Louis

Kliknij na tytuł, aby wejść w link. Na dole strony są najnowsze blogi.

Dziewiętnastoletnia Alex jest niebezpieczną, wulgarną i pewną siebie osobą. Jej pasją są nielegalne wyścigi samochodowe, w których odnosi spore sukcesy. Co więc się stanie gdy spotka na swojej drodze swoją starą miłość? Czy Louis zniszczy zarówno swój jak i Alex związek? Czy będą razem? Może ktoś stanie na ich drodze?  Jeśli chcesz wiedzieć czy Louis Tomlinson przypomniał Alex Brown czym jest prawdziwa miłość i jak potoczą się ich losy, przeczytaj.
Rouse Błaszczykowska


Mullingar, to z pozoru spokojne, irlandzkie miasteczko, gdzie wszyscy ludzie się znają i sobie pomagają....    A, jednak, to tylko zwykłe POZORY!!!   Od jakiegoś czasu, zaczęły się tam dziać dziwne rzeczy!  Dochodzi do serii, niewyjaśnionych morderstw, ludzie boją się wychodzić z domów, a w mieście zaczynają rządzić gangi! Tak, tak, nie przesłyszeliście się! GANGI! Uczniowie boją się wyjść do szkoły, bo wiedzą, co ich czeka.   W tej historii będzie coś innego niż w każdej. Jedno zdarzenie będzie nakręcać następne i następne.  Jakie znaczenie w tej historii odegra nieoczekiwana śmierć Charlotty? Czy siostrzana więź nie zostanie zerwana? Kim jest tajemniczy Frank?  I czy tutaj może narodzić się miłość? Ta prawdziwa miłość?
Natka99


One - dwie studentki, próbujące odnaleźć swoje miejsce w świecie kolorowych bilbordów i zatłoczonych ulic... Oni - piątka chłopaków, którzy stojąc na największych scenach, sięgają szczytów sławy... Spotkanie, które jest początkiem ich wspólnej drogi. Przywiązanie, wsparcie, zaufanie... Miłość? Niespodziewany wypadek, który burzy wszystko, co zbudowali. Prawie wszystko... Czy znajdą siłę, by pokonać wszystkie przeszkody? Przecież wystarczy krok... Szczęście jest tak blisko...
Maddie Carol


London School Academy to zwykła szkoła z niezwykłymi uczniami. Katie to miła i pogodna dziewczyna, która po "rewolucji" w swojej szkole traci swoją najlepszą przyjaciółkę - Libby. Kat zostaje sama bez swojej "grupy". To sprawia, że dziewczyna zostaje popychadłem wśród uczniów. Black nie przeciwstawia się temu, ponieważ jest raczej pokojowo nastawiona do wszystkich. Szkołą zaczyna rządzić drużyna piłkarska o nazwie " One Direction". Nazwa ta tyczy się piątki " najlepszych i najprzystojniejszych" chłopców. Ludzie zaczęli ich tak nazywać ponieważ twierdzą, że dążą w tym samym kierunku. Chłopcy uwielbiają wręcz dręczyć Katie. Mija rok. Nadchodzi kolejny nowy rok szkolny, nowa przyjaźń, nowe miłości, nowe skandale oraz nowa uczennica Zoey Green, której drugie imię brzmi "zemsta". Zoey to wybuchowa i złośliwa brunetka, której lepiej nie zachodzić za skórę. W dziwnych okolicznościach poznaje Katie z którą się zaprzyjaźnia. Green postanawia zmienić tą szkołę i rozbić "One Direction". Czy uda jej się tego dokonać?
Zoey Revenge


Historia opowiada o dziewczynie o imieniu Danielle, która w ostatniej chwili ucieka ze swoją małą siostrą, Noną, z ich domu w którym znajdowała się bomba. Okazuje się, że zostawili ją tam rodzice dziewczyn, żeby się ich najzwyczajniej w świecie pozbyć. Danielle nie wie co ma robić, więc przez jakiś czas mieszka ze swoją siostrzyczką w hotelu, w którym spotyka Louisa. Jest on niebezpieczny i bezczelny, ma mnóstwo tatuaży, tak samo jak jego kumpel, Liam. Z pomocą przychodzi im jednak jej najlepsza przyjaciółka, Kelsey. Danielle zamieszka u niej. Louis jednak nie da o sobie zapomnieć.
Daria Dobrowolska


W poszukiwaniu siebie [zawieszone]
Nie zawsze wszystko w naszym życiu układa się tak, jakbyśmy tego chcieli. Nie każdy z nas ma kochającą rodzinę w składzie mama, tata, ja i pies. Nie wszystko jest takie proste, jakby się mogło wydawać. Nic nie jest od nas zależne. Jo ucieka jak najdalej od swojego dotychczasowego życia, Zrobi wszystko, żeby w końcu robić to, na co ma ochotę. Rozpoczyna studia na wymarzonym kierunku, nie mówiąc o tym rodzicom. Chce pokazać wszystkim dookoła, że jest na tyle dojrzała, aby poradzić sobie w każdej sytuacji. Jednak czy to jest takie proste, jakby się mogło wydawać?
Jesica Evans


We meet again :> [zawieszone]
"Do magicznej szkoły dołączą nowi a zarazem najważniejsi uczniowie. Dołączą tutaj członkowie rodziny królewskiej i jedni z najlepszych uczniów w historii owych planet. Tylko nieliczni się tutaj dostają.", Dwie dziewczyny księżniczka Dercy i Irene-miłość brata Derc. Miłość,magia, strach, nauka, zabawa. Co się wydarzy? Czy będą razem? Czy los ich rozdzieli? A jak poradzą sobie dziedzicy? Zobaczymy...
Dercy Irene


Doncaster to niepozorne miasto, w którym dzieją się okropne rzeczy. To właśnie tutaj trwa zaciekła walka pomiędzy dwoma potężnymi gangami- Devil i Dangers. Piękne kobiety, przystojni mężczyźni i żądza bezkompromisowej władzy, której nie mogą powstrzymać. Effie i Bree vs. Louis i Harry. Kto z nich wygra grę bez zasad? Kto z nich nie ulegnie pokusom i odrzuci swoje uczucia na bok? Czy razem stworzą imperium, o jakim zawsze marzyli? Czy może Doncaster stanie się Miastem Upadłych?
Isabel Brown


Zaczęło się to już w szkole gimnazjalnej. Przyjaźniliśmy się wszyscy razem w piątkę od przedszkola.. Było po prostu zajebiście, aż do momentu przyjścia jednej dziewczyny do naszej klasy. Nazywała się ona Diana. Miała piękne jasne włosy, błękitne oczy i promienisty uśmiech. Wpadła ona nam wszystkim w oko. Mieliśmy jedną zasadę, ten który zobaczy dziewczynę pierwszy ma prawo ją poderwać. Ale w tym wypadku nikt nie chciał się podporządkować tej zasadzie, gdyż zobaczyliśmy ją w jednym momencie. Co przerwa podchodził do niej każdy z nas.
IDA.


Skyler nie jest taka jak inne. Inteligentna, szalona, zdeterminowana i odważna buntowniczka wraca do Londynu. Jednak podczas jej kilkumiesięcznej nieobecności w mieście sporo się zmienia, a ona nie próżnuje, chcąc przywrócić to co było. Zamieszkuje u kuzyna, ponownie spotyka przyjaciół i wraca do tego co kocha. Dla niektórych może być jedną wielką chodzącą tajemnicą, również dla bliskich. Czy jednak pewien chłopak o szmaragdowych oczach może pokrzyżować jej plany? Czy jej sekrety w końcu ujrzą światło dzienne?
NiKa


Tybee Island to za dnia miasteczko, jak każde inne. Tłumy na bazarach, głośne rozmowy i śmiechy, przesiadywanie godzinami na świeżym powietrzu. Wszyscy żyją swoim życiem. Dostawca Louis, mechanik Niall z pozoru spokojni i porządni obywatele, jednak przypuszczenia są mylne. Charile i Ellie to dziewczyny, które mają swoje zainteresowania oraz zajęcia. Ich dzień to zwyczajna rutyna, ale zdarzają się wyjątki. Czasem mają ochotę dołączyć do innych imprezowiczów... Zwykłe odebranie paczki, naprawa roweru, może zmienić ich życie o sto osiemdziesiąt stopni.
Seyl Tommo i Charlotte


XXXX [zawieszone]
Izzie żyła w spokojnym świecie. Miała kochającą rodzinę, chłopaka i najlepszą przyjaciółkę. Wszystko się zmienia, gdy w ciągu jednego roku ginie jej matka i chłopak, Mike. Dziewczyna nie potrafi sobie z tym poradzić. Zamyka się w sobie, odsuwając się od wszystkich. Czy wyjazd do ciotki w Londynie coś zmieni? Czy Izzie poczuje się znowu szcześliwa?
Juxx .


Valerie jest młodą dziewczyną, której matka nie żyje, a ojciec ciągle jest poza domem i oddaje się pracy nie poświęcając czasu córce. W zamian za to dziewczyna ma swojego prywatnego ochroniarza. Niestety kiedy sprawy się komplikują i Paul odchodzi, jego miejsce zajmuje młody, przystojny Louis. Jak dalej rozwinie się ta znajomość? Czy ktoś będzie chciał im w tym przeszkodzić? Czy przeszłość odbije się na ich relacji?
Paulina Witkowska


Destiny jest typową nastolatką, z rodzicami, przyjaciółmi i chłopakiem. Niestety pewnego dnia jej ojciec umiera i wszstko pokolei zaczyna się walić. Jest słaba i reaguje dosyć pochopnie. Wybiera się do klubu dla punkowców gdzie o mało nie zostaje zgwałcona. Naszczęście znajduje się chłopak, którego wcześniej poznała i okazał się miły, który ją ratuje. Powoli zakochuja się w sobie. I mimo przeciwności walcza o tę miłość. Niestety zakończenie nie jest miłe.
Anne Mary Claire


Abi ma dość swoich rodziców, więc postanawia wraz z przyjaciółką wyjechać do Londynu. Myślała, że tam wszystko się ułoży jednak ta ucieczka skomplikowała jej życie jeszcze bardziej.
Tu.Inka. Hej.


Maddy to młodsza siostra Louis'a Tomlinson'a , jej życie nie jest usłane płatkami róż . Maddy nie widziała się z bratem od dwóch lat a ich kontakt był bardzo ograniczony . Co się stanie kiedy w jej życiu znowu pojawi się Lou i cały zespół One Direction ? Czy jej życie się zmieni ? Jeżeli tak , to czy na dobre ? Nienawiść , ból , łzy ale i szczęście oraz miłość .
Maddy Horan


Życie Mellodie traci sens, mama ginie, ojciec nienawidzi, pozostał jej jedynie brat. Dziewczynę dręczy przeszłość, a nowina, że osoba przez którą cierpi wychodzi z więzienia i ma za zadanie jeszcze bardziej namieszać w jej życiu wcale nie pomaga. Czy nowi znajomi jej pomogą? Czy Mell uda się zaufać innym? Czy stara przyjaźń się odnowi? I najważniejsze czy miłość ich odnajdzie?
agataa


Czasami życie daje ci niezłego kopa. Tracisz w życiu wszystko co masz. Wydaje ci się, że nie może być gorzej. A jednak. Zawsze znajdzie się ktoś, kto pokaże ci gdzie kończy się piekło… Gorzej, jeśli pokochasz to piekło. Vanessa, ma dopiero piętnaście lat gdy traci rodziców. Z domu dziecka wyciąga ją tajemniczy osobnik. Zayn Malik. Jakie wobec dziewczyny ma zamiary ten młody i pozornie czarujący człowiek?
Czy można przezwyciężyć w kimś prawdziwe zło? Czy można zakochać się w swoim oprawcy…? Dowiesz się czytając to ff!
kasieq


Angel,19 lat zostaje uratowana przez przystojnego chłopaka o imieniu Louis, który wymusza od niej 7 spotkań. Niechętnie godzi się i zaczyna coś między nimi iskrzyć. W między czasie poznaje jego przyjaciela Harryego, który "mąci" jej w głowie. Jej życie zmienia się diametralnie po wypadku...
Patrycja Tomlinson
Ona- córka bogatego inżyniera. Niezwykle piękna i utalentowana łyżwiarka figurowa. Zawsze uśmiechnięta, a raczej była… Co się takiego wydarzyło, że teraz jest pewną siebie i dojrzałą dziewiętnastoletnią kobietą? Odpowiedź jest banalnie prosta- została zraniona przez swoją pierwszą miłość. Kochała go i była w stanie zrobić dla niego wszystko. Był jej ulubionym narkotykiem, który mogła przedawkować, ale nadal czułaby niedosyt. Jednego dnia zawalił się jej idealny bajkowy świat. Rycerz w lśniącej zbroi stał się zwykłym dupkiem. Chciała uciec, rzucić to wszystko w cholerę…
paulla


Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera. Czasami wydaje się nam, że mamy wszystko dokładnie poukładane i nikt nie może naruszyć tej harmonii. Czasami też, mylimy się co do tego..
Hate me
Stałam na dachu jednego z największych budynków w Nowym Yorku i uważnie przyglądałam się jego ruchliwym, tętniącym życiem ulicom. Co prawda z tak dużej odległości do ziemi nie byłam w stanie zobaczyć czegokolwiek konkretnego, ale zupełnie mi to nie przeszkadzało. Chciałam po prostu uspokoić rozszalałe nerwy i wyciszyć wewnętrzny głos, który podpowiadał mi, że Josephine nie chciałaby, abym mściła się na człowieku, który doprowadził do jej śmierci. Jednak ja już dawno postanowiłam, a co za tym idzie – swojej decyzji nie mam zamiaru zmieniać. Człowiek, który z zimną krwią zabił moją najukochańszą siostrę pożałuje tego, że się w ogóle urodził. Osobiście zadbam o to, żeby w momencie śmierci widział moją, przepełnioną nienawiścią i chorą satysfakcją twarz. I aby to był ostatni widok w jego nic niewartym życiu.
Jesica Evans


Larry Stylinson [zawieszone]
Między przyjaźnią a miłością istnieje niewidzialna granica. Sposoby na jej przekroczenie są łatwe, ale niosą ze sobą wiele zmian, których stan zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Gdy uczucie, które zaczyna łączyć dwójkę przyjaciół odwzajemniają obie strony, jego aspekty są znacznie korzystniejsze i otwierają wrota do wiecznego szczęścia. Jednak istnieje również ciemna część wkroczenia w miłość, która jednymi słowy jest nieodwzajemniona, a dotychczasowe relacje wiszą na przysłowiowym włosku mogącym złamać się w każdej chwili.
Larry Stylinson


Lily a właściwie Emilly Smith nigdy nie miała szczęścia w miłości. Nigdy nie była duszą towarzystwa do czasu kiedy za namową przyjaciółki idzie z nią do klubu gdzie poznaje uroczego blondyna. Czy dane im będzie być razem? A może zatonie w oczach zabójczo przystojnego bruneta o nieziemsko zielonych oczach?
Sweet Dreamer


Jade jest kuzynką Nialla. Ma nadopiekuńczych rodziców, którzy zmuszają ją do związku z synem ich przyjaciół z pracy. Dziewczyna nie wytrzymuje i ucieka do kuzyna. Tam poznaje One Direction. Czy przeprowadzka wyjdzie jej na dobre? Czy Jade zazna wreszcie szczęścia?
Live or Die


Nazywam się Amy Neither. W moim życiu zawsze się dużo działo, ale moja historia rozpoczęła się niedawno. Louis Tomlinson… Nie znam Go, choć zdaje mi się, że gdzieś już słyszałam to nazwisko… A może tylko mi się wydaje…? W końcu chłopak się pojawia i mocno zamiesza w życiu nastolatki. Jak zakończy się historia z niesfornym przystojniakiem z innego świata? Komu mogę zaufać?
Katarzyna Adamczyk


Mieszkańcy Doncaster myśleli, że ich życie było już bezpieczne, że nadszedł czas pokoju i szczęścia. Jednakże ich największe niebezpieczeństwo wróciło przynosząc ze sobą żądzę krwi i władzy. Czy Devil i Dangers będą sobie ufać, czy wrócą do wojny sprzed roku? Czy Effie i Harry znajdą wspólną drogę, a Bree da szansę Louisowi?
Isobel Brown


Zaginione [zawieszone]
Rachel jest szczęśliwą nastolatką. Ma cudowną rodziną i przyjaciół. Wszystko się zmienia wraz z pojawieniem się Lily, wyglądającą jak Rachel i pewnego chłopaka pracującego w policji o imieniu Louis. Stare morderstwo, będzie mieć swą dramatyczną kontynuację? Teraz wszystko jest możliwe.
Elsa


Jest to opis jednego z opowiadań które wkrótce pojawią się na blogu. "Hej! Mam na imię Harry. Moje życie jest do dupy. Nie mam przyjaciół, i nie chce ich mieć, gdyż potrafiłem ich tylko ranić, lepiej im bez mnie. Nie jestem też zbyt lubiany w mojej szkole. Szkole pełnej dzieci lekarzy, adwokatów i gwiazd. Ja jestem tam tylko że względu na moje wyniki w nauce. Dla nich jestem po prostu inny, jestem dziwadłem. Nie stać mnie na drogie ciuchy. Moją mama zmarła, a ojciec jest alkoholikiem, mam jeszcze młodszą siostrę Gemme, ma 7 lat i jest jedynym powodem dla którego jeszcze stąpam po tym świecie.
Aqua Sena


Jasmine Hayes to 25 letnia dziewczyna , która z powodu choroby ojca musi zatrudnić się w domu bogatego piłkarza i jego kapryśnej dziewczyny. Nie jest jej łatwo , tym bardziej że Tomilson wyraźnie ją uwodzi. Między tą dwójką zaczyna rodzić się uczucie , ale czy zdołają pokonać przeciwności losu które staną na drodze ich miłości
Dominic Chester


Back [zawieszone]
Wyjechała z rodzinnego miasta, aby uciec od problemów, które miała. Przeprowadziła się do Nowego Orleanu pod pretekstem pomocy kuzynce z za klimatyzowaniem się w nowym mieście, gdzie mogła zacząć wszystko od nowa. Z dala od wszystkiego. Pragnęła ożyć i zapomnieć o swoim starym życiu. O przeszłości, która dobijała ją obrzydliwym wspomnieniem za każdym razem, gdy spoglądała w lustro.Wróciła z myślą, że nikt o niej nie pamięta i będzie mogła żyć dalej w spokoju. Myliła się. Wracając nawet nie przypuszczałaby, że wraz z jej powrotem na światło dzienne wyjdą nowe fakty, które okażą się prawdziwym problemami. Przed nią wiele ważnych decyzji, które przeważą o życiu jej najbliższych.
Mrs.Tomlinson


Tydzień po rozpoczęciu trasy koncertowej One Direction, świat obiegła wiadomość o zejściu się Louisa i Eleanor. Alison, czując się oszukana przez chłopaka, który zaledwie kilka dni temu wyznał jej miłość, odcięła się od swojego brata i jego przyjaciół. Rok później Alison wyjeżdża do Londynu na studia. Za dnia jest przykładną studentką literatury i kryminalistyki, a w nocy staje się jedną z najniebezpieczniejszych członkiń nielegalnych wyścigów, ściganą listem gończym w całej Europie. Niall, uczulony na punkcie ochrony dziewczyny, zaczyna podejrzewać w jakim środowisku obraca się jego siostra, dlatego kolejny raz stara się jej pomóc. Ale czy tym razem... zdąży na czas? Sequel ''The future starts today, not to tomorrow''
Charlie TH


Sierra nie wiedziała jak to jest być kochanym.Nie umiała nawet sama okazywać miłości.Każde nowe uczucie zapisywała w swoim pamiętniku.Pragnęła poczuć coś nowego.Chciała poznać smak miłości.
Harry był jednym z wielu agentów SSO.Nie obchodziło go co druga osoba czuje.Szanował tylko swoich przyjaciół.Resztą pomiatał i traktował jak rzeczy.jednak Panna Carlin zaintrygowała go, ale nie w pozytywny sposób.
Karcia xoxo


Silence [zawieszone]
Woda ,otaczająca cię z każdej strony. Przelewająca się przez twoje ciało.Starasz się wypłynąć na powierzchnię lecz nie możesz. Tracisz siły,upadasz, a po chwili znikasz.
Bezzy Bee


Jestem Louis Tomlinson i na własne życzenie straciłem najważniejszą osobę w moim życiu... Musiałem to zrobić, ze mną nie byłaby szczęśliwa. Zasługuje na kogoś lepszego niż ja. Kochałem ją, kocham ją i będę ją kochać aż do końca świata. Jest jedyną osobą, na której mi zależy, dla której jeszcze ,,żyje''. Była moim powietrzem, moim słońcem i moim całym dniem. Zawsze w moim sercu będzie tylko ona.... I can't believe what i did for LOVE.
Roxy;)


Historia pewnej zwykłej nastolatki, która chce pokazać swojej matce, że może więcej niż jej rodzeństwo. Jest pewna siebie, mimo że życie dało jej w kość. Nie ma ojca, umarł z nie wiadomych przyczyn. Wybiera się w podróż razem ze swoją przyjaciółką gdzie odnajduje akceptację i miłość. Czy okaże się tym jedynym ? Co zrobi gdy będzie musiała podjąć decyzję o powrocie do chorej matki i nastoletniego brata ?
Megan


Na początku były zwykłymi nastolatkami. Jednak okoliczności zmusiły je do zmian. Stały się potworami. Czy miłość jest je w stanie odmienić? Czy może sprawi, że staną się jeszcze gorsze? Zaryzykujesz i wkroczysz do niebezpiecznego świata Leili i Scarlett?
Weronika. i Inflamara


Dawni przyjaciele... Spotykają się po 6 latach... Czy odnowią tą więź? A może będzie coś więcej? A może zniszczy to Jego tajemnica... A miało być tak dobrze...
RUDA IWKA


„Pamiętam wszystko co się wtedy stało. To było jak jeden lodowaty powiew wiatru. W jednej sekundzie straciłam wszystko, co tak naprawdę się dla mnie liczyło. I to wszystko tylko i wyłącznie moja wina. To ja naraziłam ich wszystkich na niebezpieczeństwo i to przeze mnie teraz ich nie ma. Jak mam to naprawić?” - osiemnastoletnia Gabriella podjęła decyzję, która zmieniła jej życie na zawsze.
The Dream ♥


Little White Lies [zawieszone]
Podobno świąt się zmienia, pewne tradycje umierają... ale w tym przypadku jest inaczej. Oni są inni i lubią robić wszystko inaczej. Księżniczka nie ma prawa wyboru swojego księcia, choć szczerze powiedziawszy nawet księżniczce do księżniczki daleko. A co jeśli ukryci w zamku zgrywając parę idealną naprawdę tacy się staną? Jednym od kłamstw rośnie nos, a dla innych dane kłamstwo powtarzane 100 razy staje się prawdą. Jak jest z nimi?
Zazza


Grow up, Louis [zawieszone]
Przeboje na szczytach list przebojów... Miliony Sprzedanych płyt... Światowe trasa koncertowa... Najsłynniejszy boysband świata... niefortunnie wybrał swój supprot. "W sumie jest dobrze. Nie potrzebuję dziewczyny. Nie potrzebuję miłości. Jest mi lepiej bez niej. Pieprz się Eleanor, pieprzcie się wszystkie kobiety. Nie potrzebuję żadnej z was." "Oh, dorośnij w końcu Louis..." Ich już nic nie zdziwi. One są spłukane... wiecznie. Ta dziewiątka nigdy nie dorośnie.
Fay


Nowy nauczyciel moze zmienić życie pewnej uczennicy. Za dnia nauczyciel a wieczorami dyrektor klubu. Czy z tego może wyjść jakaś mieszanka wybuchowa?
Dominika Pietrasik


Wcale nie tak dawno, na londyńskich ulicach rozwijała się opowieść, której bohaterowie nie do końca potrafili sprecyzować, co właściwie siedzi w ich głowach. Choć próbowali, wciąż coś wstrzymywało ich przed wyznaniem prawdy drugiej osobie i nie chodzi tu jedynie o emocje. Przecież każda historia ma głębsze znaczenie, drugie dno. Gdzie ona ma problemy z rozszyfrowaniem swoich uczuć, a on bardziej dba o swoje samochody niż samego siebie.
Plitslyhy


Good Question [zawieszone]
Zespół Good Question wygrywa talent show. Wytwórnia, która ma pod sobą już kilka zespołów postanawia wysłać w jedną trasę trzy grupy: Good Question, One Direction i Little Mix. Wkrótce trzy ekipy trafiają do jednego hotelu. Muzycy nie od razu się dogadują. Zoey Benson i Louis Tomlinson znają się od dzieciaka. Ale to wcale nie oznacza, że będzie dobrze. Liam Payne zakochuje się w niedostępnej Brooklyn Steewart. Dziewczyna początkowo nie chce się pogodzić z uczuciami chłopaka chociaż sama czuje do niego miętę.
Nicki Johnson


Jeden wieczór, jeden zły wybór, jedna ciemna uliczka, pięciu nieznajomych, dwie nieugięte dziewczyny. To zdarzenie zmieniło ich życie Historia opowiada o dwóch najlepszych przyjaciółkach które mierzą się z zadaniami jakie stawia im los. Caro- nieugięta i sukowata, lecz je psychika jest ciężko zszargana. May- zawsze wesoła i odpowiedzialna, opiekuje się Caro jak młodszą siostrą, a opieprza jak matka.
Onlyteens


he Accident to historia, która rozpoczyna się w pewien czerwcowy wieczór. Lucy, po trudnej rozmowie ze swoim chłopakiem, roztrzęsiona wraca do domu. Wtedy wpada pod koła rozpędzonego auta. Wypadek ten powoduje u niej poważną kontuzję, która sprawia, że dziewczyna musi chodzić na rehabilitację. Lucy będzie musiała zmierzyć się z wieloma trudnościami - ograniczoną sprawnością, problemami sercowymi, zawieraniem nieodpowiednich znajomości, ale przede wszystkim będzie musiała rozwikłać trudną zagadkę - kto był sprawcą tamtego wypadku?
Lux Luxurious


 Rose nie miała łatwego dzieciństwa, jednak pomógł jej przyjaciel - Louis. Zamieszkali razem i zostali parą, jednak dziewczyna kryje przed nim wiele tajemnic. Jedną z nich jest jej taniec na róże. To jej pasja, a raczej nałóg przez którego poznaje przystojnego fotografa - Harry'ego. Do czego doprowadzi ich znajomość ?
Mrs. Loczki


Dziewczyna pracująca w kawiarni staje się modelką i zakochuje się z wzajemnością w swoim szefie - Louis'ie. Jednak jego była dziewczyna i kucharz - Niall stają im na drodze do bycia razem. Dziewczyna zakochuje się również w kucharzu i nie wie co ma zrobić. Wszystko staje do góry nogami.
Nessa Malik


Lilly dorasta w świecie, w którym nie otrzymuje miłości. Jej najbliżsi to mama i Maya, jej przyjaciółka. Dziewczyna przeważnie trzyma się na uboczu i stara nie angażować w zakochania. Dopóki nie zjawia się On - chłopak, który wybrał jej przyjaciółkę. Nie, żeby Lilly była gorsza. W końcu poznała przecież też Louisa, który, w porównaniu do Harry'ego, zainteresował się dziewczyną. Czy za owym "zaciekawieniem" kryje się coś jeszcze?
To historia, w której wszyscy popełniają błędy, a każdy z nich jest mieszaniną kłamstw i braku zaufania. Bohaterowie będą musieli zdecydować, co tak naprawdę jest ważne, a co wcale się nie liczy.
Angie Rose


Siedemnastoletnią Elaine Blake zaczyna przytłaczać brak prawdziwej rodziny. Jej matka zginęła w wypadku samochodowym, ojciec cały czas pracuje, a brat rzadko kiedy pojawia się w domu. Poznaje przystojnego chłopaka, Louis'a, który chociaż trochę odciąga ją od problemów. Postanawia pokazać jej, jak wygląda życie idealne. Chłopak coraz bardziej zbliża się do niej, a gdy w końcu wybiega to po za przyjaźń, znika. Jak potoczą się dalsze losy dziewczyny? Czy przeżyje swój upragniony 'happy end'?
Lol


Teenage dirtbag [zawieszone]
Holland przez kilka lat była w zamkniętym pomieszczeniu, w którym każdej nocy wykorzystywano ją seksualnie. Pewnego dnia udaje jej się uciec, zabija swoich oprawców i w końcu stara się żyć normalnie... choć jej życie nigdy już nie będzie normalne, a poproszenie Louisa o pomoc nie okazało się zbyt rozsądnym czynem. Terroryzowana przez własne lęki ponownie ucieka, nie wiedząc, co ją czeka.
dajmond


To był długi dzień bez ciebie, przyjacielu I opowiem ci wszystko, kiedy znowu się zobaczymy. Przeszliśmy długą drogę od miejsca, gdzie zaczęliśmy. Och, opowiem ci wszystko, kiedy znowu się zobaczymy Jest Niebo i jest Piekło. Jest Anioł i jest Diabeł. Komu ulegniesz? Louis nie miał wiele czasu. Nie planował miłości. Musiał wrócić do nieba, lecz na jego drodze pojawiły się komplikacje, z którymi nawet on nie mógł poradzić sobie tak łatwo.
Skyfallgirl®


Zas­kocze­nie jest ele­men­tem bu­dującym całą za­bawę. Myśli­my so­bie, że dob­rze jest jak jest, a tu nag­le świat od­wra­ca się do góry no­gami. Życie June Jackson wyglądało na poukładane. Spełniała swoje marzenia, robiła to, co kochała. Pewnego zimowego poranka wszystko zmienia się. Dziewczyna musi stawić czoła kolejnym niespodzianką. Czy June będzie potrafiła je zaakceptować?
Lara x


Zakazane,niedopuszczalne,nienormalne. Uczucie zrodzone ze strachu,troski i poczucia odpowiedzialności. Powszechnie nieakceptowane,bo wbrew wszystkiemu,w co wierzą ludzie. Nikt nie zastanawia się,jak do tego doszło. Wszyscy jedynie potępiają,bo w tym są doskonali. Ślepi na krzywdę,gotowi stłamsić z byle powodu. Do czego gotów jest brat,by zapewnić bezpieczeństwo młodszej siostrze? Ja wiem. Do wszystkiego. A jeśli to wymknie się spod kontroli? Kiedy miłość zmieni znaczenie? Ja wiem. I opowiem Ci o tym,drogi czytelniku,jeśli tylko chcesz. Kocham moją siostrę,w każdym tego słowa znaczeniu. Oto moja historia.
Martyna Selonke


Two Pieces of One Heart
Vivian Mills jest dwudziestopięcioletnią lekarką, która wraz ze swoją przyjaciółką i zarazem pielęgniarką zostają wysłane do Afganistanu, gdzie muszą stawić czoła okrucieństwu wojny. Viv spotyka tam żołnierza, z którym od razu łapie dobry kontakt. Z czasem jednak dwójka młodych ludzi zaczyna czuć do siebie coś więcej. Ale czy ich miłość wygra z wojną? Czy ich historia będzie miała happy-end?
Night Ingale


Crazy Life
Ona - za dnia uczennica, najlepsza w szkole. Jest także najpopularniejsza w szkole, nawet nie wiedząc czemu. Za to w nocy - niebezpieczna, nie przewidywalna. Jest królową wyścigów w Wielkiej Brytanii, jeszcze z nikim nie przegrała. Jest poszukiwana pod ksywką 'Alexis' w całym kraju, o ile nie na świecie. Nie przegrała aż do tego dnia.. W którym wszystko się zmieniło
Julia XX


Abnormal
Dwie dziewczyny, molestowane seksualnie przez ponad dwa lata, trafiają do psychiatryka. Tam zajmują się nimi młodzi pielęgniarze, Louis i Harry. Czy dziewczynom uda się wrócić do normalności i zapomnieć o bolesnej przeszłości?
Obli Viate


Klucz Wiolinowy
Podczas zajęć literackich Parisa otrzymuje zadanie, by napisać tekst o prawdziwej miłości. Dziewczyna nigdy się nie zakochała i temat pracy okazuje się dla niej bardzo trudny. Nie jest łatwo znaleźć miłość, gdy twarz twojego ojca widnieje na okładkach gazet i wszyscy znają twoje nazwisko. Po kilku nieudanych próbach właściwego ujęcia tematu Parisa postanawia poszukać inspiracji wokół siebie. Dziewczyna poznaje na nowo historię znajomości jej rodziców i kilka innych szalonych opowieści, a w końcu odkrywa, iż miłość to pojęcie wielopłaszczyznowe, które nie ogranicza się jedynie do księcia na białym koniu.
Hope


White lips, pale face, cat's ears and tail
"Mój przyjaciel jest kociakiem i ja po prostu umarłem i jestem w niebie, tak?" A tak poważnie, Harry nie jest do końca normalny, ukrywa kocie uszy i ogonek przed całym światem i jego życie jest zwariowane. A wszystko za sprawą Louisa (zagorzałego miłośnika kotów) oraz reszty kolegów z zespołu.
Tina Tyler


The future start today, not tomorrow
Trudno jest odnaleźć się w dzisiejszym świecie, w tłumie ludzi, którzy próbują Cię zniszczyć. Trudno jest znaleźć osobę, której możesz powierzyć swoje sekrety. Trudno jest żyć gdy 1/2 Ciebie odchodzi... lecz najtrudniej jest powiedzieć ,,żegnaj'' osobom, które kochasz najbardziej. Byłam zwykłą nastolatką do czasu... gdy dowiedziałam się, o tym, że moi rodzice zmarli. Nigdy nie dowiedziałam się z jakiej przyczyny. Musiałam to zmienić. Nie mogłam pozwolić na to, aby ktoś uniknął kary, za wyrządzoną mi krzywdę. Niestety nie wszytko poszło zgodnie z moim planem... To on był temu winny i to on poniesie konsekwencje tego czynu. Bo gdy koszmar staje się jawą, nic nie jest takim, jakim wydaję się być.
INDESTRUCTIBLE


Srebro i błękit
"Człowiek walczy by przetrwać, a nie po to, by się poddać"
One Shot
Melie


Escape
Czasami pomiędzy ludźmi pojawia się coś czego nie planowali. Czasami wystarczy jedna noc, aby spojrzeć sobie w oczy i poczuć coś nowego. Czasami wystarczy jedna przysięga, aby to zniszczyć. Czasami wystarczy po prostu zawalczyć, żeby być szczęśliwym Eva Walker obiecała sobie, że nigdy się nie zakocha, że nigdy nie zostanie zraniona, że nigdy nie da się wykorzystać. Eva Walker nie potrafi dotrzymać swoich obietnic.
Szalona Ewa


Little Things/Forever Young
Ona 13-latka która trafiła pod opiekę Nialla Horana z One direction po wypadku rodziców.Chłopaki wzięli ją pod opiekę ale czy na pewno chodzi im o jej dobro?
TOMMO-OLIWIA XOXO


Scary secret
Znienacka zadzwonił telefon.
- Czego boisz się najbardziej? - usłyszałam szept po drugiej stronie - Zamknij oczy i wyobraź sobie najczarniejszy strach. Widzisz? Czujesz? Najgorszą udrękkę dostępną wyobraźni.
-Tak - odpowiedziałam cicho po dłuższym milczeniu.
- Dobrze, a teraz wyobraź sobie coś gorszego, znacznie, znacznie gorszego.
Wonderland


A new life
Czy dziewczyna,którą już raz zranili najbliżsi poradzi sobie z powrotem do kraju,w którym oni żyją?Ma nadzieje,że ich nie spotka,jednak nic nie dzieję się tak jakby chciała.Lila Thomson nie jest już tą samą osobą,którą była gdy zostawiała swojego ukochanego starszego kuzyna i jego znajomych.Wyjeżdżała gdy była dziewczynką skrzywdzoną przez życie,a wróciła jako kobieta,której już niedługo życie obróci się o 180 stopni?Czy to za sprawą dziecka,czy za sprawą kuzyna,a może z zupełnie innej przyczyny?
Agatta


Show Me Reality
Dwie siostry znalazły się w nieodpowiednim miejscu i czasie, nie mając pojęcia co kryje się za drzwiami starego magazynu. Przez zwykłą ciekawość trafiają w ręce groźnej trzynastki ludzi, którzy pokażą im prawdziwe problemy, niebezpieczeństwo, ból i strach o życie. Odkryją ich sekrety, o których same nie miały pojęcia. Zaś one pokażą im zwykłą, szarą codzienność i coś więcej. Pokażą sobie nawzajem rzeczywistość.
Adzia K


Sekundy Czasu | Louis Tomlinson
Maska - to dzięki niej mogę odizolować się od świata
Bluza - to dzięki niej kryje się przed złem świata
Spodnie - dzięki nim nikt nie wie
Razem - nikt nie wie kim jestem ; dziewczyna, czy chłopak? Młody czy stara? Człowiek czy robot? Porwanie, w dzisiejszym świecie to norma krzyk, ból, cierpienie to porządek dzienny kłamstwo, strategia - jest potrzebne by przeżyć
Karolina Sroka


Awkward Meeting In Detention
Hailey Williams to realistka, która nieświadomie przyciąga kłopoty. Uważa, że ostatni rok to etap, który planowała przeżyć w miarę spokojnie wraz ze swoimi dwoma przyjaciółkami. Wszystko rujnuje się wtedy, gdy już w trzecim tygodniu szkoły trafia do szkolnego aresztu wraz ze szkolnym złym chłopakiem, który może wcale nie jest taki zły? Louis Tomlinson to szkolny zły chłopiec, który z wyboru jest wielkim kłopotem. Ostatni rok jest dla niego niczym innymi, jak kolejnymi imprezami ze swoimi równie nieprzyjemnymi kumplami. Wszystko rujnuje się wtedy, gdy po raz kolejny w trzecim tygodniu szkoły trafia do szkolnego aresztu wraz z irytującą brunetką, która może wcale nie jest taka irytująca? Banalne, prawda?
Lucky


All I Need Is You
Louis Tomlinson i Liam Payne 6. Historia dwóch przyjaciółek które po latach znów się spotykają . Historia opowiada o Ani , która myślała ,że dzięki pomocy innych ma już wszystko czego potrzebuje do szczescia . W jednej chwili wszystko straciła . Postanowiła wszystko zmienić ; oraz o Patrycja która po poznaniu nowych osób zmienia się nie do poznania . Razem postanawiając stanąć na przecił wszystkim i wszystkiemu..." .
Anne 1D


Everything has an expiration date.
Alisha i Louis byli nierozłączni. Ale jakie będą ich relacje po 3 latach milczenia? Czy Louis powie dziewczynie prawdę? Czy Alisha wybaczy pewne sprawy chłopakowi? A najważniejsze... kto wygra zakład?
Sweet Nothing.


Look at me,you're strong
Czy kochasz na tyle mocno, aby odejść? Po tym jak Alex i Louis dają sobie drugą szansę, los stawia na ich drodze kolejne przeszkody. Oboje znajdą się w ogromnym niebezpieczeństwie, a jedynym ratunkiem jest rozstanie z ukochaną osobą. Kochać to także umieć się roz­stać. Umieć poz­wo­lić ko­muś odejść, na­wet jeśli darzy się go wiel­kim uczu­ciem. Miłość jest zap­rzecze­niem egoiz­mu, za­bor­czości, jest skiero­waniem się ku dru­giej oso­bie, jest prag­nieniem prze­de wszys­tkim jej szczęścia, cza­sem wbrew własnemu. ~ Vincent van Gogh Zobacz jak potoczy się ta historia. Jedno jest pewne, żadne z nich nie jest człowiekiem, który poddaje się bez walki. Krew. Pożądanie. Zdrada. Miłość.
ROUSE BŁASZCZYKOWSKA


Believe in the spirit
Nadia Zinser nigdy nie wierzyła w zjawiska nadprzyrodzone. Jednak kiedy na jej drodze pojawia się tajemniczy chłopak, będzie musiała uwierzyć. Uwierzyć w ducha. Bez smaku, bez zapachu, bez dotyku. Tylko ona może pomóc mu odkryć prawdę... I tylko on może uchronić ją przed złem.
Weronika.


I'm searchin' for something
Ellie postanawia zostawić za sobą dotychczasowe życie. Przyjeżdża do Londynu, studiuje wymarzony kierunek, dostaje wymarzoną pracę i zadaje się z najbardziej życzliwymi osobami, jakie kiedykolwiek ktoś mógłby spotkać. Wplątuje się jednak w dość intensywny i niewygodny układ, z chłopakiem o zielonych oczach i dołeczkach w policzkach, którym nikt nie potrafi się oprzeć. Przeżywają wzloty i upadki, ale czy owy układ uda im się w porę zakończyć lub czy być może przerodzi się on w coś zupełnie innego?
Mynameisjamie