30.8.14

Nabór 30.08

Z przykrością musimy Wam oznajmić, że z powodów technicznych nie mogłyśmy wybrać nikogo na stanowisko administratora Naszej strony. Bardzo Was za to przepraszamy, ale nie wynikło to z Naszego powodu. Otwieramy przez to nowy nabór.

Nasz Spis Opowiadań o One Direction staje się coraz bardziej rozpoznawalny, przez co mamy coraz więcej pracy z nim związanej. Dodatkowo 3/4 Naszej administracji pożegna się niebawem z tworzeniem strony. Potrzebujemy Waszej pomocy. Przyjmiemy minimalnie 2 osoby. Niekoniecznie jednak zostaną one z nami na stałe, zależeć to będzie od sprawowania się na stronie i Naszego porozumienia. Ostrzegamy jednak, że Spis jest pochłaniaczem wolnego czasu. Potrzebujemy osoby dyspozycyjnej, która przynajmniej jeden dzień w weekendzie powinna poświęcić na spis. 

Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać: wiek, ksywkę, adres profilu na twitterze & kilku zdaniową odpowiedź na pytania: "Dlaczego to akurat Ciebie powinnyśmy wybrać?", "Dlaczego zależy Ci na tym, aby zacząć zajmowanie się Spisem?", "Czym najbardziej chciałabyś się zajmować na Naszej stronie, co wydaje się dla Ciebie najciekawsze?" oraz "Co zmieniłabyś/dodałabyś do Spisu?". Prosimy o kreatywność. 

Termin, do którego przyjmujemy zgłoszenia: 07.09. E-mail, na który wysyłamy zgłoszenia: spis.od@gmail.com. O wynikach postaramy się napisać niewiele później. Do osób, które Nas zaciekawiły będziemy pisać maile lub wiadomości DM, więc prosimy sprawdzać pocztę. 

Bardzo przepraszamy za problem. 
UwagaJeśli wysłałaś zgłoszenie w tym miesiącu, wyślij je ponownie

Pozdrawiamy, S1D.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz