27.6.14

Wakacje!

Nadszedł ten długo oczekiwany przez wszystkich uczniów czas, czas wakacji. W związku z tym, chcemy Wam życzyć udanego wypoczynku, dobrej pogody, wielu przygód, nowych znajomości i wakacyjnej miłości. Oby te wakacje były dla was niezapomniane. Nie przesiedźcie ich w domu, przed ekranem, tylko wyjdźcie na podwórko z przyjaciółmi. To tylko dwa miesiące, nie zmarnujcie ich.

Mamy też kilka spraw organizacyjnych, mianowicie:

Powstał twitter [KLIK] naszego spisu, na który serdecznie zapraszamy. Możecie się w ten sposób z nami kontaktować. Będziemy tam co jakiś czas umieszczać wpisy, nie tylko dotyczące naszej działalności. Z góry dodajemy: Dajemy follow back, jednak trzeba nas o to zapytać.

Jak też napisałyśmy, są już wakacje, co oznacza, że nie będziemy tak bardzo dyspozycyjne na stronie. Jak każdy, wyjeżdżamy odpocząć od wszystkiego co nas tutaj otacza, więc będą chwile, że nikogo z administracji nie będzie w pewnym terminie na S1D. Prosimy nie mieć do nas o to pretensji, będziemy się starać zachować tutaj porządek.

Gdy nasz blog osiągnie 1000 obserwatorów (co jest niemal niewiarygodne, bardzo wam dziękujemy), zostanie zorganizowany konkurs literacki, z interesującymi nagrodami. Wyczekujcie szczegółów śledząc Nasz twitter oraz tą stronę.

Został zamówiony szablon na Naszą stronę, bardzo dziękujemy Meadow za podjęcie się zadania. Mamy nadzieję, że spodoba się każdemu. Chciałyśmy odmienić wizerunek strony, ze względu na wakacje. Nawiązując też do tego, na stronę powróciła dawna administratorka, Meg. Mamy nadzieję, że w cztery będzie się Nam dobrze pracowało.

Bardzo Was prosimy o ewentualne wypisanie swoich pomysłów dotyczących ulepszenia spisu. Chcemy, aby czas spędzony na stronie nie był męczący, aby blogi nie były trudne do wyszukania. Jeśli macie ochotę pomóc w czymś na stronie, pomóc w organizacji konkursu, czy w czymkolwiek przydać się na blogu, napiszcie do nas, na Nasz adres mailowy: spis.od@gmail.com.

Zachęcamy również do zgłaszania swoich propozycji do konkursu Blog Miesiąca [KLIK].
Chętnie podejmiemy współpracę z ciekawymi stronami.

Pozdrawiamy, S1D.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz