Zayn

Kliknij na tytuł, aby wejść w link. Na dole strony są najnowszych blogi.


Blue-eyed love [Zawieszony]
Niebieskooki blondyn, jeden z członków One Direction w ramach wdzięczności postanawia nauczyć siostrę swojego kumpla z klasy grać na gitarze. Popołudniowe lekcje zamieniają się w prawdziwą miłość . Z kolei Zayn zakochuje się w przyjaciółce nowej dziewczyny Nialla. Niestety ona już kocha kogoś innego. Czy los postanowi dać im szanse?
 fejs cieszy


In love for the first time [Zawieszony]
Ginger Cowell to szesnastoletnia buntowniczka, córka Simona Cowella (producenta muzycznego) oraz Margaret TMT-Cowell (słynnej aktorki). Po rozwodzie rodziców dziewczyna zamieszkała wraz z mamą w Los Angeles. Jednak jej życie uległo ogromnej zmianie z grzecznej, miłej i pomocnej dziewczynki zmieniła się w bezuczuciową, arogancką, nieustannie pakującą się w kłopoty egoistkę.
nici


Tylko miłość jest wieczna i przekracza granice czasu
Claudia Horan to kuyznka Nialla. Po trzyletniej rozłące przyjeżdża z chłopakiem do Londynu i mają spędzić razem dwa miesiące. Próbują nadgonić stracony czas. Jeszcze nie wie, że zdobycie sympatii chłopaków będzie tak trudne. Wszystko jest przeciwko niej. Wspiera ją tylko  Niall i Liam. Pozostali? Czują do niej nienawiść. Czy role się odwrócą? Czy znajdzie miłość? Wszystkiego można dowiedzieć się czytając opowiadanie. Zapraszam.
Klaudys K


Two faces, one love  [zawieszone]
Dziewczyną, którą zdradził chłopak wylatuje z przyjaciółkami do Londynu aby zapomnieć. Rozpoczyna nowe życie, szczęśliwe życie. Do czasu. los zabiera niektóre osoby, ona sama staję się wrakiem człowieka. Tylko miłość i prawdziwa przyjaźń mogą na temu zaradzić. Czy nadal będzie szczęśliwa?
nieznajomaaaaaa


Zakazany Owoc
Nancy to spokojna cicha dziewczyną z masą talentów i pasji. Jej tata żeni się po raz drugi od śmierci jej mamy. Nowa macocha ma syna, który odraża ją w każdy możliwy sposób. Rodzice postanawiają wysłać ich do prywatnego domku nad jeziorem gdzie wszystko się zmienia. Nancy pokocha brata lecz ta miłość będzie bardziej zakazana niż może się jej wydawać. Zayn chce aby "siostra" uciekła z nim jak najdalej aby mogli być ze sobą szczęśliwi. Czy Nancy da się porwać chwili miłości i opuści swojego ojca?
KimmiiSweet


Young, wild and stupid
 18 letnia Karolina przyjeżdża do Londynu na wakacje, konkretnie na obóz. Tam poznaje One Direction. Lecz jej życie zmienia się w piekło, ponieważ traci swoją rodzinę ...
Karolina Horan


Weakness  [zawieszone]
Była zwykłą dziewczyną, szara myszka, kujonicą z przeszłością. Kolejna przeprowadzka ściągnęła ja do Bradford. Zaczęła zawierać znajomości, poznawać nowych ludzi, a w końcu spotkała jego. Niebezpiecznego gangstera, który zmienił jej życie.
Molly Sanders


Nie jestem idealna, Niestety
Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądałoby wasze życie, gdybyście stracili rodziców? Największym waszym marzeniem byłby ktoś, przy kim choć na chwile moglibyście zapomnieć o zmartwieniach? Nie? Ale wam zazdroszczę! Moje życie to nie kolorowa bajka, wręcz przeciwnie. Moja matka zmarła przy porodzie. Przykre nieprawdaż? Miała wybór, albo swoje życie, albo moje.
Mała Wariatka


Moja Historia z One Direction
Olga Bartela żyje spokojnie w Warszawie, gdy pewnego dnia do jej drzwi puka Zayn Malik i Niall Horan. Dziewczyną została nieświadomie zgłoszona do konkursu. W wyniku przebiegu wypadków jedzie z One Direction do Londynu, gdzie będzie pracować dla nich jako rysownik. Zakochuje się z wzajemnością w Zaynie i wszystko wydaje się iść w dobrym kierunku, do czasu. Ktoś pragnie zniszczyć Olgę. Kto pragnie zaszkodzić dziewczynie? Jak skończy się ta historia?
Lian Payncher


Whopper [Zawieszony]
Czy byłbyś w stanie zrobić wszystko, aby spełnić swoje marzenia? Poświęcić się, aby w końcu móc wziąć życie w własne mamy ręce? Jej głównym celem okazała się przyszłość, jaka pragnęła wieść. Jego mieć święty spokój i alibi na każdy wybryk. Spotkali się zupełnie nieprzypadkowo. Każdy ruch, który wykonywali był starannie zaplanowany, nie mieli nic do gadania. Stali się marionetkami w rękach innych ludzi. Zgodzili się, bo wiedzieli, że nie mają innego wyjścia. Determinacja doprowadziła ich do punktu, z którego nie ma odwrotu.
Vesper


Your eyes are frozen
Harrry i Louis do końca nienormalna,  ustatkowana para. Używki, kłótnie, złe towarzystwo, przemoc .. z czasem doprowadzają do konfliktu z prawem. Styles musi ponieść konsekwencje swojego wybuchowego charakteru. Trafia do ośrodka psychiatrycznego, w którym musi pomagać: jako pielęgniarz-wolontariusz. Nie podoba mu się to, nie znosi pomagać, bezinteresownie, w dodatku chorym. W chwili kiedy widzi po raz pierwszy jego zimne Oczy ... Wszystko się zmienia.
neon


Magic is real
One Direction. Pozornie wydają się normalnymi ludźmi. Ale czy aby na pewno? Nie. Ci oto chłopcy są łowcami czarownic. Ale co się stanie gdy jeden z nich pozna urocza dziewczyne, która jest czarownica? Co zrobi gdy dowie się o jej sekrecie? Jak zareaguje reszta grupy? Współpraca z jej wrogiem ?? Czy ta miłość przetrwa?
Panna Horan, Wiktoria Kosiorowska


Change your life while you can
18-letnia Aria Hastings zakochana w swoim dawnym przyjacielu Zaynie Maliku. Do niedawna mieszkała w Polsce, lecz jedno wydarzenie zmieniło wszystko, w Londynie chciała zacząć wszystko od nowa. Poznała tam Harrego Stylesa i spotkała przyjaciela z dawnych lat do którego nadal żywi silne uczucie. Dziewczyną zakochuje się także w Hazzie. Pewnego dnia do jej drzwi puka policja, aby to od czego chciała uciec powróciło.
Kadryl123


Light
Smętne dzwony biły w moją pierś, płakałam stojąc nad grobem  w dzień. "On na ja zabił" - mówili.- "To Zayn Malik" Nie obchodziło mnie kto. Jej nie ma. Nie ma mojej Megan. "Nie jesteś morderca" - szepnęłam roztrzęsiona. Zbliżył się o krok, rozsiewając woń cynamonu wokół siebie. Pochylił się, jego oddech drażnił moją skórę. "Skąd ta pewność?"
Birden


Miłość to jedyny sens tego szalonego snu, w którym jesteśmy uwięzieni [Zawieszony]
Życie nie lubi nas rozpieszczać. Jest jak pole bitwy. Jak walka, która na każdym kroku sprawdza nasza wytrzymałość i umiejętności, Czekając tylko na jeden, chociażby malutki błąd z naszej strony. Na to cholerne potknięcie, które sprawi, że nasze wcześniejsze starania diabli wezmą, pozostawiając nas z niczym. Siedemnastoletnia Darcy doświadczyła na własnej skórze tego. Śmierć rodziców, kłamstwa brata i brudy z przeszłości, które na nowo zasieją chaos w jej, w miarę poukładanym, życiu. Kim jest tajemniczy Zayn Malik? Czego od niej oczekuje? I jak powinna rozumieć słowa "Jesteś kartą przetargowa na to, co mi kiedyś zabrano"?
нσρє ♥


A little sensivity [Zawieszony]
Przeprowadzka, chodzenie do szkoły, nienawidzenie się, odkrywanie prawdy, zakochanie się, zazdrość. Czytajcie dowiecie się co się stanie z bohaterami tego opowiadania. Zapraszam
Klaudia RR


Who's gonna run this town tonight?  [zawieszone]
Dwa gangi. Dwie osoby. Jedno uczucie. Ona, dziewczyną będąca na pozór aniołem. Ale pozory przecież mylą. On, chłopak znający i kochający w niej aniołka. Czy pokocha także druga stronę? Czy  kiedykolwiek będą zdolni pokochać wroga? Podobno miłość jest ślepa ....
Zanny


Indestructible
Gwen Grey, jest normalna nastolatka, uważaną za wariatkę. Jej matka, pomimo częstych wizyt u psychiatry, wysyła dziewczynę do szkoły dla specjalnych uczniów. Gwen z towarzystwem małego chłopca, który zmarł na wojnie sprzed kilkuset lat, wywraca życie szkolne do góry nogami , przybywając do niej. Wreszcie poznaje ludzi - takich jak ona. Ludzie z zewnątrz uważają ich za wariatów - oni sami, za ludzi wyjątkowych. Gwen ma przed sobą wiele przeszkód i problemów ze swoim darem także wciąga ją miłosny wir, zakochując się w nieodpowiednim chłopaku, tajemniczym, mrocznym Zaynie, który wyraźnie jej nienawidzi, olewając chłopaka, który się do niej zaleca.
Avalon.


My story of One Direction
Młoda, inteligentna dziewczyną jedzie na wakacje do swojego kuzyna. Wszystko jest super, poza jednym szczegółem. Zayn przyjaciel kuzyna, z którym mieszka  1/5 jego zespołu. Nijak nie może się dogadać z tym chłopakiem. Po wielu kłótniach wszyscy tracą nadzieje, że tą dwójkę można jakoś pogodzić, jednak siostra chłopaka wpada na genialny pomysł. Jak potoczą się ich losy? Czy znajdą. wspólny język? Bardzo serdecznie zapraszam na bloga.
Saga


Gentle
Ona szuka miłości i zrozumienia. On ukrywa swoje uczucia i mimo, że to łamie mu serce wciąż się o nią troszczy. Czy wybierze prawdziwe szczęście u boku chłopaka, który okazuje się zagrożeniem?
sandruszeek


Dangerous love story
One - wredne, uparte, twarde. Żyją z kradzieży. obie miały trudne dzieciństwo. Oni - postrach londyńskich ulic. Bija, zabijają i kradną. kiedy chcą potrafią być czuli i opiekuńczy. Poznają się w nietypowych okolicznościach. Miłość czy nienawiść? Poznaj historie Jess, Emily, Harrego í Zayna.
Jessica Style


Little Things
Główna bohaterka - siedemnastoletnia Victoria, która uciekła ze swojego ojczystego kraju do stolicy Wielkiej Brytanii. Jako młoda dziewczyna miała bardzo dużo problemów. Czy przeprowadzka zmieni jej życie na dobre? Co do  niego wniesie najpopularniejszy boysband - One Direction?
Caroline & Katy


Beautiful life 1D [Zawieszony]
Morderstwo z przed kilkunastu lat, wciąż obciąża ją. Zostaje sama. Wychowuje się w domu dziecka . Któregoś dnia podczas imprezy, zostaje zdradzona przez swojego najlepszego przyjaciela. Dochodzi do poważnego wypadku.Ona zamknięta w tym samochodzie, bliska śmierci, gdyby nie jego głos byłaby już po drugiej stronie.
Joanna Dąbrowska


Ognisty temperament [Zawieszony]
On - arogancki, niebezpieczny gangster. Ona - krucha, wstydliwa, samotna, bojąca się wydobyć z siebie chociaż jedno słowo. Życie nie rozpieszcza jej, bo to chyba nic dobrego gdy w życiu masz ojca kata bez skrupułów. Prawda? Na ciele codziennie powstają nowe siniaki, które kiedyś znikną, lecz co się stanie gdy jej ojciec posunie się do czegoś gorszego takiego jak gwałt?
Sandra Pająk


Kochaj sercem nie oczami - Z
Kolejna kreska. Kolejny raz sprawiam sobie ból. Kolejna kropla krwi obija się o ziemię. Żyletka po raz kolejny dotyka mojego już pokaleczonego nadgarstka. Kolejny raz w moich oczach pojawiają się łzy, Kolejny raz pozwalam im wypłynąć. Kolejny raz moje serce krwawi, Kolejny raz cierpię. Dlaczego oni tak traktują Mnie? Co ja im Takiego zrobiłam? Ciagle Mnie wyśmiewają. Przez moja psychika cierpi NICH. Nie daję sobie z Tym Już rady. Mam dość Tego pieprzonego Życia. Dlaczego nie moge Być normalna? Dlaczego nie moge Być Taka jak inne urządzenia Dziewczyny? Ładne, chude, fajne, Lubiane .. Jestem inna, staram Się akceptować Swoje Ciało jednak Coraz mniej mi się wychodzi. Dodatkowo jestem gnębiona przez Większość Osób z Mojej Szkoły. Do TYLKO Dlatego, že nie posiadam figury modelki Badz Milion dolarów za Twarzy. Powiedzmy sobie szczerze: Jeżeli Niej jestes ladny żart nikim .. Kolejna kreska .. Kolejna kropla Krwi ..
Marta K.


Seven of Hearts - One Story
Co się stanie, gdy zaczną się spotkania po latach, nowe znajomości, kłótnie, strach, miłość, przyjaźń, nienawiść? Czy Zayn da rade przekonać do siebie nowo poznaną dziewczynę? Czy Niall będzie umiał wybrać między sercem, a rozumem? Czy Harry znajdzie autora tajemniczego zeszytu? Czy Louis okaże się dobrym aktorem? Czy Liam stworzy szczęśliwy związek? Czy Darcy podoła przeciwnościom losu? Czy Alex będzie umiała znów pokochać?
5idiotsinmyhead


You are my dream, my world.
Ona to cicha dziewczyną. On arogancki dupek, który handluje i zażywa narkotyki. Ale co jeśli ich drogi się skrzyżują? Wielka miłość, potem wielka zawieść, zdrada ... Czy to wszystko? Jeszcze gorzej będzie? Tragedia? Wszystko jest możliwe ...
Crazy Mofos.


Zagubieni w życiu [Zawieszony]
Zwykła dziewczyną po rozwodzie rodziców przeprowadziła się do Londynu z mamą. Poznała tam zespół 1D i Zayn się w niej zakocha, potem jej mama zginie w wypadku samochodowym. Okaże się że jej '' były '' chłopak będzie ją zastraszał, bez słowa uciekła do Londynu, porwie Zayna i Louisa. Ta zachoruję na  ciężka chorobę. I po operacji zapadnie w śpiączkę.
księżniczka .własnej bajki


True love always win
Isabella jest siostrą Harry'ego, jest nieśmiała. Jej znany brat postanawia się zmienić. Prosi żeby zamieszkała razem z nim i jego przyjaciółmi. Dziewczyną poznaje wielu nowych ludzi, nowe nieznane wcześniej życie .... i miłość? Za nią nadciąga jej były chłopak czy prawdziwa miłość zwycięży? Tego dowiecie się czytając opowiadanie; )
Isabella Greey


Dance with me
Tiffany jest nauczycielka tańca towarzyskiego w szkole, do której trafia Zayn. Początkowo nienawidzą się, jednak po pewnym czasie wbrew temu co mogłoby się wydawać, między tą dwójka zaczyna rodzić się uczucie. Czy ktoś lub coś rozwali ich związek?
martatomlinson; D


I need you  [zawieszone]
Charlotte jest rozpieszczoną dziewczyną bogatego biznesmena. Pewnego dnia zostaje porwana na okup przez Zayna Malika - syna wroga ojca Charlotte, który ma swój gang, gdy tylko może jeździ na nielegalne wyścigi. Jednak nie została wypuszczona. Zostaje ,, Dama do towarzystwa '' Leonarda - czyli ojca Zayna. Gdy Zayn wreszcie zrozumiał, że ją kocha postanawia być przy niej zawsze. Uratować ją. Uda się. Lecz Leonardo nie daje za wygraną.  Ich miłość co dzień jest większa.
Alex Tomlinson


I wanna hold your heart in both heands
Alice zwykła siedemnastoletnia dziewczyna. Pewnego dnia dowiaduje się, że jej najlepszy przyjaciel zaginął. Szuka go wszędzie. W jego domu, w miejscach w których mógłby być. Nic. Nie odbiera nawet telefonu. Kilka dni później idzie do szkoły i widzi właśnie jego. Jak gdyby nigdy nic, wrócił. Nie chcę powiedzieć gdzie był i co robił. Wraca z nią do jej domu a ona nieświadoma niczego złego ściąga mu okulary i czapkę. To co widzi wstrząsa ja ogromnie. Siniaki i rany. Nie wie o co chodzi. Błaga go żeby jej wyjaśnił. On mówi jej wszystko, ona jest ogromnie zaskoczona. Co stanie się dalej? Czy Alice pozna jego prześladowców?
Alicja J.


Psychopatic love
Do szpitala psychiatrycznego dla młodzieży trafia siedemnastoletnia Andy Rowlands. Dziewczyna jest wybuchowa, chamska i bardzo łatwo ją zdenerwować. Czy znajdzie się ktoś komu uda się poskromić charakter dziewczyny? Może przystojny psychiatra Louis Tomlinson, albo dawny koszmar Zayn Malik?
AndyX Rowlands


Promise?
Maja Mayer młoda dziewczyna, skrzywdzona przez los, której przeszłość w teraźniejszości towarzyszy, odbierając szanse na normalne życie. Brak pieniędzy, zmusza ją do pracy w klubie jako tancerka. Zayn Malik- właściciel sieci klubów, w tym jednego, w którym pracuję Maja. Każdy jest na jego skinienie, niebezpieczny, mający wszystko. Obietnica, która zostaje zawarta, zmienia wszystko. Historia, która od początku nie ma prawa się dobrze skończyć ...
Natalia loveyoruSmile


Jack jako dziesięciolatka była świadkiem brutalnego morderstwa, w którym zginęli jej rodzice. Od tej pory dziewczyna nie wypowiedziała ani jednego słowa Oraz wykazywała niepokojące objawy choroby psychicznej. Lekarze nie byli wstanie zatrzymać tego procesu. Przygarnęła ja babcia, troszcząc się o wnuczkę jak najlepiej mogła, stan psychiczny Jack pogarszał Ssę z miesiąca na miesiąc i rok później oprócz mutyzmu, wykazywała zanik inicjatywy oraz wycofanie się z życia rodzinnego i społecznego.
Akai Sora


Cherish
Bo w życiu każdego z nas nadchodzi taki moment, że sięgamy pamięcią w przeszłość. Uświadamiamy sobie wtedy, jak wiele żeśmy spieprzyli w życiu. Ile zmarnowaliśmy czasu na nieistotne sprawy.Ile zmarnowaliśmy szans na lepsze, szczęśliwsze życie. Jak bardzo byliśmy łatwowierni i naiwni.Jak bardzo raniliśmy ludzi i jak bardzo oni ranili nas ...
Vintage ♥


So close
One - Dwie studentki, próbujące odnaleźć swoje miejsce w świecie kolorowych bilbordów ...  i zatłoczonych ulic. Oni - piątka chłopaków, którzy stojąc na największych scenach, sięgają szczytów sławy ... spotkanie, które jest początkiem ich wspólnej drogi. Przywiązanie, wsparcie, zaufanie ... miłość? Niespodziewany wypadek, który burzy wszystko, co zbudowali. Prawie wszystko ... czy znajdą siłę, by pokonać  przeszkody? Przecież wystarczy krok ... szczęście ... jest tak blisko
Maddie Carol


I hold you closer  [zawieszone]
Grace to dziewczyna, która jest bardzo tajemnicza i skryta w sobie. Poznaje jeszcze bardziej dziwacznego Zayna-nowego sąsiada. Z początku Grace boi się..Uważa, że Zayn ją prześladuje. Okazuje się później, że Zayn ma z nią wiele wspólnego i kiedy dziewczyna się w nim zakochuje nasuwa się pytanie: czy to możliwe, że Zayn jest jej biologicznym bratem?
Sandi Pandi


One Direction For Every You
Po tragicznej wiadomości Julie i Rose wyjeżdżają do Londynu, by zacząć nowe życie. Nie wiedzą jednak,  że zmieni się o 180˚. Kiedy myślą, że ich życie się ustatkowało, do miasta przybywa były chłopak Rose nie mogący się pogodzić z jej odejściem.
Runes


One Night  [tłumaczenie]
Wystarczy jedna noc aby się zakochać ... By zmienić życie. Ale potrzeba więcej, niż jedna noc, aby odkryć czyjeś najmroczniejsze sekrety ... to miłość wystarczy, aby naprawić złamaną przeszłość i teraźniejszość? Czy może wszystko będzie się rozpadać z każdym kolejnym sekretem?
borntoberall


Through the dark
 Florence - dziewczyną mająca wspaniale dotąd życie. Diana - nastolatka sponiewierana przez swojego ojca. Obie chcą rozpocząć rewolucje w swoim życiu. Wtedy trafiły na siebie. Skłócone walczyły o bycie w środku uwagi. Wszystko wydawało się być szczęśliwe. Życie zgotowało im inny los.
† † i Fleur Diana Wildsoul


Life
Początek wakacji -18 letnia Lucy wreszcie wychodzi z znienawidzonego domu dziecka.Nielubiana. Sposobem zapomnienia poniżania była żyletka. Gdy w progu drzwi wyjściowych bidula z walizka zrozumiała, że sama sobie nie poradzi.W kawiarni poznaje Sarah-jej przeciwieństwo.Dziewczyna proponuje Lucy mieszkanie za darmo.Ale zawsze kryje się haczyk prawda?
Clauduśka Duska


Dark face
Fan-fiction opowiada o historii zadziornej nastolatki i chłopaku o pięćdziesięciu twarzach.
Ma siedemnaście lat i mieszka z dziewczyną i  swoim bratem. Pewnej nocy wraz ze swoją przyjaciółką wybierają się do klubu. Tam główna bohaterka poznaje chłopaka o kruczoczarnych włosach. On jest niebezpieczny i agresywny. Pokazuje jej to już w pierwszej chwili ich spotkania. Jak potoczą się ich losy? Czy nienawiść zmieni się w miłość?
Emma Czarny


We meet again
"Do magicznej szkoły dołączą nowi, zarazem najważniejsi uczniowie. Dołączą tu członkowie rodziny królewskiej i jedni z najlepszych uczniów w historii. Tylko nieliczni się tutaj dostają." Dwie dziewczyny księżniczka Dercy i Irene-miłość brata Derc. Miłość, magia, strach, nauka, zabawa. Co się wydarzy? Czy będą razem? Czy los rozdzieli ich? Jak poradzą sobie dziedzicy? Zobaczymy ...
Dercy Irene


You're my dream [Zawieszony]
Dwie zupełnie inne osoby, lecz przyjaciółki, co się stanie kiedy wyjadą i zamieszkają razem? Ich przyjaźń przetrwa najgorsze? Paulina przez przypadek poznaje Zayna, coś między nimi zaiskrzy jednak Kinga jej przyjaciółka ale również i '' czarny charakterek '' Nie toleruje go ani reszty chłopaków. Co połączy Paulinę i Zayna? Czy dziewczyny będą się dogadywać? Mówią, że przeciwieństwa się przyciągają, teraz wiem, że to prawda ...
Paulina Malik


Lovely [Zawieszony]
Fanfiction z Zayn'em Malikiem i Kate Adams w roli głównej. Dziewczyna jest pół czarownica, o czym nie wie, wkrótce będzie się musiała  boleśnie przekonać. Zayn natomiast jest wampirem. Czy pomimo przeciwności i trudów losu, odnajdą miłość? Czy po tym wszystkim Kate, co wyrządzi jej chłopak znowu  zaufa?
Kasieq


Academy of Angel
Jenny była zwykłą nastolatką jednak jej życie zmieniło się drastycznie. Przez wypadek, w którym zginęła dostała się do szkoły dla aniołów. Poznaje tam Liam'a - syna dwóch najważniejszych archaniołów, Dan'a - podobnie jak ona, człowieka bez skazy, Olivie - gadatliwą anielice, Rose - pół anioła pół człowieka i Zayn'a - upadłego anioła, który mimo wszystko został przyjęty do akademii. Rose do czasu swoich 17 urodzin żyła jak zwyczajny człowiek.
Z Imagin


Sign
Młoda dziewczyną, nowa w szkole i mieście, ściąga na siebie niebezpieczeństwo. Jej przyjaciel odradzał dziewczynie towarzystwo przywódcy gangu, lecz nie wie o ich układzie. Amber i Zayn zawarli układ, chłopak nie skrzywdzi jej ojca i przyjaciela, jeśli dziewczyną będzie mu oddana, czy uda jej się uchronić bliskich?
Izabela Gieroń


Help Me (If you can)
Każdy mówi, że to dragi mnie zniszczyły. Bzdura. Ale jego brak mnie zniszczył. Zostawił mnie, Kiedy najbardziej go potrzebowałam. Możecie mi mówić, że nie wiem nic o życiu, że jestem rozpuszczoną małolatą, która nie ma do niczego szacunku. Kiedy miałam jedenaście lat, zostawił mnie. Może ja wyjechałam, ale on nie przyszedł, ale nie pożegnał się, rozwalił nasza przyjaźń. Cztery lata temu jedna noga byłam w grobie i gdyby nie anonimowy dawca, dzisiaj prawdopodobnie leżałabym zakopana pod ziemia. Trzy lata temu moja mama zmarła, nie poznałam taty. Po śmierci mamy wpadłam w to gówno, Jakim są narkotyki. Nienawidzę ich, ale nie potrafię bez nich żyć i nic nie mogę z tym zrobić. I w moim życiu nagle pojawia sie on. Co dzieje się dalej? Zobaczcie sami.
Emily Jenny


Tough Lover
To opowiadanie o, prostej dziewczynie, której nowo poznany chłopak ubarwia życie. Szybko się do siebie zbliżają aż w końcu zaczynają ze sobą sypiać, nie wiążąc się ze sobą. Stają się najlepszymi przyjaciółmi, dopóki nie zakochają się. Jednak dziewczynę zaczną przytłaczać problemy. Co wtedy zrobi ... Zayn?
Natalia Magdalena


Two Worlds
Alice osiemnastoletnia dziewczyną mająca dwie najlepsze przyjaciółki i udane życie. Po pewnym czasie otrzymuje koperty z tajemniczymi wiadomościami. Z początku je olewa, ale z czasem zaczyna się tym interesować. Co wyniknie z jej ciekawości ...?
Daisy Rose


Dangerous love
Rosalie Evans młoda, zdobywająca doświadczenie 24 latka pracująca w Londynie jako psychiatra. Mimo problemów w przeszłości przy jej boku  zawsze stoi najlepszy przyjaciel Jay, chłopak Chris oraz Kate- przyjaciółka. Życie Rose zmienia się kiedy w drzwiach jej gabinetu pojawia się 29 letni milioner Zayn Malik. Poważny, inteligentny biznesmen skrywający wiele tajemnic i problemów.Wszystko komplikuje się jeszcze bardziej gdy rodzi się między nimi przyjaźń i głębsze uczucie. Coś co nie ma prawa istnieć, niebezpieczna miłość, która może zrujnować im życie.
Ella


He will make her addicted to chocolate
Jak drobna, niewinna dziewczyną znalazła się nocą na środku opustoszałej drogi wiodącej do wielkiego miasta? Tego nie była pewna nawet ona ... Ale jednego była pewna: z każdym kolejnym krokiem jej problemy jakby zanikały w ciemnościach, z każdym pokonanym metrem oddalała się od nich. Oddalała się od powodu jej problemów, czyli od niego. Ale nawet w najśmielszych i najbardziej zwariowanych snach nie przewidziała tego co miało ją czekać. A wszystko to zaczęło się od cichego pomruku silnika za jej plecami ...
Annie Kaie


Midnight Memories [Zawieszony]
Midnigh Memories to porywająca opowieść o bezgranicznej miłości łącząca ukochanych.Horror, romanse i powieści o dojrzewaniu. Dwudziestoczteroletnia  Perrie Louise Edward pewnego wieczoru wspomina jak przed ośmiu laty powiedziała El: poznała Zayna Javadda Malika swoja pierwsza wielka i jedyna miłość. Chłopak ma nadludzkie zdolności.Nie można mu się oprzeć, ale nie można go przejrzeć .Perrie usiłuje poznać jego mroczny sekret, nie zdaje sobie jednak sprawy, że naraża tym siebie i swoich bliskich. Już niedługo może nie być odwrotu ... opowiadanie na podstawie wspaniałej "Sadze Zmierzch"
Dani ♥


Dark prince [Zawieszony]
Śliczna brunetka Ashley. Pochodzi z sierocińca, jednak została adoptowana przez miłą rodzinę państwa Horan ". Ma przyrodniego brata o imieniu Niall, którego kocha i szanuje. Któregoś z pochmurnych dni w Londynie czytając kolorowe czasopismo natknęła się na jeden z artykułów, pt. "Na jaw wyszło! Rodzina królewska ma dziecko!" - Jak to ona nie przejęła się tym, ale czy może to być związane z jej osoba? Tego dowiecie się z opowiadania "Dark prince". Zapraszam!
Pacia Zneks


Stories
Nastoletnia Mia przeżywa szok. Straciła dwoje najbardziej kochających osób. Jej przyjaciółka przedawkowała, straciła swoją  przyjaciółkę. Była zła na siebie, że jej nie pomogła. Drugą tragedią była dla niej śmierć ojca, przez którego nie żyje. Dziewczyną obwiniała się za się, nie mogła znieść tego wszystkiego. Wujek przyjechał i razem z mama postanowili, że wyjedzie do wujka do Londynu.
Mia Angella Torres


Black Pearl
Ona jest cichą, nieśmiałą dziewczyną z bogatego domu, a on to bezlitosny badboy, Nie zna granic. Spotkali się w dość niezręcznej sytuacji. Miało by być jedno przypadkowe spotkanie, lecz los robi im psikusa. Jak potoczą się ich sprawy?
Alex i Martina


You are fire starting in my heart
Zaczęło się to już w szkole gimnazjalnej. Przyjaźniliśmy się wszyscy razem w piątkę: od przedszkola .. Po prostu zajebiście było aż do momentu przyjścia jednej dziewczyny do naszej klasy. Nazywała się ona Diany. Miała piękne jasne włosy, błękitne oczy i promienisty uśmiech. Wpadła nam nam wszystkim w oka. Mieliśmy jedną zasadę, ten który zobaczy dziewczynę pierwszy ma prawo ją poderwać. Ale w tym wypadku nikt nie chciał się tej zasadzie podporządkować, gdyż zobaczyliśmy ją w jednym momencie.
ARP.


Kids from the streets
Pewnego dnia, dwie dziewczyny mieszkające w Miami zauważają, że ktoś wprowadza się do domu na przeciwko. Pięciu chłopaków których od początku zaczynają nienawidzić. Kiedy Louis przychodzi do domu Kim aby przywitać się z nowymi sąsiadami, ta zamyka mu drzwi przed nosem i wtedy  wojna zaczyna się. Gdy Amy i Kim mają już dość ustawiania na nich przeróżnych pułapek i uprzykrzania im życia, zaczynają próbować ignorować "palantów" z domu obok.
Alicja J.


Catwalk and cigarettes
Cara Delevingne - światowa modelka, dla której okrutny świat biznesu jest codziennością - lecz za kulisami wybiegu skrywa się młoda osóbka, przez błędy przeszłości uwięziona niewidzialnym łańcuchem do mężczyzny z umysłem chorym i pozbawionym skrupułów . Sława i pieniądze nie spełniają oczekiwań, nie dają wymarzonej wolności. Jeden dzień, jedna bójka, w której pojawia się intrygujący chłopak; niezależny, wyzwolony, żyjący w odmiennym świecie. Czy pragnienie zasmakowania wolności przezwycięży skorumpowaną rzeczywistość, w której setki tajemnic wyjdą na jaw?
Katastrofa


Wola stwórcy objawia sie na wiele sposobów
W Fereldenie nastały złe czasy. Wiecznie spokojne okolice zamieniły się w miejsca bitew i kupki popiołów, znane i szanowane rody wymarły, zamordowane we własnych posiadłościach. Już nigdzie nie było bezpiecznie. Ludzie zaczęli uciekać, elfy w lasach chowały się, krasnoludy zostawały w swoich rodzinnych miejscach znajdujących się pod ziemia. Zapanował chaos. Panika opanowała ludność, wojska traciły wojowników przez krwiożercze istoty, które mordowały do upadłego.
Dragonfly


I will love you  [zawieszone]
Jessica wyjeżdża do Anglii. Pozostawi w Polsce swoja przyjaciółkę - Martynę. W nowej szkole zdobywa nowych przyjaciół i wrogów. Nie spodziewała się, że ukrywa swoje uczucia co do niej i nie wie co ona czuje do niego. Jednak wypadek rodziców Martyny może jej pomóc dowiedzieć się. Niestety to nie ma prawa dobrze się skończyć.
Justyna Horan


Od przyjaźni do miłości
Dziewczyną, która straciła matkę zmieniła się. Jej ciotka, która się zaopiekowała nią nie mogła sobie  dać rady, lecz pewnego dnia Jessica poznaje chłopaka w lokach i jego przyjaciół. Harry zdobył jej serce, dzięki niemu trochę ona się zmienia na lepsze. Jest jak w bajce. Ojciec, który zostawił jej mamę wraca, chce odnowić kontakt z córka, jest coraz lepiej. Jess zaprzyjaźnia się z chłopakami szczególnie z jednym. Lecz pewnego dnia dochodzi do próby gwałtu.
Hope.Emulation [Zawieszony]
Alex przynależy do jednego gangu, Zayn do drugiego. Nienawidzą się nawzajem, ich grupy są sobie wrogie. Co jakiś czas staczają walki sobie przeciwko. Pewnego razu, gdy Alex spotyka się z szefem i ludźmi  na specjalnym spotkaniu gangu, dostaje zlecenie - zabić i rozkochać w sobie prawą rękę szefa kierującego tamta mafia - Zayna Malika. Czy poradzi sobie z zadaniem? Jakie przeszkody czekają na nią w drodze do celu? Może w jej życiu wydarzy się coś więcej?
Alex Anne


OTHER
Cześć, jestem Zayn. Mieszkam w jednej z najbogatszych dzielnic w Bradford. Mój tata jest znanym właścicielem jednej z najbardziej dochodowych zdecydowane w tym mieście firm. Żyje w przepychu i powoli zaczyna mnie to denerwować. Mam dość tego, że wszystko czego sobie zażyczę - dostaje. Nie jestem typem człowieka, któremu sprzyja życie w luksusie Nie przeszkadza mu to, że nie zasłużył sobie. Jednak nie jestem w stanie sprzeciwić się ojcu.
Hazzelnuts Louiego


Let me
Wystarczyło jedno spojrzenie. Jeden dotyk. Stała się jego obsesja. Kolejną ...
Birden


Escape [Zawieszony]
Ronney Benson wychowywała w rodzinie zastępczej, która nigdy nie okazywała jej wystarczająco dużo miłości. Nigdy nie słyszała od nich słów '' Kocham Cię '' nigdy nie została przez nich nawet przytulona. Gdy w wieku osiemnastu lat poznała Matt'a Healy'ego, zakochała się w nim. Na początku między nimi było cudownie, dziewczyną czuła się jak księżniczka, jednak po kilku miesiącach, gdy razem zamieszkali, Ronney poznała prawdziwe oblicze swojego chłopaka. Już nie byl tym samym Matt'em.
Nika ♥


The reason
 -Dlaczego chcesz odejść? - Zapytał się, jakby zdziwiony moim wyznaniem. -Brak powodów by zostać, to dobry powód by odejść. - Uśmiechnęłam się lekko.
 Alexxa


I will be fuckin perfect
 "Tak długo to robiłaś, że nie mogłabyś przestać, nawet gdybyś próbowała zbudowałaś wysoki mur tak aby nikt nie próbował się na niego wspiąć, ale ja spróbuję ''
Julia Forbidden


Still the one
Nathalie przeprowadza się do Londynu, aby zacząć nowe życie. Nowe lepsze życie. Chce uciec od przeszłości, zapomnieć o niej. Kilka lat temu pewna osoba bardzo ją skrzywdziła, co odbiło się na psychice dziewczyny. Stworzyła sobie kłopoty. Uświadomiła sobie dopiero wtedy, gdy prawie ją to zabiło. Wtedy zaczęła się leczyć i zmieniła się. Wyszła na prostą. W Londynie poznaje nowych ludzi.
 Dorota Wieczorek


It's My life, not yours
"Boks ... kocham ten sport, ten stan kiedy nic cię nie obchodzi, jesteś wolna i jedynym twoim zmartwieniem jest tylko to jak dobrze uderzyć w czuły punkt .... To były moje marzenia, które powoli zaczynam spełniać, dostałam się do najlepszej szkoły bokserskiej w kraju, wszystko szło idealnie dopóki nie spotkałam  jego ... ciągłe dogryzki z jego strony doprowadzały mnie to szału ... Aż pewnego dnia wszystko się zmieniło ... "
Zayn Miłość


Error
Ona- córka bogatego inżyniera. Niezwykle piękna i utalentowana łyżwiarka figurowa. Zawsze uśmiechnięta, raczej była... Co się takiego wydarzyło, że pewna teraz jest pewną siebie i dojrzałą dziewiętnastoletnią kobietą? Odpowiedź jest banalna,  została zraniona przez swoją pierwsza miłość. Kochała go i była w stanie zrobić dla niego wszystko. Był jej ulubionym narkotykiem, który mogła przedawkować, ale nadal czułaby niedosyt. Jednego dnia zawalił się idealny bajkowy świat. Rycerz w lśniącej zbroi stał się zwykłym dupkiem.
paulla


Angels love
Ona myśli, że jest zwyczajna dziewczyną lecz niestety tak nie jest dowiaduje się, że będzie istota w  magiczną, w dodatku zakochuje się w aniele ciemności i ciąży na niej zobowiązanie.Czy będzie w stanie podołać temu wszystkiemu.
Angelika Kapias


Summer memories
Chloe leci na wakacje do Londynu, aby odwiedzić starszego brata. W ciągu kilku dni poznaje jego znajomych, w tym jednego, aroganckiego i tajemniczego Zayna, w którym zakochuje się od pierwszego wejrzenia, nawet nie wiedząc o tym. Kiedy rok później znowu wraca do Londynu, tym razem na stałe, zastaje wszystko w zupełnie innym porządku, a może jej ukochany nie był już taki sam...
Nina


Welcome in hell
Kiedyś myślałam, że miłość to najpiękniejsze co może spotkać człowieka. Sądziłam, że ta jedna rzecz wystarczy by każdy był szczęśliwy, teraz już wiem jak głupia byłam. Co za ironia nie? Ja, Skyler Green, dziewczyna, która od życia pragnęła jedynie odrobiny miłości, Dzisiaj pragnie cofnąć czas, bo jej zaznała. Nigdy nie sądziłam, że będą żałować czegoś tak bardzo jak tego, że on stanął na mojej drodze, że tej cholernej miłości zachciało się ze mnie zakpić i zamienić moje dotychczas spokojne życie w piekło. Dzisiaj marze tylko o tym by zasnąć i już nie obudzić ...
Natalie ♥


The queen wears black
Stałam na dachu jednego z największych budynków w Nowym Yorku i uważnie przyglądałam się jego ruchliwym, tętniącym życiem ulicom. Co prawda tak dużej odległości od ziemi nie byłam w stanie zobaczyć czegokolwiek konkretnego, ale zupełnie mi to nie przeszkadzało. Chciałam po prostu uspokoić rozszalałe nerwy i wyciszyć wewnętrzny głos, który podpowiadał mi, że nie chciałaby Josephine, abym mściła się na człowieku, który doprowadził do jej śmierci.
Jesica Evans


Game about freedom
Zayn i Perrie, idealna para od kiedy pamiętamy. Jednak teraz coś się zmieniło, Już nie jest tak jak kiedyś. Kto będzie temu winien?
Domili


Maybe I love you?
-Podsumowując.-Chrząkam cicho.-Ja jestem twoja,a ty niekoniecznie jesteś mój.
Wypuszcza kłąb dymu z ust w moją stronę.
-Ta.
Zakładam ręce na piersi,patrząc na niego gniewnie.
-Ty,a może jest inaczej.-Usta mam zaciśnięte w wąską kreskę.-Może ty mnie kochasz?
Patrzy na mnie przez chwilę.
-Może.-Uśmiecha się.-Może cię kocham?
Odchodzi w ciemność,zostawiając mnie i moje łomoczące serce,które wydaje się za chwilę wyskoczyć z mej piersi.
Nobody


Gold
Clarie, dwudziestolatka, która z natury jest romantyczka. Od dawna szuka idealnego chłopaka, Kiedy w mieście zaczynają dziać się dziwne rzeczy, ona, jako jedyna ich nie zauważa. Zayn, w siedemnastym wieku zamieniony w wampira, ciągle szuka swojej jedynej miłości, która może ocalić przed mściwą Airis, która wciąż go ściga. kiedy Clarie i Zayn spotykają się na uczelni, dziewczyna jako jedyna nie chcę unikać brunetka o złotych oczach. Złoto ją przyciąga. Ale czy wamir nie wykorzysta dziewczyny?
Dame zimno


Last moments
Historia opowiada o dziewczynie, której pozostały cztery miesiące życia i chłopaku, który jest znany w całym Londynie za robienie zamieszek, bójek i handlowanie narkotykami. Co się stanie, gdy dwa różne światy zetkną się ze sobą? Czy poczują coś do siebie? Czy Susan zdradzi Harremu swoja tajemnice? Wszystkiego się dowiesz czytając Last moments.
Charlotte Crosby


Cheeky
Nie stawiam na nudne opisy! I Phoebe także! Nie lubi nudnych opisów, być może dlatego nie przeczytała większości lektur szkolnych ... Phoebe sama S=siebie określa słowami wredna, sarkastyczna ... chcesz poznać więcej? Jak ujęła się sama Phoebe: "W takım razie zapie * rzaj na tego bloga!" Cheeky - czyli opowiadanie o bezczelnej głównej bohaterce, jak również bezczelnych innych ludziach ... Co się stanie, gdy spotykają się bezczelna dziewczyną i bezczelny chłopak?
Meredith


Zwycięzcami w miłości są pokonani przez miłość
Ona- samotna, różniąca się od innych przede wszystkim spokojna dziewczyną, której nie oszczędzało życie mimo tego młodego wieku. On- popularny, ubóstwiany przez dziewczyny typ "niegrzecznego chłopca", dla którego drugi dom to liceum. Tak różni, a tak sobie bliscy. Połączy ich coś, czego nigdy nie doświadczyli, wielka namiętność i pragnienie bliskości drugiej osoby zawładną nad rozsądkiem.
Premier Amour


Not that pretty liars
Trzy dziewczyny, każda ma jakiś sekret i musi okłamywać ludzi, na których jej zależy.
Not that pretty liars


Crazy Mind - Remake
Na swoje osiemnaste urodziny otrzymałam bilet lotniczy w jedna stronę do Londynu, papiery do nowej szkoły i mnóstwo pytań pozostawionych bez odpowiedzi. W taki sposób właśnie  pożegnali się ze mną moi bliscy. Dzisiejszego dnia stałam się pełnoletnia, wiec nareszcie mam szanse wyjechać i spełniać marzenia. Nie jestem tylko pewna kogo one są w rzeczywistości. Zero problemów i zmartwień. W końcu uwolnią się ode mnie raz na zawsze. Ja nie będę za nimi wcale tęsknić.
drunkreindeer


Mów szeptem, jeśli mówisz o miłości
16-letnia Emma, ​​mieszkająca w Bradford, ma ciężkie życie. Matka nie żyje od kilku lat, ojciec wciąż pije i jest agresywny w stosunku do niej, w szkole jest wyśmiewana, a lekcja WF-u jest dla niej największą zmorą. Pewnego dnia postanawia uciec, ale źle wszystko zaplanowała. Powrót do domu sprawia, że jej życie zmienia się. Babcia chce zabrać ją do Londynu. Czy Emma odnajdzie się w wielkim mieście? Czy poradzi sobie w nowej szkole, która okaże się katolicka akademią z internatem?
Andromeda


You are my personal drug
Jak się potoczy życie Lexi, która była typową buntowniczka, spotka na swej drodze chłopaka jakby z innej rzeczywistości? Jedna noc, jedno wydarzenie, zmieni nie tylko jej podejście do życia, ale również jego. Historia o dwójce zagubionych młodych ludzi, którzy próbują wyrwać się z monotonii życia. Czy im się uda? Cienie przeszłości powracają. Tylko razem uda im się je pokonać.
Małe kłamstwa


Obecność
Cassie Logan mieszka w Londynie wraz ze swoją matka. Od dwóch lat uczęszcza do collegu, wraz ze swoją przyjaciółka Emma Johnson. Czy grupki znienawidzonych przez nią szkolnych footballistów, najpopularniejszych chłopaków w szkole dołącza tajemniczy mulat. Poznają się przez przypadek. W jej życiu zaczynają pojawiać się różne nadprzyrodzone zdarzenia. Okazuje się, że bohaterka od początku była jego celem. Malik nie należy do grzecznych chłopców jakich chciałaby znać dziewczyną. Jego pasją są nocne wyścigi, alkohol i narkotyki. Czy jego znajomość z Cassie ma swoje drugie dno?
Nadzieja Style i Megan


Can I trust you? [Zawieszony]
Winter spokojna, nastoletnia dziewczyną, która w ciągu swojego krótkiego życia zdążyła zaznać niemalże piekła. Miała żyć w strachu do końca swoich dni, bez miłości, bez wsparcia. Całkiem sama. Lecz wszystko zmienia się pewnego dnia, gdy na swojej drodze, w dziwnych okolicznościach poznaje chłopaka, który ma zmienić jej życie. Który ma pokazać jej prawdziwe szczęście. Który ma obdarzyć ją niewyobrażalnie wielka miłością. Ale czy wszystko się ułoży?
Loczek


Mysterious love
Inni są nadal tacy sami. Dwie dziewczyny, dwóch chłopaków. Oni- przystojni niebezpiecznie. Jedno piękne, wulgarne. Nowi uczniowie. Przyjaźń? Miłość? Tajemnice?
Witam. I Directioner


You are human? No, I'm cat.
Urodziła się inna, wzbudzała strach jako mała dziewczynka, nawet matka się jej bała. Ona wie jaką tajemnice jej oczy skrywają.
Bezzy Bee


Love...something great
Jeden dzień  .. zbieg okoliczności, jedno wydarzenie ... kłótnia .... napad .. zdarzenie, które zmieni ich życie ... Coś sprawia, że dwoje zupełnie obcych sobie ludzi się spotyka ... znajomość, przeradza się w coś więcej ... Czy tego chcemy czy nie, zdarza się tak, że nie jesteśmy w stanie bez kogoś żyć .. A od nas zależy, czy ta osoba będzie z nami, ułatwiając nam życie, czy też pozwolimy żeby odeszła, pozostawiając po sobie pustkę .. cierpienie .. uważając, że ​​bez niej, życie będzie łatwiejsze ...
Pani Horan


One Direction Is My Life
Emma - dziewczyną z dobrej rodziny; niczego jej nie brakuje oprócz uwagi ojca, który wiecznie jest zajęty pracą i swoją drugą żoną. Po poznaniu sławnego chłopaka zakochuje się i całkiem zmienia swoje życie. Przechodzi przez problemy z narkotykami, alkoholem i zdradami ... Czy zwykła dziewczyną z liceum poradzi sobie ze sławnym chłopakiem?
Claudia


Infinity
Aliana Johnson opuściła miasto rodzinne 6 lat temu, zostawiając przy tym swojego najlepszego przyjaciela. "- Chce żebyś nie zdejmowała tego nigdy, choćby nie wiem co, chce żeby ci się przypominało, że nasza przyjaźń jest nieskończona i na wieczność i że cię kocham .. obiecaj proszę-.. Szepnął mi do ucha, ze łzami w oczach odsunęłam się od niego lekko.
Karolina G.


Princess magical island...
Ona-Pochodząca z innego wymiaru ... On-Najsławniejszy chłopak na świecie ... Ona-Księżniczka Wyspy * On tajemniczy-Wokalista słynnego zespołu ... A jednak ... Ona skrywa tajemnice ucieka od całodobowej ochrony-... On- Przypomni sobie przed czym tyle uciekał ... Ona-Wpadnie na przyjaciela sprzed lat ... Co zrobią,tego dowiecie się  czytając Princess magical island ...
Julia Hendrysiak


Unique
16 – letnia Mia jest niezwykłą dziewczyną. Posiada w sobie głos, który potrafi skłonić naturę do jej posłuszeństwa. Wkrótce rodzice decydują za nią, aby pojechała do internatu. W wielkiej szkole spotyka na swojej drodze chłopaków, którzy zdecydowanie za nią nie przepadają. Nikt nie wie, że jest to chodząca bomba cykająca, nigdy nie wiadomo kiedy wybuchnie ze swoimi czarami i zaklęciami. Chłopcy jeszcze nie wiedzą, kogo na drodze spotykają. Dokuczają, podstawiają nogi. Ona zaś, odbywa drogę w ciszy i spokoju. Pod koniec roku szkolnego dzieją się niezwykłe rzeczy…
Le One


Little Jazzy Girl
Dawno, dawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma lasami, w malutkim drewnianym domku na skraju wioski mieszkała... a nie... sekundę... to nie ta bajka......ykhm...Wcale nie tak dawno, w mglistym, deszczowym Londynie, w pewnej nie cieszącej się najlepszą sławą dzielnicy tego wielkiego, przyjaznego tylko wybrańcom miasta pojawiła się osóbka wydawałoby się tak niepasująca do tego miejsca, jak wilk do koszuli nocnej babci... Była jak bezbronny, niewinny czerwony kapturek, który został wysłany w drogę nocną porą i nieszczęśliwie gubiąc właściwą ścieżkę nieopatrznie trafił do legowiska pełnego wilków, z których każdy chętnie wykorzystałby tę drobną istotę w innym niecnym celu. I jakoś nigdzie nie widać myśliwego...
annie kaie


Defend you
W życiu Katlyn wiele się zmienia... Zakończony związek, problemy... Jakby na to nie patrząc zwykłe życie 17-letniej dziewczyny.Imprezy. Alkohol. Znajomi. Wszystko toczy się swoim naturalnym trybem, do czasu.... Pierwszy znak, jakby z wnętrza wydobył się chmur, bez tchu, bez sił, bez wiary - znak. Jakby ktoś mocno chciał mi przypomnieć, że jest za kłębem brudnej pary porządek gwiazd całą noc, nie mogłem spać, amfetamina ma gorzki smak.
Clary Seew


Adventure of Emma&Ashley
Dwie różne przyjaciółki starają się być w końcu szczęśliwe w miłości. Na drodze oprócz zwykłych przeciwności losu stają im, także własne charaktery, które mogą okazać się jeszcze trudniejszą przeszkodą.
sweet czoło


Error
Ona- córka bogatego inżyniera. Niezwykle piękna i utalentowana łyżwiarka figurowa. Zawsze uśmiechnięta, a raczej była… Co się takiego wydarzyło, że teraz jest pewną siebie i dojrzałą dziewiętnastoletnią kobietą? Odpowiedź jest banalnie prosta- została zraniona przez swoją pierwszą miłość. Kochała go i była w stanie zrobić dla niego wszystko. Był jej ulubionym narkotykiem, który mogła przedawkować, ale nadal czułaby niedosyt. Jednego dnia zawalił się jej idealny bajkowy świat. Rycerz w lśniącej zbroi stał się zwykłym dupkiem. Chciała uciec, rzucić to wszystko w cholerę…
paulla


Hope
Cheyenne już od dziecka była zdana sama na siebie. Jej rodzice zginęli w wypadku kiedy miała 4 lata. Pomimo to, że zna życie lepiej niż nie jeden doświadczony człowiek popełniła wiele błędów, które teraz nie dają jej spokoju. Żeby od nich uciec wyjechała z Miami, do Wielkiej Brytanii do Bradford. Tam poznaje grupę ludzi, którzy biorą udział w nielegalnych wyścigach samochodowych. Zaprzyjaźnia się z nimi i przyłącza się do gruby mimo sprzeciwu lidera Zayna Malika. Oboje nie przepadają za sobą i nienawidzą się. Po pewnym czasie ta nienawiść przeradza się w miłość. Kiedy Cheyenne jest już szczęśliwa, dopadają ją błędy młodości...
Daisy Rose


Other
Moje oczy tęsknią za Twoim widokiem.
Moje usta tęsknią za smakiem Twoich ust.
Mój nos tęskni za zapachem Twojej bluzy.
Moje ciało tęskni za Twoim dotykiem.
Moje dłonie tęsknią za Twoimi dłońmi.
Moje uszy tęsknią za twoim głosem i Twoim 'kocham'.
Historia dziewczyny, która chce iść dalej, ale niszczy ją przeszłość.
Lady Malik


Milion Reasons
Emily Roberts jest fotomodelką jednej z Nowojorskich agencji. Jednak jej dotychczasowe życie zmienia się, kiedy wylatuje do Londynu do pracy dla dwóch projektantów - Louis'a Tomlinson'a i Zayn'a Malik'a. Jak bardzo Emily się zmieni? Jak bardzo zmieni się jej życie? Czy Louis, albo Zayn będą mieli coś z tym wspólnego? A może będzie to wina osób trzecich?
Mrs.Tomlinson


My Life Is Music And You
Victoria McCartney to dwudziestoletnia dziewczyna pochodząca z Londynu, która z na mową mamy próbuje swoich sił w pewnym show. Jednak nic dzięki temu nie osiągnie ( przynajmniej tak jej się wydawało ). Wszystko się zmienia kiedy dostaje propozycję od chłopaków z One Direction, a jej uczucia do jednego z nich zmieniają się w coś więcej, niż tylko przyjaźń. Na jej drodze pojawią się przeszkody, które nieźle namieszają w jej życiu. I czy przeszłość pozwoli Vi osiągnąć to czego pragnie?
Saa Saa


Bally - Zayn Malik Fanfiction 
"-Kim ja..biłem, cie krzywdziłem, nie możesz tu zostać, musisz stąd iść. Chciałbym cie zatrzymać, ale nie mogę. Za dużo zrobiłem ci złego i podobało mi się to do czasu, aż nie zacząłem do ciebie czuć, czegoś, dziwnego, jak dotąd mi nie znanego. Nie mogę żyć ze świadomością, że kiedyś znów cie uderzę, że ty będziesz płakać przeze mnie. Cóż..trochę tych łez już wylałaś. Przypomnij sobie, nie jestem dobry, jestem bestią, bez współczucia."
Jest to historia, która ukazuje, iż między nienawiścią, a miłością jest cienka granica, którą łatwo przekroczyć.
Dragonfly


Haven
Stałam zdenerwowana przed wejściem na scenę. Miałam już na sobie ciężki kostium i perukę. Nie wyjdę tam jeśli ten głupi i denerwujący kryminalista się tutaj nie pojawi! Do rozpoczęcia zostało parę sekund, a jego nadal nie było.
-Alex! Zagrasz Erika, szybko się przebieraj! Będziemy mieć parominutowe opóźnienie! - pan Eddie wydarł się na całe gardło. Zayn, gdzie ty jesteś?!
Ryout


Personal Angel
Czasami los szykuje dla nas okropne rzeczy. Plątamy się po świecie bez celu, bo ludzie nas ranią. Hannah Blackwood przypominała pięknego anioła. Do czasu gdy zmarł jej ojciec i wpadła w szpony diabła – Zayna Malika. Dwie przeciwności, które nigdy się ze sobą nie dogadają żyły wspólnie zbyt długo. Blondynka uciekając zostawiła za sobą kochającą matkę. Jej ‘bezpieczną przystanią’ okazało się miasto w którym co noc gdzieś ktoś zostaje zamordowany, a w najciemniejszych zakamarkach odbywa się handel narkotykami. Gabriel Falahee okazał się dla Blackwood kimś kto nigdy wcześniej nie dał jej takiego poczucia bezpieczeństwa i ciepła. Najlepiej by było gdyby każdy na świecie miałby takiego osobistego anioła.
Brittle


Trapped
Anastasia postanawia uciec od dotychczasowego życia i wyprowadza się na wyspę. W czasie podróży powstają spore komplikacje, w wyniku których dziewczyna poznaje tajemniczego, intrygującego biznesmena- Zayna Malika. Obydwoje idą ze sobą na pewien układ, który przyniesie im sporo korzyści, jak i strat. Czy uczucie tych dwojga będzie tak silne, że stawi czoła wszystkiemu innemu? Czy Ana uwolni się od problemów i zacznie spokojnie żyć?
Camille ST


Twenty-five letters
Bella w swoim życiu przeżyła więcej niż ktokolwiek. Śmierć najbliższych sprawiła, że dziewczyna uległa diametralnej zmianie. Kiedy jednak myśli, że zaczyna się układać a to za sprawą chłopaka którego na początku darzyła nienawiścią, wszystko pęka niczym bańka mydlana. Znów wraca do używek, które wyniszczają ją z każdym kolejnym dniem. Czy pięciu chłopaków sprawi, że dziewczyna na nowo zacznie żyć.
Natalia Migas


True love... Bullshit
Życie każdego nastolatka wygląda podobnie pod względem ogólnym. Mieszkanie w akademiku też niewiele różni się od życia nastolatka uczęszczającego do szkoły publicznej. Tylko, że zamiast rodziców masz wokół siebie mnóstwo rówieśników i nauczycieli. Ale czy na pewno tymczasowi opiekunowie potrafią zająć się zgrają młodzieży i upilnować ich 24/7? Wątpię.
Minnie Mouse


Tenderness
Zayn mieszka w rodzinnym Bradford, gdzie jego rodzina jest najbogatsza w mieście. Ojciec Zayna uważa go za syna, który nic nie potrafi. Zayn ma dwie siostry: Tamarę starszą o rok, jest traktowana tak samo jak Zayn, tyle że to matka wyrządza jej krzywdę oraz Julie, młodszą o rok od brata, która jest oczkiem w głowie rodziców. W końcu się to zmienia, Zayn poznaje dziewczynę w której się zakochuje ze wzajemnością. Lecz ona podaje się za kogoś innego. Co zrobi Zayn? Czy rodzice się zmienią? Jaką tajemnice skrywają? Czy stanie się tragedia?
Milena Kowalczyk


Secret Dark Side
Tracisz pracę,nie płacisz rachunków,nie masz gdzie się podziać. Spotykasz swoją daleką kuzynkę,ona daje Ci przebłysk szansy wyjścia na prostą. Jedyną przeszkodą jest On. Musisz z nim zamieszkać. Z nim i z jego przyjaciółmi. Grupa przyjaciół,od kołyski aż po grób,zawodowi kierowcy wyścigowi. Samochody ich życiem,z tego żyją. Za dnia gwiazdy,w nocy szaleńcy na kółkach. Dziewczyna niby skromna,skryta w sobie nieśmiała... Jednak pozory mylą. Czy zaaklimatyzuje się w świecie tych szaleńców? Ona ? Z pewnością.
Emily Styles


Another Mind [2 część Crazy Mind]
Zanim dowiedziałam się kim naprawdę jestem, byłam zwykłą, czternastoletnią dziewczyną. Chodziłam do szkoły, spotykałam się ze znajomymi, wpadałam w kłopoty, kłóciłam się z rodziną. Wiedziałam, że nie jest ona prawdziwa, ale mimo tego kochałam ją całym sercem. Jednak bajka nie mogła trwać wiecznie.
W firmie moich rodziców wybuchł pożar, który strawił połowę budynku. Wszystko zaczęło się na ostatnim piętrze gdzie pracowali. Nie zdążyli uciec, a ja stałam tam na dole i czekałam...
I tak właśnie w ciągu jednego dnia musiałam porzucić swoje marzenia i plany. Włożyć na twarz maskę i udawać, że nic się nie stało. Kłamać tylko po to, by przetrwać, gdyż wtedy już wiedziałam.
W końcu któregoś dnia pojawiła się ona, zbawienie dla kogoś takiego jak ja. Przywiozła mnie do domu, gdzie czekała już reszta.
drunkreindeer


Back
Wyjechała z rodzinnego miasta, aby uciec od problemów, które miała. Przeprowadziła się do Nowego Orleanu pod pretekstem pomocy kuzynce z za klimatyzowaniem się w nowym mieście, gdzie mogła zacząć wszystko od nowa. Z dala od wszystkiego. Pragnęła ożyć i zapomnieć o swoim starym życiu. O przeszłości, która dobijała ją obrzydliwym wspomnieniem za każdym razem, gdy spoglądała w lustro.Wróciła z myślą, że nikt o niej nie pamięta i będzie mogła żyć dalej w spokoju. Myliła się. Wracając nawet nie przypuszczałaby, że wraz z jej powrotem na światło dzienne wyjdą nowe fakty, które okażą się prawdziwym problemami. Przed nią wiele ważnych decyzji, które przeważą o życiu jej najbliższych.
Mrs.Tomlinson


Never Let You Go
On i Ona. Ogień i woda. Dwa różniące się światy. Dwoje całkiem innych ludzi o przeciwnych charakterach. A jednak los postawił ich sobie na drodze. Czy jednak to był dobry pomysł, aby się spotkali. Co z tego wyniknie? Przyjaźń? Nienawiść? A może Miłość?
Magda K


Dangerous.
Byłam szarą myszką lecz nie do końca. Ludzie znali mnie od tej dobrej strony lecz nie znali od tej złej. Kolejna przeprowadzka ściągnęła mnie i moją rodzinę do Bradford gdzie poznałam Jego. I już nic nie było takie same.
Claudia


Odzyskać zaginiony czas
Opowiadanie o dziewczynie która podróżuje w czasie. Jej największym pragnieniem jest uratować rodziców. Przenosi się przez przypadek do przyszłości gdzie spotyka chłopaka. Okazuje się, że miasto w którym żyje (albo może lepiej napisać "żyła") zmieniło się nie do poznania. Nic już nie jest takie jak kiedyś.Czy czarnowłosy chłopak jej pomoże ? Czy uda jej się ocalić rodziców ?
Vintage


Dangerous road baby
Impreza. A po niej miesiąc w śpiączce i trzy kolejne na rehabilitacji. A teraz muszę chodzić na boks żeby nauczyć się bronić. Trener, nie co starszy mężczyzna bez uczuć. Wredna, pyskata a on 100 razy gorszy. Czy przetrwam to piekło a może piekło okaże się niebem. Nic nie wiadomo. "Jestem Carli a on ma na imię Zayn".
- Nie jestem grzeczna.
my.hope.is.last.way


One Moment
Martina to zbuntowana nastolatka, po śmierci rozdziców trafia do swojego kuzyna w Londynie gdzir staje się zimną osobą. Zayn to zbuntowany nastolatek i jeden z BadBoyów szkoły, jego rodzice pracują w Niemczech, a sam mieszka siostrą która ciągle imprezuje.
Sandii Marina


Carrying Death
Oblivia Trush jest seryjnym mordercą i szefem gangu. Dowiaduje się o swojej konkurencji w Londynie i bagatelizując zagrożenie wplątuje się w niezły wyścig z czasem: na spryt, iloraz inteligencji oraz kontakty. Nie ma litości, więc czy w jej życiu jest miejsce na miłość? Czy pierwszy raz daruje komuś życie? Czy podejmie właściwe decyzje?
HighFiveWomans


I'm half a heart without you
Nie widzieli się dziesięć lat, teraz on wrócił. Czy zdołają odbudować przyjaźń? A może poczują coś więcej? Coś czego nigdy by się nie spodziewali...
Dark of the night


Nasza miłość jest jak wiatr, nie widzę jej ale czuje...
Wyobraź sobie sytuacje kiedy cały świat staje przed tobą otworem, kiedy możesz zrobić wszystko, bo w końcu jesteś wolny. Julia właśnie tak się czuła, wyjeżdżając do Anglii. Stanęła na progu dorosłego życia i z wysoko podniesioną głową śmiało go przekroczyła. Miała być tam tylko rok, żeby zarobić na studia i wrócić do Polski. No właśnie – miała. Wszystko się zmieniło kiedy go poznała. Nagle plany, marzenia runęły jak domek z kart, bowiem musiała zapłacić za pomyłki dokonane jednego wieczoru po koncercie One Direction.
SHINE


don't worry be happy
Zayn Malik wiedzie spokojne życie wraz z piątką wspaniałych przyjaciół, kiedy jego przeszłość niespodziewanie powracać. Kobieta, która kiedyś znaczyła dla niego wszystko, znowu pojawia się na jego drodze. Co będzie dalej? Co się stanie, kiedy świat o wszystkim się dowie?
Lorena Invierno


My Guardian Angels
W życiu dorosłej od niedawna Luny niewiele może się już zmienić - a przynajmniej ona tak sądzi. No bo co mogłaby ją spotkać, co zmieniłoby całe jej dotychczasowe życie. W wielką, prawdziwą i ponadczasową miłość nie wierzyła. Nigdy. Jedyne co mogło ją zaskoczyć, to ślub jej ojca z nową kobietą. On brał ślub, podczas gdy jego córka, nie miała nawet kogoś, na kim mogła by na kilka sekund zawiesić oko. Czy świat musi być aż tak okrutny...?
Blangel


Szpital
Jej życie nie jest proste, choć pomaga jej Kris. Pewnego dnia wszystko się wali i Bettany trafia do szpitala. Poznaje Zayna oraz Harrego, którzy również jej pomagają. Czy na drodze do szczęścia może stać tylko psychiczna bariera?
Dominika Pietrasik


Diare's Memories
Pewnego dnia Vanessa Russo dowiaduje się, że jest adoptowana. Wyprowadza się z Oxfordu do Londynu. Postanowiła zacząć pisać pamiętnik, w którym wszystko zapisuje. Na jednej z lekcji hiszpańskiego została zmuszona usiąść z Zaynem Malikiem. Kapitanem drużyny rugby, najprzystojniejszym chłopakiem w szkole i chłopakiem Victorii. Przez to lepiej się poznali i zaprzyjaźnili, ale Zayn nie powiedział jej jednej rzeczy...
Tori Van


Silence
Woda ,otaczająca cię z każdej strony. Przelewająca się przez twoje ciało.Starasz się wypłynąć na powierzchnię lecz nie możesz. Tracisz siły,upadasz, a po chwili znikasz.
Bezzy Bee


Keep Smiling
Martina to dość spokojna dziewczyna, w wieku 14 lat została zgwałcona przez co nie lubi kontaktu z mężczyznami. Krótko po swoich 17 urodzinach jej rodzice giną w wypadku samochodowym. Po śmierci rodziców przeprowadza się do swojego kuzyna w Londynie, gdzie zaczyna 'nowe życie'.
sandii.blue


Bloody Feeling
Czy słyszeliście bajki o wampirach ? Zapewne tak.Powinniście wiedzieć,iż nie są to zwykłe bujdy.Przekonał się o tym członek najsławniejszego boysbandu na świecie - Zayn Malik.
7.Dowiedziałam się przez przypadek szukając bloga z opowiadaniem o Niallu.
Bloody Feeling


Beige Roses
Jeżeli rodzice nigdy nie pilnowali twojego dziewictwa poprzez comiesięczne wizyty u ginekologa, to nie wiesz co przeżyła Kathleen. Dziewczyna zawsze była wychowywana w sztywnej i surowej atmosferze. Łatka "nadopiekuńczych" rodziców, to zbyt mało aby określić państwo Needle. Zawsze mówili co ich córka ma robić, mówić i ubierać. O kontaktach z facetami, kiedy nie miała jeszcze dwudziestu lat, mogła tylko marzyć. Katheleen zawsze uważała, że we wszystkich domach jest tak jak u niej. Dopóki nie poznała rodziny Zayna.
Agusi77♥


Forget Forever
Historia pewnej zwykłej nastolatki, która chce pokazać swojej matce, że może więcej niż jej rodzeństwo. Jest pewna siebie, mimo że życie dało jej w kość. Nie ma ojca, umarł z nie wiadomych przyczyn. Wybiera się w podróż razem ze swoją przyjaciółką gdzie odnajduje akceptację i miłość. Czy okaże się tym jedynym ? Co zrobi gdy będzie musiała podjąć decyzję o powrocie do chorej matki i nastoletniego brata ?
Megan


Who Am I?
Życie Anastasi zmieniło się diametralnie dzięki temu, że poznała JEGO.
Aroganckiego, złośliwego, niebezpiecznego. Musiała przejść długą drogę, aby w końcu być szczęśliwa. Jednak teraz przyszedł czas na poznanie tej historii z perspektywy Zayna.
Życie Gabi wydaje się być idealne, tak samo jak ona. Idealna figura i uroda dopełniają całość. Jednak jej charakter daje wiele do życzenia.
*Starlight*


The threat of love
Uparta Madeleine prowadzi spokojne (no oprócz imprezowych weekendów) samotne życie i nie spodziewa się nagłej zmiany, która w nim zajdzie gdy pojawi się zielonooki mężczyzna. Wszystko przewróci się do góry nogami, okaże się, że Madeleine żyła w ciągłym kłamstwie. Jak potoczą się losy bohaterki, kiedy na drodze stanie jej kolejna obca osoba, którą okaże się być nikt inny, jak Zayn Malik?
Crazy Idiot


Grow up, Louis
Przeboje na szczytach list przebojów... Miliony Sprzedanych płyt... Światowe trasa koncertowa... Najsłynniejszy boysband świata... niefortunnie wybrał swój supprot. "W sumie jest dobrze. Nie potrzebuję dziewczyny. Nie potrzebuję miłości. Jest mi lepiej bez niej. Pieprz się Eleanor, pieprzcie się wszystkie kobiety. Nie potrzebuję żadnej z was." "Oh, dorośnij w końcu Louis..." Ich już nic nie zdziwi. One są spłukane... wiecznie. Ta dziewiątka nigdy nie dorośnie.
Fay


Abduction
Całe dotychczasowe życie Grace zmieniło się, kiedy wtargnął w nie pewien chłopak i odebrał jej wszystko. Rodzinę, spokój, radość, godność, wolność. Jednak z czasem sprawy się komplikują i ze złych stają się najgorsze. Bo jak zakochanie się w sobie uprowadzonej i porywacza może być dobre? Życie to nie bajka, a miłość nie zawsze musi zwyciężyć.
Noelle Tmphson


Sing about that love
Dziewczyna Tosia poznaje Zayn'a, członka znanego boysbandu One Direction. Zakochują się w sobie, po czym Tosia poznaje resztę grupy, odrazu tego żałuje przez Liam'a jej tragiczną miłośc sprzed laty.. Liam zaprasza Tosię aby brała udział w ich trasie koncertowej. Zgadza się, ponieważ bała się rozłąki z Zayn'em. Jak się potoczy trasa? Czy Tosia nadal będzie z Zayn'em? Może z Liam'em? Albo z kimś innym? Dlaczego Liam zaprosił Tośkę w trasę? Czy on nadal coś do niej czuję? Dowiesz się czytając tego bloga!
Tyssiaa Czek


Only With You
Vivian jest chamską, upartą, pewną siebie dziewczyną. Jej świat przewraca się do góry nogami, gdy przeprowadza się do Bradford. Zawsze miała problemy z prawem, ale po przeprowadzce zaczyna łamać wszelkie zasady. Staje się jedyną dziewczyną uczestniczącą w nielegalnych wyścigach. Słynie z tego, że jeszcze nikt jej nie pokonał. Zayn jest arogancki i nerwowy, czasami traci nad sobą kontrolę. Spotykają się w szkole, której oboje nienawidzą, podobnie jak siebie nawzajem. Pewnej nocy Zayn wyzywa Vivian na pojedynek, chcąc sprawdzić, czy rzeczywiście jest tak dobra jak mówią ludzie.
Crazy Idiot


Beginning Of a New Life
Lizzie postanawia naprawić relacje ze starymi przyjaciółmi. Nie przewidziała jednak, że coś, a raczej ktoś, będzie zdolny jej przeszkodzić. Czy miłość do jednego z członków zespołu ponownie przysłoni jej oczy i zaburzy racjonalne myślenie? Czy Zayn przejrzy w końcu na oczy i ujrzy prawdziwą miłość w Lizzie? Co stanie się później?
Kontynuacja Surprise From Life
LOL


Fighters
Nazywam się Renesme. Mam 19 lat i jestem mistrzynią boksu. Nielegalnego dla ścisłości. Myślałam, że moje życie nie może być już gorsze... A jednak, pojawił się On. Ściągnął problemy. Jest jeszcze gorzej. Muszę uciekać. Teraz. Na zawsze. Zniknąć że świata będąc na nim. To koniec. Reszty dowiecie się czytając te opowiadanie.
Karolina Janecka


Mystery
Rosalie Evans była wychowywana przez babcię. Nie miała nikogo oprócz niej, przez co dzisiaj boi się ludzi. Fotografia to jedyna rzecz, która daje jej szczęście i nadzieję na normalne życie. Zayn Malik nie ma innego wyjścia. Nie wytrzymuje już tej presji. Sława go wykańcza. Aby do reszty nie zniszczyć swojego życia, musi zrezygnować z kariery. Musi zacząć wszystko od nowa.
Joanna Blog


Madhouse
Jeden wieczór, jeden zły wybór, jedna ciemna uliczka, pięciu nieznajomych, dwie nieugięte dziewczyny. To zdarzenie zmieniło ich życie Historia opowiada o dwóch najlepszych przyjaciółkach które mierzą się z zadaniami jakie stawia im los. Caro- nieugięta i sukowata, lecz je psychika jest ciężko zszargana. May- zawsze wesoła i odpowiedzialna, opiekuje się Caro jak młodszą siostrą, a opieprza jak matka.
Onlyteens


Don't Forget Where You Belong 
Blog jest podzielony na 2 części :
cz.1 - Zwykła ułożona nastolatka która zakochuje się w Harrym. Są idealną parą, jednak kochankowie popadają w kłopoty gdy w ich życie wkracza Ryan, a następnie ojciec nastolatki. Porwania, gwałty, narkotyki... pojawia się jednak nadzieja, gdy Harry razem z bratem nastolatki (Zaynem Malikiem) ruszają jej na pomoc. Czy uratują ją ? Czy wszystko dobrze się zakończy ?
cz. 2 - Dziewczyna po dramatycznych przeżyciach związanych z porwaniem, postanawia wyjechać do Stanów i rozpocząć nowe życie, z dala od tamtego życia. Sprawy jednak komplikują się gdy ojciec dziewczyny tajemniczo znika i zostawia jej sporą sumę pieniędzy. Po za tym na dziewczynę spadają kolejne kłopoty związane z dawnym wrogiem. Jak zakończy się historia ? Czy dziewczyna będzie w stanie podnieść się po tylu ciosach ?
Mrs. Loczki


When Worlds Collide
Violet to nastolatka, która uczęszcza do szkoły prywatnej Westlake w Londynie. Od dzieciństwa zakochana jest w swoim najlepszym przyjacielu Liamie Payne. Jej życie wyglądało normalnie, do czasu, gdy do szkoły przenosi się zbuntowany chłopak - Zayn Malik, który wywróci wiele spraw do góry nogami.
Katerina


" I wanna be a part of something I don't know . "
Rok temu w jej życiu zaczęły się pojawiać kłopoty, których za nadto nie miała. Straciła swoją najlepszą przyjaciółkę z dzieciństwa, która przedawkowała narkotyki. Strasznie się załamała, opóźniła się w nauce., Razem z ojcem wyruszyli do pani psycholog,która miała jej pomóc. Nie wiedziała że coś takiego może jej się wydarzyć po raz kolejny. Wypadek ojca. Nie miała po co żyć, jej ojciec był jej najlepszym przyjacielem. Wspierał ją od chwili gdy tylko jej przyjaciółka zaczęła się zmieniać. Czy wyjazd do Londynu na farmę wujka coś zmieni? Czy ktoś jej pomoże?
Mia Angella Torres


The Accident
The Accident to historia, która rozpoczyna się w pewien czerwcowy wieczór. Lucy, po trudnej rozmowie ze swoim chłopakiem, roztrzęsiona wraca do domu. Wtedy wpada pod koła rozpędzonego auta. Wypadek ten powoduje u niej poważną kontuzję, która sprawia, że dziewczyna musi chodzić na rehabilitację. Lucy będzie musiała zmierzyć się z wieloma trudnościami - ograniczoną sprawnością, problemami sercowymi, zawieraniem nieodpowiednich znajomości, ale przede wszystkim będzie musiała rozwikłać trudną zagadkę - kto był sprawcą tamtego wypadku?
Lux Luxurious


What If I'm Gone?
Zayn i Selena mieszkają w Teksasie, są cudowną parą. Brat Sel to najlepszy przyjaciel Zayna, a sama Selena jest, jak anioł. Kochają ją wszyscy, lecz co się stanie gdy pewnego dnia zniknie? A potem policja znajdzie jej martwe ciało? Za to sam Zayn zacznie dostawać dziwne prezenty od tajemniczego S?
Clauduśka Duśka


Criminal Love
Miłość króra nigdy nie powinna się zdarzyć. Selena, z gangu Cole... i Zayn, z gangu Speed. Chcą się nawzejem zabić ale nie mogą bo mają układ. W końcu przeradza się to w koledzeństwo, przyjaciół, aż w końcy... w miłość? Jak zareaguje reszta gdy się dowiedzą?
Sandiibluemartina


Impossible
Vanessa to dziewczyna o swoim charakterze, ma starszego brata Louisa który ciągle ją denerwuje i młodszą siostre Amande która też działa jej na nerwy ale zawsze się zgadzają. Ma również osobę na którą może zawsze liczyć, Barbare, jej najlepszą przyjaciółkę. Jest wrogo nastawiona do poznawania osób. Nie lubi czwórki przyjaciół swojego Brata, Nialla, Harrego, Liama i Zayna.
Sandiibluemartina


Serca bicie... Z/M
Jeden chłopak, jedna chwila, jedne spojrzenie, wystarczyło aby jej życie zmieniło się diametralnie. Obiecywała sobie, że nigdy więcej w nikim się nie zakocha, jednak miłość była od niej silniejsza. Czy popełniła błąd zakochując się w Zaynie? Jakie losy spotkają Veronicę?
Natalka-10-104


I can easily ruin your life, honey.
Lily to dziewczyna, która trafia do domu One Direction przez przypadek. Jej poprzedni dom spłonął, jednak czy to na pewno był nieszczęśliwy wypadek? Nawiedzają ją koszmary, przywidzenia, słyszy głosy. Zayn stara się pomóc jej jak tylko może, zakochując się w niej. Wkrótce One Direction zrozumie, że przyprowadzenie jej do domu było najgorszym pomysłem na świecie. A czasu nie da się cofnąć. W międzyczasie pojawia się Jamie, szybko zdobywający jej serce.
Meg♥


Pamiętnik turystki
Zycie Lilly to ciągłe przeprowadzki. Jednak teraz wraca do Londynu, do miejsca w którym już była, do szkoły której nienawidziła oraz do starych wrogów. Ta przeprowadzka jest ich ostatnią. Co czeka na nią po powrocie na stare śmieci? Czy coś się zmieniło? Czy znów będzie poniżana i wyśmiewana? A może ludzie zapomnieli już o niej? Tym razem musi być silna, ale czy da rade? Dowiesz się tego czytając to opowiadanie.
Mandarynka128


Imagination.
Wiedziała, że on będzie sprawiał problemy. Wiedział, że musi ją chronić. Chciała być szczęśliwa. Chciał jej szczęścia. Nie wiedziała dlaczego. Czuł się odpowiedzialny. Miłość. Zaufanie. Niepozałatwiane sprawy. Jedna historia.
Darcy Cook


It was only just a dream...
W życiu każdego z nas zdarzają się różne wypadki.  Jedne wywołują radość, inne smutek. Nikt nie ma na to wpływu. W tej historii jest coś, co nie powinno mieć miejsca. Nie powinno się wydarzyć. Czy ludzie z dwóch różnych światów są w stanie sobie zaufać? Dziewczyna której życie dało się we znaki. Naiwna, bez rodziny i bliskich. Skazana tylko na NIEGO. Mężczyzna, który robi wszystko, żeby tylko pomóc innym. Stróż jakich mało. Czy będzie w stanie ochronić także JĄ?
Born to be original


Dreamland
Cleo zawsze marzyła o aparacie cyfrowym, nagrywanie ludzi oraz dziwnych sytuacji od zawsze ją fascynowało. Swoje dotychczasowe przemyślenia zapisywała w pamiętniku. Teraz wszystko jest na małej karcie SD. W wieku szesnastu lat gdy rozpoczęła uczęszczać do nowej szkoły przypadkowo poznała chłopaka o ciemnej karnacji. Spotkanie nie wyszło najlepiej, ale po dwóch latach Zayn Malik syn prezesa oraz najpopularniejszy chłopak w szkole z ciałem wytatuowanym, którego każdy tatuaż oznaczenia co innego, zauważa niską brunetkę z aparatem na zębach o ślicznych zielonych oczach, które kryją się za dużymi okularami. Nie sądził, że kobieta z kamerą, która od zawsze przy nim była pomoże mu się odnaleźć nie tylko w okrutnym dla niego świecie, ale także w miłości i marzeniach.
Klaudia RR


Alone
Może się wydawać, że życie jakie posiada cała ''wielka 10'' istnieje tylko w filmach. Niestety, nie jedna osoba chciała by tak było. Ale życie jest d*iwką, lubi się pi*rdolić.
Rebellious Princess


Lucy Hale to normalna nastolatka, jednak nie zbyt popularna. Jej brat jest w paczce sławnego na cały Londyn Zayn'a Malika. Chłopak imprezuje, ściga się. Jest przeciwnością poukładanej Lucy. Gdy przyjaciółka namawia ją na imprezę w jego domu jej życie obraca się o 180stopni. Robi rzeczy, o których wcześniej nawet nie myślała. Robi wszystko, żeby zdenerwować mulata. Wykorzystuje nawet jednego z jego kumpli. Udawane związki, wypadek, choroba... co jeszcze spotka dwójkę nastolatków? Co stanie im na drodze do miłości?
Wiktoria Ktoś