7.1.15

Przeprosiny & nabór

Jak pewnie większość z Was zauważyła, Spis w ostatnim czasie został opuszczony. Same jesteśmy tym bardzo zawiedzione, ponieważ nigdy nie był w tak koszmarnym stanie. Zainteresowały się nim nieaktualne już 2 administratorki, które chcą postawić stronę do pionu. Do końca stycznia strona będzie prosperowała jak dawnych czasów. Wszystko będzie aktualne, będziemy na bieżąco. Jednak w tym momencie chcemy Was bardzo przeprosić, że doszło tutaj do czegoś takiego.

Jednak musimy wyciągnąć konsekwencje od aktualnej administracji - zostaje ona pozbawiona praw do zajmowania się stroną. Właściwie to chyba nie robi Im różnicy, gdyż od listopada nie kiwnęły nawet palcem. Ze względu na to, że jesteśmy tutaj teraz tylko we dwie, a same nie mamy wiele czasu, gdyż uczęszczamy do szkół średnich - organizujemy nabór.

Jeśli jesteś zainteresowany/a wysłaniem zgłoszenia, oto kilka ważnych informacji: Stroną tą trzeba zajmować się regularnie, minimalnie raz w tygodniu, w okolicach weekendu. Potrzeba osób dyspozycyjnych, które są odpowiedzialne i elastyczne. Jeśli z góry wiesz, że nie dasz rady - nie ma sensu wysyłać emaila, gdyż nie chcemy powtórki z tego, co stało się właśnie w tym momencie.

Zgłoszenie powinno zawierać: wiek, adres profilu na twitterze; odpowiedź na pytania: "Dlaczego akurat Ciebie powinnyśmy wybrać?", "Dlaczego zależy Ci na tym, aby zacząć zajmowanie się Spisem?" oraz "Co zmieniłabyś/dodałabyś do Spisu?". Prosimy o kreatywność. 

Czekamy na Wasze zgłoszenia do dnia: 16.01 (piątek). E-mail, na który wysyłamy zgłoszenia: spis.od@gmail.com. O wynikach postaramy się napisać niewiele później. Prosimy jednak na bieżąco sprawdzać pocztę, gdyż możemy wysłać wiadomość zwrotną.

Dziękujemy za uwagę i jeszcze raz z całego serca przepraszamy. Nigdy więcej nie dopuścimy do podobnej sytuacji. A także chcemy zapytać, czy ktoś z Was ma jakąś propozycję na ulepszenie/unowocześnienie strony?

Pozdrawiamy, administracja S1D.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz