrócić. Chciałbym wykrzyczeć to wszystko światu póki same słowa nie wystarczą. Spójrz. Co widzisz? Ja przyglądam się pustej ciemności. Gdzieś tam, na szarym końcu, jest małe światełko. Idę w tamta stronę. Gdy już tam dotrę, okazuję się, że zniknęło. Upadam na kolana, dławiąc się żałosnym płaczem. Bo przecież nie tak trudno jest się unosić, kiedy lecisz niczym armatnia kula."
Larry Stylinson


Sława to narkotyk || Harry
You only know what the cameras show of me. To nie jest kolejna cukierkowa opowieść o słodkich 1D i idealnej miłości. To opis życia gwiazdy pod postacią wpisów do dziennika z przemyśleniami Harry'ego Styles'a. Co jeżeli do tej sprawy wmiesza się pewna dziewczyna? Jaki wpływ na wydarzenia będzie miała smarkula poznana w wcale-nie-sprzyjających okolicznościach?
Cinna


Życie nastolatki z Polski, nie jest nadzwyczaj kolorowe. Natalia wyjeżdża do UK, żeby 'zaopiekować się' siostrą po rozstaniu. I tam spełnia się jej marzenie. Spotyka go. W środku nocy, w ciemnej uliczce, płaczącego.. Jakie tajemnice skrywają zielone oczy? Z czasem stara się je odgadnąć i coraz bardziej jej się udaje. Życie wydaje się być bajką, kiedy los nagle boleśnie ją przerywa.
neon light


Dark Ignorance || Zayn
Shae była zwykłą nastolatką. Chodziła do szkoły, imprezowała, raniła chłopięce serca. Do czasu aż ... dwa lata czasu wcześniej jej ojciec, policjant, zamknął w więzieniu osiemnastoletniego Zayna Malika. Kiedy w końcu opuścił malutka cele, w jego głowie znajdował się plan doskonały. Zemsty. Zayn wiedział, że czułym punktem policjanta Richarda będzie jego osiemnastoletnia córka. Z pomocą swojego zaufanego przyjaciela, Liama ​​Payne`a, porwał młoda Shae, nie do końca wiedząc ile będzie ją więził. Na pannę Rosen czekać będzie wiele, niekoniecznie miłych, atrakcji ze strony Malika.
CM


Miłość przemija i ból pozostaje ||Zayn
Dwie dziewczyny, dwóch chłopaków. Wakacje, nocleg w Hotelu, morze. Czy wyniknie z tego coś dobrego? Czy wyjazd na studia tego nie zniszczy? Jak ułożą się ich losy? Czy napotkają na swojej drodze jakieś niespodzianki?
Lena Style


We Found Love ||Zayn
Anna jest dziewczyną, która mimo iż ma bogatych rodziców i jest z dobrego domu ma wiele problemów. Zmaga sie z uzależnieniami, depresja, anoreksją oraz tnie się. Po tym jak zerwał z nią chłopak popada w jeszcze większego doła. Na jednej z imprez poznaje przystojnego bruneta, z którym się upija. Następnego dnia budzi się w nieznanym mieszkaniu. Tak poznaje Zayna, następnie jego przyjaciół.
paulla


We can live a normal life? ||Zayn
Z. Szafki albumu wyciągnęłam po ZE zdjęciami Czym usiadłam apartament obok chłopaka.Wskazałam Palcem na zdjęcie, Które uwielbiam całym SERCEM. Siedzimy tam wtuleni w Siebie, oglądając zachód słońca. -Pamiętasz? -spytałam. -Pamiętam.-Uśmiechnął i pocałował Mnie Się w czoło. Bardziej wtuliłam SIE niki w JEGO uważnie przyglądając Się dalszym fotografiom. -Kocham CIE powiedziałam. -ja Ciebie też.-objął Mnie mocniej.
Marta K


I can be your hero ||Zayn
Pewnego dnia dokładnie w sylwestra Vanessa straciła bliską jej osobę. Po 9 miesiącach ciągłego smutku Vanessa wraz z rodzina przeprowadza się do Londynu. Nowa szkoła, nowa przyjaźń i on - Zayn Malik. Chłopak z przeszłości. Myślała, że już nigdy go nie spotka - Pomyliła się! Na początku obydwoje się nienawidzą i działają sobie na nerwy. Co będzie, kiedy jedno z nich coś poczuje? Jak potoczą się ich losy? Czy będą razem szczęśliwi?
Tysiaczek Styl


Anyhow, from here you won't escape || Harry
Wyobraź sobie, że prowadzisz w miarę spokojne, normalne życie wśród majętnych ludzi. W prawdzie nic Ci nie przeszkadza oprócz jednej rzeczy... wciąż jesteś dziewicą. Próbujesz udowodnić sobie, że znalezienie chłopaka w klubie to kwestia tylko jednego wieczora. Co jeśli obudzisz się w nieznanym miejscu? Co jeśli będziesz tęsknić za dawnym życiem? Co jeśli ktoś Cię skrzywdzi? A co jeśli się zakochasz?
Aggie


Completely different, but the same || Zayn
Tak różni, a podobni. Tak Inni, a jednak tacy sami. Podobno przeciwieństwa się przyciągają ... Ale co będzie jeśli spotkają się dwa mocne charaktery? Tego nikt nie wie, Nawet oni ... jeden incydent może zmienić całe życie. Kto poparzy się pierwszy?
Born to be original


Life is not fairy tale || Liam
Historia opowiada o niespodziewanej miłości, rozstaniu, przyjaźni, śmierci bliskiej osoby i o czymś więcej. Ale o czym ? Miranda spokojna dziewczyna, nie ma zbytnio problemów. Mająca kilku przyjaciół w tym Lucasa - chłopak, który zakochuje się w niej bez pamięci, chce za wszelką cenę ją zdobyć, Angelę - plotkarkę i najlepszą przyjaciółkę Miri, Luke'a oraz Shannon - balangowiczka, kocha być w centrum uwagi, jest przyjaciółką Mirandy, Lucasa i Angeli.
Megan


Never look back || Liam
Pech znajdzie się wszędzie. Szczęście nigdy nie przychodzi samo"
Tak głosi pewne przysłowie. Ale czy aby na pewno tak jest?
Przekonała się o tym Maggie. Młoda dziewczyna mieszkająca i studiująca w Londynie, która miała okazję przejść w życiu piekło. Miłość, potem jej brak. Przyjaźń, która okazała się silniejszym uczuciem niż sympatia. I ON. Ten, który miał być tym jednym jedynym, a okazało się że miał wobec niej inny plan. Życie zawodzi i Maggie coś o tym wie. Historia pełna przyjaźni, przesadnej miłości, do której tak naprawdę nikt nie jest przygotowany.
nutellaenutella


Save Me || Liam
Gdy Liam, poznaje młodszą o 23 lata narzeczoną swojego ojca, jego życie diametralnie się zmienia. Jest przekonany, że Lena spotyka się z jego ojcem jedynie dla własnej korzyści i jest do niej wrogo nastawiony. Jednak nie wie co tak na prawdę kryje się za ich związkiem. Co się stanie gdy młody Liam, kompletnie straci głowę dla pięknej i uroczej Leny, a coraz ciemniejsze sekrety rodzinne zaczną wychodzić na jaw ?
Cynical Caroline


No Control || Liam
Nowy nauczyciel moze zmienić życie pewnej uczennicy. Za dnia nauczyciel a wieczorami dyrektor klubu. Czy z tego może wyjść jakaś mieszanka wybuchowa?
Dominika Pietrasik


Promise? || Zayn
Maja Mayer młoda dziewczyna, skrzywdzona przez los, której przeszłość w teraźniejszości towarzyszy, odbierając szanse na normalne życie. Brak pieniędzy, zmusza ją do pracy w klubie jako tancerka. Zayn Malik- właściciel sieci klubów, w tym jednego, w którym pracuję Maja. Każdy jest na jego skinienie, niebezpieczny, mający wszystko. Obietnica, która zostaje zawarta, zmienia wszystko. Historia, która od początku nie ma prawa się dobrze skończyć ...
Natalia loveyoruSmile