Zayn

Kliknij na tytuł, aby wejść w link. Na dole strony są najnowszych blogi.


Ginger Cowell to szesnastoletnia buntowniczka, córka Simona Cowella (producenta muzycznego) oraz Margaret TMT-Cowell (słynnej aktorki). Po rozwodzie rodziców dziewczyna zamieszkała wraz z mamą w Los Angeles. Jednak jej życie uległo ogromnej zmianie z grzecznej, miłej i pomocnej dziewczynki zmieniła się w bezuczuciową, arogancką, nieustannie pakującą się w kłopoty egoistkę.
nici


Claudia Horan to kuyznka Nialla. Po trzyletniej rozłące przyjeżdża z chłopakiem do Londynu i mają spędzić razem dwa miesiące. Próbują nadgonić stracony czas. Jeszcze nie wie, że zdobycie sympatii chłopaków będzie tak trudne. Wszystko jest przeciwko niej. Wspiera ją tylko  Niall i Liam. Pozostali? Czują do niej nienawiść. Czy role się odwrócą? Czy znajdzie miłość? Wszystkiego można dowiedzieć się czytając opowiadanie. Zapraszam.
Klaudys K


Zakazany Owoc [zawieszone]
Nancy to spokojna cicha dziewczyną z masą talentów i pasji. Jej tata żeni się po raz drugi od śmierci jej mamy. Nowa macocha ma syna, który odraża ją w każdy możliwy sposób. Rodzice postanawiają wysłać ich do prywatnego domku nad jeziorem gdzie wszystko się zmienia. Nancy pokocha brata lecz ta miłość będzie bardziej zakazana niż może się jej wydawać. Zayn chce aby "siostra" uciekła z nim jak najdalej aby mogli być ze sobą szczęśliwi. Czy Nancy da się porwać chwili miłości i opuści swojego ojca?
KimmiiSweet


18-letnia Aria Hastings zakochana w swoim dawnym przyjacielu Zaynie Maliku. Do niedawna mieszkała w Polsce, lecz jedno wydarzenie zmieniło wszystko, w Londynie chciała zacząć wszystko od nowa. Poznała tam Harrego Stylesa i spotkała przyjaciela z dawnych lat do którego nadal żywi silne uczucie. Dziewczyną zakochuje się także w Hazzie. Pewnego dnia do jej drzwi puka policja, aby to od czego chciała uciec powróciło.
Kadryl123


A little sensivity [Zawieszony]
Przeprowadzka, chodzenie do szkoły, nienawidzenie się, odkrywanie prawdy, zakochanie się, zazdrość. Czytajcie dowiecie się co się stanie z bohaterami tego opowiadania. Zapraszam
Klaudia RR


Gwen Grey, jest normalna nastolatka, uważaną za wariatkę. Jej matka, pomimo częstych wizyt u psychiatry, wysyła dziewczynę do szkoły dla specjalnych uczniów. Gwen z towarzystwem małego chłopca, który zmarł na wojnie sprzed kilkuset lat, wywraca życie szkolne do góry nogami , przybywając do niej. Wreszcie poznaje ludzi - takich jak ona. Ludzie z zewnątrz uważają ich za wariatów - oni sami, za ludzi wyjątkowych. Gwen ma przed sobą wiele przeszkód i problemów ze swoim darem także wciąga ją miłosny wir, zakochując się w nieodpowiednim chłopaku, tajemniczym, mrocznym Zaynie, który wyraźnie jej nienawidzi, olewając chłopaka, który się do niej zaleca.
Avalon.


Dangerous love story [zawieszone]
One - wredne, uparte, twarde. Żyją z kradzieży. obie miały trudne dzieciństwo. Oni - postrach londyńskich ulic. Bija, zabijają i kradną. kiedy chcą potrafią być czuli i opiekuńczy. Poznają się w nietypowych okolicznościach. Miłość czy nienawiść? Poznaj historie Jess, Emily, Harrego í Zayna.
Jessica Style


Główna bohaterka - siedemnastoletnia Victoria, która uciekła ze swojego ojczystego kraju do stolicy Wielkiej Brytanii. Jako młoda dziewczyna miała bardzo dużo problemów. Czy przeprowadzka zmieni jej życie na dobre? Co do  niego wniesie najpopularniejszy boysband - One Direction?
Caroline & Katy


Ona to cicha dziewczyną. On arogancki dupek, który handluje i zażywa narkotyki. Ale co jeśli ich drogi się skrzyżują? Wielka miłość, potem wielka zawieść, zdrada ... Czy to wszystko? Jeszcze gorzej będzie? Tragedia? Wszystko jest możliwe ...
Crazy Mofos.


True love always win [zawieszone]
Isabella jest siostrą Harry'ego, jest nieśmiała. Jej znany brat postanawia się zmienić. Prosi żeby zamieszkała razem z nim i jego przyjaciółmi. Dziewczyną poznaje wielu nowych ludzi, nowe nieznane wcześniej życie .... i miłość? Za nią nadciąga jej były chłopak czy prawdziwa miłość zwycięży? Tego dowiecie się czytając opowiadanie; )
Isabella Greey


Jack jako dziesięciolatka była świadkiem brutalnego morderstwa, w którym zginęli jej rodzice. Od tej pory dziewczyna nie wypowiedziała ani jednego słowa Oraz wykazywała niepokojące objawy choroby psychicznej. Lekarze nie byli wstanie zatrzymać tego procesu. Przygarnęła ja babcia, troszcząc się o wnuczkę jak najlepiej mogła, stan psychiczny Jack pogarszał Ssę z miesiąca na miesiąc i rok później oprócz mutyzmu, wykazywała zanik inicjatywy oraz wycofanie się z życia rodzinnego i społecznego.
Akai Sora


So close [zawieszone]
One - Dwie studentki, próbujące odnaleźć swoje miejsce w świecie kolorowych bilbordów ...  i zatłoczonych ulic. Oni - piątka chłopaków, którzy stojąc na największych scenach, sięgają szczytów sławy ... spotkanie, które jest początkiem ich wspólnej drogi. Przywiązanie, wsparcie, zaufanie ... miłość? Niespodziewany wypadek, który burzy wszystko, co zbudowali. Prawie wszystko ... czy znajdą siłę, by pokonać  przeszkody? Przecież wystarczy krok ... szczęście ... jest tak blisko
Maddie Carol


Po tragicznej wiadomości Julie i Rose wyjeżdżają do Londynu, by zacząć nowe życie. Nie wiedzą jednak,  że zmieni się o 180˚. Kiedy myślą, że ich życie się ustatkowało, do miasta przybywa były chłopak Rose nie mogący się pogodzić z jej odejściem.
Runes


One Night  [tłumaczenie]
Wystarczy jedna noc aby się zakochać ... By zmienić życie. Ale potrzeba więcej, niż jedna noc, aby odkryć czyjeś najmroczniejsze sekrety ... to miłość wystarczy, aby naprawić złamaną przeszłość i teraźniejszość? Czy może wszystko będzie się rozpadać z każdym kolejnym sekretem?
borntoberall


Początek wakacji -18 letnia Lucy wreszcie wychodzi z znienawidzonego domu dziecka.Nielubiana. Sposobem zapomnienia poniżania była żyletka. Gdy w progu drzwi wyjściowych bidula z walizka zrozumiała, że sama sobie nie poradzi.W kawiarni poznaje Sarah-jej przeciwieństwo.Dziewczyna proponuje Lucy mieszkanie za darmo.Ale zawsze kryje się haczyk prawda?
Clauduśka Duska


We meet again [zawieszone]
"Do magicznej szkoły dołączą nowi, zarazem najważniejsi uczniowie. Dołączą tu członkowie rodziny królewskiej i jedni z najlepszych uczniów w historii. Tylko nieliczni się tutaj dostają." Dwie dziewczyny księżniczka Dercy i Irene-miłość brata Derc. Miłość, magia, strach, nauka, zabawa. Co się wydarzy? Czy będą razem? Czy los rozdzieli ich? Jak poradzą sobie dziedzicy? Zobaczymy ...
Dercy Irene


Academy of Angel [zawieszone]
Jenny była zwykłą nastolatką jednak jej życie zmieniło się drastycznie. Przez wypadek, w którym zginęła dostała się do szkoły dla aniołów. Poznaje tam Liam'a - syna dwóch najważniejszych archaniołów, Dan'a - podobnie jak ona, człowieka bez skazy, Olivie - gadatliwą anielice, Rose - pół anioła pół człowieka i Zayn'a - upadłego anioła, który mimo wszystko został przyjęty do akademii. Rose do czasu swoich 17 urodzin żyła jak zwyczajny człowiek.
Z Imagin


To opowiadanie o, prostej dziewczynie, której nowo poznany chłopak ubarwia życie. Szybko się do siebie zbliżają aż w końcu zaczynają ze sobą sypiać, nie wiążąc się ze sobą. Stają się najlepszymi przyjaciółmi, dopóki nie zakochają się. Jednak dziewczynę zaczną przytłaczać problemy. Co wtedy zrobi ... Zayn?
Natalia Magdalena


Jak drobna, niewinna dziewczyną znalazła się nocą na środku opustoszałej drogi wiodącej do wielkiego miasta? Tego nie była pewna nawet ona ... Ale jednego była pewna: z każdym kolejnym krokiem jej problemy jakby zanikały w ciemnościach, z każdym pokonanym metrem oddalała się od nich. Oddalała się od powodu jej problemów, czyli od niego. Ale nawet w najśmielszych i najbardziej zwariowanych snach nie przewidziała tego co miało ją czekać. A wszystko to zaczęło się od cichego pomruku silnika za jej plecami ...
Annie Kaie


Midnight Memories
Midnigh Memories to porywająca opowieść o bezgranicznej miłości łącząca ukochanych.Horror, romanse i powieści o dojrzewaniu. Dwudziestoczteroletnia  Perrie Louise Edward pewnego wieczoru wspomina jak przed ośmiu laty powiedziała El: poznała Zayna Javadda Malika swoja pierwsza wielka i jedyna miłość. Chłopak ma nadludzkie zdolności.Nie można mu się oprzeć, ale nie można go przejrzeć .Perrie usiłuje poznać jego mroczny sekret, nie zdaje sobie jednak sprawy, że naraża tym siebie i swoich bliskich. Już niedługo może nie być odwrotu ... opowiadanie na podstawie wspaniałej "Sadze Zmierzch"
Dani ♥


Zaczęło się to już w szkole gimnazjalnej. Przyjaźniliśmy się wszyscy razem w piątkę: od przedszkola .. Po prostu zajebiście było aż do momentu przyjścia jednej dziewczyny do naszej klasy. Nazywała się ona Diany. Miała piękne jasne włosy, błękitne oczy i promienisty uśmiech. Wpadła nam nam wszystkim w oka. Mieliśmy jedną zasadę, ten który zobaczy dziewczynę pierwszy ma prawo ją poderwać. Ale w tym wypadku nikt nie chciał się tej zasadzie podporządkować, gdyż zobaczyliśmy ją w jednym momencie.
ARP.


Kids from the streets [zawieszone]
Pewnego dnia, dwie dziewczyny mieszkające w Miami zauważają, że ktoś wprowadza się do domu na przeciwko. Pięciu chłopaków których od początku zaczynają nienawidzić. Kiedy Louis przychodzi do domu Kim aby przywitać się z nowymi sąsiadami, ta zamyka mu drzwi przed nosem i wtedy  wojna zaczyna się. Gdy Amy i Kim mają już dość ustawiania na nich przeróżnych pułapek i uprzykrzania im życia, zaczynają próbować ignorować "palantów" z domu obok.
Alicja J.


Dziewczyną, która straciła matkę zmieniła się. Jej ciotka, która się zaopiekowała nią nie mogła sobie  dać rady, lecz pewnego dnia Jessica poznaje chłopaka w lokach i jego przyjaciół. Harry zdobył jej serce, dzięki niemu trochę ona się zmienia na lepsze. Jest jak w bajce. Ojciec, który zostawił jej mamę wraca, chce odnowić kontakt z córka, jest coraz lepiej. Jess zaprzyjaźnia się z chłopakami szczególnie z jednym. Lecz pewnego dnia dochodzi do próby gwałtu.
Hope.


Nathalie przeprowadza się do Londynu, aby zacząć nowe życie. Nowe lepsze życie. Chce uciec od przeszłości, zapomnieć o niej. Kilka lat temu pewna osoba bardzo ją skrzywdziła, co odbiło się na psychice dziewczyny. Stworzyła sobie kłopoty. Uświadomiła sobie dopiero wtedy, gdy prawie ją to zabiło. Wtedy zaczęła się leczyć i zmieniła się. Wyszła na prostą. W Londynie poznaje nowych ludzi.
 Dorota Wieczorek


"Boks ... kocham ten sport, ten stan kiedy nic cię nie obchodzi, jesteś wolna i jedynym twoim zmartwieniem jest tylko to jak dobrze uderzyć w czuły punkt .... To były moje marzenia, które powoli zaczynam spełniać, dostałam się do najlepszej szkoły bokserskiej w kraju, wszystko szło idealnie dopóki nie spotkałam  jego ... ciągłe dogryzki z jego strony doprowadzały mnie to szału ... Aż pewnego dnia wszystko się zmieniło ... "
Zayn Miłość


Ona- córka bogatego inżyniera. Niezwykle piękna i utalentowana łyżwiarka figurowa. Zawsze uśmiechnięta, raczej była... Co się takiego wydarzyło, że pewna teraz jest pewną siebie i dojrzałą dziewiętnastoletnią kobietą? Odpowiedź jest banalna,  została zraniona przez swoją pierwsza miłość. Kochała go i była w stanie zrobić dla niego wszystko. Był jej ulubionym narkotykiem, który mogła przedawkować, ale nadal czułaby niedosyt. Jednego dnia zawalił się idealny bajkowy świat. Rycerz w lśniącej zbroi stał się zwykłym dupkiem.
paulla


Summer memories [zawieszone]
Chloe leci na wakacje do Londynu, aby odwiedzić starszego brata. W ciągu kilku dni poznaje jego znajomych, w tym jednego, aroganckiego i tajemniczego Zayna, w którym zakochuje się od pierwszego wejrzenia, nawet nie wiedząc o tym. Kiedy rok później znowu wraca do Londynu, tym razem na stałe, zastaje wszystko w zupełnie innym porządku, a może jej ukochany nie był już taki sam...
Nina


Welcome in hell [zawieszone]
Kiedyś myślałam, że miłość to najpiękniejsze co może spotkać człowieka. Sądziłam, że ta jedna rzecz wystarczy by każdy był szczęśliwy, teraz już wiem jak głupia byłam. Co za ironia nie? Ja, Skyler Green, dziewczyna, która od życia pragnęła jedynie odrobiny miłości, Dzisiaj pragnie cofnąć czas, bo jej zaznała. Nigdy nie sądziłam, że będą żałować czegoś tak bardzo jak tego, że on stanął na mojej drodze, że tej cholernej miłości zachciało się ze mnie zakpić i zamienić moje dotychczas spokojne życie w piekło. Dzisiaj marze tylko o tym by zasnąć i już nie obudzić ...
Natalie ♥


Stałam na dachu jednego z największych budynków w Nowym Yorku i uważnie przyglądałam się jego ruchliwym, tętniącym życiem ulicom. Co prawda tak dużej odległości od ziemi nie byłam w stanie zobaczyć czegokolwiek konkretnego, ale zupełnie mi to nie przeszkadzało. Chciałam po prostu uspokoić rozszalałe nerwy i wyciszyć wewnętrzny głos, który podpowiadał mi, że nie chciałaby Josephine, abym mściła się na człowieku, który doprowadził do jej śmierci.
Jesica Evans


-Podsumowując.-Chrząkam cicho.-Ja jestem twoja,a ty niekoniecznie jesteś mój.
Wypuszcza kłąb dymu z ust w moją stronę.
-Ta.
Zakładam ręce na piersi,patrząc na niego gniewnie.
-Ty,a może jest inaczej.-Usta mam zaciśnięte w wąską kreskę.-Może ty mnie kochasz?
Patrzy na mnie przez chwilę.
-Może.-Uśmiecha się.-Może cię kocham?
Odchodzi w ciemność,zostawiając mnie i moje łomoczące serce,które wydaje się za chwilę wyskoczyć z mej piersi.
Nobody


Cheeky [zawieszone]
Nie stawiam na nudne opisy! I Phoebe także! Nie lubi nudnych opisów, być może dlatego nie przeczytała większości lektur szkolnych ... Phoebe sama S=siebie określa słowami wredna, sarkastyczna ... chcesz poznać więcej? Jak ujęła się sama Phoebe: "W takım razie zapie * rzaj na tego bloga!" Cheeky - czyli opowiadanie o bezczelnej głównej bohaterce, jak również bezczelnych innych ludziach ... Co się stanie, gdy spotykają się bezczelna dziewczyną i bezczelny chłopak?
Meredith


Crazy Mind - Remake [zawieszone]
Na swoje osiemnaste urodziny otrzymałam bilet lotniczy w jedna stronę do Londynu, papiery do nowej szkoły i mnóstwo pytań pozostawionych bez odpowiedzi. W taki sposób właśnie  pożegnali się ze mną moi bliscy. Dzisiejszego dnia stałam się pełnoletnia, wiec nareszcie mam szanse wyjechać i spełniać marzenia. Nie jestem tylko pewna kogo one są w rzeczywistości. Zero problemów i zmartwień. W końcu uwolnią się ode mnie raz na zawsze. Ja nie będę za nimi wcale tęsknić.
drunkreindeer


Mysterious love [zawieszone]
Inni są nadal tacy sami. Dwie dziewczyny, dwóch chłopaków. Oni- przystojni niebezpiecznie. Jedno piękne, wulgarne. Nowi uczniowie. Przyjaźń? Miłość? Tajemnice?
Witam. I Directioner


Ona-Pochodząca z innego wymiaru ... On-Najsławniejszy chłopak na świecie ... Ona-Księżniczka Wyspy * On tajemniczy-Wokalista słynnego zespołu ... A jednak ... Ona skrywa tajemnice ucieka od całodobowej ochrony-... On- Przypomni sobie przed czym tyle uciekał ... Ona-Wpadnie na przyjaciela sprzed lat ... Co zrobią,tego dowiecie się  czytając Princess magical island ...
Julia Hendrysiak


Unique [zawieszone]
16 – letnia Mia jest niezwykłą dziewczyną. Posiada w sobie głos, który potrafi skłonić naturę do jej posłuszeństwa. Wkrótce rodzice decydują za nią, aby pojechała do internatu. W wielkiej szkole spotyka na swojej drodze chłopaków, którzy zdecydowanie za nią nie przepadają. Nikt nie wie, że jest to chodząca bomba cykająca, nigdy nie wiadomo kiedy wybuchnie ze swoimi czarami i zaklęciami. Chłopcy jeszcze nie wiedzą, kogo na drodze spotykają. Dokuczają, podstawiają nogi. Ona zaś, odbywa drogę w ciszy i spokoju. Pod koniec roku szkolnego dzieją się niezwykłe rzeczy…
Le One


Dawno, dawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma lasami, w malutkim drewnianym domku na skraju wioski mieszkała... a nie... sekundę... to nie ta bajka......ykhm...Wcale nie tak dawno, w mglistym, deszczowym Londynie, w pewnej nie cieszącej się najlepszą sławą dzielnicy tego wielkiego, przyjaznego tylko wybrańcom miasta pojawiła się osóbka wydawałoby się tak niepasująca do tego miejsca, jak wilk do koszuli nocnej babci... Była jak bezbronny, niewinny czerwony kapturek, który został wysłany w drogę nocną porą i nieszczęśliwie gubiąc właściwą ścieżkę nieopatrznie trafił do legowiska pełnego wilków, z których każdy chętnie wykorzystałby tę drobną istotę w innym niecnym celu. I jakoś nigdzie nie widać myśliwego...
annie kaie


Defend you [zawieszone]
W życiu Katlyn wiele się zmienia... Zakończony związek, problemy... Jakby na to nie patrząc zwykłe życie 17-letniej dziewczyny.Imprezy. Alkohol. Znajomi. Wszystko toczy się swoim naturalnym trybem, do czasu.... Pierwszy znak, jakby z wnętrza wydobył się chmur, bez tchu, bez sił, bez wiary - znak. Jakby ktoś mocno chciał mi przypomnieć, że jest za kłębem brudnej pary porządek gwiazd całą noc, nie mogłem spać, amfetamina ma gorzki smak.
Clary Seew


Dwie różne przyjaciółki starają się być w końcu szczęśliwe w miłości. Na drodze oprócz zwykłych przeciwności losu stają im, także własne charaktery, które mogą okazać się jeszcze trudniejszą przeszkodą.
sweet czoło


Victoria McCartney to dwudziestoletnia dziewczyna pochodząca z Londynu, która z na mową mamy próbuje swoich sił w pewnym show. Jednak nic dzięki temu nie osiągnie ( przynajmniej tak jej się wydawało ). Wszystko się zmienia kiedy dostaje propozycję od chłopaków z One Direction, a jej uczucia do jednego z nich zmieniają się w coś więcej, niż tylko przyjaźń. Na jej drodze pojawią się przeszkody, które nieźle namieszają w jej życiu. I czy przeszłość pozwoli Vi osiągnąć to czego pragnie?
Saa Saa


"-Kim ja..biłem, cie krzywdziłem, nie możesz tu zostać, musisz stąd iść. Chciałbym cie zatrzymać, ale nie mogę. Za dużo zrobiłem ci złego i podobało mi się to do czasu, aż nie zacząłem do ciebie czuć, czegoś, dziwnego, jak dotąd mi nie znanego. Nie mogę żyć ze świadomością, że kiedyś znów cie uderzę, że ty będziesz płakać przeze mnie. Cóż..trochę tych łez już wylałaś. Przypomnij sobie, nie jestem dobry, jestem bestią, bez współczucia."
Jest to historia, która ukazuje, iż między nienawiścią, a miłością jest cienka granica, którą łatwo przekroczyć.
Dragonfly


Trapped [zawieszone]
Anastasia postanawia uciec od dotychczasowego życia i wyprowadza się na wyspę. W czasie podróży powstają spore komplikacje, w wyniku których dziewczyna poznaje tajemniczego, intrygującego biznesmena- Zayna Malika. Obydwoje idą ze sobą na pewien układ, który przyniesie im sporo korzyści, jak i strat. Czy uczucie tych dwojga będzie tak silne, że stawi czoła wszystkiemu innemu? Czy Ana uwolni się od problemów i zacznie spokojnie żyć?
Camille ST


Twenty-five letters [zawieszone]
Bella w swoim życiu przeżyła więcej niż ktokolwiek. Śmierć najbliższych sprawiła, że dziewczyna uległa diametralnej zmianie. Kiedy jednak myśli, że zaczyna się układać a to za sprawą chłopaka którego na początku darzyła nienawiścią, wszystko pęka niczym bańka mydlana. Znów wraca do używek, które wyniszczają ją z każdym kolejnym dniem. Czy pięciu chłopaków sprawi, że dziewczyna na nowo zacznie żyć.
Natalia Migas


Zayn mieszka w rodzinnym Bradford, gdzie jego rodzina jest najbogatsza w mieście. Ojciec Zayna uważa go za syna, który nic nie potrafi. Zayn ma dwie siostry: Tamarę starszą o rok, jest traktowana tak samo jak Zayn, tyle że to matka wyrządza jej krzywdę oraz Julie, młodszą o rok od brata, która jest oczkiem w głowie rodziców. W końcu się to zmienia, Zayn poznaje dziewczynę w której się zakochuje ze wzajemnością. Lecz ona podaje się za kogoś innego. Co zrobi Zayn? Czy rodzice się zmienią? Jaką tajemnice skrywają? Czy stanie się tragedia?
Milena Kowalczyk


Zanim dowiedziałam się kim naprawdę jestem, byłam zwykłą, czternastoletnią dziewczyną. Chodziłam do szkoły, spotykałam się ze znajomymi, wpadałam w kłopoty, kłóciłam się z rodziną. Wiedziałam, że nie jest ona prawdziwa, ale mimo tego kochałam ją całym sercem. Jednak bajka nie mogła trwać wiecznie.
W firmie moich rodziców wybuchł pożar, który strawił połowę budynku. Wszystko zaczęło się na ostatnim piętrze gdzie pracowali. Nie zdążyli uciec, a ja stałam tam na dole i czekałam...
I tak właśnie w ciągu jednego dnia musiałam porzucić swoje marzenia i plany. Włożyć na twarz maskę i udawać, że nic się nie stało. Kłamać tylko po to, by przetrwać, gdyż wtedy już wiedziałam.
W końcu któregoś dnia pojawiła się ona, zbawienie dla kogoś takiego jak ja. Przywiozła mnie do domu, gdzie czekała już reszta.
drunkreindeer


Back [zawieszone]
Wyjechała z rodzinnego miasta, aby uciec od problemów, które miała. Przeprowadziła się do Nowego Orleanu pod pretekstem pomocy kuzynce z za klimatyzowaniem się w nowym mieście, gdzie mogła zacząć wszystko od nowa. Z dala od wszystkiego. Pragnęła ożyć i zapomnieć o swoim starym życiu. O przeszłości, która dobijała ją obrzydliwym wspomnieniem za każdym razem, gdy spoglądała w lustro.Wróciła z myślą, że nikt o niej nie pamięta i będzie mogła żyć dalej w spokoju. Myliła się. Wracając nawet nie przypuszczałaby, że wraz z jej powrotem na światło dzienne wyjdą nowe fakty, które okażą się prawdziwym problemami. Przed nią wiele ważnych decyzji, które przeważą o życiu jej najbliższych.
Mrs.Tomlinson


Dangerous. [zawieszone]
Byłam szarą myszką lecz nie do końca. Ludzie znali mnie od tej dobrej strony lecz nie znali od tej złej. Kolejna przeprowadzka ściągnęła mnie i moją rodzinę do Bradford gdzie poznałam Jego. I już nic nie było takie same.
Claudia


Dangerous road baby [zawieszone]
Impreza. A po niej miesiąc w śpiączce i trzy kolejne na rehabilitacji. A teraz muszę chodzić na boks żeby nauczyć się bronić. Trener, nie co starszy mężczyzna bez uczuć. Wredna, pyskata a on 100 razy gorszy. Czy przetrwam to piekło a może piekło okaże się niebem. Nic nie wiadomo. "Jestem Carli a on ma na imię Zayn".
- Nie jestem grzeczna.
my.hope.is.last.way


Nie widzieli się dziesięć lat, teraz on wrócił. Czy zdołają odbudować przyjaźń? A może poczują coś więcej? Coś czego nigdy by się nie spodziewali...
Dark of the night


Zayn Malik wiedzie spokojne życie wraz z piątką wspaniałych przyjaciół, kiedy jego przeszłość niespodziewanie powracać. Kobieta, która kiedyś znaczyła dla niego wszystko, znowu pojawia się na jego drodze. Co będzie dalej? Co się stanie, kiedy świat o wszystkim się dowie?
Lorena Invierno


My Guardian Angels [zawieszone]
W życiu dorosłej od niedawna Luny niewiele może się już zmienić - a przynajmniej ona tak sądzi. No bo co mogłaby ją spotkać, co zmieniłoby całe jej dotychczasowe życie. W wielką, prawdziwą i ponadczasową miłość nie wierzyła. Nigdy. Jedyne co mogło ją zaskoczyć, to ślub jej ojca z nową kobietą. On brał ślub, podczas gdy jego córka, nie miała nawet kogoś, na kim mogła by na kilka sekund zawiesić oko. Czy świat musi być aż tak okrutny...?
Blangel


Szpital [zawieszone]
Jej życie nie jest proste, choć pomaga jej Kris. Pewnego dnia wszystko się wali i Bettany trafia do szpitala. Poznaje Zayna oraz Harrego, którzy również jej pomagają. Czy na drodze do szczęścia może stać tylko psychiczna bariera?
Dominika Pietrasik


Diare's Memories [zawieszone]
Pewnego dnia Vanessa Russo dowiaduje się, że jest adoptowana. Wyprowadza się z Oxfordu do Londynu. Postanowiła zacząć pisać pamiętnik, w którym wszystko zapisuje. Na jednej z lekcji hiszpańskiego została zmuszona usiąść z Zaynem Malikiem. Kapitanem drużyny rugby, najprzystojniejszym chłopakiem w szkole i chłopakiem Victorii. Przez to lepiej się poznali i zaprzyjaźnili, ale Zayn nie powiedział jej jednej rzeczy...
Tori Van


Silence [zawieszone] 
Woda ,otaczająca cię z każdej strony. Przelewająca się przez twoje ciało.Starasz się wypłynąć na powierzchnię lecz nie możesz. Tracisz siły,upadasz, a po chwili znikasz.
Bezzy Bee


Martina to dość spokojna dziewczyna, w wieku 14 lat została zgwałcona przez co nie lubi kontaktu z mężczyznami. Krótko po swoich 17 urodzinach jej rodzice giną w wypadku samochodowym. Po śmierci rodziców przeprowadza się do swojego kuzyna w Londynie, gdzie zaczyna 'nowe życie'.
sandii.blue


Bloody Feeling [zawieszone]
Czy słyszeliście bajki o wampirach ? Zapewne tak.Powinniście wiedzieć,iż nie są to zwykłe bujdy.Przekonał się o tym członek najsławniejszego boysbandu na świecie - Zayn Malik.
7.Dowiedziałam się przez przypadek szukając bloga z opowiadaniem o Niallu.
Bloody Feeling


Jeżeli rodzice nigdy nie pilnowali twojego dziewictwa poprzez comiesięczne wizyty u ginekologa, to nie wiesz co przeżyła Kathleen. Dziewczyna zawsze była wychowywana w sztywnej i surowej atmosferze. Łatka "nadopiekuńczych" rodziców, to zbyt mało aby określić państwo Needle. Zawsze mówili co ich córka ma robić, mówić i ubierać. O kontaktach z facetami, kiedy nie miała jeszcze dwudziestu lat, mogła tylko marzyć. Katheleen zawsze uważała, że we wszystkich domach jest tak jak u niej. Dopóki nie poznała rodziny Zayna.
Agusi77♥


Who Am I? [zawieszone]
Życie Anastasi zmieniło się diametralnie dzięki temu, że poznała JEGO.
Aroganckiego, złośliwego, niebezpiecznego. Musiała przejść długą drogę, aby w końcu być szczęśliwa. Jednak teraz przyszedł czas na poznanie tej historii z perspektywy Zayna.
Życie Gabi wydaje się być idealne, tak samo jak ona. Idealna figura i uroda dopełniają całość. Jednak jej charakter daje wiele do życzenia.
*Starlight*


Grow up, Louis [zawieszone]
Przeboje na szczytach list przebojów... Miliony Sprzedanych płyt... Światowe trasa koncertowa... Najsłynniejszy boysband świata... niefortunnie wybrał swój supprot. "W sumie jest dobrze. Nie potrzebuję dziewczyny. Nie potrzebuję miłości. Jest mi lepiej bez niej. Pieprz się Eleanor, pieprzcie się wszystkie kobiety. Nie potrzebuję żadnej z was." "Oh, dorośnij w końcu Louis..." Ich już nic nie zdziwi. One są spłukane... wiecznie. Ta dziewiątka nigdy nie dorośnie.
Fay


Całe dotychczasowe życie Grace zmieniło się, kiedy wtargnął w nie pewien chłopak i odebrał jej wszystko. Rodzinę, spokój, radość, godność, wolność. Jednak z czasem sprawy się komplikują i ze złych stają się najgorsze. Bo jak zakochanie się w sobie uprowadzonej i porywacza może być dobre? Życie to nie bajka, a miłość nie zawsze musi zwyciężyć.
Noelle Tmphson


Sing about that love [zawieszone]
Dziewczyna Tosia poznaje Zayn'a, członka znanego boysbandu One Direction. Zakochują się w sobie, po czym Tosia poznaje resztę grupy, odrazu tego żałuje przez Liam'a jej tragiczną miłośc sprzed laty.. Liam zaprasza Tosię aby brała udział w ich trasie koncertowej. Zgadza się, ponieważ bała się rozłąki z Zayn'em. Jak się potoczy trasa? Czy Tosia nadal będzie z Zayn'em? Może z Liam'em? Albo z kimś innym? Dlaczego Liam zaprosił Tośkę w trasę? Czy on nadal coś do niej czuję? Dowiesz się czytając tego bloga!
Tyssiaa Czek


Vivian jest chamską, upartą, pewną siebie dziewczyną. Jej świat przewraca się do góry nogami, gdy przeprowadza się do Bradford. Zawsze miała problemy z prawem, ale po przeprowadzce zaczyna łamać wszelkie zasady. Staje się jedyną dziewczyną uczestniczącą w nielegalnych wyścigach. Słynie z tego, że jeszcze nikt jej nie pokonał. Zayn jest arogancki i nerwowy, czasami traci nad sobą kontrolę. Spotykają się w szkole, której oboje nienawidzą, podobnie jak siebie nawzajem. Pewnej nocy Zayn wyzywa Vivian na pojedynek, chcąc sprawdzić, czy rzeczywiście jest tak dobra jak mówią ludzie.
Crazy Idiot


Jeden wieczór, jeden zły wybór, jedna ciemna uliczka, pięciu nieznajomych, dwie nieugięte dziewczyny. To zdarzenie zmieniło ich życie Historia opowiada o dwóch najlepszych przyjaciółkach które mierzą się z zadaniami jakie stawia im los. Caro- nieugięta i sukowata, lecz je psychika jest ciężko zszargana. May- zawsze wesoła i odpowiedzialna, opiekuje się Caro jak młodszą siostrą, a opieprza jak matka.
Onlyteens


Blog jest podzielony na 2 części :
cz.1 - Zwykła ułożona nastolatka która zakochuje się w Harrym. Są idealną parą, jednak kochankowie popadają w kłopoty gdy w ich życie wkracza Ryan, a następnie ojciec nastolatki. Porwania, gwałty, narkotyki... pojawia się jednak nadzieja, gdy Harry razem z bratem nastolatki (Zaynem Malikiem) ruszają jej na pomoc. Czy uratują ją ? Czy wszystko dobrze się zakończy ?
cz. 2 - Dziewczyna po dramatycznych przeżyciach związanych z porwaniem, postanawia wyjechać do Stanów i rozpocząć nowe życie, z dala od tamtego życia. Sprawy jednak komplikują się gdy ojciec dziewczyny tajemniczo znika i zostawia jej sporą sumę pieniędzy. Po za tym na dziewczynę spadają kolejne kłopoty związane z dawnym wrogiem. Jak zakończy się historia ? Czy dziewczyna będzie w stanie podnieść się po tylu ciosach ?
Mrs. Loczki


The Accident to historia, która rozpoczyna się w pewien czerwcowy wieczór. Lucy, po trudnej rozmowie ze swoim chłopakiem, roztrzęsiona wraca do domu. Wtedy wpada pod koła rozpędzonego auta. Wypadek ten powoduje u niej poważną kontuzję, która sprawia, że dziewczyna musi chodzić na rehabilitację. Lucy będzie musiała zmierzyć się z wieloma trudnościami - ograniczoną sprawnością, problemami sercowymi, zawieraniem nieodpowiednich znajomości, ale przede wszystkim będzie musiała rozwikłać trudną zagadkę - kto był sprawcą tamtego wypadku?
Lux Luxurious


Zayn i Selena mieszkają w Teksasie, są cudowną parą. Brat Sel to najlepszy przyjaciel Zayna, a sama Selena jest, jak anioł. Kochają ją wszyscy, lecz co się stanie gdy pewnego dnia zniknie? A potem policja znajdzie jej martwe ciało? Za to sam Zayn zacznie dostawać dziwne prezenty od tajemniczego S?
Clauduśka Duśka


Selena dostaje zadanie zabicia Zayna Malika z gangu Speed. Co się stanie jednak, gdy uczucia wezmą w góre? Przez jedno wspólne zadanie z Malikiem, komplikuje się misja zabicia jego. Jak zareaguje Zayn gdy się o tym dowie? Zabije ją? Czy Ona jego? Lub może miłość zwycięży?
Sandiibluemartina


Impossible
Vanessa to młodsza siostra Louis'a Tomlinson'a, która nie dogaduje się z przyjaciółmi Lou. Jednak to wszystko się zmienia, gdy jadą razem na wakacje. Zayn podczas tego pobytu zakochuje się w Vanessie, lecz nie ma odwagi jej o tym powiedzieć. Zwłaszcza teraz gdy Vanessa zaczyna kariere taneczną. Jednak Zayn przełamuje się, i wyznaje dziewczynie miłość. Po wygranej Dance Festival London, Vanessa wylatuje na dwa lata po w trasę taneczną po całym świecie. Vanessa nigdy nie zapomniała jak Zayn wyznał jej miłość, i miała nadzieje że nadal tak jest i się nią nie zabawił. Jednak gdy wraca do domu po dwóch latach, dowiaduje się że Zayn ma już nową dziewczyne. Jak zareaguje Vanessa?
Sandiibluemartina


Jeden chłopak, jedna chwila, jedne spojrzenie, wystarczyło aby jej życie zmieniło się diametralnie. Obiecywała sobie, że nigdy więcej w nikim się nie zakocha, jednak miłość była od niej silniejsza. Czy popełniła błąd zakochując się w Zaynie? Jakie losy spotkają Veronicę?
Natalka-10-104


Lily to dziewczyna, która trafia do domu One Direction przez przypadek. Jej poprzedni dom spłonął, jednak czy to na pewno był nieszczęśliwy wypadek? Nawiedzają ją koszmary, przywidzenia, słyszy głosy. Zayn stara się pomóc jej jak tylko może, zakochując się w niej. Wkrótce One Direction zrozumie, że przyprowadzenie jej do domu było najgorszym pomysłem na świecie. A czasu nie da się cofnąć. W międzyczasie pojawia się Jamie, szybko zdobywający jej serce.
Meg♥


Zycie Lilly to ciągłe przeprowadzki. Jednak teraz wraca do Londynu, do miejsca w którym już była, do szkoły której nienawidziła oraz do starych wrogów. Ta przeprowadzka jest ich ostatnią. Co czeka na nią po powrocie na stare śmieci? Czy coś się zmieniło? Czy znów będzie poniżana i wyśmiewana? A może ludzie zapomnieli już o niej? Tym razem musi być silna, ale czy da rade? Dowiesz się tego czytając to opowiadanie.
Mandarynka128


Wiedziała, że on będzie sprawiał problemy. Wiedział, że musi ją chronić. Chciała być szczęśliwa. Chciał jej szczęścia. Nie wiedziała dlaczego. Czuł się odpowiedzialny. Miłość. Zaufanie. Niepozałatwiane sprawy. Jedna historia.
Darcy Cook


W życiu każdego z nas zdarzają się różne wypadki.  Jedne wywołują radość, inne smutek. Nikt nie ma na to wpływu. W tej historii jest coś, co nie powinno mieć miejsca. Nie powinno się wydarzyć. Czy ludzie z dwóch różnych światów są w stanie sobie zaufać? Dziewczyna której życie dało się we znaki. Naiwna, bez rodziny i bliskich. Skazana tylko na NIEGO. Mężczyzna, który robi wszystko, żeby tylko pomóc innym. Stróż jakich mało. Czy będzie w stanie ochronić także JĄ?
Born to be original


Cleo zawsze marzyła o aparacie cyfrowym, nagrywanie ludzi oraz dziwnych sytuacji od zawsze ją fascynowało. Swoje dotychczasowe przemyślenia zapisywała w pamiętniku. Teraz wszystko jest na małej karcie SD. W wieku szesnastu lat gdy rozpoczęła uczęszczać do nowej szkoły przypadkowo poznała chłopaka o ciemnej karnacji. Spotkanie nie wyszło najlepiej, ale po dwóch latach Zayn Malik syn prezesa oraz najpopularniejszy chłopak w szkole z ciałem wytatuowanym, którego każdy tatuaż oznaczenia co innego, zauważa niską brunetkę z aparatem na zębach o ślicznych zielonych oczach, które kryją się za dużymi okularami. Nie sądził, że kobieta z kamerą, która od zawsze przy nim była pomoże mu się odnaleźć nie tylko w okrutnym dla niego świecie, ale także w miłości i marzeniach.
Klaudia RR


Może się wydawać, że życie jakie posiada cała ''wielka 10'' istnieje tylko w filmach. Niestety, nie jedna osoba chciała by tak było. Ale życie jest d*iwką, lubi się pi*rdolić.
Rebellious Princess


Lucy Hale to normalna nastolatka, jednak nie zbyt popularna. Jej brat jest w paczce sławnego na cały Londyn Zayn'a Malika. Chłopak imprezuje, ściga się. Jest przeciwnością poukładanej Lucy. Gdy przyjaciółka namawia ją na imprezę w jego domu jej życie obraca się o 180stopni. Robi rzeczy, o których wcześniej nawet nie myślała. Robi wszystko, żeby zdenerwować mulata. Wykorzystuje nawet jednego z jego kumpli. Udawane związki, wypadek, choroba... co jeszcze spotka dwójkę nastolatków? Co stanie im na drodze do miłości?
Wiktoria Ktoś


Ona była w stanie przespać się z każdym, by stać się sławna, a on się w niej zakochał.
Wonderland


Nicola Brock jest typową nastolatką, która zaczyna studia prawnicze na uniwersytecie w Chicago. Całe jej życie jest już zaplanowane. Pewnego dnia poznaje Harry'ego Styles'a. Czy pojawił się on przypadkiem? A może to również było zaplanowane?
Girls Almighty


Tu rządzą gangi, a ona nigdy nie byłą grzeczną dziewczynką. Kiedyś była dziewczyną szefa gangu, była jego wielką miłością, ale uciekła.. miała swoje powody. Teraz, gdy może zacząć nowe życie w nowym mieście, z "nową" rodziną, w nowej szkole. Chce pokazać ludzi swoją dobrą stronę, ale to nie jest proste, gdy jest się Iggy M. dziewczyną, która kochała zbrodniarza... dziewczyną, która sama jest kryminalistką..
Monika Eleanor


Siostra siedemnastoletniej Rain Blacktear zostaje porwana, a sprawca domaga się okupu. Nastolatka postanawia zostać złodziejką, by pomóc rodzicom odzyskać siostrę. Podczas okradania pewnego domu w Hollywood, na drodze staje jej Zayn Malik. Kto zostanie podejrzanym?
localcute


Dwa gangi. Dzisiaj mieli rozstrzygnąć, który z nich się skończy. Jednak jedna dziewczyna im przeszkodziła. 
Od nienawiści po przyjaźń i miłość. Jednak nie wszystko idzie tak łatwo. Kolejna dziewczyna i kolejne kłótnie. Kto z nich ma rację?
Karolaudia Banalewska


Mieliście kiedyś takie uczucie, że Wasz najczarniejszy, najstraszniejszy koszmar skryty gdzieś w głębi, Waszego serca stał się... jawą ? Tak właśnie się czułam gdy dowiedziałam się o wypadku rodziców. Musiałam się przeprowadzić do Liam'a, zmienić szkołę, znaleźć pracę... i gdy wszystko szło po mojej myśli. Stało się to. On wrócił. I wraz z jego powrotem wszystko się posypało...
Bleeding_Scar


Sinful
Dawniej byli nierozłączni, jednak osiem lat rozłąki sprawiło, że stali się dla siebie obcy. Chanel jest najpopularniejszą dziewczyną w szkole, która ma wszystko czego zapragnie, natomiast Zayn prowadzi niezdrowy i niebezpieczny tryb życia. Kiedyś nie mogli bez siebie żyć - teraz patrzą na siebie z odrazą. Ich relacje ulegają ogromnej zmianie, która przyniesie im wiele nieszczęść, bólu i cierpienia. Oboje wkraczają w świat, który niszczy ich z każdym dniem coraz bardziej. Kiedyś dla Chanel najważniejsze było to, aby dobrze wyglądać, jednak to się zmienia, kiedy wraz z Zaynem są narażeni na ogromne niebezpieczeństwo. Seria brutalnych morderstw doprowadza do tego, że nikt nie jest pewny czy dożyje do następnego dnia.
Pijawka


It's alright if it makes you feel alive
To zabawne jak ktoś może zmienić twoje życie. Jeden dzień, jedna osoba, jeden uśmiech... A co jeśli to TY zmienisz czyjeś życie? Opowiem Ci bajkę o chłopcu, dziewczynie i... O mnie. Mam na imię Weronika, a oto historia...
Hope


Good For You
Rodzina Malików przeprowadza się z Dublina do Mullingar. Zayn nie jest z tego zadowolony, Skyler jest to obojętne. Sky jest nieśmiała, jej brat jest inny. Niektórzy twierdzą, że ona boi się ludzi, dlatego nie ma przyjaciół. A jaka jest prawda? Tylko ona to wie. Co jeżeli zakocha się w Niall'u? Przez siedemnaście lat nie czuła nic konkretnego. A teraz poczuję wszystko na raz. Wszystkie uczucia, których nigdy nie doznała, zbiorą się w niej. Chcesz wiedzieć jak potoczą się losy tego rodzeństwa?
Sweet Secret


Amy
Jak najlepiej opisać swoje życie? Nie wiem. Nie jest to łatwe. Zwłaszcza opisać takie życie jak moje. Bo co mam powiedzieć? Wyprostować się i grzecznym tonem oznajmić, Tak mój ojciec jest alkoholikiem, matka wytyka mi grube uda, a w szkole ukrywam wszystkie siniaki. Nie. Zawsze byłam Amy. Właściwie to byłam nikim. Nikim-dla siebie. Nikim-dla każdego z osobna. Po prostu istniałam. Nic wyjątkowego. Ironią losu był tylko fakt, że taki nikt spotkał kogoś tak zupełnie innego. Kogoś kto chował tą drugą naturę za maską. Maską, którą ja obecnie posiadam. Wprowadzając w świat, którego wolałabym nie poznać. W którym to ja miałam być zapłatą....
ZWIASTUN
Clary Seew


The future start today, not tomorrow
Trudno jest odnaleźć się w dzisiejszym świecie, w tłumie ludzi, którzy próbują Cię zniszczyć. Trudno jest znaleźć osobę, której możesz powierzyć swoje sekrety. Trudno jest żyć gdy 1/2 Ciebie odchodzi... lecz najtrudniej jest powiedzieć ,,żegnaj'' osobom, które kochasz najbardziej. Byłam zwykłą nastolatką do czasu... gdy dowiedziałam się, o tym, że moi rodzice zmarli. Nigdy nie dowiedziałam się z jakiej przyczyny. Musiałam to zmienić. Nie mogłam pozwolić na to, aby ktoś uniknął kary, za wyrządzoną mi krzywdę. Niestety nie wszytko poszło zgodnie z moim planem... To on był temu winny i to on poniesie konsekwencje tego czynu. Bo gdy koszmar staje się jawą, nic nie jest takim, jakim wydaję się być.
INDESTRUCTIBLE


Cios Przeszłości
Cały mój świat runął pewnej lipcowej nocy. Pamiętam tylko moje przekomarzania z nim, oślepiające światło i huk. Później były tylko łzy, prześladujące mnie w duecie z bólem, który nie ustępował nawet na chwilę. Zbyt gruba, zbyt głupia, zbyt arogancka, zbyt zepsuta. Nie da się mnie naprawić, ale ja wcale tego nie chcę. Moje wnętrze jest pełne pęknięć, ale podoba mi się to. Mogę swobodnie nienawidzić samej siebie,swojego ciała, swojej umęczonej duszy. Mogę nawet czuć nienawiść do śmietnika stojącego przed domem sąsiada. Bo kto mi zabroni? Nikt. Stałam się na tyle dobra w udawaniu, że nikt nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wielki ból czuję. Jestem Colleen George. Każdego dnia cierpię coraz bardziej, a moje życie jest koszmarem. Uwierz, nie chcesz być mną.
Neva


Speed
Szybkość jest czymś czego nie da się opisać, jest czymś co trzeba poczuć i pokochać. Wyścigi to całe moje życie... Chcesz poznać moją historię?
Roxy ;)


New Company
Hailey zaczyna życie prawdziwej, wolnej dorosłej. Wypro­wa­dza się z rodzinnego gniazdka do Nowego Yorku bez zbęd­nych emocji. Zostawia dom, aby zakończyć nieustanne roz­cza­ro­wa­nie i nienawiść do jego miesz­kań­ców. Wraz z pozna­niem nowej współ­lo­ka­torki wcho­dzi w nowy, obcy jej świat. Feralny wypadek zmienia wszystko. Pomoc jed­nego ze zna­jo­mych w ucieczce przed kon­se­kwen­cjami przy­nosi nie­spo­dzie­wane skutki. Od tej pory pew­ien nie­zno­śny obiekt, nie­po­prawny, nie­przy­zwo­icie przys­tojny… niebezpieczny, powszechnie zwany Zay­nem, na stałe zajął jej głowę, wypie­ra­jąc wszelką zdo­lność logicz­nego myśle­nia.
JUSTBLVXX


Without Him
Jak już za pewne wiecie życie Madeleine Smith skończyło się wraz z życiem Zayn'a. Jeśli nie wiecie, odsyłam was do pierwszej części opowiadania. Z miłości do niego nie chciała i nie potrafiła dalej żyć. Ale pewnego dnia nastąpił przełom; dziewczyna wyszła z czterech ścian i odeszła z daleka od miejsca, gdzie tak bardzo cierpiała. Jej życie znów zaczynało się układać - pojawił się w nim uroczy blondyn, który zawrócił jej w głowie. Choć nikt nie mógł zastąpić Malika, Maddie dała sobie szansę. Zdawało się być idealnie dopóki nie postanowiła wrócić na stare śmieci i zobaczyć się z dawnymi przyjaciółmi. Co czeka ją w Londynie?
Crazy Idiot


You're my destiny
Jesteś mała, nic nie wiesz o życiu, bawisz się lalkami, kochasz słodycze. Po prostu idealne dzieciństwo, aż poznajesz starszego chłopca. Niby nic takiego, bo co to znaczy dla dziecka? A jednak to coś zmienia.. Szczególnie jak ponownie patrzysz w jego oczy, będąc już dorosłą kobietą. Wtedy najdalsze wspomnienia mogą wrócić, nawet jeśli bliscy tego nie chcą, a ty i tak się nie powstrzymasz. Bo właśnie tego chce los, on zbliża do siebie ludzi, mimo sprzeciwu całego świata. To się nazywa przeznaczenie, którego tutaj nie da się oszukać, a jedynie możesz je znaleźć...
Hope.


Pillowtalk
asami należy przekładać dobra pewne nad marzeniami. I czasami to boli, bardzo, ale prowadzi do miejsc, o których wcześniej nawet nie śniliśmy. Czyli AU, gdzie wszystko ma swój początek i koniec, każda farba ma swój pędzel i każda nić własną igłę. I gdzieś w tym wszystkim tkwi Jenna, która pogubiła się jeszcze zanim zdefiniowała dokąd pójść, Zayn jako niepoprawny artysta bez poprawek, a Harry... On po prostu tam jest. I znaczy tyle co wszystko.
Melie


Dreamland
Cleo to osiemnastoletnia rudowłosa dziewczyna. Dwa lata temu przeprowadziła się z Londynu do New York Sity. Mając szesnaście lat na swojej drodze spotyka wytatuowanego, tajemniczego mężczyznę. Gdy zauważa ją ponownie po dwóch latach, jej życie się zmienia. Przyjaźń z nim jest trudna, świat i ludzie pozbawił go uczuć, jest zimny i niebezpieczny. Jest gangsterem, maską. Częste morderstwa, czyha niebezpieczeństwo, nienawiść, cierpienie, strach, kryminał... Czytaj Dreamland, a dowiesz się więcej.
Nanatta