Zayn

Kliknij na tytuł, aby wejść w link. Na dole strony są najnowsze blogi.

w One Direction źle się dzieje. Louis przez kłopoty i spory w zespole popada w depresję, z której spróbuje go wyciągnąć młoda psycholożka. Zayn natomiast pozna dziewczynę, która miała problemy,była gwałcona i molestowana przez własnego ojca.
Merry Niita


In Life often make a diference - w życiu często się coś zmienia
Według nie których rodzina jest najważniejsza, według mnie też ale. Właśnie nie przestawiłam się mam na imię Alex i mam 15 lat, od urodzenia mieszkam w Irlandii mam tu moją rodzinę, znajomych przyjaciół jestem jedynaczką ale zawsze chciałam mieć starszego brata który mógł by mnie chronić wiem, że to głupie. Przez jeden telefon moje życie obróciło się o 360* ale zacznę od początku. Jak dla mnie nigdy nie pasowałam do mojej rodziny zawsze byłam inna, nikt z mojej rodziny nie był do mnie podobny ani ja do nikogo, nikt nigdy mnie nie rozumiał ale za to cała rodzina mnie kochała tak to był jedyny plus. Zawsze marzyłam by pojechać do Londynu do miasta marzeń ale jeszcze tam nie byłam oprócz Londynu było jeszcze wiele takich miejsc ale o nich może potem..
xxLokixx


Blue-eyed love
Niebieskooki blondyn, jeden z członków One Direction w ramach wdzięczności postanawia nauczyć siostrę swojego kumpla z klasy grać na gitarze. Popołudniowe lekcje zamieniają się w prawdziwą miłość. Z kolei Zayn zakochuje się w przyjaciółce nowej dziewczyny Nialla. Niestety ona kocha już kogoś innego. Czy los postanowi dać im szansę?
 cieszy fejs


 In love for the first time
Ginger Cowell to szesnastoletnia buntowniczka, córka Simona Cowella (producenta muzycznego) oraz Margaret Comett-Cowell(słynnej aktorki). Dziewczyna po rozwodzie rodziców który miał miejsce 3 lata temu, zamieszkała wraz z mamą w Los Angeles. Jednak jej życie uległo ogromnej zmianie z grzecznej, miłej i pomocnej dziewczynki zmieniła się w bezuczuciową, arogancką, nieustannie pakującą się w kłopoty egoistkę. Kiedy nastolatka popadnie w niewyobrażalne kłopoty z dilerami narkotyków jej mama zdecyduje się aby dziewczyna dla własnego bezpieczeństwa spędziła wakacje u ojca którego Ginger nienawidzi i to jego obwinia o rozwód rodziców. Jakże wielka będzie więc złość dziewczyny gdy dowie się że wyrusza w trasę koncertową z zespołem One Direction który sam stworzył jej tata i jest ich obecnym menagerem.
nici


Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci
Claudia Horan to kuyznka Nialla. Po trzyletniej rozłące z chłopakiem przyjeżdża do Londyniu i mają spędzić razem dwa miesiące. Próbują nadgonić stracony czas. Jeszcze nie wie, że zdobycie sympatii chłopaków będzie tak trudne. Wszystko jest przeciwko niej. Wspiera tylko ją Niall i Liam. A pozostali? Czują do niej nienawiść. Czy role się odwrócą? Czy znajdzie miłość? Wszystkiego można dowiedzieć się czytając opowiadanie. Zapraszam.
Klaudys K


Who I am?
"Co byście zrobili gdyby wasza najlepsza przyjaciółka znienawidziła was i starłaby się zmienić wasze życie w piekło? Gdyby sprawiła, że wśród ludzi czujecie się samotni?" Anastazja przeżyła w życiu coś strasznego, a mianowicie SAMOTNOŚĆ. Po trzech latach niespodziewanie wszystko zmienia się. W jej szkole pojawia się Zayn Malik - nastolatek, który nie wie co to zasady. Dzieje się coś magicznego co sprawia, że ta dwójka zbliża się do siebie. To dopiero początek czegoś niesamowitego. Wbrew pozorom to nie kolejna historia współczesnego Romea i Julii. To opowiadanie o pokonywaniu swoich słabości.
*starlight*


Change in life but is it good 
Dziewczyna, którą zdradził chłopak wylatuje z przyjaciółkami do Londynu aby zapomnieć. Rozpoczyna nowe życie, szczęśliwe życie. Do czasu. Los zabiera niektóre osoby, a ona sama staję się wrakiem człowieka. Tylko miłość i prawdziwa przyjaźń mogą na to zaradzić. Czy nadal będzie szczęśliwa?
nieznajomaaaaaa


 Everyone have secrets
Rose i Lena, to dwie dziewiętnastoletnie dziewczyny mieszkające w Gdańsku. Sąsiadki, i najlepsze przyjaciółki. Wiodą spokojne życie. Rose skrywa przed wszystkimi tajemnicę, której częścią jest Harry Styles. Obie dziewczyny jadą na weekend majowy do Londynu, i od tamtego czasu ich w ich życiu dużo się zmienia. Tajemnice zostają rozwiązane, ale powstają także nowe. Jeżeli chcesz dowiedzieć się co przydarzy się naszym bohaterkom, to serdecznie zapraszamy!
Rose i Lena


Words will be just words till you bring them to life
Opowiadanie przedstawia życie Holly w Londynie, jej przyjaźń z One Direction, ale przede wszystkim trudy dojrzewania, dorastania w obcym mieście, uczucia temu towarzyszące, wzloty i upadki młodej osoby, która bardzo szybko musi się usamodzielnić, a przyjaciele nie zawsze są w tym pomocni.
Holly.


Jedna chwila zmieniła wszystko
19-sto letnia Liliana jest jedynaczką.Jej matka jest pracoholiczką a ojciec alkoholikiem.
Pewnego razu aby zapomnieć o szarej rzeczywistości idzie z przyjaciółką do klubu.Tam,do tańca prosi ją chłopak o czarnych jak węgiel włosach i o tęczówkach w każdym kolorze brązu.Przeżywają ze sobą jedną upojną noc,po której Lilianie zostanie pamiątka na całe życie.
Nieogranięta. ;)


Zakazany Owoc
Nancy to spokojna i cicha dziewczyna z masą talentów i pasji. Jej tata żeni się drugi raz po śmierci jej mamy. Nowa macocha ma syna który odraża ją w każdy możliwy sposób. Rodzice postanawiają wysłać ich do prywatnego domku nad jeziorem gdzie wszystko się zmienia. Nancy pokocha brata lecz ta miłość będzie bardziej zakazana niż jej się może wydawać. Zayn chcę aby "siostra" uciekła z nim jak najdalej aby mogli być ze sobą szczęśliwi. Czy Nancy da się porwać chwili miłości i opuści swojego ojca ?
KimmiiSweet


My thoughts, my heart, my soul.. It's all yours
Eva to młoda dziewczyna, która ma za sobą trudne dzieciństwo. Stawia pierwsze kroki jako stylistka i dzięki temu odnajduje przyjaciela z przeszłości, który teraz robi karierę w światowej sławy zespole. Jednak czy przyjaźń uda się odbudować po tym, co się stało 9 lat wcześniej...
Red Hoodie


Dangerous Zayn Malik
Dwie zupełnie inne osoby wchodzą na jedną drogę. Wywołuje to wiele kłótni i sprzeczek pomiędzy nimi. Dowiadują się o sobie różnych rzeczy. Oboje się nienawidzą.
Nika


All Coming Back
Kiedy przypadek sprawia, że w głowie pojawiają się obrazy sprzed kilku lat, a wspomnienia atakują serce i rozum, już nic nie może stanąć na drodze do powrotu młodzieńczych lat i wakacji, które wywróciły życie do góry nogami. Wspomnienia miłości, która na zawsze zakorzeniła się w ich sercach.
Ellie


Young, wild and stupid
 18 letnia Karolina przyjeżdża do Londynu na wakacje, konkretnie na obóz. Tam poznaje ICH One direction. Lecz jej życie zmienia się w piekło, ponieważ traci swoją rodzinę...
Carolina Horan


Now that you can't have me, you suddenly want me
 Dwie dziewczyny - siostry, na pozór zwykłe nastolatki, a w rzeczywistości - Ofiary przemocy domowej. Każdego dnia na ich ciele powstają nowe siniaki, każdego dnia chcą umrzeć, ale na ich drodze stają oni. Najpopularniejsi w całej szkole, co noc każdy z nich ma inną dziewczynę. Uważają, że mogą mieć każdą. Ale mają również drugą twarz, o której nikt nie wie. Co się stanie jak ta czwórka wejdzie sobie w drogę? Co się stanie jak w grę wejdzie zakład o dziewczyny? Czy uczucie zwycięży? Czy zakład się wypełni, a zwycięzca dostanie nagrodę? Jedno jest pewne to historia miłosna z wątkiem kryminalnym, a nawet morderstwem.
Kara359


Muzyka jest powietrzem,bez którego nie mogę oddychać
Chelsea Taylor, to dziewiętnastoletnia brytyjska piosenkarka. Jest piękna, towarzyska, inteligenta i utalentowana. Była prześladowana w wieku 10 lat, ale jej najlepsza przyjaciółka, Ruby White pomogła jej przejść przez to wszystko. Są nierozłączne.
Życie Chelsei wygląda idealnie. Dopóki pewnego dnia nie spotyka Bad Boy'a Zayn Malika i jego przyjaciół z zespołu.Co się stanie, gdy zostaną parą i pojawią się plotki, zazdrość i obsesję ludzi? Nadal będą razem? Nic nie będzie ich w stanie rozdzielić?
Astrid


Never lose hope
Kim jestem ? Nazywajcie sobie mnie jak chcecie. Przez brukowce zostałam nazwana zimną suką bez uczuć. Może tak było, nie wiem, mam w dupie opinię tych szmatławców. Chociaż gdy sobie przypomnę, to kiedyś taka nie byłam. Jednak brak zainteresowania ze strony "rodziców" i nieprzyjemne zdarzenie sprawił iż jestem tym czym jestem.
Kamila Horan


If you want me -[zakończony]
Ruby Bloom to dziewczyna, która w wieku 17 lat rozpoczyna naukę w Magic School w innym wymiarze. Jej opiekunem staje się drugoklasista. Dziewczyna ma wielką moc. Czy przeznaczenie, które było pisane Niall'owi, Ruby i Harry'emu dopełni się?
Julia Majkowska


Some thing will never change
To miał być zwykły wakacyjny wyjazd z przyjacielem. Co jednak, jeśli raj zamieni się w koszmar? Czy zaiskrzy między nią i Zaynem? Co wspólnego z tym wszystkim ma Niall? Narkotyki, nielegalne wyścigi i imprezy. Czy Patty będzie umiała dostosować się do nowych reguł?
Agnieszka xoxoxo


Weakness Fanfiction
Była zwykłą dziewczyną, szarą myszką, kujonicą z przeszłością. Kolejna przeprowadzka ściągnęła ją do Bradford. Zaczęła zawierać znajomości, poznawać nowych ludzi, a w końcu spotkała jego. Niebezpiecznego gangstera, który zmienił jej życie.
Molly Sanders


A co jeżeli popieprzona, zakazana miłość jednak istnieje
Pewnego dnia szesnastoletnia Lena znajduje stare pudło z nastoletnich lat swojej starszej siostry. W środku jest mnóstwo informacji na temat nie istniejącego już boysbandu, One Direction. Zafascynowana dziewczyna każdego dnia odkrywa coraz to nowsze informacje na temat zespołu. Pewnego dnia postanawia odnaleźć dawnych idoli swojej siostry. Gdy w końcu jej się to udaje, wpada prosto w sidła trzydziestodwuletniego Zayna w którym bezgranicznie się zakochuje. Czy zakazana miłość dorosłego mężczyzny i świeżo upieczonej licealistki przetrwa? A może zbyt duża różnica wieku przekreśli ten związek?
Jedno jest pewne - będą o nią walczyć.
Aauthoress


Bez poczucia winy, kara nie dotyka
Osiemnastoletnia Mercedes do niedawna wiodła rozrywkowe życie.Szalone imprezy,drogie gadżety i mnóstwo przyjaciół było niemalże jej codziennością.Jednak życie nie zawsze bywa takie kolorowe jak może się nam wydawać.Jednej,felernej nocy straciła wszystko.I gdy myślała,że gorzej już być nie może na jej drodze pojawił się ktoś jeszcze.Jakie zamiary wobec Mercedes ma tajemniczy nieznajomy?Czy strach do kogoś może przeobrazić się w miłość?
Aauthoress


Shelter
Dziewiętnastoletnia Fay Teasdale po napisaniu matury wyjeżdża do Londynu na wakacje do swojej siostry Lou Teasdale. Za zadanie ma opiekować się jej dwuletnią córeczką Lux, której jest chrzestną. Poznaje tam pięciu zwariowanych chłopaków Harry'ego Styles'a, Niall'a Horan'a, Louis'a Tomlinson'a, Liam'a Payne'a, Zayn'a Malik'a. Do jednego z nich nie ma optymistycznego nastawienia. Los uśmiecha się do brunetki i jednocześnie płata figle. Siostra proponuje jej wyjazd w trasę koncertową wraz z nią jej narzeczonym Tom'em, Lux, oraz chłopcami. Zgodzi się na dziesięć miesięcy podróżowania po krajach wraz z piątką pokręconych chłopaków ? Czy poradzi sobie z ciągłym dogryzaniem jednego z nich ?
Wiktoria Nowakowska


I'm not perfect, Sorry
Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądałoby wasze życie, gdybyście stracili rodziców? A największym waszym marzeniem byłby ktoś, przy kim choć na chwile moglibyście zapomnieć o zmartwieniach? Nie? To wam zazdroszczę! Moje życie to nie kolorowa bajka, wręcz przeciwnie. Moja matka zmarła przy porodzie. Przykre nieprawdaż? Miała wybór, albo swoje życie, albo moje życie. Wybrała drugą opcje, z czego osobiście nie jestem zadowolona, w pewien sposób mam do niej o to żal. A ojciec? Szkoda gadać. Nawet nie wie o moim istnieniu. Zostawił moją rodzicielkę dla innej zanim ta powiedziała mu o mnie. Wiem tylko tyle, że jest grubą szychą na rynku muzycznym i mieszka w Wielkiej Brytanii. Zastanawiacie się pewnie teraz kim ja jestem. No więc jestem Victoria, dla przyjaciół Vic. Ah zapomniała, ja nie mam przyjaciół. Kiedyś miałam Jego. Był dla mnie najważniejszy.
Mała Wariatka


Can't keep what isn't mine [Zakończony]
Nadia to zwykła nastolatka z przedmieść Londynu. Koncert na, który wybrała się z siostrą Lidką odwrócił jej życie o 180 stopni. Jak potoczą się dalsze losy bohaterki? Co stanie się po koncercie? Jak przeplotą się losy Nadii i chłopaków z One Direction? To wszystko dowiecie się czytając listy Nadii do Nieznajomego.
nice.girl


Changes [tłumaczenie]
Changes - pierwsze polskie tłumaczenie Fan Fiction o Zaynie Maliku w roli głównej - Chciałam tylko, by moje dziecko było bezpieczne,a nie mogłam mu tego zapewnić, mieszkając na ulicy. Nie miałam dokąd pójść. Moi rodzice i chłopak nie chcieli mieć ze mną nic wspólnego. Moi przyjaciele odwrócili się ode mnie. Wszystko co miałam to walizka i duży brzuch. Jedyną osobą, która może mi pomóc to mój kuzyn Liam Payne.
Yokita i Susan Coffee


W życiu potrzebna jest miłość 
Dwie historie. Dwie dziewczyny. Jedna straciła przjaciela, druga ma trudny charatker. Zespół, którego niektórzy członkowie nie przepadają za sobą... Co się stanie kiedy w grę wejdzie rywalizacja pomiędzy dwojga chłopakami, nienawiść, wspomnienia i miłość? Co się stanie kiedy wieloletnia, utracona przyjaźń może okazać się miłością? Kiedy nienawidzisz kogoś do tego stopnia że go kochasz?
Sophie Horan i Alex


Moja historia z One Direction
Olga Bartela żyje spokojnie w Warszawie, gdy pewnego dnia do jej drzwi puka Zayn Malik i Niall Horan. Dziewczyna została nieświadomie zgłoszona do konkursu. W wyniku przebiegu wypadków jedzie z One Direction do Londynu, gdzie będzie pracować dla nich jako rysownik. Zakochuje się z wzajemnością w Zaynie i wszystko wydaje się iść w dobrym kierunku, do czasu. Ktoś pragnie zniszczyć Olgę. Kto pragnie zaszkodzić dziewczynie? Jak skończy się ta historia?
Lian Payncher


Imaginy - Zayn Malik
Jeżeli lubisz niespotykane i oryginalne imaginy, ta strona jest właśnie dla Ciebie. Blog poświęcony w zupełności Zaynowi. Różnorakie historie, począwszy od romantycznej miłości na dramacie kończąc. Lubię pisać - historie są od początku do końca moimi pomysłami.
Invisible


Lost in dreams
Przypadkowe spotkanie, jedno spojrzenie w oczy, a życie jakby zmieniło bieg. Wszystko staje się takie proste. Każda chwila z tą osobą daje Ci możliwość zapomnienia o normalnym życiu. Zastanawiasz się jak żyłaś wcześniej... bez jego dotyku, uśmiechu, pocałunków. Mimo, że dzieli ich tak dużo, łączy jeszcze więcej. Ale czy przezwyciężą wszystkie przeciwności losu? Czy poradzą sobie ze wszystkimi problemami? Czy te dwa słowa, które znaczą bardzo dużo, zostały wypowiedziane tylko dla zabawy, bez żadnego znaczenia, czy może na odwrót?
Last Smile


London love-fanfiction
Popularność, pieniądze, sława, przypadkowy seks...dla Alex Styles to normalka , codzienność. Wszystko wydaje się być tak idealne...ale co będzie , kiedy jej zapracowany i rzadko bywający w domu ojciec-prawnik , dowie się o jej nocnych eskapadach do klubów? Czekają ją wakacje...a raczej przymusowy wyjazd z rodzinnego i słonecznego Los Angeles , do pochmurnego i nudnego Londynu.Niby nic.Dla Alex to drobnostka. Ale co będzie , kiedy jednym z jej nowych współlokatorów , okaże się chłopak z którym dziewczyna spędziła swój pierwszy raz? Jak myślicie , czy będą to łatwe wakacje? Czy może przeprawa przez kłamstwo , ukrywanie prawdy i ból , spowodowany zazdrością?
Aylin ♥


Mysterious
Samotna dziewczyna, bez nikogo na świecie. Samolubny i rządzicielski gangster. Czy dadzą sobie szanse i zaufają tym co ich połączyło? Czy dla Alex, Zayn się zmieni? A co z Harrym?
Kisielowa


Whopper
Czy byłbyś w stanie zrobić wszystko, aby spełnić swoje marzenia? Poświęcić się, aby w końcu móc wziąć życie we własne ręce? Jej głównym celem okazała się przyszłość, jaką pragnęła wieść. Jego mieć święty spokój i alibi na każdy wybryk. Spotkali się zupełnie nieprzypadkowo. Każdy ruch, który wykonywali był starannie zaplanowany, a oni nie mieli nic do gadania. Stali się marionetkami w rękach innych ludzi. Zgodzili się, bo wiedzieli, że nie mają innego wyjścia. Determinacja doprowadziła ich do punktu, z którego nie ma odwrotu.
Vesper


Ignorance is your new best friend
Shae była zwykłą nastolatką. Chodziła do szkoły, imprezowała, raniła chłopięce serca. Do czasu... Dwa lata wcześniej jej ojciec, policjant, zamknął w więzieniu osiemnastoletniego Zayna Malika. Kiedy w końcu opuścił malutką celę, w jego głowie znajdował się plan doskonały. Plan zemsty. Zayn wiedział, że czułym punktem policjanta Richarda będzie jego osiemnastoletnia córka. Z pomocą swojego zaufanego przyjaciela, Liama Payne`a, porwał młodą Shaę, nie do końca wiedząc ile będzie ją więził. Na pannę Rosen czekać będzie wiele, niekoniecznie miłych, atrakcji ze strony Malika.
C.M.


Turn back time
Osiemnastoletnia dziewczyna , która nigdy nie miała łatwo . Kiedy miała szesnaście lat spowodowała wypadek , w którym straciła osoby na których jej zależało. Od tamtego czasu mieszkała z ciotką , ale gdy ukończyła pełnoletność wróciła do rodzinnego domu w Bradford. Kiedyś pełna energii dziewczyna , dziś zamknięta w sobie nastolatka . Jedyną osobą do której miała zaufania była przyjaciółka Jesy . W momencie, gdy poznaje JEGO jej życie zmienia się o 180 stopni.
Victoria Vins


Paradise [zakończony]
Ona- dziewczyna z masą niechcianych wspomnień. Oziębła matka, brak przyjaciół, niska samoocena-to wszystko ją przytłacza.A potem pojawił się ON. To dla NIEGO się zmieniła. To dla NIEGO zrobiłaby wszystko. To miłość do NIEGO powolutku ją wyniszcza.
Birden


I promise that, I will remember.
Zaczynało coraz bardziej padać, deszcz powoli moczył jej długie ciemno-brązowe włosy. Robiło się coraz ciemniej a ona nadal szła w obranym wcześniej kierunku. Lubiła tą ciszę, która była przerywana jej cichutkimi korkami. Samochody mijały ją, czuła na sobie światła mijających ją pojazdów. Usłyszała kolejno nadjeżdżający samochód, pojazd zaczą powoli zwalniać, aż wreszcie się zatrzymał przy nastolatce. Uśmiechnęła się pod nosem i spojrzała na biały samochód. Powoli od strony pasażera zaczęła się uchylać przyciemniana szyba, z samochodu wyjrzał mulat o brązowych włosach z blond pasemkiem postawionych do góry. Spojrzał na drobną dziewczynę swoimi czekoladowymi oczami. Posłał jej uroczy uśmiech, który dziewczyna od razu odwzajemniła. - Podwieźć cię ? -zapytał posyłając jej kolejny uśmiech. - Czemu nie.
Muurder MuurdercookieHorrific
Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie powinnam się w nim zakochać . Że nie powinno dojść do pierwszego spotkania .Ale gdyby ktoś teraz się mnie zapytał czy żałuję tych wszystkich pocałunków, szczerych wyznań czy wspólnie spędzonych nocy, odpowiedziałabym' Żałuję , tak żałuję, ale tego że to nie zdarzyło się wcześniej!'
Ola Panek


Your eyes are frozen
Harrry i Louis to nie do końca normalna, ustatkowana para. Używki, kłótnie, złe towarzystwo, przemoc.. z czasem doprowadzają do konfliktu z prawem i Styles musi ponieść konsekwencje swojego wybuchowego charakteru. Trafia do ośrodka psychiatrycznego, w którym musi pomagać jako pielęgniarz-wolontariusz. Nie podoba mu się to, nie znosi pomagać, bezinteresownie, w dodatku chorym. W chwili kiedy widzi po raz pierwszy jego puste, zimne oczy... wszystko się zmienia.
neon light


Hope
On. Boi się zawalczyć o to co kocha. Oni. Robią co mogą i co chcą i co kochają. Charlotte Bella Evans Zayn Malik One Direction  I inni. Hope to nadzieja, nadzieja na co?
Real_Charlotte


Dangerous
Kiedy spotkałam Go pierwszy raz nie wiedziałam, że tak się to wszystko potoczy. Zupełnie pozbawił mnie równowagi ciała i duszy. Ograbił mnie z racjonalnego myślenia, jak i z dotychczasowego życia. Kiedy On pojawiał się i znikał, ja doszukiwałam się sensu takowego jego zachowania.
Bambi


Magic is real
One Direction. Pozornie wydają się normalnymi ludźmi. Ale czy aby na pewno? Nie. Ci oto chłopcy są łowcami czarownic. Ale co się stanie, gdy jeden z nich pozna uroczą dziewczynę, która jest czarownicą? Co zrobi gdy dowie się o jej sekrecie? Jak zareaguje reszta grupy? A co z jej wrogiem?? Czy ta miłość przetrwa?
Panna Horan, Wiktoria Kosiorowska


Mysterious
Alex - młoda dziewczyna, bez nikogo na świecie. Harry - bieznesman, z nieciekawą przeszłością. Czy połączy ich coś więcej niż praca? Możliwe że w miłości przeszkodzi im Zayn. To w nim zakocha się Alex. Ale jak potoczy sie ten związek? Dla Alex zaufanie jest ciężką sprawą.


Irresistible
Wielki gang One Direction ściga się po opuszczonych ulicach Londynu pewnego razu pod nieuwagę uszkadzają samochód Lilly Zayn automatyczne zabiera do siebie. jak potoczy się ich miłość ? czy samochód będzie ważniejszy od Lilly?


Electric Green [tłumaczenie]
Hybrydowy kot imieniem Harry rozpoczyna swoje życie z Zaynem i jego rodziną.
Zuzia


The Unwanted Soundtrack [os, tłumaczenie]
Zayn nie może znieść ciągłego chrapania Harry’ego.
Zuzia


Still Into You [os, tłumaczenie]
Po takim czasie, Zayn nadal szaleje za Harry’m.
Zuzia


Don't try to make me stay
April Kenth to młoda dziewczyna, która od dawna planuje przeprowadzkę do Londynu. Skończyła z imprezami, alkoholem i chłopakami na rzecz Uniwersytetu, o którym od dawna marzy. Zayn Malik to dwudziestoparolatek, mający sieć hoteli na całą Anglię. Przez ostatnie lata zajmował się tyko pracą, a teraz chce odpocząć, dlatego wraca do swojego rodzinnego miasta - Cardiff - by spędzić wakacje z dawnymi przyjaciółmi.
Delice


Change your life while you can
18-letnia Aria Hastings zakochana w swoim dawnym przyjacielu Zaynie Maliku. Do niedawna mieszkała w Polsce, lecz jedno wydarzenie zmieniło wszystko, w Londynie chciała zacząć wszystko od nowa. Poznała tam Harrego Stylesa i spotkała przyjaciela z dawnych lat do którego nadal żywi silne uczucie. Dziewczyna zakochuje się także w Hazzrze. Pewnego dnia do jej drzwi puka policja, to od czego chciała uciec powróciło.
Kadryl123


Perrie Edwards - prostytutka, skrywająca w sobie wiele tajemnic z przeszłości. Zayn Malik - jest pod ciągłą presją ojca. Pomocny miły, lecz zamknięty w sobie chłopak. Poznają się na zwyczajnej imprezie. On od razu wiedział, że owa dziewczyna, gdyby nie ta praca byłaby świetną osobą. 
Pickle


On The Dark Side
Pewnego dnia Sophie - spokojna i wrażliwa dziewczyna zostaje porwana przez jeden z najbardziej niebezpiecznych brytyjskich gangów. Nie ma pojęcia, że stoi za tym tajemnica, którą ukrywali przed nią rodzice. Czy dziewczyna poradzi sobie z nowym życiem?
Vanessa W.


My story
Nicole jest "szczęśliwą" nastolatką.. Ma przyjaciół najlepszych pod słońcem, ma dwójkę rodzeństwa , którzy ją chronią przed wszystkim.. Brakuję jej tylko miłości. Miłości od swojego byłego chłopaka, o którym nie może zapomnieć.Co się stanie gdy Nicole i jej rodzeństwo przeprowadzą się do ojca który jest managerem One Direction?
Szukając szczęścia


Light
Smętne dzwony biły w moją pierś, płakałam stojąc nad grobem dzień w dzień. "To on ją zabił"- mówili.- "To Zayn Malik" Nie obchodziło mnie kto. Jej nie ma. Nie ma mojej Megan. "Nie jesteś mordercą"- szepnęłam roztrzęsiona. Zbliżył się o krok, rozsiewając wokół siebie woń cynamonu. Pochylił się, a jego oddech drażnił moją skórę. "Skąd ta pewność?"
Birden


Życie jest śmiałą przygodą albo niczym. [zakończony]
Siedmiu śmiałków wyrusza na niebezpieczną wyprawą mającą na celu odzyskanie Kamienia Pokoju. Znajdują się na najgroźniejszej wyspie świata, gdzie pozostawieni bez środków do przeżycia muszą stawić czoło przeciwnościom losu i muszą odkryć, że zwycięstwo jest w ich rękach.
Earnest


"Nigdy nie żyj w obawie przed śmiercią" - Zayn Malik
Olivia jest motocrossistką, przez to mieszka z przyjaciółkami w Londynie. Pewnego razu idą do klubu, gdzie zaczyna tańczyć z przystojnym nieznajomym. Następnego dnia jest casting do teledysku One Direction. Okazuje się, że chłopak z którym tańczyła poprzedniego dnia w klubie to Zayn Malik.
Oliwia Sweet


Die Young
Z natury spokojna dziewczyna Katherine wybiera się z młodszą siostrą, którą zbytnio nie lubi na plażę. Spotyka pięciu chłopaków, który jeden z nich upatrzył sobie Cat na następną zdobycz. Dziewczyna napaja do niego uczuciem, ale on? Chce ją tylko zaliczyć.
Crazy Mofos


Love Is Stronger Than Anything
Samolubny Harry poznaje chorego psychicznie Zayna. Między chłopakami rodzi się niezwykła więź. Zayn stara się pokazać mu świat jego oczami, a dawny Harry znika bez śladu. Gdy ich przyjaźń zaczyna przeradzać się w coś więcej, Zayn trafia do ośrodka psychiatrycznego, z nakazu sądu. Załamany Harry stara się odnaleźć przyjaciela. Za sprawą bójki, musi pracować w tym samym ośrodku, w którym jest Zayn. Okazuje się, że Zayn przestał mówić i nie pamięta niczego sprzed pobytu w ośrodku. Harry podejmuje desperacką próbę przywrócenia mu wspomnień.
Wiktoria Talik


Życie to miłość, miłość to ból, ból to życie
Claudia Stan, Sophie Black i One Direction. Przyjaciele na zawsze i od zawsze. Są dla siebie jak rodzeństwo. Każdy z nich skrywa choć jeden sekret. Kto by pomyślał, że ta siódemka przyjaciół, wiodąca na pozór pieskie życie, po jednym telefonie zamienia się w najpotężniejszy gang w Londynie. Miłość. Ból. Życie. Czy ich przyjaźń przetrwa każdą sprzeczność losu? Czy uda im się znaleźć to co chcą? Jak skończy się ta historia?
So phiee


Forever and Always.
Zayn to nietypowa osoba. Na pewno nie należy do grzecznych chłopców. Jego skórę zdobią tatuaże. Z każdym z nich związana jest jakaś historia. Przybywa do nowej szkoły, już pierwszego dnia robi furorę wśród płci pięknej. Molly to dziewczyna która zawsze miała pod górkę. Straciła przyjaciół, wszyscy się od niej odwrócili. Jest wyśmiewana i dręczona, przez co próbuje popełnić samobójstwo. Rodzina ją nakrywa i wysyła do szpitala psychiatrycznego. Tych dwoje coś połączy, jednak najpierw będą musieli przejść długą drogę. Na ich trasie staną ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli wszystko popsuć.
London Baby xx


I was here
"Jack’a już nie było, ale za to w drzwiach prowadzących do ogromnego pokoju dziennego pojawił się ktoś zupełnie inny. Harry. Harry Styles. Brunet o niezwykle zielonych oczach. O włosach tak kręconych i ułożonych, iż każda kobieta chciałaby chociaż na chwilę zanurzyć w nich swoje dłonie. Jednym słowem najbardziej pożądany nastolatek i mężczyzna na świecie. Uniósł kąciki ust do góry obnażając przy tym swoje białe zęby w uśmiechu. Po chwili był już przy Julii i zamknął jej drobne ciało w stalowym uścisku, a ona schowała twarz w zagłębieniu między jego szyją, a ramieniem."
I was here


Miłość to jedyny sens tego szalonego snu w jakim jesteśmy uwięzieni
Życie nie lubi nas rozpieszczać. Jest jak pole bitwy. Jak walka, która na każdym kroku sprawdza naszą wytrzymałość i umiejętności, czekając tylko na jeden, chociażby malutki błąd z naszej strony. Na to cholerne potknięcie się, które sprawi, że wszystkie nasze wcześniejsze starania diabli wezmą, pozostawiając nas z niczym. Siedemnastoletnia Darcy doświadczyła tego na własnej skórze. Śmierć rodziców, kłamstwa brata i brudy z przeszłości, które na nowo zasieją chaos w jej, w miarę poukładanym, życiu. Kim jest tajemniczy Zayn Malik? Czego od niej oczekuje? I jak powinna rozumieć słowa "Jesteś kartą przetargową na to, co mi kiedyś zabrano"?
нσρє♥


Naucz się doceniać to co masz, zanim czas zmusi cię do docenienia tego co miałeś
Nadina Mazur to zwykła nastolatka pochodząca z Polski. Na osiemnaste urodziny wraz z przyjaciółką dostaje poprzez składkę ich rodziców dom w Londynie. Niedługo po tym rodzice dziewczyny giną w wypadku samochodowym. Mimo wszystko postanawia wyjechać z kraju. W Polsce zostawia swojego starszego brata, który nie chciał jechać razem z nimi. Chłopaków z 1D poznaje poprzez pójście na ich koncert. Tak oto zaczyna się piękna przyjaźń, a może nawet miłość? Kto wie. Pożądanie, czułość, dobroć, miłość, a może jednak wszystko się zepsuje? Tak jest w showbiznesie. Nie wiesz czy możesz napić się łyka wody, aby twoje zdjęcia nie znalazły się w gazecie.
Zawsze Jednokierunkowa


Something that started always ends ♫
Bonnie jest szaloną, pomysłową dziewczyną. Najlepsza przyjaciółka Louisa Tomlinsona, mieszka z nim i resztą 1D. Kiedyś przez rok spotykała się z chłopakami od razu po X-Factorze, ale kontakty się urwały. Jednak przed tym Bonnie była z Zaynem. Kiedy zamieszkała z chłopakami na powrót zaczęło między nimi iskrzyć. Czy im się uda?
Oliwia Lawreszuk


One Month With One Direction
Piszę o dziewczynie, która poznaje One Direction dzięki ślubie jej wujka z mamą Liama. Carly mieszka przez miesiąc z chłopakami z 1D (stąd też wzięła się nazwa bloga). Mieszkając z nimi, nie może się nudzić..Dowiaduje się o fałszywym związku Zayna z Perrie. Dziewczyna Zakochuje się w Zaynie. Czy chłopak odwzajemnia jej uczucia? Czy różnica wieku i zdoła ich rozdzielić? Co się stanie jeśli Zayn wyjedzie z Polski i będzie musiał wziąść ślub z Perrie? Czy Malik będzie walczył o uczucia Carly? -Tego wszystkiego przekonacie się czytając mojego bloga!
Sandi Pandi


A little sensitivity
Przeprowadzka, chodzenie do szkoły ,nie na widzenie się ,odkrywanie prawdy , zakochanie się , zazdrość Czytajcie a dowiecie się co się stanie z bohaterami tego opowiadania. Zapraszam
Klaudia RR


Jutra także będziesz dla mnie najważniejszy
Miałam wszystko. Rodzinę, przyjaciół, chłopaka. To było cudowne. Życie idealne..do czasu. Rodzice się rozwiedli i każde poszło w swoją stronę. Śmieszne.. zapomnieli, że mają dziecko. Przyjaciele gdzieś zniknęli gdy najbardziej ich potrzebowałam. Ale zawsze był on. Nigdy o mnie nie zapominał, nie znikał. Był wtedy gdy go potrzebowałam. Do czasu.. Jednego dnia straciłam wszystko. Bo on był moim wszystkim. Kiedyś trzeba iść do przodu tak? Jakoś mi się udało. Szczęśliwa może i nie byłam. Ale kto w mojej sytuacji potrafiłby być? Jednakże żyłam sobie jakoś w tym swoim świecie nikomu nie zawadzając. Szkoła, dom, nauka, klub. No ale czego więcej wymagać od przeciętnej nastolatki? Wszystko było tak idealnie poukładane aż pojawił się on.
wyczujbit


Who's gonna run this town tonight?
Dwa gangi. Dwie osoby. Jedno uczucie. Ona, dziewczyna będąca na pozór aniołem. Ale pozory przecież mylą. On, chłopak znający i kochający w niej aniołka. Czy pokocha także jej drugą stronę? Czy kiedykolwiek będą zdolni pokochać wroga? Podobno miłość jest ślepa....
Zanny


Indestructible
Gwen Gray, jest normalną nastolatką, uważaną za wariatkę. Jej matka, pomimo częstych wizyt u psychiatry, wysyła dziewczynę do szkoły dla specjalnych uczniów. Gwen z towarzystwem małego chłopca, który zmarł w wojnę sprzed kilkuset lat, wywraca życie szkolne do góry nogami, przybywając do niej. Wreszcie poznaje ludzi - takich jak ona. Ludzie z zewnątrz uważają ich za wariatów - oni sami, za ludzi wyjątkowych. Gwen ma przed sobą wiele przeszkód i problemów ze swoim darem a także wciąga ją miłosny wir, zakochując się w nieodpowiednim chłopaku, tajemniczym, mrocznym Zaynie który wyraźnie jej nienawidzi, olewając chłopaka, który się do niej zaleca.
Avalon.


Nasze życie składa się z serii chwil, pozwólmy im odejść.
"Mogłabym wkleić tutaj wyklepaną formułkę, ale po co... Nie wiem jak zachęcić do przeczytania swojej historii. Mam mówić, że jest pisana sercem? Ale po co, to chyba logiczne, jeśli piszę o sobie. Mam mówić, że występują w niej wielcy One Direction? Ale po co, skoro wszędzie ich na pęczki? Mam kłamać, że każdemu się spodoba? Ale po co, gdyż nie wszystkich interesuje los dziewiętnastoletniej idiotki i jej genialnych przyjaciółek, które wtryniają się wszystkim w ich światy? No właśnie... Te dwa światy, zmieniające Zayna, pozostawiające mnie bezbarwną. Miłość powinna przetrwać wszystko, ale czy to miłość? Wierzę w nas całym sercem, jednak pamiętam o jednej, prostej zasadzie... Miłość nie zawsze prowadzi do namiętności... Co będzie się działo te miliardy kilometrów od Londynu, my trzy, zamknięte w jednej rezydencji z piątką chłopaków? Prawda jest taka, że ja... że ja się boję... Jednak jak sobie posłałam tak się wyśpię... Życzcie mi powodzenia... Gwen"
unfaithful


Smile for my
Czy najlepszym wyjściem był wyjazd do Londynu... nowy rozdział w życiu Leni i jej rodziców... wszystko tak miało wyglądać ale zawsze jest jakieś ale kiedy jest wszystko ok zawsze musi iść po nie naszej myśli... ludzie zapominają o osobach na których tak strasznie zależało ale nie zawsze... w sercu coś zostaje...? co sie stanie...? jak potoczy sie ich los...? NOWY ROZDZIAŁ NOWE ŻYCIE NOWI ZNAJOMI I PRZYJACIELE czy i kiedy będzie wszystko ok ? " zawsze po burzy musi wyjść słońce zawsze choć jest ciężko ..."
Ewe lka


Temperamenty
Bezpośredni i arogancki.W środku czuły i miły. Nieśmiała i poważna. Wzorowa uczennica.Co się stanie gdy się spotkają? Kate i Zayn Historia Której się nie spodziewaliście!
Kochaj-marzenia-1D


My story
Młoda, inteligentna dziewczyna jedzie na wakacje do swojego kuzyna. Wszystko jest super, poza jednym szczegółem. Zayn przyjaciel kuzyna, z którym mieszka i 1/5 jego zespołu. Nijaka nie może się dogadać z tym chłopakiem. Po wielu kłótniach wszyscy tracą nadzieje, ze tą dwójkę można jakoś pogodzić, jednak siostra chłopaka wpada na genialny pomysł. Jak potoczą się ich losy? Czy znajdą. wspólny język? Bardzo serdecznie zapraszam, aby się tego dowiedzieć, Saga.
Saga


Co zrobiłabyś gdybyś była zmuszona do zamieszkania z chłopakiem, dla którego kiedyś bylaś w stanie zrobić wszystko, ale teraz go nienawidzisz? Co zrobiłabyś, gdyby okazało się że jego przeszłość nie należy do najprzyjemniejszych?  Ellie znajduje się w takiej sytuacji. Do tego jeszcze dochodzą problemy z ojcem któremu po latach przypomniało się że ma córkę. Jak dziewczyna się zachowa, kiedy poczuje, że dawne uczucie się odradza? Czy będzie w stanie zrezygnować z uczucia dla własnego bezpieczeństwa? Jakie są prawdziwe intencje ojca Ellie? Czy dziewczyna poradzi sobie z własnym życiem? 
A.Styles


Wystarczy jedno zdarzenie, aby wszystko legło w gruzach. Nagle tracisz dom, rodzinę, przyjaciół i poczucie bezpieczeństwa. A to właśnie w najbliższych powinno znaleźć się oparcie. Nie zawsze tak jest. W moim przypadku było inaczej. Zanim się zorientowałam, uzależniłam się od narkotyków, wylądowałam na ulicy. Codzienne imprezy pochłonęły mnie całą. Alkohol, używki to wszystko zagłuszało skutecznie problemy. Te życie mi się podobało. Zero zobowiązań, obowiązków. Żyjesz dla zabawy.  Miłość, Ból, Strach, Rozpacz, Niebezpieczeństwo, Pragnienia, Przemoc, Sojusze, Śmierć. 
Diana


Zraniona dziewczyna. Uciekająca od przeszłości. Żyjąca nadzieją na lepsze jutro. Postanawia wyjechać. Rodzice wszystko jej opłacili,byle tylko zniknęła. Kiedyś ją kochali. Teraz kochają....pieniądze. Poznaje prawdziwych przyjaciół,swoich idoli...i piątkę chłopaków całkowicie różniących się od niej. A jednak. Zayn'a i Caroline coś do siebie przyciągała. Powraca niechciane uczucie. Miłość.
Caroline


Co zrobisz, gdy przyjdzie Ci wyruszyć w trasę koncertową z piątką... Głośnych... Nieogarniętych... Zdemoralizowanych... Lecz jednak przede wszystkim głośnych... ...chłopaków z One Direction? Jak poradzą sobie z tym ich szalone towarzyszki w tej iście piekielnej trasie? I komu uda się przeżyć huragan ludzkiego idiotyzmu podczas 131 koncertów na całym świecie?
Fay


Only You
Siedemnastoletnia Lilith ma idealne życie. Bogatych i kochających rodziców; troskliwego brata; wkurzającą, młodszą siostrę i ukochanego chłopaka.Co jednak stanie się z idealnym życiem dziewczyny, gdy dwoje z nich zawiodą? W jakie problemy wpadnie Lilith? Akcja, Romans, Śmierć, Tęsknota. Wszystko to znajdziesz tutaj. Zapraszam do czytania!
Lacri kaT


Z innej bajki
Do Los Angeles przyjeżdża 16 letnia Wiktoria. Ma ona spędzić swe wakacje z ojcem, który opuścił ją gdy ta była mała. Dziewczyna jest wrogo nastawiona do mieszkania w LA. Wkrótce te dwa miesiące zostają urozmaicone dzięki wysokiemu niebieskookiemu chłopakowi i jego 4 przyjaciół. Te wakacje z pewnością będą niezapomniane, ale czy Wiktoria będzie z nich zadowolona ? Czy jej życie się odmieni ? Czy zdoła wybaczyć kłamstwo ?
Ania Długosz


Give me a chance
Ona szuka miłości i zrozumienia. On, ukrywa swoje uczucia i mimo, że to łamie mu serce wciąż się o nią troszczy. Czy wybierze prawdziwe szczęście u boku chłopaka, który okazuje się zagrożeniem?
sandruszeek


dangerous love story
One - wredne, uparte, twarde. Żyją z kradzieży. Obie miały trudne dzieciństwo. Oni - postrach londyńskich ulic. Biją, zabijają i kradną. Kiedy chcą, potrafią być czuli i opiekuńczy. Poznają się w nietypowych okolicznościach. Miłość czy nienawiść? Poznaj historię Jess, Emily, Harrego i Zayna.
Jessica Styles


Revolt
Caroline jest posłuszną i dobrze wychowaną córką, pewnego dnia poznaje chłopaka, który postanawia to zmienić. Jednak nie wszystko jest takie proste - mają wspólnego znajomego.
JustaaS


My love story? Or broken heart story
Niektóre kłótnie mogą przerodzić się w coś więcej niż "ciche dni". Takie właśnie kłótnie doprowadziły Zayna i Hope do tej sytuacji, w której się znajdują. Prawda o śmierci przyjaciółki dziewczyny, którą wyznał jej chłopak wstrząsnął ją bardzo mocno. Przyjaciel a może ktoś więcej? Nie, przecież ona ma chłopaka. Chłopaka, z którym jest, ale czy chce być? Oto jest pytanie, nad którym brunetka mocno się zastanawia. A może jednak nie? Może dziewczyna po prostu zapomina o tym wszystkim i daje się ponieć emocją i chwilą? To naprawdę nie jest takie proste jakby się wydawało, ale czas pokaże ;) Hope i Zayn. Zayn i Hope. Przyjaciele, kochankowie czy może para?
Księżniczka Swojego Życia & Vicky


Moon Diamonds
Faith a dokładnie, Rosemarie Richelieu to jedna z najbogatszych ludzi w Wielkiej Brytanii. Dziewczyna niemająca skrupułów, mieszka w Londynie wraz ze swoją rodziną i przyjaciółmi. Jej wpływowa matka ma wszędzie znajomości ze względu na swój zawód, pracuje w modeście i zajmuje się karierą jednego z najsławniejszych zespołów na całym świecie - One Direction. Ze względu na swoją pracę jej rodzicielka bardzo rzadko bywa w domu. Faith to wykorzystuje. Pieniądze, seks, papierosy, marihuana, imprezy czy to za mocno uderzyło dziewczynie do głowy?
Rouzie Pegasus


Little Things
Główną bohaterką jest siedemnastoletnia Victoria, która uciekła ze swojego ojczystego kraju do stolicy Wielkiej Brytanii. Jako młoda dziewczyna miała bardzo dużo problemów. Czy przeprowadzka zmieni jej życie na dobre? Co do niego wniesie najpopularniejszy boysband - One Direction ?
Caroline & Katy


Love is passing away and the pain remains. 
Dwie dziewczyny, dwóch chłopaków. Wakacje, pomoc w hotelu, morze. Czy wyniknie z tego coś dobrego? Czy wyjazd na studia tego nie zniszczy? Jak ułożą się ich losy? Czy napotkają na swojej drodze jakieś niespodzianki?
Lena Styles


Nobody Compares To You
Najgorzej jest, gdy zakochujesz się, jesteście razem, a po pewnym czasie ta osoba odchodzi. Nie ważne, czy umrze, czy może po prostu nie będzie tego czuć. Zawsze boli tak samo. Czwórka przyjaciół doświadczyła tego na własnej skórze. Wszystko komplikuje się jeszcze bardziej, gdy przyjaźń zamienia się w zasadę "ja kocham Ciebie, ty kochasz jego, a on kocha jeszcze kogoś innego". Powiesz, że to wszystko nie ma sensu, ale może jednak dasz szansę trójce przyjaciół, którzy muszą przechodzić piekło. Może odnajdziesz w tej historii promyk nadziei? Może życie któregoś chłopaków zmieni się chociaż trochę na lepsze?
Echo.


Beautiful Life 1D
Morderstwo z przed kilkunastu lat,wciąż obciąża Ją. Zostaje sama. Wychowuje się w domu dziecka. Któregoś dnia podczas imprezy, zostaje zdradzona przez swojego najlepszego przyjaciela. Dochodzi do poważnego wypadku.Ona zamknięta w tym samochodzie, bliska śmierci, gdyby nie jego głos byłaby już po drugiej stronie.
Joanna Dąbrowska


Coś na kolorowo - One Direction
Nowi sąsiedzi, nowe znajomości i problemy. Arianna ma nowych sąsiadów, chłopaków z One Direction. Jej najlepszą przyjaciółką jest Laurel. W tym czasie poznają kolejną osobę Honey. Ta trójka dziewczyn lubi, a wręcz uwielbia kolory, lecz każda ma jakiś problem. Ari na początku nie polubiła Zayn'a ale z czasem to się zmieni, tak samo z reszta dziewczyn, co będzie dalej?
Laurel Strick


Ognisty Temperament
On - arogancki, niebezpieczny gangster . Ona - krucha, wstydliwa, samotna, bojąca się wydobyć z siebie chociaż jedno słowo . Życie jej nie rozpieszcza, bo to chyba nic dobrego gdy w życiu masz ojca kata bez skrupułów . Prawda ? Na jej ciele codziennie powstają nowe siniaki, które kiedyś znikną, lecz co się stanie gdy jej ojciec posunie się do czegoś gorszego takiego jak GWAŁT ?!
Sandra Pająk


Unexpected
Miasteczko Evesham w południowo-wschodniej Anglii od wieków kryje w sobie tajemnice, a mieszkańcy niedalekich terenów, omijają je szerokim łukiem, uważając za nawiedzone. Pewnego dnia przybywa tam Faith Devoux wraz z matką, chcąc zacząć nowe życie po odejściu ojca dziewczyny. Zamieszkują stary dom, w którym niegdyś żyła Geraldine Devoux, babka siedemnastolatki, która przed wieloma latami w wyniku niespodziewanych okoliczności, wyjechała z rodzinnej Francji do Wielkiej Brytanii. Obie Angielki nie są świadome tego, co je czeka w nowym miejscu. Zwłaszcza, że okolica przepełniona jest nadprzyrodzonymi stworzeniami - wampirami, wilkołakami i innymi. Jednak co się stanie, gdy Faith zakocha się w jednym z nich i odkryje rodzinną tajemnicę?
dissentire


Faith, hope, love...
Nazywam się Maddie, jestem tancerką i to nawet dobrą, już czwarty raz zostałam mistrzynią świata więc wszyscy znajomi myślą, że mam wszystko, wszystko co chcę i czego zapragnę. Jestem z bardzo bogatej rodziny dlatego właśnie większość tak to widzi... Ale zaraz, rodziny? Nie, rodziny już nie mam... Chłopaka zostawiłam po tym, jak chciał mnie... zgwałcić, to było straszne, ale cóż pozbierałam się i żyję dalej. Na świecie została mi już tylko moja najlepsza przyjaciółka Chloe i brat... Brat, który nie dość, że mnie nie zna, to najpewniej nawet nie wie o moim istnieniu, do czasu...
Tynka


Ostatnie Spojrzenie
Uciec przed przeszłością nie jest łatwo. Szczególnie, jeśli kryjemy w niej wiele mrocznych sekretów. Teraz, gdy wszystko zaczęło się układać, a, Melanie, odzyskała swoje dawne, piękne życie, tajemnice przeszłości wracają. Czy poradzi sobie z problemami, które na nią czekają? Czy może jednak się podda?
plotkara


Kochaj sercem nie oczami
Kolejna kreska. Kolejny raz sprawiam sobie ból. Kolejna kropla krwi obija się o ziemie. Żyletka po raz kolejny dotyka mojego już pokaleczonego nadgarstka. Kolejny raz w moich oczach pojawiają się łzy, kolejny raz pozwalam im wypłynąć. Kolejny raz moje serce krwawi, kolejny raz cierpię. Dlaczego oni mnie tak traktują? Co ja im takiego zrobiłam? Ciągle mnie wyśmiewają. Przez nich moja psychika cierpi. Nie daję już sobie z tym rady. Mam dość tego pieprzonego życia. Dlaczego nie mogę być normalna? Dlaczego nie mogę być taka jak inne dziewczyny? Ładne, chude, fajne, lubiane.. Jestem inna, staram się akceptować swoje ciało jednak coraz mniej mi to wychodzi. Dodatkowo jestem gnębiona przez większość osób z mojej szkoły. A to tylko dlatego, że nie posiadam figury modelki bądź twarzy za milion dolarów. Powiedzmy sobie szczerze: Jeżeli niej jesteś ładny jest nikim.. Kolejna kreska.. Kolejna kropla krwi..
Marta K.


Loud silence
Ona - spokojna, szara myszka, dobrze się uczy, nie wchodzi nikomu w drogę. On - buntowniczy chłopak, nie liczy się z zasadami jak i z innymi ludźmi. Niespodziewanie ich drogi krzyżują się. Połączy ich nienawiść czy miłość? Czy tak dwie różne osobowości mogą znaleźć wspólny język. Kto kogo skieruje na drogę dobra lub na drogę zła? Tego dowiecie się czytając bloga.
Dimitri


Lepiej umrzeć od razu, niż całe życie przepędzać strachu
Victoria główna bohaterka przeprowadza się do siostry. Pewnego dnia idzie do supermarketu, gdy wybierała potrzebne produkty światła zgasły. Napad! Siostra ją ostrzegała żeby nigdzie nie wychodziła, bo w okolicy grasuje gang. Porwali ją, ale jednak udało jej się uciec. Na długo?
kornelia4930


Nienawidź zbyt mocno bo przyjdzie miłość
ozalia skończyła studiować prawo. Tak jak jej największy wróg Harry. Co będzie jeśli przez najbliższy rok ma pracować ze swoim największym wrogiem. W jednym biurze, dzień w dzień. Oboje się nienawidzą. Co z tego wyniknie? Nie można zapominać że pomiędzy nienawiścią a miłością jest bardzo cienka granica.
Szczypiorek267


When Darkness Meets Darkness
Zayn i jego gang nie są zwykłymi ludźmi, tak samo jest z gangiem Perrie. Czują coś do siebie, ale czy osoby które wiecznie się kłócą mogą być razem? Gangi One Direction i Little Mix popadają w coraz większe nałogi i ukrywają jeszcze więcej tajemnic. Czy Zayn i Perrie udadzą się z powrotem służyć Szatanowi? Czy zechcą być znowu Demonami? Czego chcą Justin i Sasha? I co takiego wydarzy się, że życie wszystkich zmieni się diamentalnie?
Draconie


Seven Of Hearts - One Story
Co się stanie, gdy zaczną się spotkania po latach, nowe znajomości, imprezy, kłótnie, miłość, przyjaźń, nienawiść? Czy Zayn da radę przekonać do siebie nowo poznaną dziewczynę? Czy Niall będzie umiał wybrać między sercem a rozumem? Czy Harry spokojnie spędzi swój wolny czas, czy może ktoś mu w tym przeszkodzi? Czy Louis zrozumie swój intrygujący sen? Czy Liam zapozna się z nieznajomą pięknością? Czy Darcy podoła przeciwnościom losu? Czy Alex będzie umiała znów pokochać? Chłopaki zaczynają swoją dwumiesięczną przerwę, a zarazem nowe etapy w ich już dość pokręconych życiach.
5idiotsinmyhead


Keep Calm And Be Forever Young
Rosie jest zwykłą dziewczyną, ale jej ojciec to były piłkarz. Dziewczyna nad życie kocha football i od dziecka marzy, żeby zostać jedną z najlepszych zawodniczek w galaktyce. Pewnego razu na Akillian -planeta na której mieszka ona i chłopcy- wraca Aarch, który okazuje sie być jej wujkiem. Mężczyzna chce stworzyć drużynę. Nastolatkowie zgłaszają sie na kwalifikacje. Louis, Niall, Amy, Zayn, Harry i Liam przechodzą, ale ojciec blondynki jej nie pozwolił. Z czasem jednak zgadza sie na rozwijanie przez dziewczynę umiejętności pod czujnym okiem Aarch' a. Wszystko zaczyna sie układać, ale Lou i Zayn zakładają sie. Czy przez jeden zakład ucierpi cała drużyna? Rosie im wybaczy, czy może znienawidzi? Co knuje była dziewczyna Tomlinsona?
paulla


"you is my dream, my world..."
Ona to cicha dziewczyna. On to arogancki dupek, który handluje i zażywa narkotyki. Ale co jeśli drogi tych dwojga się skrzyżują ? Wielka miłość, potem wielka zawieść, zdrada... Czy to wszystko ? A może będzie jeszcze gorzej ? Tragedia ? Wszystko jest możliwe...
crazy mofos.


My Magic School - To Me, You Are Perfect
W magicznej szkole może coś się zacząć i coś się skończyć. Mam na imię Julia Parker, jestem jedną z najpotężniejszych czarodziejek, zaraz po mojej mamie. Niegdyś o mało nie utraciłam życia przez jednego z najpotężniejszych czarnoksiężników. Po latach staję z nim do walki, jednak czy równej? Czy będzie w stanie wybrać między miłością a przyjaźnią? A może nie zdoła uratować tych których kocha?
Marzenia :)


Welcome to our life
Ellie jest siostrą Harrego, ale odkąd poszedł do x-factora ich kontakt sie pogorszył, w podobnej sytuacji jest też Liam i Lilly. Rodzice dziewczyn postanawiają, że zamieszkają razem ze swoimi braćmi w Londynie. Już na początku nic nie idzie po myśli Harrego w sprawie dogadania sie z siostrą, która wkurza nie tylko jego, ale też resztę domowników. Sprawy się komplikują kiedy Ellie i Louisa zaczyna łączyć coś więcej, ale jest jeszcze Lilly, która również ma swoje sekrety. Czy uda im sie dogadać? Czy wszystko zakończy sie tak jak w bajkach happy endem?
Ellie Lilly


Jesteś moją regeneracją.
One - trzy skłócone siostry. Każda z nich jest inna. Każda ma inne cele i pragnienia. Każda z nich ma inną ciekawą osobowość. To, że są od siebie inne sprawia, że się ze sobą nie dogadują. W żadnym stopniu nie zachowują się jak siostry. Ale to się zmieni. One się zmienią. Oni - trójka przyjaciół. Każdy z nich jest pewny siebie. Każdy z nich ma jeden cel. Żaden z nich nie zamierza odpuścić. Rosnące pragnienie doprowadza każdego z nich do szału. Nie zamierzają się poddać. Oni je zmienią. Poukładane życie każdej z trzech sióstr odejdzie w niepamięć. Teraz muszą zmagać się z potężnym darem jakim jest życie. Dziewczyny muszą się pogodzić. Muszą wziąć się w garść. Muszą stawił czołu przeznaczeniu.
Earnest


We Found Love
Anna jest dziewczyną, która mimo iż ma bogatych rodziców i jest z dobrego domu ma wiele problemów. Zmaga sie z uzależnieniami, depresją, anoreksją oraz tnie się. Po tym jak zerwał z nią chłopak popada w jeszcze większego doła. Na jednej z imprez poznaje przystojnego bruneta, z którym sie upija. Następnego dnia budzi sie w nieznanym mieszkaniu. Tak poznaje Zayna, a następnie jego przyjaciół . Malik jest troche impulsywnym chłopakiem, który uwielbia boks oraz wyścigi samochodowe, jak również piękne kobiety, z którym często zdradza swoją dziewczynę. Z Anną w krótkim czasie zbliżają sie do siebie, ale jest jeszcze dziewczyna Zayna, która jest o niego strasznie zazdrosna. Kogo wybierze Zayn, czy będzie żałował błędów, które popełni? Czy Anna wyzna mu prawdę o swojej chorobie?
paulla


We can live a normal life?
Z szafki wyciągnęłam album ze zdjęciami po czym usiadłam obok chłopaka.Wskazałam palcem na zdjęcie, które uwielbiam całym sercem. Siedzimy tam wtuleni w siebie, oglądając zachód słońca. -Pamiętasz?-spytałam. -Pamiętam.-uśmiechnął się i pocałował mnie w czoło. Bardziej wtuliłam się w jego tors uważnie przyglądając się dalszym fotografiom. -Kocham cię-powiedziałam. -Ja ciebie też.-objął mnie mocniej.
Teraz to są tylko wspomnienia, do których gdy jest źle, zawsze wracam. Czy to nie absurdalne, że wspomnienia o dobrych czasach o wiele częściej doprowadzają do łez, niż wspomnienia tych złych? Teraz nie jest tak samo. On stał się zupełnie inną osobą. Mój Harry. Wyrządził mi wiele krzywd, które widoczne są na moim poobijanym ciele. Moim największym błędem jest, to, że za każdym razem mu wybaczam. Za każdym razem gdy widzę złość w jego oczach, mam ochotę uciec stąd i już nigdy nie wrócić. Za każdym razem proszę, aby przestał. Za każdym razem z moich oczu wypływają łzy. Za każdym razem mnie przeprasza, i obiecuje, że to się nigdy nie powtórzy jednak jego obietnice rzucane są na wiatr. Nie dotrzymał słowa. Zamknęłam się łazience. Zjechałam w dół po ścianie, nogi podkuliłam aż po samą brodę. Po moich policzkach spływają słone łzy. Dlaczego znowu mi to zrobił?
Marta K


"Life is hard but love is harder. Story of my life."
Amelia Anderson jest zwykłą, dziewiętnastoletnią dziewczyną z Irlandii. Gdy po długim czasie spotyka swojego najlepszego przyjaciela Nialla, który teraz jest gwiazdą jednego z najpopularniejszych na całym świecie boysbandów, okazuje się, że równie dobrze dogaduje się z jego przyjaciółmi. A może nawet więcej niż dogaduje... Zaprzyjaźnia się bardzo mocno z całą czwórką. Wakacje się kończą, ale okazuje się, że to wcale nie była tylko wakacyjna znajomość! Po przeprowadzce do Londynu zżywa się z nimi jeszcze bardziej. I wszystko byłoby jak w bajce, gdyby nie pojawienie się... królowej lodu. Ale Perrie nie jest jedynym zmartwieniem Amelii. Jedna z jej przyjaciółek ma problemy, druga przeżywa swoją pierwszą prawdziwą miłość, nieletnia kuzynka przyjeżdża do Londynu, a brat wreszcie oświadcza się swojej dziewczynie, a sama Amelia zastanawia się jaka przyszłość się przed nią rysuje...
Wiktoria Lewandowska


Trouble
Życie 19-letniej Megan Turner, zmienia się diametralnie pewnego dnia.- Zostaje porwane, przez najniebezpieczniejszy gang w całym Londynie. Chłopak, za razem szef gangu, chcę zemsty na Megan, za jej brata. Zobacz jak potoczą się jej losy i czy ujdzie cała z tego 'zdarzenia'
April Robinson

Lost in Life
Zwykła dziewczyna po rozwodzie rodziców przeprowadziła się do Londynu z mamą. Poznała tam zespół 1D i Zayn się w niej zakocha potem jej mama zginie w wypadku samochodowym. Okaże się że jej ''były'' chłopak będzie ją zastraszał że bez żadnego słowa uciekła do Londynu, porwie Zayna i Louisa. Ta dziewczyna zachoruję na ciężką chorobę. I po operacji zapadnie w śpiączkę.
księżniczka .własnej bajki


Nadzieja Umiera Ostatnia ;*
" Jedna dziewczyna, dla której miłość nie istnieje... Zraża do siebie ludzi... Jeden dzień i jeden chłopak zmienili jej życie...ale czy na lepsze? Kłamstwa doprowadziły do jeszcze większych kłopotów... Gdy wraca do rodzinnego miasta, po niedługim czasie dowiaduje się czego na prawdę chce.... Miłość rozdziera ją od środka.... Codziennie zadaje sobie pytanie... Czy to ma jeszcze sens? ... "
♥Mrs.Tommo♥


Hey I'm a witch
Na pozór zwykła dziewczyna ale wiesz, że czasami pozory mylą ? Tak naprawdę nie jest zwykłą piosenkarką która zbiera tylko pieniądze za jakiejś sesje czy wywiady jest CZAROWNICĄ. Wraz z trzema siostrami ma nadzwyczajne moce. ON jej nie lubi nawet nienawidzi ciągle kłótnie itp. rzeczy byle tylko jej dogryźć. W końcu wyczuje, że coś jest z nią nie tak i spróbuje ją zabić. Kto ją uratuje, kto w tym opowiadaniu jest zły ? Poznaj 4 siostry i 5 przyjaciół. Poznaj świat Diany.
Channel Larsson


True Love Always Wins
Isabella jest siostrą Harry'ego, jest nieśmiała. Jej znany brat postanawia to zmienić. Prosi, żeby zamieszkała razem z nim i jego przyjaciółmi. Dziewczyna poznaje wielu nowych ludzi, nowe nieznane wcześniej życie....i miłość? Za nią nadciąga jej były chłopak czy prawdziwa miłość zwycięży? Tego dowiecie się czytając opowiadanie ; )
Isabella Greey


Another Love
Olivia jest młodą matką, która ucieka od narzeczonego-tyrana. Kiedy już myśli że jej życie stało się stabilne, zaplątuje się w niezwykle ciężki i trudny związek. Jakby tego było mało, musi wrócić do starego życia by chronić swoich bliskich. Czy dziewczyna podejmie słuszną decyzje, nawet jeżeli będzie musiała pozostawić swoje marzenia, plany i... swoje szczęście?
JulkaRoulette
Nastaje w życiu taki czas, w którym musimy dokonać wyboru. Praktycznie rzecz biorąc robimy to co chwilę, lecz nie zdajemy sobie z tego sprawy. Kawa czy herbata? Nutella czy masło orzechowe? Przeprowadzka na inny kontynent czy niespełnione marzenia? Każdy robi co chce. Wybaczcie, ale ja wolę podejmować te słuszne decyzje. Jestem Lydia Snowdon i wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką wyprowadziłyśmy się z tego zapyziałego miasta do Ameryki. Dostałyśmy się również o dziwo do dobrego college'u. A wszystko to, by spełniać nasze marzenia, bawić się i poznawać nowych ludzi. Jednak pewne osoby za wszelką cenę będą chciały pokrzyżować nasze plany.
creature.


dance with me
Tiffany jest nauczycielką w szkole tańca towarzyskiego, do której trafia Zayn. Początkowo nienawidzą się, jednak po pewnym czasie wbrew temu co mogłoby się wydawać, między tą dwójką zaczyna rodzić się uczucie. Czy ktoś lub coś rozwali ich związek?
martatomlinson ;D


I need you
Charlotte jest rozpieszczoną dziewczyną bogatego biznesmena. Pewnego dnia zostaje porwana na okup przez Zayna Malika - syna wroga ojca Charlotte który ma swój gang a gdy tylko może jeździ na nielegalne wyścigi. Jednak nie została wypuszczona. Zostaje ,,damą do towarzystwa’’ Leonarda – czyli ojca Zayna. Gdy Zayn wreszcie zrozumiał że ją kocha postanawia być przy niej zawsze. Uratować ją. Uda się. Lecz Leonardo nie daje za wygraną. Co dzień jest niebezpieczniej – a ich miłość co dzień jest większa.
Alex Tomlinson


I wanna hold your heart in both heands
Alice to zwykła siedemnastoletnia dziewczyna. Pewnego dnia dowiaduje się że jej najlepszy przyjaciel zaginął. Szuka go wszędzie. W jego domu, w miejscach w których mógłby być. Nic. Nie odbiera nawet telefonu. Kilka dni później idzie do szkoły i na korytarzu widzi właśnie jego. Wrócił jak gdyby nigdy nic. Nie chce powiedzieć gdzie był i co robił. Wraca z nią do jej domu a ona nieświadoma niczego złego ściąga mu okulary i czapkę. To co widzi wstrząsa ją ogromnie. Siniaki i rany. Nie wie o co chodzi. Błaga go żeby jej to wyjaśnił. On mówi jej wszystko a ona jest ogromnie zaskoczona. Co potoczy się dalej ? Czy Alice pozna jego prześladowców?
Alicja J.


Slick
Kiedyś dziewczyna z kompleksami, jej ciało było inne. Także kaleczone. ONI. Chcieli ją zniszczyć. Teraz ona powraca. Co gdy kiedyś domyślą się kim była? Jak będą ją traktować? Kim dla nich będzie? Opowieść o toksycznej przyjaźni, nie do końca o szczęśliwej miłości z Happy Endem.
Julka Styles


Psychopathic Love
Do szpitala psychiatrycznego dla młodzieży trafia siedemnastoletnia Andy Rowlands. Dziewczyna jest wybuchowa, chamska i bardzo łatwo ją zdenerwować. Czy znajdzie się ktoś komu uda się poskromić charakter dziewczyny? Może przystojny psychiatra Louis Tomlinson, albo dawny koszmar Zayn Malik?
AndyX Rowlands


First Forbidden Love
Isabel to spokojna i nieśmiała dziewczyna, która nie wierzy w miłość. Jej życie zmienia się gdy poznaje swojego nauczyciela angielskiego. Zakochuje się w nim. Wie, że nic nie dzieje się bez przyczyny, ale sądzi, że jej życie się nie zmieni. Jest w błędzie. Na jej drodze staną przeszkody. Czasami szczęście może w mgnieniu oka zmienić się w koszmar...
Malinowa Rose


"Promise ?"
May Mayer, młoda dziewczyna skrzywdzona przez los, której przeszłość stale towarzyszy w teraźniejszości, odbierając szanse na normalne życie. Brak pieniędzy, zmusza ją do pracy w klubie jako tancerka. Zayn Malik- właściciel sieci klubów, w tym jednego, w którym pracuje May. Każdego jest na jego skinienie, niebezpieczny, mający wszystko. Obietnica, która zostaje zawarta, zmienia wszystko. Historia, która od początku nie ma prawa się dobrze skończyć...
Natalia loveyoruSmile


Marzenia – całe miliony. Spełnione ? Niekoniecznie. Nie zawsze mamy to szczęście w życiu, że wszystko idzie po naszej myśli. O czym marzyłam … Było kilka rzeczy, które chciałam osiągnąć za wszelką cenę . Chcecie wiedzieć ? Nie ma sprawy, powiem wam. Chciałam:  Wyjechać – gdzieś daleko, najlepiej do Francji. Iść na koncert One Direction – wiem.. zabawne. Pewnie myślicie o mnie teraz jak o jednej z tych niewyżytych dziewczyn, które piszczą i rzucają się na swoich idoli niczym na dobry kawałek mięsa.. Nic bardziej mylnego. Fakt faktem tworzą muzykę, którą uwielbiam, jednak dla mnie dalej są zwykłymi ludźmi. Po prostu poszczęściło się im w życiu. Mimo to całym sercem (do dziś dnia) kibicuję chłopakom w dalszej karierze i wydawaniu kolejnych singli. Znaleźć miłość – dość oklepane, ale jednak możliwe do zrealizowania.
Delaitre


Gdy Mary myślała że już uwolniła się z wrednych łap, zwanych miłością wspomnienia wracają. 
Klaudia Kill


Jack jako dziesięcioletnie dziecko była świadkiem brutalnego morderstwa w wyniku, którego zginęli jej rodzice. Od tej pory dziewczyna nie wypowiedziała ani jednego słowa oraz wykazywała niepokojące objawy choroby psychicznej. Lekarze nie byli wstanie zatrzymać tego procesu. Przygarnęła ją babcia, troszcząc się o wnuczkę jak najlepiej mogła, mimo to stan psychiczny Jack pogarszał się z miesiąca na miesiąc i rok później oprócz mutyzmu, wykazywała zanik inicjatywy oraz wycofanie się z życia rodzinnego i społecznego. Kiedy miała osiemnaście lat zmarła jej dotychczasowa opiekunka, więc psychiatra poradził, aby zamieszkała z osobą, z którą miała najlepszy kontakt przed tragicznym wydarzeniem. Josh, kuzyn Jack, zgodził się bez wahania przyjąć ją pod swój dach mając w pamięci ich przyjaźń sprzed lat. Przepełniony nadzieją każdego dnia usiłował nawiązać kontakt z chorą, jednak bez żadnych widocznych efektów. Marzył by móc jak dawniej porozmawiać o wszystkim z jedyną przyjaciółką. Jednak nie był w stanie zajmować się nią przez cały czas. Miał pracę. Grał na perkusji dla zespołu One Direction. Pewnego dnia zaprasza jednego z członków boysbandu do domu. Zayn zjawia się w mieszkaniu, nie wiedząc, że ta wizyta odmieni jego dotychczasowe życie. Postanawia PRZERWAĆ MILECZENIE.
Akai Sora


Lean przyjeżdża z rodzicami do wampirzego miasta Bossangoa, gdzie poznaje nowych przyjaciół, miłość, magie miasta. Chodzi do szkoły, a wokół niej czyha niebezpieczeństwo, pada w groźnego szpony wampira, który napada na nią, pobija, torturuje. Pomaga dla ludzi, zakochuje się w wampirze - Zayn - opiekun, który ratuje ją z wszelakich tarapatów, ma przyjaciela Drena i przyjaciółkę od serca - Grece. Lean poznaje magie, przenosi się w czasie, poznaje talenty wampirów, ale i także jedną z trzech władczyń Bossangoa. Jest młoda !!! Ale czy odważna ? 
Andża q


Dwie dziewczyny po ciężkich wspomnieniach jadą do Londynu by się rozerwać. Mieszkają w domu siostry jednej z nich, która jest siostrą Emmy Watson. Co będzie gdy poznają zespół One Direction ? Co z tego wyjdzie? Przyjaźń? Miłość? Nienawiść? Dowiecie się czytając tego bloga.
Now I'm Diana


Szept, czyli pomówmy o miłości...
Bo w życiu każdego z nas nadchodzi taki moment , że sięgamy pamięcią daleko w przeszłość. Uświadamiamy sobie wtedy , jak wiele żeśmy spieprzyli w życiu. Ile zmarnowaliśmy czasu na nieistotne sprawy.Ile zmarnowaliśmy szans na lepsze , szczęśliwsze życie. Jak bardzo byliśmy łatwowierni i naiwni.Jak bardzo raniliśmy ludzi i jak bardzo oni ranili nas...
Vintage♥


So close
One - dwie studentki, próbujące odnaleźć swoje miejsce w świecie kolorowych bilbordów i zatłoczonych ulic... Oni - piątka chłopaków, którzy stojąc na największych scenach, sięgają szczytów sławy... Spotkanie, które jest początkiem ich wspólnej drogi. Przywiązanie, wsparcie, zaufanie... Miłość? Niespodziewany wypadek, który burzy wszystko, co zbudowali. Prawie wszystko... Czy znajdą siłę, by pokonać wszystkie przeszkody? Przecież wystarczy krok... Szczęście jest tak blisko...
Maddie Carol


I Hold You Closer
Grace to dziewczyna, która jest bardzo tajemnicza i skryta w sobie. Poznaje jeszcze bardziej dziwacznego Zayna-nowego sąsiada. Z początku Grace się go boi..Uważa, że Zayn ją prześladuje, jednak później się do niego w stu procentach przekonuje.Później.. Okazuje się, że Zayn ma z nią wiele wspólnego i kiedy dziewczyna się w nim zakochuje nasuwa się pytanie: Czy to możliwe, że Zayn jest jej biologicznym bratem?
Sandi Pandi


Bo nic nie trwa wiecznie.
Melanie jest nastolatką ''skrzywdzoną'' przez los. Śmierc rodziców, prześladowanie w szkole, zdrada chłopaka. To wszystko ukształtowało jej charakter. W wakacje razem z przyjaciółką i innymi wyjeżdża do Toskani. Jak potoczą się ich losy kiedy trafią do magicznej krainy- Mistic Grey? Dowiecie się w swoim czasie...
lana


Kiss the dark bandit
Jest córką bogatego biznesmena. Chodzi do szkoły. Poznaje tajemniczego Zayna, który porywa ją dla okupu. On - porywczy, groźny, egoistyczny, brutalny. Ona - Delikatna, uczuciowa, wrażliwa. Przeciwieństwo, ale... ona pokocha jego takim jaki jest, a on zrozumie, że to ta jedyna. Pozna prawdę kim jest i czym się zajmuje. Uczy się na błędach. Zaprzyjaźnia się z ludźmi bandytami. Czy stanie się jedną z nich?
Dell q


One Direction For Every You
Po tragicznej wiadomości Julie i Rose wyjeżdżają do Londynu, by zacząć nowe życie. Nie wiedzą jednak, że zmieni się o 180˚. Kiedy myślą, że ich życie się ustatkowało, do miasta przybywa były chłopak Rose nie mogący się pogodzić z jej odejściem.
The Runes


Weird
W swoim dzieciństwie Hope przeżyła wiele. Zbyt wiele. Była prześladowana przez swoich rówieśników i wrzucono ją do pudełka z napisem "Dziwacy", a więc dostała swój własny, oryginalny przydomek; "Weird". Wkrótce potem dziesięcioletnia Hope spotkała swojego wybawcę- Zayna. Dwunastolatek stał się jej aniołem stróżem, chronił ją przed zaczepkami dzieciaków i przed pesymistycznymi myślami. Niestety wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Hope z powodów rodzinnych zostaje zmuszona do wyprowadzki z Bradford. Kilka lat potem jest już kobietą, która dobrze wie o co walczy. Jest założycielką firmy fotograficznej o dźwięcznej nazwie "Weird". Wszystko idzie wspaniale, aż do czasu, gdy na przesłuchaniach pojawia się ON. Jej anioł stróż.
ℓu¢қy gιяℓ *


One Night [tłumaczenie]
Wystarczy Jedna Noc, by się zakochać… By zmienić życie. Ale potrzeba więcej, niż jedną noc, aby odkryć czyjeś najmroczniejsze sekrety… Czy miłość wystarczy, aby naprawić złamaną przeszłość i teraźniejszość? Czy może wszystko będzie się rozpadać z każdym kolejnym sekretem?
borntoberall


Trough The Dark. 
 Florence - dziewczyna mająca wspaniałe dotąd życie.
Diana - nastolatka sponiewierana przez swojego ojca.
Obie chcą rozpocząć rewolucję w swoim życiu.
Wtedy trafiły na siebie.
Skłócone walczyły o bycie w środku uwagi.
Gdy wszystko wydawało się być szczęśliwe.
Życie zgotowało im inny los.
† Fleur † i Diana Wildsoul


Memories Forever
Wiesz jak to jest mieć starszego brata? Moim jest Zayn Malik. Jesteśmy zwyczajną rodziną - no może nie do końca .Musimy wyjechać stąd i zacząć nowe życie, bez tego całego gówna. Boje się, ale wiem że z nim nic mi nie grozi. A co jeśli oni zaczną nas szukać? Co z naszym nowym życiem? Co z przyjaciółmi? I co z moją miłością? Czy wszystko się spieprzy? Życie w końcu nabrało sensu kiedy spotkaliśmy ICH.
Kaya Stylison


Lost
Emily, zwykła blondynka o niebieskich oczach.Miała idealne życie.Jednak wraz ze śmiercią najlepszego przyjaciela, wszystko się zmieniło.Rodzice zaczęli się kłócić jeszcze przed jego odejściem.Dziewczyna nie miała lekko, jednak nie narzekała.Pewnego dnia nie wytrzymała.Zaczęła się ciąć.Zaczynając od malutkich kresek, kończąc na głębokich cięciach.To ją zniszczyło.Nie wychodziła z domu.Izolowała się, co noc wysłuchując kłótni rodziców.Pewnego dnia postanowiła się zabić.Trafiła do szpitala.Odratowano ją, rodzice zrozumieli swój błąd.Postanowili wysłać ją do babci, myśląc,że to coś pomoże.Dziewczyna poznała tam Zayna, Nialla, Louisa, Liama i Harrego.Swoich przyszłych nowych przyjaciół.Spotkała dawną przyjaciółkę, która zmieniła się nie do poznania.Czy Emily pogodzi się ze zmianą Eleanor?Jak potoczą się losy dziewczyny nie umiejącej poradzić sobie z rzeczywistością?Co się stanie, kiedy spotkają się dwa różne światy?
Edzi. oo


"Life"
Początek wakacji-18 letnia Lucy wreszcie wychodzi z znienawidzonego domu dziecka.Jej życie to ciągła tułaczka nieprzyjemności.Od 13 lat była poniżana i nielubiana.Sposobem zapomnienia była żyletka,to pomagało jej.Gdy w końcu stanęła w progu drzwi wyjściowych bidula z walizką zrozumiała,że sama sobie nie poradzi.W kawiarni poznaje Sarah-jej przeciwieństwo.Dziewczyna proponuje Lucy mieszkanie za darmo.Ale zawsze kryje się haczyk prawda? i o to on: Pewnego dnia Lu poznaje 5 przyjaciół współlokatorki.Są to aroganccy podrywacze,ale każdy z nich ma w sobie to coś.Zabierają ją na tor nielegalnych wyścigów.Powoli cała 6 staje się kimś ważnym dla niej,a szczególnie ten jeden...Tylko co wydarzy się gdy Lucy dowie się,że wszystko było ustawione?
Clauduśka Duśka


Dark Face - Fanfiction
Fan-fiction opowiada o historii zadziornej nastolatki i chłopaku o pięćdziesięciu twarzach.
Dziewczyna ma siedemnaście lat i mieszka wraz ze swoim bratem. Pewnej nocy wraz ze swoją przyjaciółką wybierają się do kluby. Tam główna bohaterka poznaje chłopaka o kruczoczarnych włosach. On jest niebezpieczny i agresywny. Pokazuje Jej to już w pierwszej chwili ich spotkania. Jak potoczą się ich losy? Czy nienawiść zmieni się w miłość?
Emma Black


W życiu istnieją rzeczy, o które warto walczyć do końca.
Jedna nieśmiała dziewczyna z domu dziecka w końcu ma dom. Czy to dobrze ? Jeśli ze spokojnego, życia na obrzeżach Londynu przeniosła się w sam jego środek? Czy obrażana i wyzywana znajdzie szczęście? Pomogą jej nowi przyjaciele? A może będzie odwrotnie? Co jeśli się zakocha? Czy on bedzie czuł do niej to samo?
Paulaa


We meet again
"Do magicznej szkoły dołączą nowi a zarazem najważniejsi uczniowie. Dołączą tutaj członkowie rodziny królewskiej i jedni z najlepszych uczniów w historii owych planet. Tylko nieliczni się tutaj dostają.", Dwie dziewczyny księżniczka Dercy i Irene-miłość brata Derc. Miłość,magia, strach, nauka, zabawa. Co się wydarzy? Czy będą razem? Czy los ich rozdzieli? A jak poradzą sobie dziedzicy? Zobaczymy...
Dercy Irene


You are my dream
Dwie zupełnie inne osoby lecz przyjaciółki, co się stanie kiedy wyjadą i zamieszkają razem? Czy ich przyjaźń przetrwa najgorsze? Paulina przez przypadek poznaje Zayna,coś między nimi zaiskrzy jednak Kinga jej najlepsza przyjaciółka ale również i ''czarny charakterek'' nie toleruje go ani reszty chłopaków. Co połączy Paulinę i Zayna? Czy dziewczyny będą się dogadywać? Mówią,że przeciwieństwa się przyciągają, teraz wiem,że to prawda...
Paulina Malik


Hell -Harry Styles Fanfiction
Mo: Zniszczyłam tą szmatę, która chowała się za długimi spódnicami i grubymi szkłami. Harry: Myślałem, że tego chciała, ale ta dziwka się mną bawiła. Może przesadziłem, byłem zbyt porywczy, ale... Jestem niewinny Jenna: Byłam zjarana, ale nie mogę się do tego przyznać. Nie chcę iść siedzieć, do cholery! Louis: Szczeniak zapłacił za to, co robił. Nie żałuje, niczego nie żałuje. Lori: Przecież wszyscy o tym mówią.Niby nic. Ale i tak będę pamiętać, że zostałam zgwałcona. Zayn: To był koszmar. Obiecałem sobie, że więcej nie będę pił. To przeze mnie ona zginęła.
Elie Styles


Dirty Secrets
Ever jest młodszą siostrą niebezpiecznego Zayna Malika, który zamieszany jest w brudne interesy. Jej życie jest na pozór normalne dopóki w jej życiu nie pojawia się Harry Styles. Ich znajomość zaczyna nieść za sobą brudne sekrety, które powoli zaczną rujnować im życie.„Dirty Secrets” to opowieść o życiu bez zasad i przemocy. Sprawdź sama czy wygrają grę, której stawką jest życie.
Isabel Brown


Don't let me go...
Ona - to młoda dziewczyna, 17 latka. Straciła rodziców. To ją zniszczyło. Pali, pije, imprezuje. On - to 21 latek przyjaciel jej brata. Chwilowo ma kłopoty w związku i imprezuję. Gdy się spotkają wybuchnie nieznane dla niej uczucie, które będą musieli ukrywać. Przecież ta miłość już jest uważana za głupotę. Stratę czasu. Ale przecież mówi się, że miłość nie liczy lat. Tylko co na to Niall i dziewczyna Zayna, Vanessa?
Now I'm Diana 37


Try To Love Again
Try To Love AgainAmy, dziewczyna z talentem z pasją. Jest dziewczyną, która w życiu przeszła bardzo wiele ojciec odszedł od niej jak i od mamy zostawiając ich samych, potem umiera jej matka . Była przygotowana na jej śmierć codziennie sobie powtarzała, że da rade, dawała owszem ale sama . Po śmierci matki musi wyjechać do ojca gdyż był jej prawnym opiekunem a ona nie miała ukończonych 18 lat . Tan spotyka jego przystojnie zabójczego Malika, ani on ani ona nie wiedzą jak bardzo wielkie jest ich pożądanie. Zayn ma dziewczynę Perrie ale czy tak na prawdę ją kocha? Nie. Nie czuje tego samego co czuł kiedyś, wygasło wszystko.
Justyna D


Lovely
Fanfiction z Zayn’em Malikiem i Kate Adams w roli głównej. Dziewczyna jest pół czarownicą, o czym nie wie, a wkrótce będzie się musieć boleśnie przekonać. Zayn natomiast jest wampirem. Czy pomimo wielu trudów i przeciwności losu, odnajdą miłość? Czy Kate po tym wszystkim, co wyrządzi jej chłopak znowu mu zaufa?
Kasieq


Akademia Anioła
Jenny była zwykłą nastolatką jednak jej życie zmieniło się drastycznie. Przez wypadek, w którym zginęła dostała się do szkoły dla aniołów. Poznaje tam Liam'a - syna dwóch najważniejszych archaniołów, Dan'a - podobnie jak ona, człowieka bez skazy, Olivię - gadatliwą anielice, Rose - pół anioła pół człowieka i Zayn'a - upadłego anioła, który mimo wszystko został przyjęty do akademii. Rose do czasu swoich 17 urodzin żyła jak zwyczajny człowiek. Jednego wieczoru dowiedziała się iż nie jest normalną nastolatką. Została zapisana do akademii. Od razu nie czuła się tam dobrze, szczególnie przez Monicę i jej bandę. Jenny i Dan związują się w mocnej przyjaźni, ale czy nic tego nie zniszczy? Jen nie radzi sobie z niektórymi przedmiotami i pobiera korepetycje od Liam'a, ale czy zwykle douczki nie zmienią się w coś więcej? Rose i Zayn'a ciągnie do siebie, ale co jeśli Rose pozna jego mroczną przeszłość i tajemnice?
Z Imagin


Zetknął nas los, a może przypadek?
Życie Justine powoi zmienia się w rutynę, Zayn'a natomiast zaczyna nudzić lecz gdy pewnego dnia spotkają się w jednej z zapomnianych kawiarni na obierzach Londynu coś się zmieni. Czy to los ich zetknął a może to zwykły przypadek?
Little Alex


Sign
Młoda dziewczyna, nowa w szkole i mieście, ściąga na siebie niebezpieczeństwo. Jej przyjaciel odradzał dziewczynie towarzystwo przywódcy gangu, lecz nie wie o ich układzie. Amber i Zayn zawarli układ, chłopak nie skrzywdzi jej ojca i przyjaciela, jeśli dziewczyna będzie mu oddana, czy uda jej się uchronić bliskich?
Izabela Gieroń


Prism calling us baby... [Zakończony]
Ty dla nich jesteś zwykłym normalsem bez planu na przyszłość, a oni dla Ciebie wytworem wyobraźni jednego z bajkopisarzy. Jednak rzeczywistość jest inna. Wielka Jedenastka bo tak się nazywają pochodzi z innego wymiaru, z innego świata a dokładniej z Prismu. Diana i Zayn są tam władcami a ich rodziny (kuzyni, bracia, siostry) im pomagają. Teraz gdy na Prismie po kilku latach wolności znów wybuchła wojna. Władcy muszą zjednoczyć siły i zacząć walczyć. Czy znów odniosą sukces? Kilkanaście młodocianych władców stawia czoło światu....
иαćραиα♥ ρσωιєтяzєм


Company Arrangements
Ona jest 19-letnią dziewczyną, która jest przymuszana do ślubu przez swojego ojca. Mimo swoich sprzeciwów jej mężem zostanie nie kto inny tylko Liam Payne. Zależy mu tylko na firmie ojca dziewczyny, a tak naprawdę nie kocha jej w ogóle. Czy jej życie zmieni jej przyjaciel z "piaskownicy"?  On jest 2O-letnim właścicielem firmy modelingowej. Współpracował kiedyś z rodzicami Payne więc wie jak rodzina chce załatwić państwa Devdan. Czy pomoże przyjaciółce w kryzysowej sytuacji?
Nathalie Malik


The Princess and The Criminal
Starasz się zapomnieć, żyć jak dotychczas. Zamykasz oczy, jakbyś chciała usnąć, ale szybko uświadamiasz sobie, że to niemożliwe. Noce są najgorsze. Leżysz sama w łóżku i przewracasz się z boku na bok, starając się wmówić samej sobie, że jego tutaj nie ma – już odszedł. Dobrze wiesz, że okłamujesz samą siebie. Trafiasz do ludzi, którzy mówią że są w stanie ci pomóc. Szybko uświadamiasz sobie, że i tak nie pozbędą się go z twojej świadomości. W końcu uczysz się z nim żyć. Jednak znów coś idzie nie tak i on wraca, jako pierwszy. Każdy kolejny dzień jest walką o przetrwanie, oddech, uderzenie serca. Dobrze wiesz, że jest przy tobie cały czas – od świtu aż do zmroku i przez całą noc. Widzisz go w lustrze, kałuży, nawet innych ludziach – twoje oczy nie mogą się go pozbyć. W końcu pojawia się ktoś, kto pomaga ci go przezwyciężyć, za kogo jesteś w stanie oddać życie. Czy w końcu zaczniesz funkcjonować normalnie? Czy strach da ci spokój i pozwoli kochać?
Jesica Evans


W życiu istnieją rzeczy o które warto walczyć
Samotna dziewczyna po kilku nastu latach ma rodzinę ? Jest obrażana wyzywana, ale czy jeden mężczyzna zmieni jej życie. Poznaje Alex'a wszystko się układa.. Zaczyna wierzyć. Ale jedna chwila jeden głupi błąd może zmienić wszystko. Jedna osoba. Jeden chłopak o ciemnych oczach. Zayn bawi się Holly. Ale czy z tej zabawy i gry urodzi się prawdziwe uczucie? Wygrają gdy wróci ktoś z ich przeszłość ? Dadzą radę i bedą szczęśliwi ?
Paulaa


Help Me (if you can)
Każdy mówi, że to dragi mnie zniszczyły. Bzdura. To brak JEGO mnie zniszczyła. Zostawił mnie, kiedy najbardziej go potrzebowałam. Możecie mi mówić, że nie wiem nic o życiu, że jestem rozpuszczoną małolatą, która nie ma do niczego szacunku. Kiedy miałam jedenaście lat, zostawił mnie. Może to ja wyjechałam, ale nie przyszedł, nie pożegnał się, rozwalił naszą przyjaźń. Cztery lata temu jedną nogą byłam w grobie i gdyby nie anonimowy dawca, dzisiaj prawdopodobnie leżałabym zakopana pod ziemią. Trzy lata temu zmarła moja mama, a taty nawet nie poznałam. Po śmierci mamy wpadłam w to gówno, jakim są narkotyki. Nienawidzę ich, ale nie potrafię bez nich żyć i nic nie mogę z tym zrobić. I nagle w moim życiu pojawia się ON. Co dzieje się dalej? Zobaczcie sami.
Emily Jenny


Tough Lover
To opowiadanie o prostej dziewczynie, której życie ubarwia nowo poznany chłopak. Szybko się do siebie zbliżają aż w końcu zaczynają ze sobą sypiać, nie wiążąc się ze sobą. Stają się najlepszymi przyjaciółmi, dopóki się nie zakochają. Jednak dziewczynę zaczną przytłaczać problemy. A co wtedy zrobi Zayn...?
Natalia Magdalena


Two Worlds
Alice to osiemnastoletnia dziewczyna mająca dwie najlepsze przyjaciółki i udane życie. Po pewnym czasie otrzymuje koperty z tajemniczymi wiadomościami. Z początku to olewa, ale z czasem zaczyna się tym interesować. Co wyniknie z jej ciekawości...?
Daisy Rose


Whispers In The Dark
Niektórzy nie wiedzą ile można cierpienia przeżyć za młodu, Alex jako mala dziewczynka straciła przyjaciela Liama, a jej rodzina z idealnej zrobiła się na patologiczną ojciec wysyłający córke po pieniądze, a potem karanie jej choć nie była niczemu winna. Te cierpienia się skończą, do jej drzwi zapuka jej najlepszy ratunek- Liam . To on pomoże jej uciec od tej szarej rzeczywistości . Alex zamieszka u niego w domu razem z jego zespołem . Spośród pięciu chłopaków spodoba jej się tylko jeden ten najbardziej pociągający i zmysłowy oraz niebezpieczny - Zayn Malik.
You Only Live Once


Dangerous Love
Rosalie Evans młoda, zdobywająca doświadczenie 24 latka pracująca w Londynie jako psychiatra. Mimo problemów w przeszłości przy jej boku zawsze stoi najlepszy przyjaciel Jay, jego chłopak Chris oraz przyjaciółka Kate. Życie Rose zmienia się kiedy w drzwiach jej gabinetu pojawia się 29 letni milioner Zayn Malik. Poważny, inteligentny biznesmen skrywający wiele tajemnic i problemów.Wszystko komplikuje się jeszcze bardziej gdy rodzi się między nimi przyjaźń i głębsze uczucie. Coś co nie ma prawa istnieć, niebezpieczna miłość, która może zrujnować im życie.
Ella


Our little secret 
Podczas imprezy na, której byli rodzeństwo Styles znika Harry. Amelia, Siostra Hazzy załamuje się. Do tego wszystkiego Louis docina dziewczynie i osądza ją o zaginięcie Harrego. Co się stało z chłopakiem ? Czy żyje ? Niall będzie starał się pomóc dziewczynie lecz na marne. Wtedy zacznie zbliżać się do niej Zayn. Czy jej pomoże? Czy między nimi coś zaiskrzy?
K. Tommo


Addicted to chocolate
Jak drobna, niewinna dziewczyna znalazła się nocą na środku opustoszałej drogi wiodącej do wielkiego miasta? Tego nie była pewna nawet ona... Ale jednego była pewna: z każdym kolejnym krokiem jej problemy jakby zanikały w ciemnościach, z każdym pokonanym metrem oddalała się od nich. Oddalała się od powodu jej problemów, czyli od niego. Ale nawet w najśmielszych i najbardziej zwariowanych snach nie przewidziała tego co miało ją czekać. A wszystko to zaczęło się od cichego pomruku silnika za jej plecami...
annie kaie


Midnight Memories
Midnigh Memories to porywająca opowieści o bez granicznej miłości łącząca ukochanych.Horror,Romans i Powieści o dojrzewaniu. Dwudziestoczteroletni letnia Perrie Louise Edward pewnego wieczoru wspomina jak przed ośmiu laty poznała Zayn'a Javadd'a Malik'a swoja pierwszą wielką i jedyną miłość. Chłopak ma nadludzkie zdolności.Nie można mu się oprzeć,ale nie można go przejrzeć .Perrie usiłuje poznać jego mroczny sekret,nie zdaje sobie jednak sprawy,że naraża tym siebie i swoich bliskich. Już niedługo może nie być odwrotu... Opowiadanie na podstawie wspaniałej "Sadze Zmierzch"
Dani ♥


Dark Prince
Ashley jest śliczną brunetką. Pochodzi z sierocińca, jednak została adoptowana przez miłą rodzinę państwa Horan 'ów. Ma przyrodniego brata o imieniu Niall, którego kocha i szanuje. Któregoś z pochmurnych dni w Londynie czytając kolorowe czasopismo natknęła się na jeden z artykułów, pt. "WYSZŁO NA JAW! RODZINA KRÓLEWSKA MA DZIECKO!" - Jak to ona nie przejęła się tym, ale czy to może być związane z jej osobą? Tego dowiecie się z opowiadania "Dark Prince." Zapraszam!
Pacia Zneks


Pessimistic Life of Diana
Diana. Zazwyczaj cicha i spokojna szatynka, która stara się ogarnąć głupotę ludzi. Wyższa od swoich rówieśników, nie jakiś gigant, ale biorąc pod uwagę, że z roku na rok magicznym sposobem ludzie rodzą się niżsi, to tak wyszło. Kolor oczu jest trudny do prawidłowego zinterpretowania. Raz zielone, raz piwno-brązowe. Ach te moje problemy. Kontynuując: nastawiona aspołecznie, sarkastycznie, pesymistycznie (coraz bliżej do realizmu) dziewczyna. A to jest mój dziennik. Z mojego fantastycznego życia. Jesteście ciekawi jak żyje nastolatka taka jak ja ? Zapraszam do czytania : )
Ania Długosz


Would you know my name? I know I don't belong here in HEAVEN...
Śmierć bliskich jest zawsze tragedią... A co dopiero w miejscu, do którego wprowadziliśmy się kilka dni przed wypadkiem... Zaczyna się nowe życie, ale zasady pozostają takie same. Nawet jeżeli świeżo poznane osoby namawiają do zmian, lekceważą, a nawet poniżają. Szkoła to tygiel zła, ale okazuje się, że nawet tutaj mogę znaleźć miejsce, gdzie czuję się dobrze. A co, jeśli wplączę się w awanturę, z której nie ma wyjścia? Co się stanie, gdy ten odpychający mnie od siebie chłopak stanie się moim kumplem, przyjacielem, a potem nawet kimś więcej? Tylko... Czy on jest taki, jak go sobie wyobrażam? Jaki sekret skrywa jego mroczna dusza? Czy ciężko jest wybaczyć wielkie krzywdy i odzyskać zaufanie? Powiedział: "Would you know my name? I know I don't belong here in HEAVEN... But you, you are my Angel..."
Roxanne xD


Booked Heart
"Czujemy się, jakby to było wczoraj. Wszystko wraca ze zdwojoną siłą, a myśl, że to co zdążyliśmy doświadczyć bez niej, moglibyśmy przeżyć właśnie z nią, spędza nam sen z powiek. To właśnie wtedy zaczynamy rozumieć, że nasze serce było zarezerwowane od samego początku dla osoby, która nauczyła nas kochać." Zapraszam na opowiadanie o Jeanette, Liamie, Harrym, Zaynie, Niallu oraz Louisie, w którym cała szóstka wcieli się w 15,16 i 18-latków. Przyjaciele, którzy ukażą Wam prawdziwe problemy nastoletniego życia. Pierwsze wzloty i upadki oraz silne uczucia, które zaważą nad ich dalszym losem.
Larry Stylinson


Fuck fame I'm going home.
Mała, zagubiona Kaya Joined versus Jaśnie Pan Harry Styles. Walka, potłuczone talerze i dużo dużo muzyki. Wszystko wraca. Czasem wspomnienie muśnie tylko umysł, przywracając znaczenie odczuwanego bólu czy szczęścia. Czasem wraca ze zdwojoną siłą, kopie w brzuch i już nie odchodzi. Zabiera cząstkę, tę która dawała mi siłę. Na miejsce siły przychodzi bezradność i tona cierpienia. I chociaż udaję, że jest normalnie, maskuję się, manipuluję sobą i innymi zawsze znajdzie się ktoś kto budzi potwora ze snu. Potwora, który cały czas drzemał gdzieś w tyle głowy, ale miałam go na smyczy. Kiedy On przychodzi monster zrywa się ze smyczy i zeźlony rzuca się do rozszarpywania resztek mojego spokoju.
Kaja Kat


I wanna be a part of something I don't know
Nastoletnia Mia przeżywa szok. Straciła dwóch najbardziej kochających osób. Jej najlepsza przyjaciółka przedawkowała , straciła swoją najlepszą przyjaciółkę . Była zła na siebie , że jej nie pomogła. Drugą tragedia była dla niej śmierć ojca , przez którego nie żyje. Dziewczyna obwiniała się za to ,a le nie mogła znieść tego wszystkiego. Wujek przyjechał i razem z mamą postanowili że wyjedzie do wujka do Londynu .
Mia Angella Torres


Black Pearl
Ona jest cichą, nieśmiałą dziewczyną z bogatego domu, a on bezlitosny badboy, który nie zna granic. Spotkali się w dość niezręcznej sytuacji. Miało to być jedno przypadkowe spotkanie, lecz los robi im psikusa. Jak potoczą się ich sprawy?
Alex i Martina


I Can Be Your Hero.
Pewnego dnia dokładnie w sylwestra Vanessa straciła bliską jej osobę. Po 9 miesiącach ciągłego smutku Vanessa wraz z rodziną przeprowadza się do Londynu. Nowa szkoła, nowa przyjaźń i On – Zayn Malik. Chłopak z przeszłości. Myślała, że już NIGDY go nie spotka – Pomyliła się! Na początku obydwoje się nienawidzą i działają sobie na nerwy. Co będzie, kiedy jedno z nich coś poczuje? Jak potoczą się ich losy? Czy będą razem szczęśliwi?
Tysiaczek Styles


Give me love - One Direction
Dwie przyjaciółki - dziennikarki pracują razem w popularnym magazynie "Everything about stars". Są jednymi z najlepszych redaktorek na świecie. Jednak na swojej drodze napotykają nieprzyjemne zlecenie (ich zdaniem), któremu muszą stawić czoła. One Direction na pewno nie jest prostym tematem, ale czy podołają temu wyzwaniu? Przecież one nie znoszą tych chłopaków! Na pewno każda opublikowana opinia odnośnie zespołu nie zawsze będzie prawdziwa. Lecz czy ich kontrowersyjne artykuły spodobają się każdemu? A może coś się w nich zmieni? Czy ustąpią swoim złym przekonaniom? I czy dziewczyny poczują coś co zmieni ich życie???
Isia♥♥


You're fire starting in my heart 
Zaczęło się to już w szkole gimnazjalnej. Przyjaźniliśmy się wszyscy razem w piątkę od przedszkola.. Było po prostu zajebiście, aż do momentu przyjścia jednej dziewczyny do naszej klasy. Nazywała się ona Diana. Miała piękne jasne włosy, błękitne oczy i promienisty uśmiech. Wpadła ona nam wszystkim w oko. Mieliśmy jedną zasadę, ten który zobaczy dziewczynę pierwszy ma prawo ją poderwać. Ale w tym wypadku nikt nie chciał się podporządkować tej zasadzie, gdyż zobaczyliśmy ją w jednym momencie. Co przerwa podchodził do niej każdy z nas. Rozmawialiśmy z nią, ale po szkole, gdy zawsze się spotykaliśmy trochę się pokłóciliśmy. Zwyzywaliśmy się, a na drugi dzień nawet pobiliśmy. To tylko i wyłącznie wina tej dziewczyny. Nie mogła się zdecydować na żadnego z nas więc chciała się nami pobawić. Wyszło jej to, bo przez tę gierki nasza przyjaźń legła w gruzach. Wszyscy się rozeszli w swoje strony. Zayn, Liam i Louis zaczęli brać udziały w nielegalnych wyścigach, ćpać, palić i robić inne głupoty, a przede wszystkim między sobą rywalizować. Harry i Niall po pewnym czasie znów zaczęli się kolegować, ale to nie to samo. Chcieli oni by wróciły te czasy pięknej przyjaźni, lecz wiedzieli, ze to nigdy się nie zdarzy. Teraz są już starsi, chodzą do tej samej szkoły, ale się do siebie nie odzywają. Jedyną szansą na naprawienie tej przyjaźni będzie poznanie trójki przyjaciółek. One pomogą naprawić to co się kiedyś popsuło. Może wrócą te czasy z lat gimnazjalnych, a może nawet znajdą się nowe miłości i serca chłopaków zapomną o miłości, która złamała ich serca.
IDA.


Kids From The Streets
Pewnego dnia, dwie dziewczyny mieszkające w Miami zauważają że ktoś wprowadza się do domu na przeciwko. Jest to pięciu chłopaków, których od początku zaczynają nienawidzić. Kiedy Louis przychodzi do domu Kim aby przywitać się z nowymi sąsiadami, ta zamyka mu drzwi przed nosem i wtedy zaczyna się wojna. Gdy Amy i Kim mają już dość ustawiania na nich przeróżnych pułapek i uprzykrzania im życia, zaczynają próbować ignorować 'palantów' z domu obok. Nie udaje im się to, ponieważ pięciu chłopców w dalszym ciągu nie daje o sobie zapomnieć. Są dla nich mili i chcą się zaprzyjaźnić, ale dziewczyny to olewają. W końcu jednak nie wytrzymują i idą do ich domu żeby zawrzeć rozejm. Z czasem zaczynają się do nich przekonywać, a jeszcze później uzależniają się od nich w pewnym sensie, spędzając z nimi bardzo dużo czasu. Wszyscy patrzą na siebie z radością i braterską miłością. Kim nie zauważa jednak, że dwóch z nich patrzy się na nią inaczej, z czego mogą wyniknąć niezłe problemy... Amy zaczyna zakochiwać się w przystojnym szatynie z wzajemnością, a dwóch innych chłopaków z całej paczki walczy o Kim.
Alicja J.


Miss me when I'm gone.
Cześć mam na imię Caroline i właśnie mam zamiar wybawić się w ostatnie wakacje przed pójściem do Clare College. Kiedy dowiaduję się że moja matka chce wysłać mnie do dziadków do Bradford nie jestem zbyt zadowolona. Kim może stać się taka osoba jak ja podczas nudnych wakacji? Zostanę nadal niezauważalną i unikaną Caroline? Pewnie tak.
Dream


XXXX
Izzie żyła w spokojnym świecie. Miała kochającą rodzinę, chłopaka i najlepszą przyjaciółkę. Wszystko się zmienia, gdy w ciągu jednego roku ginie jej matka i chłopak, Mike. Dziewczyna nie potrafi sobie z tym poradzić. Zamyka się w sobie, odsuwając się od wszystkich. Czy wyjazd do ciotki w Londynie coś zmieni? Czy Izzie poczuje się znowu szcześliwa?
Juxx .


Catwalk and cigarettes
Cara Delevingne - światowa modelka, dla której okrutny świat show biznesu jest codziennością - lecz za kulisami wybiegu skrywa się młoda osóbka, przez błędy przeszczłości uwięziona niewidzialnym łańcuchem do mężczyzny z umysłem chorym i pozbawionym skrupułów. Sława i pieniądze nie spełniają oczekiwań, nie dają wymarzonej wolności. Jeden dzień, jedna bójka, w której pojawia się intrygujący chłopak; niezależny, wyzwolony, żyjący w odmiennym świecie. Czy pragnienie zasmakowania wolności przezwycięży skorumpowaną rzeczywistość, w której setki tajemnic wyjdą na jaw?
Disaster


Wola Stwórcy objawia się na wiele sposobów
W Fereldenie nastały złe czasy. Wiecznie spokojne okolice zamieniły się w miejsca bitew i kupki popiołów, a znane i szanowane rody wymarły, zamordowane we własnych posiadłościach. Już nigdzie nie było bezpiecznie. Ludzie zaczęli uciekać, elfy chowały się w lasach, a krasnoludy zostawały w swoich rodzinnych miejscach znajdujących się pod ziemią. Zapanował chaos. Panika opanowała ludność, a wojska traciły wojowników przez krwiożercze istoty, które mordowały do upadłego. Powstali Szarzy Strażnicy, którzy starali się poszerzyć swoje nieliczne szeregi na rzecz walki z wrogiem. Dołączenie wymagało odwagi i siły i tylko nieliczni przeżywali. Fereldeńczycy rozpaczali nad ofiarami, a Szara Straż broniła ich do ostatku sił. Po pewnym czasie, pojawił się najsilniejszy wróg, a wyszkolonych wojowników brakowało. Trzecia bitwa pod Ostagarem sprawiła, że z całej Straży przeżyła jedynie garstka, którą można policzyć na jednej dłoni. To czas testu całego państwa, tym bardziej, kiedy Arcydemon żyje i kieruje mrocznymi pomiotami. Jak zakończy się ta wojna? Świat pogrąży się w śmierci i krwi, czy Ferelden wygra?
Dragonfly


I will love you
Jessica wyjeżdża do Anglii. Pozostawi w Polsce swoją przyjaciółkę - Martynę. W nowej szkole zdobywa nowych przyjaciół i wrogów. Nie spodziewała się, że ukrywa swoje uczucia co do niej i nie wie co ona czuje do niego. Jednak wypadek rodziców Martyny może jej pomóc dowiedzieć się. Niestety to nie ma prawa dobrze się skończyć.
Justyna Horan


Od przyjaźni do miłości
Dziewczyna, która straciła matkę zmieniła się. Jej ciotka, którą się zaopiekowała Nią nie mogła dać sobie rady. Lecz pewnego dnia Jessica poznaje chłopaka w lokach i jego przyjaciół. Harry zdobył Jej serce, Ona dzięki Niemu trochę się zmienia na lepsze. Jest jak w bajce. Ojciec, który zostawił Jej mamę wraca i chcę odnowić kontakt z córką. Jest coraz lepiej. Jess zaprzyjaźnia się z chłopakami szczególnie z jednym. Lecz pewnego dnia dochodzi do próby gwałtu. Dziewczyna zamyka się w sobie i jest przestraszona. Jej przyjaciele ratuje Ją i może się wydawać, że będzie się jakoś układało, ale miłość krzyżuje plany. On się w Niej zakochał, a Ona? Przecież ma chłopaka. Wychodzą tajemnice na jaw, a dziewczyna nie wie co z tym zrobić? Czy wybaczy ukochanemu? Czy to przekreśli Ich związek na zawsze? Da szansę przyjacielowi, który walczy? Czytaj to się dowiesz... 
Hope.


Emulation
Alex przynależy do jednego gangu, Zayn do drugiego. Nienawidzą się nawzajem, a ich grupy są sobie wrogie. Co jakiś czas staczają walki przeciwko sobie. Pewnego razu, gdy Alex spotyka się z szefem i ludźmi z jej gangu na specjalnym spotkaniu, dostaje zlecenie - zabić i rozkochać w sobie prawą rękę szefa kierującego tamtą mafią - Zayna Malika. Czy poradzi sobie z zadaniem? Jakie przeszkody czekają na nią w drodze do celu? A może w jej życiu wydarzy się coś więcej?
Alex Anne


Żyj Marzeniem
Rose Ann Buffors miała wszystko. Wspaniali przyjaciele, bogaci rodzice i wymarzony chłopak. Była inna niż wszyscy, nie kręciły ją różowe sukienki lub wysokie szpilki. Zawsze kochała robić to, czego jej nie wolno. Pewnego dnia dowiaduje się, że jej chłopak zdradzał ją od kilki miesięcy. Świat Rose zawala się, traci nad nim kontrole. Jednak nowy uczeń w szkole potrafi zmienić wszystko, pomógł dziewczynie stanąć na nogi. Tylko, czy na pewno jest tym za kogo się podaje? Historia wyda ci się, jak z bajki, ale kiedyś zorientujesz się, że to rzeczywistość, gdy prawda zabije...
Clauduśka Duśka


OTHER
Cześć, jestem Zayn. Mieszkam w jednej z najbogatszych dzielnic w Bradford. Mój tata jest znanym właścicielem jednej z najbardziej dochodowych firm w tym mieście. Żyje w przepychu i powoli zaczyna mnie to denerwować. Mam dość tego, że wszystko czego sobie zażyczę – dostaje. Nie jestem typem człowieka, któremu sprzyja życie w luksusie i nie przeszkadza mu to, że na to sobie nie zasłużył. Jednak nie jestem w stanie sprzeciwić się ojcu. Jest zbyt zaborczy i jednocześnie boje się go zawieść. Staram się jak mogę, ale on wciąż traktuje mnie jak gówno. Mama twierdzi, że mi się wydaje, ale ja wiem swoje. Wolałbym, żyć w normalnej angielskiej rodzinie, która się kocha, ale nie. Trafiłem do takiej z rodzicami snobami i rozpuszczonymi dzieciakami, którzy uważają innych jak gorszych od siebie – mimo, że tak nie jest. W oczach ojca stać mnie na więcej, ale ja nigdy nie będę w stanie w pełni go zadowolić. Zawsze jestem i będę tym gorszym z rodzeństwa. Moja starsza siostra jest jego oczkiem w głowie, ale jak miałaby nie być skoro, jest znanym lekarzem po studiach medycznych ukończonym z wyróżnieniem i licznymi nagrodami. Lubię ją, mimo, że przy tacie traktuje mnie jak śmiecia. Wiem, że taka nie jest, ale wpływ jego jest zbyt duży i prędzej czy później stanie się jak on.
Hazzelnuts Louiego


Let Me
Wystarczyło jedno spojrzenie. Jeden dotyk. Stała się jego obsesją. Kolejną...
Birden


Escape
Ronney Benson wychowywała się w rodzinie zastępczej, która nigdy nie okazywała jej wystarczająco dużo miłości. Nigdy nie słyszała od nich słów ''kocham cię'' i nigdy nawet nie została przez nich przytulona. Gdy w wieku osiemnastu lat poznała Matt'a Healy'ego, zakochała się w nim. Na początku między nimi było cudownie dziewczyna czuła się jak księżniczka, jednak po kilku miesiącach, gdy razem zamieszkali, Ronney poznała prawdziwe oblicze swojego chłopaka. Już nie był tym samym Matt'em. Był agresywny, handlował prochami i traktował ją jak śmiecia. Dopiero gdy naprzeciwko ich mieszkania wprowadził się nowy sąsiad, Zayn Malik, Ronney znowu nabrała chęci do życia. Zayn pomagał jej. Stał się dla niej przyjacielem i nie tylko. Przez Matt'a Ronney zachorowała. Matt widząc, że między Ronney, a Zayn'em coś się dzieje, postanowił zacząć działać.
Nika♥


Lovely
Nigdy nie zdawałam sobie sprawy, jaki naprawdę jest ten świat… Zaufałam mu do granic możliwości. Nigdy nie byłam tak naprawdę normalna, wiem o tym. Ale wiem też, że gdyby nie on nigdy nie stałabym się tym, czym jestem. Jednak on postanowił inaczej. Po prostu mnie zabił.
FF o Zaynie i Kate, zapraszam!
kasieq


I love my Passion and I love You
Kanał Roxanne dobrze prosperuje, a dziewczyna odnosi coraz to nowsze sukcesy. Aby podbić oglądalność wymyśla nową serię, w której ze znanymi osobami nakręca wyzwanie lub wywiad. Na pierwszy ogień idzie ulubiony zespół jej przyjaciółki - One Direction.
Stupid Nephilim


The Reason
 -Dlaczego chcesz odejść? - zapytał się, jakby zdziwiony moim wyznaniem.
-Brak powodów by zostać, to dobry powód by odejść. - uśmiechnęłam się lekko.
Alexxa


I will be Fuckin Perfect
"Robiłaś to tak długo, że
Nie mogłabyś przestać, nawet gdybyś próbowała
Zbudowałaś tak wysoki mur
Na który nikt nie mógłby się wspiąć
Ale ja spróbuję''
Juliet Forbidden

Still the one 
 Nathalie przeprowadza się do Londynu, aby zacząć nowe życie. Nowe lepsze życie. Chce uciec od przeszłości, zapomnieć o niej. Kilka lat temu pewna osoba bardzo ją skrzywdziła, co odbiło się to na psychice dziewczyny. Stworzyła sobie przez to dużo problemów, wpadała w kłopoty. Uświadomiła to sobie dopiero wtedy, gdy prawie ją to zabiło. Wtedy zaczęła się leczyć i zmieniła się. Wyszła na prostą. W Londynie poznaje nowych ludzi. Wiążą się z tym nowi przyjaciele, nowe miłości, nowe kłopoty... Co zrobi Nathalie, gdy spotka osobę, przez którą tak dużo wycierpiała? Czy nowe życie, to tak na prawdę początek starego? Czy może oleje to i będzie znów szczęśliwa? Jak potoczą się jej losy? Dowiesz się tego czytając STO. 
Dorota Wieczorek


25 days with Mr Arrogant [tłumaczenie]
Wszystko zaczyna się od zranienia, złości i pochopnych decyzji. Na Sam, która zmaga się z problemami finansowymi, spada wielki problem i życiowy dylemat. Dziewczyna ma zapłacić odszkodowanie za nieumyślne uszkodzenie czyjejś własności, jednak właściciel- brązowooki nieznajomy, postanawia przyjąć zapłatę w innej formie. Od tego zdarzenia, wszystko zmieni się w życiu obojga z nich.
25dwmA


It's MY life not yours
"Boks...kocham ten sport , ten stan kiedy nic cie nie obchodzi , jesteś wolna i jedynym twoim zmartwieniem jest tylko to jak dobrze uderzyć żeby trafić w czuły punkt ....To były moje marzenia które powoli zaczynam spełniać ,dostałam się do najlepszej szkoły bokserskiej w kraju , wszystko szło idealnie dopóki nie spotkałam JEGO ...ciągle dogryzki z jego strony doprowadzały mnie do szału ...aż pewnego dnia wszystko się zmieniło ..."
Zayn Love


Error
Ona- córka bogatego inżyniera. Niezwykle piękna i utalentowana łyżwiarka figurowa. Zawsze uśmiechnięta, a raczej była… Co się takiego wydarzyło, że teraz jest pewną siebie i dojrzałą dziewiętnastoletnią kobietą? Odpowiedź jest banalnie prosta- została zraniona przez swoją pierwszą miłość. Kochała go i była w stanie zrobić dla niego wszystko. Był jej ulubionym narkotykiem, który mogła przedawkować, ale nadal czułaby niedosyt. Jednego dnia zawalił się jej idealny bajkowy świat. Rycerz w lśniącej zbroi stał się zwykłym dupkiem. Chciała uciec, rzucić to wszystko w cholerę…
On- chłopak, który cały czas wpada w kłopoty. Dupek, podrywacz i skończony cham, który nigdy nie doceniał tego co los postawił na jego drodze. Przez przypadek ją poznał, a stracił równie szybko. Jest szefem swojego gangu i królem nielegalnych wyścigów. Każda dziewczyna chciałaby być jego wymarzoną. Niestety jego serce należy tylko do niej. To ją pokochał tak prawdziwie. Ona była tą jedyną. Właśnie była. Jeden cholery błąd…
Co jeśli się spotkają?
paulla


Angels Love
Ona myśli że jest zwyczajną dziewczyną lecz niestety tak nie jest dowiaduje się że będzie istotą magiczną w dodatku zakochuje się w Aniele Ciemności i ciąży na niej zobowiązanie.Czy będzie w stania podołać temu wszystkiemu.
Angelika Kapias


Completely different, but the same.
Tak różni, a tak podobni.
Tak inni, a jednak tacy sami.
Podobno przeciwieństwa się przyciągają...
Ale co będzie jeśli spotkają cię dwa mocne
charaktery? Tego nikt nie wie, nawet oni...
Jeden incydent może zmienić całe życie.
Kto poparzy się pierwszy?
Born to be ORIGINAL

Hope
Cheyenne już od dziecka była zdana sama na siebie. Jej rodzice zginęli w wypadku kiedy miała 4 lata. Pomimo to, że zna życie lepiej niż nie jeden doświadczony człowiek popełniła wiele błędów, które teraz nie dają jej spokoju. Żeby od nich uciec wyjechała z Miami, do Wielkiej Brytanii do Bradford. Tak poznaje grupę ludzi, którzy biorą udział w nielegalnych wyścigach samochodowych. Zaprzyjaźnia się z nimi i przyłącza się do grupy mimo sprzeciwu jej lidera Zayna Malika. Oboje nie przepadają za sobą i nienawidzą się. Po pewnym czasie ta nienawiść przeradza się w miłość. Kiedy Cheyenne jest już szczęśliwa, dopadają ją błędy młodości...
Daisy Rose

Summer memories
Chloe leci do Londynu na wakacje, aby odwiedzić starszego brata. W ciągu kilku dni poznaje jego znajomych, w tym jednego, aroganckiego i tajemniczego Zayna, w którym zakochuje się od pierwszego wejrzenia, nawet o tym nie wiedząc. Kiedy rok później znowu wraca do Londynu, tym razem na stałe, zastaje wszystko w zupełnie innym porządku, a jej ukochany może nie być już taki sam...
Nina


Welcome in hell
Kiedyś myślałam, że miłość to najpiękniejsze co może spotkać człowieka. Sądziłam, że ta jedna rzecz wystarczy by każdy był szczęśliwy,teraz już wiem jak głupia byłam. Co za ironia nie ? Ja, Skyler Green dziewczyna, która od życia pragnęła jedynie odrobiny miłości, dziś pragnie cofnąć czas, bo jej zaznałam. Nigdy nie sądziłam, że będę żałować czegoś tak bardzo jak tego, że ON stanął na mojej drodze, że tej cholernej miłości zachciało się ze mnie zakpić i zamienić moje dotychczas spokojne życie w piekło. Dziś marzę tylko o tym by zasnąć i już się nie obudzić...
Natalie ♥


The Queen Wears Black
Stałam na dachu jednego z największych budynków w Nowym Yorku i uważnie przyglądałam się jego ruchliwym, tętniącym życiem ulicom. Co prawda z tak dużej odległości do ziemi nie byłam w stanie zobaczyć czegokolwiek konkretnego, ale zupełnie mi to nie przeszkadzało. Chciałam po prostu uspokoić rozszalałe nerwy i wyciszyć wewnętrzny głos, który podpowiadał mi, że Josephine nie chciałaby, abym mściła się na człowieku, który doprowadził do jej śmierci. Jednak ja już dawno postanowiłam, a co za tym idzie – swojej decyzji nie mam zamiaru zmieniać. Człowiek, który z zimną krwią zabił moją najukochańszą siostrę pożałuje tego, że się w ogóle urodził. Osobiście zadbam o to, żeby w momencie śmierci widział moją, przepełnioną nienawiścią i chorą satysfakcją twarz. I aby to był ostatni widok w jego nic niewartym życiu.
Jesica Evans