24.1.15

Nowa zakładka

Serdecznie zapraszamy na nowo powstałą zakładkę na Naszym spisie - "zakończone". Będą się tam pojawiały opowiadania, na których pojawił się już ostatni rozdział. Zostały posegregowane według daty, kiedy fanfiction zostało zakończone. Na dole karty są te, które skończyły się w 2013 roku, natomiast na górze te w 2015 roku. Mamy nadzieję, że nie pominęłyśmy żadnego bloga, na którym pojawił się już epilog. Jeśli natomiast pojawiły się takie lub w ostatnim czasie zostały jakieś zakończone - prosimy o wysłanie Nam tytułu, autora i u którego z chłopaków się znajduje, bardzo ułatwiłoby to pracę.

Chcemy także zapytać, czy macie jakiś pomysł, by urozmaicić Spis? Dostałyśmy propozycję, by zrobić to samo z tłumaczeniami, co z zakończonymi, co o tym myślicie? Może macie lepszy pomysł? Piszcie, komentujcie, jesteśmy otwarte na propozycje.

Przyjęłyśmy także na okres próbny osobę, która zgłosiła się do naboru. Możecie jednak nadal wysyłać zgłoszenia, rozpatrzymy je i możliwe, że Nas któreś zaciekawi i napiszemy odpowiedź zwrotną.

Pozdrawiamy, S1D.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz