18.7.15

Rekrutacja

 Nadszedł kolejny dzień, w którym potrzebujemy osoby do pomocy nad Spisem. Jest okres wakacji, więc również i my mamy ograniczony czas, więc będziemy wyrozumiałe względem innych osób. Przyjmiemy minimalnie 2 osoby. Niekoniecznie jednak zostaną one z nami na stałe, zależeć to będzie od sprawowania się na stronie i Naszego porozumienia. Ostrzegamy jednak, że Spis jest pochłaniaczem wolnego czasu. Potrzebujemy osoby dyspozycyjnej, która przynajmniej kilka godzin weekendu powinna poświęcić na spis. 

Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać: wiek, ksywkę, adres profilu na twitterze & kilku zdaniową odpowiedź na pytania: "Dlaczego to akurat Ciebie powinnyśmy wybrać?" & "Dlaczego zależy Ci na tym, aby zacząć zajmowanie się Spisem?" Prosimy o kreatywność. 

Termin, do którego przyjmujemy zgłoszenia: 26.07. E-mail, na który wysyłamy zgłoszenia: spis.od@gmail.com. O wynikach postaramy się napisać niewiele później. Do osób, które Nas zaciekawiły będziemy pisać maile lub wiadomości DM, więc prosimy sprawdzać pocztę. 

Pozdrawiamy, S1D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz