Zayn

Kliknij na tytuł, aby wejść w link. Na dole strony są najnowszych blogi.

In life often make a difference  [zawieszone]
Według niektórych rodzina jest najważniejsza, według mnie też. Właśnie nie przedstawiłam się, mam na imię Alex i mam 15 lat, od urodzenia mieszkam w Irlandii, mam tu moja rodzinę, znajomych przyjaciół, jestem jedynaczką ale zawsze chciałam mieć starszego brata. Przez jeden telefon moje życie obróciło o 360 * , zacznę od początku. Jak dla mnie nigdy nie pasowałam do mojej rodziny zawsze byłam inna, nikt z mojej rodziny nie był do mnie podobny ani ja do nikogo, nikt  nie rozumiał nigdy mnie ale za to cała rodzina mnie kochała. Zawsze marzyłam by pojechać do Londynu, miasta marzeń jeszcze tam nie byłam.
xxLokixx


Blue-eyed love
Niebieskooki blondyn, jeden z członków One Direction w ramach wdzięczności postanawia nauczyć siostrę swojego kumpla z klasy grać na gitarze. Popołudniowe lekcje zamieniają się w prawdziwą miłość . Z kolei Zayn zakochuje się w przyjaciółce nowej dziewczyny Nialla. Niestety ona już kocha kogoś innego. Czy los postanowi dać im szanse?
 fejs cieszy


In love for the first time
Ginger Cowell to szesnastoletnia buntowniczka, córka Simona Cowella (producenta muzycznego) oraz Margaret TMT-Cowell (słynnej aktorki). Po rozwodzie rodziców dziewczyna zamieszkała wraz z mamą w Los Angeles. Jednak jej życie uległo ogromnej zmianie z grzecznej, miłej i pomocnej dziewczynki zmieniła się w bezuczuciową, arogancką, nieustannie pakującą się w kłopoty egoistkę.
nici


Tylko miłość jest wieczna i przekracza granice czasu
Claudia Horan to kuyznka Nialla. Po trzyletniej rozłące przyjeżdża z chłopakiem do Londynu i mają spędzić razem dwa miesiące. Próbują nadgonić stracony czas. Jeszcze nie wie, że zdobycie sympatii chłopaków będzie tak trudne. Wszystko jest przeciwko niej. Wspiera ją tylko  Niall i Liam. Pozostali? Czują do niej nienawiść. Czy role się odwrócą? Czy znajdzie miłość? Wszystkiego można dowiedzieć się czytając opowiadanie. Zapraszam.
Klaudys K


Two faces, one love  [zawieszone]
Dziewczyną, którą zdradził chłopak wylatuje z przyjaciółkami do Londynu aby zapomnieć. Rozpoczyna nowe życie, szczęśliwe życie. Do czasu. los zabiera niektóre osoby, ona sama staję się wrakiem człowieka. Tylko miłość i prawdziwa przyjaźń mogą na temu zaradzić. Czy nadal będzie szczęśliwa?
nieznajomaaaaaa


Words will be just a words, 'till you bring them to life..  [zawieszone]
Opowiadanie przedstawia życie Holly w Londynie, jej przyjaźń z One Direction, ale przede wszystkim trudy dojrzewania, dorastania w obcym mieście, Uczucia temu towarzyszące, wzloty i upadki młodej osoby, która bardzo szybko musi się usamodzielnić, przyjaciele nie zawsze są w tym pomocni.
Holly.


Zakazany Owoc
Nancy to spokojna cicha dziewczyną z masą talentów i pasji. Jej tata żeni się po raz drugi od śmierci jej mamy. Nowa macocha ma syna, który odraża ją w każdy możliwy sposób. Rodzice postanawiają wysłać ich do prywatnego domku nad jeziorem gdzie wszystko się zmienia. Nancy pokocha brata lecz ta miłość będzie bardziej zakazana niż może się jej wydawać. Zayn chce aby "siostra" uciekła z nim jak najdalej aby mogli być ze sobą szczęśliwi. Czy Nancy da się porwać chwili miłości i opuści swojego ojca?
KimmiiSweet


Young, wild and stupid
 18 letnia Karolina przyjeżdża do Londynu na wakacje, konkretnie na obóz. Tam poznaje One Direction. Lecz jej życie zmienia się w piekło, ponieważ traci swoją rodzinę ...
Karolina Horan


Muzyka jest powietrzem bez, którego nie mogę oddychać  [zawieszone]
Chelsea Taylor, to dziewiętnastoletnia brytyjska piosenkarka. Jest piękna, towarzyska, inteligenta i utalentowana. Była prześladowana w wieku 10 lat, ale jej najlepsza przyjaciółka, Ruby White pomogła jej przejść przez wszystko. Są nierozłączne. Życie Chelsea wygląda idealnie. 
Astrid


Never lose hope  [zawieszone]
Kim jestem? Nazywajcie sobie mnie Jak chcecie. Przez brukowce zostałam nazwana zimna suka bez uczuć. Może tak było, nie wiem, mam w dupie opinię tych szmatławców. Chociaż gdy sobie przypomnę, nie byłam taka kiedyś. Jednak brak zainteresowania ze strony "rodziców", nieprzyjemne zdarzenie sprawiło iż jestem tym czym jestem.
Kamila Horan


Weakness  [zawieszone]
Była zwykłą dziewczyną, szara myszka, kujonicą z przeszłością. Kolejna przeprowadzka ściągnęła ja do Bradford. Zaczęła zawierać znajomości, poznawać nowych ludzi, a w końcu spotkała jego. Niebezpiecznego gangstera, który zmienił jej życie.
Molly Sanders


A co jeżeli popieprzona, zakazana miłość jednak istnieje  [zawieszone]
Pewnego dnia szesnastoletnia Lena znajduje pudło z nastoletnich lat swojej starszej siostry. W środku jest mnóstwo informacji na pewno chodziło o nie istniejący już boysband One Direction. Zafascynowana dziewczyna każdego dnia odkrywa coraz to nowsze informacje. Pewnego dnia postanawia odnaleźć dawnych idoli swojej siostry.
Aauthoress


Bez poczucia winy, kara nie dotyka  [zawieszone]
Osiemnastoletnia Mercedes do niedawna wiodła rozrywkowe życie.Szalone imprezy, drogie gadżety o mnóstwo przyjaciół było niemalże jej codziennością. Jednej, felernej nocy straciła wszystko.I gdy myślała, że gorzej już być nie może na jej drodze pojawił się ktoś jeszcze.Jakie zamiary wobec Mercedes ma tajemniczy nieznajomy? Czy strach do kogoś może przeobrazić się w miłość?
Aauthoress


Shelter  [zawieszone]
Dziewiętnastoletnia dziewczyna Fay Teasdale  po zdaniu matury wyjeżdża na wakacje do swojej siostry Lou Teasdale. Za zadanie ma opiekować się jej dwuletnią córeczka Lux, której jest chrzestna. Poznaje tam pięciu zwariowanych chłopaków Harry'ego Stylesa, Nialla Horana, Louis'a Tomlinsona, Liama Payne'a, Zayna Malika. Jeden z nich nie ma optymistycznego nastawienia. Los uśmiecha się do brunetki, a jednocześnie płata figle.
Wiktoria Nowakowska


Nie jestem idealna, Niestety
Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądałoby wasze życie, gdybyście stracili rodziców? Największym waszym marzeniem byłby ktoś, przy kim choć na chwile moglibyście zapomnieć o zmartwieniach? Nie? Ale wam zazdroszczę! Moje życie to nie kolorowa bajka, wręcz przeciwnie. Moja matka zmarła przy porodzie. Przykre nieprawdaż? Miała wybór, albo swoje życie, albo moje.
Mała Wariatka


Changes  [tłumaczenie]
 Fan Fiction o Zaynie Maliku w roli głównej - Chciałam tylko aby moje dziecko było bezpieczne, nie mogłam mu tego zapewnić, mieszkając na ulicy. Nie miałam dokąd pójść. Moi rodzice i chłopak nie chcieli mieć ze mną nic wspólnego. Moi przyjaciele odwrócili się ode mnie. Wszystko co miałam to walizka i duży brzuch. Jedyna osoba, która może mi pomóc to mój kuzyn Liam Payne.
Yokita i Susan kawy


W życiu potrzebna jest miłość [zawieszone]
Dwie historie. Dwie dziewczyny. Jedna straciła przjaciela, druga ma trudny charatker. Zespół, którego niektórzy członkowie nie przepadają za sobą ... Co się stanie kiedy w grę wejdzie rywalizacja pomiędzy dwojga chłopakami, nienawiść, wspomnienia i miłość? Co się stanie kiedy wieloletnia, utracona przyjaźń może okazać się miłością? Kiedy nienawidzisz kogoś do tego stopnia, że go kochasz?
Sophie Horan i Alex


Moja Historia z One Direction
Olga Bartela żyje spokojnie w Warszawie, gdy pewnego dnia do jej drzwi puka Zayn Malik i Niall Horan. Dziewczyną została nieświadomie zgłoszona do konkursu. W wyniku przebiegu wypadków jedzie z One Direction do Londynu, gdzie będzie pracować dla nich jako rysownik. Zakochuje się z wzajemnością w Zaynie i wszystko wydaje się iść w dobrym kierunku, do czasu. Ktoś pragnie zniszczyć Olgę. Kto pragnie zaszkodzić dziewczynie? Jak skończy się ta historia?
Lian Payncher


Imaginy - Zayn Malik  [zawieszone]
Jeżeli lubisz niespotykane i oryginalne imaginy, Ta strona jest właśnie dla ciebie. Blog poświęcony w zupełności Zaynowi. Różnorakie historie, począwszy od romantycznej miłości na dramacie kończąc. Lubię pisać - historie są od początku do końca moimi pomysłami.
Niewidoczny


London love  [zakończone / kontynuacja]
Popularność, pieniądze, sława, przypadkowy seks ... dla Alex Styles to normalka, codzienność. Wszystko wydaje się być tak idealne ... ale co będzie kiedy jej zapracowany i rzadko bywający w domu ojciec-prawnik, dowie się o jej nocnych eskapadach do klubów? Czekają ja wakacje ... Raczej przymusowy wyjazd z rodzinnego i słonecznego Los Angeles, do pochmurnego i nudnego Londynu. Niby nic. Dla Alex drobnostka.
Aylin ♥


Whopper
Czy byłbyś w stanie zrobić wszystko, aby spełnić swoje marzenia? Poświęcić się, aby w końcu móc wziąć życie w własne mamy ręce? Jej głównym celem okazała się przyszłość, jaka pragnęła wieść. Jego mieć święty spokój i alibi na każdy wybryk. Spotkali się zupełnie nieprzypadkowo. Każdy ruch, który wykonywali był starannie zaplanowany, nie mieli nic do gadania. Stali się marionetkami w rękach innych ludzi. Zgodzili się, bo wiedzieli, że nie mają innego wyjścia. Determinacja doprowadziła ich do punktu, z którego nie ma odwrotu.
Vesper


Dark ignorance  [zakończone]
Shae była zwykłą nastolatką. Chodziła do szkoły, imprezowała, raniła chłopięce serca. Do czasu aż ... dwa lata czasu wcześniej jej ojciec, policjant, zamknął w więzieniu osiemnastoletniego Zayna Malika. Kiedy w końcu opuścił malutka cele, w jego głowie znajdował się plan doskonały. Zemsty. Zayn wiedział, że czułym punktem policjanta Richarda będzie jego osiemnastoletnia córka. Z pomocą swojego zaufanego przyjaciela, Liama ​​Payne`a, porwał młoda Shae, nie do końca wiedząc ile będzie ją więził. Na pannę Rosen czekać będzie wiele, niekoniecznie miłych, atrakcji ze strony Malika.
CM


I promise that I will remember  [zawieszone]
Zaczynało coraz bardziej padać, deszcz powoli moczył jej długie ciemno-brązowe włosy. Robiło się coraz ciemniej ona nadal szła w obranym wcześniej kierunku. Lubiła tą cisze, która była przerywana jej cichutkimi korkami. Samochody mijały ja, czuła na sobie światła mijających ja pojazdów. Usłyszała kolejno nadjeżdżający samochód, pojazd zaczął powoli zwalniać, aż wreszcie się zatrzymał przy nastolatce. Uśmiechnęła się pod nosem i spojrzała na biały samochód. Powoli od strony pasażera zaczęła się uchylać przyciemniana szyba, z samochodu wyjrzał o brązowych włosach mulat z blond pasemkiem. Spojrzał na drobna dziewczyną swoimi czekoladowymi oczami. Posłał jej uroczy uśmiech, który dziewczyną od razu odwzajemniła. - Podwieźć cię? -zapytał posyłając jej kolejny uśmiech. - Czemu nie.
Muurder Muurdercookie


Horrific  [zawieszone]
Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie powinnam się w nim zakochać. Nie powinno dojść do pierwszego spotkania .Ale gdyby ktoś teraz się mnie zapytał czy żałuję tych wszystkich pocałunków, szczerych wyznań czy wspólnie spędzonych nocy, odpowiedziałabym "Żałuję, tak żałuję, ale tego, że nie  zdarzyło się  to wcześniej!"
Ola Panek


Your eyes are frozen
Harrry i Louis do końca nienormalna,  ustatkowana para. Używki, kłótnie, złe towarzystwo, przemoc .. z czasem doprowadzają do konfliktu z prawem. Styles musi ponieść konsekwencje swojego wybuchowego charakteru. Trafia do ośrodka psychiatrycznego, w którym musi pomagać: jako pielęgniarz-wolontariusz. Nie podoba mu się to, nie znosi pomagać, bezinteresownie, w dodatku chorym. W chwili kiedy widzi po raz pierwszy jego zimne Oczy ... Wszystko się zmienia.
neon


Magic is real
One Direction. Pozornie wydają się normalnymi ludźmi. Ale czy aby na pewno? Nie. Ci oto chłopcy są łowcami czarownic. Ale co się stanie gdy jeden z nich pozna urocza dziewczyne, która jest czarownica? Co zrobi gdy dowie się o jej sekrecie? Jak zareaguje reszta grupy? Współpraca z jej wrogiem ?? Czy ta miłość przetrwa?
Panna Horan, Wiktoria Kosiorowska


Mysterious  [zawieszone]
Alex - Młoda dziewczyną, bez nikogo na świecie. Harry - biznesmen, z nieciekawą przeszłością. Czy połączy ich coś więcej niż praca? Możliwe, że w miłości przeszkodzi im Zayn. A w nim zakocha sie Alex. Ale jak potoczy sie ten związek? Dla Alex zaufanie jest ciężka sprawa.


Irresistible
Wielki gang One Direction ściga się po opuszczonych ulicach  pewnego razu przez nieuwagę uszkadzają samochód Lilly. Zayn automatyczne zabiera ją do siebie. Jak potoczy się ich miłość? Czy samochód będzie ważniejszy od Lilly?


Electric green  [tłumaczenie]
Hybrydowy kot imieniem Harry rozpoczyna swoje życie z Zaynem i jego rodziną.
Zuzia


Unwanted Soundtrack  [os, tłumaczenie]
Zayn nie może znieść ciągłego chrapania Harry'ego.
Zuzia


Still Into You  [os, tłumaczenie]
Po takim czasie Zayn nadal szaleje za Harry'm.
Zuzia


Don't try to make me stay
April Kenth to młoda dziewczyna, która od dawna planuje przeprowadzkę do Londynu. Skończyła z imprezami, alkoholem i chłopakami na rzecz uniwersytetu, o którym od dawna marzy. Zayn Malik dwudziestoparolatek, mający sieć hoteli na całą Anglię. Przez ostatnie lata zajmował się tyko praca, Chce odpocząć teraz, dlatego wraca do swojego rodzinnego miasta - Cardiff - aby spędzić z dawnymi przyjaciółmi wakacje.
Delice


Change your life while you can
18-letnia Aria Hastings zakochana w swoim dawnym przyjacielu Zaynie Maliku. Do niedawna mieszkała w Polsce, lecz jedno wydarzenie zmieniło wszystko, w Londynie chciała zacząć wszystko od nowa. Poznała tam Harrego Stylesa i spotkała przyjaciela z dawnych lat do którego nadal żywi silne uczucie. Dziewczyną zakochuje się także w Hazzie. Pewnego dnia do jej drzwi puka policja, aby to od czego chciała uciec powróciło.
Kadryl123


Light
Smętne dzwony biły w moją pierś, płakałam stojąc nad grobem  w dzień. "On na ja zabił" - mówili.- "To Zayn Malik" Nie obchodziło mnie kto. Jej nie ma. Nie ma mojej Megan. "Nie jesteś morderca" - szepnęłam roztrzęsiona. Zbliżył się o krok, rozsiewając woń cynamonu wokół siebie. Pochylił się, jego oddech drażnił moją skórę. "Skąd ta pewność?"
Birden


Nigdy nie żyj w obawie przed śmiercią  [zawieszone]
Olivia jest motocrossistką, mieszka w Londynie z przyjaciółkami. Pewnego razu idą do klubu, gdzie zaczyna tańczyć z przystojnym nieznajomym. Następnego dnia zostaje wybrana do teledysku One Direction. Okazuje się, że chłopak z którym tańczyła w klubie poprzedniego dnia to Zayn Malik.
Oliwia Słodkie


Die Young  [zawieszone]
Z natury spokojna dziewczyną Katherine wybiera się z młodsza siostra, która zbytnio tego nie lubi na plażę. Spotyka pięciu chłopaków, z których jeden z nich upatrzył sobie z Kat na następna zdobycz. Dziewczyną napaja do niego uczucia, a on? Chce ją tylko zaliczyć.
Crazy Mofos


Życie to miłość, miłość to ból, ból to miłość  [zawieszone]
Claudia Stan, Sophie Black i One Direction. Przyjaciele na zawsze i od zawsze. Są dla siebie jak rodzeństwo. Choć każdy z nich skrywa choć jeden sekret. Kto by pomyślał, że ta siódemka przyjaciół, wiodąca na pozór pieskie życie, po jednym telefonie zamienia się w najpotężniejszy gang w Londynie. Miłość. Ból. Życie. Ich przyjaźń przetrwa czy każdą sprzeczność losu? Jak skończy się ta historia?
So phiee


Forever and Always  [zawieszone]
Zayn to nietypowa osoba. Na pewno nie należy do grzecznych chłopców. Jego skórę zdobią tatuaże. Z każdym z nich związana jest jakaś historia. Przybywa do nowej szkoły, już robi furorę pierwszego dnia wśród płci pięknej. Molly to dziewczyna która zawsze miała pod górkę.. Straciła przyjaciół, Wszyscy się od niej odwrócili. Jest wyśmiewana i dręczona, przez co próbuje popełnić samobójstwo. Rodzina ją nakrywa i wysyła do szpitala psychiatrycznego. Tych dwoje coś połączy, jednak najpierw będą musieli przejść długa drogę. Na ich trasie staną ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli wszystko popsuć.
Londyn niemowląt xx


I was here  [zawieszone]
"Jack'a już nie było, ale za do w drzwiach prowadzących do ogromnego pokoju dziennego pojawił się ktoś zupełnie inny. Harry. Harry Styles. Brunet o niezwykle zielonych oczach. O włosach tak kręconych i ułożonych, iż każda kobieta chciałaby chociaż na chwile zanurzyć swoje dłonie w nich. Jednym słowem najbardziej pożądany nastolatek i mężczyzna na świecie. Uniósł kąciki ust do góry obnażając przy tym swoje białe zęby w uśmiechu. Po chwili był już przy Julii i zamknął jej drobne ciało w stalowym uścisku, ona schowała twarz w zagłębieniu między jego szyją, ramieniem. "
I was here


Miłość to jedyny sens tego szalonego snu, w którym jesteśmy uwięzieni
Życie nie lubi nas rozpieszczać. Jest jak pole bitwy. Jak walka, która na każdym kroku sprawdza nasza wytrzymałość i umiejętności, Czekając tylko na jeden, chociażby malutki błąd z naszej strony. Na to cholerne potknięcie, które sprawi, że nasze wcześniejsze starania diabli wezmą, pozostawiając nas z niczym. Siedemnastoletnia Darcy doświadczyła na własnej skórze tego. Śmierć rodziców, kłamstwa brata i brudy z przeszłości, które na nowo zasieją chaos w jej, w miarę poukładanym, życiu. Kim jest tajemniczy Zayn Malik? Czego od niej oczekuje? I jak powinna rozumieć słowa "Jesteś kartą przetargowa na to, co mi kiedyś zabrano"?
нσρє ♥


Something that started always ended  [zawieszone]
Bonnie jest szaloną, ​​pomysłową dziewczyną.Najlepszą przyjaciółką Louisa Tomlinsona, mieszka z nim i resztą 1D. Kiedyś przez rok spotykała się z chłopakami od razu po X-Factorze, ale kontakty się urwały. Jednak przed tym Bonnie była Zaynem. Kiedy zamieszkała z chłopakami na powrót zaczęło między nimi iskrzyć. Czy im się uda?
Oliwia Lawreszuk


A little sensivity
Przeprowadzka, chodzenie do szkoły, nienawidzenie się, odkrywanie prawdy, zakochanie się, zazdrość. Czytajcie dowiecie się co się stanie z bohaterami tego opowiadania. Zapraszam
Klaudia RR


Jutra także będziesz dla mnie najważniejszy  [zawieszone]
Miałam wszystko. Rodzinę, przyjaciół, chłopaka. Było cudowne. Życie idealne..do czasu. Rodzice się rozwiedli i każde poszło w swoją stronę. Śmieszne .. zapomnieli, że mają dziecko. Przyjaciele gdzieś zniknęli gdy najbardziej ich potrzebowałam. Ale zawsze był on. Nigdy nie zapominał o mnie, nie znikał. Był wtedy gdy go potrzebowałam. Do czasu .. Jednego dnia straciłam wszystko. Bo on był moim wszystkim. Kiedyś trzeba iść do przodu tak? Jakoś mi się udało. Szczęśliwa może nie byłam. Ale kto w mojej sytuacji potrafiłby być? Jednakże żyłam sobie jakoś w tym swoim świecie nikomu nie zawadzając. Szkoła, dom, nauka, klub. No ale czego więcej wymagać od przeciętnej nastolatki? Wszystko było tak idealnie poukładane aż pojawił się on.
wyczujbit


Who's gonna run this town tonight?  [zawieszone]
Dwa gangi. Dwie osoby. Jedno uczucie. Ona, dziewczyną będąca na pozór aniołem. Ale pozory przecież mylą. On, chłopak znający i kochający w niej aniołka. Czy pokocha także druga stronę? Czy  kiedykolwiek będą zdolni pokochać wroga? Podobno miłość jest ślepa ....
Zanny


Indestructible
Gwen Grey, jest normalna nastolatka, uważaną za wariatkę. Jej matka, pomimo częstych wizyt u psychiatry, wysyła dziewczynę do szkoły dla specjalnych uczniów. Gwen z towarzystwem małego chłopca, który zmarł na wojnie sprzed kilkuset lat, wywraca życie szkolne do góry nogami , przybywając do niej. Wreszcie poznaje ludzi - takich jak ona. Ludzie z zewnątrz uważają ich za wariatów - oni sami, za ludzi wyjątkowych. Gwen ma przed sobą wiele przeszkód i problemów ze swoim darem także wciąga ją miłosny wir, zakochując się w nieodpowiednim chłopaku, tajemniczym, mrocznym Zaynie, który wyraźnie jej nienawidzi, olewając chłopaka, który się do niej zaleca.
Avalon.


Dreams  [zawieszone]
Bezpośredni i arogancki na zewnątrz, czuły i miły środku. Nieśmiała i poważna. Wzorowa uczennica.Co się stanie gdy się spotkają? Kate i Zayn historia której się nie spodziewaliście!
Kochaj-marzenia-1D


My story of One Direction
Młoda, inteligentna dziewczyną jedzie na wakacje do swojego kuzyna. Wszystko jest super, poza jednym szczegółem. Zayn przyjaciel kuzyna, z którym mieszka  1/5 jego zespołu. Nijak nie może się dogadać z tym chłopakiem. Po wielu kłótniach wszyscy tracą nadzieje, że tą dwójkę można jakoś pogodzić, jednak siostra chłopaka wpada na genialny pomysł. Jak potoczą się ich losy? Czy znajdą. wspólny język? Bardzo serdecznie zapraszam na bloga.
Saga


Stay Strong  [zawieszone]
Co zrobiłabyś gdybyś była zmuszona do zamieszkania z chłopakiem, dla którego kiedyś byłaś w stanie zrobić wszystko, ale teraz go nienawidzisz? Co zrobiłabyś, gdyby okazało się, że jego przeszłość nie należy do najprzyjemniejszych? Ellie znajduje się w takiej sytuacji. Do tego jeszcze dochodzą problemy z ojcem, któremu po latach przypomniało się, że ma córkę. Jak dziewczyną się zachowa, kiedy poczuje, że dawne uczucie się odradza? Czy będzie w stanie zrezygnować z uczucia dla własnego bezpieczeństwa? Jakie są prawdziwe intencje ojca Ellie? Czy dziewczyną poradzi sobie z własnym życiem? 
A.Styles


Co zrobisz, gdy przyjdzie ci wyruszyć w trasę koncertowa z piątka ... głośnych ... nieogarniętych ... ... lecz jednak zdemoralizowanych przede wszystkim głośnych ... ... chłopaków z One Direction? Jak poradzą sobie z tym ich szalone towarzyszki w iście piekielnej trasie? I komu uda się przeżyć huragan ludzkiego idiotyzmu podczas 131 koncertów na całym świecie?
Wróżka


Only you  [zawieszone]
Siedemnastoletnia Lilith ma idealne życie. bogatych i kochających rodziców; troskliwego brata; wkurzającą, młodsza siostrę i ukochanego chłopaka.Co jednak stanie się z idealnym życiem dziewczyny, gdy dwoje z nich zawiodą? W jakie problemy wpadnie Lilith? Akcja, romans, śmierć, tęsknota. Wszystko znajdziesz tutaj. Zapraszam do czytania!
Lacri Kat


Gentle
Ona szuka miłości i zrozumienia. On ukrywa swoje uczucia i mimo, że to łamie mu serce wciąż się o nią troszczy. Czy wybierze prawdziwe szczęście u boku chłopaka, który okazuje się zagrożeniem?
sandruszeek


Dangerous love story
One - wredne, uparte, twarde. Żyją z kradzieży. obie miały trudne dzieciństwo. Oni - postrach londyńskich ulic. Bija, zabijają i kradną. kiedy chcą potrafią być czuli i opiekuńczy. Poznają się w nietypowych okolicznościach. Miłość czy nienawiść? Poznaj historie Jess, Emily, Harrego í Zayna.
Jessica Style


Revolt  [zawieszone]
Caroline jest posłuszną i dobrze wychowaną córka, pewnego dnia poznaje chłopaka, który postanawia się zmienić. Jednak nie wszystko jest takie proste - mają wspólnego znajomego.
JustaaS


My love story? Or broken heart story?  [zawieszone]
Niektóre kłótnie mogą przerodzić się w coś więcej niż "ciche dni". Takie właśnie kłótnie doprowadziły Zayna i Hope do tej sytuacji. Prawda o śmierci przyjaciółki dziewczyny. Może to ktoś  więcej? Nie, przecież ona ma chłopaka. Chłopaka, z którym jest, ale czy chce być? Oto jest pytanie, nad którym brunetka mocno się zastanawia. Nie, może jednak? Może dziewczyną po prostu zapomina i daje tym wszystkim emocjom ponieść się chwili? Nie jest to naprawdę takie proste jakby się wydawało, ale czas pokaże. Hope i Zayn. Zayn i Hope. Przyjaciele, kochankowie czy może para?
Księżniczka Swojego Życia & Vicky


Little Things
Główna bohaterka - siedemnastoletnia Victoria, która uciekła ze swojego ojczystego kraju do stolicy Wielkiej Brytanii. Jako młoda dziewczyna miała bardzo dużo problemów. Czy przeprowadzka zmieni jej życie na dobre? Co do  niego wniesie najpopularniejszy boysband - One Direction?
Caroline & Katy


Miłość przemija i ból pozostaje. 
Dwie dziewczyny, dwóch chłopaków. Wakacje, nocleg w Hotelu, morze. Czy wyniknie z tego coś dobrego? Czy wyjazd na studia tego nie zniszczy? Jak ułożą się ich losy? Czy napotkają na swojej drodze jakieś niespodzianki?
Lena Style


Beautiful life 1D
Morderstwo z przed kilkunastu lat, wciąż obciąża ją. Zostaje sama. Wychowuje się w domu dziecka . Któregoś dnia podczas imprezy, zostaje zdradzona przez swojego najlepszego przyjaciela. Dochodzi do poważnego wypadku.Ona zamknięta w tym samochodzie, bliska śmierci, gdyby nie jego głos byłaby już po drugiej stronie.
Joanna Dąbrowska


Coś na kolorowo - One Direction  [zawieszone]
Nowi sąsiedzi, nowe znajomosci i problemy. Arianna ma nowych sąsiadów, chłopaków z One Direction. Jej najlepszą przyjaciółka jest Laurel. W tym czasie poznają kolejną osobę. Ta trójka dziewczyn lubi, wręcz uwielbia kolory, lecz każda ma jakiś problemu. Ari na początku  nie polubiła Zayn'a ale z czasem to się zmieni, tak samo z reszta dziewczyn, co będzie dalej?
Laurel Strick


Ognisty temperament
On - arogancki, niebezpieczny gangster. Ona - krucha, wstydliwa, samotna, bojąca się wydobyć z siebie chociaż jedno słowo. Życie nie rozpieszcza jej, bo to chyba nic dobrego gdy w życiu masz ojca kata bez skrupułów. Prawda? Na ciele codziennie powstają nowe siniaki, które kiedyś znikną, lecz co się stanie gdy jej ojciec posunie się do czegoś gorszego takiego jak gwałt?
Sandra Pająk


Unexpected  [zawieszone]
Miasteczko w południowym Evesham we wschodniej Anglii od wieków kryje w sobie tajemnice, a mieszkańcy niedalekich terenów, omijają je szerokim łukiem, uważając za nawiedzone. Pewnego dnia przybywa tam Faith Devoux wraz z matka, chcąc zacząć nowe życie po odejściu ojca dziewczyny. Zamieszkują stary dom, w którym niegdyś żyła Geraldine Devoux, babka siedemnastolatki,  która przed wieloma latami w wyniku niespodziewanych okoliczności, wyjechała z rodzinnej Francji do Wielkiej Brytanii. Obie Angielki nie są świadome tego, co je czeka w nowym miejscu. Zwłaszcza, że okolica przepełniona jest nadprzyrodzonymi stworzeniami - wampirami, wilkołakami i innymi. Jednak co się stanie, gdy Faith zakocha się w jednym z nich i odkryje rodzinna tajemnice?
dissentire


Wiara, nadzieja, miłość ...  [zawieszone]
Nazywam się Maddie, jestem tancerka i nawet  czwarty raz zostałam już  mistrzynią świata, więc wszyscy  znajomi myślą, że mam wszystko, wszystko co chce i czego zapragnę. Jestem z bardzo bogatej rodziny dlatego waśnie większość tak widzi ... Ale zaraz, rodziny? Nie, nie mam rodziny ... chłopaka zostawiłam po tym, jak chciał mnie ... zgwałcić, to było straszne, ale cóż żyję, pozbierałam się. Na świecie została mi już tylko przyjaciółka Chloe i brat ... Brat, który nie dość, że mnie nie zna, to najpewniej nie wie o moim istnieniu ...Do czasu...
Tynka


Kochaj sercem nie oczami - Z
Kolejna kreska. Kolejny raz sprawiam sobie ból. Kolejna kropla krwi obija się o ziemię. Żyletka po raz kolejny dotyka mojego już pokaleczonego nadgarstka. Kolejny raz w moich oczach pojawiają się łzy, Kolejny raz pozwalam im wypłynąć. Kolejny raz moje serce krwawi, Kolejny raz cierpię. Dlaczego oni tak traktują Mnie? Co ja im Takiego zrobiłam? Ciagle Mnie wyśmiewają. Przez moja psychika cierpi NICH. Nie daję sobie z Tym Już rady. Mam dość Tego pieprzonego Życia. Dlaczego nie moge Być normalna? Dlaczego nie moge Być Taka jak inne urządzenia Dziewczyny? Ładne, chude, fajne, Lubiane .. Jestem inna, staram Się akceptować Swoje Ciało jednak Coraz mniej mi się wychodzi. Dodatkowo jestem gnębiona przez Większość Osób z Mojej Szkoły. Do TYLKO Dlatego, že nie posiadam figury modelki Badz Milion dolarów za Twarzy. Powiedzmy sobie szczerze: Jeżeli Niej jestes ladny żart nikim .. Kolejna kreska .. Kolejna kropla Krwi ..
Marta K.


When darkness meet darkness  [zawieszone]
Zayn i jego przyjaciele to nie zwykły gang, Tak samo jest z gangiem Perrie. Czują coś do siebie, ale czy osoby, które wiecznie się kłócą mogą być razem? Gangi One Direction i Little Mix popadają w coraz większe nałogi i ukrywają jeszcze więcej tajemnic. Czy Zayn i Perrie udadzą się z powrotem służyć Szatanowi? Czy zechcą być znowu demonami? Czego chcą Justyn i Sasha? Co takiego wydarzy się, że ich życie zmieni się diametralnie?
Draconie


Seven of Hearts - One Story
Co się stanie, gdy zaczną się spotkania po latach, nowe znajomości, kłótnie, strach, miłość, przyjaźń, nienawiść? Czy Zayn da rade przekonać do siebie nowo poznaną dziewczynę? Czy Niall będzie umiał wybrać między sercem, a rozumem? Czy Harry znajdzie autora tajemniczego zeszytu? Czy Louis okaże się dobrym aktorem? Czy Liam stworzy szczęśliwy związek? Czy Darcy podoła przeciwnościom losu? Czy Alex będzie umiała znów pokochać?
5idiotsinmyhead


You are my dream, my world.
Ona to cicha dziewczyną. On arogancki dupek, który handluje i zażywa narkotyki. Ale co jeśli ich drogi się skrzyżują? Wielka miłość, potem wielka zawieść, zdrada ... Czy to wszystko? Jeszcze gorzej będzie? Tragedia? Wszystko jest możliwe ...
Crazy Mofos.


Jesteś moją regeneracja  [zawieszone]
One - Trzy skłócone siostry. Każda z nich jest inna. Każda ma inne cele i pragnienia. Każda z nich ma inną ciekawą osobowość. Ale, że są od siebie inne sprawia, że się ze sobą nie dogadują. W żadnym stopniu nie zachowują się jak siostry. Ale to się zmieni. One się zmienią. Oni - trójka przyjaciół. Każdy z nich jest pewny siebie. Każdy z nich ma jeden cel. Żaden nie zamierza odpuścić.
Poważny


We Found Love
Anna jest dziewczyną, która mimo iż ma bogatych rodziców i jest z dobrego domu ma wiele problemów. Zmaga sie z uzależnieniami, depresja, anoreksją oraz tnie się. Po tym jak zerwał z nią chłopak popada w jeszcze większego doła. Na jednej z imprez poznaje przystojnego bruneta, z którym się upija. Następnego dnia budzi się w nieznanym mieszkaniu. Tak poznaje Zayna, następnie jego przyjaciół.
paulla


We can live a normal life?  [zakończone] ZZZ
Z. Szafki albumu wyciągnęłam po ZE zdjęciami Czym usiadłam apartament obok chłopaka.Wskazałam Palcem na zdjęcie, Które uwielbiam całym SERCEM. Siedzimy tam wtuleni w Siebie, oglądając zachód słońca. -Pamiętasz? -spytałam. -Pamiętam.-Uśmiechnął i pocałował Mnie Się w czoło. Bardziej wtuliłam SIE niki w JEGO uważnie przyglądając Się dalszym fotografiom. -Kocham CIE powiedziałam. -ja Ciebie też.-objął Mnie mocniej.
Marta K


Life is hard, but love is harder  [zawieszone]
Amelia Anderson jest zwykłą, dziewiętnastoletnią dziewczyną z Irlandii. Po długim czasie gdy spotyka swojego najlepszego przyjaciela Nialla, który teraz jest gwiazda jednego z najpopularniejszych na całym świecie boysbandów, okazuje się, że równie dobrze dogaduje się z jego przyjaciółmi.
Wiktoria Lewandowska


Trouble  [zawieszone]
Życie 19-letniej Megan Turner, zmienia się diametralnie pewnego dnia.- zostaje porwane, przez najniebezpieczniejszy gang w całym Londynie. Chłopak, a zarazem szef gangu, Chce zemsty na Megan, za jej brata. Zobacz jak potoczą się jej losy i czy ujdzie cała z tego "zdarzenia"
Kwiecień Robinson


Zagubieni w życiu
Zwykła dziewczyną po rozwodzie rodziców przeprowadziła się do Londynu z mamą. Poznała tam zespół 1D i Zayn się w niej zakocha, potem jej mama zginie w wypadku samochodowym. Okaże się że jej '' były '' chłopak będzie ją zastraszał, bez słowa uciekła do Londynu, porwie Zayna i Louisa. Ta zachoruję na  ciężka chorobę. I po operacji zapadnie w śpiączkę.
księżniczka .własnej bajki


Nadzieja umiera Ostatnia
"Jedna dziewczyną, dla której nie istnieje ... miłość ludzi zraża do siebie ... Jeden dzień i jeden chłopak zmienili jej życie, ale czy na ... Lepsze? Kłamstwa doprowadziły do jeszcze większych kłopotów ... Gdy wraca do rodzinnego miasta, po niedługim czasie dowiaduje się czego naprawdę chce .... Miłość rozdziera ją od środka .... Codziennie zadaje sobie pytanie ... Czy to ma jeszcze sens?
♥ Mrs.Tommo ♥


Hey, I'm a witch  [zawieszone]
Na pozor zwykła dziewczyną ale wiesz, że czasami pozory mylą? Tak naprawdę nie jest zwykłą piosenkarką która zbiera tylko pieniądze za jakiejś sesje czy wywiady, jest czarownica. Wraz z trzema siostrami ma nadzwyczajne moce. On jej nie lubi nawet nienawidzi ciągłe kłótnie itp. Rzeczy byle tylko jej dogryźć. W końcu wyczuje, że coś jest z nią nie tak, spróbuje ją zabić. Kto ja uratuje, kto w tym opowiadaniu jest zły? Poznaj 4 siostry i 5 przyjaciół. Poznaj świat Diany.
Kanał Larsson


True love always win
Isabella jest siostrą Harry'ego, jest nieśmiała. Jej znany brat postanawia się zmienić. Prosi żeby zamieszkała razem z nim i jego przyjaciółmi. Dziewczyną poznaje wielu nowych ludzi, nowe nieznane wcześniej życie .... i miłość? Za nią nadciąga jej były chłopak czy prawdziwa miłość zwycięży? Tego dowiecie się czytając opowiadanie; )
Isabella Greey


Roulette  [zawieszone]
Nastaje w życiu taki czas, w którym musimy dokonać wyboru. Praktycznie rzecz biorąc robimy to co chwile, lecz nie zdajemy sobie z tego sprawy. Kawa czy herbata? Nutella czy masło orzechowe? Przeprowadzka na inny kontynent czy niespełnione marzenia? Każdy robi co chce. Wybaczcie, ale ja wole te słuszne decyzje podejmować. Jestem Lydia Snowdon i wraz ze soją przyjaciółka wyprowadziłyśmy się z tego zapyziałego miasta do Ameryki. Dostałyśmy się również o dziwo do dobrego college'u. A wszystko to, by spełniać marzenia, bawić się i poznawać nowych ludzi. Jednak pewne osoby za wszelką cenę będą chciały pokrzyżować nasze plany.
stworzeniem.


Dance with me
Tiffany jest nauczycielka tańca towarzyskiego w szkole, do której trafia Zayn. Początkowo nienawidzą się, jednak po pewnym czasie wbrew temu co mogłoby się wydawać, między tą dwójka zaczyna rodzić się uczucie. Czy ktoś lub coś rozwali ich związek?
martatomlinson; D


I need you  [zawieszone]
Charlotte jest rozpieszczoną dziewczyną bogatego biznesmena. Pewnego dnia zostaje porwana na okup przez Zayna Malika - syna wroga ojca Charlotte, który ma swój gang, gdy tylko może jeździ na nielegalne wyścigi. Jednak nie została wypuszczona. Zostaje ,, Dama do towarzystwa '' Leonarda - czyli ojca Zayna. Gdy Zayn wreszcie zrozumiał, że ją kocha postanawia być przy niej zawsze. Uratować ją. Uda się. Lecz Leonardo nie daje za wygraną.  Ich miłość co dzień jest większa.
Alex Tomlinson


I wanna hold your heart in both heands
Alice zwykła siedemnastoletnia dziewczyna. Pewnego dnia dowiaduje się, że jej najlepszy przyjaciel zaginął. Szuka go wszędzie. W jego domu, w miejscach w których mógłby być. Nic. Nie odbiera nawet telefonu. Kilka dni później idzie do szkoły i widzi właśnie jego. Jak gdyby nigdy nic, wrócił. Nie chcę powiedzieć gdzie był i co robił. Wraca z nią do jej domu a ona nieświadoma niczego złego ściąga mu okulary i czapkę. To co widzi wstrząsa ja ogromnie. Siniaki i rany. Nie wie o co chodzi. Błaga go żeby jej wyjaśnił. On mówi jej wszystko, ona jest ogromnie zaskoczona. Co stanie się dalej? Czy Alice pozna jego prześladowców?
Alicja J.


Slick  [zawieszone]
Kiedyś dziewczyną z kompleksami, jej ciało było inne. Także kaleczone. Oni. Chcieli zniszczyć ja. Teraz ona powraca. Co gdy kiedyś domyślą się kim była? Jak będą ją traktować? Kim dla nich będzie? Opowieść o toksycznej przyjaźni, nie o szczęśliwej miłości z happy endem.
Julka Style


Psychopatic love
Do szpitala psychiatrycznego dla młodzieży trafia siedemnastoletnia Andy Rowlands. Dziewczyna jest wybuchowa, chamska i bardzo łatwo ją zdenerwować. Czy znajdzie się ktoś komu uda się poskromić charakter dziewczyny? Może przystojny psychiatra Louis Tomlinson, albo dawny koszmar Zayn Malik?
AndyX Rowlands


First forbidden love  [zawieszone]
Isabel spokojna i nieśmiała dziewczyną, która nie wierzy w miłość. Jej życie zmienia się gdy poznaje swojego nauczyciela angielskiego. Zakochuje się w nim. Wie, że nic nie dzieje się bez przyczyny, ale sądzi, że jej życie się nie zmieni. Jest w błędzie. Na jej drodze staną przeszkody. Czasami szczęście w mgnieniu oka może zmienić  się w koszmar ...
Malinowa Rose


Promise?
Maja Mayer młoda dziewczyna, skrzywdzona przez los, której przeszłość w teraźniejszości towarzyszy, odbierając szanse na normalne życie. Brak pieniędzy, zmusza ją do pracy w klubie jako tancerka. Zayn Malik- właściciel sieci klubów, w tym jednego, w którym pracuję Maja. Każdy jest na jego skinienie, niebezpieczny, mający wszystko. Obietnica, która zostaje zawarta, zmienia wszystko. Historia, która od początku nie ma prawa się dobrze skończyć ...
Natalia loveyoruSmile


Spełnione marzenia  [zawieszone]
Marzenia - Całe miliony. Spełnione? Niekoniecznie. Nie zawsze mamy to szczęście w życiu, że wszystko idzie po naszej myśli. O czym marzyłam ... było kilka rzeczy, które chciałam osiągnąć za wszelką cenę. Chcecie wiedzieć? Nie ma sprawy, powiem wam. Chciałam: Wyjechać - Gdzieś daleko, najlepiej do Francji. Iść na koncert One Direction - wiem .. zabawne. Pewnie myślicie o mnie teraz jak o jednej z tych niewyżytych dziewczyn, które piszczą i rzucają się na swoich idoli niczym dobry kawałek mięsa, nic bardziej mylnego.
Delaitre


Memories  [zawieszone]
Gdy Maria myślała, że już uwolniła się z wrednych łap, zwanych miłością wspomnienia wracają. 
Klaudia Zabij


Jack jako dziesięciolatka była świadkiem brutalnego morderstwa, w którym zginęli jej rodzice. Od tej pory dziewczyna nie wypowiedziała ani jednego słowa Oraz wykazywała niepokojące objawy choroby psychicznej. Lekarze nie byli wstanie zatrzymać tego procesu. Przygarnęła ja babcia, troszcząc się o wnuczkę jak najlepiej mogła, stan psychiczny Jack pogarszał Ssę z miesiąca na miesiąc i rok później oprócz mutyzmu, wykazywała zanik inicjatywy oraz wycofanie się z życia rodzinnego i społecznego.
Akai Sora


They will come to you  [zawieszone]
Lean przyjeżdża z rodzicami do wampirzego miasta Bossangoa, gdzie poznaje nowych przyjaciół, miłość, magie miasta. Chodzi do szkoły, a wokół niej czyha niebezpieczeństwo, pada w szpony wampira, który napada na nią, pobija, torturuje. Pomaga dla ludzi, zakochuje się w wampirze - Zayn - opiekun, który ratuje ją z wszelakich tarapatów.
Andża q


Dwie dziewczyny po ciężkich wspomnieniach jadą do Londynu aby się rozerwać. Mieszkają do domu siostry jednej z nich, która jest siostrą Emmy Watson. Co będzie gdy  poznają zespół One Direction? Co z tego wyjdzie? Przyjaźń? Miłość? Nienawiść? Dowiecie się czytając tego bloga.
Teraz jestem Diana


Cherish
Bo w życiu każdego z nas nadchodzi taki moment, że sięgamy pamięcią w przeszłość. Uświadamiamy sobie wtedy, jak wiele żeśmy spieprzyli w życiu. Ile zmarnowaliśmy czasu na nieistotne sprawy.Ile zmarnowaliśmy szans na lepsze, szczęśliwsze życie. Jak bardzo byliśmy łatwowierni i naiwni.Jak bardzo raniliśmy ludzi i jak bardzo oni ranili nas ...
Vintage ♥


So close
One - Dwie studentki, próbujące odnaleźć swoje miejsce w świecie kolorowych bilbordów ...  i zatłoczonych ulic. Oni - piątka chłopaków, którzy stojąc na największych scenach, sięgają szczytów sławy ... spotkanie, które jest początkiem ich wspólnej drogi. Przywiązanie, wsparcie, zaufanie ... miłość? Niespodziewany wypadek, który burzy wszystko, co zbudowali. Prawie wszystko ... czy znajdą siłę, by pokonać  przeszkody? Przecież wystarczy krok ... szczęście ... jest tak blisko
Maddie Carol


I hold you closer  [zawieszone]
Grace to dziewczyna, która jest bardzo tajemnicza i skryta w sobie. Poznaje jeszcze bardziej dziwacznego Zayna-nowego sąsiada. Z początku Grace boi się..Uważa, że Zayn ją prześladuje. Okazuje się później, że Zayn ma z nią wiele wspólnego i kiedy dziewczyna się w nim zakochuje nasuwa się pytanie: czy to możliwe, że Zayn jest jej biologicznym bratem?
Sandi Pandi


Bo nic nie trwa wiecznie  [zawieszone]
Melanie jest nastolatka '' skrzywdzoną "" przez los. Śmierć rodziców, prześladowanie w szkole, zdrada chłopaka. To wszystko ukształtowało jej charakter. W wakacje razem z przyjaciółka i innymi wyjeżdża do Toskani. Jak potoczą się ich losy kiedy trafią do magicznej krainy- Mistic Grey? Dowiecie się w swoim czasie ...
lana


Kiss the dark bandit  [zawieszone]
Córka bogatego biznesmena. Chodzi do szkoły. Poznaje tajemniczego Zayna, który porywa ja dla okupu. On - porywczy, groźny, egoistyczny, brutalny. Ona - delikatna, uczuciowa, wrażliwa. przeciwieństwo, ale ... Ona pokocha  jego takim jaki jest, on zrozumie,że to ta jedyna. Pozna prawdę kim jest i czym się zajmuje. Uczy się na błędach. Zaprzyjaźnia się z ludźmi bandytami.
Q Dell


One Direction For Every You
Po tragicznej wiadomości Julie i Rose wyjeżdżają do Londynu, by zacząć nowe życie. Nie wiedzą jednak,  że zmieni się o 180˚. Kiedy myślą, że ich życie się ustatkowało, do miasta przybywa były chłopak Rose nie mogący się pogodzić z jej odejściem.
Runes


Weird  [zawieszone]
W dzieciństwie Hope przeżyła wiele. Zbyt wiele. Była prześladowana przez swoich rówieśników i wrzucono ją do pudełka z etykietką "dziwna". Wkrótce potem dziesięcioletnia Hope spotkała swojego wybawcę- Zayna. Dwunastolatek stał się jej aniołem stróżem, chronił ją przed zaczepkami dzieciaków i przed pesymistycznymi myślami.
ℓu ¢ қy gιяℓ *


One Night  [tłumaczenie]
Wystarczy jedna noc aby się zakochać ... By zmienić życie. Ale potrzeba więcej, niż jedna noc, aby odkryć czyjeś najmroczniejsze sekrety ... to miłość wystarczy, aby naprawić złamaną przeszłość i teraźniejszość? Czy może wszystko będzie się rozpadać z każdym kolejnym sekretem?
borntoberall


Through the dark
 Florence - dziewczyną mająca wspaniale dotąd życie. Diana - nastolatka sponiewierana przez swojego ojca. Obie chcą rozpocząć rewolucje w swoim życiu. Wtedy trafiły na siebie. Skłócone walczyły o bycie w środku uwagi. Wszystko wydawało się być szczęśliwe. Życie zgotowało im inny los.
† † i Fleur Diana Wildsoul


Memories forever  [zawieszone]
Wiesz jak to jest mieć starszego brata? Moim jest Zayn Malik. Jesteśmy zwyczajna rodzina - nie moze nie do końca .Musimy wyjechać stąd i zacząć nowe życie, bez tego całego gówna. Boję się, ale wiem, że z nim nic mi nie grozi. Co jeśli oni zaczną nas szukać? Co z naszym nowym życiem? Co z przyjaciółmi? I moja miłością? Czy wszystko się spieprzy? Życie w końcu nabrało sensu kiedy spotkaliśmy ich.
Kaya Stylison


Lost  [zawieszone]
Emily, zwykła blondynka o niebieskich oczach.Miała idealne życie.Jednak wraz ze śmiercią najlepszego przyjaciela, wszystko się zmieniło.Rodzice zaczęli się kłócić jeszcze przed jego odejściem.Dziewczyna, jednak nie wytrzymała.Zaczęła narzekać. Pewnego dnia się ciąć. Zaczynając od malutkich kresek, kończąc na głębokich cięciach.To ją zniszczyło.Nie wychodziła z domu.Izolowała się, co noc wysłuchując kłótni rodziców.
Edzi. z oo


Life
Początek wakacji -18 letnia Lucy wreszcie wychodzi z znienawidzonego domu dziecka.Nielubiana. Sposobem zapomnienia poniżania była żyletka. Gdy w progu drzwi wyjściowych bidula z walizka zrozumiała, że sama sobie nie poradzi.W kawiarni poznaje Sarah-jej przeciwieństwo.Dziewczyna proponuje Lucy mieszkanie za darmo.Ale zawsze kryje się haczyk prawda?
Clauduśka Duska


Dark face
Fan-fiction opowiada o historii zadziornej nastolatki i chłopaku o pięćdziesięciu twarzach.
Ma siedemnaście lat i mieszka z dziewczyną i  swoim bratem. Pewnej nocy wraz ze swoją przyjaciółką wybierają się do klubu. Tam główna bohaterka poznaje chłopaka o kruczoczarnych włosach. On jest niebezpieczny i agresywny. Pokazuje jej to już w pierwszej chwili ich spotkania. Jak potoczą się ich losy? Czy nienawiść zmieni się w miłość?
Emma Czarny


Satanic verse
Jedna nieśmiała dziewczyną z domu dziecka w końcu ma dom. Czy to dobrze? Ze spokojnego życia, na obrzeżach Londynu przeniosła się w sam jego środek? Czy obrażana i wyzywana znajdzie szczęście? Pomogą jej nowi przyjaciele? Może będzie odwrotnie? Co jeśli się zakocha? Czy on będzie czuł do niej to samo?
Paulaa


We meet again
"Do magicznej szkoły dołączą nowi, zarazem najważniejsi uczniowie. Dołączą tu członkowie rodziny królewskiej i jedni z najlepszych uczniów w historii. Tylko nieliczni się tutaj dostają." Dwie dziewczyny księżniczka Dercy i Irene-miłość brata Derc. Miłość, magia, strach, nauka, zabawa. Co się wydarzy? Czy będą razem? Czy los rozdzieli ich? Jak poradzą sobie dziedzicy? Zobaczymy ...
Dercy Irene


You're my dream
Dwie zupełnie inne osoby, lecz przyjaciółki, co się stanie kiedy wyjadą i zamieszkają razem? Ich przyjaźń przetrwa najgorsze? Paulina przez przypadek poznaje Zayna, coś między nimi zaiskrzy jednak Kinga jej przyjaciółka ale również i '' czarny charakterek '' Nie toleruje go ani reszty chłopaków. Co połączy Paulinę i Zayna? Czy dziewczyny będą się dogadywać? Mówią, że przeciwieństwa się przyciągają, teraz wiem, że to prawda ...
Paulina Malik


Try to love again  [zawieszone]
Try to Love Again - Amy jest dziewczyną z talentem, z pasja. Jest dziewczyną, która w życiu przeszła bardzo wiele, ojciec odszedł od niej jak i od mamy zostawiając ich samych, potem umiera jej matka. Była przygotowana na jej śmierć codziennie sobie powtarzała, że da rade, dawała owszem ale sama. Po śmierci matki musi wyjechać do ojca gdyż był jej prawnym opiekunem, nie miała ukończonych 18 lat. Tam spotyka jego przystojnie zabójczego Malika. Zayn ma dziewczynę, Perrie, ale tak na prawdę czy ją kocha? Nie. Nie czuje tego samego co czuł kiedyś, wygasło wszystko.
Justyna D


Lovely
Fanfiction z Zayn'em Malikiem i Kate Adams w roli głównej. Dziewczyna jest pół czarownica, o czym nie wie, wkrótce będzie się musiała  boleśnie przekonać. Zayn natomiast jest wampirem. Czy pomimo przeciwności i trudów losu, odnajdą miłość? Czy po tym wszystkim Kate, co wyrządzi jej chłopak znowu  zaufa?
Kasieq


Academy of Angel
Jenny była zwykłą nastolatką jednak jej życie zmieniło się drastycznie. Przez wypadek, w którym zginęła dostała się do szkoły dla aniołów. Poznaje tam Liam'a - syna dwóch najważniejszych archaniołów, Dan'a - podobnie jak ona, człowieka bez skazy, Olivie - gadatliwą anielice, Rose - pół anioła pół człowieka i Zayn'a - upadłego anioła, który mimo wszystko został przyjęty do akademii. Rose do czasu swoich 17 urodzin żyła jak zwyczajny człowiek.
Z Imagin


Sign
Młoda dziewczyną, nowa w szkole i mieście, ściąga na siebie niebezpieczeństwo. Jej przyjaciel odradzał dziewczynie towarzystwo przywódcy gangu, lecz nie wie o ich układzie. Amber i Zayn zawarli układ, chłopak nie skrzywdzi jej ojca i przyjaciela, jeśli dziewczyną będzie mu oddana, czy uda jej się uchronić bliskich?
Izabela Gieroń


Company arrangements
Ona jest dziewczyną, która jest przymuszana do ślubu przez swojego ojca. Mimo swoich sprzeciwów jej mężem nie zostanie kto inny tylko Liam Payne. Zależy mu tylko na firmie ojca dziewczyny, tak naprawdę w ogóle jej nie kocha. Czy życie zmieni jej przyjaciel z "piaskownicy"? On jest 2O-letnim właścicielem firmy modelingowej. Współpracował z rodzicami Payne kiedyś, więc wie jak rodzina  chce załatwić państwo Devdan. Czy pomoże przyjaciółce w kryzysowej sytuacji?
Nathalie Malik


Help Me (If you can)
Każdy mówi, że to dragi mnie zniszczyły. Bzdura. Ale jego brak mnie zniszczył. Zostawił mnie, Kiedy najbardziej go potrzebowałam. Możecie mi mówić, że nie wiem nic o życiu, że jestem rozpuszczoną małolatą, która nie ma do niczego szacunku. Kiedy miałam jedenaście lat, zostawił mnie. Może ja wyjechałam, ale on nie przyszedł, ale nie pożegnał się, rozwalił nasza przyjaźń. Cztery lata temu jedna noga byłam w grobie i gdyby nie anonimowy dawca, dzisiaj prawdopodobnie leżałabym zakopana pod ziemia. Trzy lata temu moja mama zmarła, nie poznałam taty. Po śmierci mamy wpadłam w to gówno, Jakim są narkotyki. Nienawidzę ich, ale nie potrafię bez nich żyć i nic nie mogę z tym zrobić. I w moim życiu nagle pojawia sie on. Co dzieje się dalej? Zobaczcie sami.
Emily Jenny


Tough Lover
To opowiadanie o, prostej dziewczynie, której nowo poznany chłopak ubarwia życie. Szybko się do siebie zbliżają aż w końcu zaczynają ze sobą sypiać, nie wiążąc się ze sobą. Stają się najlepszymi przyjaciółmi, dopóki nie zakochają się. Jednak dziewczynę zaczną przytłaczać problemy. Co wtedy zrobi ... Zayn?
Natalia Magdalena


Two Worlds
Alice osiemnastoletnia dziewczyną mająca dwie najlepsze przyjaciółki i udane życie. Po pewnym czasie otrzymuje koperty z tajemniczymi wiadomościami. Z początku je olewa, ale z czasem zaczyna się tym interesować. Co wyniknie z jej ciekawości ...?
Daisy Rose


Whispers In The Dark  [zawieszone]
Niektórzy nie wiedzą ile można za młodu cierpienia przeżyć, mała dziewczynka Alex straciła przyjaciela Liama, jej rodzina z idealnej zrobiła się na patologiczną ojciec wysyłający córkę po pieniądze, potem karanie choć nie była winna niczemu. Te cierpienia się skończą, do jej drzwi zapuka jej najlepszy ratunek- Liam. On  pomoże jej uciec od szarej rzeczywistości. Alex zamieszka u niego w domu razem z jego zespołem. Spośród pięciu chłopaków spodoba jej się tylko ten najbardziej pociągający jeden i zmysłowy oraz niebezpieczny - Zayn Malik.
You Only Live Once


Dangerous love
Rosalie Evans młoda, zdobywająca doświadczenie 24 latka pracująca w Londynie jako psychiatra. Mimo problemów w przeszłości przy jej boku  zawsze stoi najlepszy przyjaciel Jay, chłopak Chris oraz Kate- przyjaciółka. Życie Rose zmienia się kiedy w drzwiach jej gabinetu pojawia się 29 letni milioner Zayn Malik. Poważny, inteligentny biznesmen skrywający wiele tajemnic i problemów.Wszystko komplikuje się jeszcze bardziej gdy rodzi się między nimi przyjaźń i głębsze uczucie. Coś co nie ma prawa istnieć, niebezpieczna miłość, która może zrujnować im życie.
Ella


Our little secret  [zawieszone]
Podczas imprezy na, której byli rodzeństwo Styles znika Harry. Amelia, siostra Harry'ego załamuje się. Do tego wszystkiego Louis docina dziewczynie i osądza ją o zaginięcie Harry'ego. Co się stało z chłopakiem? Czy żyje? Niall będzie starał się pomóc dziewczynie lecz na marne. Wtedy zacznie zbliżać się do niej Zayn. Czy jej pomoże? Czy między nimi coś zaiskrzy?
K. Tommo


He will make her addicted to chocolate
Jak drobna, niewinna dziewczyną znalazła się nocą na środku opustoszałej drogi wiodącej do wielkiego miasta? Tego nie była pewna nawet ona ... Ale jednego była pewna: z każdym kolejnym krokiem jej problemy jakby zanikały w ciemnościach, z każdym pokonanym metrem oddalała się od nich. Oddalała się od powodu jej problemów, czyli od niego. Ale nawet w najśmielszych i najbardziej zwariowanych snach nie przewidziała tego co miało ją czekać. A wszystko to zaczęło się od cichego pomruku silnika za jej plecami ...
Annie Kaie


Midnight Memories
Midnigh Memories to porywająca opowieść o bezgranicznej miłości łącząca ukochanych.Horror, romanse i powieści o dojrzewaniu. Dwudziestoczteroletnia  Perrie Louise Edward pewnego wieczoru wspomina jak przed ośmiu laty powiedziała El: poznała Zayna Javadda Malika swoja pierwsza wielka i jedyna miłość. Chłopak ma nadludzkie zdolności.Nie można mu się oprzeć, ale nie można go przejrzeć .Perrie usiłuje poznać jego mroczny sekret, nie zdaje sobie jednak sprawy, że naraża tym siebie i swoich bliskich. Już niedługo może nie być odwrotu ... opowiadanie na podstawie wspaniałej "Sadze Zmierzch"
Dani ♥


Dark prince
Śliczna brunetka Ashley. Pochodzi z sierocińca, jednak została adoptowana przez miłą rodzinę państwa Horan ". Ma przyrodniego brata o imieniu Niall, którego kocha i szanuje. Któregoś z pochmurnych dni w Londynie czytając kolorowe czasopismo natknęła się na jeden z artykułów, pt. "Na jaw wyszło! Rodzina królewska ma dziecko!" - Jak to ona nie przejęła się tym, ale czy może to być związane z jej osoba? Tego dowiecie się z opowiadania "Dark prince". Zapraszam!
Pacia Zneks


Would you know my name?
Śmierć bliskich jest zawsze tragedią ... co dopiero w miejscu, do którego wprowadziliśmy się kilka dni przed wypadkiem ... Zaczyna się nowe życie. Nawet jeżeli świeżo poznane osoby namawiają do zmian, lekceważą, a poniżają nawet. Szkoła do tygiel zła, ale okazuje się, że nawet mogę znaleźć w tym miejsce, gdzie czuję się dobrze. Co, jeśli wplączę się w awanturę, z której nie ma wyjścia?
Roxanne xD


Fuck fame, I'm going home  [zawieszone]
Mała, zagubiona Kaya do której dołączył Harry Styles. Walka, potłuczone talerze i dużo, dużo muzyki. Wszystko wraca. Czasem wspomnienie muśnie tylko umysł, przywracając znaczenie odczuwanego bólu czy szczęścia. Czasem wraca ze zdwojoną siłą,  kopie w brzuch i już nie odchodzi. Zabiera cząstkę, tę która dawała mi siłę.
Kaja Kat


Stories
Nastoletnia Mia przeżywa szok. Straciła dwoje najbardziej kochających osób. Jej przyjaciółka przedawkowała, straciła swoją  przyjaciółkę. Była zła na siebie, że jej nie pomogła. Drugą tragedią była dla niej śmierć ojca, przez którego nie żyje. Dziewczyną obwiniała się za się, nie mogła znieść tego wszystkiego. Wujek przyjechał i razem z mama postanowili, że wyjedzie do wujka do Londynu.
Mia Angella Torres


Black Pearl
Ona jest cichą, nieśmiałą dziewczyną z bogatego domu, a on to bezlitosny badboy, Nie zna granic. Spotkali się w dość niezręcznej sytuacji. Miało by być jedno przypadkowe spotkanie, lecz los robi im psikusa. Jak potoczą się ich sprawy?
Alex i Martina


I can be your hero
Pewnego dnia dokładnie w sylwestra Vanessa straciła bliską jej osobę. Po 9 miesiącach ciągłego smutku Vanessa wraz z rodzina przeprowadza się do Londynu. Nowa szkoła, nowa przyjaźń i on - Zayn Malik. Chłopak z przeszłości. Myślała, że już nigdy go nie spotka - Pomyliła się! Na początku obydwoje się nienawidzą i działają sobie na nerwy. Co będzie, kiedy jedno z nich coś poczuje? Jak potoczą się ich losy? Czy będą razem szczęśliwi?
Tysiaczek Style


Give me love
Dwie przyjaciółki - dziennikarki pracują w popularnym magazynie razem "Wszystko o gwiazdach". Są jednymi z najlepszych redaktorek na świecie. Jednak na swojej drodze napotykają nieprzyjemne zlecenie (Ich zdaniem), któremu muszą stawić czoła. One Direction na pewno nie jest prostym tematem, ale czy podołają temu wyzwaniu? Przecież one nie znoszą tych chłopaków! Na pewno nie każda opublikowana opinia odnośnie zespołu zawsze będzie prawdziwa. Lecz czy ich kontrowersyjne artykuły spodobają się każdemu? Może coś się w nich zmieni? Czy ustąpią swoim złym przekonaniom? I czy dziewczyny poczują coś co zmieni ich życie ???
Isia ♥♥


You are fire starting in my heart
Zaczęło się to już w szkole gimnazjalnej. Przyjaźniliśmy się wszyscy razem w piątkę: od przedszkola .. Po prostu zajebiście było aż do momentu przyjścia jednej dziewczyny do naszej klasy. Nazywała się ona Diany. Miała piękne jasne włosy, błękitne oczy i promienisty uśmiech. Wpadła nam nam wszystkim w oka. Mieliśmy jedną zasadę, ten który zobaczy dziewczynę pierwszy ma prawo ją poderwać. Ale w tym wypadku nikt nie chciał się tej zasadzie podporządkować, gdyż zobaczyliśmy ją w jednym momencie.
ARP.


Kids from the streets
Pewnego dnia, dwie dziewczyny mieszkające w Miami zauważają, że ktoś wprowadza się do domu na przeciwko. Pięciu chłopaków których od początku zaczynają nienawidzić. Kiedy Louis przychodzi do domu Kim aby przywitać się z nowymi sąsiadami, ta zamyka mu drzwi przed nosem i wtedy  wojna zaczyna się. Gdy Amy i Kim mają już dość ustawiania na nich przeróżnych pułapek i uprzykrzania im życia, zaczynają próbować ignorować "palantów" z domu obok.
Alicja J.


Miss me when I'm gone  [zawieszone]
Cześć mam na imię Caroline i mam zamiar  się wybawić właśnie w ostatnie wakacje przed pójściem do Clare College. Kiedy dowiaduję się, że moja matka chce wysłać mnie do dziadków nie jestem zbyt  zadowolona. Kim może stać się taka osoba jak ja podczas nudnych wakacji? Zostanę nadal niezauważalną i unikaną Caroline? Pewnie tak.
Śnić


XXXX
Izzie żyła w spokojnym świecie. Miała kochającą rodzinę, chłopaka i przyjaciółkę. Wszystko się zmienia, w ciągu jednego roku ginie matka i chłopak Mike. Nie potrafi sobie z tym poradzić. Zamyka się w sobie, odsuwając się od wszystkich. Czy wyjazd do ciotki w Londynie coś zmieni? Czy Izzie poczuje się znowu szczęśliwa?
Juxx.


Catwalk and cigarettes
Cara Delevingne - światowa modelka, dla której okrutny świat biznesu jest codziennością - lecz za kulisami wybiegu skrywa się młoda osóbka, przez błędy przeszłości uwięziona niewidzialnym łańcuchem do mężczyzny z umysłem chorym i pozbawionym skrupułów . Sława i pieniądze nie spełniają oczekiwań, nie dają wymarzonej wolności. Jeden dzień, jedna bójka, w której pojawia się intrygujący chłopak; niezależny, wyzwolony, żyjący w odmiennym świecie. Czy pragnienie zasmakowania wolności przezwycięży skorumpowaną rzeczywistość, w której setki tajemnic wyjdą na jaw?
Katastrofa


Wola stwórcy objawia sie na wiele sposobów
W Fereldenie nastały złe czasy. Wiecznie spokojne okolice zamieniły się w miejsca bitew i kupki popiołów, znane i szanowane rody wymarły, zamordowane we własnych posiadłościach. Już nigdzie nie było bezpiecznie. Ludzie zaczęli uciekać, elfy w lasach chowały się, krasnoludy zostawały w swoich rodzinnych miejscach znajdujących się pod ziemia. Zapanował chaos. Panika opanowała ludność, wojska traciły wojowników przez krwiożercze istoty, które mordowały do upadłego.
Dragonfly


I will love you  [zawieszone]
Jessica wyjeżdża do Anglii. Pozostawi w Polsce swoja przyjaciółkę - Martynę. W nowej szkole zdobywa nowych przyjaciół i wrogów. Nie spodziewała się, że ukrywa swoje uczucia co do niej i nie wie co ona czuje do niego. Jednak wypadek rodziców Martyny może jej pomóc dowiedzieć się. Niestety to nie ma prawa dobrze się skończyć.
Justyna Horan


Od przyjaźni do miłości
Dziewczyną, która straciła matkę zmieniła się. Jej ciotka, która się zaopiekowała nią nie mogła sobie  dać rady, lecz pewnego dnia Jessica poznaje chłopaka w lokach i jego przyjaciół. Harry zdobył jej serce, dzięki niemu trochę ona się zmienia na lepsze. Jest jak w bajce. Ojciec, który zostawił jej mamę wraca, chce odnowić kontakt z córka, jest coraz lepiej. Jess zaprzyjaźnia się z chłopakami szczególnie z jednym. Lecz pewnego dnia dochodzi do próby gwałtu.
Hope.Emulation
Alex przynależy do jednego gangu, Zayn do drugiego. Nienawidzą się nawzajem, ich grupy są sobie wrogie. Co jakiś czas staczają walki sobie przeciwko. Pewnego razu, gdy Alex spotyka się z szefem i ludźmi  na specjalnym spotkaniu gangu, dostaje zlecenie - zabić i rozkochać w sobie prawą rękę szefa kierującego tamta mafia - Zayna Malika. Czy poradzi sobie z zadaniem? Jakie przeszkody czekają na nią w drodze do celu? Może w jej życiu wydarzy się coś więcej?
Alex Anne


OTHER
Cześć, jestem Zayn. Mieszkam w jednej z najbogatszych dzielnic w Bradford. Mój tata jest znanym właścicielem jednej z najbardziej dochodowych zdecydowane w tym mieście firm. Żyje w przepychu i powoli zaczyna mnie to denerwować. Mam dość tego, że wszystko czego sobie zażyczę - dostaje. Nie jestem typem człowieka, któremu sprzyja życie w luksusie Nie przeszkadza mu to, że nie zasłużył sobie. Jednak nie jestem w stanie sprzeciwić się ojcu.
Hazzelnuts Louiego


Let me
Wystarczyło jedno spojrzenie. Jeden dotyk. Stała się jego obsesja. Kolejną ...
Birden


Escape
Ronney Benson wychowywała w rodzinie zastępczej, która nigdy nie okazywała jej wystarczająco dużo miłości. Nigdy nie słyszała od nich słów '' Kocham Cię '' nigdy nie została przez nich nawet przytulona. Gdy w wieku osiemnastu lat poznała Matt'a Healy'ego, zakochała się w nim. Na początku między nimi było cudownie, dziewczyną czuła się jak księżniczka, jednak po kilku miesiącach, gdy razem zamieszkali, Ronney poznała prawdziwe oblicze swojego chłopaka. Już nie byl tym samym Matt'em.
Nika ♥


Lovely
Nigdy nie zdawałam sobie sprawy, jaki naprawdę jest ten świat ... zaufałam mu do granic możliwości. Nigdy nie byłam tak naprawdę normalna, wiem o tym. Ale wiem też, że gdyby nie to nigdy nie stałabym się tym, czym jestem. Jednak on postanowił inaczej. Po prostu mnie zabił.
FF o Zaynie i Kate, zapraszam!
kasieq


I love ma passion and I love you
Kanał Roxanne dobrze prosperuje, dziewczyną odnosi coraz to nowsze sukcesy. Aby podbić oglądalność wymyśla nowa serię, w której ze znanymi osobami nakręca wyzwanie lub wywiad. Na pierwszy ogień idzie ulubiony zespół jej przyjaciółki - One Direction.
Głupi Nephilim


The reason
 -Dlaczego chcesz odejść? - Zapytał się, jakby zdziwiony moim wyznaniem. -Brak powodów by zostać, to dobry powód by odejść. - Uśmiechnęłam się lekko.
 Alexxa


I will be fuckin perfect
 "Tak długo to robiłaś, że nie mogłabyś przestać, nawet gdybyś próbowała zbudowałaś wysoki mur tak aby nikt nie próbował się na niego wspiąć, ale ja spróbuję ''
Julia Forbidden


Stil the one
Nathalie przeprowadza się do Londynu, aby zacząć nowe życie. Nowe lepsze życie. Chce uciec od przeszłości, zapomnieć o niej. Kilka lat temu pewna osoba bardzo ją skrzywdziła, co odbiło się na psychice dziewczyny. Stworzyła sobie kłopoty. Uświadomiła sobie dopiero wtedy, gdy prawie ją to zabiło. Wtedy zaczęła się leczyć i zmieniła się. Wyszła na prostą. W Londynie poznaje nowych ludzi.
 Dorota Wieczorek


25 days with Mr. Arogant [tłumaczenie]
Wszystko zaczyna się od zranienia, złości i pochopnych decyzji. Ona sama, która zmaga się z problemami finansowymi,  spada w wielki i życiowy dylemat. Ma zapłacić odszkodowanie za nieumyślne uszkodzenie czyjejś własności, jednak właściciel- brązowooki nieznajomy, postanawia przyjąć zapłatę w innej formie. Od tego zdarzenia, wszystko zmieni się w życiu obojga.
 25dwmA


It's My life, not yours
"Boks ... kocham ten sport, ten stan kiedy nic cię nie obchodzi, jesteś wolna i jedynym twoim zmartwieniem jest tylko to jak dobrze uderzyć w czuły punkt .... To były moje marzenia, które powoli zaczynam spełniać, dostałam się do najlepszej szkoły bokserskiej w kraju, wszystko szło idealnie dopóki nie spotkałam  jego ... ciągłe dogryzki z jego strony doprowadzały mnie to szału ... Aż pewnego dnia wszystko się zmieniło ... "
Zayn Miłość


Error
Ona- córka bogatego inżyniera. Niezwykle piękna i utalentowana łyżwiarka figurowa. Zawsze uśmiechnięta, raczej była... Co się takiego wydarzyło, że pewna teraz jest pewną siebie i dojrzałą dziewiętnastoletnią kobietą? Odpowiedź jest banalna,  została zraniona przez swoją pierwsza miłość. Kochała go i była w stanie zrobić dla niego wszystko. Był jej ulubionym narkotykiem, który mogła przedawkować, ale nadal czułaby niedosyt. Jednego dnia zawalił się idealny bajkowy świat. Rycerz w lśniącej zbroi stał się zwykłym dupkiem.
paulla


Angels love
Ona myśli, że jest zwyczajna dziewczyną lecz niestety tak nie jest dowiaduje się, że będzie istota w  magiczną, w dodatku zakochuje się w aniele ciemności i ciąży na niej zobowiązanie.Czy będzie w stanie podołać temu wszystkiemu.
Angelika Kapias


Completely different, but the same
Tak różni, a podobni. Tak Inni, a jednak tacy sami. Podobno przeciwieństwa się przyciągają ... Ale co będzie jeśli spotkają się dwa mocne charaktery? Tego nikt nie wie, Nawet oni ... jeden incydent może zmienić całe życie. Kto poparzy się pierwszy?
Jessica Jessy Horan


Summer memories
Chloe leci na wakacje do Londynu, aby odwiedzić starszego brata. W ciągu kilku dni poznaje jego znajomych, w tym jednego, aroganckiego i tajemniczego Zayna, w którym zakochuje się od pierwszego wejrzenia, nawet nie wiedząc o tym. Kiedy rok później znowu wraca do Londynu, tym razem na stałe, zastaje wszystko w zupełnie innym porządku, a może jej ukochany nie był już taki sam...
Nina


Welcome in hell
Kiedyś myślałam, że miłość to najpiękniejsze co może spotkać człowieka. Sądziłam, że ta jedna rzecz wystarczy by każdy był szczęśliwy, teraz już wiem jak głupia byłam. Co za ironia nie? Ja, Skyler Green, dziewczyna, która od życia pragnęła jedynie odrobiny miłości, Dzisiaj pragnie cofnąć czas, bo jej zaznała. Nigdy nie sądziłam, że będą żałować czegoś tak bardzo jak tego, że on stanął na mojej drodze, że tej cholernej miłości zachciało się ze mnie zakpić i zamienić moje dotychczas spokojne życie w piekło. Dzisiaj marze tylko o tym by zasnąć i już nie obudzić ...
Natalie ♥


The queen wears black
Stałam na dachu jednego z największych budynków w Nowym Yorku i uważnie przyglądałam się jego ruchliwym, tętniącym życiem ulicom. Co prawda tak dużej odległości od ziemi nie byłam w stanie zobaczyć czegokolwiek konkretnego, ale zupełnie mi to nie przeszkadzało. Chciałam po prostu uspokoić rozszalałe nerwy i wyciszyć wewnętrzny głos, który podpowiadał mi, że nie chciałaby Josephine, abym mściła się na człowieku, który doprowadził do jej śmierci.
Jesica Evans


Game about freedom
Zayn i Perrie, idealna para od kiedy pamiętamy. Jednak teraz coś się zmieniło, Już nie jest tak jak kiedyś. Kto będzie temu winien?
Domili


Maybe I love you
Cześć jestem Natalie i mam szesnaście lat. Moje życie składa się z ojca alkoholika i matki dziwki. Raj na ziemi nie? O ironio. Gdybym miała chodź troche odwagi zabiłabym się, ale .. obawiam się, że nawet to nie wyjdzie.Mam jeszcze mi siostrę, która ma w dupie mnie kompletnie i chłopaka, który mnie zdradza, ale .. nie ważne, kocham go, idę zatruć się nikotyną.Aaa i jeszcze jedno pamiętaj - życie to piekło.
Nikt


Gold
Clarie, dwudziestolatka, która z natury jest romantyczka. Od dawna szuka idealnego chłopaka, Kiedy w mieście zaczynają dziać się dziwne rzeczy, ona, jako jedyna ich nie zauważa. Zayn, w siedemnastym wieku zamieniony w wampira, ciągle szuka swojej jedynej miłości, która może ocalić przed mściwą Airis, która wciąż go ściga. kiedy Clarie i Zayn spotykają się na uczelni, dziewczyna jako jedyna nie chcę unikać brunetka o złotych oczach. Złoto ją przyciąga. Ale czy wamir nie wykorzysta dziewczyny?
Dame zimno


We're just friends...
Madeline i Zayn znali się od dziecka.Odkąd się poznali spędzali ze sobą każdą wolna chwile, jednak Zayn miał marzenia, które postanowił spełniać ze wzgledu na przyjaciółkę.Kontakt się zerwał, ale los chciał, że znów się spotkali.Co więcej? Znów spróbowali się zaprzyjaźnić.Czy tym razem się im uda? Moze przyjaźń przerodzi się w coś poważniejszego? Wydaje się typowe? Nie przekonasz się o tym, póki nie przeczytasz ...
Nieogarnięta


Laced  [tłumaczenie]
100 lat w Przyszłość, rządzi na świecie korupcja. Wszyscy są pod kontroąa rządu składającego się z garstki zwierzchników. Jak Zayn Malik. Mieli oni swoich niewolników, albo było się zamożnym albo biednym i zniewolonym. Ale jeśli jesteś jak Abigail, twój mały sekret może uczynić cię największym koszmarem. Złapana na ulicy, Abby została sprzedana jednemu z najbogatszych, najpotężniejszych i najbardziej atrakcyjnych mężczyzn na świecie, Zaynowi Malikowi.
little direction


Last moments
Historia opowiada o dziewczynie, której pozostały cztery miesiące życia i chłopaku, który jest znany w całym Londynie za robienie zamieszek, bójek i handlowanie narkotykami. Co się stanie, gdy dwa różne światy zetkną się ze sobą? Czy poczują coś do siebie? Czy Susan zdradzi Harremu swoja tajemnice? Wszystkiego się dowiesz czytając Last moments.
Charlotte Crosby


Cheeky
Nie stawiam na nudne opisy! I Phoebe także! Nie lubi nudnych opisów, być może dlatego nie przeczytała większości lektur szkolnych ... Phoebe sama S=siebie określa słowami wredna, sarkastyczna ... chcesz poznać więcej? Jak ujęła się sama Phoebe: "W takım razie zapie * rzaj na tego bloga!" Cheeky - czyli opowiadanie o bezczelnej głównej bohaterce, jak również bezczelnych innych ludziach ... Co się stanie, gdy spotykają się bezczelna dziewczyną i bezczelny chłopak?
Meredith


Zwycięzcami w miłości są pokonani przez miłość
Ona- samotna, różniąca się od innych przede wszystkim spokojna dziewczyną, której nie oszczędzało życie mimo tego młodego wieku. On- popularny, ubóstwiany przez dziewczyny typ "niegrzecznego chłopca", dla którego drugi dom to liceum. Tak różni, a tak sobie bliscy. Połączy ich coś, czego nigdy nie doświadczyli, wielka namiętność i pragnienie bliskości drugiej osoby zawładną nad rozsądkiem.
Premier Amour


It was meant to be. [tłumaczenie]
Wszystko wydaje się idealne w życiu Chelsea. Aż do pewnego dnia, kiedy poznaje "bad boy'a", Zayna Malika, tego, za którego każda dziewczyną na tej planecie jest w stanie zabić aby stać się jego dziewczyną. Co wydarzy się kiedy w  w końcu będą razem? Kiedy pojawią się plotki, zazdrość oraz ludzie mający obsesję? Czy będą ze sobą wciąż?
Melly


Not that pretty liars
Trzy dziewczyny, każda ma jakiś sekret i musi okłamywać ludzi, na których jej zależy.
Not that pretty liars


Crazy Mind - Remake
Na swoje osiemnaste urodziny otrzymałam bilet lotniczy w jedna stronę do Londynu, papiery do nowej szkoły i mnóstwo pytań pozostawionych bez odpowiedzi. W taki sposób właśnie  pożegnali się ze mną moi bliscy. Dzisiejszego dnia stałam się pełnoletnia, wiec nareszcie mam szanse wyjechać i spełniać marzenia. Nie jestem tylko pewna kogo one są w rzeczywistości. Zero problemów i zmartwień. W końcu uwolnią się ode mnie raz na zawsze. Ja nie będę za nimi wcale tęsknić.
drunkreindeer


Mów szeptem, jeśli mówisz o miłości
16-letnia Emma, ​​mieszkająca w Bradford, ma ciężkie życie. Matka nie żyje od kilku lat, ojciec wciąż pije i jest agresywny w stosunku do niej, w szkole jest wyśmiewana, a lekcja WF-u jest dla niej największą zmorą. Pewnego dnia postanawia uciec, ale źle wszystko zaplanowała. Powrót do domu sprawia, że jej życie zmienia się. Babcia chce zabrać ją do Londynu. Czy Emma odnajdzie się w wielkim mieście? Czy poradzi sobie w nowej szkole, która okaże się katolicka akademią z internatem?
Andromeda


You are my personal drug
Jak się potoczy życie Lexi, która była typową buntowniczka, spotka na swej drodze chłopaka jakby z innej rzeczywistości? Jedna noc, jedno wydarzenie, zmieni nie tylko jej podejście do życia, ale również jego. Historia o dwójce zagubionych młodych ludzi, którzy próbują wyrwać się z monotonii życia. Czy im się uda? Cienie przeszłości powracają. Tylko razem uda im się je pokonać.
Małe kłamstwa


Obecność
Cassie Logan mieszka w Londynie wraz ze swoją matka. Od dwóch lat uczęszcza do collegu, wraz ze swoją przyjaciółka Emma Johnson. Czy grupki znienawidzonych przez nią szkolnych footballistów, najpopularniejszych chłopaków w szkole dołącza tajemniczy mulat. Poznają się przez przypadek. W jej życiu zaczynają pojawiać się różne nadprzyrodzone zdarzenia. Okazuje się, że bohaterka od początku była jego celem. Malik nie należy do grzecznych chłopców jakich chciałaby znać dziewczyną. Jego pasją są nocne wyścigi, alkohol i narkotyki. Czy jego znajomość z Cassie ma swoje drugie dno?
Nadzieja Style i Megan


Loudly
Lea jest zwykłą, osiemnastoletnią dziewczyną, z poukładanym życiem i udanym związkiem. Wszystko zmienia się wtedy, kiedy odkrywa, że ma poważna chorobę. Znajome jej osoby odwracają się od niej, jej chłopak zrywa z nią. Zostaje sama i przechodzi przez najgorszy okres w jej życiu. Zmienia się nie do poznania charakterem i wyglądem. Wtedy poznaje jego i wygląda na to, że wszystko się ułoży, jednak zawsze będzie coś naruszone.
Julia Donner


Can I trust you?
Winter spokojna, nastoletnia dziewczyną, która w ciągu swojego krótkiego życia zdążyła zaznać niemalże piekła. Miała żyć w strachu do końca swoich dni, bez miłości, bez wsparcia. Całkiem sama. Lecz wszystko zmienia się pewnego dnia, gdy na swojej drodze, w dziwnych okolicznościach poznaje chłopaka, który ma zmienić jej życie. Który ma pokazać jej prawdziwe szczęście. Który ma obdarzyć ją niewyobrażalnie wielka miłością. Ale czy wszystko się ułoży?
Loczek


Mysterious love
Inni są nadal tacy sami. Dwie dziewczyny, dwóch chłopaków. Oni- przystojni niebezpiecznie. Jedno piękne, wulgarne. Nowi uczniowie. Przyjaźń? Miłość? Tajemnice?
Witam. I Directioner


You are human? No, I'm cat.
Urodziła się inna, wzbudzała strach jako mała dziewczynka, nawet matka się jej bała. Ona wie jaką tajemnice jej oczy skrywają.
Bezzy Bee


Love...something great
Jeden dzień  .. zbieg okoliczności, jedno wydarzenie ... kłótnia .... napad .. zdarzenie, które zmieni ich życie ... Coś sprawia, że dwoje zupełnie obcych sobie ludzi się spotyka ... znajomość, przeradza się w coś więcej ... Czy tego chcemy czy nie, zdarza się tak, że nie jesteśmy w stanie bez kogoś żyć .. A od nas zależy, czy ta osoba będzie z nami, ułatwiając nam życie, czy też pozwolimy żeby odeszła, pozostawiając po sobie pustkę .. cierpienie .. uważając, że ​​bez niej, życie będzie łatwiejsze ...
Pani Horan


One Direction Is My Life
Emma - dziewczyną z dobrej rodziny; niczego jej nie brakuje oprócz uwagi ojca, który wiecznie jest zajęty pracą i swoją drugą żoną. Po poznaniu sławnego chłopaka zakochuje się i całkiem zmienia swoje życie. Przechodzi przez problemy z narkotykami, alkoholem i zdradami ... Czy zwykła dziewczyną z liceum poradzi sobie ze sławnym chłopakiem?
Claudia


Infinity
Aliana Johnson opuściła miasto rodzinne 6 lat temu, zostawiając przy tym swojego najlepszego przyjaciela. "- Chce żebyś nie zdejmowała tego nigdy, choćby nie wiem co, chce żeby ci się przypominało, że nasza przyjaźń jest nieskończona i na wieczność i że cię kocham .. obiecaj proszę-.. Szepnął mi do ucha, ze łzami w oczach odsunęłam się od niego lekko.
Karolina G.


Princess magical island...
Ona-Pochodząca z innego wymiaru ... On-Najsławniejszy chłopak na świecie ... Ona-Księżniczka Wyspy * On tajemniczy-Wokalista słynnego zespołu ... A jednak ... Ona skrywa tajemnice ucieka od całodobowej ochrony-... On- Przypomni sobie przed czym tyle uciekał ... Ona-Wpadnie na przyjaciela sprzed lat ... Co zrobią,tego dowiecie się  czytając Princess magical island ...
Julia Hendrysiak


Unique
16 – letnia Mia jest niezwykłą dziewczyną. Posiada w sobie głos, który potrafi skłonić naturę do jej posłuszeństwa. Wkrótce rodzice decydują za nią, aby pojechała do internatu. W wielkiej szkole spotyka na swojej drodze chłopaków, którzy zdecydowanie za nią nie przepadają. Nikt nie wie, że jest to chodząca bomba cykająca, nigdy nie wiadomo kiedy wybuchnie ze swoimi czarami i zaklęciami. Chłopcy jeszcze nie wiedzą, kogo na drodze spotykają. Dokuczają, podstawiają nogi. Ona zaś, odbywa drogę w ciszy i spokoju. Pod koniec roku szkolnego dzieją się niezwykłe rzeczy…
Le One


Little Jazzy Girl
Dawno, dawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma lasami, w malutkim drewnianym domku na skraju wioski mieszkała... a nie... sekundę... to nie ta bajka......ykhm...Wcale nie tak dawno, w mglistym, deszczowym Londynie, w pewnej nie cieszącej się najlepszą sławą dzielnicy tego wielkiego, przyjaznego tylko wybrańcom miasta pojawiła się osóbka wydawałoby się tak niepasująca do tego miejsca, jak wilk do koszuli nocnej babci... Była jak bezbronny, niewinny czerwony kapturek, który został wysłany w drogę nocną porą i nieszczęśliwie gubiąc właściwą ścieżkę nieopatrznie trafił do legowiska pełnego wilków, z których każdy chętnie wykorzystałby tę drobną istotę w innym niecnym celu. I jakoś nigdzie nie widać myśliwego...
annie kaie


Defend you
W życiu Katlyn wiele się zmienia... Zakończony związek, problemy... Jakby na to nie patrząc zwykłe życie 17-letniej dziewczyny.Imprezy. Alkohol. Znajomi. Wszystko toczy się swoim naturalnym trybem, do czasu.... Pierwszy znak, jakby z wnętrza wydobył się chmur, bez tchu, bez sił, bez wiary - znak. Jakby ktoś mocno chciał mi przypomnieć, że jest za kłębem brudnej pary porządek gwiazd całą noc, nie mogłem spać, amfetamina ma gorzki smak.
Clary Seew


Adventure of Emma&Ashley
Dwie różne przyjaciółki starają się być w końcu szczęśliwe w miłości. Na drodze oprócz zwykłych przeciwności losu stają im, także własne charaktery, które mogą okazać się jeszcze trudniejszą przeszkodą.
sweet czoło


Forever Together
Zayn wyjeżdża do Londynu na przesłuchanie. Gdy wraca obiecuje swojej najlepszej przyjaciółce, że wróci po nią i razem gdzieś wyjadą. Nastolatkowie są w sobie zakochani, jednak żadne nie wie o uczuciu drugiego. Tymczasem dziewczynie przydarza się okropna rzecz, której nie jest w stanie zapomnieć. Potrzebuje wsparcia. Mulat niestety nie wraca, nie odbiera telefonów - po prostu zrywa kontakt. Sophia obiecuje, że nigdy mu nie wybaczy i będzie unikać go jak ognia. Jednak, gdy pewnego dnia się spotykają wie, że nie jest w stanie bez niego żyć. Czy dziewczyna mu wybaczy? Czy ktoś odkryje jej sekret? Czy Zayn i Sophia w końcu wyznają swoje uczucia i będą żyć długo i szczęśliwie?
Emily Smith


Error
Ona- córka bogatego inżyniera. Niezwykle piękna i utalentowana łyżwiarka figurowa. Zawsze uśmiechnięta, a raczej była… Co się takiego wydarzyło, że teraz jest pewną siebie i dojrzałą dziewiętnastoletnią kobietą? Odpowiedź jest banalnie prosta- została zraniona przez swoją pierwszą miłość. Kochała go i była w stanie zrobić dla niego wszystko. Był jej ulubionym narkotykiem, który mogła przedawkować, ale nadal czułaby niedosyt. Jednego dnia zawalił się jej idealny bajkowy świat. Rycerz w lśniącej zbroi stał się zwykłym dupkiem. Chciała uciec, rzucić to wszystko w cholerę…
paulla

Hope
Cheyenne już od dziecka była zdana sama na siebie. Jej rodzice zginęli w wypadku kiedy miała 4 lata. Pomimo to, że zna życie lepiej niż nie jeden doświadczony człowiek popełniła wiele błędów, które teraz nie dają jej spokoju. Żeby od nich uciec wyjechała z Miami, do Wielkiej Brytanii do Bradford. Tam poznaje grupę ludzi, którzy biorą udział w nielegalnych wyścigach samochodowych. Zaprzyjaźnia się z nimi i przyłącza się do gruby mimo sprzeciwu lidera Zayna Malika. Oboje nie przepadają za sobą i nienawidzą się. Po pewnym czasie ta nienawiść przeradza się w miłość. Kiedy Cheyenne jest już szczęśliwa, dopadają ją błędy młodości...
Daisy Rose

Other
Moje oczy tęsknią za Twoim widokiem.
Moje usta tęsknią za smakiem Twoich ust.
Mój nos tęskni za zapachem Twojej bluzy.
Moje ciało tęskni za Twoim dotykiem.
Moje dłonie tęsknią za Twoimi dłońmi.
Moje uszy tęsknią za twoim głosem i Twoim 'kocham'.
Historia dziewczyny, która chce iść dalej, ale niszczy ją przeszłość.
Lady Malik

Milion Reasons
Emily Roberts jest fotomodelką jednej z Nowojorskich agencji. Jednak jej dotychczasowe życie zmienia się, kiedy wylatuje do Londynu do pracy dla dwóch projektantów - Louis'a Tomlinson'a i Zayn'a Malik'a. Jak bardzo Emily się zmieni? Jak bardzo zmieni się jej życie? Czy Louis, albo Zayn będą mieli coś z tym wspólnego? A może będzie to wina osób trzecich?
Mrs.Tomlinson


Suprise From Life
Zwyczajna dziewczyna (Lizzie), której nie kochają rodzice, postanowiła się przeprowadzić do domku zmarłych dziadków w Londynie. Żeby się utrzymać wynajmuje 3 pokoje. Studiuje na pobliski uniwerku. Któregoś dnia poznaje niezwykle przystojnego mężczyznę. Okazuję się, że wraz ze znajomymi chce wynająć u niej mieszkanie. Lizzie dostaje niezwykłą niespodziankę od życia...
LOL

My Life Is Music And You
Victoria McCartney to dwudziestoletnia dziewczyna pochodząca z Londynu, która z na mową mamy próbuje swoich sił w pewnym show. Jednak nic dzięki temu nie osiągnie ( przynajmniej tak jej się wydawało ). Wszystko się zmienia kiedy dostaje propozycję od chłopaków z One Direction, a jej uczucia do jednego z nich zmieniają się w coś więcej, niż tylko przyjaźń. Na jej drodze pojawią się przeszkody, które nieźle namieszają w jej życiu. I czy przeszłość pozwoli Vi osiągnąć to czego pragnie?
Saa Saa

Bally - Zayn Malik Fanfiction 
"-Kim ja..biłem, cie krzywdziłem, nie możesz tu zostać, musisz stąd iść. Chciałbym cie zatrzymać, ale nie mogę. Za dużo zrobiłem ci złego i podobało mi się to do czasu, aż nie zacząłem do ciebie czuć, czegoś, dziwnego, jak dotąd mi nie znanego. Nie mogę żyć ze świadomością, że kiedyś znów cie uderzę, że ty będziesz płakać przeze mnie. Cóż..trochę tych łez już wylałaś. Przypomnij sobie, nie jestem dobry, jestem bestią, bez współczucia."
Jest to historia, która ukazuje, iż między nienawiścią, a miłością jest cienka granica, którą łatwo przekroczyć.
Dragonfly

Haven
Stałam zdenerwowana przed wejściem na scenę. Miałam już na sobie ciężki kostium i perukę. Nie wyjdę tam jeśli ten głupi i denerwujący kryminalista się tutaj nie pojawi! Do rozpoczęcia zostało parę sekund, a jego nadal nie było.
-Alex! Zagrasz Erika, szybko się przebieraj! Będziemy mieć parominutowe opóźnienie! - pan Eddie wydarł się na całe gardło. Zayn, gdzie ty jesteś?!
Ryout

Personal Angel
Czasami los szykuje dla nas okropne rzeczy. Plątamy się po świecie bez celu, bo ludzie nas ranią. Hannah Blackwood przypominała pięknego anioła. Do czasu gdy zmarł jej ojciec i wpadła w szpony diabła – Zayna Malika. Dwie przeciwności, które nigdy się ze sobą nie dogadają żyły wspólnie zbyt długo. Blondynka uciekając zostawiła za sobą kochającą matkę. Jej ‘bezpieczną przystanią’ okazało się miasto w którym co noc gdzieś ktoś zostaje zamordowany, a w najciemniejszych zakamarkach odbywa się handel narkotykami. Gabriel Falahee okazał się dla Blackwood kimś kto nigdy wcześniej nie dał jej takiego poczucia bezpieczeństwa i ciepła. Najlepiej by było gdyby każdy na świecie miałby takiego osobistego anioła.
Brittle

Trapped
Anastasia postanawia uciec od dotychczasowego życia i wyprowadza się na wyspę. W czasie podróży powstają spore komplikacje, w wyniku których dziewczyna poznaje tajemniczego, intrygującego biznesmena- Zayna Malika. Obydwoje idą ze sobą na pewien układ, który przyniesie im sporo korzyści, jak i strat. Czy uczucie tych dwojga będzie tak silne, że stawi czoła wszystkiemu innemu? Czy Ana uwolni się od problemów i zacznie spokojnie żyć?
Camille ST


Twenty-five letters
Bella w swoim życiu przeżyła więcej niż ktokolwiek. Śmierć najbliższych sprawiła, że dziewczyna uległa diametralnej zmianie. Kiedy jednak myśli, że zaczyna się układać a to za sprawą chłopaka którego na początku darzyła nienawiścią, wszystko pęka niczym bańka mydlana. Znów wraca do używek, które wyniszczają ją z każdym kolejnym dniem. Czy pięciu chłopaków sprawi, że dziewczyna na nowo zacznie żyć.
Natalia Migas

True love... Bullshit
Życie każdego nastolatka wygląda podobnie pod względem ogólnym. Mieszkanie w akademiku też niewiele różni się od życia nastolatka uczęszczającego do szkoły publicznej. Tylko, że zamiast rodziców masz wokół siebie mnóstwo rówieśników i nauczycieli. Ale czy na pewno tymczasowi opiekunowie potrafią zająć się zgrają młodzieży i upilnować ich 24/7? Wątpię.
Minnie Mouse

Tenderness
Zayn mieszka w rodzinnym Bradford, gdzie jego rodzina jest najbogatsza w mieście. Ojciec Zayna uważa go za syna, który nic nie potrafi. Zayn ma dwie siostry: Tamarę starszą o rok, jest traktowana tak samo jak Zayn, tyle że to matka wyrządza jej krzywdę oraz Julie, młodszą o rok od brata, która jest oczkiem w głowie rodziców. W końcu się to zmienia, Zayn poznaje dziewczynę w której się zakochuje ze wzajemnością. Lecz ona podaje się za kogoś innego. Co zrobi Zayn? Czy rodzice się zmienią? Jaką tajemnice skrywają? Czy stanie się tragedia?
Milena Kowalczyk


Secret Dark Side
Tracisz pracę,nie płacisz rachunków,nie masz gdzie się podziać. Spotykasz swoją daleką kuzynkę,ona daje Ci przebłysk szansy wyjścia na prostą. Jedyną przeszkodą jest On. Musisz z nim zamieszkać. Z nim i z jego przyjaciółmi. Grupa przyjaciół,od kołyski aż po grób,zawodowi kierowcy wyścigowi. Samochody ich życiem,z tego żyją. Za dnia gwiazdy,w nocy szaleńcy na kółkach. Dziewczyna niby skromna,skryta w sobie nieśmiała... Jednak pozory mylą. Czy zaaklimatyzuje się w świecie tych szaleńców? Ona ? Z pewnością.
Emily Styles